Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eurobena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurobena

Atsiliepimai apie Eurobena, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Eurobena, UAB

Visai neseniai atradau šią parduotuvę ir labai tuo džiaugiuosi, nes turi ko ne plačiausią pasirinkimą graužikams. Apsipirkinėdavom fera.lt, bet nebeliko pasiūlos, tačiau dabar viską ir dar daugiau randame čia. Produkcija kokybiška, pristatymas labai greitas (po išsiuntimo gavau sekančią dieną). Viskas liux, rekomenduoju!
Jokios pagarbos klientui, už įmones padarytas klaidas nukentėsit patys, nes jie visiškai neprisiima atsakomybes už savo padarytas klaidas. Buvo užsakytas šūnų maistas tačiau buvo įdėtas visai kitas. Maisto atgal nepriima, nes tik pradarius buvo pastebėta, kad įdėtas visai kitas. Maisto atgal nepriima, pinigu negrąžina, už prekes sumokėta daugiau, o skirtumo taip ir negrąžino. Kažkoks nesusipratimas.
Pirmą kartą užsisakiau iš zoo karalystės kačių konservų. Konservai buvo supakuoti net ne dėžėje, o kartone ir apvilkti plėvele. Tie konservai, kurių dangtelis buvo tiesiog folija, visi sulamdyti ir prakiurę. Užsisakiau gal keturiu skirtingų skonių, atvežė visai ne tuos ir net klaidingus kiekius. Taip užsisakinėjau daug pakuočių po 200g, gavau pakuotes po 400g, kas man irgi nėra tinkama.
Nerekomenduoju ir daugiau čia apsipirkinėti neplanuoju, nors kaina ir mažesnė nei kitur.
UAB Termomontažas
2021-09-29 09:14:37 IP 2be6bkqm
Labai patenkinti šia įmone. Maistelį gavome jau sekančią dieną, ačiū, sėkmės jums :)
Pirkau šuniui maistą, antra kartą, viskas praėjo sklandžiai, adekvati kaina, nemokamas kurjeris ir gavom dovanų, ačiū.
Pirkau kačių maisto 10kg.Nemokamai pristatė po 4 dienų.Palyginimui:jei būčiau pirkusi pigu.lt, mokėčiau 7€ brangiau ir pristatytų po 14 dienų. Ačiū ir iki kito karto.
Atsipalaidavę kažkokie, nerimta firma, vieni liapsusai iš pirmo pirkimo. Sugebėjo net dvi prekes suklyst ir įdėt ne tas per vieną siuntimą, o kurjeriui pažymėt, kad reikia susimokėt pristatant, nors buvo sumokėta. Kaip galima tokiais pasitikėt ir pirkt iš jų.
Uzsisakeme maisa sauso edalo sunims. Atveze per pora dienu kurjeris. Sutaupeme 12e + nemokamas siuntimas. Galiojimas dar +1metai. Be to gavome dovanu, kuriu verte apie 20e. Likome maloniai nustebinti. Pirkome pirma ir tikrai ne paskutini karta. Rekomenduoju!
Tik pakeiskite truputi aptarnavima ;) Uzsakiau preke, laukiau pristatymo. Po 3 dienu tylos parasiau i pasta, gavau atsakyma, kad sio metu laukia preke i sandeli. Bet pasiule alternatyva be papildomu mokejimu ir jau kita diena gavau preke. Rekomenduoju. Patikima imone ir greitas problemu sprendimas. Apie akvariuma neskaitykit. Tai normali praktika, kad preke reikia grazint pakeitimui.
Sveiki. Užsakytas prekes gavome laiku, greitai ir be jokių problemų. Viskas, nuo užsakymo, iki prekės gavimo vyko sklandžiai. Sėkmės įmonės darbuotojams.
Sesė pirko akvariumą. Po kažkurio laiko jis pradėjo irti per siūles. Skambino nurodytų numeriu ilgai, pagaliau pakėlė. Pasake siųskite nuotraukas paštu, per 10d.d. išspręsime ką daryti. Išsiuntė nuotraukas, jokio atsakymo nesulaukė. Skambino dar kartą, ir dar, ir dar. Niekas nekelia savaitę. Pagaliau pavyko susisiekti FB paskyroje. Parašė kad pirmadienį t.y 2021.02.08 viską išsiaiškins. Šiandien 21.02.08 sulaukė pranešimo apie tai kad už savo lėšas turi išsiųsti akvariumą į Marijampolę. O jie atsiųs naują akvariumą. Pakelt ragelio ir pakalbėti taip ir nesigauna. Nepatikima įmonė.
Noriu padėkote Jūsų komandai už gera darbą ir greitą pristatymą.Kainos tikrai geros, mano šuniukai labai patenkinti, tuo pačiu ir šeimininkai gali palepinti savo augintinius geru maistu- gera kaina.
Sveiki, ačiū už prekes, viskas labai greitai, esam patenkinti pirkiniais ;)
Sveiki, ačiū už prekes. Kokią pritaikysite kompensaciją, nes užsakinėjome vieną šampūną - už 10, 90 Eur, o gavome kitą - už 9, 50 Eur. (https://zookaralyste.lt/lt_LT/p/OVER-ZOO-Sampunas-Kondicionierius-Jorksyro-Terjeru-veisles-sunims/7715)?
Kai paskambinote, sutikome pakeisti į kitą prekę, bet ne pigesnę arba galėjote pridėti kokį skanėstą.
Atradimas! Dėl mažesnės kainos siųsdavausi augintiniui maistą iš užsienio, o atradus šią įmonę nebereikės to daryti! Puikios kainos, labai greitas pristatymas
Neįtikėtinai greitas pristatymas. Puiku!
Dėkoju vadybininkei Evelinai už dovanėlę - akvariumo vandens testus. Aukštas įmonės kultūros lygis - kadangi po mano užsakymo sandėlyje neturėjote vienos iš prekių - susisiekėte, pranešėte, kad "krepšelis koreguosis", tikrai malonu sulaukti kažko - kas tikrai pravers. Sėkmės jūsų įmonei, branginkite tokius darbuotojus :)

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...

Klaipėdos ir Kipro automobilių prekybos įmonės įtariamos 400.000 Eur mokesčių nuslėpimu 01-26 21:52
Klaipėdoje ir Kipre registruotos įmonės, užsiimančios automobilių prekyba, įtariamos nuslėpusios 400.000 Eur mokesčių, sulaikyti trys įtariamieji.
Vyriausybė svarsto šildymo PVM tarifą sumažinti iki 5%
Vyriausybė svarsto šildymo PVM tarifą sumažinti iki 5% 01-26 21:39
Šį šildymo sezoną rekordiškai išaugus sąskaitoms už šilumos energiją Vyriausybė svarsto sumažinti lengvatinį PVM tarifą šildymui nuo 9% iki 5%, remdamasi šaltiniais skelbia "Info TV". Tai BNS...
FED pasiuntė signalą dėl palūkanų kėlimo kovo mėnesį
FED pasiuntė signalą dėl palūkanų kėlimo kovo mėnesį 01-26 21:23
FED vadovai pareiškė, kad palūkanų pakėlimas, tikėtina, įvyks netrukus. Tai bus pirmas palūkanų kėlimas nuo 2018 m. rugsėjo.

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

American Express 173,11 +8,92%
IBM 136,10 +5,65%