Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eurivila, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eurivila

Atsiliepimai apie Eurivila, UAB

Žaliuzės, roletai, markizės
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Eurivila, UAB

Gintaras Uza 2020-10-01 16:01:27
Gerbiamas Mindaugai. Mums labai apmaudu, kad užsakyti roletai neatitiko Jūsų lūkesčių. Jūsų pasirinktas audinys tikrai yra kokybiškas, ir ne pigiausias, pagamintas Vokietijoje ir turi Oeko-Tex sertifikatą. Jei gaminys neatitinka išmatavimų - mes jį būtinai pakeisime - prašome atsiųsti nuotraukas pridėjus matavimo ruletę (el.paštas eprekyba@eurivila.lt).
Pridedu nuotraukas kaip atrodo 100 Eur. kainuojanys roletai. UAB Eurivila, roletai.lt tik atsirašinėja ir trina neigiamus komentarus soc. tinkluose norėdami sudaryti apie save teigiamą įvaizdį.
Mindaugas 2020-10-01 10:23:59
a*******i! NETIKĖKITE TEIGIAMAIS ATSILIEPIMAIS! iš Eurivila www.roletai.lt internetu užsakiau 100 Eur. kainavusius lango roletus. Roletai atėjo pagaminiti iš ypatingai pigaus ir prasto audinio. Kas planuojate užsakyti, taip pat atkreipkite dėmesį, kad roletui "vaikščioti lange" yra naudojami ne vamzdeliai, bet tik juostelės - kad tik kuo pigiau. Roletas buvo nekokybiškai surinktas - laikančios detalės "kritinėjo". Roleto dydis taip pat nedaug, bet skyrėsi nuo išmatavimų (užsakinėju ir matavau - tik kitur - jau ne pirmą kartą). Paskambinus Eurivila www.roletai.lt nurodytu tel. 370-37-423333 atsiliepusiam vadybininkui mano nepasitenkinimas roletų kokybe sukėle juoką ir man buvo pasakyta, kad nesu vienintelis nepatenkintas, o viskas su kokybe pas juos yra gerai, ir aišku kad nei pinigų negrąžino, nei bandė kažkaip kitaip išspęsti.
Atliko darbus labai greitai bei kokybiškai, super!
Buves potencialus klientas
2019-06-10 19:01:44 IP 28mdn7v7
Imones vidineje politikoje butu i nauda daugiau demesio skirti bendravimui su klientais, potencialiais tuo labiau.
Kokybe, greitis, demesis - stai ko reikia siandien klientui ir butent del to jis kreipiasi i Jus.
Deja, negalime isitikinti Jusu produktu kokybe ir tuo paciu rekomenduoju Jus kitiems, nes greitis ir demesis klientui - ne Jusu stiprioji puse.
Diena naktis roletai kokybiški, geri, medžiagos tvirtos, rekomenduoju. Paprastų roletų nepatiko medžiaga, ji iš vidaus su spalva, išorėje jau balta, beto plonytė, nerekomenduoju. Kas liečia pristatymą, viskas laiku ir greitai.
Deja darbuotojai, nesupranta ka pataria. Paklausus kaip matuot lango ploti ar su gumom ar be :) sako su :) del sios priezastie gavom per didelius roletus :) gerai kad ne sudarankiai kaip jie ! tai susimazinom viska patys.. nerekomenduoju......
Imone 2018-09-04 09:25:07
Zada, viskas kolkas veluoja savaitemis.
tik konkurentų komentarai pas mus vėluoja :D :D :D
Zada, viskas kolkas veluoja savaitemis.
Puikus ir labai greitas aptarnavimas! Užsakytos išmeros atitinka mm tikslumu, o užsakymas atėjo vos po kelių dienų bei labai kokybiškai ir sandariai supakuotas. Ačiū Jums, likome labai patenkinti Jūsų paslaugomis!
Džiugu, kad yra tokių puikių įmonių. Užsakymas įvykdytas greit, išmatavimai tikslūs. Labai Jums ačiū.
Vėl ir vėl lieku patenkinta. Ir konsultuoja, ir užsakymą įvykdo greitai, be problemų. Ačiū.
Esu labai patenkinta internetine parduotuve. Užsakymai pagal individualius išmatavimus atliekami netikėtai greitai.
Taip lengva ir paprasta.

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, garažo vartai

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

77% europiečių sutinka: ES parama – tik teisės viršenybę užtikrinančioms šalims
77% europiečių sutinka: ES parama – tik teisės viršenybę užtikrinančioms šalims 10-20 14:20
Dauguma europiečių remia didesnį ES biudžetą pandemijai įveikti, rodo naujausia Europos Parlamento (EP) užsakymu atlikta apklausa. Svarbiausi jų prioritetai – sveikatos apsauga, ekonomikos...
G. Nausėda smerkia A. Valinsko žodžius apie V. Tomaševskį
G. Nausėda smerkia A. Valinsko žodžius apie V. Tomaševskį 10-20 13:31
Prezidentas Gitanas Nausėda smerkia buvusio Seimo pirmininko, laidų vedėjo Arūno Valinsko žodžius apie Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderį Valdemarą Tomaševskį.
Estijoje neliko teisinių kliūčių atrakinti II pakopos pensijų fondus
Estijoje neliko teisinių kliūčių atrakinti II pakopos pensijų fondus 10-20 13:16
Estijos Valstybės Teismas (šalies aukščiausios instancijos teismas) atmetė prezidentės Kersti Kaljulaid apeliaciją dėl jos anksčiau nepasirašyto ir parlamento pakartotinai priimto antros pakopos...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%