Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eura Travel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eura Travel

Atsiliepimai apie Eura Travel, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Eura Travel, UAB

Visos grupės, (Kauno r. Samylų kultūros centro, moterų choro "ŽAISA") vardu dėkojame įmonei, vadybininkei Salvijai, šauniausiai gidei Nerijai Romoje o labiausiai šauniems, linksmiems, tolerantiškiems vairuotojams: Artūrui ir Audriui už paslaugumą, draugiškumą, už greitą reakciją, už atsakingą vairavimą, už pakantumą tiesiog už jų nuostabias bendra žmogiškąsias savybes. Jų šiltas pozityvas padės planuoti keliones ir pasirinkti agentūrą. Dievo palaimos ir Šv. Kristoforo globos visose jūsų kelionėse.
Rugpjūčio pabaigoje, 22 - 25 dienomis, grupė Kelmės miesto ir rajono kelionių mėgėjų, istorijos mylėtojų leidosi į keturių dienų ekskursiją po Volynę ir Galiciją, senas rytų slavų žemes, aplankant ir Lenkijos miestus Liubliną bei Zamostę. Kaip ir visuomet tokiose kelionėse mums rodė daug bažnyčių, didikų rūmų ir pilių, lankėmės ne viename muziejuje. Tačiau didžiausią įspūdį paliko Ukrainos žmonės, rugpjūčio 24 dieną šventę savo šalies Nepriklausomybės šventę: gatvės pilnos šventiškai nusiteikusių Lvovo gyventojų, apsirengusių tautiniais rūbais, jaunos šeimos su mažais vaikais, miesto bulvarai ir gatvės tapę didele koncertine sale, kur pasirodė ir vaikai, ir jų seneliai. Buvo švenčiama iš širdies. Prie Lvovo operos teatro skambėjo ir lietuviškos dainos, kurias atliko mūsų turistai.
Vežė mus UAB Eura Travel autobusas, kurį vairavo nepaprastai profesionalūs, paslaugūs ir draugiški vairuotojai Saulius Sakalauskas ir Raimundas Mileckas. Vadovavo kelionei gidė Inga Vainorienė - Marauskė, puikiai pažįstanti savo maršrutą, gerai žinanti Lietuvos ir Lenkijos istoriją, komunikabili, paprasta, draugiška. Ačiū jums visiems už puikią kelionę.
Noriu padėkoti už įspūdingą kelionę į Rumuniją. Tolimą šalį lankėme 2019 m rugpjūčio pradžioje. Autobusas erdvus, gerai veikė vėdinimo sistema, o vairuotojai atsakingi, tvarkingi ir mandagūs. Ačiū Vaidai už gerai apgalvotą ir įspūdingą kelionės maršrutą. Už galimybę anksti ryte aplankyti Parlamento rūmus, taip išvengiant rytinių transporto spūsčių ir suteikiant galimybę ilgiau pasimėgauti Bukarešto didybe ir istorija. Ilgai prisiminsiu Barsana vienuolyno grožį, pakelės miestelių kontrastus, aukštikalnės oro gaivumą ir kalnų vaizdus. Po ilgos dienos buvo gera kasnakt pailsėti viešbučio lovoje ar atsigauti baseinuose. Ačiū gidei Audrai už istorines žinias, atliktas maršruto korekcijas tikslu sutaupyti laiko ir išvengti galimų problemų. Moteris savo poilsio dieną mūsų nepaliko ir surengė ekskursiją po Konstatancą!!! Lankomuose objektuose lanksčiai sprendė individualių ir grupinių nuolaidų klausimus. Esate atsakinga įmonė.
Nuoširdžiai norime padėkoti Eurai už puikiai organizuojamas keliones, šį kartą ypatingai dėkojame Vaidai :)
Šiais metais mes skridome į Lvovą, aplankant ir Kijevą.
Kelionė puikiai suorganizuota: gerai paskirstytas laikas, ekskursijos įdomios ir labai skirtingos, gidai įdomūs ir tikrai kompetetingi. Teatras pakeri savo grožiu.
Viešbutis, nors ir ne centre, tačiau puikus.
REKOMENDUOJAME :)
labai dekojame gidei Jolantai, uz kelione i gdanska per Jonines, nuosirdi, maloni, kelione neprailgo, puikiai pravede ekskursijas, smagiai praleidome tris dienas kartu, jums dekoja Tatjana ir Algimantas
Teko keliauti su jūsų įmonės autobusu į Krokuvą 2019 m. gegužės 17-19 dienomis. Kelionė paliko puikų įspūdį: kompetetinga, nuoširdi, draugiška - šiltas žmogus - vadovė ir gidė Rita, sugebėjusi sukurti iš pavienių keleivių draugišką kolektyvą, paprasti, draugiški, puikiai pažįstantys Lenkijos kelius ir Krokuvos gatves vairuotojai - tikri profesionalai, geros buitinės kelionės sąlygos: patogus autobusas, normalus viešbutis, geras maitinimas (pusryčiai), "neperspausta" kelionės programa, suteikianti laisvės pačiam turistui. Dėkojame ir jūsų įmonės ekipažui už kantrybę ir toleranciją, sprendžiant kitas mūsų "problemas", atsiprašome už netaktą. Ačiū, mielieji.
Grupės vardu dėkoju Eura Travel atstovei Vaidai už puikiai ir kruopščiai suorganizuotą 3 dienų kelionę lėktuvu į Lvovą bei malonų, operatyvų, nuoširdų bendradarbiavimą organizuojant bei tikslinant kelionės detales! Kelionėje viskas vyko taip, kaip buvo suplanuota, be jokių nesklandumų. Dar kartą ačiū !
Labai patiko kelionė į Lvovą 3d. Autobusas gan patogus, gidė Daiva superinė, viešbutis nuostabus, ekskursijos įdomios. Ilgas kelias žinoma, bet viskas įveikiama kai gera kompanija. Beja, kovo mėnesį pasitaikė puikus oras, nuotaika buvo nereali. Ačiū Jums, dabar laukiu sekančios kelionės su Jūsų įmonę. :) Didžiausios sėkmės!!
Nuolat keliauju su Eura turistine agentūra. S.m. 12.31 -01.01 lankomes Baltarusijos sostinėje Minske su įspūdingu Galą koncertu Valstybiniame Baltarusijos operos ir baleto teatre. Noriu padėkoti firmos atstova gerb.Artura Sidlauska už kruopščiai sutvarkyta kelionės programa. Labai dekinga mūsų vadovui gerb.Mindaugui už profesionalumą, zmoniskuma, norą mus gėriau susipazint su kaiminine šalį. Ačiū ir mūsų vairuotojui gerb.Robertui. Sėkmės turistinej firmai 2019m.! Bendrausim ir toliau! Pagarbiai M.Dr.N.Krasilnikova.
Visos grupės vardu norime nuoširdžiai padėkoti įmonei ir asmeniškai jos darbuotojams Artūrui ir Salvijai už nepriekaištingą darbą, už greitą reakciją, už iškilusių problemų konstruktyvų sprendimą, ir tiesiog už jų nuostabias žmogiškąsias savybes.

Vykome į 2-dienų kelionę į Belovežo girią ir Brestą sausio 12-13 dienomis. Kelionė - tiesiog fantastiška! Viskas buvo tobulai organizuota.

Didelis ačiū mūsų nuostabiai gidei Nijolei! Ji irgi labai geranoriška, kantri, patyrusi, puikiai išmananti savo darbą!

Atskirai norime padėkoti Baltarusijos partneriams už pasakišką gidę. Ji vedė mums ekskursijas ir po Brestą, ir po Bresto tvirtovės muziejų. Jos pasakojimai ir atsidavimas savo darbui paliko grandiozinį įspūdį! Tiem kas svarsto ar apsilankyti Bresto tvirtovės muziejuje, sakau - tikrai taip! Tik būtinai su gidu! Senelio Šalčio rezidencija - tikra pasaka! Teritorija didelė, graži, išpuoselėta, o pati giria yra įspūdinga savo autentiškumu. Gyvūnai, statiniai ir visa kita rezidencijos atribūtika irgi nuostabi! Bet dar nepakartojamą įspūdį paliko Gamtos muziejus. Jo eksponatai ir istorijos pateikimas tiesiog užburia!

Dabar apie viešbutį ir pietus... Viešbutis mūsų buvo Kameniuki vietovėje, ir jis labai geras. Yra viskas ko reikia. Dušas su tualetu, muilas, šampūnas, lovos ir net TV. Pusryčiai atrodo labai paprasti, bet tikrai superiniai. Visi mūsų grupės nariai buvo labai patenkinti. Na o pietūs Breste, kuriuos mums organizavo pagal mūsų pageidavimą buvo tiesiog fantastika! Nedidelė kavinukė netoli CUMo nustebino ir maisto kokybe, ir personalo paslaugumu, ir pačiais patiekalais!
Visos grupės vardu norime nuoširdžiai padėkoti įmonei ir asmeniškai jos darbuotojams Artūrui ir Salvijai už nepriekaištingą darbą, už greitą reakciją, už iškilusių problemų konstruktyvų sprendimą ir tiesiog už jų nuostabias žmogiškąsias savybes.

Didelis ačiū mūsų nuosabiai gidei Nijolei! Ji irgi labai geranoriška, kantri, patyrusi, puikiai išmananti savo darbą!

Senelio Šalčio rezidencija - tikra pasaka! Teritorija didelė, graži, išpuoselėta, o pati giria yra įspūdinga savo autentiškumu. Gyvūnai, statiniai ir visa kita rezidencijos atribūtika irgi nuostabi! Bet dar nepakartojamą įspūdį paliko Gamtos muziejus. Jo eksponatai ir istorijos pateikimas tiesios užburia!

Zita Kazlauskienė
2019-01-02 17:30:11 IP 2ktircsn
Esame pastovūs Eura Travel klientai. Kiek keliavome, dar nė karto neteko nusivilti. Mus visados lydėjo puikūs gidai. Dėkojame ir už Naujametinę dovaną-kelionę į šventinį Gdanską. Tai buvo ne tik kelionė, bet ir svajonių pildymas.Audringos jūros ošimas Sopote, saulėta pavasariška diena gruodžio 31, maudynės termo baseine-viskas, apie tik drįsome svajoti. Dėkojame mūsų rūpestingai, visažinančiai gidei Ritai. Laukiame naujų susitikimų kelionėse.
Noriu padėkoti Uab "Eura" už nuostabią Kalėdinę kelionę į Stockholmą mūsų kolektyvui (92 asmenims). Labai dėkoju už pasiūlymus, nuolankumą, už Jūsų begalinę kantrybę. Dėkojame su mumis vykusioms gidėms, kurios be paliovos dalijosi savo sukauptomis žiniomis apie kiekvieną pravažiuojamą kampelį. Tik Jūsų kolektyvo dėka patyrėme pačius nuostabiausius įspūdžius. Neturiu nė vieno argumento, kur galėčiau palinkėti pasitemti. Sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui. Nuoširdus, Jums, AČIŪ.
Zita, Jolanta, Olga, Dalia
2018-10-26 14:53:47 IP 5jtff1rs
Dėkojame Mindaugui už įspūdžius ir gerą nuotaiką kelionėje 2018-10-20-21d. į Baltarusiją. Daug sužinojome, puikiai praleidome laiką ir dar kartą įsitikinome, kad kelionės sėkmė labai priklauso nuo gido (vairuotojas irgi šaunuolis). :)
Большое спасибо за интересное и содержательное путешествие в Минск и в места, связанные с историей Великого Княжества Литовского! Отличная программа. Спасибо гиду! Миндаугас -настоящий гид, заботливый, пунктуальный, интересный рассказчик с прекрасным чувством юмора. И спасибо водителю автобуса Роберту за безопасное путешествие.
Labai dėkoju UAB "Eura travel" už puikiai organizuotą kelionę 2018-09-29;30 dienomis į Malborko pilį-Sopotą-Olivą-Gdanską. Mus lydėjo gidė Vitalija, kuri labai praturtino šią kelionę savo ypatingu žinių bagažu, įdomiu pasakojimu, su visada gera nuotaika, dėmesingumu-tai išties Gidė iš didžiosios raidės.
Vairuotojai iš Vilniaus Stanislovas ir Germantas saugiai mus nuvežė ir parvežė; visada paslaugūs, tolerantiški ir labai profesionalūs.
Aš labai daug keliauju, bet ši kelionė išskirtinė ir dėka puikios komandos, dar ilgai neišblės įspūdžiai.Tariu šiai komandai nuoširdžiausią ačiū, ir iki kitų susitikimų.
Kelone:Minskas-LDK palikimas 2018.09.22-23 Siemet jau trecia karta keliavome pas musu kaimynus.Paskutine kelione patiko ne tik savo turiniu, bet ir gido Mindaugo darbu.Mieli Eura Travel vadovai-jus turite puiku, savo darba ismananti zmogu, kuris ne tik atlieka savo pareigas, bet ir palaiko gera nuotaika visos keliones metu.Aciu tau, Mindaugai, uz nuosirduma, mokejima bendrauti su zmonemis ir gera jumoro jausma.Butu puiku dar ne karta susitikt.
Dėkojame už puikiai suorganizuotą kelionę į Slovakijos kalnus 08.15-19 d. Supratinga, šmaikšti ir profesionali gidė Rita, saugumą užtikrinantys ir draugiški vairuotojai Andrius ir Robertas, linksmi bendrakeleiviai, ideali programa, patogus autobusas, jaukus pensionas su skaniu maistu ir patogiais kambariais - viskas užtikrino smagų laiką ir nepamirštamus įspūdžius. Slovakijos kalnai NUOSTABŪS! Ačiū. :)
Jolanta Sarapienė
2018-08-08 11:49:09 IP 2cfq7j4t
Norime padėkoti už kelionę į Slovakiją 08.01-08.05. Už malonų bendravimą, puikiai suorganizuotą kelionę. Dėkingi gidei Ritai už nuoširdumą ir žmogiškumą. Ačiū kantriems ir atsakingiems vairuotojams. Sėkmės jūsų komandai ateityje!
Giedre ir Arvydas
2018-07-29 13:52:41 IP 2i2428oa
Norime padekoti už kelinę į Taliną ir Stokholmą liepos 6-8d kuri paliko gerus prisiminimus puikiai gidei Livijai ir vairuotojams.Ačiū
Po puikiai pavykusiu ir daug įspūdžių palikusiu Baltijos kruizu: Talinas -Stokholmas -Estijos jūrų muziejus, noriu padėkoti Eura Travel kelionių organizatoriui, jų darbuotojai Inai, šauniems vairuotojams ir gidei Livijai.Ačiū jums !!!!
Laba diena
Birzelio 30- 07.01 d keliavome i Malborka, Sopota, Gdanska. Norime padekoti gidei Audrai uz įdomia ir išsamia informaciją ekskursijos metu.Taip pat dekojame vairuotojams, už istverme ir profesionaluma, kurie, esant techniškai netvarkingam autobusui, saugiai mus parveže. Vadovybe turetu susirupinti transporto technine bukle.
Geros kloties !
Sveki važiavom Minskas - LDK palikimas (2 dienos) 2018.05.19-20 d. Didelis ačiu organizatoriui Arturui Šidlauskui, kuris suorganizavo šita kelione. Patenkinti ir sužavėti grižom namo. Tai pat atskiras ačiu vairuotojui Alfredui, kuris tikrai savo darba atlieka profesionaliai. Dar karta AČIU !!!
Ona, nuo kolektvo"Brydė"
2018-05-14 12:52:27 IP 2cfq7h6p
Sveiki, tik šią naktį grįžme iš kelionės „ Minskas - LDK palikimas“. Esame labai laimingi, nes grupės vadovas buvo Mindaugas. Nuoširdus Jam ačiu, ačiu. Mes esame sužavėti. Tu puikiai išamnai savo darbą...ir ne tik...esi nuoširdus, draugiškas (mums garbingo amžiaus žmonėms) išradingas (Tavo pateiktas siurprizas kelionės pabaigoje mums leis džiaugtis juo iki kitos kelionės ir ne tik...Gero kelio Tau ir visam EUROS kolektyvui. Ačiu....
Noriu padėkoti gerbiamai Ingei Aužalienei už nuostabią kelionę į Olandiją 2018.04.20. Jos dėka pamačiau nuostabius miestus ir parkus Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Kelionė buvo turininga bei informatyvi, visas kelionės laikas puikiai suplanuotas.
2018 m. balandžio 23-25 d.d. didelė grupė Kelmės ir Jurbarko kelionių mėgėjų keliavo po Lenkijos pamarį, kur aplankė Gdansko ir Sopoto miestus, Lipkų vienuolyną, Vesterplatę, Malborko pilį, Žalgirio mūšio vietos memorialą. Kelionę organizavo UAB Eura Travel, kuriai esame labai dėkingi. O dėkingi esame kelionės vadovei Ritai už puikų jos organizavimą, kompetetingumą, profesionalumą, nuoširdumą, žmogišką šilumą. Dėkingi esame autobuso vairuotojams, įveikusiems Lenkijos kelius, kurie reikalauja ralio meistrų įgūdžių. Siūlome ir kitiems kelionių mėgėjams pakeliauti mūsų maršrutu, pasigrožėti Vokietija, sustingusią laike nuo 1945 metų.
Renata ir Mindaugas
2018-03-18 12:29:27 IP 65fr7957
...maža bet tikra...taip mes apibūdiname MALTĄ...Kovo mėnesį ten jau tikras pavasaris :) ir už tą šiltą, saulėtą savaitgalį norime padėkoti EURA TRAVEL darbuotojai INAI..ačiū labai už pasiūlytą aplankyti tikrai gražią salą bei jūsų rekomenduotą ten gyvenenčią gidę Dalią, (kuri yra lietuvė) be kurios tikrai nebūtume tiek pamatę ir sužinoję. Ačiū Jums, Dalia, už jūsų gerą nuotaiką, norą mums papasakoti įdomius ir svarbius istorinius įvykius, kurie vyko Maltoje, už gražiausias ir įdomiausias salos vietas, kuriose kvepėjo pavasariu :) tikimės dar sugrįšti ir gal būt ilgiau pabūti bei pasidžiaugti salos grožiu ir puikia aura :)
Po smagios kelionės į Baltstogę, norime padėkoti Eura travel už malonų bendravimą, kantrybę ir puikiai organizuotą kelionę mūsų kolektyvui. Esame labai patenkinti vairuotojo darbu bei programos išpildymu. Iki kitų susitikimų keliaujant su Jumis! Didelis ačiū. :)
Nuoširdžiai dėkoju šiai nuostabiai kompanijai ir jos darbuotojams už puikias atostogas..

Visiems rekomenduoju, nes TIK ši kompanija sugeba parinkti nuostabius viešbučius už nerealią kainą!!!

Ačiū už operatyvumą, nepriekaištingą darbą ir atostogas BE RŪPESČIŲ!
Naujieji metai Berlyne 2017 12 30-2018 01 01
2018-01-02 05:18:14 IP 28m809i0
Atsiliepimas iš tiesų labai prastas: nuolatinis skubėjimas, neorganizuotumas, gidės nekompetencija, atsakant į klausimus: nežinau, reiktų pagalvoti ir t.t. Gidei Ingei, panašu, kad labiau rūpėjo asmeniniai reikalai, bet ne susirinkę žmonės. Spėti paskui gidę buvo labai sunku: prie perėjų nepalaukdavo, tik pasakius patiems, kad kažkas nespėjo pereiti, sustodavo palaukti, tad kaip turėjo spėti vyresni žmonės, jeigu jaunesni lėkė akis išdegę? Galiausiai ieškant viešbučio pirmą naktį ilgai klaidžiojome, tačiau gidė net nesiteikė pasikalbėti su žmonėmis ir tiesiog pasakyti, kodėl vis važiuojame per tuos miškus, apsisukame, grįžtame ir t.t.? Aprodant objektus, beveik jokio pasakojimo: va televizijos bokštas, va Katedra, daugiau nueisit pasižiūrėsit patys. Po kelionės liko šioks toks kartėlis, manau, kad būtent gidės profesionalumo trūkumas uždėjo "štampą" Eura Travel agentūrai, kaip tokiai. Tačiau didelis AČIŪ vairuotojams, kurie yra nuostabūs žmonės ir iškilus organizaciniams klausimams, mielai stengdavosi padėti. AČIŪ!
Norime pasidžiaugti, , Euros'' organizuota kelione - kruizu (Talinas -Stokholmas-Tartu). Atsakingas projektų vadovės Inos darbas organizuojant ekskursiją, organizuotas, linksmas, supratingas gidas Edvinas Gudaitis, puikus autobusas, kantrūs vairuotojai, įdomūs lankomi objektai.Keturios dešimtys Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių ir juos lydėję mokytojai liko labai patenkinti. Dauguma mokinių šią kelionę vertina 10 balų iš 10-ies.

Kolektyvas iš Elektrėnų
2017-10-31 17:52:56 IP 4ljln5v
Spalio 28-29 d. važiavom į kelionę Baltarusija: Karališkasis Gardinas ir Šiaurės rytų Lenkija. Buvom gavę programą, ką aplankysim, ką pamatysim. Pirma diena Gardine, nors ir lijo lietus buvo įdomi ir turininga. Tačiau antra diena visiškai neatitiko mūsų lūkesčių, nes tikrai nežinojome ir nesitikėjome, kad 4, 5 val. prastovėsime prie Baltarusijos - Lenkijos sienos. Todėl labai prašome agentūros rašydami programą pažymėti, (kad jai neužtruksite prie Baltarusijos - Lenkijos sienos, tada pamatysite tą ir aną, turėsite laisvą laiką pasivaikščiojimams, suvenyrams, pietums po Balstogę ir panašiai.) Tikrai mūsų kolektyvas važiavo ir tikėjosi antrą dieną taip pat praleisti turiningai ir įdomiai, o ne sėdėti autobuse važiuojant arba stovint prie sienos. Todėl visa diena buvo skubėjimo ir lėkimo diena. Dabar visiems patarsime, kad nesirinktų tokio maršruto, kai atrodo bevizis režimas, o tu pusė dienos sėdi autobuse ir negauni, to ko tikėjaisi. Tikrai neapsimoka važiuoti į Lenkiją pro Baltarusiją, tai tuščias laiko gaišimas ir žmonių negerbimas (muitinės atžvilgiu).
kolektyvas iš Biržų
2017-09-13 17:36:39 IP 2e7r4448
Dėkojame EURA 'i už puikiai suorganizuotą kelionę į Švediją !
Aplankėme Stokholmą ir SIGTUNA seniausią ir turbūt patį jaukiausią Švedijoje miestelį. Gidės Irinos profesionalumas ir žavesys ženkliai prisidėjo, kad ši kelionė buvo įsimintina, turininga ir kviečianti sugrįžti dar kartą...
Jau dabar pasiilgome ten ragautų žuvies patiekalų ir nacionalinio šalies paveldo mėsos užkandžių....
Sveki, 2017.07.15-16 d. važiavom į Malbork-Olivia-Gdansk. Kelionė patiko, ačiu EURA už gerai organizuotą kelionę.
Buvau pasakiškoj kelionėj liepos 15-16 dienomis "Paslaptingoji Saremos sala ir senasis Talinas". O kelionė pasakiška buvo todėl, kad būtent šios įmonės nuostabi gidė Ditė, idėjo visą savo širdį į savo darbą. Buvo ne tik patogu važiuoti erdviu autobusu, bet ir klausytis įdomių istorijų, pasakojimų, legendų. Tikrai esu daug keliavusi ne tik po europą, bet ir į tolimesnius kraštus ir drąsiai reiškiu savo nuomonę, kad ši kelionė buvo išskirtinė dėka nuostabios gidės. AČIŪ AČIŪ AČIŪ. Sėkmės Jums ir toliau savo siekiuose ir darbuose.
Marytė Didikienė
2017-07-10 12:34:09 IP 28mdrgnh
Graikija 2017 06 24-07 03. Varėniškių turistų vardu dėkoju kelionių organizatoriui EURA už šauniai organizuotą kelionę į Graikiją. Ačiū gidei p. Audronei už įdomius pasakojimus kelionės metu, linksmus konkursus ir žaidimus. Taip pat dėkojame ekskursiją lydinčioms merginoms Silvijai ir Vaidai, vairuotojams Sergėjui ir Artūrui ne tik už saugų vežimą, bet ir pasiklydusiųjų turistų parvedimą. AČIŪ.
Su pagarba Marytė D.
Laba diena.
Š.m. birželio 3-4 d. keliavome į Malborką, Sopotą, Gdanską.Nuostabi kelionė. Labai patiko.Norime padėkoti Eura kolektyvui už sklandų kelionės organizavimą.
Dėkojame mūsų gidei nuostabiai p. Nijolei už Jos profesionalumą, erudiciją, už meilę savo darbui, už įdomius pasakojimus apie lankomas vietoves. Labai daug sužinojome ir patyrėme gražius ispudžius. Nuoširdus Jums Ačiū.
Dėkojamei maloniems, paslaugiems, rūpiestingiems ir atsakingiems vairuotojams Sauliui (iš Kupiškio) ir Robertui (iš Panevėžio). Jie ne tik saugiai mus vežė, bet ir rūpinosi keliautojų gera savijauta. Ne karta eidavo per saloną norėdami sužinoti ar keliautojams šalta ar šilta. Ačiū Jums.už profesionalumą, už saugų vežimą, už rupestį. Pagarbiai, Nosevičiai ir Bylinskai.
AČIŪ gidei Nijolei ir vairuotojams Sauliui bei Robertui už šaunią savaitgalio kelionę į Gdanską ir Malborką. Labai geri įspūdžiai, puikus viešbutis, įdomi kelionės programa. Dar kartą AČIŪ. Inga ir Birutė
Kelionė į Rygą buvo suplanuota puikiai. Gidė suteikė daug informacijos apie pravažiuojamus miestus ir objektus. Nors vaikai tik ketvirtokai, bet visai nepavargo, nes keliavome patogiu autobusu. Tikrai draugams rekomenduočiau šią kelionių agentūrą.
Ne pirmus metus tenka dirbti su UAB Eura Travel ir organizuoti kolektyvines keliones. Esu labai patenkintas, kaip lengvai ir sklandžiai galima bendradarbiauti su šios įmonės darbuotojomis Vaida ir Salvija. Tai patikimas ir lankstus partneris Jūsų kelionėms organizuoti ir vykdyti! Visiems rekomenduoju keliauti su UAB Eura Travel.
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
2017-05-23 13:36:12 IP 5juc264i
Kelionės - savęs ieškojimas, savęs ir pasaulio pažinimo būdas, todėl labai svarbu, kad jis būtų organizuotas tinkamai. Jau daug metų keliaujame su agentūra „Eura travel“ ir dar nė vieno karto nenusivylėme. Šįkart taip pat. Gegužės 19-21 d. keliavome į Švediją (Ryga - Stokholmas) su didele mokinių grupe. Nuoširdžiai dėkojame „Eura travel“ agentūros vadybininkei Salvijai ne tik už puikiai, greitai organizuotą kelionę, bet ypač už jautrumą ir galimybę pagelbėti tiems mokiniams, kuriems kelionei pinigėlių trūko. Dėkojame ir energingai vadovei Genutei, gebančiai greitai priimti loginius sprendimus, nuoširdžiam ir paslaugiam vairuotojui A.Liekiui. Sėkmės Jums, mielieji. Mokytojos Aurelija, Edita ir Laima
Su Eura keliavome į Stokholmą (Baltijos kruizas). Esame patenkinti absoliučiai viskuo- agentūros darbuotoja Salvija, kuri puikiai ir maloniai suorganizavo visą kelionę, mus lydėjusia gide Dėja (jos įdomiais pasakojimais, gausybe faktų ir rūpesčiu mumis), mus vežusiais vairuotojais. Didelis ačiū šiai agentūrai.
Tobulas kelionių vadovas Mindaugas! Nei prastos oro sąlygos, nei kitos nenumatytos aplinkybės nesugadintų kelionės keliaujant su tokiu vadovu!
2017 03 18 -19 dienomis su kelionių organizatoriumi EURA keliavome pirmą kartą ir ši kelionė mūsų lūkesčius tikrai patenkino. Dėkojame kelionės vadovui Mindaugui už kelionę į Baltarusiją, kur buvome supažindinti su sostine Minsku, o taip pat susipažinome su LDK palikimu Visa kelionė suorganizuota puikiai.Nors kelionė buvo labai trumpa, bet pažintine prasme praturtėjome labai daug.Vadovas Mindaugas pateikė daug informacijos apie Baltarusiją, istorinius objektus, maloniai bendravo, buvo labai rūpestingas ir kantrus. Taip pat dėkojame vairuotojui Raimondui už saugią kelionę, lengva bendravimą ir paslaugumą kelionės metu Buvo malonu bendrauti su kelionių organizatoriumi Artūru Šidlausku ir išspręsti iki išvykimo kai kuriuos klausimus. Sėkmės Jūsų kolektyvui. Danguolė ir Anelė
Vakar pirmą kartą keliavau su Eura, aplankėme Rygos senamiestį, automobilių muziejų taip pat ledo skulptūrų festivalį Jelgavoje. Likau labai patenkintas: puiki gidė, patogus, naujas autobusas (wi-fi, rozetės, reguliuojamos sėdynės). Rekomenduoju, super! :)
Jonavos PSPC kolektyvas dėkoja EUROS kolektyvui už 2016 metais suorganizuotas keliones. Didelį ačiū tariame vadovei Inai, nuoširdžiai besirūpinusiai visais su kelionėmis susijusiais rūpesčiais, už naudingus patarimus, malonų bendravimą.
2016 m. liepos 15-17 d. kolektyvas vyko į kelionę Talinas - Stokholmas- Parnu. Už nepriekaištingą bendravimą, puikią nuotaiką, gerus patarimus bei gilias istorines žinias dėkojame kelionės vadovui Rimgaudui. Už mandagumą, paslaugumą ir saugią kelionę dėkojame vairuotojui.Grįžus iš keliones darbuotojai jau po kelių dienų sakė, kad dar kartą vyktų į šią kelionę.
Ypatingai didelį ačiū kolektyvas taria kelionės vadovui Mindaugui už kelionę į Baltarusiją „ Minskas - LDK palikimas“ 2016 m. gruodžio 17-18 dienomis. Visa kelionė buvo suorganizuota aukščiausiame lygyje. EUROS kolektyvas turėtų didžiuotis turėdamas tokį atsakingą darbuotoją. Vadovas Mindaugas puikiai pristatė istorinius objektus, buvo informatyvus, nepriekaištingai bendraujantis, kantrus ir labai malonus. Kelionė nors trumpa, bet viršijo visus mūsų lūkesčius. Nereikėjo skubėti, laiko užteko viskam. Jei visi taip atsakingai dirbtų savo darbą, manau keliaujančių skaičius išaugtų dvigubai. Labai paslaugūs, kultūringi vairuotojai. Kelionės įspūdžius prisiminsime dar ilgai. Sėkmės EUROS kolektyvui!
Žmonės, jokių būdų nevažiuokite į Baltarusiją pas Senelį Šaltį su šita įmone
Pagailėkit savo ir vaikų sveikatos.
6 val.į vieną pusę, 6 val atgal ir 7 val pasienyje.Iš jų 4 val.po atvirų dangum.
Mes buvome 12, 26, iki šiol gydomes, bet dar šalčių nebuvo tada
Sėnelį Šaltį matėm tik 1, 5 val.
Tikrai neapsimoka rizikuoti savo sveikata.
Laba diena, ka tik nakti gryzau is keliones.Kaledinis Gdanskas Keliones data 2016.12 10-11d.Pati kelione labai patiko. Taciau griztant namo jau Lenkijoje, gide Vitalija paaiskino kad pirma vaziuosime i Vilniu o tik po to i Kauna.Nors pirma turejo vaziuoti i Kauna ir tik po to i Vilniu, nes taip mus paeme ir tokia keliones programa. Mums paaiskino kad blogos oro salygos, ir vilnieciu yra daugiau. Gryztant vaziavo ne gerais pagrindiniais keliais, kurie tikrai buvo neslidus, o pasuko pro Alytaus sone esanti apsnigta ir slidu kelia. Kol pasiekeme slidziu keliu Vilniu sugaisome daugiau kaip dvi valandas, o vairuotojasne karta rizikavo n es labai skubejo, i Kauna gryzome tik ketvirta val nakties, vietoj pirmos ar antros val, musu niekas neatsiprase, o juk mes esam dirbantys zmones. Darbe turim buti 8 val ryto. Kuomet vyksti i kelione visados pasiplanuoji savo laika, nes esu daugybe metu keliaujantis zmogus, o toks nesiskaitymas buvo pirma karta.Dekui
Jolanda Bakanauskienė
2016-09-13 13:30:45 IP 2cfq7j8s
Malborkas-Sopotas- Gdanskas 2016-09-10 -11d. kelionė buvo puiki. Nuoširdus dėkui vadovei Ritai už labai gerai ir profesionaliai atliktą darbą.
Kelionė nors ir labai trumpa, bet labai gerai organizuota, tikrai daug pamatėme ir sužinojome. Drąsiai galiu rekomenduoti keliautojams trokštantiems naujų atradimų.
Ritai tariu iki pasimatymo, nes labai tikiu dar karta keliauti su tokia puikiai išmanančia savo darbą vadove.
Dėkui ir iki...
Jolanda

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...

Kaip saugoti informaciją: didžiausi pavojai ir gerosios praktikos
Kaip saugoti informaciją: didžiausi pavojai ir gerosios praktikos 07-09 01:52
Mokėjimas efektyviai keistis informacija yra vienas kertinių gebėjimų, leidusių žmonijai pasiekti tą išsivystymo laiptelį, ant kurio stovime dabar. Nors informacija dabar dažniausiai neturi...
Lizingo rinkoje jau ryškėja atsigavimo ženklai
Lizingo rinkoje jau ryškėja atsigavimo ženklai 07-09 01:45
Dėl koronaviruso sukeltos ekonominės krizės pastaraisiais mėnesiais ypač smuko finansavimo paslaugų apimtys. Vis tik gegužės – birželio mėnesiais lizingo bendrovės stebėjo pirmuosius rinkos...
M. Bartuška: "Lietuvos geležinkeliai" pasikeitė viduje. Metas keisti ir rūbą
M. Bartuška: "Lietuvos geležinkeliai" pasikeitė viduje. Metas keisti ir rūbą 07-09 01:34
Prieš daugiau nei trejus metus, kai tapau "Lietuvos geležinkelių" (LTG) vadovu, neįsivaizdavau, kad jau 2020-aisiais išgyvensime tokį didelį išbandymą. Drauge su daugiau nei 9.000 žmonių komanda...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 126,95 +6,78%
Hewlett-Packard 16,63 -4,75%