Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROVAISTINĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROVAISTINĖ

Atsiliepimai apie EUROVAISTINĖ, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie EUROVAISTINĖ, UAB

Jonavoje Eurovaistinėje atsisakė pritaikyti pola kortelės nuolaidą, atseit šiems vaistams nuolaidos nėra, jie akcijiniai. Bet pažiūrėjau internetinėje vaistinėje - jokie jie ne akcijiniai. Ir taip gan dažnai Eurovaistinėje pasitaiko (jau nekalbu, kad visai ne tos kompanijos vaistus įkišo, atseit tas pats, kitokių neturi, nors ir receptą turėjau). Su Camelia niekad tokių problemų nepasitaikė.
Camelijoje Ibuprofeno 400 mg. ir kiekis 30 vnt., ir nuolaida galiojo. Eurovaistinėje atseit akcijos metu ir kiekis tablečių mažesnis - tik 20, ir kaina didesnė, ir pola kortelė negaliojo...
Pirkau Panevėžį Klaipėdos g. Maximoje esančioje vaistinėje, kompensuojamus vaistus, už didelę kainą. Pagal reklamą per TV, teigia jog kainos kompensuojamų vaistų visada mažos. Tai norėčiau kad grąžintumėt pinigus už padarytasklaidas Valstybinės ligonių kasos? Jie žlugdo jūsų reputaciją ir reklamą paverčia melaginga.
Anonimas 2019-04-14 19:51:04
Šiandien lankiausi mindaugo g, Vilniuje esančioje vaistinėje, paprašiau vaistų nuo užkimimo, nes vos prakalbėti galiu, tai jaunutė vaistininkė pasiūlė čiulpiamų saldainiu.. Žinau, kad vaistinė ne poliklynika, bet turėtų ne tik čiulpiamų saldainių pasiūlyti, reiktų labiau atkreipti dėmesį kokius darbuotojus priima į darbą.
Vistiek nesupratau kas jum negerai.
Jei vaistai naturalus imkit ir sakykit, jog norit stipresnio vaisto, o ne zolinio. Niekas neuzsiuvo burnos.
Nes vaistininke labai gerai daro, siulo naturalu, nekisa chemijos is kart, tikrai verta atkreipti demesi, saunuole!
Noriu "padėkoti" Vilniuje Mindaugo g. esančios prekybos centre eurovaistinės darbuotojai, kuri man '"padėjo" kai pasimatavus spaudimą buvo 178. Sako laukite ir aptarnavo kitus, nors aš čiut stovėjau ant kojų ir iki poliklinikos tikrai nedaeičiau. Toje vaistinėje tikrai nebuvo tiek žmonių, nes pas kitą darbuotoją nusipirkau širdies lašų. ir nesulaukusi pagalbos išėjau. Juk iš karto galėjo pasakyti DINKITE. O juk atėjau PAGALBOS į vaistinę, o ne į duonos ar batų parduotuvę. Įdomu gal ir su savo mama ar artimaisiais taip patr elgtųsi? Bet ką čia juk eilinė pensininkė......Daugiau ten tikrai neisiu. Nemalonu
'
Klaipedoje, Naikupes g.esancioje Eurovaistineje vaistininkes labai įkyrios, visada stengiasi ką nors papildomai "įpiršti", prikalbinti kad dar kokią prekę papildomai žmogus įsigytų.Ikyrumas peržengia ribas, tai jau tęsiasi pakankamai ilgai, ne kartą pasijaučiau labai nemaloniai-lyg kokioj turgavietej.Turbut darbuotojoms mokami papildomi procentai uz parduotas prekes, pasikartosiu-nemalonus, nemandagus, nekompetentingas aptarnavimas!!!
Agnė 2019-03-16 13:19:11
Vakar apsilankiau Klaipėdos Akropolio vaistinėje.. Ką galiu pasakyt baisu.. Situacija tokia, kad išsirinkau pačius paprasčiausius nuo galvos skausmų vaistus, priėjus prie kasos vaistininkė pradėjo klausinėt kokiam čia skausmui perku, ar žinau kaip vartoti ir t.t... atrodo jog pirkčiau kažkokį receptinį vaistą kad čia reikėtų 10 klausymų uždavinėt... sakau aš ne pirmą kartą perku žinau kaip kas yra.. pasijaučiau tikrai nemaloniai... Niekur kitur tokių nesamonių neklausinėja..
Deja privaloma vaistininkui klausinet, juk nezinom ar jus puikiai zinot vartojima, kas kiek valandu galima gerti ir su kuo.
Tikrai daug tokiu atveju yra buve, kai pasakoma, jog kita tablete galima pvz tik po 6val gerti ir tt. Tada zmogui akys issoka ant kaktos.
Vaistininkas irgi nenori uztrukti jusu klausinejant to, jei yra eile ir nori kuo greiciau aptarnauti kiekviena, nes ir eileje stovintys pyksta.
Paskaitykit farmacijos istatymus, vaistininko darbo reikalavimus.
Labai blogai yra, kai vaistininkas ne visko isklausineja.
Taciau, jei tokie klausimai jus erzina visada galit nusipirkti vaistu maximoje arba degalineje, tik negausite farmacines paslaugos:)
1.Jusu reklama apie "milijonierius" labai papiktino!!! Ka jus mastote i eteri paleide tokia reklama? Ar bent akimirka susimastet apie tuos zmones kurie neturi vilties ir sanso pasveikti ir jiems nepades jokia "euro vaistine "? Kaip jie jauciasi ziuredami tokia reklama ? O kanalo perjungti neuztenka nes reklama leidziama per keleta kanalu.
2. "Euro vaistine" Utenoje Aušros g. Sugadino visa sekmadienio popiete. Eileje teko pralaukti apie 30 min o sulaukus eiles teko dar karta nusivilti. Vaistininke buvo ypatingai leta. Vaisto ieskojus apie 5min pranese kad jo neturi. Toliau prasiau uzsakyti vardinius vaistus pasake kad bus tik po 3 savaiciu tuo tarpu kitos vaistines pristato per 10 dienu. Liudna nes teko iseiti susierzinusiai ir be vaistu. Tad didinkit dirbanciu farmacininku kieki kad zmonem netektu laukti zmonem ilgai o kartais apsisukus tiesiog iseiti.
Agnė 2019-03-07 16:57:07
Pritariu p Vytautui dėl šios mergaitės su akiniais dirbančios Kauno Akropolio eurovaistineje, neturi ji kompetencijos, teko ir man su jos"aptarnavimu" susidurti. Ydomu ar ji turi diplomą medicinos, gaila mergaitės, bet gal geriau tegul ji kokiam Droge konsultuoja. Nors aišku ten visos konsultantes dundukes.
Sau pats/pati pritariat? Du kartus paraset is to pacio ip :D
Turbut daugiau koki pykti laikot tai mergaitei :D
Apsilankęs šiandieną Kauno Akropolio eurovaistineje likau nusivylęs ir šokiruotas, rinkausi nėščiai žmonai vitaminus, priėjo prie manęs mergaitė su akiniais ir pasiūlė pagalbą, ji pradėjo skaityti pakuotės aprašą ir sako gal šitie tiks. Jūs juokaujat su tokiom konsultantėm??? Skaityti moku ir pats.
Atvykus į Vilniuje Ukmergės g. esančią vaistinę, vėliu paros metu pirkti vaistų ir atsiskaitant padavus vaikino banko kortelę iš pardavėjos pasipiktinusiu tonu sulaukiu klausimo:
- Kur kortelės savininkas?
Ta prasme? Kokią teisę vaistininkė turi manęs tokio dalyko klausti, ne į banką atvažiavau, o gal jos banke ir klausia kokius vaistus rankinėje nešiojasi? Labai nekompetetinga farmacininkės atžvilgiu.
Esu labai pasipiktinusi "Eurovaistinės'' kainų ir nuolaidų politika. Įvairiose reklamose skelbiama, kad perkant 3 ir daugiau prekių su Senjoro kortele, taikoma 30 % nuolaida.Ir kam gi taikoma tokia nuolaida? Ogi tik pačiom pigiausioms prekėms iki 2 eur.Kitoms
med. priemonėms ir vaistams taikoma tik 10-15 procentų. Pavyzdys: vaistinėje Nr.89 šį mėnesį pirkau vaistus ir kitas med. priemones 02, 12 už 20, 72 eu pritaikyta bendra nuolaida-21%, 02, 28 už 35.26 eu.-bendra nuolaida 19.5%.Valerijonui, kurio kaina 0.99 eu-30%, 'Vimovo" už 13.81 eu-15%.Tam pačiam "Forlax" 10 gr. nuolaida 02, 12-1, 53 eu, o 02, 28 jau tik 1, 23 eu,
Apgavote du kartus, būsiu protingesnė- "Eurovaistinę" aplenksiu ir kitiems papasakosiu, kad ši įmonė s*****i
Reklaminiuose klipuose skelbiama, kad vaistams 20 proc. nuolaida, šiandien pabandžiau nupirkti, bet pasirodo reikia pirkti 3 vnt. įvairių vaisrų, o 1 vaistui netaikoma nuolaida.
Kodėl taip apgaudinėjate žmones, su neteisinga reklama?
Labai didelės kainos veido ir kūno priežiūros priemonių lyginant su kitomis vaistinėmis. O kalbant apie Kauno Akropolio eurovaistinės konsultantes tai baisu, neišmano savo darbo, trūksta žinių, toks jausmas kad pati daugiau išmanau nei jos, stovi krūvoje ir plepa, renkiesi kokią prekę ir girdisi kaip šneka asmeninėmis temomis, jokios kompetencijos.
Pirkejas 2019-02-01 12:09:28
Eurovaistinej vis dar kisami brangiausi vaistai nepasiulo pigesniu.Paprasius vaistu nuo viduriavimo iskart istrauke ir padave kurie kainuoja 5e.o tikrai esu pirkus daug pigesniu.Druskininku didzioji maxsima
Kompensuojama turi siulyt pigiausia, o ne siaip kokius nereceptinius vaistus
Atsiliepimas apie Kauno Akropolio eurovaistinę: dauguma konsultančių yra net nebaigusios medicinos studijų, tokį žmogų yra priimti pigiau vadovybei, esu ten dirbusi ir apmaudu kai konsultuoja vadybos studijas baigusi mergina. Turbūt daugelis yra pastebėjęs kad tos konsultantės susirenka pakinkenkt ir paplepėti. Dažnai tenka susidurti kad nuolaida nepritaikoma, todėl sekti reikia būtinai čekį.
Pirkau prekes internetu penktadienio popietę, apie 14.00h. tad kaip patasyta ju taisyklese prekes gauti per kurjieri tikejausi sestadieny iki 18h. sestadieni pralaukusi iki 18h negavau prekiu. skambinti meginausini eurovaistines info nr, bet aisku kad jau nebedirba nes sestadienisnir jau velyvas laikas.
Sulaukusi pirmadienio paskambinu i eurovaistine. papasakojusi kad nesulaukiau sestadieni savo prekiu, kitame gale mergina iskarto paklause : tai jums dabar atsaukti jusu prekes ar kaip ? net stabtelejau minutele, nes mano skambucio tikslas buvo issiaiskint kodel taip ivyko ir ar sulauksiu siandien tu prekiu. Atsakymas buvo: tikriausiai turetumete sulaukti siandien, sestadieni kurjeris nebespejo jums pristatyti prekes. tad siuo “tikriausiai sulauksite siandien” mane labai suglumino ir nutariau visai atsaukti savo prekes, kadangi “tikriausiai siandien, o gal rytoj manes tikrai netenkino. juk tai vaistines prekes kuriu reikia, o ne kokie vasari ei sortai kuriu galiu laukti kol kurjieriui bus tinkamas metas man juos pristatyti.. internetinis pirkiniu ieskojimas ir pirkimas sioje Eurovaistineje baigesi, NEREKIMENDUOSIU DRAUGAMS AR PZYSTAMIEMS. labai labai labai nepatikima. uzsakymo nrEO1428808
Tikrai noriu padekoti nuostabiai savo srities specialistei vaistininkei dirbančiai Pergales gatve 42 už visu pirma žmogiškumą, mokėjimą išklausyti, sugebėjimą visada patarti ir žinoma malonu aptarnavima ACIU, Jums, Nijolė Savickiene, kad dirbate ši darbą prisipažinsiu kai tik Jus pamatau dirbančia vaistinėje visada nusisypsau, nes zinau, kad būs pasirūpinta tinkamai visi patarimai visada pasiteisino sveikatos Jums ir toliau taip sąžiningai ir atsakingai dirbant. Tegul Jus lydi sėkme visur ir visada.
esu šokiruota eurovaistinės esančios Mažeikių m. Žemaitijos g. 20 darbuotojų aplaidumu.Sausio 3 d. buvo išrašytas receptas vaistams Itraconazol Aktavis 100 mg. 28 vnt. kapsulių, vietojoj jų gavau Terbinafin Aktavis 250 mg. kadangi gydytoja buvo nurodžius gert po 1 du kartus dienoj, tai aš taip ir gėriau, jau antrą dieną ištino ir paraudonavo veidas, dar po paros trūko akyje kraujagyslė, užliejo pusę akies su krauju, pakilo kraujo spaudimas, labai ir ištisai skaudėjo galva, vienu žodžiu vos nenumiriau nuo šalutinio poveikio, nuėjus pas gydytoją ir pasakius kas pasidarė jinai pradėjo aiškintis kodėl man taip nutiko ir išaiškėjo, kad vietoj vienu vaistų gėriau kitus, tarp kitko Itraconazol buvau jau gėrusi ir nebuvo jokio šalutinio poveikio.Vaistų kursas yra ilgas, nes gydausi nagų grybelį.Kas man dabar gali atlygint žalą padarytą sveikatai ir vaistų kaina ne viena dešimtis €, čekio neišsaugojau, o receptą dbr paėmė kita vaistinė, nes šiandien kitoje eurovaistinėje pirkau itraconazol, kadangi receptas buvo galiojantis, vaistus reikia dar vartot, tai gydytoja su tuo pačiu receptu liepė nusipirkt minėtus vaistus.Dėžutę su likusiomis Terbinafin tabletėmis turiu.Labai gaila, kad dirba tokie neatsakindi darbuotojai.
Agne Cernobrovenkaite
2019-01-14 00:01:06 IP 85.206.104.32
Siandiena buvau Labai maloniai aptarnauta, Kaune Karaliaus Mindaugo pr 49.Euro Vaistineje beziurint veido priemones priejo maloni pardaveja..begalo miela mergaite.BET.!.!..issirinkusi veido priemones paprasiau jos dermatix ultra tepaliuka randams, Bet jo ji man I rankas nepadave.kai atejau prie kasos su savo visom prekem ji sudejo mano visas priemones I maisiuka..apsimokejau ir isejau..Na ir Ka gryzau namo, issitraukiau visas Savo priemones, o dermatix tepaliuko tik TUSCIA dezute..Pirma karta toks pokstas..kadangi pastebejau tik 10 vakare, gryzt nebeisejo...Na ryt vaziuosiu ieskot teisybe.Tik Nesuprantu, nejaugi pardaveja dedama I maisiuka nejaute kad ten tuscia dezute..?
Smalsutė 2019-01-13 10:26:51
Daug užsakymų šventiniu laikotarpiu aišku. Ten Išlieka stipriausi. Psichologiškai nelengva. Spaudimas. Viršvalandžiai natūralus dalykas. Nors pokalbyje sako kitaip: savo noru, jei norite daugiau užsidirbti. Tačiau be viršvalandžių kažin ar gausite minimalų atlyginimą)))
Ne, nedirbu. Neprieme, tipo jau rado kita darbuotoja. :) Bet teko apziureti, tai pokalbyje man sake darbo pabaiga iki 18 val, bet pyks jei iseisiu 18val. Nes teks virsvalandzius dirbti. Nesvarbu ar nori tu ar ne, vistiek privalai. :) Tai nusprendziau nebandysiu ateity.
Darbuotoja 2018-07-19 11:47:16
Sveiki, galvoju isidarbinti i eurovaistine sandely graiciuno g. Vilnius. Ar kazkam teko ten dirbti? Galit papasakoti kaip ten?
Ar dirbate ten? Ieškau atsiliepimų taip pat.
Laima 2019-01-09 21:00:36
taip, deja vaistinėj yra ir pardavėjų.Žmonės net neįsivaizduoja, kad čia gali dirbti ir pardavėjai, kurie visiškai su medicina neturi nieko bendro, o konsultuoja.. (išskyrus apie vaistus)...Labai reikia žiūrėt, ar su vaistininku konsultuojatės, ar tik su žmogumi nieko nebaigusiu, atseit konsultantu..
Tai konsultantai/vaistininku asistentai, o ne pardavejai. Nuo sausio pirmos naujas istatymas, tad gali konsultuot nereceptiniais vaistais, dazniausiai dirba vistiek medikai arba farmacininkai studentai
geras 2018-12-30 12:53:54
Jonita 2019-01-06 10:20:15
Opa, dar vienas ale daktaras atsirado, tu eurovaistines atstovas? Kokia imone, tokie ir atsakymai...Eurovaistine daugiau nesinaudosiu, tai manes nemokink kaip basket po parduotuves nesioti. Duosiu patarima ir as:galva is siknos istrauk ir nustok trollinti kiekviena komentara. Jei daugiau darbo idetum stovedamas prie kasos, zmones maziau skustusi!
Tai pagal jus vaistininkas tik imust preke turi kaip maximoje ir tylet? :D vaistininkas lygiai tiek pat mokosi ka ir gydytojas, tad jo kompetencija ir licencija tai leidzia. Juk neveltui zmogus 5 metus mokosi tokius mokslus :)
Nu joo 2019-01-05 23:36:51
Pasiimat is savitarnors gaseka ir perkat jei taip reik 20mg, bet vaistininke teisingai sako, 40mg. Tikriausiai del to niekas ir nereguoja i jusu laiska.
Be to jei reik, kad ji jum israsytu recepta tai prasykit, problema rado :D
JP 2019-01-05 14:47:45
Parasiau skunda po Kaledu tiesiai I eurovaistines puslapyje rasta email, bet jokio atsakymo negavau.. Jonavos 60 g Kaune turejau ipatingai nemalonia patirti su save 'beveik jau' daktare konstatavusia kasininke.
Reikejo 20 mg Omeprazole (be recepto isduodama), kasininke reikalavo pasakyti kokios firmos, pasakiau, kad nezinau, geriu jau kuri laika, turijau kelias gastroskopijas, israsyta daktaru. Kasininke konstatavo, kad netesingai gydoma, turiu gerti 40 mg, pasakiau, kad negersiu, nes skrandis sustos. Pareiske, kad neduos, ji daug receptu skaito ir daug zino. As atreziau, kad kai ji prades rasyt receptus, o ne juos skaityti, tada gales aiskinti kaip man gydytis. Kasininkes tiksus zodziai buvo:'panele, tu cia man akiu nedraskyk'.
As, visu pirma, eurovaistinej esu klientas, kuris atnesa pinigus ju imonei, jei jiems ju nereikia as eisiu kitur. Antra, as esu suauges zmogaus, seniai ne panele ir ne snargle, geda uz toki aptarnavimo lygi. Ten ne jauna profesionali vaistininke dirba, o turgaus lygio boba! Geda! Turi buti duotas ispejimas.
Be to jei reik, kad ji jum israsytu recepta tai prasykit, problema rado :D
Buvom saulės meste evro vaistinė. Aptarnavo kažkoke nemalonę, pikta veistinlnke. Kažkoke Nina kanevskaj. Tokem ne vieta vaistinė.
Keleta metų vis apsipirkdavau eurovaistinej internetu, iki šio įvykio: užsakiau močiutėm kaledines dovanėles iš internetinės euro vaistinės gruodžio 17 d. Aišku pinigėliai nuskaičiuoti iškart, o siunta buvo sudaužyta. Pranešė, kad iki gruodžio 24d. jie nesugebės pristatyti į vaistinę mano prekių. Nu negalės, tai negalės, okey užsakau iš kitos e-vaistinės, kurie gabūs tai padaryti per vieną dieną. O bajeris dar vienas tame, kad jau gruodžio 31 d. pinigų sąskaitoj nėr, prieš keturias dienas gaunu laišką, kad grąžinsim pinigus per 14 d. WTF??? Čia šitaip funkcijonuoja tokia stambi kompanija? Žodžiu turėk bėdą, pati kalta, kad užsakiau, kad sudužo jų siunta nepasiekus manęs ir pralaukus pinigų grązinimo pusę mėnesio, dar lauksiu belekiek.
geras 2018-12-30 12:53:54
Vaistinei net nezinojau, kad pardaveju yra :D
O tai keicia esme? Ar neturit pakankamai veiklos, kad prie zodziu kabinejates?
Gabija 2018-12-29 18:06:47
Buvau labai nemaloniai nustebinta gruodžio 29 diena atėjusi i šilo gatvėje esančią euro vaistine, nors įėjau į vaistine 17.47 buvau paprašyta pasišalinti, nes pardavėja kaip ji išsireiškė jau išleido paskutinius pirkėjus. Nesuprantu kam ant durų kabinti darbo laiką jei darbuotoja uždaro vaistine tokiu metu kada ji nori. Po manes dar į vaistine norėjo užeiti daugiau klientų kol stovėjau nesusipratusi prie duru, tačiau duris jau buvo užrakintos.
Vaistinei net nezinojau, kad pardaveju yra :D
17:50, vaistines kasa uzdaryta ir nieko nepardave. Vilnius, Pergales 42. Oficiali darbo pabaiga 18:00
Indrei 2018-12-22 13:53:32
Tai neklausinekit ka daryt, o nueikit atgal i tapacia vaistine, pakeis gi jum :D
Gyvenu ne Vilniuje, jau seniai buciau nuejus, bet neturiu tokios galimybes. Kazkaip nesinori vazynetis 60 km pirmyn, tada tiek pat atgal vien tik del kazkieno klaidos. Nusipirkau kitoje vaistineje, o pinigus tikiuosi Eurovaistine grazins. Sakyciau privalo grazinti, nes tai ju klaida. Matysim.
Indre 2018-12-22 00:37:05
Ka daryti, jeigu grizus namo pamaciau, kad vaistininkas pardave/padave ne tuos vaistus kurie buvo gydytojos israsyti recepte? Ta prasme turejo but 2 tabl po 1000mg, o idejo 6 tabl po 100mg... Tai kaip man cia vartoti dabar?? Neturetu manes perspeti vaistininkas jei neturi tokiu pat?? Jwi neturi, gal as kitoj vaistinej nusioirkciau. Kaip gali ikisti kazkoki analoga kurio koncentracija net neatitinka??!! Labai nuosirdziai nusivyliau, nes turejau pradeti vartoti jau siandien, bet dabar negaliu. Ka man daryti dabar, kur kreiptis kad pakeistu kaip priklauso?
Buvo pirkta Vilniaus Akropolyje (aptarnauta Domo Melaikos). Beje ir pats vaistininkas pasitaike itin arogantiskas ir dirbo atsainiai. O juk mes einame pas jus pirkti vaistu, nes pasitikime jumis ir norime profesionalios pagalbos, negalima taip elgtis su savo klientais. Vaistai yra itin specifine preke ir cia negalima "belenkaip".
Vaistinėje kiekvienas darbuotojas turi savo pareigas t.y. vaistininkai, konsultantai ir tvarkytojos. Nematau reikalo ko čia tiek lieti tą savo pyktį, kaip ir rašėte iširinkote vaistus, juos gali parduoti TIK VAISTININKAI! Todėl ir turite laukti vaistų kasoje! Kiti darbuotojai turi savo kitas pareigas. Prekybos centruose visi kantriai laukiate eilėse, kuo vaistinė kažkuom kitokia? Čia žmonėms reikia ir konsultacijos ir t.t. ne šiaip sau tiesiog sumušti į kasą.. iš kur tiek pykčio aš nesuprantu :)
Šį vakarą 20181218 Klaipėdos, Akropolio'vaistinėje buvau apkaltinta receptų padirbinėjimu.vaistininkas pažvelgęs i mane nustatė, kad aš suklastojau receptą.Daug metų buvau jūsų kliente, bet po šio kaltinimo nemanau, kad begryšiu i jūsų vaistinę.
Labai reikejo vaistuku tai uzbegau sekmadieni po pietu i vaistine esancia Panevezyje Rrespublikos 71.Vaistininke[trumpais juodais plaukais] jau skaiciavo kasa nors darbo pabaiga dar buvo negreit, paklausiau gal jau nebedirba.Gavau atsakyma kad gal nematau juk durys atidarytos, kai nedirbs tai durys bus uzdarytos ir toliau sau ramiai skaiciavo centukus.Taip ir isejau negavus vaistu, nes negalejau ilgai laukti.Labai nusivyliau Eurovaistines darbuotoja.
Druskininkai. Čiurlionio g. 99.
Norime padėkoti vaistininkui - Sergej. Aš, mano šeima, draugai kreipiamės pagalbos tik į jį!Malonus, visada geros nuotaikos, išmanantis savo darbą.Daugiau tokių darbuotojų!AČIŪ!
Siandien 2018-11-22 buvome akropolio eurovaistinėje Klaipėdoje, likome begalo patenkinti ir dėkingi mergaitei konsultantei Agnei Petravičiūtei kuri mums padėjo su ieškomom plauku priežiūros priemonėmis. Labai maloni, paslaugi bei išmananti savo darba. Malonu bei džiugu jog yra tokiu profesionaliu bei maloniu darbuotoju. Belalo dėkojame.Sekmės darbuose :)
Visada stengiuos aplenkti eurovaistine Palangoje esancioje maximoje klaipedos pl.Ten tokio letumo darbuotojos, dirba 1 kasa, nors po sale"dulkes"sluosto dar 2! bet siandien teko uzsukti, nes vaziavau apsipirkti i maxima.Nu ir ka, situacija ta pati.Atsibodus stoveti ir laukti kol ponios teiksis aptarnauti, padejus vaistus atgal apsisukau iseiti, tai tada pradejo vytis, kad buciau paemus ka!!! kur jus iseinat?!tai po velniais aptarnaukit zmogu jei laukia, o ne slankiokit po vaistine!!po sio karto jau tikrai nepatingesiu nuvaziuoti i kita vaistine.
Rūta 2018-11-04 11:17:51
Kodėl jie reklamoj rodo kad duoda popierinius maišelius, jeigu realybej turi tik plastikinius, mulkiai
Duodame popierinius maišelius:)
Visi maišeliai pas mus mokami, tiek paprasti tie balti yra dvieju dydziu jie mokami taip pat ir popieriniai.
Zmogus pats gali kalbetis ir sakyti, kad perka dovana ir nori popierinio maiselio, nes nemanau, kad tiesiog parsinest prekes zmogus investuos 1eu, kai gali pirktis maiseli uz 3ct parsinesimui namo.
2018.10.29 atlikau mokėjimą už prekes 2018.10.30 iki šiol mokėjimo rodo kad negavią nors jau kreipiausi ir į banką sakė tikrai eurovaistinė gavo.Su eurovaistine niekaip neymanoma susisiekti nors ir nusiunčiau ir išrašą...

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%