Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EVELKAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EVELKAS

Atsiliepimai apie EVELKAS, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EVELKAS, UAB

Šiaulių filiale keitėmės šoninį stiklą, aptarnavimas puikus, greitai ir kokybiškai padarytas darbas.Ačiū!
P.S.kas nedirba-tas neklysta.
Labai nuvylė darbų kokybė. Į automobilį įstatytas priekinis stiklas buvo kreivas ir tarpas su kėbulu nevienodas. Darbuotojai apie tai nieko neinformavo ir nepranešė, tik patiems pastebėjus pripažino, kad stiklas nekokybiškas. Buvo pasiūlyta pakeisti stiklą dar kartą, šį kartą tarpai buvo tvarkingi, tačiau ant automobilio kėbulo palikta klijų pėdsakų, kurie paprašius buvo nuvalyti. Tačiau nuvalius klijų pėdsakai išliko.
evelkas-is mazosios raides. Keite Smartui priekini stikla - dingo dalis apdailos detaliu, dali sulauze, dali pamete, aplink stikla klijai istryske. Zmona nuvare - zmona pasieme. Grizau is komandiruotes - apstulbau Dabar turiu beda - jiems irodyk kas kur buvo!Tai buvo Siauliu padalinyje. Jie save vadina "profesionalais". Daugiau atsakomybes turi dirbantys "garaziukuose". Niekada daugiau i evelka !!!
neprasidėkite su šia įmone. su klientais nesiskaitoma. terminų nesilaikoma. gaminiai nekokybiški, perdarinėja ir tempia laiką.
Labai nemandagus evelko vadovas Siauliuose. Tikiuosi daugiau neteks susidurti su sia imone (vadovu)
Trūksta mandagumo Šiaulių Evelkui...
Uzregistravo stiklo pakeitimui sestadienio rytui p. Rimgaudas jo tel. nr 861531995 maloniai ir kantriai bendravo. Nesu vilnietis, tad keliausi anksti kad buciau laiku, bet atvaziavus pasake, kad mano masinos uzregistruotos darbu sarase nera ir siandien nepades. Ar stiklo keitimo darbus atlieka puikiai - pasakyti negaliu, nes to neteko ir manau nebeteks daryti sitoje imoneje. Sekmes p. Rimgaudau darbuose.
Klijavo stiklo idauza. Kainavo 30 Eur. Ta pati vakara stiklas skilo toj pacioj vietoj. Sekancia diena klijai atsisluoksniavo. Del skilusio stiklo pasake nieko jau nebepadarysi, atsisluosniavima pakrapste ir uzpilde klijais vel. Po dvieju dienu vel tas pats. Ismesti pinigai.
Kaip ir daugelio klientų nuomonė šitame puslapyje ji sutampa ir su mano nuomone. Vadybininkų darbas, kurie sėdi priėmime, tai kažkokia tragedija. Atvykus į sertifikuotą servisą įvertinti ar stiklas trūko dėl akmenuko įdaužos (kuri yra mikroskopinė kaip dabar sužinojau) ar dėl kažkokių kitokių priežasčių, pirmiausiai išklausiau, kaip jiems tai nepriklauso ir jie to nedarys. Po to pradėjo šmeižti draudimą, kad jie blogai dirba. Kas man kaip klientui yra visiškai neaktualu. Tai yra jų įmonių tarpusavio santykiai su kuo aš esu visiškai nesusijęs. Vėliau prisiprašius vis dėl to nufotografuoti įskilimą ir nusiųsti draudimui įvertinimui, praėjus keturioms dienoms ir negavus jokios informacijos apie įvykių eiga, nuvažiavau ieškoti, kas atsitiko, vėl išklausiau vadybininko ar tai konsultanto nepasitenkinimą ir pagyras keliais aukštaisiais išsilavinimais, bei didesne gyvenimo patirtimi. Beje labai nusistebėjo, kad pats negaliu įsivertinti nuo ko skilo stiklas. Nepykit, kad nesu šios srities specialistas. :) Taigi nuo dabar nesuprantu KAM YRA REIKALINGI SERTIFIKUOTI AUTOSERVISAI jei viską vis tiek turi įsivertinti pats. :) Nerekomenduoju vien tik dėl personalo. Tikiuosi įmonės vadovai padarys išvadas.
Labas.
Galiu pasakyti, kad aptarnavimas nekoks. Apsilankiau pirmą kartą šeštadienį jų darbo laikas nuo 09:00-14:00 val. nupirkti stiklo poliruoklio negalėjo parduoti nes nėra chemiko, nors prekė vienetinė, kodėl negalima parduoti? Atvykus trečiadienį nepardavė nes vėl nebuvo chemiko, sakė pietauja bus už valandos. Poliruoklis yra supakuotas, kodėl negali parduoti kitas pardavėjas (vadybininkas). Jei jie dirba su pietų pertrauka, tai skelbime ir ant durų reikia užrašyti nuo kada pietų pertrauka, o neklaidinti žmonių.
Sveiki, galiu pagirti už profesionalų darbą ir labai greitą užsakymo priėmimą. Pakeistas priekinis stiklas be jokių problemų.

p.s. tik klientų vadybininkė, pametusi šypseną buvo, geresnio bendravimo su klientais.:)
Įtrūko priekinis stiklas.Prisiklausęs reklamos apie CARGLAS nulėkiau pas juos, buvo pareikšta, kad įtrūkimo pataisyti neįmanoma ir reikia keisti stiklą. Nuvažiavus į Evelką, gražiai ir suprantamai buvo paaiškinta, kad sustabdyti trūkimo plitimą galima pabandyti, tiesa garantijos už darbus nesuteiks. Norint keisti stiklą pasiūlė kelis variantus, pagal kainą ir kokybę. Surizikavau ir bandė trūkimą sustabdyti, važinėju jau 8-is mėnesius- trūkimas nedidėja. Šaunūs darbininkai, mandagūs ir paslaugūs serviso vadybininkai. O neklysta tik tie kurie nieko neveikia. Naudokitės Evelko paslaugomis drąsiai.
keiciau trukusi stikla i nauja, pastate, likau patenkintas ju darbais.po savaites vazinejimo stiklas pradejo braizytis (buvo salnos, stikla gramdziau su nuolaidu kortele!)bei atsitrado begales ibrezimu nuo nauju, ta pacia diena pirktu bosch valytuvu.Atkreipkit demesi kokios kokybes stikla jums stato!!!
nusiunciau zalai atlyginti laiska su visa isklotine, Tai net nesugeba valdzia bent paskambinti ir tartis, Vienu zodziu sitos kompanijos tarp"""""""""" nesinaudokite zmones ju paslaugomis jei nenorite patirti nuostoliu, nes jais pasiiketi tikrai negalima.Ten dirba ne meistrai o nemoksos, kurie gal, sakau gal is 100 klientu vienam padaro kokybiskai.Mandagumo ir atsakingumo darbui ten nera.Uzsitamsinti manau kas antras lietuvis moka taip kaip jie tamsina, vienu zodziu aplenkit is salies ta sharashkino kontora.
Mano zmonos Subaru langus labai negraziai uztamsino, daugiau nevaziuosiu pas juos, ir kitiem patarsiu nevaziuoti.
sveiki.siulyciau visiems nesinaudoti uab evelkas paslaugomis, nes ten s*****i ir nenusimanantys meistrai.atvaziavo ideti limuzinui stiklo kuri as pats atsisiunciau is jav, dvi valandas bande deti, supjauste gumas, istepalavo stoga bei sonus, vidui pripurvino, bet galiausiai ne tik kad neidejo bet ji sudauze, nes bande vos ne su koja ji istumti i vidu.dauze su kuloku kol sudauze ir tipo mes neatsakome uz tai, kad jie ji sudauze.dabar eisiu per vartotoju teises ir i teismus.va kaip buna su evelku.nesinaudokite zmones evelku.
Norėjau pataisyti priekinio stiklo įtrūkimą Lakūnų g. 30g., Vilnius. Deja, darbuotojui pradėjus darbą, stiklas dar labiau susigadino ir man buvo pranešta, kad stiklas jau nebepataisomas ir reikes keisti į naują (kainuos 500lt). Nei atsiprašau, kad sugadinau, nei jokių kitų pasiūlymų kaip atlyginti padarytą žalą.
Vyksta ne remontas, o stiklų gadinimas...Žiauru!
Gyvenime daugiau netamsinsiu langu evelkas. nes darbo kokybe apgailetina. nuo soniniu dureliu pradejo luptis lauk plevele po 4 menesiu. o jie pareiske kad garantija tik 3 men.. negana to prie vienu dureliu troso neprikabino ir is vidaus durys neatsidaro. ir dar galinem lange pas mane stovi stopas, tai aplink ji jie net neispjove pleveles. tikrai stipriai nusivyliau sita imone.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
UAB "Stiklų Ekspertai"
Transporto priemonių stiklai

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 20, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių stiklai; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Viena pagrindinių mūsų veiklų, kurią išmanome labai gerai, yra autobusų stiklų ir stiklo paketų remontas bei restauravimas. Daugelis autobusų kompanijų susiduria su tokia problema kaip priekinių autobusų stiklų skilimas, šoninių stiklo paketų rasojimas ar kalkėjimas dėl išsisandarinimo, todėl mes siūlome visą...
Apertura
LLUMAR plėvelės

Adresas: J. Kubiliaus g. 23, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių stiklai; interjero apdailos medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
LLUMAR( LUMAR) atstovas Lietuvoje. LLUMAR(LUMAR) - amerikietiška plėvelė - prekyba, klijavimas. Plėvelė stiklui, stiklams, langams - prekyba, klijavimas. Stiklų tamsinimas, tonavimas ( amerikietiška plėvelė ), automobilių stiklų tonavimas. Apsauginė plėvelė stiklui - prekyba, klijavimas. Apsauginė plėvelė nuo...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS

Adresas: Savanorių pr. 298-18, LT-49454 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...
ELANIS
PLĖVELĖ STIKLAMS

Adresas: Draugystės g. 15M, LT-51227 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); gamyba; reklamos paslaugos; stiklas ir jo gaminiai.
UAB ELANIS specializuojasi pastatų plėvelių nuo saulės, apsauginių plėvelių nuo įsilaužimo, dekoravimo, matinimo, foto plėvelių klijavimo srityje. Taip pat tamsina automobilių stiklus, laminuoja automobilių kėbulus plėvele, siūlo automobilio detalių "stailingą", interjero detalių "tiuningą", panoraminio stogo...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%