Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Atsiliepimai apie Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Evaldo Diržinausko veterinarinė tarnyba

Niekaip negalim susisiekti.Telefonai neatsakineja.
Kaip susisiekti
Nuostabus gydytojas Evaldas, viską išsamiai, bet paprastai ir maloniai paaiškina, o svarbiausia išgelbėjo akį mūsų bigliui, esame labai labai dėkingi jam.
Cia dirba vieni geriausiu vet.gydytoju Lietuvoje. Turint rimta beda tikrai verta kreiptis. Musu suo laksto kaip pašeles po Gyd. Vaitkaus pries pora metu atliktos kojos operacijos. O dabar nuo kataraktos apakusi kalyte vel mato deka Gyd.E. Dirzinausko ir Gyd. Vaivos.
Esam suzaveti siu Gydytoju darbu ir labai dekingi.
Sveiki, nesuprantu, kaip galima dasiskambinti iki jūsų, pastovei išjungtas telefonas Ačiū
Mūsų spanielio Aurio vardu dėkoju Gerb. Evaldui Diržinauskui už prieš 10 metų padovanotą gyvybę! Kuomet kiti specialistai po sunkios kelio sąnario traumos bei nesėkmingos operacijos rekomendavo Aurį užmigdyti, Gyd. Evaldas pasiūlė savo pagalbą.
Nuolat lankomės šioje gydymo įstaigoje ir kas kartą jaučiamę begalinį rūpestį ir šilumą!
Štai ir vakar Auriui buvo atlikta operacija. Profesionaliai ir kokybiškai.
Rekomenduoju Gydytoją Evaldą visiems augintinių šeimininkams!
Patikslinsiu.... Dr. V. Vaitkus docentas vet. gydytojas, bet mums Jis - Profesorius.... Visomis prasmėmis.... Tiek žmogiška, tiek profesine. Patikslinu tam, kad nesinervuotų kolegos. Visiems paprastiems visai nesvarbu
Tik patys geriausi atsiliepimai. Teko operuoti pas Prof. V. Vaitkų niūfaundlendui koją. Tai gydytojas, kuriam pagarba ir dėkingumas begalinis. Mokėjimas bendrauti su žmonėmis, nuoširdumas ir atsakingumas, savo darbo aukščiausio lygio išmanymas ir svarbiausia paprastumas. Rekomenduoju tikrą savo srities žinovą! Kiek ir kur teko lankytis tokios pagarbos, dėmesio ir išmanymo neteko sulaukti. Prof. V. Vaitkui linkime dar daug darbingų metų ir labai norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų kuo daugiau. PAGARBA
Teko apsilankyti Ringaudų vet klinikoje 2017 11 mėn. Mus konsultavo V. Vaitkus. Tai nuostabus specialistas. Aptarnavimas malonus. Konsultacijos metu buvo nuspresta atlikti kojytės operacija. Po operacinis laikotarpis praėjo gerai, šuo jautėsi puikiai, Gijo taip pat gerai. Kaip išsitraukėm siūliukus - randukas vos matomas. Kam reiia malonis ir geros konsultacijos rekomenduoju būtent šį specialistą - nes aš su juo bendravau, Dėkui Jums taria pekinukė MUSYTĖ

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?