Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Vardas 2022-05-18 15:44:05
Neparduoda vaistų su galiojančiu receptu. Nemandagi, neadekvati vaistinės darbuotoja. Įėjus į vaistinę nesisveikina, dvi darbuotojos šnekėjosi ir net nematė, kad įėjo pirkėjas. Prie kasos stovinti darbuotoja taip pat nesisveikina, nemandagiai bendrauja. Aiškina, kad neparduos nors receptas galiojantis. Jau ne pirmą kartą nusiviliu šios vaistinės darbuotojų darbu.
Ukmergės g. 282, Gegužės 18d, 14-15h
Parodykit datas recepto
Ukmergės g. 282, Gegužės 18d, 14-15h
Deja 2022-05-11 15:31:16
Receptiniu vaistu jus klausiate. Tokios info negalima suteikti
Čia kažkoks naujas įstatymas? Ne kartą ir ne du tekę skambintis į vaistines prašant, kad patikrintų likutį. Jei neturi pas save, telefonu pasako, kurioje jų tinklo vaistinėje galima nusipirkti, ir net rezervuoja. Taip, receptinius vaistus. Ar jūs man siūlote desperatiškai važinėti po visą Vilnių?
Ieva 2022-05-10 09:01:41
Ieškau receptinių vaistų, vaikštau po skirtingas vaistines, visur išparduota. Paskambinau į eurovaistinę Vilniaus Gabijos gatvėje pasiteirauti, ar gali patikrinti likutį, tai man atsakė kad "ŠIAIP JAU TOKIE DALYKAI TELEFONU NEATLIEKAMI". Tik kažkodėl įkyriai kišti kosmetiką perkant vaistus kasoje atsiranda laiko ir noro.
Receptiniu vaistu jus klausiate. Tokios info negalima suteikti
Pritariu ankščiau rašiusiai Dianai dėl pasipinigavimo taikant paslėptus mokesčius - "pakavimo" mokestis. Gerai, kad dar yra vaistinių, kurios tokios praktikos netaiko. O atėjau čia vien dėl to, kad įvertinčiau įmonę viena žvaigždute dėl šios praktikos.
Pas mane viešėjo draugai iš Ukrainos ir Jiems labai patiko, kaip aptarnavo Kalvarijos vaistinėje, tad prašė Jų vardu padėkoti Ingai G., kadangi ši Vaistininkė labai padėjo peržengti kalbos barjerą (kadangi šiame miestelyje mažai kas geba kalbėti slavų kalbomis, turiu galvoje prekybos sektorių), puikiai išaiškino reikiamų medikamentų asortimentą, naudojimą ir veikimą. Tad tariame Ačiū ir linkime daugiau tokių puikių darbuotojų, kaip Inga G.

Vasyl O.
Jelena B.
Trakų Vokės Maximos, Eurovaistinėje dirba, puikus vaistininkas Titas Budreika. Visada labai atsakingai ir nuoširdžiai pataria. Jei neturi vaistų esamoje vaistinėje, visada nurodo ir atspausdina ant popieriaus, kur artimiausiai galėčiau įsigyti. Taip pat, net vyrui nuvažiavus, jis konsultuoja telefonu ir pataria kokius vaistus turėtų nupirkti vyras. Jei galiu rinktis, visada stengiuosi apsipirkti šioje vaistinėje, pas vaistininką Titą. Tik patys geriausi atsiliepimai!
Sausio 13-osios g., Vilnius. Mane aptarnavo Greta Kutkaitytė LABAI NEMALONUS IR NEPAGARBUS BENDRAVIMAS. Iškilo klausimas dėl priemokos sumos, tai į šio klausimo atsakymą įsikišo vyriausioji farmacininkė ir ji ne tik pakeltu tonu su manimi kalbėjo, bet ir neatsiprašė už visą nemalonią situaciją. Gyvenime nesu vaistinėje patyrusi tokios gėdos.
Kiek nuliūdino, kad kadaise galima buvo užsisakyti internetu be papildomų mokesčių, o dabar atsirado pasipinigavimas - mokestis už pakavimą. Džiugu, kad kitos vaistinės šitaip nesielgia.
Puikus aptarnavimas Vilniaus Akropolio eurovaistinėje! Rekomenduoju tiek vaistininkus, tiek grožio specialistus!
Labai esu nusivylusi tokiu darbuotojos elgesiu, jonavos g. MAXIMOJE darbuotoja šviesių plaukų, moteris jau metuose bet šitaip elgtis, tikrai esu šokiruota, apgaudinėja žmones, pirkau vienetus o įmušė kaip visa pakuotę, gaila tada nesusižiūrėjau vietoje, ir net nepateikė kvito tik paskui supratau būdama namuose kas įvyko, kad sumokėjau 5 kartus daugiau nei turėjau... Būčiau važiavusi aiškintis bet, kai nepateikia kvito, tai nėra įrodymų. Tiesiog norėjau pranešti, kad ne apsigautumėte patys.
Jau ne pirma karta lankausi Kauno hyper maximos vaistineje. Daznai tenka pakliuti pas vaistininke Jolanta (pavardes nebepamenu), kuri mano vartojamus receptinius vaistus isvardina garsiai ir girdint kitiems, apie ju vartojima garsiai kalba. Ar vaistinininkai kaip ir gydytojai neturetu tokia informacija stengtis kuo tyliau ar asmeniskiau dalintis? Jei pamatau sia vaistininke dirbancia, stengiuosi privengti apsipirkimo
Rekomenduoju būtent tik šią vaistinę! Labai gausus pasirinkimas ir dažnos akcijos mane stebina. Dažnai perku vitaminus tiek grožiui tiek sveikatai! 10/10!
Eurovaistinėje labai greitas ir malonus aptarnavimas, čia dirbančios konsultantės yra puikios žinovės.
Tik geriausi atsiliepimai.
tik eurovaistineje ir perku, patinka nuolaidos, visada konsultantas padeda issprest klaisimus apie vaistu vartojima.
Eurovaistinė yra ta vaistinė, kurioje aš apsiperku, nes čia labai greitas ir malonus aptarnavimas. Dažniausiai perku internetu čia taip pat greitas prekių pristatymas ir superinės akcijos, mane įpač domina kosmetika bei jos pasirinkimas, kuris Eurovaistinėje yra labai platus.???????? Be to labai dainos idėjos čia yra vykdomos, pvz. kaip "Grožio Dėžutė, kuri vyksta jau ne vienus metus.???? Ačiū Eurovaistinė!❤️
Miela Eurovaistine, pakomentuosiu jūsų atsakymą į mano atsiliepimą, nes jis sukėlė šypseną. Ačiū, kad paaiškinote, už ką yra imamas tas keistasis 0, 29eu mokestis, tačiau naudojamos ekologiškesnės pakavimo medžiagos nėra pasiteisinimas. Netgi priešingai - kodėl turiu susimokėti už tai, kas jums, kaip šiuolaikiškai ir tvariai firmai, yra būtinybė ir jūsų atsakomybė? Tai tik parodo, kad jūs stipriai atsiliekate nuo kitų e-parduotuvių. Beje, pakuotė neatrodo pasikeitusi - vis ta pati, ryškiai žalios spalvos dėžutė. Sėkmės.
EUROVAISTINĖ INTERNETE 2022-04-07 06:18:48
Laba diena, nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios situacijos, tačiau skundo iš vartotojų teisių nesame gavę.
Būtume labai dėkingi, jei pasidalintumėte su mumis konkrečia situacija telefonu 8 5 260 2200 arba el. paštu [email protected]
Nes skundo ir nerasiau, o tik kreipisusi, jie atsiuntė skundo formą, tada jums parašiau, kad kreipiausi į vartotojų teises ir jus tą pačią valandą grazinot pinigus, kurių nesugebejot grąžinti dvi savaites ir net nebeatsakinejot į mano laiškus, visiems pirkejams patariu neatgavus pinigų per 10d.rasyti ne laiškus eurovaistinei, o tiesiai skundą į vartotojų teises be jokio perspėjimo!gal pasimokys pagaliau
2022-04-07 06:18:48 IP 2cfq81ra
Rūta 2022-04-04 03:18:00
Pirkau iš eurovaistine.lt negavau visu prekių ir nesulaukiau pinigų grąžinimo, parasius laišką parašė, kad atsiprašo ir tuoj grąžins, negrąžino pinigų, parašiau vėl du laiškus ir atsakymo nebegavau, teko rašyt į vartotojų teises, ir tik parašius eurovaistonei, kad buvo kreiptasi į vartotojų teises tik tada pervedė pinigus, izdivalinasi ir neraudonuoja
2022-04-07 06:17:42 IP 2cfq81ra
Vilma 2022-04-03 20:26:25
Jau senokai perku iš internetines eurovaistinės man reikalingas kosmetikos priemones bet jau keli tą kartą negaliu užsisakyti, kad prekes pristatytų į namus, vis rašo, kad netinka pašto kodas, kuris užsipildo automatiškai ir tikrai yra geras. Esu priversta rinktis paštomatą, kuris nėra man patogus. Atrodo, kad tyčia taip daroma, kad nereiktų pristatynėti į namus. Gaila, bet teks rinktis kitą kartą kitą el.parduotuvę vien dėl pristatymo, nes visa kita mane tenkina
Laba diena, nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios situacijos.
Sėrgėj Konstantinov 2022-04-03 14:38:09
Šaltkalviu g.2 darbuotoja uždarinėja vaistinė darbo metu savo nuožiuru. Laukiu po duru jau 20 minučiu ir tai ne pirma karta.
Gerb. Sėrgėj,
ačiū, kad rašote, ir nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Norime paaiškinti, jog išties kartais pasitaiko įvairių priežasčių, dėl kurių kelioms-keliolikai minučių tenka uždaryti vaistinę. Tokiais atvejais visuomet ant durų pakabiname informacinį pranešimą ar laikroduką, kurį matome ir Jūsų pridėtoje nuotraukoje.
2022-04-07 06:15:20 IP 2cfq81ra
Grete 2022-04-03 13:23:45
Pati formaliausia ir nepatogiausia e-vaistinė, kuri dabar ne tik verčia susimokėti iškarto už užsakymą (be galimybės tai padaryti atsiėmimo metu fizinėje vaistinėje), bet ir ima papildomą mokestį už įpakavimą (0, 29€). Tai yra centai, tačiau iš principo yra juokinga skaičiuoti tokį mokestį. Tuo labiau, kad tas mokestis sąraše atsiranda paskutiniame patvirtinimo žingsnyje (mistinis mokestis). Iškart kuriate nedraugiškumą kliento atžvilgiu. Ir šiaip teko susidurti ir anksčiau su nemaloniu klientų aptarnavimu ir nelankstumu. Tad jau kuris laikas stengiames apeiti šią vaistinę...
Laba diena, ačiū, kad domitės.
Siekdami kiek įmanoma labiau mažinti mūsų visų paliekamą anglies pėdsaką ir poveikį gamtai, žengiame pirmuosius žingsnius ir atsisakome pakavimo priemonių iš plastiko. Nuo šiol užsakymai pakuojami naudojant aplinkai draugiškesnes pakavimo priemones.
Įgyvendindami naujus pakavimo sprendimus, įvedėme simbolinį 0, 29 Eur pakavimo mokestį, kuris padės mums saugoti aplinką naudojant ekologiškesnes pakavimo priemones. Šis mokestis yra fiksuotas ir nepriklauso nuo užsakymų dydžio bei sudėties.
Tikime, kad pasirinkę aplinkai draugiškesnius pakavimo sprendimus visi kartu sumažinsime į aplinką patenkančio plastiko kiekį ir savo paliekamą anglies pėdsaką.
Emilija 2022-04-02 20:19:49
Kauno Akropolio Eurovaistinėje dirbančios visos konsultantės yra puikios žinovės. Esu lojali šios vaistinės klientė jau daug metų ir pasitikiu bet kuria dirbančia konsultante 100%. Nereikia pačiai domėtis nei kosmetika, nei papildais, visada patars ko reikia iš esmės, parodys geriausius pasiūlymus.
Tik geriausi atsiliepimai- šaunuolės :)
Gerb. Emilija,
ačiū, kad rašote, būtinai pasidalinsime Jūsų atsiliepimu su kolegėmis. Smagu, kad pateisiname Jūsų lūkesčius, lauksime sugrįžtant!
Laura 2022-03-25 14:57:42
Sveiki, norėčiau, kad išsiaiškintumėte su Vilniaus g 3, Šiauliai vaistininke Jolanta Čepiene, kas per nauja šios vaistinės politika neparduoti receptinių kompensuojamų vaistų po lapelį? Močiutė buvo priversta pirkti vaistų už 80€, nes neva vaistininkė pareiškė, kad pakuotės neardomos ir galima pirkti tik visą dėžutę. Ši vaistininkė jau ne pirmą kartą rodo savo pardavimų asės įgūdžius, kaip reikia vaistinės reitingus pasikelti ar planus vykdyti, o, bet, tačiau, gal šiek tiek sąmoningumo?! Tai yra labai dideli pinigai! Vaistai bus išgerti, bet pensininkui 80€ yra tikrai LABAI DAUG.
Gerb. Laura,
ačiū, kad rašote. Nenorime ir negalime viešai komentuoti konkrečios mūsų kliento situacijos - apie ją žinome ir galime užtikrinti, kad visuomet parduodame tik tokį vaistų kiekį, kuris klientui reikalingas, jokios prievartos vaistinėse nėra ir negali būti. Jei pageidaujate, prašome paskambinti mūsų nemokamu informacijos telefonu 880050005 (d.d. 9-18 val.), patikslinę detales identifikavimui galėsime pakomentuoti plačiau.
Zita Sadovnikienė 2022-03-23 14:59:10
Sveiki.gimtadienio proga gavau žinutę kad galiu kosmetikos įsigyti 40% pigiau.Tačiau nuvykus ir išsirinkus nuolaida taikoma nebuvo.
Gerb. Zita,
prašome susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu [email protected] ar nemokamu informacijos telefonu 880050005 (d.d. 9-18 val.), būtinai išsiaiškinsime kodėl taip galėjo įvykti.
2022-04-07 06:10:03 IP 2cfq81ra
Rasa 2022-03-22 22:15:29
Ne pirmą kartą perku elektronineje eurovaistinės prekyboje. Džiugina ir vis nustebina, kad kiekvienąkart prekės labai kruopščiai supakuotos, kad transportavimo metu neatsidarytų ir nesusigadintų. Išsiuntimas irgi labai greitas ir patogus. Ačiū, tikrai malonu gauti rūpestingai paruoštą siuntą.
Laba diena, dėkojame už Jūsų komentarą. Ačiū, kad renkatės mus ir dalinatės teigiama patirtimi, tikimės ir toliau bendradarbiauti ateityje.
Renata 2022-03-10 12:25:17
Kovo 8d. Apie 10 val.teko apsilankyti Klaipėdos Akropolio Eurovaistinėje. Pirkau nemažai receptinių ir ne tik, vaistukų. Ir labai dziaugiuosi, kad papuoliau pas Tatjaną Marozienę. Puiki, operatyvi, patarianti, paaiškinanti ramiai, aiškiai, pasiūlanti prekę, jūsų darbuotoja. Išėjau su malonia šypsena veide ir gera nuotaika. Ir mielai pas jus ir toliau lankysiuosi. Sėkmės renkant tokius atsakingus, puikius darbuotojus.
Gerb. Renata,
ačiū, kad dalinatės, būtinai perduosime Jūsų padėką kolegei. Džiaugiamės, kad pateisinome Jūsų lūkesčius, lauksime sugrįžtant!
2022-04-07 06:07:58 IP 2cfq81ra
Artūras 2022-03-09 19:21:52
Sveiki, šiek tiek nustebinote su tokiu sprendimu: negi bintas netilpo į tą pustuščią dėžutę...? Rimtai, tokio dydžio dėžė bintui...?
Laba diena, dėkojame už Jūsų komentarą ir nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios situacijos. Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai jiems reikalingas prekes gautų kuo greičiau ir saugiai, tad tam tikrais atvejais vienas užsakymas išties gali atkeliauti dviejose dėžėse. Ši praktika taikoma visame pasaulyje ir daugybė elektroninių parduotuvių siuntas pakuoja būtent taip dėl prekių išsiskirstymo, skirtingo jų gavimo laiko į vaistinę. Įmonė supranta, kaip svarbu pakuotės dydį pritaikyti siunčiamoms prekėms, todėl siekdami būti draugiškesni aplinkai nedidelėms siuntoms jau planuojame įvesti mažesnio tūrio pakuotes. Taip pat planuojame siuntų pakuotėse atsisakyti plastiko ir naudoti gamtai draugiškesnes pakavimo priemones. Visa tai - tik pirmieji žingsniai einant tvarumo link ir aplinkai draugiškesnių sprendimų dar tikrai ieškosime ateityje, tačiau gera matyti, kad tai rūpi ir mūsų klientams.
Rūta 2022-03-09 12:52:14
Esu ne kartą nusivylusi eurovaistininkių darbu kauno hyper maximoje, buvau jos issizadėjusi jau apie metus, taciau vėl užsukau ir tos pačios dirba senyvos su ta pačia plolitika.Jom visada kokios nors problemos.Snd.atėjau atsiimti internetu gautus vaistus ir issikrovė telef.., tai nenorėjo ieškoti pagal pavardę, nors kt.vaistinėse kitų tinklų net nereikia užsakymo kodo ir greit suranda pagal pavardę.Paprasiau pakrovėjo, tai pradėjo pagal pavardę ieškoti dešimt kart klausdama taip nenoriai ieškojo ir iki suradimo praėjo gal 1 min.ir pasakė kad per daug jai darbo kita sykį neieškos ir taip visada išsidirbinėja nors ten išleidi nemažą sumą.Nesilankysiu daugiau ten, nes kitur aptarnauja maloniai ir su šypsena????
Gerb. Rūta,
ačiū, kad parašėte, būtinai aptarsime su kolege šią situaciją. Norime paaiškinti, kad išties atsiimant internetu užsakytas prekes vaistinėje reikia pateikti užsakymo numerį - to prašome siekiant įsitikinti, kad atiduosime tikrai Jūsų užsakymą.
2022-04-07 06:05:29 IP 2cfq81ra
Ugnė 2022-03-08 22:39:29
Prieš porą dienų iš eurovaistinės internetinės parduotuvės nusipirkau tepalą randams gydyti. Kas mane labai nustebino, kad paskambino farmacininkė ir klausė ar reikia konsultacijos dėl tepalo naudojimo. Čia nerealu. Parodo rūpestį klientu. Nesu pirkusi iš kitų vaistinių, gal jos irgi skambina- man čia pirmas kartas. Bet vis tiek labai noriu pagirti už tai, kad skambina, rūpinasi ir klausia! Didžiausios rekomendacijos, sėkmės:))
2022-04-07 06:00:40 IP 2cfq81ra
Gabriele 2022-03-02 20:12:54
Neįtikėtinai greitai dirba! Užsakiau internetu ir po 2h jau gavau pranešimą, kad perduota kurjeriui! Ačiū siuntų pakuotojiems!
Informacijos linija užsakymams internetu: 8 5 260 2200, [email protected]
Eilę metų perku prekes (ypač kosmetiką) ir vaistus el-vaistinėje. Reikia pastebėti, kad Eurovaistinės kainos pučiasi kaip ant mielių. Visuomet palyginu kainas su kitomis vaistinėmis ir visada rezultatas būna ne Eurovaistinės naudai. Todėl dažniausiai perku, kuomet prekėms taikomos ženklios nuolaidos. Taip, prekės pristatomos laiku, tvarkingai supakuotos. Tik gal dėžučių galėtų būti mažiau, bet tai, matomai, dėl iš skirtingų vietų surenkamų prekių. Na, o dabar apie atsiliepimus, kurių visada prašo vaistinė vos tik spėjus įsigyti prekę. Galima pamanyti, kad neišpakavus prekę, jau gali pateikti savo nuomonę. Stebina tai, kad klientų komentarai talpinami selektyviai. Neigiamų nerasi, nes jie kruopščiai pašalinami. Visai neseniai pateikiau savo nuomonę apie, mano manymu, nevykusį produktą. Netrukus atsiliepimo svetainėje neliko. Nuo šiol daviau sau žodį - jokių atsiliepimų ir jokio papildomo kontakto su Eurovaistinės el-vaistine.
Apie atsiimtą užsakymą buvau atakuojama žinutėmis dar savaitę po to. Į laiškus niekas nereagavo, atšaukė tik po skambučio. Atšaukti galėjo per sekundę, bet tyčia ignoravo. Pasirodo, rašiau ne tuo paštu, nuo fizinių vaistinių buvau nufutbolinta prie elektroninės parduotuvės. Diskutavo visą dieną apie savo durną tvarką ir nutarė, kad tai fizinės vaistinės atsakomybė, esu vėl nufutbolinta jos duomenimis :D Menkniekis, bet parodo, kaip rūpi lojalus klientas. Kompensacija jokia neįmanoma. O tos žinutės blaško, klaidina, galvoji kas kartą - gal tikrai dar neatsiimta?
Sėrgėj Konstantinov 2022-04-03 14:38:09
O kame cia problema? Kad vaistininkas pietu pertrauka pasidare ar nuejo i tualeta? Jis juk zmogus, o ne robotas.
Sėrgėj Konstantinov
2022-04-03 14:38:09 IP 2e7r412n
Tik geriausi atsiliepimai- šaunuolės :)
Laura 2022-03-28 18:18:25
Šiek tiek pakoreguotas mano tekstas, tai pataisysiu :D o situacija buvo tokia, kad prieš mėnesį buvo išrašyti nauji kompensuojami vaistai, nusipirko, po mėnesio numatytas vizitas pas gydytoja, talonas artimiausias buvo už nepilnų 6 savaičių, susisiekus su gydytoja liepė nusipirkti po lapelį tų vaistų, nes turbūt vėl keis. Tai išrašytų naujų kompensuojamų nebuvo, buvo parduota PAGAL SENUS RECEPTUS, BE KOMPENSACIJŲ, kurie reikalingi bus iki gydytojo vizito. Gydytojos niekas nekaltino ;) o būtent ši vaistininkė ne pirmą kartą jau taip elgiasi. Pabrėžiu KOMPENSACIJOS NEBUVO, PIRKTA PAGAL SENUS EL. RECEPTUS ir pirkta už grynus ;)
Pastebėjimas. Jeigu esate tikra, kad šitie vaistai močiutei BUVO KOMPENSUOJAMI ir jie pasibaigė, buvo SUSISIEKTA su gydytoja, tai gydytoja galėjo išrašyti elektroninį receptą vienam lapeliui vaisto su kompensacija ir močiutė už vaistą būtų nemokėjusi nieko arba primokėjusi nedaug. Labai keista, kad gydytoja LIEPĖ senjorei nusipirkti vieną lapelį brangaus vaisto už pilną kainą, kai galima parašyti elektroninį receptą kompensuojamam vaistui.
:D 2022-03-28 18:03:00
Tai pati sau atsaket i klausima.
Vaistai komensuojami - vadinasi privalai pirkti visa kieki kiek israsyta, ne daugiau ir nemaziau.
Jei nori lapelio - prasom pirk uz grynus be jokios kompensacijos. Bet tada bus neforminamas receptas, jis paliekamas, o jei viena ar kelis kartus nebeisipirksi kompensacija gali pamirsti, o kalta bus vaistine, gydytoja dar. Patinka man tokie zmones :D
Laura 2022-03-25 14:57:42
Tai pati sau atsaket i klausima.
Zita Sadovnikienė
2022-03-23 14:59:10 IP 2devknrq
Pamiršau paminėti vaistininkės pavardę, kurią radau ant čekio, ši ponia visada neitin maloni.Ponia Rita Naudžiūniene gal jau laikas vietą užleisti jaunesniems maloniesniems jai jums jau per sunku.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%