Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eugesta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eugesta

Atsiliepimai apie Eugesta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Eugesta, UAB

juodas-(a) darbininkas-(ė)
2021-07-06 14:13:59 IP 29ma9svs
Vergų darbas
Ismokik vairuotojus statyti masinas normaliai nes kita karta bus i policija priduota HDA 841
Kaip suprantu Jūsų škoda, valstybinis Nr. HDA837 techniškai netvarkinga, nes blaškosi po eismo juostas neveikiančiais posūkio signalais, užkišinėja kitiems vairuotojams ir sunkiai išsilaiko kelyje nenukirtusi kampų ir eismo juostų. Susitvarkykite.
Stambesio sudėjimo blondinei, vairuojančiai pilka škoda fabia numeriai BOA 657 išmokite vairuot... nes rukyti pro langą, kuistis rankinėj ir užkišinėti kitiems vairuotojams nekoki įvaizdi sudaro apie jūsų įmone... arba bet jau nevažinėkit su įmonės automobiliu.
Mantas - UAB "PALITRA"
2014-02-20 17:33:22 IP 2i24rbdl
------------ Kazimierui, (trukumas patirties) reikalauja apmoketi prastovas, kada nebuvo krovinys pristatytas gavejui... Uz pervezima atsiskaiteme laiku! Nepatarciau dirbti! bendravo su klientais nors neturejo teises, pagal sutarti. Mums klientas nedamokejo 1000eur, uz visa pervezima sumokejome UAB "Eugesta" laiku ir visa suma. Kazimieras bendravo su klientu reikalavo apmoketi uz prastovas, nepavyko susitarti, tuomet musu reikalauja apmoketi! Savo atsakomybes ir isipareigojimu nepripazysta. Sekmes dirbant su sia imone!!!
norėčiau parasyti porą žodžių apie nemalonią situaciją įvykusią šių metų spalio 4d. Kadangi norėčiau gauti kažkokį atsakymą iš įmonės vadovų, rašau ne į SKUNDŲ skyrių.
Dirbu netoliese esancioje imoneje ir pietu pertraukos metu istrukusi is darbo vietos, atlekiau prie vartu, noredama patekti i vienintele jusu imones parduotuve (isparduotuve), esancia imones teritorijoje. Apsaugos darbuotojas jau is tolo eme purtyti galva, kad i parduotuve ileidzia tik iki 14, 30h. ir manes tikrai neileis. Mano prasymas, kad as apsipirksiu labai greitai ir tai, kad parduotuves darbo laikas nurodytas iki 15h jam buvo ne motais. Iki 14, 30h dar buvo 2 min (jo laikrodis rode taip pat).
As gerbiu jusu tvarka ir su ja tikrai skaitausi, taciau sito jau per daug. Salia direktyvu dar turetu buti ir kazkokia pagarba pirkejui.
pagarbiai,
Loreta

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur 07-29 21:43
Didžiosios Britanijos farmacijos milžinė "AstraZeneca" ketvirtadienį pranešė, kad jos vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pirmąjį pusmetį pasiekė 1 mlrd. Eur.
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo 07-29 21:23
Per pirmąjį pusmetį Rusija sukūrė 4,6% solidesnį nei prieš metus bendrąjį vidaus produktą (BVP), pranešė Ekonominės plėtros ministerija, remdamasi išankstiniais vertinimais.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%