Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eurolaikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurolaikas

Atsiliepimai apie Eurolaikas, UAB

Kiekvieniems vartams po motoriuką!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Eurolaikas, UAB

Esu labai nusivylęs UAB "Eurolaikas". www.vartai.eu nusipirkau netinkamą mano vartams pultelį. Jo neišpakavau ir nebandžiau programuoti, todėl tikėjausi, kad galėsiu pakeisti tinkamu. UAB "Eurolaikas" atsisakė pultelį pakeisti, motyvavo, tuo, kad praėjo trys savaitės nuo pirkimo, kad, galbūt, jis buvo mėtomas ar kitaip sugadintas. Jokios pagalbos klientui ir noro jam padėti!
Puiki aptarnavimo kokybė
Petras 2018-05-29 16:46:03
Nusipirkau vartu automatika. Pasiskambinau norejau gauti konsultacija nes vartai neveikia. Bet kaip suratau nera kompetentingu darbuotoju arba tiesiok niekam nebuvo noro bendrauti. Buvo pasakyta pasiziurekit instrukcijos knygeleje.
Laba diena. Mes kiek galima stengiamės išaiškinti montavimo subtilybes, bet visko iki galo neįmanoma išaiškinti, reik ir instrukcija paskaityti.Paskaicius kiek suprantu jums pavyko sumontuoti ir paleisti automatika..Tai tikrai nėra sudėtinga jei paskaitose instrukcija- visos automatikos turilietuviskas, angliškas, rusiškas ir lenkiškas instrukcijas.
U. B. 2017-03-20 16:47:07
Pastatė vartus, elektroniką. Praėjus porai mėnesių pradėjo vartai nesidairinėti, neveikė elektronika. Po daug daug skambučių galiausiai pakeitė visą elektoriką. Praėjus metams po pastatymo vartai vėl pradėjo streikuoti, dažniausiai neužsidaro iki galo, o variklis juos bando stumti kol perkaista ir išsijungia. Vėl pradėjom sakyti, kad neveikia, tvarkykite.
Po metų kariavimo tiesiai šviesiai pasiuntė. Pasiūlė susimokėti už naujus vartus (gembę ir ratukus) 400€. Aiškino, kad kažkas į gembę įvažiavo dėl to ji perlinkusi ir variklis nepastumia.
Galiausiai nusispjovėme į šią įmonę ir išsikvietėme kitą įmonę kuri išsijuokė iš jų darbo. Ratukai buvo pastatyti kelis kart lengvesniems vartams, gembė labai prastos kokybės, nepritaikyta dirbti su esamais ratukais. Tad per metus darbo ji pati sulinko, ratukų guoliai tiesiogine ta žodžio prasme pabėgo.
Dabar iš kitos įmonės turite kokybiškai perdarytus vartus su tinkama gembe ir kokybiškais ratukais.
Jeigu reikia kokybės tai tikrai ne pas juos užsakinėti darbus.
Laba diena

Mūsų montuojamos stumdomu vartų sistemos skirtos iki 600 kg svorio vartams.
Apie sulinkimą vartų gembės nuo svorio - versija neatitinkanti tikrovės.
Pagal Jūsų aprašyta situacija - vartai yra išlinkę dviem kryptimis - į šoną ir į viršų.Kaip atsirado vartų sulinkimas į šoną?
Ratuku guoliai pabėga jei išlaužiamas guoliu fiksatorius - tai gali atsitikti nuo mašinos smūgio į vartus.
Jei yra akivaizdus požymiai vartų sugadinimo - ar mes turime teikti garantija ?
Edmundas 2015-10-07 13:50:08
Padoriai bendraujama iki tol kol gauna pinigus už prekes, paskui esant automatikos neveikimui pareiškiama kad labai daug skyrė laiko konsultacijai kas rezultate duoda suprasti kad pats klientas yra kaltas nors paaiškinti neveikimo priežasties nesugeba, tiesiog ignoruoja pakeltu balsu pokalbį numesdami ragelį, menkindami klientą anekdotiniu lygmeniu: "nenorėk patekti į rojų šūdinais batais" kaip kad būtu vartų rojus, arogantiškas niekinantis požiūris. Oficialiai garantijos neišrašo nors prieš mokėjimą buvo pasakyta kad garantija bus išrašyta, pirkimo kasos čekis be jokių prekės aprašymų, kodų ir pan., prekės garantijos nėra nes teisiškai ją galima nuneigti.
Laba diena

Nelabai supratome pretenzija - jei Jus pirkotės preke be montavimo.
Jei klientas nusiperka prekes be montavimo - ar mes turime jam ir sumontuoti?
Kiek įmanoma yra paaiškinama ir parodoma montavimo ypatumai - bet jei Tamstai nesigauna sumontuoti ar laidus jungiate ne taip - ar mes kalti?
Klientui išmušamas čekis - ir suteikiama 2 metai garantija.
Jei mes produkto nemontuojame - montavimui garantijos suteikti negalime.
tel 8-5-2463333
Jeigu reikia kokybės tai tikrai ne pas juos užsakinėti darbus.

Automatizavimo sprendimai
Tecflam

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51-1, LT-76179 Šiauliai.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; apsaugos sistemos patalpoms; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; gamyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB ,,Automatizavimo sprendimai“, – bendrovė dirbanti technologinių procesų automatizavimo, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimo, diegimo srityse. Nuolatinis augimas, atsinaujinimas ir verslo dinamiškumas lėmė mūsų bendrovės pripažinimą. Portalas rekvizitai.lt paskelbė UAB “Automatizavimo sprendimai“ "TOP ĮMONĖ...
R and R Technology
Mobilių robotų sprendimai

Adresas: Saulėtekio al. 15-1, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; logistikos paslaugos; technologinė įranga.
Mobilių robotų sprendimai kurie dirba jums, prisitaiko prie jūsų, auga kartu su jumis. Gaminame mobilius robotus, kuriame sprendimus. Diegiame sistemas sandėliuose, gamybos ir prekybos įmonėse. Vykdome priežiūrą ir aptarnavimą. Autonominių mobilių robotų platformos: Autonominiai (robotiniai) šakiniai krautuvai...
Odri
ODRI CONTROLS

Adresas: Verkių g. 5, LT-08218 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas.
ODRI CONTROLS diegia visus laidinius ir belaidžius pastatų bei pramonės elektrotechnikos, automatikos, ryšių ir apsaugos sprendinius. ODRI CONTROLS Lietuvos rinkoje turi tvirtas pozicijas verslo, visuomeninės, gyvenamosios bei pramonės paskirties pastatų bei pramonės procesų automatizavimo srityse - nuo projekto...
Automatikos biuras
Automatizacijos projektai ir komponentai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; elektros varikliai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; metalo, medžio apdirbimo staklės; pramonės įrengimai; projektavimas; šaldymo įrenginiai; technologinė įranga.
Automatikos biuras, UAB pagrindinis tikslas - automatizacijos projektų vystymas, prekyba automatikos komponentais bei priedais. UAB „Automatikos biuras“ įkurta 2011m. Nuo pat pradžių įmonės pagrindinis tikslas - automatizacijos projektų vystymas. Pradėjome nuo nedidelių projektų, bet įgaudami vis daugiau patirties...
Santavilte
Mechatronikos ir robotikos sistemos, automatika

Adresas: Europos pr. 121, LT-46339 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; energetika; gamyba; kompiuteriai ir programinė įranga; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB "Santavilte" - įmonė besiorientuojanti į platų automatizavimo ir valdymo sistemų spektrą, ką sudaro automatika elektros inžinerija energija žmogiškieji resursai aplinką tausojančios technologijos Santavilte automatikos specialistų komanda kuria - hibridinės energijos (vėjas, dyzeliniai generatoriai ir...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11%
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11% 11-28 19:13
Statybų kainos Latvijoje praėjusį mėnesį buvo vidutiniškai 11,2% didesnės nei pernai spalį, pranešė nacionalinė statistikos tarnyba.
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2"
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2" 11-28 19:03
Vokietijos vyriausybė kreipėsi į JAV Kongreso narius ragindama nesankcionuoti dujotiekio "Nord Stream 2", nes tai "susilpnins" JAV patikimumą ir "galiausiai pakenks transatlantinei vienybei".

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%