Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Nu va, pirkau valerionu tablečių, pasirodo ir tas reikia tikrinti vaistinėje prie kasos. Susiklijavusios tabletės, nei išimti nei palikti. Nu gaila.
Sveiki, esu nuolatine SVR topialyse creme emollienete 200 ml naudotoja. Ir zinau kokia jo konsistencija buvp, taciau nusipirkusi si krema pries naujus metus eurovaistineje esancioje Vilniuje Savanoriu pr 247 vaisti eje likau sokiruota. Kremas nevertas kremo vardo kazkoks skystis tekantis is tubeles. Prasau perduoti tiekejui, gamintojui ir prasau paaiskinimo kas padaryta sio kremo konsistencijoje kad jis kaip “snarglus” nors kaina nepanasi pigu produkta.

Lauksiu Jusu komentaro.
Sveiki, Prienuose Kauno gatvej Eurovaistineje dar vis Kaledines nuolaidos ir akcijos. Buvau kitoje Prienuose esancioje Eurovaistineje ir siule jau naujas sausio menesio akcijas, tai likau nesusiprates cia gal kokie specialus vyksta ispardavimai ir kiek tai laiko tesis?
Kaip eurovaistineje daromos nuolaidos:
Pasitikrinus internete kaina išvažiavau pirkti red oil kriliu aliejaus, internete pradine 24, 77eur su 20% nuolaida 19, 82eur, atvykus i vaistine Jonavoje Plento g 3 (tikiu kad visose kitose vaistinese tas pats), tik zvilgtelejau kad 20% nuolaida, pasiemiau dvi dezutes ir tik susimokejus susivokiau, kad sumokejau perdaug, nes pasirodo parduotuveje pradine kaina 32, 99 tai su 20% 26, 39, tai va taip apsimoka buti lojaliu klientu. Zinoma uz vaistus pinigai negrazinamai. Kadangi niekada nesiveliu i konflikta ir nenorejau nekaltom vaistinikem gadinti sventines nuotaikos apsisukau ir isejau, bet tai buvo tikrai paskutinis kartas kai apsipirkau sioje vaistineje ir tai yra pirmas kartas kai rasau pikta komentara. Suprantu kad kainos parduotuveje ir interneta gali skirtis, bet kadangi as visada juos perku tai tikrai zinau kad eurovaistineje jie kainuoja iki 25eur. ir seip visose Lietuvos vaistinese jie kainuoja 24eur su centais, tai siuo atveju tikrai buvo dirbtinai sukelta pradine kaina.
Šaltkalvių g. 2 Maximoi Vilniuje gruodzio 18d. atbegau vaistu zmonai blogo pasidare, lauke namuose pries nosi pradejo rakinti duris 20.55 kazkoks pensininkas be halato, nors darbo laikas iki 21.00.As jam aiskinu graziai prasydamas ileisti viduje buvo zmoniu, kad atbegau ne viskio butelio nupirkti o vaistu... be sanso, , vsio ne rabotaem idi otsiuda''....
Vilma Grilauskiene 2017-12-13 22:14:19
Esu emigrante is uzsienio, rasau tik dabar, nors nuo sio ivykio praejo jau daugiau nei 2 savaites, bet buvo labai dideliu problemu su sveikata, todel galiu tik dabar parasyti. Lapkricio 25 d lankiausi Panevezio Euro Vaistineje kuri randasi Ukmerges g. ir kartu su vyru buvom sokiruoti vaistininkes elgesiu. Uzsukome nusipirkti receptiniu vaistu, viska vyko apie 14h dienos. Pirmoje kasoje nuo Ukmerges g receptiniu vaistu neparduoda, sekancioje kasoje priejome prie vaistininkes, kadangi sveikata buvo labai bloga tai neisidemejau jos vardo ir pavardes, bet tai buvo pagyvenus moteris, sviesiu plauku iki peciu ir su akiniais. Su vyru priejom, pasisveikinom ir padavem recepta. Mes galvojom, kad paduos amoxiciclina, o ji padave ospomox tabletes. Mes nei zodzio jai nepasake su vyru pradejom tarpusavy tartis ar mums reikia sio vaisto, nes mes jo namie turejom namazai. Uz musu nestovejo nei vienas zmogus, bet vaistininke pakeltu tonu mums pasake - kokios jums problemos ? imat ar neimat? Jau tada pasijutom labai nemaloniai, bet nutylejom. Kadangi neturejom su savimi pasieme nuolaidu korteles, vyras paprase nepazystamu zmoniu korteles, nes seniau, jei mes ja pamirsdavom, visos pardavejos pasiulydavo pasiskolinti is kitu zmoniu. bet kai vyras padave jai koretele, ji paniekinamai ir pakeltu tonu pasake - “ ko cia kisi man ta kortele, cia net ne tavo “. Nera zodziu jos elgesiui, jei zmogus nesugeba normaliai bendrauti su zmonemis, tai gal jo vieta kazkur sandely dirbti, nes siaip i vaistine ateinam ne pasilinksminti, o ateina labai daug zmoniu su sveikatos problemomis ir sitoks nemandagumas tiesiog nepateisinamas. Kiek teko lankytis toje vaistineje, visos vaistininkes labai mandagios, visada pataria, pirma kart teko susidurt su tokiu zmogum. nuotaika buvo sugadinta visai dienai.turbut moteriai arba nuotaikos nebuvo ta diena ar kas nepasiseke, bet dirbant toki darba ji jokiais budais negali sau leisti sitaip elgtis.tuo labiau, kad is musu puses nebuvo nieko, kas galetu ja supykdyti.
Vilma Grilauskiene 2017-12-13 22:14:19
Nemandagaus elgesio, zinoma, negalima pateisinti. Bet prie vaisto isdavimo nesikabinekit, jei nesuprantat, kas ospamox ir yra amoksicilinas - palikit sita darba vaistininkei... Ir, zinoma, visur ir visada nepamirskit pabrezti, kad esat emigrante, nes tai toks esminis faktas, kad be jo ne zingsnio!
Siandien lankiausi Akropolio Eurovaistineje, Siauliuose, ieskojau is gausybes pasirinkimo, sau visos
linijos problemiskui veidui priemoniu, priejo konsultante Raminta ar Rimante nepamenu, jauna mergaite, konsultante, as nesu gavus tiek informacijos apie viska, kazkas nerealaus, ji dirba ta darba su
meile, as ilgai rinkausi viska, nebruko brangiausiu prekiu, ziurejo i pati veida, dave meginuku pabandyti kitokius kremukus kuriuos issirinkau, as zinokit senai sutikau tokia kompetentinga mergaite dirbancia prie kosmetikos. As visada naudojau Filorga, bet nepasiteisino, dabar pradesiu sios konsultantes rekomduota
linija naudoti, tikiuosi geriausiu rezultatu, labai tekomenduoju, kas is paneliu nerandat savo dar kremuku, sampunu, nes apie viska nuo a iki z suzinojau
Vakar lankiausi Akropolio Eurovaistinėje esančioje Vilniuje. Priejau prie konsultantės Dianos prašydama pagalbos rasti viena preparatą, kuri turėjau užsirašiusi rūsų kalba. Pirma ji man davė vaistus nuo kosulio, aš pasakiau kad tai nėra vaistai nuo kosulio, nežinau kaip vadinasi, bet tai yra ginekologiškas preparatas. Tuomet ji pakeltu tonu man pasakė - ka aš žinau, rusiškai nesuprantu eikit i kasa, o prie kasos virš10 žmonių eilė, paklausiau jeigu aš išlauksiu šią eilę ar ten merginos žinos rusiškai? Ji man pašaipiai, pakeltu tonu rėžė - NEŽINAU, AŠ KONULTANTĖ IR ČIA LIETUVA VISI KALBA LIETUVIŠKAI. Aš buvau šoke, nuėjau prie kasos ten pasitaikė labai maloni mergina, kuri man padėjo, maloniai aptarnavo. Gaila, kad neįžiūrėjau jos vardo, buvau tik grįžusi iš laidotuvių susijaudinau ir apsiverkiau, kada mane konsultantė Diana taip apšaukė. Tada norėjau parašyti atsiliepimą ir priėjau prie kasos kur vaistai neparduodami, ten stovėjo konsultantė Diana, paprašiau jos atsiliepimų knygos, o ji vėl pradėjo šaukti - nėra pas mus atsiliepimu knygos, galiu duoti balta lapą, metė man ta balta lapą su parkerių ir sako - imk rasyk savo atsiliepimą. Tuomet priėjo ta panelė kuri kasoje mane labai maloniai aptarnavo ir pasakė tai konsultantei Dianai apsiraminti, taip negalima, bet ji neklausė, aš pasakiau Dianai, kad taip žmonių neaptarnauja, aš katik po laidotuvių o ji rėkauja ir ko tik nepaklausiu pašaipiai rėžia - NEŽINAU! Tada aš išėjau. Rašau šį atsiliepimą nes dar dabar negaliu atsigauti. Mane ne tik šokiravo tos merginos aršumas, pyktis, neprofesionalumas, bet ir tai kad ji šaukė ant manes. Pasiuntė į kasą laukti kažko nors nežinia ar man padėtu. Noriu padėkoti merginai kuri man padėjo nusipirkti preparatą, ačiū Jums labai. O konsultantėi Dianai negalima dirbti su žmonėm, jeigu ji taip leidžia sau elgtis.
Labas vakaras,
Gruodžio 4d. lankiausi Kaune, Pramonės pr. Maximoje esančioje eurovaistinėje ir esu labai maloniai nustebinta kad dar yra žmonių atsidavusių savo darbui. Noriu pasakyti didelį ačiū Evelinai Katinienei. Aptarnavimas super malonus, kai išeini iš daktaro su daug klaustukų šis žmogus paaiškina žmogiškai ir negaili patarimų! Begalo šilta asmenybė ir pataria kaip artimam! Labai smagu kad dar yra tokių žmonių! Nuoširdus ačiū jai!
Laba diena, norėčiau padekoti Vilniaus akropolio vaistinės darbuotojai Agatai (pavardės neprisimenu). Atėjau su problema kuriai ilgai neradau sprendimo. Po venų operacijos atsirado negyjanti žaizda senam žmogui. Buvau labai maloniai nustebinta, kad darbuotoja profesionaliai paaiškino galimybes kodėl galėtų negyti, kaip tinkamai prižiūrėti, ko nepadarė ligoninėje. Šiuo metu ligonio žaizda gyja panaudojus rekomenduotą žaizdos tinklelį. Nuoširdžiausiai ačiū Jums Agata.
11.24 dieną, penktadienį. Užsukau į Radviliškio, PC Maximoje esančia Eurovaistinę nusipirkti antibiotikų, stovėjau eilėje, o kuomet sulaukiau savo eilės vaistininkė man pareiškė: Eikit į kitą eilė man autobusas 19h, nespėsiu. Likau šokiruota. Buvo 18:30, vaistinė dirba iki 22:.00. Buvo labai nemalonu.
Tiesiai šviesiai tai š*******o kontora, kuri apgaudinėja žmones. Mieli "Euro vaistine" vadovai/savininkai, duokite mane į teismą, aš teisme apginsiu savo nuomonę su konkrečiais įrodymais. Dar kartą kartoju - JŪS ESATE š*******o KONTORA. Linkiu kuo greičiau bankrutuoti ir nebekvailinti žmonių.
Ulonu g.5 jau pabodo toks vaistininkes nepozityvus poziuris, susiraukimas. Nei pasikonsultuoti nei ka. Vis kazko nepatenkinta. Paprasiau paracetamolio zvakuciu. Tai dave naujagimiui, net nepaklause ar naujagimiui ar vaikui reik. Manau vaistininkas atsakingesnis turi buti.
Šiandien gavau žinutę apie naujai atsidariusią EUROVAISTINE parduotuvę Vilniuje, Pegalės g.42. Nuvykau ten, kad su taip skelbiama iki 30% nuolaida, nupirkčiau vaikams vaistų. Paprašiau 3metu vaikui žūvų tauku. Pardavėja pasiūlė tik vienus "Live well, kids omega-3 guminuku". Nusipirkau juos, su nuolaida sumokėjau 11, 24€. Tada priėjau prie stendo, kuriame radau visą eilę žūvų taukų. Jie buvo ivairių skonių, manau puikiai tinkantys vaikams, apelsininiai, citrininiai ir t.t. Ir buvau nemaloniai šokiruota, kai pamačiau, jog jų kainos svyruoja nuo 5€ su centais. Labai nusivyliau, kad buvo pasiūlyti vieni iš brangiausiu. Sumokėjau 11, 24€ vienam mėnesiui, kai galėjau nusipirkt tarkim už kokius 7€ ir jų būtu užtekę, bent keliems mėnesiams. Tikiuosi, jog bus pakalbėta su pardavėja. Nors ateity į tą vaistinę tikrai nebevažiuosiu. : (
Dunkartus lankiausi eurovaistinėje, Pilaitėje esančioje maximos prekybos centre, tuos du kartus mane aptarnavo jaunas vyrukas, pirkau paprastus espumizan lašelius kūdikiui ir norėjau sulaukti informacijos kiek galima duoti lašų, atsakymo nesulaukiau, nes taip vadinamas vaistininkas atidarė pakuotę ir pradėjo ieškoti informacijos lapelyje, tai užtruko ilgai, atsisakiau paieškų... Antrą karta atėjau tepalo nuo pienligės taip pat kūdikiui, na ir ką jūs galvojate, jis man negalėjo nieko patart... Aš pasiūliau pati man paduoti tam tikrą tepalą, tai šiek tiek likau nesuprasta, ką jis veikia šioje vuetoje? Ar išvis toks vaisyininkas nusimano savo darbą? Ar toks specislistas turi atitinkamą specialybę?
www.eurovaistine.lt vykusiame konkurse dalyvavau, laimejau. Prizo virs menesio negaunu, is el vaistines darbuotoju sunkiai sekasi isgirsti kazkoki atsakyma. Toks jausmas, kad tiesiog reikejo asmeniniu duomenu, o jokio prizo net nesiunte. Nuomone apie sia vaistine smuko zemai. NEREKOMENDUOJU
Siandien pirkau du nestumo testus Trakuose esancioje vaistineje. Abudu buvo brokuoti. Nei dazai nuejo, nei kontroline linija pasirode. Likau ziauriai nepatenkinta ir jauciuosi apkvailinta. Sumokejau apie 5eur (man cia tikrai nemazi pinigai, kaip nestumo testui) o ir rezultato taip ir nesuzinojau. Siulyciau patikrinti savo parduodama produkcija, nes tikrai nesiruosiu buti kvailinama kiekviena karta.
Nusivylusi aptarnavimu
2017-11-10 11:35:55 IP 81.7.102.178
Vaistininkės normalios, na bet jau keli paskutiniai metai kaip yra priimtos dirbti jaunos mergaitės (greičiausiai ne pilnam etatui), kurios plepa tarpusavyje ir nužiūrinėja žmones, dažnai ir nemandagios būna, o kai nori pasikonsultuoti beveik nieko nežino arba pateikia klaidingą informaciją... Atėjusi į vaistinę noriu pasikonsultuoti ne paviršutiniškame lygmenyje, bet deja, tai vyksta jau ne vienoje euro vaistinėje Kaune.
2017.11.08 12val. Parko gatvėje esančioje vaistinėje norėjau nusipirkti vaistų. Vaistininkė grubiai atsakė, kad šitie vaistai yra nuo šiol receptiniai. Į mano nuostabą ji sušuko, kad reikia laikraščius skaityti, jei nežinau, kad nuo lapkričio 1d. pasikeitė įstatymas. Dar tokio baisaus bendravimo su klientais nesu mačiusi, iš aptarnaujančio personalo tikėjausi paaiškinimo, o ne pažeminimo.
Gerda 2017-11-01 00:32:59
Šandieną, Spalio 31 d. Eurovaistinėje, esančioje Kretingoje, Rotušės gatvėje Maximos parduotuvės vaistinėje, buvau labai nemaloniai aptarnauta. Ten dirbęs vyras buvo paprašytas vaistų Theraflu. Vyras paprašė būtent mėtų skonio vaisto, nes kitokio negeria. Vaistininkas ilgai vaisto ieškojo, nors matė, kad esame su mažu vaiku, tačiau visai nesiskubino. Galiausiai rado prašomų vaistų. Vyras atsiskaitė, davė 20 e kupiurą. Gražą gavęs smulkiais centais, jau ruošėsi išeiti, tačiau aš pastebėjau, kad gražos gavom per mažai. Tai pasakiau vaistininkui. Jis net nesudvejojęs atidavė mums mūsų 10 e. Taigi supratau, kad jis tikrai norėjo juos pasilikti sau, tikėjosi, kad nepastebėsim. Nepaisant arogantiško ir nepagarbaus elgesio, priekaištų daugiau neturėjome, kol gryžę namo neatidarėme vaistų pakuotės. Vaistininkas mus vėl apgavo. Vaistai ne mėtų skonio, o įprasto. Labai apmaudu, kad eurovaistinė, kuri garsėja itin aukštom vaistų kainom, negali pasirūpinti bent jau tinkamais darbuotojais. Jau bloga nuo tų išsiviepusių ir nepatenkintų veidų.
Mėtų skonio Theraflu? Pasigooglink prieš rašydama tokius vėjus. Jei toks dalykas egzistuotų, tai gal vaistininkas ir būtų jį greičiau radęs, o jums, nelaimėliams nebūtų reikėję su vaiku laukti tiek ilgai. Sėkmės su tokiu požiūriu į aplinkinius! :)))
a*******i. Deda skelbimus dėl darbo, atseit ieško komercijos vadybininko. Prašo, kad atliktum naujos ir senos koncepcijos palyginimus. Įdeda žmogus darbo, rengia tuos namų darbus, o realiai net neiško jie nieko - tiesiog naudojasi nemokamai pavogtomis įdėjomis dėl koncepcijos. Žodžiu, vagia autorines idėjas įžūliai. Kelintas mėnuo vis kartoja tą skelbimą dėl ieškomo komercijos vadybininko (tipo, neranda tinkamo). Kiek man teko girdėti, šiai įmonei artėja galas. Iš principo nepirksiu nieko pas juos jeigu taip kvailina žmones.
Labai noriu padėkoti už visada nuoširdų aptarnavimą Klaipėdos Akropolio Eurovaistinėje. Norėjau surašyti daugiau pavardžių, bet paminėsiu tik vedėjo - Dainius Viederis. Svarbiausia tai, kad ten visas dėmesys žmogui, o ir kolektyve tarpusavio santykiai atrodo šilti, tariamasi, derinama, paaiškinama... Aš šiaulietė, bet dažnai būname Klaipėdoje, tad esant problemoms stengiuosi užsukti būtent ten, nes be vaistų gaunu daugybę įvairiausių sveikatos patarimų. Nuoširdžiausias AČIŪ visam Klaipėdos Akropolio Eurovaistinės kolektyvui.
Norėjau pirkti vaistus internetinėje parduotuvėjd bet neleido atsiskaityti banko kortele o leidžia tik kurjeriui grynais. visiška nesamonė ir tai sudaro keblumu daug. todėl teko atsisakyti vaistinės paslaugų. ieškosime kito tiekėjo
Ramunė 2017-10-26 23:16:23
Jau ne kartą teko susidurti su Euro vaistinėje nemandagiu elgesiu farmacininkių. Kartais pagalvodavau kodėl Gintarinėje ar kt. vaistinėse aptarnavimas malonesnis. Tačiau būna situacijų kada esi privestas užeit būtent į šią vaistinę. 2017 10 25 teko užeiti į Klaipėdoje esančią H.Manto (maxima) euro vaistinę; paprašiau Dolmen kelis pakučius tai išklausyt turėjau moralą, kad nepardavinėja po kelis, reikia visą dėžutę pirkti ir pan. Bandžiau sakyti, kad kitose vaistinėse ir vieną pakutį parduoda, nes mano dukra nusiperka, kad ir vieną kai užeina pilvo skausmas ar pan. buvo paaiškinta, kad kitos vaistinės nesilaiko reikalavimų. Toliau paprašiau Ibuprofeno 400 mg, tačiau išėjau nieko nepešus, jo man nepardavė, pasakė, kad receptinis. Labai keista pati dirbu medicinoje, bet kad Ibuprofenui reiktų recepto ?
Ibuprofen yra receptiniai ir nereceptiniai, paskaitykite informacinį lapelį. Be recepto galite įsigyti Ibumetin, Ibuprom, Ibuprofen Siromed ir kt. O Ibuprofen Lannaher 400 mg ir 600 mg receptiniai. Jei pirmą kartą girdite ir anksčiau visada pirkote, tai nereiškia kad ir toliau taip bus :) O dėl Dolmen, tai farmacininkė neteisi!
Iki šiol buvau nuolatinė Eurovaistinės klientė, pirkdavau tiek internetu, tiek pačiose vaistinėse. Tačiau vakar t.y. spalio 10 dieną, turėjau nemalonią patirtį.
Apie 20:30 ėjau į Ukmergės g. 282 esančią vaistinę, turėjau daktarės išrašytą receptą vaistams pūslės uždegimui gydyti. Vaistininkė pamačiusi receptą pradėjo kažką aiškinti apie vardinį receptą ir Vokietiją, kaip vaistų neduos, nes trūksta kažkokių popierių, kadangi tikrai neišmanau tokių dalykų pradėjau klausinėti ko būtent trūksta, paaiškinau, kad daktarė daugiau nieko nedavė. Po šių žodžių buvau nemaloniai prie visų žmonių apšaukta, kad jeigu nesuprantu tai eičiau dabar ir klausčiau daktarės, visa tai buvo pasakyta pakeltu tonu. Vaistininkė visiškai nesugebėjo paaiškinti kodėl mano receptas nėra priimamas, o pradėjus klausinėti tiesiog ėmė šaukti.

Žinoma, po šio įvykio turėjau važiuoti į kito tinklo vaistinę, kurioje paaiškino, kad tai nėra vardinis receptas, tiesiog paprastas vaistų receptas ir pirmą kartą girdi apie minėtą situaciją.

Vaistus pardavė, būtinai pakeisiu vaistinę ir pasirinksiu tą, kurioje vaistininkės turi geležinę kantrybę net ir po 1000 įkyrių klientų.
trečiadienį BIG Vilniuje norėjau atsiimti 2 savo užsakymus, telefono neturėjau su savimi, tad vaistininkė atsisakė ieškoti mano užsakymų pagal vardą ir pavardę... turėjau grįžti namo telefono, kad pagal užsakymo nr galėtų rasti dėžutes. Pagal numerius atseit nereikia ieškoti dėžučių.... o jei būčiau ištrynus sms su numeriais, tai taip išeina kad išvis negaučiau užsakymų....nusivyliau labai Eurovaistine...nemalonus aptarnavimas...
siandie buvo israsyti vaistai kompensuojami kvetiapinas 100mg anksciau vaistai buvo kompensuojami ir gydytojas sake kad jie kompensuojami bet kazlu rudos vaistine negavau nei ju nei kitu su ta pacia veikliaja medziaga ligonis sunkus ir mane paliko likimo valiai taip pat negavau ir kompensuojamo lorofeno 2, 5mg as ne gydytojas bet kam tas lojalumas jai aptarnavimas prastas as neturiu laiko lakstyt po miesta ir ieskot mano ligonis piktybiskas taip kad noreciau bent jau nuosirdumo.
Šiandien norėjau priduoti pasenusius vaistus utilizicijai, bet nepriimė, pradėjo naršyt po maišelį vartyt tuos vaistus, sakė kad jie tokiais neprekiauja ir todėl negali paimti, taip pat negali paimti vaistų kurie buteliukuose ir pasiūlė eit išrušiuot į konteinerius. O ten seni vaistai, kiek žinau pagal įstatymą turi priimti visus vaistus utilizavimui jų ar ne jų vaistinėje pirkti. Viskas vyko Lietuvininkų g. 58, Šilutėj.
Labadiena, siandiena apsipirkinejau naujoje vilnioje, parko 23 -eurovaistineje, atejus pasakiau kad noreciau paklausti kokius geriau vaistus ar tepalus vartot/naudot del skaudancios rankos, taip, man patare!!! Bet pasakiau kad susilaikysiu (tiesiog noreciau suzinot kitu nuomone), man buvo pareiksta kad konsultacijos kreipciausi i gydytojus, uz kuriu konsultacija 50 euru tureciau moket maziausiai.. tiesiog noreciau kad administracija pasneketu su savo tom dviem darbuotojomis, viena is ju dirba labai seniai, ta su kuria bendravau... tiesiog tos dvi tetulytes manau sau leidzia per daug apkalbinedamos klientus ir gan garsiai, nelabai malonu stovet eileje ir klausytis..
Tauragės Gedimino g. Eurovaistineje baugu ir pirkti ką nors. Kad ir tuos pačius vitaminus, ten dirbantys vyrukai klausinėja taip ir tokiu tonu, kad atrodo pas prokurorą būtum patekęs. Labai nemalonūs vaistinės darbuotojai, ypač tas vyresnysis. Kiek teko pasikalbėti su kitais žmonėmis, kuriems yra tekę apsipirkti toje vaistinėje, visi sako tą patį.
a*******i eurovaistine.lt darbuotojai. Apsipirkinejau puslapyje, išmetė kuponą R1GS2JIS, kuris galioja iki 09.03 - patys jį siūlo, o įvedus neveikia. Gėdos turėkit taip dirbti. P.S. užsakymo krepšelis, tikrai Jūsų nurodytas sąlygas atitiko ir kupono kodą nukopijavau.
Retai, bet lankausi eurovaistinėje Lukšio g.1A Kaune, labai malonios merginos dirba.
Ramu, draugiška, paslaugu ir visada pritaiko nuolaidą
Ačiū Jums!;)
Mama pirko 3 vaistus Eurovaistineje. Pateikė senjoro kortelę, su kuria perkant 3 ar daugiau prekių suteikiama momentinė 25% nuolaida. Deja, kad nuolaida nesuteikta mama suprato tik pažiūrėjus į čekį. Vieni vaistai buvo brangūs, ir būtent jiems nuolaidos nebuvo. Kadangi pritaikius nuolaidą mama būtų sumokėjus ~15€ mažiau, ji patyrė stresą - sutikit, nemaža suma senjoram, kurie skaičiuoja centus iki pensijos... pasirodo šis vaistas pries 10 dienų įtrauktas į sąrašą vaistų, kuriems senjorų nuolaida netaikoma. Apie tai neaskelbta, nors praeitą mėnesį mama pirko su nuolaida šiuos vaistus. Ar čia ne kvailinimas? Ar ne viena iš pagrindinių eurovaistines idėjų būti sąžiningu savo klientui, dirbti tam, kad patenkintumėte savo klientų poreikius ir lūkeščius. Jie skelbia, kad įpatingai didelis dėmesys skiriamas senjorams... ar tikrai? Juk dažniausiai jie nesiskundžia, bet ar tai rūpi Eurovaistinei? Jiems svarbiausia pelnas... prašau eurovaistinės administracijos atsakyti į šį nusiskundimą...
Hampidjan 2017-06-02 11:29:04
Sveiki, sendiena pirkau eurovaistineje Silkines rankeles ranku oda minkstinanti tirpala. Jam buvo uzdeta akcija 1+1 ir kaina buvo 2, 89 eurai. tai as manau kad tiek ir turejau moketi, bet sumokejau kazkodel 5, 78. Tai nesupratau kur cia 1+1 ? norejau pasiziureti ceki jis kazkoks neaiskus kreivai eina cekis nieko neina suprasti, ir net tame cekija nera imustos mano prekes nieko nebesuprantu ar taip gali buti. sita situacija Siauliuose Vilniaus g 168.
Tai gal jūs nedavėte nuolaidų kortelės
esu labai dėkinga Rumšiškių mstl. esančios Eurovaistinės darbuotojaI p. Dianai. Kreipiausi keletą kartų, ir visuomet likdavau labai patenkinta darbuotojos profesionalumu bei puikiia aptarnavimo kultūra. Linkiu Eurovaistinei daugiau tokių darbuotojų.
Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti UAB EUROVAISTINĖS fil. Nr.144 esančio Juozapavičiaus pr.51/ Danų 2, Kaunas darbuotojai Sigitai Grundulienei už suteiktą pagalbą ir išsamią informaciją. Dar kartą nuoširdžiai AČIŪ.
6 ryto atvykau į budinčià vaistinę Pašilaičiuose. Nustebino neadekvatus vaistininko elgesys. Paprašius vienú vaistú, man pradėjo brukti kitus. Neišgirdus jo komentaro per mikrofoná, pasakiau, kad neišgirdau, o jis man atsakė, kad man ir nereikia. Apsisuko ir nuėjo. Iš nuostabos sau tyliai pasakiau, kad nesveikas kažkoks ir mano nelaimei jis turėjo geresnę klausà nei aš, tad išgirdęs pradėjo grasinti man apsauga :)) Aiškino, kad gydymà skiria gydytojas, o dabar jis man duos tik tuos vaistus, kuriuos jis sako. Kadangi mano mama yra šeimos gydytoja, nepasikuklinau tuoj pat ir paskambinti, paklausti to gydymo. Jis vistiek man nedavė tú vaistú, kuriú sakė gydytojas, primygtinai siūlė toliau savo vaistus. Gal žmogus pavargęs po būdėjimo, bet jei jis nesugeba valdyti savo emocijú, neturėtú dirbti aptarnavimo sferoje. Bet kokiu atveju, neturi niekas jokios teisės su manimi taip kalbėti, kaip jis ir rodyti savo galios. Nepaprašiau nuskristi į kosmosà, paprašiau, kad padarytú savo darbà. Ir paskaičius čia esančius komentarus, koktu darosi nuo fiktyviú komentarú, kuriuos tikriausiai patys darbuotojai rašo. Jei jau Eurovaistinė skelbiasi, kad labai gerina aptarnavimo kokybę ir tai jú vizitinė kortelė, gal turėtú būti tiesioginė aptarnavimo linija, kur nereiktú tokiú komentarú čia rašti. Išvada tokia, kad neprofesionalu, žeidžia ir tiesiog nenormalu. Stengsiuos aplenkti šio tinklo vaistinę.
Viktorija 2017-01-08 18:09:30
Esu visiskai apakus nusivylus vaistine kuri randasi Panevezyje, turgaus maximoj. Mane aptarnavo vaikinas vardu Paulius Bagdonas. Visiskai nesuprantu ka jis veikia sitoj vaistinej. Paklausus ar turi vaistu atsakymas "gal yra, gal nera, nezinau einam pazesim" vos neisverte is koju. Nuejus nerado vaistu, sako einantis paieskoti sandely, nors pati juos iskarto radau lentynose. Tada jo atsakymas "oo gerai, zinosiu ir as dabar kur yra". Ir dar keli jo sakiniai kurių jau nebecituosiu parodo, kad sis zmogus nieko nenusimano farmacijoj, gerai, kad bent jau rado kur kasa yra.
Gal žmogus tiesiog dirba pirmą kartą būtent tame vaistinės filiale? Gal iš geros valios atidirbęs pamainą savoje vaistinėje, ištikus bėdai sutiko padėti kolegoms ir padirbėti kitoje vaistinėje, kur yra kitas vaistų asortimentas ir kitas jų išdėstymas begalėje stalčių be pavadinimų? Kam iškart teisti ir pykti? Atmerkite akis ir pažiūrėkite į kiekvieną situaciją kitu kampu, gal padės nuo "apakimo".
Esu nustebus vaistine Ukmergeje didziojioje Maximoje. Teko apsilankyt ir laukiantis leliuko ir su leliuku ant ranku. Nors ir buvo daug zmoniu man eileje neteko laukt kadangi iskarto aptarnavo. Mandagiai ir maloniai super vaistininkes :)) aciu jums
Rūta 2017-04-09 00:49:02
mielas, vyruk, visi mes esame pikti, nes vartojame vaistus, reiškia esame ir labai ligoti, ir neatidūs. tačiau aš kai žiūriu reklamą, nematau, jog tvirtintų, kad visiem vaistam nėra priemokos. kiek mačiau tai 1000iui vaistų, o tu nepasaulio bamba, vaistų yra ir daugiau.;)
Sauniai mokat atsirasineti.Nesam mes "pasaulio bambos".Esam tik ligoniai vartojantys kompensuojamus vaistus.Mano beda, kad patikejusi reklama nuejau i eurovaistine kompensuojamu vaistu.Taip ir gavosi, kad priemoka uz tuos pacius vaistus ir ta pati ju kieki vietoj 8 euru (praejusi karta primokejau Camelijoj) sumokejau 14 euru.Kas man is to "mandagaus aptarnavimo" jei man tie 6 eurai labai svarbus.Prizadu-daugiau ten ne kojos nebus.
Apsilankeme su nescia zmona Eurovaistinej Akropolis Klaipeda, ieskojome visokiausiu prekiu zmonai ir busimam vaikeliui. Priejo sypsodamasi konsultante pasisveikino ir paklause gal reikia pagalbos, ji viska padejo surinkti daug patare zmonai (musu pirmas vaikas tai tikrai naudingu patarimu gavome, ka geriau naudoti ka pirkti, ko nereikia per daug prisipirkti ir tt), dave dovanu zmonai, esam labai dekingi apsilankysime jau kai bus seimos pagausejimas, gaila nepastebejome pavardes tik varda VIKTORIJA. Aciu jums VIKTORIJA labai likom patenkinti. Tai pirma konsultante kuri taip nuosirdziai viska padejo.
Lina 2017-04-06 18:16:15
Kazkoks absurdas, šiandien Klaipedos akropolio eurovaistineje, kasoje negalejau nusipirkti valeradexo, nes jis priskirtas vaistams ir turi laukti kartu su receptiniais klientais. Klausimas- tai kokio velnio vaistiniai preparatai veikia savitarnoje ir kodel prie tokių preparatų nėra nuorodos kur juos reikia pirkti o sužinai tai tik nuėjus prie kasos?
kitą kartą kai pirksite, galite pasižiūrėti pakuotę ir perskaityti kas užrašyta, o ten bus arba vaistinis preparatas, arba maisto papildas! sėkmės!:) nėra taip sunku;)
kazys bagusis 2017-04-08 10:56:44
reklamuojate per tv kad iooo kompensuojamu vaistu parduodama be priemokos.taciau tai netiesa perku kelinta kart vaisus su kompensuojam knygute ir reikia primoketi..kai tuo tarpu cmelijos vistineje priemoku nera.kodel pacentai apgaudinejami pagal jusu reklama.
Noriu padėkoti Viršuliškių Eurovaistinės darbuotojams. Labai malonios ir paslaugios mergaitės. Ačiū jiems.

Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...
Slaugivita
Slaugos, medicinos priemonės. Sensorinė įranga

Adresas: Dubijos g. 16, LT-77172 Šiauliai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; higienos reikmenys; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Nuo 1998 metų Lietuvos ir Latvijos rinkose dirbanti įmonė „Slaugivita" klientams siūlo visapusiškas paslaugas: parduoda ir nuomoja slaugos, medicinos, ergoterapijos ir sensorinės integracijos, edukacijos priemones bei įrangą, neįgaliųjų techniką; konsultuoja, rengia projektus, atlieka techninį aptarnavimą. Esame...

Baltarusija vietos aprangos gaminiams kuria specialių parduotuvių tinklą
Baltarusija vietos aprangos gaminiams kuria specialių parduotuvių tinklą 01-23 18:27
Vietos aprangos ir tekstilės gaminiams bus sukurtas parduotuvių tinklas, tokį sprendimą pasitarime priėmė Baltarusijos gamybos ir prekybos verslo atstovai. Tikimasi, kad regionuose atidarytos...
Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma"
Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma" 01-23 18:21
Los Anžele paskelbtos 90-ųjų Kino akademijos "Oskaro" apdovanojimų nominacijos. Į daugiausia jų – 13, pretenduoja Guillermo del Toro’s drama "Vandens forma" ("The Shape of Water"). Šių metų...
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką 01-23 17:23
Investicijų valdymo įmonė "INVL Asset Management" perka 51,01% turto valdymo įmonės "Mundus" akcijų.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%