Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eurospektras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurospektras

Atsiliepimai apie Eurospektras, UAB

Cargo.lt

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Eurospektras, UAB

Хамское отнощение менеджера по телефону
UAB Eurospektras valdanti platforma Cargo.lt, esančius komentarus interpretuoja ne teisingumo principu, bet kas garsiau šaukia. Labai neprofesionali įmonė.
Bukite atsargus! cargo.lt taiko nenuspejama kainodara - 3 kart didesnei imonei taiko 3 kart mazesni metini tarifa. Mums taip buvo! Kai pakeleme klausima - buvo padaryta 600eur nuolaida (nuo metinio mokescio). Bukite budrus! jei metinis mokestis kas metus buvo didinamas - susirupinkite - tikriausiai ivyko klaida ir Jus mokate dvigbai didesni metini mokesti jei turetumet (palyginti su kitais vartotojais) - daugiau - telefonu 869840551
Cargo.lt puslapyje - 2019 12 11 pateikstas protestas - nes paskelbta melaginga informacija apie musu imone - taciau - mums telefonu (14.55-15.00 vyko pokalbis 2019 12 11 diena) buvo atsakyta - kad administratorius SIANDIEN PAEMES ISEIGINE - tiesiog turejo asmeniniu reikalu - -ir tiesiog niekuo padeti negali - NIEKAS- tik rytoj bus galima perziureti ir pasalinti melaginga informacija. Tai gali atlikti tik administratorius, kuris pasiemes iseigine. Toks servisas- bukite budrus!
EUROSPEKTRAS 2019-05-27 15:05:16
Gerbiamas Kliente,

Įmonių susiejimą, be tinklalapio administracijos, gali padaryti ir kiti vartotojai, kurie yra pasirašę su mumis Naudotojo sutartį. Naujai atsiradusiai sąsajai, visada galima pasitikrinti, kas ją padarė - cargo.lt administracija arba kita įmonė. Jūsų atvieju įmones susiejo UAB, Svetra.

Pagal mūsų sutartį, jei skelbiama informacija neatitinka tikrovės, arba yra įžeidžiančio turinio, mūsų klientas turi teisę kreiptis į mūsų dėl duomenų pašalinimo.
Po Jūsų kreipimosi, duomenys buvo patikrinti. Nustatyta, kad sąsajos nėra ir tikrovės neatitinkanti informacija buvo pašalinta.

Kalbant apie UAB, Dzukijos logistikos įmonę, mūsų duomenimis policija vykdo ikiteisminį tyrimą. Prašome neversti ant cargo administracijos valstybinių institucijų, t. y. policijos, prokuratūros ir teismo, funkcijų. Tinklalapis nėra kvotos organas.

Prašome patikrinti informaciją ir atsakyti, kadangi šiuo metu jūsų pateiktas atsiliepimas neatitinka tikrovės.
Taip pat, prašome laikytis etiško bendravimo taisyklių.
Oho kosk atsakymas. Meluojate net susiriesdami - kas belieka?
Vartotojai, kaip manote, kokia kaina yra adekvati moketi uz sias paslaugas?
Ar sazininga atrodo, jeigu kaina nuo 400euru pakyla iki beveik 2000euru per metus?
Ar dar yra tokiu vartotoju kuriems taip paslaugos isaugo? Ka darote? Paslaugu kokybe tik suprastejo, o kaina???? siaubas
kokiomis kitomis birzomis pakeiciate iuos brangininkus?
Galiu pasakyti tik viena, su sita birza dirbti vienas malonumas, yra viskas ko reikia, niekas nebrukama prievarta. Rekomenduoju cargo.lt
Tikrai greita, patogi ir patikima birža. Be vargo radom reikiamą vežėją!
Mindaugas 2019-05-04 10:11:59
s*****i, skelbia melaginga ir neteisinga informacija, tai kartojasi kelinti metai. Pvz jau keltna karta paie mus raso melaginga ir neteisiga informacija. Pridedame ekranofoto. Tai tikra ne pirma karta, savavaliskai, nepatikrine informacijso, ja viesina.
Tuo tarpu tokiso imones kaip Dzukijos logistika irkitos, kurios yra itkrai sukciu imones, kabo cargo.lt su geriausia reputacija, iki tolko kol nepavogia krovinio ir dingsta is eterio., arba tiesiog bankrutuoja. pastabeau melaginga informacia 2019 05 04 - ziuresim per kiek laiko pashalins. klausimas kiek laiko dar si melaginga informacija cia kabejo???
Gerbiamas Kliente,

Taip pat, prašome laikytis etiško bendravimo taisyklių.
Ačiū cargo.lt kolektyvui už malonų ir paslaugų bendradarbiavimą
Džiaugiuosi, kad cargo.lt pastoviai sukuria kokią nors naujovę palengvinančią vartotojų darbą. Ačiū
Cargo.lt gerai dirba, supranta savo sritį ir ko reikia vartotojams
Gera kompanija, vertina savo klientus, kilus klausimų dėl cargo.lt biržos, visada skubiai atsako ir duoda patarimų. Šaunuoliai
Naudojamės cargo.lt paslaugomis, kaina priimtina paslaugų ir kokybės atžvilgiu. Rekomenduoju
Užsiimame krovinių pervežimu jau 10 metų, geresnio ir pigesnio sprendimo krovinių paieškoms nėra. Cargo.lt birža siūlo ne tik geras sąlygas, bet ir skiria dėmesį savo paslaugų tobulinimui, pavyzdžiui, susirašinėjimo sistema, dar kitaip vadinama "Cargo.Messenger", ji tikrai palengvino bendravimą, kadangi nereikia ieškoti kontaktų ar junginėti kitas programas norint susisiekti su vartotojais, gali tiesiog kelių mygtukų paspaudimu parašyti ir laukti atsakymo. Esame labai patenkinti Jūsų paslaugomis ir linkime nenustoti tobulėti.
Žinojau apie šią biržą jau gana senai, tačiau vis neradau laiko jos išmėginti, bet kai galiausiai prisiruošiau radau daug naudingų funkcijų, kurios palengvino kasdieninį darbą. Rekomenduoju
Perskaičiau daug čia esančių neigiamų komentarų ir negaliu su jais sutikti. Šiuo metu puikiai dirba tiek supportas tiek pats tinklalapis. Esu naujas šioj sferoj, bet su supporto pagalba greitai įsivažiavau. Ačiū Jums.
Laimis 2018-01-17 16:04:58
O jau pradejote patys sau rasyti gerus atsiliepimus! Galvojate kad tai pades?
cha cha cha! taigi visi jau seniai šitą kargą žino! Ir kaip jie dirba žino! Ir kaip su klientais bendrauja - ne paslaptis!
Laimis 2018-01-11 10:39:34
Cargo.lt pradėjo keistis iš esmės kaip įmonė ir organizacija. Susisiekia su mumis, padeda su vėžėjais, randame naujų partnerių. Ačiū supportui kuris greitai reaguoja ir nebebijo keistis.
O jau pradejote patys sau rasyti gerus atsiliepimus! Galvojate kad tai pades?
Eti rabotni4ki resursa cargo.lt, zakryvajut dostup na svoju stranicu, a tam pishut pro tebia 4to xotiat. Vykladyvajut lzhyvuju informaciju, nestaviat v izvestnostj ob etom ni kompaniju, ni fizi4eskoe lico. Zadumajtesj! Oni sobirajut vse danye kompanij, a takzhe li4nye danye sotrudnikov. Takaja bezzakonaja samodejatelnostj. A gde garantiji 4to eto sootvetsvuet zakonu o bezopastnosti i soxranosti li4nyx danyx? Imejut li oni pravo kopitj i ispolzovatj li4nye danye? I v kakix celiax? A mozhet oni zaregistrirovalisj v gosinspekciji po zash4ite li4nyx danyx. Vot bylob udivlenie! A kak nasciot rasprostranenia informaciji kotoraja nesootvetstvuet dejstvitelnosti? Etot moment nado projasnitj s gossluzhbami. Vsio reglamentiruet ugolovnyj kodeks.
Nesazininga imone. Naudoja dvigubus standartus. Naudotojai blokuojami be pagristu priezasciu. Administratorius nesugeba atsakyti i kilusius klausimus, trina komentarus jam nenaudingus. Imone lieka be galimybes pilnai naudotis paslaugomis, uz kurias sumoketa.
Labai nesąžiningi, dirba negražiai. Prijungė mūsų įmonę prie kitos kaip susietą asmenį. Priežastis - darbuotojo mobilus numeris yra tas pats, kaip toje įmonėje kur anksčiau dirbo! Klausimas - kaip kitaip gali būti, jei tai yra jo asmeninis numeris?
Į kalbas nesileidžia. Naglumas didžiausias - kaip vadovo taip ir personalo! Ne iš tos pusės šiukšlyną carge tvarkotės! Kompanija ne europinio lygio, o kokie tai turgininkai.
Jau du metai puikiai dirbame be cargo.lt. Mūsų pagrindiniai klientai vokiečiai, austrai, olandai, prancūzai. Kartais tenka vežti lietuviams, mielai dirba su mumis, nes žino, kad esame atsakingi ir patikimi.
O cargo.lt darbuotojai ir vadovas besikapstydami po 'purvinus skudurus' nieko nemato!
vygandas 2013-06-20 09:00:38
Įmonė, kuri visiškai neįsiklauso į klientų poreikius, nelanksti, dirbanti tik pagal savo nustatytas taisykles ir neieškanti kompromisų problemų sprendime.
Gerbiama įmone UAB Vygrita, Vygandai Krasauskai, 2013.06.19 įmonė „A” Jūsų prašymu, tinklapyje www.cargo.lt, patalpino krovinio skelbimą, nurodydama Jūsų įmonės kontaktus (telefoną). Jūsų įmonė 2013 m. nesinaudojo tinklapiu mokamai, dėl to Jūs negalėjote talpinti krovinių ir transporto skelbimų. Tokiu būdu Jūs nutarėt pataupyti tinklapio www.caro.lt sąskaita. Tokie skelbimai yra reklaminiai ir apmokami atskirai. Įmonė „A“ talpindama tokį skelbimą pažeidė tinklapio taisyklių 1.10 punktą, už skelbimo talpinimą įmonė „A“ sumokėjo nustatytą mokestį.
Neklystantis, tai labia pavojinga situacija, klijentai tikrai zeminami, nesiskaitoma su ju interesais. Kol kas monopolis gadina jos vadovus. Uz nepilnai aiskia situacija atjungineja paslaugas, nors buvo paaiskinta klaidos priezastis ir klaida nedelsiant istaisyta, kaip pazadeje pajungti paslauga iskart, sumokejus bauda, ramiai sugeba neatsiliepti telefonu, nereaguoti i atsiustus dokumentus.
Įmonė kuri padėjus ant savo klientų manau, reikia rinktis kitas kompanijas kurios yra lanksčios rūpinasi savo klientais (bitininkas nesirupinantis savo bitėmis)
Labai nemalonus įmonės kontaktinis asmuo, pritariu visiems, kas neigiamai įvertino bendravimą su Cargo.lt atstovu. Gal kas galėtų pasiūlyti kitą panašią įmonę?
Viskas super labai gera imone, kompromisus irgi visada galima rasti tik reikia atitinkamai susitarti, puikiai atlieka savo darba...
Gerbia tik patys save, visi kiti zema klase
Klientas - siuksle
Daro ka nori, atjungineja, praso pasu kopiju, sodros israsu, telefonu sutarciu, interneto sutarciu, registro israsu. Gera kompanija
Gaila, bet deja tikra tiesa jokių kompromisų Vadovui prisiskambinti neįmanoma, o vadybininkai išdarinėja ką nori.Būtų labai gerai pabendrauti su Vadovu, bet kad nea galimybių susisiekti su juo.
Pilnai pritariu, Vygandui. Su šia įmone jokių kompromisų neįmanoma rasti, savo daro ir daugiau nieko... Prastai...

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Ketrona
Pervežimai ES šalyse

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; transporto paslaugos.
Mūsų paslaugos: Krovinių gabenimas tentiniais ir kietašoniais autotraukiniais iki 120 m3 ir nuo 38 EP vietų iki 76 EP vietų; Krovinių gabenimas kontroliuojamos temperatūros puspriekabėmis; Ekspedijavimo paslaugos; Krovinių draudimas; Nuolatinė informacija apie transporto buvimo vietą klientui pageidaujant. UAB...

Kauno "Žalgiris" turi naują narį
Kauno "Žalgiris" turi naują narį 10-25 13:19
Kauno "Žalgirio" komanda nuo šiol turi virtualų asistentą "Žalgirietį", kuris atsakinės į sirgalių "Facebook" Lietuvos čempionų paskyroje bei "Žalgiris.lt" svetainėje.
Dėl kontakto su V. Simuliku izoliavosi R. Šarknickas, keturios Seimo darbuotojos 10-25 12:46
Seimo narys Robertas Šarknickas ir keturios Seimo žmogaus teisių komiteto biuro darbuotojos izoliavosi, nes turėjo artimą kontaktą su parlamentaru Valerijumi Simuliku, kuriam patvirtintas...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%