Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eukera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eukera, UAB

Atsiliepimai apie Eukera, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Eukera, UAB

Tikrai nerekomenduoju..... Audrius tikras chamas ir melagis!!! Savimi patenkintas pižonas!!!
Noriu padekoti Gintarui ir Edvinui uz puikia spinta.Labai aciu.
Noriu padėkoti Audriui už operatyviai pateiktą langų eksploatacinių savybių deklaraciją.
Name turime 2013 metais sumontuotus UAB Eukera langus ir esame labai jais patenkinti.
Dėkui Audriui, puikiai sumontuota sieninė spinta bei lentynos, medžiagos kokybiškos. Pagamino per mėnesį.
Nusiskundimų tikrai neturiu. Sėkmės!
Net idomu padidare paskaicius. Paskaiciau aisku jau po uzsakymo. Tai turejau nerimastinga menesi laukimo. Padare lygiai po 4 savaiciu, bet as be pretenziju, nes sake kad gal ir iseis ankscisu, bet neprizada. Padare gan tvarkingai, tikrai neturiu pretenziju. Gal ne tie meistrai daro. Bet tikrai stenges. Vien del to ir parasiau.
p. Audrius moka gražiai pakalbėti, kol priima užsakymą, o vėliau... prieš užsakymą dar suabejojau, kad internete yra negerų atsiliepimų, tai paaiškino, kad tai liečia tik anksčiau gamintus langus, kurių dabar nebegamina... Spintą pagamino mėnesiu vėliau, montuoti tą pačią dieną nepabaigė, o po to kelis kartus pažadėjo atvažiuoti, bet taip ir dingo. Spinta sumontuota kreivai, durys krenta iš bėgių, viršuje plyšys ir dar sugadino dalį tapetų ir lubų. Bėkit nuo šito "meistro". Šūdarankis, kaip liaudis sako, ir tiek.
Noriu pasidalinti savo patirtimi užsakėme spintą, sumontavo mėnesiu vėliau negu žadėjo ir tai teko pačiam skambinėti ne karta ir klausti kada.. tai atsakydavo tai operacija, tai dar nepagamino, o galiausiai teigė jog mano nr pametė! Sumontavo nekokybiškai tai yra truputy kreivai, ir nepatikimai nes lengviau pasakyti tavo siena kreiva, negu įsukti papildomą varžtą tai teko pačiam pasitvarkyti iki galo. Galiausiai paprašius nuolaidos už tikrai matomus kreivumus tai įsižeidė padarė 7 eurų nuolaidą ir net neišrašęs PPK palinkėjo gero naudojimo ir išvažiavo! Apibendrinant spinta atrodo tikrai neblogai tik aptarnavimo ir montavimo kokybė prastoka!
Ačiū, ir tikiuosi Audriau iš kritikos mokinsitės nekartoti savo klaidų o ne įsižeisite!
Noriu padėkot įmonės vadovui Audriui už protingumą, profesionalumą ir žmogiškumą. Per išeigines suteikė greitai ir kokybiškai konsultacija telefonu kaip pataisyt neužsidarantis balkono duris. Ačiū labai ir sėkmės darbe ir aplamai gyvenime.
Gerb., Audriau Beleckai, kada teiksitės pabaigti darbus, kuriuos pradėjote 2015 m. gegužės mėnesį?
2 iš 4 statytų langų normaliai neatsidarinėja, balkone paliktas 10 cm tarpas..
Graina Žemgulienė
2014-12-16 23:56:57 IP 28mdur12
Dėkojam įmonei Eukera už operatyviai ir kokybiškai sumontuotus balkono langus.
Montavimą atliko Edvardas ir Sergej.
sveiki,
Noriu padėkoti įmonei Eukera už gerai įdėtus langus. Keitėm visoj laiptinėj, tai padarė per vieną dieną.Purvo aišku buvo, bet nelabai įsivaizduoju kaip galima išimt langą be šiukšlių.Aš pas save bute keičiaus duris pats, tai patikėkit, ir pats kaip velnias ir butas kaip po karo. Pilnumoj palaikau Giedrę. nors mums keitė Kaune.
AČIŪ dar kartą firmai EUKERA už kokybiškai atliktus darbus stiklinant balkoną ir keičiant aliuminio konstrukciją. Firmos specialistai viską atliko laiku.Skaitau ankstesnį komentarą ir atrodo, kad mes apie skirtingas firmas ir skirtingus specialistus kalbam:)
nenoriu susitikti
2014-09-09 17:50:55 IP 2i5726kc
sveiki, neprasidekit niekas su plastikiniu langu firma Eukera, nes jis tik paprastas melagis pazadukas beveik niekada nieko neistesi tai ka pazada klientui priimdamas uzsakyma, veliau tik pasigirsta fraze is Eukeros direktoriaus kad jus to neprasete to nenorejote as jusu juk is kart to klausiau -jus atsisakete, tebunie tai mano saskaita, ir pan.kas liecia darbu atlikimo terminus tai irgi padek dieve pazada per dvi savaites ivygdyti, o ivygdo vos per įar š savaites vis rasdamas nauju argumentu su kuriais issisuka nuo darbu, o tada kai paprasai nuolaidos, vel direktorius prabyla-PONIA (as) gal jums uz dyka viska padaryti. darbuotojai vaiksto apskure, su bet kokiais rubais ka rade ta apsirenge, purvini.si firma kiek ieskojau internete tai dirba vilniuje kaune ir kituose mazuose miesteliuose.niekam nelinkiu susidurti su sia firma.bukite atidus ir budrus.Direktoriaus pavarde Beleckas
Dėkoju įmonei EUKERA už PUIKIAI atliktą darbą. Visame bute keičiau plastikinius langus. Labai kompetentingas meistras, kuris atvyksta, viską išmatuoja, puikiai pataria. AČIŪ jam, gaila nežinau jo vardo. Ir meistrams AČIŪ, labai kokybiškai ir gražiai viską atliko, sutvarkė visas šiukšles, išpildė visus mano pageidavimus. Galiu drąsiai teigti, kad ši firma atlieka labai kokybiškai darbus. Beje, AČIŪ administratorei Linai Dasevičiūtei, tai labai miela moteris, suteikianti visą tave dominančią informaciją. SĖKMĖS darbuose!
UAB Finesa.
Man tik liko vienas klausimas.... O kur galima normalias durys užsakyti?
norėjau visa tai parašyti kitos įmonės vardu (UAB Fiesta).
viskas ką parašo anonimai yra visiška tiesa. Meistrai : atlieka nekokybišką darbą, net apdailos nebaigia. Durys yra nekokybiškos, nors ir perki brangiausias. Terminai visada vėluoja. O nervai brangiau kainuoja.

ATSIPRAŠAU
5eh
5eh
Audrius Beleckas
2014-05-15 10:38:59 IP 28mes5hb
Klientas 2013-08-01 12:44:53
Sveiki, norejau pasidalinti savo patirtimi apie sia imone. Pradesiu nuo langu montavimo : atvaziave du meistrai atliko nekokybiska darba, vienas vis taise kito padarytas klaidas, galu gale ju vistiek zinoma liko, ir dar ne viska gavome ko praseme ir kas buvo uzsakyme, pasakius apie tai meistrams vietoje labai nustebome del meistru reakcijos, buvo pradeta labai argumentuoti, sakyti kad to neimanoma padaryti, musu namuose jie net kele balsa ir rekavo... kas buvo labia nemalonu. tuo metu bvomes sumokeje tik avansa (pasirasius sutarti), todel likusios dalies zinoma nemokejome, paraseme skunda. Kita diena nuvaziavome I ofisa, darbu vadovas pasake kad viska ten galima padaryti ir nezino kodel montuotojas taip pasake kad to neimanoma padaryti, todel galeciau teigti kad ju meistrai yra niekam tike... ne viska padare iki galo, todel po to darbu vadovas buvo atvaziaves pataisyti ju klaidu. Bendravimas irgi buvo nelabai malonus, pasijauteme durneliais.. galu gale sumokejus likusia suma net negavome tai patvirtinancio dokumento, todel vel vaziavome I ofisa, kur administratore susisieke su darbu vadovu, bande irodineti kad kvita jau buvo dave anksciau, dar kol net nebuvome sumokeje likusiu pinigu, todel eilini karta pasijauteme durninami. galu gale kvita gavome... tikiuosi daugiau neteks susidurti su jais.
Stai tokia musu patirtis su jais. Gal kazkam ir labiau pasiseke, bet nuosirdziai niekam nerekomenduoju sios imones. Atsizvelgiant I ju ganetinai neaukstas kainas siulyciau tikrai rinktis kita imone ir sumoketi keliais simtais brangiau. Baisu.
Gerbiamas "kliente",
Lengviausia yra pilti pamazgas prisidengus anonimu.Jei taip norisi apjuodinti kitą įmonę, tai bent jau rašykite labiau įtikinamai, o tai nelabai suprantama ką Jūs hipotetiškai užsisakėte- ir ką pas Jus darė.
Su pagarba
UAB Eukera direktorius Audrius Beleckas.
Jei turit klausimų prašau paskambint man tiesiogiai 8-699-42189
Audrius Beleckas
2014-05-15 10:28:43 IP 28mes5hb
Žydrūnas 2014-03-14 23:03:01
Kaip ir prieš tai atsiliepimą palikęs žmogus patyriau tuos pačius vargus su šia netikusia įmone. 2013m. gegužės mėn. man jie dėjo dėjo langą į balkoną su durimis, tuo pačiu ir dvi kambario duris. Išmatuoti atvažiavo kaip supratau pats įmonės vadovas, tai labai nustebino (pakalbėjo gražiai, kantrai atsakė į mano įkyrius klausimus). Darbus atliko du rasakalbiai piliečiai iš Vilniaus, vos kalbantys lietuviškai. Paklausiau ar jie neturi darbuotojų Kaune jie sake, kad dirba tik jie (jiem kaskart iš Vilniaus į Kauną tekdavo važiuoti). Langus montuoti atvažiavo tik po ~1.5mėn. nors įsipareigojo per mėnesį. Įstatė kreivai, atvažiavęs langų tinkuoti meistras turėjo labai ilgai vargti kol išlygino angokraščius pagal kreivą langą. Negana to jie dar užmiršo įdėti rankenėlę iš balkono pusės. Dirbo neatsakingai paliko daug šiukšlių. Kambario duris jie baigė dėti tik po 3 mėn. Čia istorija dar gražesnė, atvažiavę dėti durų, jie visą laiką priekaištavo, kad neužsisakiau durų iš medžio masyvo, keikėsi tarpusavyje nesugebėdami jų įdėti. Dirbo netvarkingai paliko pilną kambarį šiukšlių, išpurvino kilimą, pjaustė lentas nieko nepasitiesę tiesiog ant mano kilimo. Nesugebėjo sudeti duru apvaduku (aiškino jog jiem staklių reikia ir pan.) paliko man juos pačiam susidėti. Ta pačią dieną išsipakavę kitas duris jie pamatė jog veždami jas sulaužė. Todėl išvažiavo ir sakė užsakys ir įdės naujas. Aš sekančią dieną paskambinau į jų ofisą ir pasakiau jog jie nesudėjo man sudėti apvadukų (kas jiem priklausė), man prižadėjo juos sudėti. Po mėnesio jie atvežė man kitas duris, iš pažiūros atrodė vienodos, tačiau pasižiūrėjęs atidžiau pamačiau jog jos visai kitokio atspalvio. Nors jie tai matė ir vis tiek norėjo man jas įdėti.. Išvažiavę prižadėjo atvežti ir sudėti tinkamas. Dar po mėnesio atvežė jau geras duris, atvažiavo jau trise atsivežė kažkoki studenčioką tipo apmokina dirbti..Tas studenčiokas visą laiką sėdėjo ant mano sofos ir žiūrėjo mano telika.. Vienu momentu net norėjau juos visus išvaryti velniop. Vėl darbas vyko su keiksmais, nesigavo jiem durų įdėti, nors dirbo nuo 11h iki 17h. Tuo metu pas mane vyko remontas ir darbus atliekantis mano meistras neapsikentęs juos pradėjo mokyti kaip reikia dėti duris. Parodė jiem jų padarytą broką (durys sunkiai užsidarinėjo, atidarius traukdavo į vieną pusę), su tuo jie negalėjo nesutikti ir teko viską pataisyti. Dar uždėjo tuos apvadukus, kurių pasak jų pačių nebuvo įmanoma uždėti be specialus įrankio. Kaip visada paliko kalną šiukšlių ir netvarkos. Dar ruletę mano pasiėmė, tik vėliau pasigedau.
Žodžiu jei vis dėlto nuspręsit turėti reikalų su šia netikusia įmone, neužmirškit perduoti linkėjimu šitiems dviem "meistrams".
Gerbiamas "Žydrūnai",
Labai apgailestaujame, bet 2013 metais nuo balandžio 1 iki gegužio 31 ddienos kliento su tokiu vardu tikrai neturėjom.
UAB Eukera direktorius Audrius Beleckas. Jei turit klausimų prašau paskambint man tiesiogiai 8-699-42189
Man įdėjo langus į butą prieš mėnesį ir balkoną iš aliuminio padarė. Žadėjo per 2-4 savaites, tai išku padarė per keturias. Šiap padarė gerai, viskas darinėjas -dabar lauksim žiemos. Netiko viena palangė, tai meistras paskambino į ofisą - iškart atvežė kitą.Pats dirbu statybose prie apdailos tai visokių langų prisižiurėjęs. Eukera pagal mane neblogas variantas.
.Andrius Kaunas

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Eigida
Korpusinių ir metalinių baldų gamyba

Adresas: Ringuvos g. 51A, LT-45230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai.
UAB „EIGIDA“ – esame vienas didžiausių standartinių ir nestandartinių įvairios paskirties korpusinių baldų ir metalinių konstrukcijų gamintojų Lietuvoje, savo veiklą sėkmingai vykdančių jau daugiau nei 13 metų. Mūsų tikslas – užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę ir pasiūlyti sprendimą, kuris 100% išpildytų klientų...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Žirmūnų g. 98-10, LT-09122 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų 11-30 21:58
Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui išreiškus palaikymą Lietuvai dėl migrantų krizės, Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda pareiškė, kad Europos Sąjunga turi rasti būdų, kaip išspręsti šiuos...
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus 11-30 21:41
Susisiekimo ministerija siūlo dar labiau griežtinti strateginių įmonių sandorių patikrą ir tikrinti ne tik pagrindinius rangovus, bet ir jų subrangovus.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Adobe Systems 687,49 +3,83%
Moody's 397,27 +3,43%