Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Klaipėdoj dirba nuostabi vaistininkė Olesia. Labai dėkinga jai !
Diana 2020-10-12 09:57:09
Nerekomenduoju eurovaistinėje užsisakinėti prekes internetu. Gavau paštu sudužusias prekes, per 15 dienų nuo kreipimosi nesugebėjo pakeisti prekes ar grąžinti pinigus. Vyko vangus susirašinėjimas. Tik po dviejų savaičių sutiko atsiimti prekes, nes pasiūlymas atsiimti sudužusias prekes jiems pasirodė svarstytinas. Pinigus žadėjo grąžinti dar po dviejų savaičių. Negerbia ir nebrangina klientų. NEREKOMENDUOJU Eurovaistinės internetinių paslaugų. Yra kitų vaistinių pagarbiai ir geranoriškai žiūrinčių į klientą, ir operatyviai bendraujančių.
Papildysiu komentarą. Po kreipimosi 2020-09-28 dieną į eurovaistinę dėl internetu gautų sudužusių prekių, pinigus grąžino po 52-jų dienų: 2020-11-18 dieną, kai kreipiausi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
NEREKOMENDUOJU PIRKTI PREKIŲ EUROVAISTINE.LT
Labai nemalonus aptarnavimas kosmetikos skyriuje Savanorių pr. Maximos vaistinėje Kaune.
Kosmetologas yra nieko vertas, neišmano ką daro. Apsipirkinėjimas internetu - apgaudinėjimas. O galų gale dar ir už klaidas neatsako, nes tiesiog ignoruoja laiškus. Visada rinkausi šią vaistinę pirmoje vietoje, bet nuo šiol daugiau niekada nesinaudosiu šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Praradote nuolatinį klientą :) taip ir toliau ;)
Noriu pagirti vaistininkus is Outlet Park Eurovaistines. Labai siltai bendrauja, pasitariam, pasiulo pigesniu vaistu. Vedeja uzsake man itin specifiniu vaistu kuriu niekur neradau. Labai aciu, jus saunuoliai
Pirkau vitaminų eurovaistine.lt svetainėje, tai jau pusantro mėnesio nei prekių, nei pinigų, 6 kartai besikreipiant į support'ą.. NEREKOMENDUOJU
El.parduotuveje rašote jog pristatymas i vaistine per 1-2 d.d. Šiandien 3 diena, jokio laiško nei SMS negavau apie prekiu pristatyma. Prašome neklaidinti vartotoju.
Klausimas nejums, mielas vaistininke, ar kitas eurovaistinės atstove! Klausimas jūsų vadovybei ir jei vadovybė taip galvoja kaip ir jūs, tikrai nesiruošiu paleisti šiuo klausimo ir eisiu su juo toliau.
2020-10-31 d. ryte į Naujininkų Eurovaistine buvo atėjusi mano pagyvenusi mama, kuri atstovėjusi visą eilę žmonių paprašė nosies purškalo. Kadangi egzistuoja kalbos barjeras ir ji gali paaiškinti tik rusiškai, dirbantis tuo metu vyras farmacininkas labai grubiai nurodė jai, kad aiškintu angliškai arba išeitu ir netrukdytu jam aptarnauti kitų žmonių. Pati dirbau ilgą laiką klientų aptarnavime, kur klientai buvo įvairių tautybių žmonės ir jei kildavo kalbos barjeras, visada kažkaip pavykdavo surasti sprendimų. Mano klausimas eurovaistinei ar jūs turite kažkokį minimalų klientų aptarnavimo standartą, kurio vadovaujatės?
Ir ar pateisinate darbuotoją, kuris taip sprendžia iškilusias problemas?
Daiva 2020-10-13 09:53:11
Laba diena. Apsipirkinėju Jonavoje, Plento gatvėje esančioje Eurovaistinėje. Labai džiaugiuosi, kad ten dirba Jolanta B. Labai maloniai visada aptarnauja, visada pataria, ateini su bėda, išeini be jos. Ar reikia vaistų, ar papildų, ar arbatos, dekoratyvinės kosmetikos, visada pataria ką pasirinkti. Džiaugiuosi kad dirba tokia maloni darbuotoja. Jeigu Jolantos B. nebūna, tai apsisuku ir išeinu, nes laukiu kada dirbs minėta darbuotoja. Didelės sėkmės poniai Jolantai, kantrių klientų ir geros darbo dienos visam Eurovaistinės kolektyvui. Ačiū kad esate.
Lina Ganatauskienė
2020-10-25 21:29:28 IP 28meos4t
Justina 2020-10-24 16:31:18
10.23 dieną apsipirkau Vilniaus BIG prekybos centro Euro vaistinėje, kurioje darbuotoja Lina Ganatauskienė buvo itin nemaloni. Paprašiusi tam tikrų vaistų, ji tik grubiai paklausė “kurį imsite?”, net neinformavusi nieko nei apie patį vaistą, nei apie kainą (tuo labiau kai žmogus pirmą kartą perka tokio tipo vaistus, jis ir eina ten, kur būtų suteikiama profesionali konsultacija). Kai paklausiau, kurį rekomenduotų pagal stiprumą ir pan., ji tik mestelėjo tą pačią repliką, norėdama greičiau sužinoti, ką pirksiu. Paklausus kodėl didesnio kiekio vaistai kainuoja mažiau ir ar neapsirinku rinkdamasi šiuos (nes galbūt jie nėra tokie veiksmingi), ji pavartė akis ir atsiduso taip, lyg būčiau kankinusi ją su vaistų užklausomis pusę dienos!!! Suprantu, kad pasitaiko žmonių, kuriems reikia elementariausius dalykus paaiškinti, bet tai ir yra jų darbas. Man toks elgesys pasirodė itin nemandagus, o patirtį apsiperkant šioje vaistinėje galėčiau apibūdinti itin prasta. Galiausiai vaizdas apie įmonę susidaro nuo vienos nemalonios patirties ir gali turėti pasekmių išlaikant klientus, tad manau, darbuotojai turėtų būti informuojami, kokios elgsenos darbe yra reikalaujama.
Žinoma, tai tik vienetinis atvejis, kuomet teko turėti tokią patirtį, bet tai neturėtų būti toleruojama.
Vis tik, ačiū kitiems vaistinės darbuotojams, kurie visada elgiasi itin profesionaliai ir dažnai netgi viršija lūkesčius.
Mielas Žmogau,
Jei tau šią minutę liūdna ar sunku, labai prašau,
nesijauski blogai ar nepatogiai, kad esi toks, koks esi.
Tu esi nuostabus!
Tiesiog toks momentas Tavo Gyvenime...
Pagarbiai, Lina Ganatauskien4
Per televiziją darant reklamą apie senjorinę nuolaidą sugebėkit nurodyti akcijos sąlygas. Kiekvieną kartą tenka apsigauti su "papildomomis sąlygomis", gaila darbuotojų, turinčių išklausyti moralus ir grasinimus bei keiksmus, kad jos apgavikės ir melagės...
Asta 2020-10-18 10:48:21
Galite internete pakeisti darbo laiką, nes šiuo atveju darbo laikas internete nesutampa su parduotuvės.Žmonės tikrinasi darbo laiką internete, o nuvažiuoja ir prieš nosį pamato užrakintas duris.būkit supratingesni ir sutvarkykit informaciją, kad tokiu laiku važiuodami į vaistinę žmonės negaištų savo laiko ieškodami iš tikro dirbančių vaistinių!
Internete laikas nurodytas gerai ju puslapyje, o googlei kas raso jokia imone neatsakinga man atrodo, turit kreiptis jau i ju it specialistus mam atrodo.
Gintarė 2020-10-15 22:21:56
Laba diena, šiandien neįleido manęs su kūdikiu į Klaipėdos Akropolio eurovaistinę, pasakė jog su vežimėliu negalima ir pasiūlė palikti vežimėlį su kūdikiu prie durų be priežiūros ir eiti apsipirkti. Ačiū už tokį super pasiūlymą! Aš nuėjau į kitą vaistinę, kur mus mielai priėmė. Po tokio incidento nebenoriu lankytis toje eurovaistinėje...
Laba diena, Gintare,
nuoširdžiai atsiprašome dėl galimai įvykusio nesusipratimo. Prašytume susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu info@eurovaistine.lt, kad galėtume išsiaiškinti šią situaciją. Iš anksto dėkojame.
Su pagarba EUROVAISTINĖS Komunikacijos skyriaus specialistai.
Karina 2020-10-15 21:35:07
Pirmi keturi zodziai viska pasako, jeigu mokate skaityti
Tai tada ir reikia sakyti vaistininke, o ne pardaveja. Pardaveja gali buti be issilavinimo, o vaistininku tampat turi pabaigti medicinos universiteta ir gauti licencija. Del to ir sakau pasiklydot turbut, kad apie pardavejas kazkokias snekat. Negana to buvo galima suprasti, kad prekybos centre jusu neileido i kasas kur skirtos nesciosioms bei su vaikais, nes kalbejot apie kazkokias pardavejas, o jeigu apie vaistine kalbat tai laikas suprasti, kad nera tokiu kasu vaistinese. Klysti zmogiska :)
Suklydot 2020-10-15 21:05:16
Cia vaistines puslapis, turbut ne ten paraset, nes kalbat apie pardavejas kazkokias, vaistineje tokiu nera
Pirmi keturi zodziai viska pasako, jeigu mokate skaityti
Karina 2020-10-14 15:45:54
Salcininku mazojoje maximoje eurovaistine, baisu kas darosi arba pardaveja kuriai truksta vyru demesio, arba pardavejai netoleruojantys mamu su kudikiais, ar mamu nereiketu praleisti i prieki jei jos su mazais vaikais? Pardaveja mate kad atejo moteris su kudikiu ant ranku, vaikas neramus, o pardaveja nekreipia demesio. Nepatenkinto savo darbu tegu tokie zmones nedirba pardavejais.
Karina 2020-10-14 15:45:54
Gerbiama Karina,
nuoširdžiai atsiprašome Jūsų dėl nepatogumų. Siekiame kuo skubiau objektyviai išsiaiškinti šią situaciją, tačiau tam mums trūksta keleto detalių - prašytume Jūsų susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu info@eurovaistine.lt. Iš anksto dėkojame.
Su pagarba EUROVAISTINĖS Komunikacijos skyriaus specialistai.
Gabrielė 2020-10-08 10:09:58
Labai puikus Pc "Big" eurovaistinės konsultantės Deimantės M. aptarnavimas. Padėjo viską išsirinkti, išsamiai papasakojo apie dominančius produktus. Ačiū :)
Ačiū Jums, Gabriele!
Labai gaila kad nebeimanoma Pasvalio vaistineje atsiimti elektroniniu uzsakymu.Teks rinktis kita vaistine.
Dėkoju Klaipėdos Akropolio vaistinės vaistininkui Audriui Skrinskai už puikią konsultaciją perkant vaistus. Išsiaiškinus vaistų suderinamumą, daug geriau jaučiuosi.Linkiu visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime
UAB EUROVAISTINĖ
2020-09-24 16:25:51 IP 2cfuun3n
Hazel 2020-09-23 09:18:28
Noriu padėkoti ir labai pasidžiaugti Eurovaistinės Bajorú kalvose Vilniuje aptarnavimu, ypač farmacininko Vytauto Šaulio.
Mandagus, operatyvus ir visad pasiūlo optimalú variantá.

Dėkojame už pagyrimą.

Jūsų-
UAB EUROIVAISTINĖ
Mandagus, operatyvus ir visad pasiūlo optimalú variantá.
Irena 2020-09-15 20:03:35
Eurovaistinės Vilniuje, Ukmergėsgatvėje darbuotoja net nesijungė prie sistemos pažiūrėti ar vaistai bent jau išrašyti. Duktė neturėjo mano tapatybės kortelės. Reikia suprasti, jei dukra perka mamai vaistus, tai mama pati negali to padaryti. gal mane su lova reikės į vaistinę vežti? Yra telefonas, ji žino mano asm.kodą. Čia pasityčiojimas iš mano negalios, kitaip nesuprantu. Aš gyvenu ne Vilniuje. minėtos vaistinės darbuotoja nemandagi ir nusižengia etikai. tikiuosi sulaukti atsakymo.
Privaloma atsinesti tapatybes kortele. Toks yra istatymas.
Kristina 2020-09-10 16:22:10
Esu dėkinga, kad situacijoje, kurioje Eurovaistinė tikrai neprivalėjo nieko daryti, man labai greitai ir geranoriškai padėjo, ačiū! Taip pat rekomenduoju šį tinklą ir dėl to, kad čia geras kainos ir kokybės sąntykis.
aš turiu priešingą atsiliepimą. Kaina dvigubai skyrėsi nuo kitų vaistinių. Ir suma ne 2, ne 5 ir net ne 10 eurų skirtumas, o visi 24 eurai skirtumas, kažkam gal juokingas skirtumas, bet už 15 g gelio toks skirtumas tikrai didelį neigiamą įspūdį sudaro.
UAB EUROVAISTINE"
2020-09-13 10:28:10 IP 2g44dmjd
Evelina 2020-09-11 09:56:13
Esu labai nusivylusi aptarnavimu Panevezio vaistininkes Rimos Kirpotos, kalbejo labai grubiai ir nemandagiai netgi pasiepianciai, nesuprantu ka si darbuotoja sau leidzia nes ne pirmas kartas toks pasitaiko.
Laba diena, Evelina atsiprašome už mūsų darbuotojos nemalonų aptarnavimą, būtinai ją perspėsime kad su klientais reikia elgtis pagarbiai, jūsų UAB "EUROVAISTINE".
UAB "EUROVAISTINE"
2020-09-10 19:47:36 IP 2e8omm6k
Viktorija 2020-09-10 12:57:51
Sveiki, labai nusivyliau apsipirkdama Eurovaistinėje internetu. Suformavus užsakymą, rodė kad man priklauso nemokamas pristatymas į namus. Tačiau atėjus užsakymui, sąskaitoje faktūroje buvo nurodyta kad man priskaičiuotas pristatymo mokestis, o viena prekė iš prekių sąrašo automatiškai ištrinta. Kodėl šie veiksmai nebuvo rodomi mano paskyroje? Kodėl nebuvo nurodyta kad turėsiu mokėti už prekių pristatymą? Nerekomenduoju apsipirkinėti šioje vaistinėje.
Labas Vakaras, Viktorija, atsiprašome jūsų už šį nemalonų įvykį, kad galėtumėme greičiau ir paprasčiau išspręsti šį įvykį, plačiau aprašykite informaciją mūsų el.pašte, http://www.eurovaistine.lt arba nemokamu telefono numeriu, 880050005. Jūsų "EUROVAISTINE".
UAB "EUROVAISTINE"
2020-09-10 19:35:22 IP 2e8omm6k
Kristina 2020-09-10 16:22:10
Labas Vakaras, Kristina, dėkojame už atsiliepimą, ačiū už gražius žodžius, mes stengiamės, kad mūsų vaistinės, kainos būtų mažos, ir kokybė geriausia, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "EUROVAISTINE.
"Eurovaistinė" komunikacijos specialistas
2020-09-10 08:48:06 IP 2cfq81ra
Linas 2020-09-08 15:12:13
Sveiki, VIenoje is Ukmerges Eurovaitineje pateikus ''Seimos Kortele'' gauti nuolaidomis, farmacininkai tik pagusciojo peciais sakydami jog tokia kortele pirma karta mato ir nuolaidu jokiu negali suteikti sios korteles turetojams. Gal but galite supazinditi savo personalo darbutojus jog egzistuoja ''Seimos kortel'' ir Eurovaistine dalyvauja nuolaidu programose !!! Aciu
Dėkui Linai, dalyvaujame labai aktyviai, turime daugiau nei 1400 kortelės turėtojų. Parašykite mums el. paštu info@eurovaistine.lt išsiaiškinsime šią konkrečią situaciją. Atsiprašome už šį nesusipratimą.
UAB "Euro vaistine"
2020-09-04 18:19:37 IP 2e8omm6k
Ramunas 2020-08-20 17:19:45
Gavau iš vaistinės keletą eurų už kuklią prekę, kurios nebeturėjo sandėlyje.
Paskambinau kontaktiniu numeriu, maloniai išklausė vaistininkė. Manau, kad galima pasitikėti.
Gerb. Ramūnai, dėkojame jums už gražius žodžius, ir toliau lankykitės mūsu vaistinėse su pagarba, "Eurovaistines" komunikacijos skyriaus specialistai.
Gavau iš vaistinės keletą eurų už kuklią prekę, kurios nebeturėjo sandėlyje.
Ilona 2020-08-15 12:49:01
Konkrečiai kalbu apie įdomų įvykį, atsitikusį šiandien mano vyrui Pramonės pr. Eurovaistinėje (Maximos)Kaune. Turėjom elektroninį receptą vaistams, tačiau jų nepardavė, neva ten įrašytas vaisto pavadinimas, o ne veiklioji medžiaga, kaip to reikalaujama. Vyras važiavo būtent ten, nes ne visur tokio stiprumo reikalingus kiekius turi vaistinės, nes vaistinėje, esančioje šalia namų neturėjo jų ir pažiūrėjus per kompiuterį buvo rekomenduota ši vaistinė turinti šių vaistų. Vyras vėl per pusę Kauno grįžo į šalia namų esančią vaistinę, kad užsakytų jie tuos vaistus, o mes butume darbo dieną skambinę gydytojai, kad pataisytų receptą. Vaistininėje šalia namų, to pačio tinklo, kur negavom vaistų, vyras paprašė patikrinti, ar tikrai receptas blogai išrašytas. Vyras nustebo išgirdęs atsakymą, kad receptas tinkamas, yra ir veiklioji medžiaga ten įrašyta, vaistininkė irgi buvo nustebus, kodėl vyrui nepardavė tų vaistų. Sugaištas laikas, kainavo ir toloka kelionė pirmyn atgal, juo labiau, kad buvo savaitgalis, gydytoja nedirba.Likom nesupratę, kodėl kitoje vaistinėje su tuo pačiu receptu mes gausim vaistus, mus tuo patikino vaistininkė ir priėmė užsąkymą...
Gerb. Ilona,
nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Siekiame kuo skubiau objektyviai išsiaiškinti šią situaciją, tačiau tam mums trūksta keleto detalių - prašytume Jūsų susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu info@eurovaistine.lt. Iš anksto dėkojame.
Su pagarba, „Eurovaistinės“ Komunikacijos skyriaus specialistai
Kauno Akropolyje 08.15 prie kasos stovinti mergina apie 12.15 val, , farmacininkė, , skaitosi, labai netaktiškai pakeltu tonu bendravo su klientais tarp jų buvome ir mes, labai būtų džiugu, kad vadovai prieš įdarbindami tokius žmones atliktų bendravimo įgūdžių testą... Nes baisu klausytis. Kauno akropolio vaistinę aplenksime iš tolo...
Karolima 2020-07-12 18:36:44
2020-07-11 norėjau nusipirkti vaistų šilo g.18, Vilniuje esančioje euro vaistinėje. Kadangi šeštadienis, ant durų kabėjo iškaba, kad darbo laikas šią dieną yra iki 15h. Aš atėjau 14:50, bandžiau atidaryti duris, jos buvo užrakintos. Bandžiau skambinti ant durų esančiu skambučiu, tačiau viduje buvusi vaistininkė net neatsisukusi į mane, praėjo į vaistinės galą. Man skambinant toliau, niekas nepriėjo, o, matyt, tyliai laukė, kol išeisiu. Gaila, kad darbuotojai vaistinę uždaro anksčiau, nei nustato jų darbo laikas. :)
Laba vakarąs, Karolimą, atsiprašome, už mųsų dągbuotojos, labanemalonū aptarnavima, darbuotoja, perspesime, kad, reike sū klijentais elgtis pagarbei. Jusu UAbeurovaistinele b**t.
UAB "Euro vaistinė"
2020-08-13 19:35:45 IP 2g44cv95
Jolanta 2020-08-11 15:37:35
16.30 atvykaui vaistine esancia ukmerges gatveje, pasibaisejau darbuotoju mandagumu ir aptarnavimu, pirkau pradzioj vaistus pas DOnata PAužą, pirkau visus vaistus sau ir paprasiau receptinių mamai papraše dokumento neturejau, savo vaistus atidejau....valio grįzau namo....atsinesiau dokumenta....grįžus atsistojau i eilę, deja tada negavau savo vaistų kurie buvo atideti....aptarnavo JUrgita BAroniene....ijunge nieko nezinau ir nebepardave mano vaistu kuriuos buvau atsidejus nes jie receptiniai.....siaubų siaubas tokie darbuotojai paziūrejus i juos dar labiau susergi, nemandaģūs.
Labas vakaras, Jolanta, atsiprašome, už mūsų darbuotojos nemalonu aptarnavima, perduosime jai jūsų nusiskundima, ir ją perspėsime. Jūsų UAB "Euro Vaistinė".
Sigita Kaminskienė
2020-08-08 16:19:22 IP 2ju3kst3
Donata 2020-07-05 16:59:51
2020.06.25 pirkau gydytojos išrašytus vaistus
M. Daukšos g. 26, Mažeikiuose esančioje vaistinėje. Vietoj 30 paketėlių "Nimesil", vaistininkė įdėjo 20. Sumokėjau už 30 vnt.!
Skaičiuoti pradėjau tik prieš porą dienų ir matau, kad nėra 5 dienų kurso... Niekad nebūčiau pagalvojus, kad vaistinėj reikia perskaičiuoti - patikrinti dėžutėse vaistus! Sumoki už tą kiekį, kurį skyrė gydytoja, o gauni mažiau! Čia gal nauja akcija?
Vaistininkė : Sigita Kaminskienė,
2020.06.25, 12:49:32,
Kvitas Nr. 163508/51,
Kasa nr. 2
Gerb. Donata Zakariene, ačiū, kad surašėte datą ir čekio Nr., tai turėjau galimybę patikrinti, ar tikrai negerai išdaviau Jums vaistus. Deja, viskas išduota gerai. Pagal e-receptą buvo išrašyta 20 milt. Nimesil, o čekyje išduota 0.667 iš N30 pakuotės (tai ir yra 20milt. arba 2/3 pakuotės. Pakuotė kainuoja 8.30€, Jūsų sumokėta suma su nuolaida yra 4.70€. Viską galiu įrodyti, kompiuteryje yra visi duomenys. Prašom ateiti į vaistinę ir viską Jums pateiksiu. Gaila, kad nuėjote lengviausiu keliu ir dar neteisingai apkaltinote. Turbūt girdėjote posakį, kad kas nedirba, tas neklysta. Tik šiuo atveju suklydau ne aš...
Pagarbiai, Sigita Kaminskienė

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%