VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė ETRONIKA, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima ETRONIKA

Straipsniai apie ETRONIKA, UAB

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
finansavimo it sprendimams svv gali ieskoti banke
Finansavimo IT sprendimams SVV gali ieškoti banke 2019-09-26
Be informacinių technologijų (IT) šiuolaikiškos įmonės veikla sunkiai įsivaizduojama. Daugelis smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių vadovų supranta procesų skaitmenizacijos privalumus, tačiau pradėjus planuoti IT investicijas bei diegti technologijas kyla pavojų...
invl technology valdoma bendrove novian isigijo norvegijos zissor
"INVL Technology" valdoma bendrovė "Novian" įsigijo Norvegijos "Zissor" 2019-04-11
Investicijų į IT verslus bendrovė "INVL Technology" už 5,9 mln. Norvegijos kronų (0,62 mln. Eur) įsigijo Norvegijos bendrovę "Zissor", užsiimančią žiniasklaidos stebėsenos ir skaitmeninimo programinės įrangos kūrimu bei paslaugų teikimu...
nrd vadovauja buves karininkas
NRD vadovauja buvęs karininkas 2017-10-18
Informacinių sistemų kūrimo ir vystymo UAB NRD po 13 metų vadovavimo paliko Alvydas Arnoldas Šidlauskas, jį nuo spalio 18 d. pakeitė Andrius Kaikaris.
invl technology patariamajame komitete ir rutkauskas su strioga
"INVL Technology" patariamajame komitete – ir Rutkauskas su Strioga 2017-04-18
Investicijų į informacinių technologijų verslus UTIB "INVL Technology" nuo šiol turės patariamąjį komitetą. Be bendrovės akcininkų atstovų, komitete dirbs ir patarėjai iš "Lietuvos draudimo" bei "E-energijos".
gardziulis vadovaus etronika verslo pletrai jankunas bendrovei
Gardžiulis vadovaus "Etronika" verslo plėtrai, Jankūnas – bendrovei 2016-11-03
Elektroninės bankininkystės, mobilaus el. parašo ir mažmeninės prekybos sprendimus verslui kuriančios "UAB "Etronika" direktoriumi tapo Arnoldas Jankūnas. Šiose pareigose jis pakeitė Kęstutį Gardžiulį, kuris tapo bendrovės verslo plėtros direktoriumi.
invl technology valdomu bendroviu uzdarbiai mazejo
"INVL Technology" valdomų bendrovių uždarbiai mažėjo 2016-05-16
Dvi iš trijų pagrindinių investicijų AB "INVL Technology" valdomų bendrovių šių metų pirmąjį ketvirtį uždirbo mažiau, nei pernai tuo pačiu metu.
invl technology perka estijos e valdzios sprendimus kuriancia bendrove
"INVL Technology" perka Estijos e. valdžios sprendimus kuriančią bendrovę 2016-03-31
Investicijų į informacinių ir ryšių technologijų verslus bendrovė "INVL Technology" laimėjo Estijos vyriausybės skelbtą aukcioną dėl IT paslaugų bendrovės "Andmevara" privatizavimo.
uz algoritmu sistemas sumokejo 2 4 mln eur
Už "Algoritmų sistemas" sumokėjo 2,4 mln. Eur 2016-03-21
Po naujos akcijų emisijos įsigijimų besidairanti investicijų į informacijos technologijų verslus AB "INVL Technology" per savo valdomą įmonę įsigijo informacinių sistemų kūrimo UAB "Algoritmų sistemos". Pirmosios teigimu, ateityje tikimasi "Algoritmų sistemų" sukurtus produktus pristatyti Rytų Afrikos bei Pietų ir Pietryčių Azijos regionuose.
invl technology pelna augino 1 7 karto
"INVL Technology" pelną augino 1,7 karto 2016-02-29
Į IT paslaugas teikiančias bendroves investuojanti AB "INVL Technology" pernai skaičiavo beveik 1,7 karto išaugusį grynąjį pelną, o valdomų įmonių vertė augo iki 16,9 mln. Eur.
sekmingi isiliejimo i pasaulio rinka pavyzdziai interviu su invl technology vadovu
Sėkmingi įsiliejimo į pasaulio rinką pavyzdžiai: interviu su "INVL Technology" vadovu 2015-10-02
"Lietuviai įpratę matuoti, kad didelė rinka tai – Kinija. O mes manome, kad mūsų dydžio verslui vystyti užtenka ir vos milijoną gyventojų turinčios Afrikos ar Azijos šalies", – sako Kazimieras Tonkūnas, Lietuvos investicijų į informacinių technologijų (IT) verslus bendrovės "INVL Technology" vadovas ir akcininkas. Spalio 16 d. vyksiančioje konferencijoje "Verslas 2016" jis patars, kaip konkuruoti pasaulyje, kai pinigais nustebinti negali.
konkursas butano karalysteje kodel gi ne
Konkursas Butano Karalystėje? Kodėl gi ne 2015-10-02
"Lietuviai įpratę matuoti, kad didelė rinka tai – Kinija. O mes manome, kad mūsų dydžio verslui vystyti užtenka ir vos milijoną gyventojų turinčios Afrikos ar Azijos šalies", – sako Kazimieras Tonkūnas, Lietuvos investicijų į informacinių technologijų (IT) verslus bendrovės "INVL Technology" vadovas ir akcininkas. Spalio 16 d. vyksiančioje konferencijoje "Verslas 2016" jis patars, kaip konkuruoti pasaulyje, kai pinigais nustebinti negali.
invl technology isigijo etronika
"INVL Technology" įsigijo "Etroniką" 2015-07-27
Investicijų į IT AB "INVL Technology" valdoma "Norway Registers Development" (NRD) užbaigė "Etronikos" įsigijimo sandorį.
invl technology pateike prasyma isigyti etronika
"INVL Technology" pateikė prašymą įsigyti "Etroniką” 2015-06-16
Konkurencijos taryba priėmė nagrinėti AB "INVL Technology" valdomos įmonės "Norway Registers Development" prašymą dėl elektroninės bankininkystės, mobiliojo parašo bei mažmeninės prekybos sprendimus kuriančios UAB "Etronika" 80% akcijų įsigijimo, rašoma institucijos tinklalapyje.
pirmoji kregzde rinkoje gali tapti pavyzdziu ir kitoms imonems
Pirmoji kregždė rinkoje gali tapti pavyzdžiu ir kitoms įmonėms 2015-06-03
Lietuvos investicinėje padangėje atsiras naujas investicinis objektas – biržoje kotiruojamas privatus kapitalas. Pirmą žingsnį daro IT bendrovė, tačiau rinkos dalyviai kalba, kad taip žengti pas investuotojus galėtų ir kitų sričių įmonės.
invl technology isigyja 80 etronikos
"INVL Technology" įsigyja 80% "Etronikos” 2015-04-07
AB "INVL Technology" valdoma įmonė "Norway Registers Development" pasirašė sutartį dėl elektroninės bankininkystės, mobiliojo parašo bei mažmeninės prekybos sprendimus kuriančios UAB "Etronika" 80% akcijų įsigijimo.
Tarp geriausių Europoje – "Etronika" ir "Worapay" 2015-02-04
Paviešinus svarbiausių Europoje jaunų finansinių verslų 50-uką "FinTech 50", analitikai sako, kad dauguma pradedančiųjų bendrovių britiškos, ir spėja, jog tai – britų salyno "startuolių" niša, kuri į šalį privilios milijardines investicijas.
i omana per londona ilgai keliausime
Į Omaną per Londoną ilgai keliausime 2014-08-07
Ūkio ministerija įsitikinusi, kad intensyvinti ir plėsti Omano santykius su Lietuva įmanoma iš Londono. Sprendimas skirti Londone dirbantį asmenį, kuris būtų atsakingas už verslo konsultacijas, visiškai kito mentaliteto ir verslo kultūros arabų pasaulyje, verslą, švelniai tariant, stulbina.
lietuviski it prekes zenklai kurie keliauja i uzsieni
Lietuviški IT prekės ženklai, kurie keliauja į užsienį 2014-06-24
IT įmonių asociacija "Infobalt" pastebi, kad nauji lietuvių IT produktai vis dažniau parduodami užsienyje. Ypač populiarios esą debesų kompiuterijos paslaugos ir produktai. Tokia strategija leidžia kurti didesnę pridėtinę vertę nei darbo jėgos pardavimas.
"Protingų" atliekų konteinerių idėja sudomino rizikos kapitalą 2014-06-23
Elektronikos ir kitų reguliariai nesurenkamų atliekų konteineriai galėtų tvarkytojams patys pranešti, kad prisipildė ir laikas atliekas išvežti. Tam skirtą specialų jutiklį sukūrusi studentų komanda sulaukė ir rizikos kapitalo dėmesio.
Lietuviai prilygo "Dell" ir "Hitachi" 2014-06-18
Metų šalies partnerio titulą iš kompanijos "Microsoft" rankų atsiimsianti UAB "Etronika" džiūgauja, – bendrovė prilyginta stambiausioms pasaulio IT rinkos žuvims.
Lietuviai prilygo "Dell" ir "Hitachi" 2014-06-18
Metų šalies partnerio titulą iš kompanijos "Microsoft" rankų atsiimsianti UAB "Etronika" džiūgauja, – bendrovė prilyginta stambiausioms pasaulio IT rinkos žuvims.
microsoft ivertino lietuvos it bendrove
"Microsoft" įvertino Lietuvos IT bendrovę 2014-06-18
Lietuvos IT bendrovė "Etronika", kurianti išmaniuosius sprendimus finansų sektoriui, pripažinta viena geriausių IT bendrovių pasaulyje. "Etronikai" atiteko "Microsoft" metų šalies partnerio Lietuvoje titulas.
kiek pavelave i technologiju amziu zengia ir bankai
Kiek pavėlavę, į technologijų amžių žengia ir bankai 2014-05-01
Beveik visi bankai turi aplikacijų, leidžiančių atsiskaityti ir mobiliuoju telefonu, tačiau pasiūlyti atsiskaitymų mobiliuoju telefonu ir prekybos vietose didieji bankai nedrįsta, nes taip gali netekti dalies pajamų, be to, reikėtų sugriauti nusistovėjusius ryšius su bankų kortelių tinklais. Mažesni bankai drąsesni, nes internetas leidžia sumenkinti nepatogumus, kuriuos jų klientai patiria dėl siauro bankomatų ir skyrių tinklo.
Patraukliausiųjų penkiasdešimtuke 2014-02-20
UAB "Etronika" šiemet daugiausia dėmesio žada skirti sistemos, gebančios analizuoti finansinių įstaigų klientų elgesį, kūrimui.
"Etronika" tarp pasaulio patraukliausiųjų 2014-02-20
UAB "Etronika" šiemet daugiausia dėmesio žada skirti sistemos, gebančios analizuoti finansinių įstaigų klientų elgesį, kūrimui.
etronika atsidure patraukliausiuju penkiasdesimtuke
"Etronika" atsidūrė patraukliausiųjų penkiasdešimtuke 2014-02-20
UAB "Etronika" šiemet daugiausia dėmesio žada skirti sistemos, gebančios analizuoti finansinių įstaigų klientų elgesį, kūrimui.

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: S. Konarskio g. 2-99, LT-03122 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Atsistatydino Slovėnijos premjeras M. Šarecas
Atsistatydino Slovėnijos premjeras M. Šarecas 01-27 14:39
Slovėnijos premjeras Marjanas Šarecas pirmadienį paskelbė atsistatydinantis ir paragino surengti pirmalaikius rinkimus, jo finansų ministrui anksčiau nusprendus pasitraukti iš mažumos vyriausybės.
"Microsoft" pasišovė išvalyti iš atmosferos per visą įmonės istoriją išskirtą CO2
"Microsoft" pasišovė išvalyti iš atmosferos per visą įmonės istoriją išskirtą CO2 01-27 14:24
JAV milžinė "Microsoft" skelbia, kad sieks sumažinti išmetamo anglies dvideginio (CO2) kiekį ir ims papildomai šalinti jį iš aplinkos. Taip bendrovė iki 2030 m. planuoja tapti neigiamos emisijos...
Dėl plintančio viruso URM rekomenduoja lietuviams laikinai nevykti į Kiniją
Dėl plintančio viruso URM rekomenduoja lietuviams laikinai nevykti į Kiniją 01-27 14:20
Užsienio reikalų ministerija (URM) rekomenduoja Lietuvos piliečiams laikinai nevykti į Kiniją, kol nebus suvaldytas šalyje plintantis koronavirusas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Intel 68,47 +8,13%
CBS 40,77 +3,63%
American Express 135,11 +2,85%
Boeing 323,05 +1,66%
Western Union 27,10 -2,34%
JPMorgan 133,15 -2,48%
Texas Instruments 130,52 -2,78%
Goodyear 14,20 -3,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,99 +3,11%
Jautiena 5,56 -6,40%
Auksas 1479,13 +0,57%
Ryžiai 432,00 +2,61%
Kava 3,45 +10,93%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Anglis 66,18 -1,21%
Cukrus 0,57 -5,00%