Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Eurobanas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurobanas

Atsiliepimai apie UAB "Eurobanas"

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Eurobanas"

Vairuotojo naglumas aukščiausio lygio. Išlaipina keleivius tik sau naudingose vietose, nepaisant, kad keleiviui dar iki namu su sunkiom keliom taśėm reikės neaišku kaip dasigauti. Niekam nerekomenduoju šios firmos paslaugų
10 metu vazineju i vokietija, isbandziau ivairias imones, bet pasirinkau imone "Eurobanas" kuriuo esu labai patenkinta, nes vysada malonus bendravimas, vairuotojai paslaugus, jauti kad tykrai stengiasi vyska kuo geriau suderinti, Tariu jiems dideli aciu ir sekmes! Dar nekarta su jumis susitiksime!
Dažnai man tenka važiuoti į Vokietiją darbo reikalais.Šį kartą teko važiuoti bendrovės''Eurobanas''mikriuku ir likau labai patenkintas šios firmos suteiktomis paslaugomis, už tikslų paaiškinimą kokiu autobuziuku važiuosim.Autobuziukas atvyko į nurodyta vietą sutartu laiku, vairuotojas malonus ir taktiškas, kelionė vyko sklandžiai.pagal norą keleivių.buvo sustojama poilsiui, ir pagal planuota laiką nuvykome į mano darbo vietą.Autobuziuke švaru ir maloni atmosfera.Esu labai dėkingas visiems kolektyvo darbuotojams už malonia kelionę ir rekomenduoju naudotis bendrovės ''Eurobanas''paslaugomis.Linkiu laimingų visiems kelionių.
Tik neigiama. Ima siuntinį, kurio negali pristatyti í vietą, negana to, reikia savaitėmis laukti ir net nesugeba susisiekti su klientais, turim patys ieškotis. Nors sumokėta už pristatymą į vietą, tenka važiuoti į kitą miestą atsiimti. Tarpusavyje jie ten nesusitaria, niekas nieko nežino ir su klientais bendrauja bjauriai, kai bandai aiškintis dėl ko jie nieko net nepraneša
Likau nepatenkintas šios įmonės paslaugomis. Praeitą mėnesį keliavau į Vokietiją, jei neklystu Gegužės 27, į Rackwitz miestelį. Paskambinęs sutariau dėl kainos, laiko. Viskas tiko, aptarnavimas buvo malonus. Pasakė, kad iš Vilniaus 8 ryto veš vairuotojas iki Kauno, nuo Kauno važiuosime kitu mikroautobusu. Paklausiau kiek truks kelionė iki mano pageidaujamo miestelio, pasakė, kad parą laiko. Perklausiau ar nebus taip, kad atveš 4 ryto, patikslino, kad tikrai ne. Labai nudžiugau, kadangi važiavau atsiimti iš aikštelės automobilio, o Logistikos centras dirba nuo 8 ryto. Pasakė, kad likus dienai paskambins, papasakos kaip viskas vyks. Viską sutarus išjudėjome iš Vilniaus. Vairuotojas buvo Volodia, labai malonus, mandagus bei profesionalus. Atvykus į Kauną gavau žinutę, kad į Vokietiją veš kažkoks vairuotojas Vidmantas. Paskambinau Vidmantui, jis prisistatė, kad nėra joks vairuotojas. Paklausus kur toliau kreiptis, davė kažkokį kitą numerį, paskambinus į jį, vėl sako, kad nieko nežino. Tada stovėję šalia vadybininkai, nusiuntė į kažkokį busą, net ne tos įmonės. Galų gale pradėjo peštis ir vėl buvau persodintas, tačiau pagaliau pas Eurobano vairuotoją. Nedidelis nesklandumas, paklausus kodėl taip yra, man pasakė, dėl to, kad galimai rinkausi iš ne vienos įmonės kelionę. Taip, manau normalu ieškotis geriausio varianto.
Pajudėjome iš Kauno apie 11 valandą. Kalbant apie vairuotoją - viskas buvo tikrai liuks. Vairuotojas profesionalas, mandagus, kelionė neprailgo, nes labai kalbus. Abu išsikalbėjome, buvo tikrai super. Tačiau iškilo kita bėda - žiūrint į laiką ir likusius kilometrus iki vietos, toli gražu nepanašu, kad būsiu vietoje 8 ryto. Prasidėjo nerimas, kur dėtis iki 8 ryto. Po ilgų paieškų Booking'e radau viešbutį. O visi puikiai žinome, kad jie Vokietijoje tikrai nėra pigūs.
Taigi vietoje buvau puse 2 nakties.
Norint nuvykti greitai, įmonė tikrai padės ir siūlau ją rinktis, tačiau savo atveju likau labai nepatenkintas, kadangi buvo kitų įmonių, kurios sakė tiesą, kad vietoje bus 3-4 nakties, ir veža tikrai pigiau.
Kielis kartus važiavau su tos įmonės vairuotojais, man labai patiko, vairuotojai draugiški, mandagus...nuo to laiko renkuosi tik šią imone
Labai patikima imone. Vairuotojas atvaziavo paimti siunta minute i minute kaip ir buvo sutarta, operatyviai.Ir siunta atvezta taip pat laiku kaip ir buvo planuota. Malonu bendrauti tiek su administracijos darbuotojais tiek su vairuotoju. Sekmes Jusu imonei linkime ! Saunuoliai!
Nesvarbu 2017-08-03 09:36:19
Nepatikima firma, nepatikimi vairuotojai, net nesugeba nei paimti nei paskambinti, laukiau iki vėlumos skambučio kurio taip ir nesulaukiau.. ryte teko pačiai skambintis ir klausti kodėl nei paima nei skambina, ir pasakė jog vairuotojas apsigalvojo ir nepaimė siuntos..GĖDA...žmones, nesirinkite šios firmos..
Miela Ponia, neiškreipkite faktų, žinome apie ką kalbate, mes esame priklausomi nuo keleivių, jums buvo pasakyta, jog siunta nepaimta, kadangi keleivis atsisakė kelionės, mes pirmenybę taikome keleiviams, o siuntas registruojame tik dieną prieš kelionę, kai keleiviai patvirtina savo kelionės rezervaciją, tačiau ir keleivių planai pasikeičia, tuo pačiu keičiasi ir mūsų maršrutai dėl siuntų. Neiškreipinėkite faktu.
Stasys Tamušauskas
2017-03-21 08:55:37 IP 2e7r0191
Jau ne pirmą kartą pasinaudojau šios firmos paslaugomis. Ingrida ir Odeta labai maloniai bendrauja, aiškiai ir tiksliai išaiškina rūpimus klausimus. Vairuotojai labai malonūs, taktiški, kelionių metu niekada nekilo jokių problemų. Autobusiukai komfortabilūs, vairuotojai dažnai sustoja poilsiui, tačiau nuvažiujama greitai ir patogiai numatytu. Esu labai dėkingas šio kolektyvo darbuotojams ir rekomenduoju pasinaudoti šios firmos paslaugomis. Geros sveikatos, laimingų kelionių Jums!''
Tik su su sitos firmos mikriukais vaziuot labai vairuotojei mandagus. Aciu jiems uz malonias kelioles. Kuo geriausios sekmes Eurobano firmai!
Nijolė Veronika
2016-11-21 11:02:42 IP 28mdospi
Nuoširdus AČIŪ vairuotojui REMIGIJUI už kantrybę, gerą nuotaiką, profesionalumą ir atsakingą požiūrį į keleivius ir darbą.
Didelės Sėkmės Jums darbuose ir gyvenime!
Vilija 2016-09-10 13:52:10
Sveiki, išsiunčiau laišką firmos nurodytu email adresu.Deja deja, jokio atsakymo. Turiu grįžti su šios firmos autobiusiuku iš užsienio į Lietuvą, bet atsakymo jokio. Ar jie atsako tik į telefoninius skambučius? Todėl kreipiuosi viešai. Man bus reikalinga reikalinga sąskaita už suteiktas paslaugas. Noriu žinoti ar keleiviai drausti kelionės draudimu? Taip pat negaliu sužinoti kiek kainuoja kelionė ir ar vežate nuo" durų" užsienyje iki" durų" Lietuvoje? Ar tai individualiai pasakoma kiekvienam, tada prašau atsakyti mano nurodytu email. adresu.Ačiū
Gerb. Vilija,

pirmiausiai norime padėkoti už komentarą, bet kokia nuomonė yra labai svarbi. Atsakome į visus klientų siunčiamus laiškus. Mūsų el.pašto adresai yra skelbiami mūsų įmonės puslapyje www.eurobanas.lt. Nežinome kur Jūs rašėte mums, kad negavote atsakymo. Todėl maloniai prašome pakartoti laišką į mūsų bendrą įmonės el. paštą eurobanas@gmail.com.

Jeigu norite viešai klausti, mes Jums viešai ir atsakome: PVM SF yra išrašomos visada, keleivių draudimas be abejonės yra ir įskaičiuotas į kelionės kainą. Mūsų paslaugos nėra nuo "durų iki durų". Visą informaciją galime suteikti telefonu arba galite pasiskaityti mūsų įmonės puslapyje www.eurobanas.lt. Gražios dienos ir lauksime Jūsų laiško.
Aciu vairuotojui Norbertui uz saugia kelione i Lietuva. Paslaugus, mandagus, linksmas, bendraujantis.Visada noreciau vaziuoti su tavimi, linkiu tau visada ramaus kelio !!! sekmes.
Malonu kad dirba šioje firmoje tokie vairuotojai kaip Arnas, Linas, Dalius kurie moka elgtis su žmonėmis, kurie galvoja kad veža žmones, o ne malkas. Malonu keliauti kada vairuotojas galvoja apie keleivius, o ne apie tai, kaip greičiau pabaigti šią kelionę.Didelė pagyra vadovui, už nuostabius jo vadovavimo sprendimus.
UAB "Angel Amber"
2016-09-04 15:46:47 IP 28m9563v
Arnoldas, atsakingai žiūri į savo darbą, bei rūpinasi keleiviais.
Linas, šaunus vairuotojas, padeda sunkią naktį kelionėje ištverti
Deja imone tik skelbiasi skambiai taciau darbus atlieka atmestinai arba isvis ju nenori atlikti. Vairuotojai zemo lygio, nekalba uzsienio kalbomis, todel uzsienyje susiduria su sunkumais ir problemomis. Es labai nusivyles sia imone ir niekam nerekomenduoju tureti reikalu, nes bus problemu! Vaziuot tai vaziuoja, bet ka jie ten veza ir ko vaziuoja taip ir nesupratau......
Esu labai nusivylusi sia imone. Buvau apgauta. Kelios dienos iki keliones buvo zadeta, kad mane pasiims ryte gavos taip, kad paskutine akimirka suzinojau, kad mikriukas atvaziuos vakare....ryte turejau susikrauti daiktus visus ir atlaisvinti viesbuti del tu buvo butinas mikriukas is ryto, kad su lagaminais gatveje laukti nereiketu. Esu jau labai daug kartu su kitomis imonemis taip nudegus kai su lagaminais rankose pusdieni atsovejau gatveja ir laukiau kol kas teigsis mane paimti...tikejausi, kad si imone kitoke, bet deja tas pats variantas PAZADETA, kad atvaziuos ryte, o finisas toks vel su lagaminais laukiu gatvėje iki vakaro...
Sveiki, Noriu padėkoti, vairuotojams Valiui ir Remigijui, kurių dėka grįžau į namučius gegužės -22d.iš Vokietijos.Likau patenkinta kelione ir vairuotojų elgesiu. Taip pat noriu padėkoti ir vairuotojui Andriui.
Linkiu visokeriopos sekmės....
Gina Staliūnė
Aiste 2016-05-15 12:18:26
Jau ne viena as pastebejau, kad trinat komentarus, kurie jums netinka ir dar patys save isrinkot metu vezejais.
Gerb. Aiste,

labai malonu, kad sekate mūsų komentarus, bet tuomet sekite atidžiau, gal tada nesusidarys klaidingas įspūdis.
Norime Jums suteikti tokios informacijos, jog trinti galima tik savo komentarus, o apie metų vežėjų konkursą nieko negirdėjome. Būtų labai malonu sužinoti kur galima rasti informacijos apie šį mūsų pasiekimą.

Geros Jums dienos, Aiste!
Vazineju su "EUROBANU" jau 6 metus ir tikrai nesigailiu, kad pasirinkau butent juos. Tikrai gerai organizuoti ir svarbiausia, patikimi. Per ta laika neteko nei karto nusivilti. Vairuotojai mandagus, autobusiukai tvarkingi ir svarus. Daznai vezu siuntas is Vokietijos i Lietuva ir esu ramus del ju saugumo. Manau ir toliau bendradarbiausiu su sia imone, nes jie rupinasi savo klijentu. Sekmes!
Puikus aptarnavimas. Mandagus vairuotuojai. Aciu uz kokybiskai atlikta paslauga. Taip ir toliau. Sekmes.
Nors buvau perkelta is kito autobusiuko i Eurobano autobusiuka, tuo tikrai nesigailiu, nes is karto gerai pasijutau, nes vairuotojai skiriasi Kaip diena ir naktis. Vairuotojas buvo linksmas ir pareigingas, vardas jei neklystu Linas.vairuoja labai atsakingai, Nors keliai buvo ne musu naudai, atvaziavomai greitai ir patogiai. Linkiu geru darbu Eurobanui.
Važiavau prieš savaitę, kelionė neprailgo, autobusiuoas tvarkingas ir patogus, vairuotojas Linas labai malonus, linksmas žmogus. Sekmės darbuose ;)
Na tai supratau dabar, kad blogus komentarus istrinate.Taip ir nepaaiskinsite, kodel kelione is Vokietijos truko. 54 valandas?
liuks vairuotojai!
Sveiki, siandien sakiausi bilieta i Vokietija.Esu labai patenkinta sios imones paslaugomis, nes naudojuosi nepirma karta, ir linkiu siai firmai gyvuoti ir toliau.Rekomenduoja sia firma naudotis visiems, NEAPSIRIKSIT....SKLANDZIU KELIONIU.ACIU JUMS IR SEKMES TOLIMESNIUOSE DARBUOSE.
Sveiki, tiek as, tiek mano mama naudojames sios firmos paslaugomis ir esame tikrai labai patenkintos, kiek teko vaziuoti labai saunus vairuotojai vis papuldavo, kelione neprailgsta, o ir patys autobusiukai yra patogus. Tikiuosi ir tolimesniu tokiu sklandziu kelioniu. Aciu jums ir sekmes darbuose !
Labai patenkintas šios įmonės paslaugomis! Labai malonus kolektyvas, visada pasiūlantis geriausią alternatyvą. Taip pat teko siųstis didelės vertės krovinius. Nekilo jokių problemų dėl siuntos apgadinimų ar kitokios padarytos žalos. Žodžiu tikrai patikima įmonė! Sėkmės.
Kaip malonu, kad pagaliau teikėtės atsakyti! Būtent tokio Jūsų atsakymo ir tikėjausi! Tai štai ir aš Jums atsakau:

1. Jeigu Jūs manote, jog bloga reklama irgi yra reklama, tuomet sveikinu Jus! Ir gerbiu Jūsų nuomonę.
2. Mano komentarai nėra iš „piršto laužti“ kaip Jūs sakote. Todėl prisegu failą prisegtuke, kuriame akivaizdu iš kur ir kas rašo (kaip ir jau anksčiau minėjau, ne visus savo komentarus spėjote panaikinti).
3. Juodinti Jūsų įmonės aš net nesiruošiu ir to nedarau. Jums ir be mano pagalbos, patiems tai puikiai sekasi.
4. Problemų su savimi neturiu ir savo paslaugų man galite nesiūlyti, nes Jūsų paslaugomis net ir kraštutiniu atveju nesinaudočiau.
Todėl linkiu Jums ateityje būti apdairesniems ir bent jau nerašyti patiems apie save atsiliepimų (kaip matau tai pastebėjau ne aš vienas, nes toks komentaras jau pas jus buvo). Sėkmės darbe!
Vytas 2015-11-02 15:41:44
Labai įdomu... Dar prieš keletą dienų visi mano minėti žmonių atsiliepimai iš to pačio IP adreso buvo, o po mano komentaro jie beveik visi jau pašalinti. Jų nebėra. Tai padaryti galima tik iš to kompiuterio iš kurio jie buvo parašyti. Išvada: aš buvau teisus. Juos rašė vienas ir tas pats asmuo. Ir ĮDOMU KAS GI TAI GALĖTŲ BŪTI??? :) Manau klausimų daugiau nekyla niekam.
Gerb. Vytai,

džiaugiamės, kad domitės mumis, vadinasi mūsų reklama tikrai veikia. Galite ir toliau rašyti iš piršto laužtus komentarus ir toliau juodinti mūsų įmonę, jei Jūs turite tam laiko ir noro dar galite ir mums paskambinti, mes tikrai Jus išklausysime. Gal turite ir dar kokių problemų susijusių su Jumis pačiu, mes taip pat Jus išklausysime, o gal dar ir kuo padėti galėsime.

Ačiū Jums už rūpestingumą.
Gražaus Jums vakaro ir nebūkite toks pesimistas, Gerbiamasis Vytai.
Vytas 2015-10-30 19:40:26
Planavau važiuoti su Jūsų firma į Vokietiją ir kaip tikriausiai daugelis žmonių pradžioje norėjau pasiskaityti atsiliepimus apie Jūsų firmą. Tačiau pastebėjau labai įdomų faktą. Beveik visi “GERI” atsiliepimai (Valerija, Aurelija, Albertas, Valdelis, Liuda, Mama, Gerai, Reda, Mindaugas) yra parašyti iš to pačio IP adreso (kiekvienas kompiuteris turi savo unikalų taip vadinamą IP adresą) kaip ir atsako SAVININKAS. Tai kaip suprasti??? Žmonės parašę gerus atsiliepimus gyvena tuose pačiuose namuose kaip ir savininkas??? Ar pati įmonė apie save rašo gerus atsiliepimus, nes nesulaukia jų iš TIKRŲ klientų??? Su tokia firma tikrai nevažiuosiu…
Sveiki.vazevau ir as pries savaite.patiko.labai draugiskas vairuotojas rimas.labai malonus.susiradau "zmona" autobuse kartu vazevom.zmona atsiliepk jei skaitai...na rekomenduociau ir jums
Viska ka imanoma gera parasiti apie transporto paslaugu - galma parasiti cia. OPERATIVUMAS KOKIBE ATSAKOMIBE.......... Naudojau ne viena karta ir toliau nauduosiu ir kitem visada pasiulisiu. ACIU
Labas vakaras,

esu nuolatinė firmos Eurobanas klientė. Kai tenka nemažai važinėti, vertinu kokybę ir komfortas. Šitomis savybėmis pasižymi ši firma. Autobusiukai labai patogūs ir jaukūs. Taip pat noriu padėkoti ir vairuotojams, nes kiek teko važiuoti, tai visuomet mandagūs ir paslaugūs.

Ačiū
Naudojausi šios įmonės paslaugomis ir likau labai patenkinta. Buvo labai operatyviai sureguota į mano kaip kliento iškilusią problemą - skubiai pristatyti siuntą.
Tikrai labai rekomenduoju!
Laba diena.As savo nuomone isreiskiau todel, kad buvau is jusu firmos autobusiuko persodinama dar du kartus.Nors pries vykdama dar paklausiau ar nebusiu persodinama.Atsakymas buvo ne.Juk as renkuosi su kuo man yra patikimiau vaziuoti.Jus tokiu atveju turite klientus perspeti kad galite persodinti i kitu firmu autobusiukus.As uzsisakinejau pries savaite isvykima., ir jokio perspejimo nebuvo.Esu su daug firmu vaziavusi, bet jusu firma man patiko, kad geri autobusiukai, saunus vairuotojai, malonus bendravimas su klientais, autobusiuke palaikoma tvarka nuo isgerinejanciu, ko nepasakiciau kitose firmose.Aciu
Ačiū už išsakytą nuomone. Tačiau nesuprantame, priekaištų musų įmonei, dėl įvairių problemų atsitikusių kelionės metu, juos turėtumėte reikšti EURO TRAVELING LTD vežėjams. Geros dienos.
Rekomenduoju. Neturiu priekaištų. Viskas buvo kaip sutarta. Nuvažiavome greitai. Didelis Ačiū Eurobanas vairuotojui už ramią ir saugią kelionę.
Vakar parvykau i LT su sios firmos autobusiuku. Esu labai patenkinta. Labai geras vairuotojas. Vardas Algis, jeigu neklystu. Labai greitai parvaziavom. Jeigu kas buvo negerai, tai vienas keleivis-kiaule girta. Bet i tai nekreipkim demesio. Visus su artejanciomis sventemis!!!

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kodėl aš toliau tikiu FIRE
Kodėl aš toliau tikiu FIRE 09-22 12:18
Pastaruoju metu nemažai diskutuota, ar FIRE (Financial Independence, Retire Early) judėjimas turi prasmę Lietuvoje ir ar iš viso savo poreikius apkarpantys ir į taupymą (investavimą)...
Per rinkimus trijose apygardose ryte balsavo 6,64% rinkėjų
Per rinkimus trijose apygardose ryte balsavo 6,64% rinkėjų 09-22 12:02
Per sekmadienį vykstančius rinkimus į laisvas Seimo narių vietas Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose iki 10 val. ryto balsavo 6,64% rinkėjų.

"Brexit" įvyks..

AT&T 37,91 +2,05%