VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Euroservis Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Euroservis Plius

Atsiliepimai apie Euroservis Plius, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Euroservis Plius, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
LABAI PATENKINTAS ŠIOS ĮMONĖS TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS, Dirba tikri profesionalai, viskas padaryta kokybiškai!
Atsakyti
NESAMDYKITE ŠIOS ĮMONĖS.
Butas buvo išvalytas 30 %.
Po vonios spintele radau paliktas medžio drožles, dėmės ant vonios plytelių, kampai purvini, veidrodinės spintos vidinė dalis iš vis nebuvo valyta. Pakabinau paltą, ištraukiau su purvinom rankovėm (nes rėmėsi į duris) ir dar daug visko...
LABAI LABAI PRASTAI ATLIKTA PASLAUGA.
O kai paskambinau ir pakviečiau atvykti į butą apsižiūrėti, mane Galina aprėkė ir numetė ragelį. Šlykštu, kai žmonės taip elgiasi.
Atsakyti
NEPATENKINTA šios įmonės neprofesionaliu darbu.
NREKOMENDUOJU šios įmonės samdytis.
Dirbo trys žmonės. Užsakydama paslaugą informavau, kad reikės sutvarkyti naujai pastatyto namo ką tik įsirengtą butą, tokiuose butuose svarbiausi akcentai - vonios kambariai, langai ir balkonai. Į tai ir atkreipiau p. Galinos dėmesį. Palikau "specialistus" darbuotis. Grįžusi radau
- išterliotus balkonų stiklus,
- nenuvalytas metalines balkonų konstrukcijas,
- nešvarius radiatorius ir t.t.
Balkonų stiklų išorinių pusių sakė negali nuvalyti, nes nesugeba pasiekti - ir tai sako vadinamieji profesionalai, jie neturi reikiamų įrankių. Tai nesiimkit valyti butų, kuriuose yra balkonai. Dėl išterliotų balkonų stiklų p.Galina teisinosi, kad valyti trukdė saulė - mūsų liaudis juokauja, kad blogam šokėjui ir... trukdo. O dėl žemėtų metalinių balkono konstrukcijų išpyškino laabai rimtą argumentą - po kelių dienų vėl bus apdulkėję.
Virtuvėje SUGADINO PARKETĄ - manau, kad chemikalai nutiško. Gaila, bet tai pastebėjau tik valytojams išvykus, mėginau kontaktuoti su p.Galina, bet nesėkmingai.
Po "išvalytą" butą vaikščiojau su kojinėmis - padai liko baisūs (žiūr. nuotrauką).
Bute tvyro smarvė.
Trūkumus žadėjo ištaisyti per 2 val. - nepavyko.
P.Galina dejavo, kad daug dirbo, kad suprakaitavo..., bet aš ir kviečiau ne į puotą, o samdžiau darbą dirbti. Labai suirzusi pareikalavo mokėti tiek, kiek manau esant reikalinga. Jokio dokumento, kad sumokėjau pinigus, negavau.
Atsakyti
Esu visapusiškai patenkintas. AČIŪ, kad jūs esate! Puikus aptarnavimas ir kokybiškai suteiktos paslaugos, būtinai kreipsiuosi ateityje ir rekomenduoju visiems!!!
Atsakyti
Labai esu patenkintas šios įmonės paslaugomis-tikri profesionalai! Ačiū už labai gerai ir kokybiškai atliktą darbą.
Dėka Jums mano butas vėl spindės švara!
Ypatingai noriu padėkoti gerb.direktorei p.Galinai, kuri yra labai maloni, nuoširdi moteris.
Šioje įmonėje dirba nuostabus žmonės, kurie geranoriškai padeda negalią turintiems žmonėms.
Man pastoviai taikoma 50% nuolaida visiems valymo darbams ir sutaupe jau nemažai pinigeliu. Be galo dėkingas!
Atsakyti
Ačiū! Gera kaina, malonus aptarnavimas ir labai puikus darbas!
Rekomenduoju visiems!
Atsakyti
SUPER VALYMAS! AČIŪ, kad esate! Rekomenduoju visiems! Sėkmės Jums! Iki kitų valymų...
Atsakyti
Jau nebe pirmą kartą užsisakau šios įmonės paslaugas ir nei karto nenuvylė, esu patenkintas tiek darbų kokybe, tiek punktualumu, tiek darbų įkainiais. Labai patogu, kad prireikus atvyko net ir savaitgalį.
AČIŪ už labai gerai ir kokybiškai atliktą darbą!!!
Tikrai kreipsiuosi ateityje.
Atsakyti
Tik geriausi atsiliepimai. Puiki įmonė, bendrauti teko jau antrą kartą (ir tikrai ne paskutinį). Puikus darbas ir kokybė už prieinamą kainą. Rekomenduoju visiems! Moteriškė dirba kruopščiai ir neatmestinai, pati esu nėštukė, todėl tvarkytis dabar sudėtingiau... Įmonė padaro daugiau, negu yra užsakoma, duoda įvairių patarimų. Bendravimas nuoširdus. Darbą vertinu tik 10. Sėkmės Jums ir iki kitų kartų.
Atsakyti
Baisiai pasigailėjau patikėdama savo butą šios įmonės "specialistų" rankoms! Tariantis dėl valymo ponia direktorė buvo aiškiai informuota, kad per 10 metų gyvenant šiame bute mes nė karto nesinaudojome valymo paslaugomis iš išorės - tvarkėmės patys. Atvykus dviems tvarkdariams parodžiau kertines vietas, kurias reikėtų kruopščiau išvalyti, nes jos buvo kur kas labiau apleistos (virtuvės sritis, nestumdomas sunkokas svetainės minkštas kampas, po kuriuo buvo daug visko prisikaupę, vonios siena prie dušo kalkėmis paliesta.. ir dar keletas paminėtų svarbių vietų bute). Ponią direktorę suerzino tai, kad buvo akcentuotos silpnosios buto vietos, sakė, kad pati žinos, kur ką reikia tvarkyti, baisiai užsirūstino draugiškais nurodymais...TAČIAU net ir parodžius kertines vietas tvarkyti ir mums grįžus po 6 valandų jos ir pagyvenusio vyrioko tvarkymosi pamačiau, kad butas NE IŠVALYTAS, o NUMOZOTAS!!! Viskas apvalyta ruožais (panašu, kad su neplaunamu skuduru)... Nei virtuvėj, nei vonioj, nei po minkštu svetainės kampu, deja, tvarkos nebuvo... - viskas padaryta "puse rankos ir kojos..." Sakė, valėm radiatorius, o šie kaip buvo viduj dulkėm apkibę, taip ir liko.. langai nuterlioti ruožais.. kur pavalyta, kur ne... Grindys išvalytos taip, kad grįžę vaikščiojom ne tik slidinėdami, bet kojos net lipo prie grindų.. atrodė, kaip kažkokiais neišplaunamais riebalais nuteptos.. Apie vonią jau net nekalbu - sienos nuvalytos baltais ruožais, net veidrodžio padoriai nuvalyt nesugebėjo... o kvapas koks baisus - paties baisiausio AJAX valiklio, kurio smarvės dar dabar neatsikratome.. O delegavo, kad plauna ekologiškom, l.gerom ir efektyvioms priemonėm.. Žodžiu, rašyčiau čia nesustodama... Apie pačios direktorės p.Galinos arogansiją, savęs iškėlimą ir nekultūrą su klientais aš išvis patylėsiu... Priekaištavo dėl daug darbo, dejavo, kaip reikėjo sunkiai gramdyti gartraukį, kur buvo susikaupę riebalų, su baisia panieka, pakeltu tonu buvo išsakyta, kad jai valant po sofa "buvo piiiilna šūdų" (tekstas jos buvo toks)... nors ten tiesiog buvo susikaupę dulkių, trupinių ir prilindę mažo vaikiuko žaisliukų - minkštas kampas labai sunkus ir nestumdomas... Esu pasibaisėjusi! Pati dirbu su klientasi, su jų aptarnavimo kokybe ir tokia tiek bendravimo kultūra, tiek darbo kokybė yra neverta nė euro! Tiesa, paslaugų kaina irgi ne pati mažiausia, bet kadangi p.direktorė garantavo KOKYBĘ - nutariau ir permokėti. Deja, vėl apgavo! Niekam nerekomenduoju ir patariu pasisaugoti šios kontoros! Sėkmės!
Atsakyti
Likau baisiai nepatenkinta šitos imones darbu, internetiniame puslapyje rašoma, kad dirba specialistai, specialiomis priemonemis, kurios nuvalo ženkliai geriau. Nieko panašaus, atvažiavo dvi moteriškes, užsišauke kaina, viena ju deklaravo, kad čia labai pigu, man taip nepasirode, nu bet profesionales, pamaniau. Ir ka manote, vos pirmas langas nuvalytas, ir man jau baisu, remas net nepaliestas, atseit nenusivalo, stiklas rūžiuotas, o priemones Ajax. Kuo toliau tuo baisiau, pasakem, kad blogai atliktas darbas, ka žadejo, to nepadare, tai sako mokekit, kiek jums atrodo verta. Kai sumokame, akis išpučia, sako aš po darbo su buhaltere ir tik tiek! Internetiniame tinklapyje deklaruojama, kad dirba visa para! Paprasius saskaitos, sako, o kur dar pvm, juk as po darbo. Tai kokia imone, as gi ne is gatves paemiau žmogu, gavosi, kad čia "chaltūra". Žodžiu paliko betvarke, pritrype namus, langus nuvale daug praščiau nei būčiau pati tai padariusi, o tikslas buvo nuvalyti ne tik stikla, bet ir remus. Tiesa, tik atvaziavus, apziurejus langus, paklause kas vale, sakau patys, atsakymas: nu kaip ne profesionalams neblogai! Profesionalumo sitoje imoneje nera! Viena is ju pradejo sneketi, kad pavargo, gaila darbo, nes vistiek neilgam, o kaip klientas? Jie nevertina klientu. Nerekomenduoju niekam!
Atsakyti
Mes esame labai p a t e n k i n t i šios įmonės darbu.Dirbame su ja jau treji metai ir jokių pretenzijų jai neturime.Be abejo tikimės, kad ir ateityje dirbsime.Dirba kvalifikuoti darbuotojai išmanantys savo darbą jį atlieka puikiai, ko gi daugiau reikia? Be abejo visada atsiranda nepatenkintų, tai parašyta ne taip ar nuolaidų per daug:) ar dar kažkas netenkina.Bet gi galų gale argi pagal tai vertinama?Vertinama pagal darbų kokybę, o darbą jie atlieka puikiai mes nusiskundimų neturime.O įmonei ir jos kolektyvui norėtumėme palinkėti sėkmės ir padėkoti.AČIŪ, kad jūs esate........SEKMĖS!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Šita įmonė, net neturi supratimo valymo srityje. Paskaičius jų puslapį, net plaukai kyla apie ką jie čia rašo.
Kaip gali impregnuotas purvą sugeriantis kilimėlis-sugerti purvą? Jog impregnantas ir yra skirtas purvui atstumti
nuo medžiagos :) Neišmanėliai, matosi jog internetinis puslapis suklijuotas iš įvairių nukopijuotu tekstinių blokų nuo kitų valymo įmonių puslapių. Taip pat taiko viskam 50 % nuolaidas arba daro nemokamai, tai gal reikia susimastyti kaip jie dirba???? Bažiurejus ju balansa, net nesugeba 1500 Lt. mokesčiu sumoketi ir dirba tik 9 žmones įmoneje, kurie išmano n.... darbų :)

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Švaros biuras
Valymo paslaugos Vilniuje, postatybinis valymas

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Visų tipų valymo paslaugos iš vienų rankų Vilniuje ir Kaune PASLAUGOS: Buitinės paslaugos. Visos valymo paslaugos. Patalpų valymas po remonto, statybos darbų, periodinis patalpų valymas, kasdieninis, nuolatinis patalpų (biurų, parduotuvių, restoranų, salonų) valymas, tvarkymas, valytojų paslaugos. Biurų, ofisų...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 23 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
"Reporteriai be sienų" kritikuoja RT draudimą Lietuvoje, komisija priekaištus atmeta
"Reporteriai be sienų" kritikuoja RT draudimą Lietuvoje, komisija priekaištus atmeta 07-13 18:53
Žiniasklaidos laisve besirūpinanti nevyriausybinė organizacija "Reporteriai be sienų" apkaltino Lietuvą ir Latviją piktnaudžiaujant Europos Sąjungos sankcijų režimu, kai jos uždraudė transliuoti...
Prokuratūra nutraukė tyrimą Panevėžio mero atžvilgiu
Prokuratūra nutraukė tyrimą Panevėžio mero atžvilgiu 07-13 18:14
Prokuratūra pirmadienio vakarą pranešė, kad nutraukė ikiteisminį tyrimą Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko atžvilgiu.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Goodyear 9,26 +8,30%
AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%
Wells Fargo 25,47 +5,95%
Manchester United 15,02 -0,53%
Avon 5,60 -0,88%
Twitter 35,40 -0,90%
Nokia 4,12 -1,20%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 0,88 +49,15%
Apelsinai 0,65 +12,07%
Dyzelis 0,89 +1,14%
Kava 3,30 -3,23%
Dujos (JAV) 1,75 +0,57%
Nafta 39,62 -3,13%
Sidabras 16,26 +7,90%
Ryžiai 510,00 -9,57%