Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Trakuose Aukštadvario g. Eurovaistinėja dirba, ne vaistininkas, o susireikšminęs arogantiškas vaikinas, jau ne vieną kart užsukus, pasijunti kaip kokia šiukšlė. Požiūris iš aukšto, juntama arogancija, kažkaip net nemalonu užeiti. Visuomet stengiuos užeiti kai dirba jo kolegė-moteris-maloni, paslaugi.
Tačiau Trakuose, Vytauto g. Dirba puikus kolektyvas, nusiteikęs padėti, visuomet su šypsena!
Pirkau Kaune, Veiveriu g. 150B eurovaistinej ir teko nemaloni patirtis. Farmacininke Iveta Pupelienė primuse i ceki, nebuta kieki priekiu. Labai apmaudu kad tokios asmenybes dirba. Del keturiu euru nevazinesiu simta kartu, bet rekomenduoju apeiti sia vaistine arba atidziai tikrinti cekius, ka pati padariau tik grizus namo.
Adomas 2020-05-23 18:55:06
Eurovaistinė reklamuoja per tv, taip pat ir kitur, kad pasenusius vaistus priima visose vaistinėse. Deja, jau antrrą kartą buvau vaistinėje Savanorių pr 31, Vilniuje ir man pasakoma, kad vaistų nepriima, meskite į šiukšių konteinerį arba laukite kol pasibaigs karantinas. Nelabai suprantu, kam tada ta reklama, kam švaistomi įmonės pinigai, jei turiu išmesti į konteinerį- reklamoje pasakykite -meskite į konteinerį su benrom šiukšlėm? Mano manymu pasenusių vaistų naikinimas turėtų būti kitoks, nei konteineryje su kitom buitinėm šiukšlėm. Man rūpi kad visos atliekos būtų utilizuojamos teisingai, bet ar rūpi jums?
O jus tikrai vaistus atnesete? Gal atnesete tokius preparatus, kurie iregistruoti kaip maisto papildai ir med. prekes?
O karantino metu manau logiska yra nepriimti, juk nezino niekas kas tuos vaistus turejo, gal sergantis siuo plintanciu virusu, gal kontaktaves?
As kaupiu atskirai maiselyje ir nunesiu po karantino.
Noriu padėkoti nuoširdžiai už puikiai darbą atliekančiai Vedėjai Irenai iš Jurbarko! Visada patars, paklaus ir maloniai pabendraus. Ačiū Jums! Sveikatos ir gerų klientų.
Kristina 2020-05-19 23:28:50
Užsakiau prekes internetu ir nuvykus atsiimti į Klaipėdos Akropolio Eurovaistinę, paklausus prie kasos, kur galima pirkti ne vaistus, ar čia galiu atsiimti internetu užsakytas prekes. Gavau atsakymą, kam užsakote internetu, jeigu vistiek ateinate atsiimti į vaistinę???? Nemanau, kad taip turėtų elgtis vaistininkas/kasininkas.
Bet tikrai, kodel uzsisakote internetu, jeigu ateinate i vaistine atsiimti? Karantino metu tikrai vertetu prekes atsiimti bent jau pastomate, o dar geriausiai i namus.
Laba siena, dėkoju vaistininkei Laurintai Ivanauskytei (UAB EUROVAISTINĖ Fil.Nr.43, Tilžės g.121, Šiauliai) už malonų ir greitą aptarnavimą, patarimus vienu ar kitu klausimu.Džiugu, kad jaunas žmogus profesionaliai atlieka savo darbą ir visada malonu čia užeiti.Sėkmės Laurintai ir viso ko geriausio.Pagarbiai, Ona
Angelina 2020-04-22 11:25:22
Sveiki, pirkau veido kaukes medicinines, sumokjau už 20kaukiu, 14euru kai vnt kainuoja 0, 35cnt, cekije raso jog nupirkau 40 nors dave 20 ir taip buvo 2kartus kai pirkau.Paklausiua kodel vienetas kainuoja 0, 35cnt, cekije taip raso, jus man duodat 20kaukiu bet cekije pramusat 40, man atsake vienetas 0, 70cnt, pasakius, kad cekije vnt 0, 35 man nebuvo nieko atsakyta:)Jus mokat uz 40 kaukiu, cekije raso 40, bet gaunat 20.Gal čia aš kažko nesuprantu, bet tikiu čekiui:)Saugokites:)
Turbūt jums su matematika prastai : (Čekyje rašo 1 dėžutės kaina - 35 eurai. 1 dėžutėje yra 50 kaukių, tai turbūt 20 kaukių pagal proporcija yra 0, 4 dėžutės arba kitaip 40% ?? Tai 20 kaukių - 0, 4 x 35 eur = 14eur. (Ar ne taip??) :D Nežinau kaip kitaip paaiškinti, nes viskas aiškiai parašyta. Tikiuosi vaistinės darbuotojų dėl savo žioplumo neužsipuolėte, nes jie dabar turi daugiau darbo ir atsakomybės nei jūs :) Reikia saugotis nebent parduotuvėms ar įstaigoms tokių klientų kaip jūs! :)
Užsakytas internetu prekes (2020-04-20) pristatė per parą. Super!
Laba diena, pagaliau prisiruošiau parašyti atsiliepima (ko niekad nedarau) apie Kauno r Domeikavoje dirbančia Aušrele, kada be užsuksi (dabar jau stengiuos nebe užsukt, bet būna tenka) visada pasitiks nepatenkinta, susiraukusi, iš kart jaučiuos kalta kad sutrugdžiau ir užsukau isigyt Man reikiančio vaisto.. labai nemaloni, neduok Dieve susimaišysi ir pasakysi ne ta preke kurios tau reik.. kažko pasiteirauti iš vis baisu, šiandien taip pat teko apsilankyt kaip visuomet išeini iš vaistinės sugadinta nuotaika nuo tokios arogancijos, stovint eilėje atėjius moteris ir pamačius kad dirba būtent ši vaistininkė pradėjo reikšt nepasitenkinima dėl šios vaistininkės ir pasakius kad geriau apsipirksiu kitur ir tai moteriai apsisukus ir išėjius supratau, kad čia visuomet pardavėja ne nuotaikoi ir grubi su kitais klijentais, jei žmogui taip sunku komunikuoti su klijentais gal tiesiog jei reiktu dirbti ne prie kasos o rūšiuot vaistus ar kažka tokio.. čia tik pamastymui.. o teigiamas atsiliepimas eina kitai darbuotojai dėje vardo neisiminu vis niekaip maloni šilta moteris kurios galima paklaust ir gausi visa reikiama info.
Prekes užsisakiau internetu 2020-04-04, siuntinį gavau 04-16, patikrinusi siuntinį pasigedau 2 prekių, o sąskaitoje įrašyta, kad jos yra. Pirkėjai - būkite budrūs, tikrinkite sąskaitas ir prekes, jei užsisakote internetu. Užsakymo nr. E02029670.
Užsisakiau ES pagal pažadą reklamoje pagamintą respiratorių, o gavau Kinijoje pasiūtą primityvią kaukę. Vienoks paveikslėlis, kitokia prekė siuntoje. Siaubas, kaip apgaudinėjami žmonės. Nemalonu.
Balandžio 6 dieną padariau internetu užsakymą prekėms. Apmokėjau, Po poros valandų man pranešė, kad neturi vienos prekės. Pasakiau, kad atšaukiu tada visą užsakymą. Man buvo pasakyta, kad pinigus gražins šią savaitę, t.y., iki tos savaitės galo. Ketvirtadienį, nesulaukusi pinigų, paskambinau, paskui jau rašiau, kada gausiu pinigus. Esu pensininkė. Likau ir be prekių ir be pingų visom šventėms. Atsakymas-artimiausiomis dienosmis manęs netenkina....o šiandien, paskambinus nemokamu telefonu išgirstu dar vieną terminą-per keturiolika dienų....Sumokėti turiu į priekį, gaunu apgaulingą patvirtinimą, kad prekės yra, paskui, kad nėra, paskui-pinigus gražins per dvi savaites....ar pensininkė turi finansuoti didžiausią vaistinių tinklą? Užsakymo NrE02782103.....kaip taip galima....savų pinigų prašau, kaip išmaldos....
Atvežė prekias "kurjieris" baisu, be kaukėsbe pirštinių!!!Nesinori daugiau ir užsisakinėti iš eurovaistinės.Vaistinė ir negali pasirūpinti savo vairuotoju.
Labai labai nusivylusi eurovaistine.Užsisakiau internetu dezinfekc.skysčio, dar įsimečiau į krepšelį vitaminų, nelabai svarbių."Užsakymas priimtas"-gavau, bet jo nesulaukiau 2 sav.Jokios žinutės kokia situacija-laukti jo, nelaukti, atšauktas, ar ne.Prisiskambinti neįmanoma, dar keista labai ir tai, kad autoatsakiklis Lietuvos gyventojams kalba nesuprantama kalba..Galų gale po 3 sav.gavau žinutę-prekė pristatyta.Nukulniuoju 4 km iki vaistinės (kažkodėl leido atsiimti tik toje vienintelėje miesto vaistinėje), parsinešu-o ten...jokio dezinfekcinio skysčio..Ir jokio pranešimo, kad ten jo nebus..
laba diena as nesuprantu kaip jus dirbate ir isidirbinejate! Vakar Mazeikiu euro vaistinei Zemaitijos20 maxsimoj apgavote mano sese! Nusiunte jin sunu nupirkti vaistu parnese ne tuos kur daktare israse o tuos kur buvo israsyti pries men! Tuo pasekoji jin nuejo ten pat pasikeisti vaistus ar atsiimti pinigus kurie buvo 15e ir nepaisant to kad jei pakeistu vaistus ar grazintu pinigus jos pasijeme vaistus itolezavimuj ar kaip ten vadinas ir ceki ir negrazino nei pinigu nei vaistu kitu! Tai kaip jus bl dirbat nesuprantu? Manau zinote istatimus! Visu pirma vaikam vaistu negalima parduoti! Visu antra itolizavus vaistus ir pasijemus ceki turejote grazinti pinigus ar pakeisti vaistus! Tad tikrai nerekomenduoju jusu vaistines! Del sito yvikio jau kreipemes i policija! Nes nuo koronos jus jau visi isprotejot ir nebezinot nei teisiu savu nei kaip elktis su zmonemis!
Linas 2020-03-25 16:12:54
Šiandien apsilankęs eurovaistinėje, ir tikėdamas gal per stebuklą gausių dezinfekcinio ranku skysčio ar veido kauke nusipirkti, sulaukiau tik chamiškos, nachališkos pardavejos užsipuolimo, kuri iš kart pakeltu tonu išrėkė (kodel jūs be kaukės) (aš jūsų neaptarnausių) paaiškinau, kad aš butent ir atėjau ieškodamas kaukės, atsakymas (vaistinė ju neturi) neva aš dėl to kaltas? Žinot jai nenorite dirbti, nedirbkite, bet nereikia žmonėms draskyti akių ir elgtis kaip kalėms!
Būkite atsargūs apsilanke Panevėžio Maximos (G.Petkevičaitės-Bitės g. 35) eurovaitinėje.
Jus rašant skundą jau nesugebat tvardytis, o vaistinei Vaistininkai tokiu inteligentų kaip jus, per dieną dabar sulaukia šimtais...
Esu nusivylęs internetiu užsakymo iš eurovaistine, prekę buvau uzsakes prieš kelias dienas, prekės norimos negavau, bandžiau priskamb nurodytu bendruoju telefonu, atsiliepia autoaatsakiklis, prasideda klauniskas Cirkas iš pradžių pradeda protinį apie korono virusą, po to liepia spausti ten 1, 2, 3, paspaudi lauki, lauki, niekas neatsako, įsijungia autoatsakiklis kuris moters balsų pradeda kalbėti angliškai, tai nelabai supranti kur šitą eurovaistine randasi Lietuvoje ar užsienyje? Niekados daugiau čia nebeuzisakinesiu prekės net aptarnavimas tragiškas!Uzsisakai prekę, bet jos negauni, dar ir informacijos nesuteikia apie prekę, grynas vaikų darželis!
Laba ryta, norėčiau padėkoti Eurovaistinės darbuotojai Laurynai, kuri dirba Aido g. 8 PC Akropolyje Eurovaistinėje. 2020 kovo 18 dieną, atėjus į minėtą vaistinę ir priėjus prie Laurynos, ji geranoriškai ir paslaugei man padėjo išsirinkti, daug vaistų ir papildų, nes ruošiuosi ilgai kelionei išvykti. Darbuotoja, gan profesionaliai nupasakoja, koks vaistai, kam yra skirtas ir net padėjo panešti vaistų pakuotės kai jau rankos buvo pilnos. Apsiperkant jau kasoje ji ant kiekvienos pakuotes parašę, koks vaistas nuo ko yra ir kiek reikia vartoti ir nepamiršo paprašyti nuolaidų kortelės. Atsisveikinant palinkėjo sėkmės.
Ugnė 2020-03-15 14:57:09
Sveiki, Alytuje Santaikos g. Maximoi esanti euro vaistinė, darbuotoju elgesys pritrenkė šiandien.. esu Jūsų nuolatinė klientė daug metų perku Janeiredale kosmetika, rekomenduoju ir kitiems, šioje vaistinėje apsipirkinėju ilga laiką, taip pat užisakau internetu, šiandien pasiūliau mamai nuvažiuoti su manimi išsirinkti jai tinkamas spalvas, nuvažiavome, nuėjusios i vaistine iš vienos darbuotojos iš karto sulaukėme kreivu žvilgsniu, na kadangi aš žinau visa kosmetika man pagalbos nereikėjo, pardavėja vaikščiojo ratais ir stebėjo mus.. toliau pabandėm viena pudryte netiko, kita, sakau kompaktine pudra issirinksim, okey šepetėliu NĖRA, su pirštu patepiau mamai ant rankos... issirinkom spalva tada šešėliu spalva padėjau išsirinkti, na kaip ir viskas aišku, išsirinkom, išėjom, pribėga prie manes ta pardavėjo kur žvairavo i mane, sako tu pavogei lūpų blizgi! Sakau ta prasme sako po jusu jis dingo, pasiūliau jai nueiti i vaistine ir parodyti savo kišenių tūrį, sakau pažiūrėkite gal užkrites ar panašiai, pradėjau imti iš kišenių viska sako nereikia man gali nerodyti, aš jai pasakiau kad esu nuolatinė klientė ir aš va dabar galiu paimti ir nupirkti jai šita visa kosmetika kas ten stovi ir padovanoti, nesu asociali ar v***s kad neturėciau 30€ lūpų blizgiui, pradėjau klausti o kur kosmetikos šepetėliai sako korona juk, gerai korona tai korona o kodėl tada nepaimti is stendo lūpų dažai per juos didesnė tikimybė užsikrėsti, pardavėja pasimetusi sako gerai eik iš čia, nu atsiprašau taip tikrai nederėtu elgtis, prie kelias dienas pirkau už beveik 200€ kosmetikos o šiandien apkaltino jog pavogiau lupu blizgi uz 30€, atsiprašymo nesulaukiau ir dar ižūliai pradėjo kalbėti, paskambinau draugei visažistei papasakojau sakė tikrai niekam neberekomenduos ir pati nebepirks is Alytaus jei toks bendravimas su nuolatiniais klientais..visa kosmetika kaio visada netvarkinga, seseliu, pudros visur pribirėje, piestukai apterlioti, vietoi to kad klientus atbaidytu ir kaltintu nebutais dalykais, galėtu kosmetika sutvarkyti, ne is vienos darbuotojos girdziš kad niekas is ju neperka sios kosmetikos dabar suprantu kodel...
Miela Ugne, Jūsų neteisinga, įžeidžianti informacija tiesiog pritrenkė. Prirašėte tokių nebūtų žodžių kaip " tu pavogei", "gali nerodyti" "gerai eik iš čia", " įžūlai kalbėjau", aš to tikrai nesakiau ir net negalvoju niekada tai daryti.Gerai, kad tokia turtinga ir galite viską nupirkti, bet tai nereiškia, kad galite mane juodinti ir menkinti.
Domai 2020-03-09 00:24:19
Būkit maloni, parašykit kas ten per nosies skalavimui jūros vanduo. Purškalų visokių yra, bet skalauti... Jau susinervinau, nes nežinau. Jei žmogus sirgdamas eina pasikeist, tai matyt labai ypatingas. Tik kaip tą nosį skalaut reikia, gal įmerkti. Būtinai parašykit pavadinimą, tegu visi vaistininkai žinos.
:) jeigu jus nezinote, tai dar nereiskia, kad nera, bet jeigu antru apsilankymu gavau jo, reiskia, kad yra, p.s. Daug kartu jo pirkau, visos kolegos zinojo visada ir duodavo, ir aplamai pirma reikia isiskaityti teksto esme, del ko komentaras rasomas ir tik tada leistis i diskusijas, esme ta, kad as nuejau antra karta ir nesakiau, kad kazkokia neismanele ir panasiai, as grazioje formoje pasakiau, kad vyras nupirko ne tai ko reikia ir gal but galeciau pasikeisti i tai ko isties man reikia, as visiskai nebuvau priesiskai nusiteikusi, viska isplieske pati aptarnaujanti darbuotoja, atsiliepimas parasytas tam, kad darbuotojas nesilaiko bendravimo mandagaus etiketo. Ir ar tik ne ta pati gerbiamoji vaistininke atsakineja i mano atsiliepima? :)
Doma 2020-03-07 21:56:45
Plungės euro vaistineje J. Tumo-Vaižgantong.81 PC maximoje XXL vienos darbuorojos elgesiu likome labai nepatenkinti.
Situacija tokia, kad nusiunčiau vyrą nupirkti nosiai skalauti juros druskos vandens, vyrui buvo tikslia taip parasyta sms žinuteje, kurią perskaite jis vaistines darbuotojai. Kai vyras parnese preke as perskaiciau ant pakuotes, kad ten tiesiog purskalas i nosi, o ne skalavimui ir pagal prekės tūrį ir kieki matesi, kad ten jeigu skirta skalavimui tai tik vienam kartui, ir ant pakuotes parasyta, kad purksti i nosi 3-4k per diena.
As su kvitu ir preke nuvaziavau i vaistine prasyti, kad pakeistu i tai ko man reikia, ir labai graziai as to paprasiau, darbuotoja iskart susirauke, pasipiktinusi atreze, kad reikia paciai ateiti, o ne vyra siuntineti, atsakiau, kad as pati serganti ir negaliu vaikscioti, o darbuotoja toliau susiraukusi dare prekes grazinima, (atsiprasau, bet kokia teise ji turi nurodineti kas musu seimoje turi ateiti apsipirkti)? Dave pasirasyti ant grazinimo akto, paprasiau rasiklio, o ji padave taip pat su nervais, tada padejo pinigelius man ir pasake, stai jusu graza ir norejo jau nueiti nuo kasos ir savo darbo vietods (tokiame stiliuje '' greiciau dink is cia''). Pasakiau, kad man reikia nosiai skalauti juros druskos vandenuko, o jinai i mane paziurejo vel piktai ir kaip i pamisele kokia mazdaug ko tu cia nori... Ir tada nuejo i salę kur sudeti visi vaistai ir parode butent tai ko as ir prasiau, bet prie to paties dar parode kazkokius miltelius sako nesuprantu kokiu cia tų milteliu benori, o as atsakiau, kad as apie miltelius net nebuvau zodzio jokio istarusi, tada pasemiau ta preke kurios man reikejo ir nuejau prie kasos sumoketi, ir darbuotoja toliau burbejo, kad jinai manes nebesupranta ko as noriu, pagal ja jinai ir pries tai buvo pardavusi vyrui butent ta pati tik '' geresni'' nesvarbu, kad jis visai ne tai ko as prasiau... Ai tiesa dar pries tai buvo istraukusi tokio tirpalo pūslėje, sako ar sito nori, sakau ne, ir kai paemiau tai ko man reikia, bandziau draugiskai pasikonsultuoti gal toj pūslėj tirpalas efektyvesnis, o darbuotoja atreze, kad as issirinkau daug patogesni varianta nes is pusles reikia traukti su svirkstu, o as klausiau ne apie patoguma, o tiesiog paklausiau ar jis yra efektyvesnis. Ir kasininkes mimika buvo tokia, lyg butu nuo manes labai pavargusi... Galu gale pasirinkau pirkti tai ko nuo pradziu ir prasiau, tada kasininke uzreze '' tikiuos nebegrysite pasikeisti prekes, mums cia irgi niuansai su tais keitaliojimais '' ir tokia arogantiska sypsena... Atsakiau, kad as pati matau ir pasiemiau tai ko man reikia ir neturiu tikslo dar grįžt, viso gero...
Pastebejimas: reikia mokyti kai kurias darbuotojas pardavimo ir konsultavimo etiketo. Sioje vaistineje apsilankau labai daznai, pastebejau, kad si darbuotoja dirbanti butent siuo adresu yra nesenai. Vardo ir pavardes neviesinsiu. Iki siol ten su darbuotojais labai maloniai konsultuodavausi ir apsirkdavau, siandiena deja nepavyko...
2020.03.06 pirkau spaudimo aparatą, vaistininkė manęs neinformavo, kad aparatas negražinamas.Išbandžius namuose 4 kartus aparato parodymai vis buvo skirtingi.Vaistininkė siūlė dėl to, kad jis labai paprastas, dideli parodymai ir labai geras. Aparatą pirkau Panevėžyje Respublikos g [Kleve] 2020.03.07 norėjau grąžinti, bet niekas nepriėmė. Naują aparatą paėmė taisyti.Skaitau, kad esu apgauta.
Noreciau suzinoti kodel suteikiate klaidinga informacija del internetu pirktu prekiu pristatymo. Labai nusivyliau sia jusu paslauga. Uzsakymas pateiktas antradieni. Jus skelbiates kad pristatot per 2 dd. Skambucio sulaikiau tik penktadieni!!! ir jus man pranesat kad prekes pristatysite tiktais pirmadieni!! Bent jau praneskite zmonems kad uzsakymai bus pristatyti po 7dd o ne per 2dd nes uzsakomi vaistai ir po tiek laiko ju jau tiesiog nebereikia.Tikrai nerekomenduosiu ir nebesinaudosi sia paslauga
Šiandien turėjau tokį nemalonų įvykį, dėl kurio labai nusivyliau eurovaistines darbuotojais.
Stovėdama eilėje netyčia sudauziau stiklinę su majonezu. Nukrito tiesiai ant plytelių ir aišku sudužo (kam nepasitaiko?). Tuo metu vaistinėje buvo du darbuotojai. Moteris išėjo iš vaistinės iškarto pamačius įvykį, o vyras liko. Pirmas klausimas jo buvo Jus gi netyčia? Na aišku kad netyčia. Atnešė man popierinę dėžutę (sudėti šiukšles) ir nuejo ieskoti dar priemonių kad sutvarkyti tą jovalą. Stoviu laukiu..
Ieškojo bet ne kažką surado (nesuprantu ar neturit ten jokių valymo priemonių). Po kažkokio laiko pati pasiūliau kad atneštų popierinių rankšluosčių. Sako: " o tiksliai "
Atnešė. Pradejau valyti. Majonezas išsibarstęs po visa vaistinę (stiklai ir pats majonezas).
Kažkaip ten sutvarkiau. Sakau darbuotojui viskas. Atėjo, apžiūrėjo, įvertino darbą :)
Išeidama atsiprašiau, norėjau palikti tą dėžutė su šiukšlėmis (pagalvojau kad pilna daiktų, neturiu kaip išnešti), BET darbuotojas man liepė išnešti po savęs šiukšles!
Tai va tokia istorija vyko Vilniuje, Dariaus ir Gireno gatvėje. Kam nepasitaiko, tačiau iš jūsų (eurovaistines darbuotojo) pusės buvo labai negražu.. tuo labiau kai esu 8 nėštumo menesy ir pilvas tikrai matosi :) Ar jūsų vaistinės neturi jokio personalo kuris rūpinasi tokiais "reikalais" ir visi klientai po saves tvarkosi????
Labai nusivyliai, tikrai apeisiu būtent šią vaistinę vien del tokio elgesio..
Norėčiau pasidžiaugti be galo maloniu ir rūpestingu darbuotojos Rasos Keraitės aptarnavimu kiekvieną kartą apsilankius vaistinėje, esančioje Viršuliškiú g. 30. Visada gerai nusiteikusi, su šypsena veide. Nuoširdus rūpestis, įsigilinimas į išsakytas bėdas ir puikiai parinkti preparatai. Visada malonu sugrįžti!
Sveiki. Noriu pasidalint savo patirtim, apsilankius vaistinėje Pasvalyje, Vilniaus g.48.Aptarnavo vaistininkė Danutė Jurkienė. Kaimynei reikėjo nupirkt sauskelnių, padaviau senjorų nuolaidų kortelę, nuolaidos negavau - nepriklauso, reikia pirkt daugiau prekių. Eurovaistinės reklamoje skelbiama, kad nuolaidos galioja nuo ryto iki vakaro, bet neskelbiama, kad reikia pirkt tam tikrą kiekį, kad gautum tą nuolaidą. Čia kas-klaidinanti Eurovaistinės reklama? Vaistininkų savivalė? Tiek jau to, padaviau pinigus, laukiu grąžos, vaistininkė grąžą padavė, bet kasos čekio neužbaigė ir neatidavė, o aš, užsigalvojusi apie negautą nuolaidą, išėjau iš vaistinės.Būčiau kaimynei sutaupius kelis eurus, pagalvojus apie tai, susigriebiau, kad neturiu pirkimo čekio. Grįžau ieškoti, o mano čekio NĖRA. Prie pirktų sauskelnių jau priskaičiuota kitų prekių ir vaistininkė man duoda tą čekį, prašau, kad atiduotų mano pirktų prekių čekį, reiks atsiskaityti su kaimyne. Toliau gal neverta rašyt, kokiu tonu išvedžiojimų turėjau klausytis, kad ji manęs nenuskriaudė, papildomai pinigų nepaėmė. Tik tada, kai antrakart pasakiau kad jau pažeidimą padarė iškart neatiduodama kasos čekio, aprimo, bet neatsiprašė, tik atgalia ranka nušveitė atitaisytą kasos čekį. Ką aš sutrukdžiau - pasiimt nuolaidą su mano senjorų nuolaidų kortele sau perkamoms prekėms ar prisidurt kelis eurus prie algos? Šioje vaistinėje prieš du mėnesius taip pat buvo konfliktėlis, kai paprašė primokėt prie 100% kompensuojamų sauskelnių, nepirkau, Camelios vaistinėj nereikėjo primokėt. Tokie darbuotojai tikrai įstaigos įvaizdžiui kenkia. Tai įvyko šeštadienį apie pusę penkių, nuotaika ne pati geriausia visam vakarui.
Labai gaila, bet siandien nusivyliau ir pasipiktinau jusu vaistiniu darbuotoju darbu (Alytus, Santaikos g.parduotuve Maxima), nuvaziavau pirkti purskalo i nosi kaip apsaugine priemone nuo gripo, ir visu virusu, paprasiau to purskalo tai vaistininke paklause ar buvau uzsisakius, as atsakiau kad ne, ji man ejo i sandeliuka atnesti bet eidama persigalvojo, ir pasake kad jo jau neturi, isveze i kita vaistine, nes pries kelias min.sistemoj rode kad ta butent vaistine jo turi 2vnt.tai kaip suprasti, kam noriu tam parduodu, tik savo pazystamiems.
Asta 2020-01-14 11:09:18
Vakar norėjau apmokėti už internetu užsakytas higienos priemones Eurovaistinės dovanų kuponu, vaistininkė pasakė, kad toks apmokėjimo būdas negalimas (Žiemgalių g.2, Kaunas). Ar dabar galioja naujos dovanų kuponų taisyklės?
Mums buvo tas pats... pasirodo galima buvo. "Zmogiska klaida" - toks ats. buvo is el. prekybos skyriaus.
Snaiguolė 2020-01-19 22:08:01
Labai noriu padėkoti formacininkei Dianai Pakalnienei už jos profesionalų ir atsidavusi savo kaip mediko darbą.Jos dėka vėl galime džiaugtis kartu su vyru gyvenimu, tik jos rekomenduoti skubiai vykome į priėmimą, kad galėtume kuo skubiau įvertinti ligos sudėtingumą.Ši medikė nesiūlė vaistų, kaip daugelis tą daro, o pasiūlė racionalų ir dabar sakau gyvybiškai mums svarbu sprendimą.Tariame didžiulį AČIŪ ir didžiuojamės, kad dar tokių formacininkų aplamai yra.O labiausia džiaugiamės, kad ji dirba mūsų Rumšiškių eurovaistinėja tik ją ir pasitikime pirkdami vaistus ir tikrai galime būti ramūs, kad ji patars iš širdies.Daugiau tokių nuostabių darbuotoju !
Gerbiama ponia Snaiguolė, ačiū už gražius žodžius. Malonu gauti padėką iš savo klientų, esu pasiruošus jums padėti.
Nuostabios dvi vaistininkes dirba Vilniuje, Gabijos g. Eurovaistineje. Vardu nezinau, dirbo 2020.02.13d. vidurdieni. Labai maloniai bendrauja, pataria, jos tikrai megsta savo darba ir padeda zmonems. Perku tikrai ne pirma karta ir visuomet stebiuosi siu moteru paslaugumu. Pagarba Joms!
Sveiki. Deja, nors ir labai gaila, bet teko nusivilt jūsų el. prekyba. Jei jau darite akcijas, tai tiesiog darykite. Negudraukite ir netikrinkite savo lojalių pirkėjų budrumo, kaip šią savaitę padarėte su aterolip "akcija". Gal ir išlošėte kažkiek papildomai mūsų eurų, bet praradote žymiai daugiau... pasitikėjimą. Ypač, kai kalba eina apue vyresnio amžiaus jūsų klientus.. Gėda jūsų marketingo "specialistams"... K
Pirkau pipirinius pleistrus nei vienas iš dešimties nekaitino ir nesilaikė užklijuoti parduoda senus nebegaliojančius matomai, anksčiau tokie nebuvo pinigai į balą
Esu sužavėta p. Violeta, dirbančia prekybos centre BIG. Buvo gana vėlus vakaras, tačiau joks nuovargis p. Violetai nesutrukdė itin kruopščiai padėti man. Ne tik puikiai pakonsultavo, patarė, bet ir nuoširdžiai stengėsi išspręsti su draudimo kompensacija susijusęs problemas. Apie kiekvieną pirktą prekę p. Violeta žinojo viską ir detaliai papasakojo privalumus, kurie padėtų man išsirinkti tinkamiausią variantą. Tokio rūpestingo, nuoširdaus ir malonaus aptarnavimo sužavėta ne tik laiminga grįžau į namus, bet ir supratau, kad tikrai dar ne kartą sugrįšiu čia. Ačiū p. Violetai.
Noriu pagirti Klientų aptarnavimo departamento specialistę Gabrielę G. už supratingumą ir greitą bei profesionalų problemos sprendimą.
Nusivylusi Eurovaistine
2019-12-04 21:55:12 IP 2g5vbo20
Užsisakiau prekes internetu ir gavau blogai supakuotą siuntos turinį.Dėžė per didelė prekėms, kurios nebuvo visiškai niekuom sutvirtintos.Prekės tiesiogine žodžio prasme “skraidė”dėžėje.Iš pakuočių iškritę visi produktai, skystas muilas išsiliejęs... Gaila, kad taip neatsakingai formuojami užsakymai.
su receptu norejau pirkti geli su antibiotikais nuo berimo, tai man pasiule su llikusiu dvieju dienu galiojimu.kur kaina 21euras ir vartototi gydytoja liepe apie 4 menesius.Tai liepiau jai ismesti i siukslyna ir issigandes pabegau.
Raminta 2019-11-22 19:24:54
Šiandien (t.y. lapkričio 22d. apie 17:30) buvau užsukusi į euro vaistinę, esančią Švenčionyse (Maximos parduotuvėje). Niekada nerašau jokių atsiliepimų, bet šiandien aš buvau pakraupusi Jūsų vaistinės konsultantės bendravimu, todėl nusprendžiau parašyti. Paklausiau kur pas Jus vaistai nuo skausmo, tai kad būtų priėjusi, parodžiusi, tai stovėjo šone ir surėkė "ten". Bet čia nieko tokio. Tai dirbančiai darbuotojai pasiūlyčiau pravesti bendravimo su pirkėjais kursus, nes ji įžūlei man drąskė akis ir aiškino, kad aš nesąmones kalbu. Norėjau atsiskaityti už vaistus kortele, pridėjus kortelę prie aparato jis parodė, jog atsiskaitymas negalimas. Tuomet maloniai konsultantes paklausiau ar turite internetą? Nes pati dirbu pardavimuose ir jei nėra interneto būna, kad tiesiog neleidžia atsiskaityti kortele. Konsultantė pradėjo kelti balsą prieš mane ir aiškinti, kad aš nusišneku ir nesamones kalbu. Aš buvau apakusi. Pasakiau jai: "esu pasibaisėjusi Jūsų bendravimu". Akivaizdžiai matosi, kad konsultantė dirba nemėgstamą darbą. Manau tokie žmonės tik gadina Jūsų įmonės vardą. Visiems patarsiu į vaistinę neiti, kol dirbs ta moteris.
Norit pasakykit, kad konsultantas jums vaistus pardave? Juk ji negali. Jei ji imuse jum vaistus skelbkit pavarde, padare nusizengima dideli.
Kas buvo parasyta ant korteles? Vaistininkas ar konsultantas?
Savanorių pr.31, Vilniaus Eurovaistinė, esanti Maxima parduotuvėje.
Sužavėjo vaistininkės Angelės Laipienytės empatija, žmogiškas supratingumas ir malonus bendravimas pasirenkant tinkamus vaistus. Norėtųsi, kad visose vaistnėse taip kaip ji nuoširdžiai rūpintųsi sergančiais žmonėmis, kuriems atvykus būtent tuo momentu reikalingas profesionalus, išsamus patarimas ar informacija. Ačiū, kad jūs esate!
Eurovaistinė skelbia, kad internetu užsisakius prekių bent už 30 eurų, dovanoja 2 nemokamus mėginukus. Užsisakiau už 133 eurus, renkuosi tuos du mėginukus - o jų nėra. Iš galimų 4 trijų nėra, likęs vienas ketvirtas man visai nereikalingas. Į laišką atsakė fomaliai - "gali būti, kad matote mėginukus, kurių likučio jau nebeturime. Atsiprašome, kad tai sukėlė Jums nepatogumų.". Viskas. Ne tie du mėginukai svarbu, bet požiūris į klientą ir noras išspręsti problemą. Požiūris aiškiai niekinamas, noro spręsti nulis...
Vaistininkė Ema Urbonaite dirbanti CUP pašaipiai bendrauja su klientais, sunku patikėti, kad aptarnaujantis žmogus ir juo labiau vaistininkas gali taip elgtis.
Beraščiui 2019-11-13 21:21:30
Dar tokio beraščio žmogaus nemačiau :D Jus gal pasigooglinkit internete prieš kalbant viešai tokius dalykus kaip koks žodis rašosi :D Rašosi LICENCIJA, o ne LICENZIJA :D kas čia per žodis. Jums gal humoras rašosi jumoras? :D knygas eikit skaityti, GĖDA
Ups... einu knygų skaityt. Plaku save viešai ir atgailauju !

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Kelių direkcija pasirašė visas šių metų žvyrkelių asfaltavimo sutartis
Kelių direkcija pasirašė visas šių metų žvyrkelių asfaltavimo sutartis 06-02 12:25
Lietuvos automobilių kelių direkcija pasirašė 100% sutarčių, kuriomis paskirstė šiemet skirtą finansavimą žvyrkelių asfaltavimui.
Iš pareigų pasitraukė "Penkių kontinentų komunikacijų centro" direktorius
Iš pareigų pasitraukė "Penkių kontinentų komunikacijų centro" direktorius 06-02 11:56
Romas Rimgaila pasitraukė iš UAB "Penkių kontinentų komunikacijų centro" direktoriaus pareigų.
VMI suskaičiavo odontologų algas, primena sumokėti nesumokėtus mokesčius
VMI suskaičiavo odontologų algas, primena sumokėti nesumokėtus mokesčius 06-02 11:34
VMI paskelbė odontologines paslaugas teikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 3 darbuotojai, vidutinius darbo užmokesčius (VDU).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%