VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Euroliuksas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Euroliuksas

Atsiliepimai apie Euroliuksas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Euroliuksas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Šių metų gegužės gale pirkome vandens tiekimo siurblį, nes senasis po 7 metų sugedo. Dabar, praėjus vos 3 mėnesiams, naujasis siurblys pradėjo dažniau pumpuoti vandenį. Tą dieną pastebėjome, jog siurblys leidžia vandenį tiesiai iš metalo konstrukcijos, o atjungus, pradėjo bėgti rūdys pro tas mikro skylutes. Atjungėmė viską ir pamatėmė, jog jis tiesiog prakiuro. Labai nekokybiška prekė.

Bet labiausiai noriu pabrėžti vadybininko MARIAUS neatsakingą darbą. Savaitės pradžioje nuvėžėme siurblį atgal į Lytagrą, nes iš ten buvo pirktas. Kadangi siurblys buvo naudojamas nuosavame name, kuriame gyvena du senyvo amžiaus žmonės bei abu turi invalidumą, tad jiems labai sunku kiekvieną kartą eiti prie šulinio ir tampytis kibirus norint įsipilti vandens, todėl nuoširdžiai prašėmė pasiūlyti greičiausią būdą, antraip pirktume naują siurblį. Buvo susiskambinta su šiuo vadybininku Mariumi, kuris teigė, jog viską padarys kuo greičiau, jog sekančią dieną siurblys bus išsiųstas, patikrintas ateinančiomis dienomis ir savaitės gale (Penktadienį) jau turėtų bent išvadą ar net bus pristatytas atgal į parduotuvę atsiėmimui. Mes puikiai žinome, jog garantinis servisas turi bent kelių savaičių laikotarpį, tačiau jeigu vadybininkas Marius būtų pasakęs, jog tiek ir truks viskas, tiesiog būtume ieškoję naujo siurblio kitur ir bandę samdytis santechniką, nes du senukai negali taip ilgai tokiomis sąlygomis be vandens išbūti. Galiausiai atėjo penktadienis ir pardavėja pasakė, jog siurblys buvo tik šiandien išsiųstas. Paskambinau vadybininkui, jog paaiškintų, kodėl šitaip gavosi, kodėl nepranėšė anksčiau, jog neišeis išpildyti pažadų ir jog reikėtų mums atitinkamai ieškoti kitų sprendimo būdų, tačiau pagrindinai ką atsakė, tai jog "neauklėtume" jo ir mažiau dėtume gyvenime viltis klausydamiesi kito asmens žodžio: "Jeigu pasakytų jums, kad šokti į šulinį - šoktumėte?". Tai vadybininko Mariaus žodžiai, kurie buvo panaudoti kaip paaiškinimas.

Toliau galite patys susidaryti nuomonę, kaip dirbama ir kokio požiūrio laikomasi įmonėje, jeigu tokie vadybininkai dirba. To tikrai nesitikėjau. Pasirodo, žodis duodamas tik tam, jog pakelti savo įvaizdį, tačiau visgi atėjus laikui, jis tampa tik tuščiu pažadu iš pastangų pusės bei sudaryta greito sprendimo iliuzija. Ačiū už sugaištą laiką ir sudarytas problemas bei papildomas išlaidas išlaukiant.
Atsakyti
Apeikit įmonę ratu, nes pardavinėja nekokybiškas prekes (ir patys tai puikiai žino).

IŠSAMI VERSIJA.
Prisidedu prie tų, kurie liko "patenkinti" įsigiję dušo kabiną. Jei trumpai, tai už beveik 600 eurų įsigijome dušo kabinos parodiją. Apeikit ratu šios įmonės parduodamą produkciją, nes kaip ir mes, už nemažus pinigus gausite patį pigiausią šlamštą, kokį tik galima nupirkti Kinijoje. Jei visgi nuspręsit pirkti iš jų, tai nepamirškit paprašyti pirkimo kvito, nes aš tokio negavau kol pats nepaprašiau.

Salone dušo kabina vizualiai atrodė pakankamai gerai, bet pats gražumas pasimatė tik parsivežus namo ir pradėjus viską rinkti į krūvą. (Realiai, tai reikėjo užklijuot pirmą praimtą dėžę ir viską grūsti atgal.) Kaip jau rašė Ernestas, lietuviška instrukcija tinkama tik išmesti, o originali gamyklinė irgi origamio lygio - jokios informacijos kiek ir kokių dalių pakuotėje turi būti, kur, kokius ir kokio ilgio varžtus sukti ir t.t. (Nenuostabu, kad jie savo surinkimo paslaugos nesiūlė.) Realiai, mums gera varžtų sauja liko, nes tokių varžtų paprasčiausiai nebuvo kur sukti.

APIE GAMINĮ
Pats rėmas iš skardos, geriausiu atveju 1, 5 mm storio sienelėmis, gamykliškai surinktas nesilaikant paties gamintojo brėžinių - nebuvo kojų fiksavimo veržlių, poveržlių. Dėl neapsakomo rėmo tvirtumo, pačio kabinos pado kampų išlyginti taip ir nepavyko. (Galimai ir pats akrilinis padas susisukęs.) Kojų tvirtinimo strypai tokio trumpumo (nenustebčiau jei juos išsukus paaiškėtų, kad visi yra skirtingo ilgio), kad nelabai yra vietos reguliavimui. Nuolydžio problemas vietomis teko spręsti 3-4mm aukščio kaiščiais, nes tiek atsukus pačią koją ji pasileisdavo nuo strypo.

Dušo kabinos armatūra - chromuotas plastikas, kuris jau po mėnesio pradėjo luptis. Vienintelės metalinės dalys: rankinio purkštuvo žarna, skardinės rankenos ir rankšluosčio laikiklis. Žarnos ir sąvaržos (chamutai) apgailėtinos kokybės - tikrų daiktų imitacijos, savo tiesioginių pareigų neatlieka. Vienas chamutas su gamykliniu broku, iš gamyklos (ar garažo) atkeliavo net nepriveržtas. Armuotas žarnas pavadinčiau "žarnomis su armavimo imitacija" - paleidus šiltą vandenį išsipūsdavo tiek, kad net juokas neimdavo (miesto vandentiekis, su slėgiu sistemoje viskas gerai). Po ilgų kovų su varvėjimais per žarnų sujungimus, buvo prieita išvados, kad problemines žarnas ir chamutus reikia keisti kokybiškais. Nubėgimo trapas ir sifonas neatitinka jokių priimtų standartų - pamirškit visus 1 1/4, 3/4 dydžius ir standartinius santechninius sriegius. Komplekte buvusi nubėgimo žarna buvo per trumpa (ir dar prie sifono tvirtinama tiesiog užmaunant, be jokių sriegių), pats trapas su kinišku sriegiu, kurio žingsnis neatitinka jokių standartų - bandėm jungtis kelis skirtingus sifonus ir nei vienas neužsisuko. :) Teko pirkti kitą sifono ir trapo komplektą. Nuo kelių stiklų buvo pabirėję dažai, tai pirkau juodą akrilą ir tepiau. :)

Radijas veikia labai tyliai, stočių negaudo, o jei ką ir pagauna, tai po 5-15 minučių pradeda šlykščiai zyzti (panašu, kad valdiklis paduoda dar kažkokį signalą į garsiakalbį iš apšvietimo grandinės). Įjungus dušą ar ventiliatorių radijo nebesigirdi, tai net nebejungiam. Apšvietimas pas mus veikia, bent jau jam priekaištų neturim. Ventiliatorius yra tik tam, kad ūžtų, tai nejungiam.

Įmonės komunikacija el. paštu yra labai žemo lygio. Panašu, kad nusiskundimų daug, atlyginimas nedžiuginantis, išeiti nėra kur ir laiškų atrašinėtojai dirba sukandę dantis, kad tik ant kelių raidžių nepasiųstų. :)

Dušo kabinos negrąžinom tik todėl, kad be teismų niekas negrąžins pinigų už transportavimą, sugaištą laiką, papildomai pirktas dalis ir montavimo medžiagas. Tegul džiaugiasi Euroliuksas, kad Lietuvoje nėra kolektyvinių ieškinių praktikos ir organizacijų pasiruošusių realiai ginti vartotojus.
Siltnamis stronger
2020-05-20 20:13:14 IP 28mdrse4
Atsakyti
Juokingai silpnas remas, nebuvo pasiulyta papildomu skersiniu, ka gavom ta surinkom. Trisakiai turi labai daug laisvumo renkant pagrinda ir dar prisukami musemis. Truksta M5 varztu spynom. Nera skyliu dar spynom reikia paciam issigrezt
Atsakyti
Pirkome šiltnamį Klasikinis Eko 2.5x4 polikarbonatinis surenkamas šlaitinis. Detales neatitiko ilgio, kai kurios ne tokios buvo idėtos. Nekokybiška prekė. Gailiuosi šioje firmoje pasirinkusi prekę.
Atsakyti
Sveiki, nutarėm nusipirkti K608T iš euroliukso dušo kabiną, nors ir nėra brangiausia, tačiau ir ne iš pigiausių, ko pasekoje norėjosi gauti bent jau kokios nors vidutinės kokybės produktą, tačiau deja, per daug tikėjomės. Jeigu dabar pasiūlytų nemokamai šitą dušo kabiną (be galimybės parduoti) tikrai neimtume ir net niekam nedovanotume... kalbant apie kainos ir kokybės santykį, tai kaina yra, o kokybės nerasta... ir truputi apie pačią kabiną: kaip ir minėjau kokybės nerasta, nekalbant, kad dar net neįjungus jau teko visus sifonus, vamzdelius ir chamutus pasikeist, nes kurie įeina į komplektą švelniai tariant tinkami tik išmetimui, na bet čia irgi ne tokia baisi bėda. Tęsiam toliau. Instrukcijos, kurios duotos surinkti dušo kabiną. Lietuviška ir Angliška, Lietuviškoj bent jau atitiko dušo kabinos pavadinimas ir viskas, galima buvo ją drąsiai išmesti, nes daugiau jokios iš jos naudos nebuvo... O surinkinėjant pagal anglų kalbos, tai greičiausiai gautusi kažkas panašaus į dviratį. Bet ir čia ne didžiausia bėda, kaip bebūtų keista. Surinkus dušo kabiną fantazijos būdu, ir pasidžiaugus, kad užteks 1 butelio silikono, teko labai nustebti, kad dušo kabina turi tendenciją praleisti vandenį visur, net iš tokių vietų kur nesitikima, po šitos dušo kabinos pradėjau tikėti stebuklais... žinoma kažkas gali sakyti, kad blogai surinkta, tačiau ji susirenka vienu budu ir surenkant ir pastatant ne taip, iš karto matosi, ir tiesiog statoma kaip reikiant. Jau sėkmingai išnaudojau 2 bonke silikono, ir atsiranda vis naujų vietų kur prateka... tęsiam pasakojimą, aprašyme yra nurodyta, kad yra apšvietimas, net 2 apšvietimai, tai vat jų nėra, įjungi kažką, bet ten tikrai ne apšvietimas, o viename iš karto 1 lemputė nedegė. Tvirtinimo varžtai su jau paruoštom skylėm, išvis neaišku kam skirti, nes jie tiesiog įsideda, net sukti nereikia, taip ir nesupratau kam jie išvis skirti. Valdymo pultas, na bent čia duosių įvertinimą 2/10. Čia net nėra prasmės plėstis, nes jeigu po aprašytų dalykų nutarsit pirkti, tada ji jums bus ideali.
Taigi, verdiktas, pinigai išmesti, kokybės produktas neturi, nieko gero jame nėra ir nerekomenduočiau niekam.
Atsakyti
Pirkome dušo kabiną, tačiau tai kažkoks košmaras... Surinkti dar nepavyko, viskas kreiva, kampai nesueina, rėmas įlenktas, plastikas nubraižytas. Kokybė neatitinka kainos, labai nusivylėm, daugiau nieko iš čia nepirksiu ir kitiems nerekomenduosiu.....Jei reikės galiu pateikti nuotraukų.
Atsakyti
Ne pirkit, antra karta brakuota vonia, dabar ne nori keisti. Skunda parsem i Vartotoju teises.
Atsakyti
Dušo kabina tragedija, per puse metu baigia subyrėti.Gal Jūs ponai geriau bandelėmis prekiaukite.
Atsakyti
Pirkom dušo kabiną tai labai prastos kokybės, vien brokas, teko pastoviai pas juos važinėti ir rodyti kas negerai, niekam nepatarčiau pirkti pigų kinietišką šlamštą už kosminę kainą
Atsakyti
O pas mane situacija gavos tokia - pirkau plautuve, ten joje sudejo kazkoki mix'a įvairių sifono dalių. Važiavau jau 3 kartus keist į teisingas dalis ir finale gaunasi taip, kad teks pirkt! naują sifono komplektą. Teks važiuot jau 4 kartą ir gaišt laiką, kurio visai neturiu. Moralas toks: geriau būčiau pirkęs brangesnę kokybiškesnę prekę už tuos pačius pinigus, kuriuos išleidau savo laikui bei kurui.
Atsakyti
Imonei zodis kokybe yra nezinomas. Prekiauja brokuotomis prekemis. Imone pati patvirtino tai rastu. As likau apgautas ir patyriau 300 euru nuostoli. Nenorit patirti kazko panasaus ? Paprasciausiai neziurekit net i ta puse kur parasyta sios imones pavadinimas.

Taip pat rekomenduojame

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Verslo lyderių apdovanojimai: dešimtąkart išrinktas Metų CEO
Verslo lyderių apdovanojimai: dešimtąkart išrinktas Metų CEO 10-27 13:55
"Verslo žinios" apdovanojo Metų CEO – vadovą, sukūrusį daugiausia vertės visuomenei, darbuotojams ir akcininkams. Šiemet laurus nuskynė Tomas Okmanas, programavimo UAB "360 IT" direktorius ir...
Ten kur karantinas – VMI bei "Sodra" dirbs tik nuotoliniu būdu
Ten kur karantinas – VMI bei "Sodra" dirbs tik nuotoliniu būdu 10-27 13:38
Nuo trečiadienio, spalio 28 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Šilalėje, Trakuose ir Širvintose Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir "Sodra" visas paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu...
Trečdalis "Metų automobilio" konkursantų – elektromobiliai
Trečdalis "Metų automobilio" konkursantų – elektromobiliai 10-27 13:22
Antradienį Vilniuje paskelbtas 24-ųjų "Lietuvos metų automobilio" rinkimų startas, konkurse dalyvauja 30 skirtingų automobilių modelių.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Symantec 23,75 +1,45%
Amazon.com 3207,04 +0,08%
Apple 115,05 +0,01%
Goodyear 10,35 -5,91%
Macy's 6,75 -6,64%
ConocoPhillips 30,32 -6,82%
Hasbro 83,40 -9,35%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,61 -1,61%
Vištiena 1,47 -2,00%
Kava 3,67 +1,94%
Sidabras 25,74 -4,67%
Benzinas 1,23 -1,60%
Cukrus 0,59 -1,67%
Anglis 54,60 +8,90%
Nafta 39,85 -1,94%