VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eurolife Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurolife Baltic

Atsiliepimai apie Eurolife Baltic, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Eurolife Baltic, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Eidintas 2013-12-09 14:49:42
Na, manau, kad rašo čia Zita, kuri dirba taik kompanijai. Manau, kad nepatenkintų Eurolife Baltic, yra ir daugiau. Aš esu jų tarpe. Kitą kartą tikrai nesidrausčiau, bet kai taip pgražiai kalbėjo ir žadėjo, tai ir susigundai. O paskui imi gailėtis savo poelgio, kai tau ko nors prireikia iš kompanijos. Tai tyli arba atsako pavėluotai ir nesuprasi ką.
nedirbu jokiai kompanijai. Turiu savo bizni, nesusijusi. Pelna mazina, paskola mpaemiau uz 7% metiniu, 80% sumos.
Nezinau ka Jus cia rasinejate, bet tegu nors viena sus..... Lietuvos draudimo kompanija duoda kredita ir dar galiojanti polisa palieka.....
O kas moka vis desnes imokas, taias gavau pranesima, ar sutinku moketi didesne suma ir nurodo del devalavacijos suma, jeigu neatsakai, - tai sutinki. o suma nekeicia. turiu 4 polisus ir nemenkinkit sitos kaizerio ikurtos draudimo kompanijos, nes jai priklauso 85 % GRAZAS miesto nekilnojamas turtas.
Ne ubageliai. ir perdrausti netgi Sveicarijos valstybiniu draudimu, neskaitant 3 perdraudimu kitu saliu, tik ne Vokieciu.
nereasyciau, bet susiduriau jau su metlife, lietuvos draudimu, Viena, Gensidige
Viskas ka patyriau, likau plikom rankom ir tusciom kisenem
Atsakyti
Jo 2014-05-13 16:44:31
Ne esmė, kad Austrijoje monarchija panaikinta dar 1919 metais ir jokių karališkų šeimų ten jau beveik šimtmetis kaip nėra :) Įdomu kokie karaliai tada čia tas garantijas dalina? :)
Grawe ikurta dar 1828 metais. Kompanija tuoj skaiciuos 200 metų, todel metai kalba patys uz save apie patikimuma bei stabiluma. O informacija kiekvienam detali prieinama cia:
http://www.grawe.at/en/grawe_group.htm
Atsakyti
As apie Austru kompanija Grawe suzinojau pries 16 m., buvo labai "idomus" laikai Lietuvoje, bankrutavo ", koldingai, "Tauro", "Litimpeks", "Sekundes" bankai, per nepriklausomybes laikotarpi Lietuvoje bankrutavo 16 banku, tas labiausiai baugina musu zmones.As patikejau tuom zmogum kuris mane rekomendavo i Grawe ir galiu visus nuraminti 2015 metais baigesi mano pirmoji sutartis, labai korektiska gavau pasveikinima su sutarties pabaiga, suma, kuri buvo numatyta sutartyje man buvo laiku ismoketa su virspelniu.Mano visa seima ir anukele turim Grawe poliusus, rekomendavau daug savo giminaiciu ir draugu i Grawe kompanija.Nebukit naivus, turim visas galimybes pasitikrinti kokia tai kompanija, kokie jos aktyvai ir patikimumas, kiek laiko gyvuoja.Gal konkurentai nori "pareklamuoti" Grawe kompanija
Atsakyti
Darius 2013-12-06 09:31:51
Pasirašiau sutartį su šia kompanija prieš kokius 4 metus. Sutarties suma buvo fiksuota, bet kiekvinais metais gaudavau vis didesnės įmokos mokestį. Po kokių trijų metų įgriso vis didėjanti įmoka, nors sutartyje mes sutarėme fiksuotą. Tada pradėjau skambintis Eurolife UAB. Galiu pasakyti, kad prisišaukti šią kompaniją tai kaip malka į sieną daužyt ir tikėtis prisikviest kinietį. Galų gale netekau kantrybės pasiskambinau tiesiai į austrijos padalinį. Išdėsčiau savo problemą ir paminėjau, jog priskabintį į jų atstovų kontorą lietuvoje yra be šansų. Tada jie man nurodė Latvijos telefoną. Pasiskambinau ten, bet ir ten visi tik skėsčiojo rankomis ir sakė pasistengs pasidomėti. Po kelių dienų sulaukiau skambučio, asmuo prisistatė esąs Eurolife darbuotojas (a). Sakau yra tokia problema, kodėl mano įmokos didėja su kiekvienais metais? Atskymas buvo toks: "mes pamanėme" - (čia jau prasidedančių bajerių sakinukas) -"kad dabar rinkoje yra tokio tai % infliacija ir jeigu jūs ir toliau mokėsite tik tą sumą, kurią jūs sutarėte, tai praėjus 20 metų jūsų suma nebebus tos pačios vertės rinkoje kaip dabar yra vertos tos jūsų mokamos įmokos" Paaiškino, jog jeigu norite išlaikyti tos pačios sumos vertę reikia mokėti didesnes įmokas. Aš atsakiau, jog nenoriu mokėti didesnių įmokų, nes "kapsi" procentas ir aš esu tikras, kad jis man atperka infliacija, kita vertus aš su sutaręs ir numatęs savo biudžete tik sumą, kurią esu pasirašęs sutartyje. Tada man paaiškino, jeigu jūs nnorite primokėti to skirtumo tarp sumos, kuri yra sutartyje ir sumos, kuri pateikta su įmokos kvitu, tai tiesiog mokėkite tą sutartą sumą ir nekreipkite dėmesio į tą kvitą. Pagalvojau, kaip čia taip, "esam austrai, čia karalienės ir kiti bajeriai, bet maždaug darykit kaip norit" Nu ok. Galvoju ir mokėsiu tiek kiek esu sutaręs sutartyje. Na ir ką jūs manot??? Po metų gaunu laišką, kuriame nurodyti, suma, kurią aš esu įsipareigojęs pagal sutartį, suma kuri priskaičiuota kaip ala infliacijos padengimas ir suma, kuri dengtų mano praitų metų nepriemoką. :) Nu galvoju čia tai viršūnė. Nu ok, pasėdėjau pagalvojau, galvoju man jį šunys apmokėsiu aš tą sumą, ns čia juk karalienės, garantijos, kita vertus tie pinigai ir taip kaupiasi.
Po metų. Gaunu eilinį pranešimą, kad reikia įmokėti įmoką. Ok žiūriu likę kelios dienos iki to termino, kada reikia įmokėti. Laiškas mane pasiekė praktiškai likus savaitei iki termino pabaigos. Apmoku tą kvitą bankui ir wuolia, po trijų menesių gaunu pranešimą, kad aš pavėlavau įmokėti įmoką, del to esu skolingas 8% nuo mano mokamos sumos. Negana to, dar su skolingas 5 Eurus už priminimą, kad esu skolingas.

Tai čia tokia mokėjimo istorija. Per visą laiką kol moku įmokas turėjau du įvykius, kurių metu patyriau traumas. Ignoruojam menkesnę imam didesnę. Didesnė trauma tai yra ta, kad nelaimingo atsitikimo metu nudečiau abi kojas ir turėjau pragulėti 2 mėnesius lovoje, kol galėsiu bent kiek pradėti vaikščioti. Kaip jūs manot ar buvo naudos iš šios Grazer bendrovės? Atspėjote. Nulis emocijų. Esu apsidraudęs sveikątą ir gyvybę trijose įmonėse privačiai. Aišku kai draudžiausi šioje kompanijoje, tai buvo pirmoji įmonė todėl negalėjau lyginti privalumų ir trūkumų. Mane labai sužavėjo tos karalienes ir austrai ir būk tai tiesioginė sutartis su Graze. Neslepsiu ejau ir pliotkinau visiems gal kokia pusę metų, kad tokią sutartį pasirašiau. Tačiau dabar turiu visiškai kitą nuomonę ir poziciją.

Reziume. Šiandien skambinu ir nutraukiu bet kokius ryšius su šia įmone. Nesvarbu ar prarasiu kažkokį procentą ar ne. Šiai įmonei tiktų posakis "nėra problemos tol kol nėra problemos...."
Seima draudziasi jau daug metu, problemu neturejome + konfidencialumas, ko neuztikrina lietuviskos kompanijos. Labai lanksti salygu keitimo sistema kas 2 metus. O suma kinta jei polise nepazymeta "neideksuoti", bet indeksacija pagal pragyvenimo lygi nera blogai.
Atsakyti
Sveiki, nepatenkinti zmones, turiu sutarti jau 5 metai ir neturiu jokiu bedu ! Dar apdraudziau zmona ir patariau sesei, kuri irgi apsidraude, nesuprantu ko cia ardytis ? VMI atiduoda tuos 15% ir esu patenkintas. Manau ir veliau nenuvils, nes man patinka tas konfidencialumas ir lankstumas. Patys pagalvokit kam pavyko isdurt VMI ?
Va cia ir yra patikrinimas ar patikima, taigi nesiparinkit ir nusiraminkit - bijai vilko, neik I miska, sedek, bijok ir nieko neturek ! :))))))))))
Sekmes gyvenime !
Atsakyti
zita 2012-11-21 13:18:20
zinote as turiu jau situos produktus ir kaip galima blogai atsiliepti apie toki patikima tavo kapitalo kureja ir prievaizda ir dar su 464% Austrijos karališkosios šeimos fondo garantija ir pačios Austrijos garantija 100% As tokio dar pas mus negirdejau-neregejau.
Ne esmė, kad Austrijoje monarchija panaikinta dar 1919 metais ir jokių karališkų šeimų ten jau beveik šimtmetis kaip nėra :) Įdomu kokie karaliai tada čia tas garantijas dalina? :)
Atsakyti
zita 2012-11-21 13:18:20
zinote as turiu jau situos produktus ir kaip galima blogai atsiliepti apie toki patikima tavo kapitalo kureja ir prievaizda ir dar su 464% Austrijos karališkosios šeimos fondo garantija ir pačios Austrijos garantija 100% As tokio dar pas mus negirdejau-neregejau.
Na, manau, kad rašo čia Zita, kuri dirba taik kompanijai. Manau, kad nepatenkintų Eurolife Baltic, yra ir daugiau. Aš esu jų tarpe. Kitą kartą tikrai nesidrausčiau, bet kai taip pgražiai kalbėjo ir žadėjo, tai ir susigundai. O paskui imi gailėtis savo poelgio, kai tau ko nors prireikia iš kompanijos. Tai tyli arba atsako pavėluotai ir nesuprasi ką.
Atsakyti
Pasirašiau sutartį su šia kompanija prieš kokius 4 metus. Sutarties suma buvo fiksuota, bet kiekvinais metais gaudavau vis didesnės įmokos mokestį. Po kokių trijų metų įgriso vis didėjanti įmoka, nors sutartyje mes sutarėme fiksuotą. Tada pradėjau skambintis Eurolife UAB. Galiu pasakyti, kad prisišaukti šią kompaniją tai kaip malka į sieną daužyt ir tikėtis prisikviest kinietį. Galų gale netekau kantrybės pasiskambinau tiesiai į austrijos padalinį. Išdėsčiau savo problemą ir paminėjau, jog priskabintį į jų atstovų kontorą lietuvoje yra be šansų. Tada jie man nurodė Latvijos telefoną. Pasiskambinau ten, bet ir ten visi tik skėsčiojo rankomis ir sakė pasistengs pasidomėti. Po kelių dienų sulaukiau skambučio, asmuo prisistatė esąs Eurolife darbuotojas (a). Sakau yra tokia problema, kodėl mano įmokos didėja su kiekvienais metais? Atskymas buvo toks: "mes pamanėme" - (čia jau prasidedančių bajerių sakinukas) -"kad dabar rinkoje yra tokio tai % infliacija ir jeigu jūs ir toliau mokėsite tik tą sumą, kurią jūs sutarėte, tai praėjus 20 metų jūsų suma nebebus tos pačios vertės rinkoje kaip dabar yra vertos tos jūsų mokamos įmokos" Paaiškino, jog jeigu norite išlaikyti tos pačios sumos vertę reikia mokėti didesnes įmokas. Aš atsakiau, jog nenoriu mokėti didesnių įmokų, nes "kapsi" procentas ir aš esu tikras, kad jis man atperka infliacija, kita vertus aš su sutaręs ir numatęs savo biudžete tik sumą, kurią esu pasirašęs sutartyje. Tada man paaiškino, jeigu jūs nnorite primokėti to skirtumo tarp sumos, kuri yra sutartyje ir sumos, kuri pateikta su įmokos kvitu, tai tiesiog mokėkite tą sutartą sumą ir nekreipkite dėmesio į tą kvitą. Pagalvojau, kaip čia taip, "esam austrai, čia karalienės ir kiti bajeriai, bet maždaug darykit kaip norit" Nu ok. Galvoju ir mokėsiu tiek kiek esu sutaręs sutartyje. Na ir ką jūs manot??? Po metų gaunu laišką, kuriame nurodyti, suma, kurią aš esu įsipareigojęs pagal sutartį, suma kuri priskaičiuota kaip ala infliacijos padengimas ir suma, kuri dengtų mano praitų metų nepriemoką. :) Nu galvoju čia tai viršūnė. Nu ok, pasėdėjau pagalvojau, galvoju man jį šunys apmokėsiu aš tą sumą, ns čia juk karalienės, garantijos, kita vertus tie pinigai ir taip kaupiasi.
Po metų. Gaunu eilinį pranešimą, kad reikia įmokėti įmoką. Ok žiūriu likę kelios dienos iki to termino, kada reikia įmokėti. Laiškas mane pasiekė praktiškai likus savaitei iki termino pabaigos. Apmoku tą kvitą bankui ir wuolia, po trijų menesių gaunu pranešimą, kad aš pavėlavau įmokėti įmoką, del to esu skolingas 8% nuo mano mokamos sumos. Negana to, dar su skolingas 5 Eurus už priminimą, kad esu skolingas.

Tai čia tokia mokėjimo istorija. Per visą laiką kol moku įmokas turėjau du įvykius, kurių metu patyriau traumas. Ignoruojam menkesnę imam didesnę. Didesnė trauma tai yra ta, kad nelaimingo atsitikimo metu nudečiau abi kojas ir turėjau pragulėti 2 mėnesius lovoje, kol galėsiu bent kiek pradėti vaikščioti. Kaip jūs manot ar buvo naudos iš šios Grazer bendrovės? Atspėjote. Nulis emocijų. Esu apsidraudęs sveikątą ir gyvybę trijose įmonėse privačiai. Aišku kai draudžiausi šioje kompanijoje, tai buvo pirmoji įmonė todėl negalėjau lyginti privalumų ir trūkumų. Mane labai sužavėjo tos karalienes ir austrai ir būk tai tiesioginė sutartis su Graze. Neslepsiu ejau ir pliotkinau visiems gal kokia pusę metų, kad tokią sutartį pasirašiau. Tačiau dabar turiu visiškai kitą nuomonę ir poziciją.

Reziume. Šiandien skambinu ir nutraukiu bet kokius ryšius su šia įmone. Nesvarbu ar prarasiu kažkokį procentą ar ne. Šiai įmonei tiktų posakis "nėra problemos tol kol nėra problemos...."
Atsakyti
Nu manau kad galetu daugiau privalumu produkte, be to labai mazos palukanos bei sutartys galetu buti trumpesnes. O siaip eilinis taupymo fondas gal siek tiek saugesnis, nors yra ir draudimo bendroviu kurios duoda ne tik apsauga bet ir panasius procentus. Ir sekmingai vykdo veikla jau desimtmecius lietuvoje.
Atsakyti
laima 2012-04-29 00:28:41
kazkaip nerandu nei skundu ,nei pagyrimu...ar cia viskas taip gerai ,ar apdairiai visi skundai šalinami...
zinote as turiu jau situos produktus ir kaip galima blogai atsiliepti apie toki patikima tavo kapitalo kureja ir prievaizda ir dar su 464% Austrijos karališkosios šeimos fondo garantija ir pačios Austrijos garantija 100% As tokio dar pas mus negirdejau-neregejau.
Atsakyti
kazkaip nerandu nei skundu, nei pagyrimu...ar cia viskas taip gerai, ar apdairiai visi skundai šalinami...

Taip pat rekomenduojame

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

14 metų trukusios statybos: užbaigtas dangoraižis Vilniuje
14 metų trukusios statybos: užbaigtas dangoraižis Vilniuje 07-23 16:51
Prieš keliolika metų Vilniaus Konstitucijos prospekte pradėtas statyti daugiaaukštis "Arfa" krizės metu buvo užkonservuotas, o dabar, investavus 40 mln. Eur, baigtas statyti.
G. Nausėda: susisiekimo ministru siūlomas V. Kondratovičius, VRM – J. Narkevičius
G. Nausėda: susisiekimo ministru siūlomas V. Kondratovičius, VRM – J. Narkevičius 07-23 16:39
Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį patvirtino, kad valdantieji susisiekimo ministru pasiūlė buvusį šios ministerijos viceministrą Vladislavą Kondratovičių, o vidaus reikalų ministru –...
"Neo Group" pelnas augo 117% iki 31,6 mln. Eur
"Neo Group" pelnas augo 117% iki 31,6 mln. Eur 07-23 16:17
Ukrainos verslininko Anatolijaus Martynovo netiesiogiai valdoma PET žaliavą Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) gaminanti bendrovė "Neo Group" praėjusiais metais uždirbo 31,555 mln. Eur...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 55,31 +5,43%
Apple 207,22 +2,29%
Twitter 37,58 +2,20%
Intel 51,35 +2,15%
Harley-Davidson 34,28 -1,64%
Ford 10,02 -1,76%
AT&T 32,13 -2,01%
Philip Morris 86,95 -2,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,85 -8,87%
Vištiena 2,07 -0,96%
Anglis 72,49 -11,94%
Jautiena 4,63 +0,65%
Nafta 55,63 +0,60%
Ryžiai 420,00 +2,69%
Dujos (JAV) 2,40 -8,75%
Benzinas 1,74 -9,38%