Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Euro Asista, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Euro Asista

Atsiliepimai apie Euro Asista, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Euro Asista, UAB

Sveiki, norėčiau padėkoti už pagalbą, kurios prireikė gegužės 26 d. Panevėžyje. Malonu buvo sutikti paslaugų jūsų bendrovės tralo vairuotoją, tik gaila, nesužinojau jo vardo ir pavardės. Paslauga buvo suteikta adresu Ramygalos 13, automobilio "Škoda Octavia" valst. nr. FTR 272. Ačiū.
Esu labai dėkinga už profesionalią skubią pagalbą vairuotojams Arvydui ir Broniui - už ištraukimą iš Akropolio aikštelės ir automobilio pargabenimą iki namų.
Labai ačiū už suteiktą puikią pagalbą kelyje, vairuotojo, atvykusio su tralu, profesionalią pagalbą ir aukštą paslaugos kokybę. Kuo geriausios rekomendacijos!
Arturas 2021-12-26 23:26:19
Dabar man paaiškinkit.
Elektrėnų Maxima sugedo auto. Transportuoja i Vilniaus sostena nors Kauno ir arčiau ir greičiau ir man patogiau. Bet pas jus gal GoogleMaps kitokie? Pagal mane tai Kaunas turėjo but pasiūlytas kaip artimiausią atstovybe.

Ar čia jei garantinius auto vežat kur norit?
O tai labai didelis skirtumas yra tarp 2km?????Vistiek pagal garantija tvarkys.
Dabar man paaiškinkit.

Ar čia jei garantinius auto vežat kur norit?
Ziauri imone. Savaitgali ir pirmadieni pakelia ir numeta skambucius kad islaikyti gera "SL". KOKYBE NULIS!. Vadovai ir vadybininkai turbut mazai moka darbuotojam arba blogai apmokyti darbuotojai.
Gaila kad EDRAUDA turi su jumis sutarti. Falck Lietuva tikrai geresne Imone.
Žemiausio lygio įmonė. Telefonu pasako viena, daro visai ką kita. Mano rekomendacija, apeiti juos 50 km spinduliu. Kol išklausai jų prisistatymą telefonu, užmigt galima. Bet čia dar niekis. Nematau prasmės išvis skambinti. Nieko nesutvarko. Žmones naktį palikti velniai žino kur. Viešbutį turėjo ieškotis patys per lietų palikti gatvėje. Nieko ką žadėjo apmokėti - neapmokėjo. Nei viešbutį surado, nei mašina sutvarkė - NIEKO. Galiausiai žmones parsivežėm patys, o mašinai samdėm tralą ir vežėm SAVO SĄSKAITA tvarkyti į Lietuvą. Man gaila Sostenos, kad su jumis velniais priversti dirbti. Iš visų patirtų išlaidų išsirenka kažką vieną ir kiša lapą pasirašyti, kad neturėsi vėliau pretenzijų ir nesiginčysi. Esat melagiai, s*****i! Nesuprantu, kaip Renault nemato jūsų visų šitų žiurkevimų.... Parsiduodu 1 metų senumo Renault Trafica, kad su jumis daugiau gyvenime nesusidurčiau. Visiem kas skaito, patikėkit manim, užjaučiu Sostena, bet apeikit Renault, yra pilna alternatyvų.
Richardas Jonaitis
2021-06-04 13:14:50 IP 28mep6ra
Sveiki, matau, kad parašyta daug neigiamų komentarų, bet gyvenime ne vien juodos spalvos. Man patiko Euro Asista draudimo paslaugos. Neužsivedus automobiliui gan greitai atvyko tech. darbuotojas su akumuliatoriaus 'užkūrėju' deja paaiškėjo, kad akumuliatorius visiškai nusėdęs ir jo prikelti nebepavyko, tad turėjo atvykti tralas kuris ir nutempė mano mašiną. Visa tai Vilniaus mieste įvyko per daugmaž valandą. Tai sakyčiau, kad viskas tikrai neprastai. Linkiu, kad ir jums būtų daugiau teigiamų patirčių.
PAULIUS 2021-04-21 15:40:14
Ir buvau kreipesis tiesiogiai i jus pora kartu. Jokio paaiskinimo negavau :)
Ir dar apgave buvot, kad keleiviu transportuoti nepriklauso, nors pagal sutarti buvo irasyta "su transporto priemone galioja ir keleiviu pervezimas, ne daugiau, nei automobilyje yra registruota sedimu vietu":D du zmones nakti kaimo kelyje palikot, nes ''mes paimam tik du zmones max" :)
P. Pauliau, tai matyt buvote neteisus ir dabar ieškote teisybės internetinėje erdvėje? Dar kartą Jums rašau, prašau kreiptis oficialiai į mus, mes Jums pateiksime oficialų atsakymą, jeigu Jus apgavome galite kreiptis į kitas instancijas kurios jau nuspręs ar mes jus apgavome ar ne. Jeigu pageidaujate galite kreiptis tiesiogiai į vadovybę [email protected] skundas bus perduotas atsakingam asmeniui kuri atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, siūlau ginčus spręsti taip, nes jeigu tai iš tiesų mūsų klaida, prisiimsime visą atsakomybę ir pasiūlysime sprendimo variantus. Ačiū
PAULIUS 2021-04-21 15:37:16
Kai perskaitai sutarti, pasitikrini, kad salygos tenkina (nuvaziuojamas atstumas, visos LT teritorijoj paslauga ir pan). po pusmecio, vienasaliskai atsiunciat sutarti, kad man priklauso kitas paketas, ir galioja 70km nuo namu ar kazkiek. Ir tik viena kart per metus paslauga. Tai yra milziniskas skirtumas. Ir jeigu buvo klaida tai cia jus turetumet spresti, o ne as ieskoti teisybes tarp jusu ir jusu pardaveju :D
Ir buvau kreipesis tiesiogiai i jus pora kartu. Jokio paaiskinimo negavau :)
Euro Asista 2021-04-21 15:29:50
Laba diena, kaip tikriausiai jau žinote, tiesiogiai mes paslaugų neparduodame, jeigu esate nusipirkęs paslaugų paketą, prašome rašyti tiesiogiai mums mes išnagrinėsime Jūsų poziciją ir jeigu reikės susisieksime su pardavėjais, kad jie Jums paaiškintų Jūsų sąlygas. Nes dažniausiai nepasitenkinimas kyla iš nežinojimo. Ačiū ir geros dienos
Donatas 2021-02-20 13:29:54
Įmonėje dirbantis ir pagalba kelyje koordinuojantis operatorius Vaidas (pavardės pasakyti nesutiko) yra mulkis, kuris nesupranta, kad priversti mažamečius vaikus laukti pagalbos “bendroje eilėje” dvi valandas tokiame dideliame šaltyje yra nežmogiška
P. Donatai, prašau kreiptis tiesiogiai į mus, mes išnagrinėsime Jūsų situaciją ir jeigu buvo padaryta klaida iš mūsų pusės prisiimsime visą atsakomybę. Labai lauksime Jūsų kreipimosi. Geros dienos
Paulius 2019-12-10 10:21:32
Apgailėtina įmonė. Pardavė pagalba kelyje pilniausią paketą. Po tech gedimo pareiškė, kad buvo klaida ir man priklauso pats pigiausias, o ne pats brangiausias paketas. Pries pirkdamas skaiciau sutarti, visas salygas ir jos man tiko. Todel uzsisakiau. O minimalios salygos tokios bevertes, kad net neverta isviso tokiu uzsisakineti, i laiskus neatsake, tiesiog pranese, kad mano sutartis savavaliskai, vienpusiskai pakeiciama nauja sutartimi, nors jie to daryti negali. Kadagi įmone apgailetina, pinigu suma labai nedidele, tai nusprendziau su advokatu neruosti teisiniu dokumentu. Bet pozicija aiski sios imones.
P.S. Beje, gedimo atveju, jie taip pat meluoja ką turi, ko neturi padaryti. Butinai skaitykit sutarties salygas. Mums aiskino, kad keleiviu neturi gabenti (pagal sutarti privalo ir patys ta isipareigoja).
Edgaras 2021-02-10 15:18:45
Labai prastas ir įžūlus aptarnavimas. Ypatingai iš Vlado Bužausko. Kiek suprantu skambučių centro vadovo. Tiesiog buvU nukreipinėjimas iš vieno telefono numerio į kitą. Vietoj to, kad padėtų išspręsti esama situacija tiesiogiai pasakė, kad skambintis kitur ir aiškintis. Neva kiti mane nukreipdami į juos meluoja, nors paslaugas teikia Euro Asista. Labai absurdiška. Aš buvau šokiruotas tokio vadovo elgesio, vietoj to, kad spręstų problemą ar norėtų padėti tiesiog pasiunčia toli toli..
Laba diena, p. Edgarai, visų pirma norėčiau pabrėžti, kad Jūs paslaugą pirkote ne iš mūsų ir Jūsų prašymas gali būti įgyvendintas tik pardavėjo. Tas Jums ir buvo paaiškinta pokalbio metu, jeigu Jūs įžvelgiate nemalonų bendravimą ar nemalonų elgesį Jūsų atžvilgiu maloniai prašome rašyti oficialų nusiskundimą mums, tada mes Jums pateiksime oficialius atsakymus. Kitokiu atveju prašome ištrinti atsiliepimus kurie neatitinka realybės. Ačiū ir geros dienos
Paulius 2019-12-10 10:21:32
Pas mane dar prastesnė situacija, aš pradedu galvoti, kad jie s*****i. Pardavinėja fiktyvias paslaugas.
Aciu technines pagalbos vairuotojui Antanui uz suteiktas paslaugas gabenant automobili is kauno i vilniu, malonu ir aisku bendravima, dekui.
Paulius 2019-06-27 09:55:48
Atsitikus automobilio gedimui ir paaiškinus situaciją jog gedimas įvyko šalia darbovietės kurioje yra autoservisas vadybininkas atsisakė suteikti pakaitinį automobilį, nes neva automobilis suteikiamas tik po transportavimo, pasiūlius transportuoti automobilį į už 20 metrų esantį autservisą taip pat atsisakė nes atstumas per mažas. Automobilį dabar transportuosime į už 1 km. esantį autoservisą tam, kad šią problemą išspręsti. Gaila, kad tokiais atvejais negalite vadovautis elementaria logika, taip sutaupytumėte ne tik savo laiko bei pinigų. Šis "žaidimas" sutrukdė nemažai ir mano kaip kliento laiko.
Susiduriau su labai panasia situacija siandien dirbu servise. automobiliui pradejo metyti akumuliatoriaus klaida tai viskas gerai tai ne tai darbe pasiziurejom kad kaput generatoriui nes nebekrauna paprasiau pakaitino automobilio tai irgi atsake kad tturejau pirma trala issikviesti nors paaskinau jog nemaciau tam priezasties iskarto daryti nes automobilis vaziavo todel atvaziavau savaime. Ir atsake taip jog siuo atveju negali teikt paslaugos nes mat masina jau servise ir pakaitinio auto negali duot bet kito gedimo atveju duotu su ale jau issikcviestu tralu pasakius kad kam jiem islaidaut tam tralo siuntimui kai pats davaziavau ir tik tada issiaiskinau gedima likau d******s vietoj kad taupiau ju pinigus ir paklausus uz ka tada mokami pinigai kai nutiko beda ir jie man niekuom nepadejo atsake kad siuo atveju nieko negali padet nes pats davaziavau servisan. Idiotu kompanija legaliai vagianti is zmoniu pinigus... ☺️
2019.10.10 Alytytuje, techninės pagalbos darbuotojas Vaidas padėjo užsivesti automobilį, nors problema buvo ir ne su akumuliatoriumi. Dar sykį didelis ačiū už pagalbą.
Likau labai patenkintas suteiktomis paslaugomis, aukstos kvalifikacijos transportavimo paslauga bei naujutelaiciu pakaitiniu automobiliu. Aciu!
Ko verta tokia pagalba? Paskambinus laukiau daugiau nei 15 min, taip niekas ir neatsiliepė.
Fantastiškas techninės pagalbos vairuotojas Michail Voitkevič. Esam labai dėkingos už pagalbą sugedus automobiliui!
Esu labai dėkinga techninės pagalbos vairuotojui už nuostabų bendravimą pagalba ir saugu bei malonu grįžimą namo. Michail Voitkevic super vairuotojas nuostabus žmogus. Tikrai mylintis savo darbą
Esu nusivylęs šios kompanijos darbu. O pikčiausia ir gaila, kad "Lietuvos draudimas" yra juos paėmęs kaip partnerį, teikiantį pakaitinio automobilio suteikimo paslaugas. Tiesiog teks daugiau nesidrausti Lietuvos draudime, jei toleruoja nepatenkinamą elgesį su LD klientais, ypač ištikus bėdai... Kita vertus, galime pasimokyti iš šios firmos, kaip maloniai ir kultūringai klientą pasiųsti po velnių. Patariu neturėti reikalų su šia firma, jei nervai brangūs.
Pritariu Vido atsiliepimui. Sumokėjau už tariamą paslaugą ir likau apstulbęs, kai man nurodė, kad paslaugos neteiks. Važiavau iš Vilniaus į kurortinį miestą, bet grįžtant nulėkė generatoriaus diržas ir auto po kurio laiko užgeso. Aišku, buvau užsisakęs paslaugą "Pagalba kelyje", bet man paskambinus pasakė, kad jūs užregistravote jau sugedusį automobilį ir bandote piktnaudžiauti gerumu. Tačiau kaip su sugedusiu automobiliu nuvažiuočiau 150 km? Su tokia "pagalba" būčiau styrojęs kelyje ilgai ilgai. Prasta įmonė, venkite jos.
Rytoj važiuoju pasiimti pakaitinį automobilį. Būtinai parašysiu detalų atsiliepimą apie teikiamas paslaugas.
Darbuotojai labai mieli, kalba mandagiai, labai šiltas nuoširdus bendravimas.
Bet kai reikia suteikti paslaugą, del pakaitinio automobilio, kurią patys ir nurodo kaip teikiamą. Bando išsisukti, prisidengdami tiksliomis sąlygomis ir reikalavimais, kad sugaišęs daug laiko ir pastangų, bei netekęs karybės, kientas nusprestų atsisakyti savo noru, taupydamas laiką, jam priklausančių paslaugų. Tada tolesnė informacija teikiama nuotrupomis, kad kuo labiau apsunkinti visą tolesnį procesą, tačiau išties mandagiai.
Likau nuoširdžiai suvažavėta, mandagiu informacijos teikimu, bandan išvengti įsipareigojimų. Labai įspūdinga patirtis. Viliuosi paslauga bus suteikta iki galo.
Na jau santexnika koki turi, moka atsukt uzsukt o kai prireikia kazkokios rimtesnes irangos tai vaziuoja nuomotis. s*******o kontora susiliejus su Lietuvos draudimu. Kol nesusipiksi bieko nebus nieko nepadarys
Tariu ačiū bendrovei UAB "Euro Avista", ypač vairuotojui Justinui Bubuliui už suteiktą pagalbą kelyje, už šiltą, nuoširdų ir pagarbų bendravimą sprendžiant visas su gedimu susijusias problemas.

Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...
Maksi servisas
Autoserviso Paslaugos Vilniuje

Adresas: Lukšio g. 16, LT-08457 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
Važiuoklės remontas,ratų suvedimas Turbinų remontas, tepalų filtrų keitimas Variklių remontas, pagrindinių dirželių keitimas Kompiuterinė diagnostika, elektros sistemos remontas Greičių dėžių ir sankabų keitimas, remontas Stabdžių sistemos remontas Ratų montavimas, balansavimas Kondicionierių pildymas ir remontas...
Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?