Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Atsiliepimai apie Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Parašyk savo nuomonę apie Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Iki šiol teko lankytis pas gydytoją Diržinauskienę. Pirmiausiai dėl standartinių procedūrų (čipavimo, sterilizacijos, skiepų), o po to ir kiek rimtesniu klausimu dėl absceso gydymo. Kiekvienąkart sutinka maloniai ir išsamiai viską paaiškina. Empatiškai žvelgia tiek į gyvūną, tiek į šeimininką. Suteikiama išsami informacija nuramina ir leidžia pasirūpinti augintiniu. Kiek teko susidurti, kainos taip pat prieinamos, nėra linkę siūlyti savo prekių ar papildomų paslaugų - viskas tiek, kiek reikia.
Tik didesnis iššūkis yra prisiskambinti. Galima parašyti el. laišką, jeigu reikalas nėra itin skubus, įprastai atrašo arba paskambina per kelias valandas.
Eveluna 2021-01-05 14:00:12
Sveiki:)
Taip..čia dirba tikri profesionalai, teko lankytis, nuostabūs gydytojai.., bet kaip prisiskambint??!!!! Reikia kalytei patikrint akytes, nes labai ašaroja..dvi dienas skambinu nuo 10 iki 19 val bet niekaip....gal galit patikslinti laiką kada skambint??
Evelina
klinikos puslapyje https://eveterinaras.lt/ buvo pateikta informacija apie atostogas nuo 2020-12-21 iki 2021-01-11. Taip pat yra informacija apie klinikos darbo laiką.
Klinikos atostogų metu man rūpimu klausimu rašiau laišką el. paštu, gavau atsakymą ir paskirtą vizito laiką.
Eilinį kartą įsitikinau, kad Gydytojas Evaldas yra Gydytojas pagal pašaukimą! Jau 12 metų jis padeda mano Auriui.
Didžiulis AČIŪ Aurio vardu!!!
Sveiki:)
Evelina
Erika 2020-12-27 21:49:24
Sveiki, susidureme su panasia problema del kataraktos. Ar butu imanoma su jumis susisiekti? Aciu.
Sveiki, parasykit savo kontaktus, susisieksiu su Jumis
Indre 2020-03-06 00:59:56
Cia dirba vieni geriausiu vet.gydytoju Lietuvoje. Turint rimta beda tikrai verta kreiptis. Musu suo laksto kaip pašeles po Gyd. Vaitkaus pries pora metu atliktos kojos operacijos. O dabar nuo kataraktos apakusi kalyte vel mato deka Gyd.E. Dirzinausko ir Gyd. Vaivos.
Esam suzaveti siu Gydytoju darbu ir labai dekingi.
Niekaip negalim susisiekti.Telefonai neatsakineja.
Kaip susisiekti
Nuostabus gydytojas Evaldas, viską išsamiai, bet paprastai ir maloniai paaiškina, o svarbiausia išgelbėjo akį mūsų bigliui, esame labai labai dėkingi jam.
Esam suzaveti siu Gydytoju darbu ir labai dekingi.
Sveiki, nesuprantu, kaip galima dasiskambinti iki jūsų, pastovei išjungtas telefonas Ačiū
Mūsų spanielio Aurio vardu dėkoju Gerb. Evaldui Diržinauskui už prieš 10 metų padovanotą gyvybę! Kuomet kiti specialistai po sunkios kelio sąnario traumos bei nesėkmingos operacijos rekomendavo Aurį užmigdyti, Gyd. Evaldas pasiūlė savo pagalbą.
Nuolat lankomės šioje gydymo įstaigoje ir kas kartą jaučiamę begalinį rūpestį ir šilumą!
Štai ir vakar Auriui buvo atlikta operacija. Profesionaliai ir kokybiškai.
Rekomenduoju Gydytoją Evaldą visiems augintinių šeimininkams!
Patikslinsiu.... Dr. V. Vaitkus docentas vet. gydytojas, bet mums Jis - Profesorius.... Visomis prasmėmis.... Tiek žmogiška, tiek profesine. Patikslinu tam, kad nesinervuotų kolegos. Visiems paprastiems visai nesvarbu
Tik patys geriausi atsiliepimai. Teko operuoti pas Prof. V. Vaitkų niūfaundlendui koją. Tai gydytojas, kuriam pagarba ir dėkingumas begalinis. Mokėjimas bendrauti su žmonėmis, nuoširdumas ir atsakingumas, savo darbo aukščiausio lygio išmanymas ir svarbiausia paprastumas. Rekomenduoju tikrą savo srities žinovą! Kiek ir kur teko lankytis tokios pagarbos, dėmesio ir išmanymo neteko sulaukti. Prof. V. Vaitkui linkime dar daug darbingų metų ir labai norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų kuo daugiau. PAGARBA
Teko apsilankyti Ringaudų vet klinikoje 2017 11 mėn. Mus konsultavo V. Vaitkus. Tai nuostabus specialistas. Aptarnavimas malonus. Konsultacijos metu buvo nuspresta atlikti kojytės operacija. Po operacinis laikotarpis praėjo gerai, šuo jautėsi puikiai, Gijo taip pat gerai. Kaip išsitraukėm siūliukus - randukas vos matomas. Kam reiia malonis ir geros konsultacijos rekomenduoju būtent šį specialistą - nes aš su juo bendravau, Dėkui Jums taria pekinukė MUSYTĖ

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
8 DRAMBLIAI
Veterinarijos klinikų tinklas Vilniuje

Adresas: Nemenčinės pl. 4C-104, LT-10109 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
VETERINARIJOS PASLAUGOS VISĄ PARĄ ! Veterinarijos klinikos Veterinarijos vaistinės Ligoninė Iškvietimas į namus Kokybiškos veterinarijos paslaugos, augintinių profilaktikos, registracijos ir ženklinimo, terapijos, oftalmologijos, dermatologijos, chirurgijos, onkologijos, traumatologijos, stomatologijos ir...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
Veterinarijos klinika RuminaVet, dirbanti daugiau nei 15 metų kartu su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Rentgenologiniai...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...
Šiandien darbo rinkoje itin vertinamos matematikų žinios ir gebėjimai
Šiandien darbo rinkoje itin vertinamos matematikų žinios ir gebėjimai 06-28 01:49
Šiandienos darbo rinkoje vis paklausesni universalūs specialistai, gebantys savo žinias pritaikyti keliose srityse. Vieni iš tokių – matematikai, kurių žinios ir gabumai šiandien gali būti labai...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%