Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eura Travel, UAB

Atsiliepimai apie Eura Travel, UAB

Kelionių organizatorius

Gero poilsio!!!
Parašyk savo nuomonę apie Eura Travel, UAB

Teko keliauti su jūsų įmonės autobusu į Krokuvą 2019 m. gegužės 17-19 dienomis. Kelionė paliko puikų įspūdį: kompetetinga, nuoširdi, draugiška - šiltas žmogus - vadovė ir gidė Rita, sugebėjusi sukurti iš pavienių keleivių draugišką kolektyvą, paprasti, draugiški, puikiai pažįstantys Lenkijos kelius ir Krokuvos gatves vairuotojai - tikri profesionalai, geros buitinės kelionės sąlygos: patogus autobusas, normalus viešbutis, geras maitinimas (pusryčiai), "neperspausta" kelionės programa, suteikianti laisvės pačiam turistui. Dėkojame ir jūsų įmonės ekipažui už kantrybę ir toleranciją, sprendžiant kitas mūsų "problemas", atsiprašome už netaktą. Ačiū, mielieji.
Grupės vardu dėkoju Eura Travel atstovei Vaidai už puikiai ir kruopščiai suorganizuotą 3 dienų kelionę lėktuvu į Lvovą bei malonų, operatyvų, nuoširdų bendradarbiavimą organizuojant bei tikslinant kelionės detales! Kelionėje viskas vyko taip, kaip buvo suplanuota, be jokių nesklandumų. Dar kartą ačiū !
Labai patiko kelionė į Lvovą 3d. Autobusas gan patogus, gidė Daiva superinė, viešbutis nuostabus, ekskursijos įdomios. Ilgas kelias žinoma, bet viskas įveikiama kai gera kompanija. Beja, kovo mėnesį pasitaikė puikus oras, nuotaika buvo nereali. Ačiū Jums, dabar laukiu sekančios kelionės su Jūsų įmonę. :) Didžiausios sėkmės!!
Nuolat keliauju su Eura turistine agentūra. S.m. 12.31 -01.01 lankomes Baltarusijos sostinėje Minske su įspūdingu Galą koncertu Valstybiniame Baltarusijos operos ir baleto teatre. Noriu padėkoti firmos atstova gerb.Artura Sidlauska už kruopščiai sutvarkyta kelionės programa. Labai dekinga mūsų vadovui gerb.Mindaugui už profesionalumą, zmoniskuma, norą mus gėriau susipazint su kaiminine šalį. Ačiū ir mūsų vairuotojui gerb.Robertui. Sėkmės turistinej firmai 2019m.! Bendrausim ir toliau! Pagarbiai M.Dr.N.Krasilnikova.
Visos grupės vardu norime nuoširdžiai padėkoti įmonei ir asmeniškai jos darbuotojams Artūrui ir Salvijai už nepriekaištingą darbą, už greitą reakciją, už iškilusių problemų konstruktyvų sprendimą, ir tiesiog už jų nuostabias žmogiškąsias savybes.

Vykome į 2-dienų kelionę į Belovežo girią ir Brestą sausio 12-13 dienomis. Kelionė - tiesiog fantastiška! Viskas buvo tobulai organizuota.

Didelis ačiū mūsų nuostabiai gidei Nijolei! Ji irgi labai geranoriška, kantri, patyrusi, puikiai išmananti savo darbą!

Atskirai norime padėkoti Baltarusijos partneriams už pasakišką gidę. Ji vedė mums ekskursijas ir po Brestą, ir po Bresto tvirtovės muziejų. Jos pasakojimai ir atsidavimas savo darbui paliko grandiozinį įspūdį! Tiem kas svarsto ar apsilankyti Bresto tvirtovės muziejuje, sakau - tikrai taip! Tik būtinai su gidu! Senelio Šalčio rezidencija - tikra pasaka! Teritorija didelė, graži, išpuoselėta, o pati giria yra įspūdinga savo autentiškumu. Gyvūnai, statiniai ir visa kita rezidencijos atribūtika irgi nuostabi! Bet dar nepakartojamą įspūdį paliko Gamtos muziejus. Jo eksponatai ir istorijos pateikimas tiesiog užburia!

Dabar apie viešbutį ir pietus... Viešbutis mūsų buvo Kameniuki vietovėje, ir jis labai geras. Yra viskas ko reikia. Dušas su tualetu, muilas, šampūnas, lovos ir net TV. Pusryčiai atrodo labai paprasti, bet tikrai superiniai. Visi mūsų grupės nariai buvo labai patenkinti. Na o pietūs Breste, kuriuos mums organizavo pagal mūsų pageidavimą buvo tiesiog fantastika! Nedidelė kavinukė netoli CUMo nustebino ir maisto kokybe, ir personalo paslaugumu, ir pačiais patiekalais!
Esame pastovūs Eura Travel klientai. Kiek keliavome, dar nė karto neteko nusivilti. Mus visados lydėjo puikūs gidai. Dėkojame ir už Naujametinę dovaną-kelionę į šventinį Gdanską. Tai buvo ne tik kelionė, bet ir svajonių pildymas.Audringos jūros ošimas Sopote, saulėta pavasariška diena gruodžio 31, maudynės termo baseine-viskas, apie tik drįsome svajoti. Dėkojame mūsų rūpestingai, visažinančiai gidei Ritai. Laukiame naujų susitikimų kelionėse.
Noriu padėkoti Uab "Eura" už nuostabią Kalėdinę kelionę į Stockholmą mūsų kolektyvui (92 asmenims). Labai dėkoju už pasiūlymus, nuolankumą, už Jūsų begalinę kantrybę. Dėkojame su mumis vykusioms gidėms, kurios be paliovos dalijosi savo sukauptomis žiniomis apie kiekvieną pravažiuojamą kampelį. Tik Jūsų kolektyvo dėka patyrėme pačius nuostabiausius įspūdžius. Neturiu nė vieno argumento, kur galėčiau palinkėti pasitemti. Sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui. Nuoširdus, Jums, AČIŪ.
Zita, Jolanta, Olga, Dalia
2018-10-26 14:53:47 IP 193.189.87.100
Dėkojame Mindaugui už įspūdžius ir gerą nuotaiką kelionėje 2018-10-20-21d. į Baltarusiją. Daug sužinojome, puikiai praleidome laiką ir dar kartą įsitikinome, kad kelionės sėkmė labai priklauso nuo gido (vairuotojas irgi šaunuolis). :)
Большое спасибо за интересное и содержательное путешествие в Минск и в места, связанные с историей Великого Княжества Литовского! Отличная программа. Спасибо гиду! Миндаугас -настоящий гид, заботливый, пунктуальный, интересный рассказчик с прекрасным чувством юмора. И спасибо водителю автобуса Роберту за безопасное путешествие.
Labai dėkoju UAB "Eura travel" už puikiai organizuotą kelionę 2018-09-29;30 dienomis į Malborko pilį-Sopotą-Olivą-Gdanską. Mus lydėjo gidė Vitalija, kuri labai praturtino šią kelionę savo ypatingu žinių bagažu, įdomiu pasakojimu, su visada gera nuotaika, dėmesingumu-tai išties Gidė iš didžiosios raidės.
Vairuotojai iš Vilniaus Stanislovas ir Germantas saugiai mus nuvežė ir parvežė; visada paslaugūs, tolerantiški ir labai profesionalūs.
Aš labai daug keliauju, bet ši kelionė išskirtinė ir dėka puikios komandos, dar ilgai neišblės įspūdžiai.Tariu šiai komandai nuoširdžiausią ačiū, ir iki kitų susitikimų.
Kelone:Minskas-LDK palikimas 2018.09.22-23 Siemet jau trecia karta keliavome pas musu kaimynus.Paskutine kelione patiko ne tik savo turiniu, bet ir gido Mindaugo darbu.Mieli Eura Travel vadovai-jus turite puiku, savo darba ismananti zmogu, kuris ne tik atlieka savo pareigas, bet ir palaiko gera nuotaika visos keliones metu.Aciu tau, Mindaugai, uz nuosirduma, mokejima bendrauti su zmonemis ir gera jumoro jausma.Butu puiku dar ne karta susitikt.
Dėkojame už puikiai suorganizuotą kelionę į Slovakijos kalnus 08.15-19 d. Supratinga, šmaikšti ir profesionali gidė Rita, saugumą užtikrinantys ir draugiški vairuotojai Andrius ir Robertas, linksmi bendrakeleiviai, ideali programa, patogus autobusas, jaukus pensionas su skaniu maistu ir patogiais kambariais - viskas užtikrino smagų laiką ir nepamirštamus įspūdžius. Slovakijos kalnai NUOSTABŪS! Ačiū. :)
Norime padėkoti už kelionę į Slovakiją 08.01-08.05. Už malonų bendravimą, puikiai suorganizuotą kelionę. Dėkingi gidei Ritai už nuoširdumą ir žmogiškumą. Ačiū kantriems ir atsakingiems vairuotojams. Sėkmės jūsų komandai ateityje!
Norime padekoti už kelinę į Taliną ir Stokholmą liepos 6-8d kuri paliko gerus prisiminimus puikiai gidei Livijai ir vairuotojams.Ačiū
Po puikiai pavykusiu ir daug įspūdžių palikusiu Baltijos kruizu: Talinas -Stokholmas -Estijos jūrų muziejus, noriu padėkoti Eura Travel kelionių organizatoriui, jų darbuotojai Inai, šauniems vairuotojams ir gidei Livijai.Ačiū jums !!!!
Sveki važiavom Minskas - LDK palikimas (2 dienos) 2018.05.19-20 d. Didelis ačiu organizatoriui Arturui Šidlauskui, kuris suorganizavo šita kelione. Patenkinti ir sužavėti grižom namo. Tai pat atskiras ačiu vairuotojui Alfredui, kuris tikrai savo darba atlieka profesionaliai. Dar karta AČIU !!!
2018 m. balandžio 23-25 d.d. didelė grupė Kelmės ir Jurbarko kelionių mėgėjų keliavo po Lenkijos pamarį, kur aplankė Gdansko ir Sopoto miestus, Lipkų vienuolyną, Vesterplatę, Malborko pilį, Žalgirio mūšio vietos memorialą. Kelionę organizavo UAB Eura Travel, kuriai esame labai dėkingi. O dėkingi esame kelionės vadovei Ritai už puikų jos organizavimą, kompetetingumą, profesionalumą, nuoširdumą, žmogišką šilumą. Dėkingi esame autobuso vairuotojams, įveikusiems Lenkijos kelius, kurie reikalauja ralio meistrų įgūdžių. Siūlome ir kitiems kelionių mėgėjams pakeliauti mūsų maršrutu, pasigrožėti Vokietija, sustingusią laike nuo 1945 metų.
Renata ir Mindaugas
2018-03-18 12:29:27 IP 212.59.6.119
...maža bet tikra...taip mes apibūdiname MALTĄ...Kovo mėnesį ten jau tikras pavasaris :) ir už tą šiltą, saulėtą savaitgalį norime padėkoti EURA TRAVEL darbuotojai INAI..ačiū labai už pasiūlytą aplankyti tikrai gražią salą bei jūsų rekomenduotą ten gyvenenčią gidę Dalią, (kuri yra lietuvė) be kurios tikrai nebūtume tiek pamatę ir sužinoję. Ačiū Jums, Dalia, už jūsų gerą nuotaiką, norą mums papasakoti įdomius ir svarbius istorinius įvykius, kurie vyko Maltoje, už gražiausias ir įdomiausias salos vietas, kuriose kvepėjo pavasariu :) tikimės dar sugrįšti ir gal būt ilgiau pabūti bei pasidžiaugti salos grožiu ir puikia aura :)
Po smagios kelionės į Baltstogę, norime padėkoti Eura travel už malonų bendravimą, kantrybę ir puikiai organizuotą kelionę mūsų kolektyvui. Esame labai patenkinti vairuotojo darbu bei programos išpildymu. Iki kitų susitikimų keliaujant su Jumis! Didelis ačiū. :)
Nuoširdžiai dėkoju šiai nuostabiai kompanijai ir jos darbuotojams už puikias atostogas..

Visiems rekomenduoju, nes TIK ši kompanija sugeba parinkti nuostabius viešbučius už nerealią kainą!!!

Ačiū už operatyvumą, nepriekaištingą darbą ir atostogas BE RŪPESČIŲ!
Naujieji metai Berlyne 2017 12 30-2018 01 01
2018-01-02 05:18:14 IP 78.56.7.232
Atsiliepimas iš tiesų labai prastas: nuolatinis skubėjimas, neorganizuotumas, gidės nekompetencija, atsakant į klausimus: nežinau, reiktų pagalvoti ir t.t. Gidei Ingei, panašu, kad labiau rūpėjo asmeniniai reikalai, bet ne susirinkę žmonės. Spėti paskui gidę buvo labai sunku: prie perėjų nepalaukdavo, tik pasakius patiems, kad kažkas nespėjo pereiti, sustodavo palaukti, tad kaip turėjo spėti vyresni žmonės, jeigu jaunesni lėkė akis išdegę? Galiausiai ieškant viešbučio pirmą naktį ilgai klaidžiojome, tačiau gidė net nesiteikė pasikalbėti su žmonėmis ir tiesiog pasakyti, kodėl vis važiuojame per tuos miškus, apsisukame, grįžtame ir t.t.? Aprodant objektus, beveik jokio pasakojimo: va televizijos bokštas, va Katedra, daugiau nueisit pasižiūrėsit patys. Po kelionės liko šioks toks kartėlis, manau, kad būtent gidės profesionalumo trūkumas uždėjo "štampą" Eura Travel agentūrai, kaip tokiai. Tačiau didelis AČIŪ vairuotojams, kurie yra nuostabūs žmonės ir iškilus organizaciniams klausimams, mielai stengdavosi padėti. AČIŪ!
Kolektyvas iš Elektrėnų
2017-10-31 17:52:56 IP 5.20.245.183
Spalio 28-29 d. važiavom į kelionę Baltarusija: Karališkasis Gardinas ir Šiaurės rytų Lenkija. Buvom gavę programą, ką aplankysim, ką pamatysim. Pirma diena Gardine, nors ir lijo lietus buvo įdomi ir turininga. Tačiau antra diena visiškai neatitiko mūsų lūkesčių, nes tikrai nežinojome ir nesitikėjome, kad 4, 5 val. prastovėsime prie Baltarusijos - Lenkijos sienos. Todėl labai prašome agentūros rašydami programą pažymėti, (kad jai neužtruksite prie Baltarusijos - Lenkijos sienos, tada pamatysite tą ir aną, turėsite laisvą laiką pasivaikščiojimams, suvenyrams, pietums po Balstogę ir panašiai.) Tikrai mūsų kolektyvas važiavo ir tikėjosi antrą dieną taip pat praleisti turiningai ir įdomiai, o ne sėdėti autobuse važiuojant arba stovint prie sienos. Todėl visa diena buvo skubėjimo ir lėkimo diena. Dabar visiems patarsime, kad nesirinktų tokio maršruto, kai atrodo bevizis režimas, o tu pusė dienos sėdi autobuse ir negauni, to ko tikėjaisi. Tikrai neapsimoka važiuoti į Lenkiją pro Baltarusiją, tai tuščias laiko gaišimas ir žmonių negerbimas (muitinės atžvilgiu).
kolektyvas iš Biržų
2017-09-13 17:36:39 IP 84.15.190.152
Dėkojame EURA 'i už puikiai suorganizuotą kelionę į Švediją !
Aplankėme Stokholmą ir SIGTUNA seniausią ir turbūt patį jaukiausią Švedijoje miestelį. Gidės Irinos profesionalumas ir žavesys ženkliai prisidėjo, kad ši kelionė buvo įsimintina, turininga ir kviečianti sugrįžti dar kartą...
Jau dabar pasiilgome ten ragautų žuvies patiekalų ir nacionalinio šalies paveldo mėsos užkandžių....
Buvau pasakiškoj kelionėj liepos 15-16 dienomis "Paslaptingoji Saremos sala ir senasis Talinas". O kelionė pasakiška buvo todėl, kad būtent šios įmonės nuostabi gidė Ditė, idėjo visą savo širdį į savo darbą. Buvo ne tik patogu važiuoti erdviu autobusu, bet ir klausytis įdomių istorijų, pasakojimų, legendų. Tikrai esu daug keliavusi ne tik po europą, bet ir į tolimesnius kraštus ir drąsiai reiškiu savo nuomonę, kad ši kelionė buvo išskirtinė dėka nuostabios gidės. AČIŪ AČIŪ AČIŪ. Sėkmės Jums ir toliau savo siekiuose ir darbuose.
Ne pirmus metus tenka dirbti su UAB Eura Travel ir organizuoti kolektyvines keliones. Esu labai patenkintas, kaip lengvai ir sklandžiai galima bendradarbiauti su šios įmonės darbuotojomis Vaida ir Salvija. Tai patikimas ir lankstus partneris Jūsų kelionėms organizuoti ir vykdyti! Visiems rekomenduoju keliauti su UAB Eura Travel.
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
2017-05-23 13:36:12 IP 193.219.74.194
Kelionės - savęs ieškojimas, savęs ir pasaulio pažinimo būdas, todėl labai svarbu, kad jis būtų organizuotas tinkamai. Jau daug metų keliaujame su agentūra „Eura travel“ ir dar nė vieno karto nenusivylėme. Šįkart taip pat. Gegužės 19-21 d. keliavome į Švediją (Ryga - Stokholmas) su didele mokinių grupe. Nuoširdžiai dėkojame „Eura travel“ agentūros vadybininkei Salvijai ne tik už puikiai, greitai organizuotą kelionę, bet ypač už jautrumą ir galimybę pagelbėti tiems mokiniams, kuriems kelionei pinigėlių trūko. Dėkojame ir energingai vadovei Genutei, gebančiai greitai priimti loginius sprendimus, nuoširdžiam ir paslaugiam vairuotojui A.Liekiui. Sėkmės Jums, mielieji. Mokytojos Aurelija, Edita ir Laima
Žmonės, jokių būdų nevažiuokite į Baltarusiją pas Senelį Šaltį su šita įmone
Pagailėkit savo ir vaikų sveikatos.
6 val.į vieną pusę, 6 val atgal ir 7 val pasienyje.Iš jų 4 val.po atvirų dangum.
Mes buvome 12, 26, iki šiol gydomes, bet dar šalčių nebuvo tada
Sėnelį Šaltį matėm tik 1, 5 val.
Tikrai neapsimoka rizikuoti savo sveikata.

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%