VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Europos finansų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Europos finansų centras

Atsiliepimai apie Europos finansų centras, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Europos finansų centras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Dėkingi už pagalbą
2020-09-22 13:05:45 IP 2e7r403n
Atsakyti
Esame dėkingi Europos finansų centrui už pagalbą. Padėjo pasiekti rezultatų kai iš vis nesitikėjome ką atgauti iš A.K skolininko. Linkime Jums kantrybės ir sėkmės dirbant su įvairausio plauko padugnėmis.
Atsakyti
Byla E2-1107-25/2019 data 2019 11 19 priteista suma 2178, 00 Eur jei įmonė moki tai susimokat, jei nemoki, tai skelbiat nemokumą.
Valentas Norkevicius Bijusta
2019-04-15 15:20:46 IP 2mmcenj3
Atsakyti
PRANEŠIMAS: Teismo (KAT) sprendimas Byla E2-7677-955/2019: Priteisti iš atsakovės uždarosios akcinės bendrovės Europos finansų centras kodas 303491917 ieškovei bankrutavusiai uždarajai akcinei bendrovei „B“ 1 230, 33 Eur (vieno tūkstančio dviejų šimtų trisdešimt eurų 33 ct) skolą, 8 (aštuonių) procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos 2019 m. vasario 6 d. iki teismo sprendimo visiško įvykdymo.
Valdymo organo dėmesiui: Skubiai apmokėkite skolą arba skelbkite bankrotą valdymo organų sprendimu.
Atsakyti
BYLA E2-26135-1064/2018
Dėl skolos priteisimo

Priteisti iš atsakovės uždarosios akcinės bendrovės „Europos finansų centras“, juridinio asmens kodas 303491917, 6562, 98 Eur (šešis tūkstančius penkis šimtus šešiasdešimt du Eur 98 ct) skolos, 6 (šešis) proc. metinių palūkanų už priteistą sumą (6562, 98 Eur) nuo bylos iškėlimo teisme dienos (2018 m. gegužės 21 d.) iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 768 Eur (septynių šimtų šešiasdešimt aštuonių Eur) bylinėjimosi išlaidų atlyginimą ieškovės naudai.
Atsakovė negali šio sprendimo skųsti nei apeliacine, nei kasacine tvarka.
Nerašinėkite nesąmoningų dalykų o grąžinti skolą.
Atsakyti
Nukentejes 2019-02-05 16:01:13
Ar EFC vykdo veiklą - telefonų nekelia, darbuotojų 0, ataskaitų Registrų centrui neteikia.
Laba diena,
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Pažymėtina, kad po to kai UAB „Europos finansų centras“ išsiaiškina kliento poreikius tik tuomet pasiūlo geriausius sprendimus, pateikiamus elektroniniu paštu arba susitikimo metu (telefonu pasiūlymai nėra pristatomi).
Mums svarbi Jūsų nuomonė ir nepasitenkinimo priežastys todėl maloniai prašome išdėstyti el.p. (info@eurocentras.lt) arba atsiųskite savo kontaktus, kad mes galėtume su Jumis susisiekti.

Pagarbiai,
UAB „Europos finansų centras“
Atsakyti
Ar EFC vykdo veiklą - telefonų nekelia, darbuotojų 0, ataskaitų Registrų centrui neteikia.
Atsakyti
Šios įmonės paslaugomis naudojuosi ir esu patenkintas, randa geriausius sprendimus sugrąžinti skolas.
Taip pat noriu priminti visiems skolininkams, kad už gautas paslaugas reikia laiku susimokėti, o tada nereikės rašyti visiems piktų ir neigiamų komentarų kokie visi aplinkui blogi.

Įmonei linkiu kantrybės o skolininkams laiku atsiskaityti už paslaugas.
Dėkinga už paslaugas Įmonė
2018-07-30 20:15:17 IP 28ma4l23
Atsakyti
Palaikome Europos finansų centrą. Perdavėme tris skolininkus, išieškojo ir atgavome pinigus, maloniai bendrauja ir problemų nekyla. Norime padėkoti, už profesionaliai suteiktas paslaugas. El.p audrius.soblinskis@eurocentras.lt padės išsispręsti ginčus.
Taip pat nukentėjusi įmonė
2018-07-05 14:38:21 IP 5f4soqud
Atsakyti
Pas mūsų ta pati situacija. Vieną skolą grąžino iš skolinkų. O kitą nenori, nors jau jie yra gavę iš skolininko. Anksčiau Bazilius (darbuotojas) dar bendravo, megindavo išsisukinėt prikurdamas visokių istorijų, o dabar jau mėnuo telefono ragelio taip pat nekelia ir yra nepasiekiamas. Tiesa Jų naujas adresas Konstitucijos pr. 15. Bet ten niekas durų neatidaro. Ruošiam dokumentus duoti į teismą.
NEPASIMAUKITE ANT JŲ!!!
Dar viena nukentėjusi įmonė
2018-06-13 10:18:34 IP 66holk7e
Atsakyti
Esame jų klientai. Vieną skolą padėjo grąžinti dalinai ir jau 1, 5 mėn nekelia ragelio visais žinomais telefonais, neatrašo į el.laiškus! Dingo...
Atsakyti
Skolintis lengva, o gražinti ne? Ponai, niekas už jus skolų nepridarė o dabar norite, kad su jumis elgtųsi kaip su ištikimiausiais klientais? Supraskite, skolų išieškojimas nėra jau tokia maloni procedūra. Ačiū EFC už pagalbą!
Atsakyti
Įmonė savo darbą išmano puikiai. Naudojamės Europos finansų centro paslaugomis. Iš straipsnių, komentarų aišku viena - jeigu skolininkas verkia, vadinasi efektyviai ir gerai pajudintas buvo. Skolininkai negaiškite laiko šmeižtui, mokėkite skolas laiku!
Nukentėjusi įmonė
2018-04-09 14:57:27 IP 2be6cf9t
Atsakyti
a*******i - iš įmonės skolininkų gauna pinigus o įmonei negrąžina. Ruošiame dokumentus juos pačius paduoti į teismą.
Vadovo numeris nepasiekiamas. Bazilius (darbuotojas) nežino savo vadovo numerio. Gal galite kas paviešinti vadovo numerį?
SAUGOKITĖS JŲ!!!
Atsakyti
Reikia palaikyti Europos finansų centrą nes Juokinga skaityti, kai skolininkai verkšlena turėdami atiduoti skolas. UAB kažkodėl nepagalvoja apie kreditoriaus suvaržytas galimybes verslo plėtrai dėl skolininko (-u) piktybinio ilgalaikio neatsiskaitymo. Pats turiu skolininkų ir vis prižiūriu, kad laiku pradėti /perduoti išieškojimui nes kitu atveju, uždelsi ir nuplaukia pinigai. Britanijoje kiek žinau tiekėjai apskritai vengia kredituoti pirkėjus. Kredituodamas tu tarytum dalyvauji savo kliento pirkėjo - debitoriaus versle. Nemokamai. Bankas yra ta įstaiga, kuri kredituoja veiklas.
Atsakyti
Dirbame su medicinos technika, turėjome skolininką nuo 2007 metų. Kreipėmės į kelias teisines paslaugas teikiančias įmones tačiau tik ši sugebėjo mums sugrąžinti skolą. Esu labai patenkintas operatyviu darbu. Patikima, profesionaliai išmananti savo darbą kompanija, rekomenduoju.

Taip pat rekomenduojame

Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes aiškiam ir paprastam verslo finansavimui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B-41, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvių "Dekbera" tieks įrangą Suomijos Raudonojo Kryžiaus misijoms Afrikoje
Lietuvių "Dekbera" tieks įrangą Suomijos Raudonojo Kryžiaus misijoms Afrikoje 10-20 17:19
Informacinių technologijų bendrovė "Dekbera" laimėjo Suomijos Raudonojo Kryžiaus skelbtą tarptautinį konkursą tiekti mobilią skaitmeninio radijo ryšio sistemos infrastruktūrą darbui Afrikoje.
Griežtinamas jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas
Griežtinamas jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas 10-20 16:49
Baltijos jūroje žvejojančių Lietuvos žvejų verslas griežtės – kitąmet bus leidžiama 70% mažesnė rytinių menkių priegauda, daugiau nei trečdaliu mažės strimelių žvejybos kvota, tačiau šprotų ir...
"Vilniaus žydų gatvė" nominuota dviem tarptautiniams apdovanojimams
"Vilniaus žydų gatvė" nominuota dviem tarptautiniams apdovanojimams 10-20 16:23
Avangardinės fotografijos meistro, vilniečio, Bauhauzo mokyklos studento Moišės Ravivo-Vorobeičiko (1904–1995), žinomo pseudonimu Moi Ver, albumo "The Ghetto Lane in Wilna" ("Vilniaus žydų gatvė")...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 40,92 +7,85%
Nokia 4,18 +3,72%
CBS 40,77 +3,63%
Symantec 23,75 +1,45%
Microsoft 214,22 -2,48%
Apple 115,98 -2,55%
eBay 54,32 -2,70%
ConocoPhillips 32,70 -3,17%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 6498,94 +1,98%
Jautiena 4,63 -1,49%
Auksas 1968,63 +6,61%
Ryžiai 505,00 +5,21%
Dujos (JAV) 2,29 +33,14%
Cukrus 0,60 +1,69%
Sidabras 27,00 +30,75%
Benzinas 1,25 +2,46%