VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EVELKAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EVELKAS

Atsiliepimai apie EVELKAS, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie EVELKAS, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Teko keisti priekinį stiklą, įvykis draudiminis, tai teko rinktis iš draudimo bendrovės sąrašo kur keistis, o jis labai trumpas ir tai buvo viena girdėta įmonė. Aptarnavimas nelabai malonus, stiklą pakeitė kaip žadėjo, atvykus pasiimti automobilio, prie manęs apvalė stiklą, atsisėdus į automobilį pasidarė baisu... Vairas, priekinė panelė visos detalės pilnos dulkių, salone mėtosi silikono gabaliukai, slenksčiai purvu išpurvinti, panelė visa rankų antspaudais nuterliota, stiklas iš vidaus išterliotas visas, nenuvalyta vieta kur stovi vaizdo kamera, teks pačiam ardytis, nes labai matosi iš lauko, stiklas kažkos neaiškus, šonuose kažkokios juodos kreivos linijos. Daugiau šios įmonės paslaugų tikrai nesirinksiu...
Atsakyti
2019 m. lapkričio mėn keičiau priekinį stiklą Vilniuje. Po 3 mėn viskas gerai - pašildymas ir lietaus daviklis veikia, vandens per siūles neleidžia. Neturiu jokių pretenzijų. Mokėjau 185 už stiklą ir pakeitimą. Stiklas E1 tripleksas. Viskas kainavo beveik dvigubai pigiau, negu carglass paprašė. Komentarą parašiau todėl, kad matau daug neigiamų komentarų ir šiek tiek abejojau ar verta pasitikėti. Mano patirtis gera, galiu rekomenduoti.
Atsakyti
Beveik prieš dvi savaites Šiaulių filiale mašinai keičiausi priekinį stikla. Priekaištų neturiu. Padarė gana greitai. Viskas veikia, viskas švaru, vandens niekur nepraleidžia. Rekomenduoju dar ir vien dėl to kad iš trijų įmonių į kurias kreipiausi jie pasiūlė geriausia kaina.
Atsakyti
Prieš pusmetį kreipiausi dėl vandens lašėjimo į saloną, nustatė, kad yra po klijais rūdžių, pasakė, kad nušveis, nugruntuos ir per naujo perklijuos stiklą. Dabar vėl leidžia tik kitoje vietoje, tai man paaiškino, kad tai yra normalu, nes automobilis ne naujas ir kad vėl po klijais atsirado rūdžių. Prie mano akių išpjovė stiklą ir tikrai buvo paviršinės rūdis, paklausiau kaip ruošiasi daryti- atsakė, kad pateps su rūdžių surišėju ir vėl užklijuos. Paprašiau, kad nušveistu rūdis ir nugruntuotų- atsakymas " mes kėbulo darbų neatliekam". Teko pačiam pasiskolinti kampinį šlifuoklį ir nušveisti metalą, be to dar susimokėti už pakartotinį stiklo klijavimą. Po stiklo klijavimo radau tepaluotų rankų žymes viduje ant šviesaus salono apdailos. Dabar teks važiuoti valyti saloną. Vienų žodžiu atsilupeliai tiek priėmėjai tiek darbininkai, garažinių lygis, ne daugiau.
Atsakyti
Pakeite stiklą opeliui.Lietaus daviklis neveikia, valytuvas kas 7 sekundes suveikia ar yra lietus ar nėra.Nuvažiavau pasiklausti kaip čia yra, priėmejas pradejo įtikineti kad taip turi būti.Įjungęs valytuvus puolė purkšti ant stiklo vandenį ir suveikus valytuvams (kurie po stiklo pakeitimo pradėjo dirbti kas 7 sekundes) pradėjo įtikineti kad daviklis veikia gerai.Vienu žodžiu taip ir liko viskas, daviklis neveikia.Siūlau apeiti šią įmonę, yra daug kitų kur gal npridarys broko.Veiksmas Vilniuje.
Atsakyti
Įmonė, kuri neatsako už savo darbų kokybę. Vilkikui įklijavo priekinį stiklą, ir dėl montavimo klaidos tekėjo vanduo ir sudegino kamerą, Evelkas atsisakė prisiimti atsakomybę už tai.
Atsakyti
Šiaulių filiale keitėmės šoninį stiklą, aptarnavimas puikus, greitai ir kokybiškai padarytas darbas.Ačiū!
P.S.kas nedirba-tas neklysta.
Atsakyti
Labai nuvylė darbų kokybė. Į automobilį įstatytas priekinis stiklas buvo kreivas ir tarpas su kėbulu nevienodas. Darbuotojai apie tai nieko neinformavo ir nepranešė, tik patiems pastebėjus pripažino, kad stiklas nekokybiškas. Buvo pasiūlyta pakeisti stiklą dar kartą, šį kartą tarpai buvo tvarkingi, tačiau ant automobilio kėbulo palikta klijų pėdsakų, kurie paprašius buvo nuvalyti. Tačiau nuvalius klijų pėdsakai išliko.
Atsakyti
evelkas-is mazosios raides. Keite Smartui priekini stikla - dingo dalis apdailos detaliu, dali sulauze, dali pamete, aplink stikla klijai istryske. Zmona nuvare - zmona pasieme. Grizau is komandiruotes - apstulbau Dabar turiu beda - jiems irodyk kas kur buvo!Tai buvo Siauliu padalinyje. Jie save vadina "profesionalais". Daugiau atsakomybes turi dirbantys "garaziukuose". Niekada daugiau i evelka !!!
Atsakyti
neprasidėkite su šia įmone. su klientais nesiskaitoma. terminų nesilaikoma. gaminiai nekokybiški, perdarinėja ir tempia laiką.
Atsakyti
Labai nemandagus evelko vadovas Siauliuose. Tikiuosi daugiau neteks susidurti su sia imone (vadovu)
Atsakyti
Trūksta mandagumo Šiaulių Evelkui...
Atsakyti
Uzregistravo stiklo pakeitimui sestadienio rytui p. Rimgaudas jo tel. nr 861531995 maloniai ir kantriai bendravo. Nesu vilnietis, tad keliausi anksti kad buciau laiku, bet atvaziavus pasake, kad mano masinos uzregistruotos darbu sarase nera ir siandien nepades. Ar stiklo keitimo darbus atlieka puikiai - pasakyti negaliu, nes to neteko ir manau nebeteks daryti sitoje imoneje. Sekmes p. Rimgaudau darbuose.
Atsakyti
Klijavo stiklo idauza. Kainavo 30 Eur. Ta pati vakara stiklas skilo toj pacioj vietoj. Sekancia diena klijai atsisluoksniavo. Del skilusio stiklo pasake nieko jau nebepadarysi, atsisluosniavima pakrapste ir uzpilde klijais vel. Po dvieju dienu vel tas pats. Ismesti pinigai.
Atsakyti
Kaip ir daugelio klientų nuomonė šitame puslapyje ji sutampa ir su mano nuomone. Vadybininkų darbas, kurie sėdi priėmime, tai kažkokia tragedija. Atvykus į sertifikuotą servisą įvertinti ar stiklas trūko dėl akmenuko įdaužos (kuri yra mikroskopinė kaip dabar sužinojau) ar dėl kažkokių kitokių priežasčių, pirmiausiai išklausiau, kaip jiems tai nepriklauso ir jie to nedarys. Po to pradėjo šmeižti draudimą, kad jie blogai dirba. Kas man kaip klientui yra visiškai neaktualu. Tai yra jų įmonių tarpusavio santykiai su kuo aš esu visiškai nesusijęs. Vėliau prisiprašius vis dėl to nufotografuoti įskilimą ir nusiųsti draudimui įvertinimui, praėjus keturioms dienoms ir negavus jokios informacijos apie įvykių eiga, nuvažiavau ieškoti, kas atsitiko, vėl išklausiau vadybininko ar tai konsultanto nepasitenkinimą ir pagyras keliais aukštaisiais išsilavinimais, bei didesne gyvenimo patirtimi. Beje labai nusistebėjo, kad pats negaliu įsivertinti nuo ko skilo stiklas. Nepykit, kad nesu šios srities specialistas. :) Taigi nuo dabar nesuprantu KAM YRA REIKALINGI SERTIFIKUOTI AUTOSERVISAI jei viską vis tiek turi įsivertinti pats. :) Nerekomenduoju vien tik dėl personalo. Tikiuosi įmonės vadovai padarys išvadas.
Atsakyti
Labas.
Galiu pasakyti, kad aptarnavimas nekoks. Apsilankiau pirmą kartą šeštadienį jų darbo laikas nuo 09:00-14:00 val. nupirkti stiklo poliruoklio negalėjo parduoti nes nėra chemiko, nors prekė vienetinė, kodėl negalima parduoti? Atvykus trečiadienį nepardavė nes vėl nebuvo chemiko, sakė pietauja bus už valandos. Poliruoklis yra supakuotas, kodėl negali parduoti kitas pardavėjas (vadybininkas). Jei jie dirba su pietų pertrauka, tai skelbime ir ant durų reikia užrašyti nuo kada pietų pertrauka, o neklaidinti žmonių.
Atsakyti
Sveiki, galiu pagirti už profesionalų darbą ir labai greitą užsakymo priėmimą. Pakeistas priekinis stiklas be jokių problemų.

p.s. tik klientų vadybininkė, pametusi šypseną buvo, geresnio bendravimo su klientais.:)
Atsakyti
Įtrūko priekinis stiklas.Prisiklausęs reklamos apie CARGLAS nulėkiau pas juos, buvo pareikšta, kad įtrūkimo pataisyti neįmanoma ir reikia keisti stiklą. Nuvažiavus į Evelką, gražiai ir suprantamai buvo paaiškinta, kad sustabdyti trūkimo plitimą galima pabandyti, tiesa garantijos už darbus nesuteiks. Norint keisti stiklą pasiūlė kelis variantus, pagal kainą ir kokybę. Surizikavau ir bandė trūkimą sustabdyti, važinėju jau 8-is mėnesius- trūkimas nedidėja. Šaunūs darbininkai, mandagūs ir paslaugūs serviso vadybininkai. O neklysta tik tie kurie nieko neveikia. Naudokitės Evelko paslaugomis drąsiai.
Atsakyti
keiciau trukusi stikla i nauja, pastate, likau patenkintas ju darbais.po savaites vazinejimo stiklas pradejo braizytis (buvo salnos, stikla gramdziau su nuolaidu kortele!)bei atsitrado begales ibrezimu nuo nauju, ta pacia diena pirktu bosch valytuvu.Atkreipkit demesi kokios kokybes stikla jums stato!!!
Atsakyti
nusiunciau zalai atlyginti laiska su visa isklotine, Tai net nesugeba valdzia bent paskambinti ir tartis, Vienu zodziu sitos kompanijos tarp"""""""""" nesinaudokite zmones ju paslaugomis jei nenorite patirti nuostoliu, nes jais pasiiketi tikrai negalima.Ten dirba ne meistrai o nemoksos, kurie gal, sakau gal is 100 klientu vienam padaro kokybiskai.Mandagumo ir atsakingumo darbui ten nera.Uzsitamsinti manau kas antras lietuvis moka taip kaip jie tamsina, vienu zodziu aplenkit is salies ta sharashkino kontora.
Atsakyti
Mano zmonos Subaru langus labai negraziai uztamsino, daugiau nevaziuosiu pas juos, ir kitiem patarsiu nevaziuoti.
Atsakyti
sveiki.siulyciau visiems nesinaudoti uab evelkas paslaugomis, nes ten s*****i ir nenusimanantys meistrai.atvaziavo ideti limuzinui stiklo kuri as pats atsisiunciau is jav, dvi valandas bande deti, supjauste gumas, istepalavo stoga bei sonus, vidui pripurvino, bet galiausiai ne tik kad neidejo bet ji sudauze, nes bande vos ne su koja ji istumti i vidu.dauze su kuloku kol sudauze ir tipo mes neatsakome uz tai, kad jie ji sudauze.dabar eisiu per vartotoju teises ir i teismus.va kaip buna su evelku.nesinaudokite zmones evelku.
Atsakyti
Norėjau pataisyti priekinio stiklo įtrūkimą Lakūnų g. 30g., Vilnius. Deja, darbuotojui pradėjus darbą, stiklas dar labiau susigadino ir man buvo pranešta, kad stiklas jau nebepataisomas ir reikes keisti į naują (kainuos 500lt). Nei atsiprašau, kad sugadinau, nei jokių kitų pasiūlymų kaip atlyginti padarytą žalą.
Vyksta ne remontas, o stiklų gadinimas...Žiauru!
Atsakyti
Gyvenime daugiau netamsinsiu langu evelkas. nes darbo kokybe apgailetina. nuo soniniu dureliu pradejo luptis lauk plevele po 4 menesiu. o jie pareiske kad garantija tik 3 men.. negana to prie vienu dureliu troso neprikabino ir is vidaus durys neatsidaro. ir dar galinem lange pas mane stovi stopas, tai aplink ji jie net neispjove pleveles. tikrai stipriai nusivyliau sita imone.

Taip pat rekomenduojame

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
UAB "Stiklų Ekspertai"
Transporto priemonių stiklai

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 20, LT-02169 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; automobilių dalys; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Viena pagrindinių mūsų veiklų, kurią išmanome labai gerai, yra autobusų stiklų ir stiklo paketų remontas bei restauravimas. Daugelis autobusų kompanijų susiduria su tokia problema kaip priekinių autobusų stiklų skilimas, šoninių stiklo paketų rasojimas ar kalkėjimas dėl išsisandarinimo, todėl mes siūlome visą...
Apertura
LLUMAR plėvelės

Adresas: J. Kubiliaus g. 23, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; automobilių dalys; interjero apdailos medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
LLUMAR( LUMAR) atstovas Lietuvoje. LLUMAR(LUMAR) - amerikietiška plėvelė - prekyba, klijavimas. Plėvelė stiklui, stiklams, langams - prekyba, klijavimas. Stiklų tamsinimas, tonavimas ( amerikietiška plėvelė ), automobilių stiklų tonavimas. Apsauginė plėvelė stiklui - prekyba, klijavimas. Apsauginė plėvelė nuo...
Papilio kibirkštis
FIN GLASS - transporto priemonių stiklų gamyba

Adresas: Rožių g. 2, Papilys, LT-41225 Biržų r.
Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio technika.
Papilio kibirkštis, UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas. UAB „Papilio kibiršktis“ – FIN GLASS įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių...
ELANIS
PLĖVELĖ STIKLAMS

Adresas: Draugystės g. 15M, LT-51227 Kaunas.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; baldai (gamyba); gamyba; reklamos paslaugos.
UAB ELANIS specializuojasi pastatų plėvelių nuo saulės, apsauginių plėvelių nuo įsilaužimo, dekoravimo, matinimo, foto plėvelių klijavimo srityje. Stiklas virtuvei - virtuviniai stiklai su foto plėvele, arba stiklinė sienelė su foto plėvele virtuvės balduose. Plėvelė baldams - stiklų matinimas plėvele ar net foto...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Diskusijos dėl Paryžiaus katedros baigtos – bus atkurta originali gotikinė smailė
Diskusijos dėl Paryžiaus katedros baigtos – bus atkurta originali gotikinė smailė 07-10 08:33
Paryžiaus Dievo Motinos katedros (Notre Dame de Paris) smailė, kuri griuvo per gaisrą pernai balandį, bus atstatyta pagal originalų gotikos stilių.
G. Nausėda tikisi sąžiningo Europos gaivinimo fondo skirstymo
G. Nausėda tikisi sąžiningo Europos gaivinimo fondo skirstymo 07-10 08:24
Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad vienas didžiausių Baltijos šalių lūkesčių, kalbant apie naują ilgametę finansinę ES perspektyvą, yra Sanglaudos politikos krypties finansavimo didinimas...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Amazon.com 3182,63 +3,29%
NVIDIA 420,36 +2,87%
Walmart 127,75 +2,66%
Chevron 82,74 -4,18%
Xerox 14,63 -5,12%
AIG 28,00 -6,20%
ConocoPhillips 38,35 -6,55%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,65 +12,07%
Anglis 52,49 -10,35%
Varis 5239,83 +3,60%
Ryžiai 510,00 -9,57%
Jautiena 5,08 +14,16%
Cukrus 0,57 0,00%
Benzinas 0,88 +49,15%
Sidabras 16,26 +7,90%