Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EUROCASH1, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EUROCASH1

Atsiliepimai apie EUROCASH1, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EUROCASH1, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki! Šiandien (02.14) Vilniaus PC Akropolyje susidūriau su ne pačiu maloniausiu jūsų darbuotoju. Vaikinas prie pat išėjimo į lauką perdavė man el. cigaretę palaikyti, kol pats ieškojo kitos. Tik atsistojus netoli rūkymo vietos prisistatė berods Egidijus Noreika (jei neklystu) ir pradėjo ne itin maloniu tonu aiškinti, kad aš su juo turiu praeiti į jų būdelę. Kitas apsauginis, dirbantis jau panašu ilgesnį laiką, pradėjo juoktis ir atkalbinėjo jį nuo mano sulaikymo. Po kurio laiko, kai aš jam paaiškinau, kad jis negali be mano sutikimo manęs tikrinti, jis bandė prievarta (pradėdamas smarkiai ir agresyviai man už rankos) nuvesti į būdelę. Mano vaikinas jam suspaudė riešą, kadangi jis suprato, kad aš jam nelabai leidau liesti mane. Esmė ne tame, kad būčiau pažeidus viešosios tvarkos ar kitas taisykles, o jo etiketas. Kadangi el. Cigaretę tik laikiau rankoje, o jis man tvirtino, kad aš ją garinau ir tt. Nelabai patenkinta tuo, juolab kai jo buvo paklausta, ar jis pildys dokumentus, jis nusijuokdamas tarė, kad jam nėra ką veikti :) Manau tai aiškiai apibūdina, kad jis ne visai yra apmokytas...
Sveiki, norėčiau palikti atsiliepimą apie jūsų įmonės darbuotoją dirbantį Kauno prekybos centre Akropolyje. Spalio 18d, lankėmes čili picoje, jiems užsidarant o mums mokant sąskaita prisistatė jūsų 3 darbuotojai, tačiau vienas iš jų buvo ypatingai "kompetentingas'" kol mokėjom sąskaita liepė greičiau skaičiuoti pinigus, išvadino kaimiete, bei kalbėjo pakeltu tonu ir naudojo necenzūrinius žodžius, grasino iškviesti policiją nelabai supratome už ką, ar kad per lėtai skaičiavom pinigus ar, kad atgal atšovėm kad pats kaimietis, vėliau liepė kuo greičiau pasišalinti iš restorano. Išeidaimi iš restorano ir norėdami praeit pro jį, jis mane stumtelėjo ir vėl gi pakeltu tonu aiškino kaip aš ne pro tą pusę vaikštau. Vaikinukas buvo šviesių plaukų su akinukais. Prieš šią įmonę nieko neturiu, ne kartą teko susidurti visi kiti darbuotojai labai malonūs, tačiau šiam labai stipriai trūksta kompetencijos tokį darbą dirbti.
sitam vairuotojui reiketu ismokt kulturos keliose, laukia degalineje lukoil pakruojije kol pries mane vairuotojas isipils kuro, tik negalejau nes sis vairuotojas uzlindo pries mane
Seka pasakas apie save ta įmonė. Viskas yra viskas kitaip.
Apgautoji 2016-10-31 13:01:30
Sveiki, prieš 3 d. susitariau dėl darbo su vadovu Vidmantu, kuris sėdi Akropolyje. Prieš važiuodama jam paskambinau, klausiau ar tebėra darbas, jis sakė kad taip, atvažiuoti. Nuvažiavau, sako darbo nebėra, važiavau iš viso 40 km dėl nieko. Kas užmokės nuostolius? Vadovas Vidmantas pasirodo yra a*******s, melagis, apgavikas. Labai nusivyliau tokiu vadovu.
Na jau čia klystate. Vidmantas yra puikus vadovas. Pats pas jį dirbau tai žinau ką sakau.
Nusiviliau sia imone, esu nescia jau 7 menuo, tikrai labai sunkiai vaikscioti, siandien atvaziau i santariskiu klinikas, privaziavau prie budetojo paprasiau, kad ileistu nes labai sunkiai vaikstau, vos is masinos galiu islipti, tai neileido nes sake vietu near, nors visa aikstele pustuste, zinau kad yra sunumeruotos vietos, bet tikrai zinau, kad puse ju yra laisvu. Labai negraziai siandien ryte pasielge vyrai. Iki asaru apmaudu, kad taip su nesciosiomis yra elgiamasi.
algirdas 2017-02-15 10:22:43
...sokiruotas!!! taip pagerbta VALENTINO DIENA!
taciau perskaites kelis komentarus numone pasikeite, taciau sios dienos ivykis manau pasieks reikiamas institucijas.
Tiesiog priverstas tai padaryti budamas ir noredamas islikti dzentelmenu, nes buvau pazemintas ne tik as, bet ir kartu buvusi MOTERIS. (p.s.VALENTINO DIENA).
Kaunas, PC AKROPOLIS, 2-as aukstas, pardutuve TOMMY HILFIGER, apsilankyta, apziureta buvo ketininimu isigyti keleta prekiu, taciau pardaveja rodos mandagiai paaiskino, kad norimo dydzio nera, o vos perzengus slenksti (nors parduotuveje yra irengta saugos priemones), dar labiau parduotuveje be pardaveju (dvieju), mes buvom du lankytojai.Pardavejos mus praktiskai lydejo siulydamos viena ar kt.preke visa parduotuveje praleista laika.O isejus, kitaip negaliu pavadinti isdygo DU GYVIAI-vienas dar, dar, turiu omeny isore, o kt.beje is kurio musu manymu sklido alkoholio kvapas, keistas "raudonis"veide, na ir aisku "tikro"apsaugos darbuotojo k a l b a.
1.jokio prisistatymo
2.jokio "labas" vakaras
3.nei pavardziu, nei darbuotojo kodo......
4.Rankiniu patikra!!!, Gautas signalas, kad mes padarem "nusikaltima"
5..darbo metu mums vartoti alkoholinius gerimus draudziama..........
6..jokio atsiprasau..........
7.visos pretenzijos rytoj..........
8.........Laukiamas issamus ir operatyvus paaiskinimas.
Atsisukus kameras 2017-02-14, apie 18:40 puikiai pamatysit, o idomiausia tai, kad po "visko", ne jie mus, o mes juos lydejom prasydami vieno, kad palydetu iki pamainos vadovo, nes arsumas, kalbos kultura, kvapas is burnos (vieno) labai stipriai IZEIDE.O dar prie moters, kuri rankose turejo didziule puokste geliu-pasijauciau atvirai prisipazinsiu toks pazemintas, kad zodziais ta sunku apsakyti, Jeigu ne salia moteris, aplinkui minios zmoniu, jei ne PC, jeigu visa tai butu nutike gatveje-prisipazinsiu BUTU BUVE VISISKAI KITAIP.
paciam eile metu teko dirbti PC apsaugos vadovu, kt saugos tarnybose saugoti ne eilinius objektus, bei asmenis gal butu ir paziureta pro pirstus ar pagalvota TOKIA TVARKA.Bet tokio pazeminimo ir kaip minejau tik eile faktoriu mane sulaike nuo kitu pasekmiu, Niekuo detos moters rankines patikra, mano rankines ir "krepselio" su pirkiniais pacioj PC AKROPOLIS sirdy (centre).
Su nekantrumu lauksiu operatyvaus susisiekimo nurodytais kontaktais, "l.domina pareigunu"vardai pavardes, kas ta vakara vadovavo pamainai, kas paskleide melaginga informacija apie "ivykdyta nusikalstama veika"...

pagarbiai,
Labai įdomus komentaras, bet iš teksto iš reikalaujamų duomenų manau, kad Jūs ponas Algirdas geriausiu atveju esat eilinis apsaugos darbuotojas. Jei būtume tai buvęs vadovas žinotumėte, kad niekas Nesuteiks darbuotojų pavardžių ir tikrai nenurodoma kas pakvietė apsauga dėl jūsų požiūris. Betono kokio jūs norit darbuotojo kodo. Priemenu, čia lietuva.
Jei butumet vadovas čia tikrai tokių nesąmonių nerasytumet, o kreiptumetes į centrinę būstinę.
...sokiruotas!!! taip pagerbta VALENTINO DIENA!
1.jokio prisistatymo
2.jokio "labas" vakaras
3.nei pavardziu, nei darbuotojo kodo......
4.Rankiniu patikra!!!, Gautas signalas, kad mes padarem "nusikaltima"
5..darbo metu mums vartoti alkoholinius gerimus draudziama..........
6..jokio atsiprasau..........
7.visos pretenzijos rytoj..........
8.........Laukiamas issamus ir operatyvus paaiskinimas.

pagarbiai,
SVEIKI. ATYDIRBAU SITOJA FIRMUOJA BEVEIK 2 METUS IR TIKRAI NIEKO GERO NEGALIU PASAKYT APIE TAI
ATLIGINIMAS TIKRAI LABAI MAZAS, KOLEKTIVAS NA YPAC KUR DIRBAU INKASACIJOJ NEBLOGAS.
TAI APIE PATI SVARBIAUSIA DALYKA-
REIKIA LABAI DAUG VALANDU ATIDIRBT KAD GAUT 500 EURU, BET DAR PRIKLAUSO VISKAS NUO BUCHALTERIJOS, KUR DIRBA VYR BUCHALTERE KURI PASTOVIAI APGAUDINEJA KAIP IR BUVO SU MANIM IR NE TIK.
TAI PASAKYSIU VIENA, - NE EIKITE DIRB I SITA SARAGA, APGAUDINIES PASTOVIAI!
Nemaloniai nustebino jusu darbuotoju elgesis karoliniskiu poliklinikoj. Siandien ryte api 8-8:30 3 aukste koridoriaus sauroj atkarpoj link kraujo centro, atsistojo du jusu darbuotojai (keista kaip jie palaiko vadinamaja sportine forma, nes vaizdelis juokingas, didziuliais nesciuju pilvais)o atsistojo taip, kad nei praeit, nei apeit, taip, kad senuoliai su ramentais, nesciosios bei kiti noredami praeiti privalejo stabtelti ir situ 2 drambliu PRASYTI LEIDIMO praeiti. I pastaba ir prasyma pasitraukti i sona chamiskai atsakyta"apeisit". Mes zmones, viska suprantam, gal draugai seniai nesimate, bet kazkokia pagarba seneliams, moterims, nescioms bei tiesiog supratimas, kad jie DIRBA o ne pramogauja poliklinikoje turi buti? Nebent visas stafas vien chamai....
Nesuprantu biski jusu... Dirbu sitoje imoneje nuo 2015.07. paprastu darbuotoju ir galiu pasakyti kad pavizdziui Klaipedos vadas Vidmantas vienas is geriausiu virsininku kokius teko man sutkti. Kauno vadas irgi normalus man pasirode. Gal as ir ne viska zinau, bet is savo asmenines patirties neturiu kol kas kuom nors skustis. O jei jie ir slepia kazkokius mokescius, tai kas cia tokio keisto? Musu valstybei neimanoma gyventi kazko neslepiant. Cia jau isgyvenimo reiklalas. Jei imone ir turi savo minusu, tai parodykite kuri imone neturi minusu ir yra tobula. Visur yra savo minusu ir pliusu. Tobulu nera. Tad nepuskite muilo burbulu ant asfalto. Mane niekas nepapirkinejo ir as nieko nepapirkineju ir tai svarbiausia yra man paciam.
„Jums rašo saugos tarnybos UAB „Eurocash1“ darbuotojai - inkasatoriai ir apsaugos ekipažų darbuotojai - negalime prisistatyti, nes dar tebedirbame. Mes esame verčiami vogti iš valstybės savo darbdavių naudai, nors suprantame, kad prarandame savo socialines garantijas, nes mums apmokama dalis algos nelegaliai“, - teigiama darbuotojų laiške. Prie jo pridėtas įrašas, kuris esą patvirtina darbuotojų teiginius. Įraše girdimi vyriški balsai, kurie, anot laiško autorių, yra bendrovės inkasacacijos vadovo ir Kauno skyriaus inkasacijos vadovo. „Mūsų buvęs kolega sugebėjo padaryti susirinkimo Kaune įrašą (jame iš mūsų tyčiojimasi atvirai - mes turime savo sąžiningai uždirbtą algą padengti fiktyviais čekiais už kurą, žemindamiesi kolonėlių darbuotojams). Jis tai įkėlė į „YouTube“, tikėdamasis, kad kas nors iš Lietuvos (FNTT ar kiti) valdžios sureaguos, bet viskas baigėsi taip pat, kaip visada - įrašas staiga išnyko - mūsų savininkai įtakingi!“, - rašoma bendrovės darbuotojais prisistatančių asmenų laiške. Kartu su laišku persiųstame įraše girdėti vyrišku balsu pasakojami du galimi mokesčių slėpimo būdai. Pagal vieną iš jų su darbuotoju pasirašoma „nulinė“ automobilio panaudos sutartis - tai yra be nurodytos sumos už panaudą. Tuomet darbuotojui duodama kurios nors degalinės kuro kortelė su nustatytu pinigų limitu. Pagal sutartį su degaline atsiskaito įmonė. Taigi, tokiu būdu kaip dalį atlyginimo vairuotojas, tikėtina, nemokamai gauna degalų. Kitas galimo mokesčių slėpimo būdas - susitarti su kokiu nors degalinės operatoriumi, kad tais atvejais, kai kuro pirkėjas neprašo čekio ar sąskaitos, jie fiktyviai būtų išrašomi su „Eurocash1” rekvizitais. „Ką vienas Vilniaus skyrius pasidaręs. Jie susiradę operatorių, kuris daro „čekiukus“ - gal pilasi pro šalį važiuojantys. Ir jisai tiems darbuotojams padaro čekius su „Eurocash“ rekvizitais - tokiu atveju nei įmonė, nei darbuotojas papildomų išlaidų neturi, o buhalterija tą sumą perveda į darbuotojo sąskaitą“, - įraše girdimas vyriškio pasakojimas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/darbuotojai-viesai-apkaltino-darbdavi-slepiant-mokescius.d?id=70618342
Gretimame name (Vilniuje) įrengė šitos firmos signalizaciją, tai kaukė visą savaitgalį. Visas kvartalas miegoti negalėjo. Pirmadienį atvažiavo kažkoks nuplikęs skeletas aprengtas bomžiškais drabužiais ir tą signalizaciją bandė tvarkyti. Iki šiol ramybės nėra - tai įjungia, tai išjungia. Kaip tikras Helovynas.Šios firmos paslaugos tiks, jei norėsite susipykti su kaimynais. Beje, vagystės atveju kaimynai kažin ar reaguos, nes bus pripratę prie signalizacijos triukšmo.
Tokiom firmai nereike dirbti su zmonemis, nes nemuoka dirbti ir bendrauti juos visu reiketu neteisti ir ismes is darbo.tegul visi suzino apie tokius ivikius ir kas yra nepatenkintas rasikite man ir bandisime kaska daryti su sita imone ir susidoroti su nepadoriu ir ispustu elgesiu ir galu gale paviesinti ju poelgius ir nepadoru ir nemoksiskumo bendravima su zmonemis. visi kurie nukenteja nuo sitos imones darbuotoju rasikite man ignas.bakucionis@gmail.com
sveiki. as norejau pasakyti kad sita apsaugos imone yra beverte ir virsina visus igaliojimus. Kaip dar gali tokios firmos gyvuoti jas reike sunaikinti ir isju atimti teise kas kokia panasia veikla daryti. juos darbuotojai yra nepaduorus ir ju poelgiai yra nekorektiski kaip dar gali kaska saugoti.
Man patiko dirbti Klaipedos kolektyve Vadovas geras jei reikdavo isegines visada ejo kazka suderinti. O del atlyginimu nesiskuzdavau. Ka pradirbdavai ta ir gaudavai palei valandini niekada nebuvo kad nusuktu. Ir kolektyvas geras aisku kiekvienam darbo kelektyve buna kibirksciu. Bet nieko blogo negaliu pasakyt. Zinau kad kitose saugos tarnybose nusukineja valandas.
noretume parasyti apie klaipedos eurocash 1 padalinyje dirbancia dienine kontroliere Gitana, kuri su nesiskaito ne tik su naujai priimtais darbuotojais, bet ir senai dirbanciais, grubi, nuotaikos zmogus.Del jos nekopetitingumo vyksta nuolatine kadru kaita.
Nu ka galiu pasakyt, peliautojai ir tiek...Konkreciai v***s, jei is zmogaus kuris pametra pinigine, ir atejas atsiimti jos, nerandu pinigu. Tai kaip kitaip juos galima pavadinti.
Dmitrijus Litvinas dirba ekskomisaruose, geras vyriskis.
Labai silpnas bendroves ivaizdis. Pradedant nuo lipduko ant duru iki apsaugos darbuotoju aptarnavimo.
nepatenkintas 2013-08-02 00:36:21
Jo eurocash 1 firma is firmu, tik nesuprantu ar jie visus tikrintojos papirke ar mes visi tylim kad mus durnių vietoj laiko, nei minimumo valstybės nustatyto nemoka, buvau darbo inspekcijoj su skundų tai tie ir pasakė (a ko ten dirbi jei taip blogai yra gi kitų darbdavių) o gal dabar pas mus lietuvoj taip galima kad nieks nieko nebijo, manau dar rankų nenuleisiu rasysiu į seima eisiu per visas instancijas na negalima tai su žmonėmis elgtis kodėl mes kažkokiom firmelem turim leist save mulkint, zemint.
ar gavosi kasnors ar liko tik zodziai
Moka 800lt ir dar prota piso.Cia maziausias atligimas is visu aps.firmu
Kiek esu girdejes is senesniu darbuotoju tai ten neapmoka svenciu, nenoriai apmoka naktiniu valandu, virsvalandziu... Dar tas skandalas kai inkasatorius verte nesti degaliniu cekius...
Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą... :)))
Kol Kaune vadovauja Rimantas Grigaitis - nebus gerų darbo sąlygų ir draugiško kolektyvo!!!
Vienas toks Vilniuj dirba konkretus fail'as - Litwin (Litvinas, budetojas). Dekit ant jo kiek galit, per racija, jei negirdi glushas, siuskit ji na..uj.
Inkasatorių, inkasatorių-vairuotojų
Darbo aprašymas
-Vertybių inkasavimas, pervežimas.
Reikalavimai
-Būtina apsaugos darbuotojo kvalifikacija
-Leidimas ginklui;
-Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
-Ne mažesnis kaip vidurinis išsilavinimas;
-Nepriekaištinga reputacija;
-Panašaus darbo patirtis.
Įmonė siūlo
-Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje.
-Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
-Visas socialines garantijas.

kaip imone gali siulit ir garntot tokii dalika? -Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje.
-Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
-Visas socialines garantijas.
:D norite isidarbint ir gera vieta? riek $ pakisti arba nedirbsi visiskai!!! pvz. 600lt. ir dirbsi gerai, uz toke pat alga, oi! pasalpa....
Perziurejau Youtube medziaga.Tai mokesciu vengimai, ne kitaip!Maniau rimta imone, net CV buvau siuntes.Bet kiek supratau ten moka net maziau nustatomo 5.15 lt/val minimumo, plius neapmoka nakties metu dirbtu valandu.Kosmaras.Dar kazkokios aferos su degalais.

Kur VMI ziuri kad net youtubei yra ideta kaip sunciauja ?

Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Kauno g. 30, LT-20114 Ukmergė.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; saugos tarnybos; žemėtvarka.
UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. birželio mėn. 18d. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek privatiems tiek ir juridiniams...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
"MG valdos" pelnas pernai siekė 4,9 mln. Eur
"MG valdos" pelnas pernai siekė 4,9 mln. Eur 05-25 13:29
Koncerno "MG Baltic" valdoma nekilnojamojo turto (NT) bendrovė "MG valda" praėjusiais metais uždirbo 4,919 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 13,2% mažiau nei 2016 m., kai jis buvo 5,67 mln. Eur.
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas 05-25 12:37
Pirmą kartą per daugiau nei ketverius metus Lietuvoje metinis laisvų darbo vietų augimas buvo neigiamas.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda