Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eshopwedrop Baltics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eshopwedrop Baltics

Atsiliepimai apie Eshopwedrop Baltics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Eshopwedrop Baltics, UAB

Siunta į naują Anglijos sandėlį gauta ketvirtadienį -neišsiųsta nei penktadienį, nei sekantį antradienį - vis dar "ruošiamas siuntimui"
Kita siunta į tą patį sandėlį gauta ir užregistruota pirmadienį anksti ryte. Iš Anglijos naujo sandėlio antradienį neišsiųsta - vis dar "ruošiamas siuntimui"
Siaubas ima nuo eschop darbo
Čia viskas vyko praeitą ir užpraeitą savaitę
Labai nepatikimi siuntėjai. Siuntos dingsta, niekas už jas neatsako. Telefonu atsiliepęs vaikinukas aiškina, kad čia vežėjai (tipo, fūristai) pradangino siuntinius, kažkur pas juos paklydo. Ir jie (eshopwedrop) nieko padaryti negali ir už nieką neatsako. Ir iš viso jie čia ne prie ko.

Lenkite kuo didesniu atstumu šituos Eshopwedrop, nes labai didelė tikimybė prarasti savo siuntinius. Ir už juos niekas neatsakys.
Butu malonu suzinoti kas sugalvojo va taip paimti ir palikti ant ledo savo klientus ivede "tapatybes patvirtinima" kuris ryskiai nesuveiks kadangi imones bankiniai atributai neperduoda vardo ir pavardes, o uzsakovas yra imone.

Sestadieni teko lekti 150 kilometru iki jusu sandelio kad speti iki uzdarymo ir pateikti pasa norint atsiimti siuntinius kurie jau guli vietoje, ir suzinoti kad "ju iteikti negali nes nepraejot tapatybes patviritnimo".... Ir siaip "mes uzsidarom, viso gero"....

Mes su jumis nuo jusu pradzios, bet tokios kiaules nesitikejom. Taisykites!
Mano siuntiniai guli UK sandėlyje nuo 2019.04.04. Jau buvo du vežimai į Lietuvą - 04.05 ir 04.09. Siuntiniai į Lietuvą neišsiųsti. Prie jų vis dar užrašas "ruošiams siuntimui". Kai parašiau paklausimai kodėl neišsiųsta - atsakė"išsiųsime penktadienį atvyks pirmadienį". Paklausiau ar tai jie mano kad tai normalu? Jokio atsakymo.
Parašiau neigiamą atsiliepimą jų tinklapyje. Atsiliepimo nepaskelbė, o tiesiog jį paslėpė. Bijo paskelbti visiems nes matysite kad chrienovai jie dirba.
Jau anksčiau yra pradanginę mano prekę kurios vetė virš 120€.
NEREOKOMENDUOJU SIŲSTIS PER JUOS. Jei turit galimybę - siųskitės per kitas firmas. eshopwedrop už nieką neatsako ir jiems klientas yra tik būdas išsiurbt pinigų.
Iš JAV siunta turėjo būti gauta sausio pradžioje, o iki šiol dar nepristatyta. Labai nemalonu, kai reikia ieškoti, skambinti, rašyti, priminti, ir kaskart žadama "kitą savaitę planuojama pristatyti", tačiau po to seka dar savaitė, ir t.t. Didžiulė netvarka, nesutvarkytos procedūros bei schemos siuntimui iš JAV šioje įmonėje. Nesuteikia jokių garantijų dėl pristatymo termino, neprisiima atsakomybės po raštiškos pretenzijos pateikimo. Jokiu būdu daugiau per juos nesiųsim ir kitiems nerekomenduojam tokio "serviso". O dabar dar teks per Vartotojų teisių apsaugos tarnybą teisybės ieškoti ir atgauti pinigus, nes siuntos vertė 90 USD. Nesuvokiama, kad šiais laikais įmonė gali taip elgtis ir rizikuoti savo reputacija!
Tokia pati beda kaip Kestucio. Siuntos Vokietijoj istrigo, ir tylu. jokio informavimo kas kaip, Kaledos praejo, vaikams kitas dovanas teko pirkt. atsakomybes 0. paskutinis kartas kai naudojuosi jusu paslaugomis.
Prekės įsigytos dar iki jūsų siųstos žinutės apie įmonės problemas Vokietijoje. Dvi siuntos negautos, o alternatyvos bei kažkokių sprendimų nėra. Prarasit nemažą dalį klientų dėl tokio apsileidimo. Kartą jau keitėte adresą Vokietijoje, o dabar jo išvis nebeliko. Tai buvo paskutinis kartas kai naudojausi jūsų paslaugomis. Pereinu pas PirkEU ir kitiems rekomenduoju!
Nusipirkau prekę iš Ebay parduotuvės Vokietijoje. Gavau informaciją, kad niekaip pristatyti kurjeris negali. Nueinu į paskyrą ir pamatau, kad sandėlys Vokietijoje uždarytas. Trūksta žodžių...
Naudojausi jais dar kai buvo pirkanglijoje. Dabar eshopwedrop yra tragedija. Siunčia, siuntos dingsta, aiškina, kad žmogiški faktoriai, bet pastoviai kartojasi. Keliauja siuntos palyginus, po to kol išskirsto, tikrai gaila, kaip susigadino paslauga, kurios nenoriu niekam rekomenduoti. Naudojuosi dabar daugiau nei pusę metų pirkeu.lt ir viskas labai gerai. Turėtumėt iš jų imti pavyzdį kaip reikia dirbti.
GB sandelyje pasimete siunta. Parduotuve patvirtino kad buvo issiusta nurodytu adresu, kurjeriu trackingas rodo, kad pristatyta. El.sistemoj neatsirado. Tai kad bukite atsargus. Kai suzinojo, kad paraso ir priemusiojo vardo nera (nurodyta kad siunta palikta reception), iskart atsisake svarstyti pretenzija. Ir nieko neirodysi, parduotuve tvirtina kad issiusta ir pristatyta nurodytu adresu, eshop nieko negavo:) tai gi mano auskariukus nesioja kazkas kitas!:). Siunciau daznai per sita sandeli, bet tai tikrai buvo paskutinis kartas, tik negerai, kad toks brangus.
Naujos kainos kyla. Lojalumo jokio.. Pakuotės mokestis tyliu (1.49EUR už kiekvieną pakuote) jeigu siunti 20-30 siuntinių tai bilietas in UK išeina :) Vieno 1kg kaina vid. 4EUR
Esu jau ne kartą pirkęs užsienyje naudodamasis EshopWeDrop. Kiekvieno pirkimo metu jaučiusi užtikrintas, kad prekes saugiai ir gana greitai pasieks mano namus. Nei karto nesu susidūręs su neisprendžiamomis problemomis. Iškilus smulkiom bėdom į laiškus greitai atsakoma.
Na skaitau atsiliepimus ir netikiu, kad kalba eina apie viena ir ta pacia imone. As atvirksciai esu labai patenkintas eshopwedropu. Pirkau viena Drennan meskere is anglu https://www.matchmansupplies.co.uk tai siuntimas per juos butu kainaves 20 svaru ir keliautu apie 2 savaites, o per eshopwedrop kainavo 5, 99 €, o atkeliauti ne savaites netruko. Viskas super.
Naujos kainos tai patylesiu. Stengiuos nebesiusti uzsakymu i UK
Visiškai pritariu ankstesniam Kasparo komentarui. Teko dirbti keletą mėnesių anksčiau, buvo keletas nesusipratimų, bet iš esmės, paslaugą vertinau teigiamai, pristatymas iš PL į LT būda atliekamas gana greitai.

Dabar, praėjus kuriam laikui, teko paslaugas išbandyt dar kartą ir stipriai nusivilt. Siuntos keliauja maždaug du kartus ilgiau nei kad buvo prieš keletą mėnesių, nesilaikoma jokių terminų ir dėl tokios apgailėtinos jų paslaugų kokybės turi aiškintis klientui, kodėl jis negavo prekės tada, kada turėjo gauti. Jų pasiteiravus konkrečios informacijos apie pristatymo laiką gauna atsakymą vieną, bet realybė dažniausiai jau būna visai kita. Neigiami komentarai iš jų puslapio tikrai trinami, tiksliau net nepatvirtinami.

Apibendrinant, jų darbo pradžią vertinau teigiamai, maniau, jog su laiku kokybė tik augs, tačiau realūs pavyzdžiai rodo, jog paslaugų kokybė, komunikacija tik ritasi žemyn. Jeigu kažkas iš jūsų įmonės valdybos skaitysite šį komentarą, pagalvokite, ar tikrai ta linkme einate.
Eilinį kartą nusiviliu. Siuntiniai keliauja daugiau nei savaitę, iš UK, iš jų sandėlio. Bendravimo kultūra =0, nuolat meluoja, savo puslapyje jiems netinkamus atsiliepimus ištrina. 70-80 proc siuntų vėluoja, už tokį darbą kainas užsikėlę nesveikai. apie siuntų nuotraukas net nekalbu (fotografuojama tikriausiai iš paukščio skrydžio). Jeigu siunčiat kokią nereikalingą siuntą, tai galit bandyti. Kažkada kai buvo pirkanglijoje.lt buvo gera kompanija, dabar nepatarčiau bendradarbiauti. Rinkitės geriau kitą kompaniją.
Prasukau apie 100 siuntinių per juos. Jokių problemų nebuvo.
Niekam nepatariu siųstis didesnės vertės siuntų per šią kompaniją. Mano pirkta siunta balandžio 11d buvo pristatyta į jų sandėlį Anglijoje. Tačiau siuntos negavau iki šiol. Iš pradžių man buvo aiškinama, jog tokiu sekimo numeriu buvo gauta visai kita siunta ir ji jau pristatyta kitam žmogui. Susisiekus su DPD kurjeriais, kurie ir pristatė tą siuntą, man buvo patvirtinta, jog pagal tą sekimo numerį siunta tikrai buvo adresuota man, o ne kažkam kitam. Tuomet Eshopwedrop pareiškė, jog jų sistemoje įvyko klaida ir jie pabandys mano siuntą surasti. Praėjus 2 mėnesiams siuntos negavau, apie kažkokią kompensaciją kalba net neina, nes to nenumato jų taisyklės. O ir patys savo kaltės nepripažįsta vėl teigdami, jog iš to pardavėjo gavo siuntas su sumaišytais sekimo numeriais. Jog ir kitų žmonių siuntų numeriai buvo nurodyti neteisingi, tačiau kažkodėl tik mano vieno siunta dingo.
Vitalis 2017-04-14 11:53:48
Būkit atsargūs su šiais veikėjais. Teko naudotis jų paslaugomis antrą kartą, kuris buvo lemiamas. Kovo pradžioj Anglijoje esu pirkęs tris prekes su registruoto siuntinio paslaugom. Dvi prekes gavau, o trečios - NE. REGISTRUOTAS siuntinys, kuriame pasirašė jų sandėlio darbuotojas tiesiog dingo Anglijos sandėlyje!!! Jau antras mėnuo kaip negavau savo siuntinio ir jau tikrai nebegausiu, nes kažkas jį tiesiog priglaudė. Eshopwedrop administracijai ir jos vadovui Rimtautui Rėkui tiesiog nusispjaut į mano prašymus kompensuoti už prarastą siuntinį. Taip, kad turėkit omenyje, kad jei dings jūsų registruotas siuntinys eshopwedrop sandėlyje, apie jokią kompensaciją galit net ir nesvajot. Ir dar. Pirmųjų dviejų mano gautų prekių užfiksuotas svoris Anglijos sandėlyje buvo 1, 76 kg. Paprašius Vilniaus sandėlio vadybininko Pauliaus Packevičiaus, kad persvertų siuntinius iš naujo, jų svoris sumažėjo net iki 1 Kilogramo !!! Tai yra vos ne dvigubai!!! Va taip jie durina žmones ant svorių ir vagia mūsų prekes.
Papildymas. Kompensaciją pagaliau gavau.
Baisiai prastas aptarnavimas, jei skambinsite telefonu pamirškite kad atsilieptų, rašant laiškus lauki irgi porą parų atsakymo, kuris būna trijų žodžių. Siuntų laukti reikia iki trijų savaičiu, nors jos į UK sandelį atvyksta iš karto. Į sistema irgi dažniausiai nesuveda, nėra nei nuotrauku svoris netikslus. O kainos iš vis neprilygsta jų kokybės, ypač siuntos formavo mokėstis, už ką mokėti reikia ten jeigu sunku viską į vieną siuntą surinkt o turiu lakstyt po visą venipako sandelį ir ieškot kur išsibarsčiusios mano siuntos, štai kaip atrodo pakuotės formavimas už daugiau nei 12 Eur plius viena dingusi siunta http://www.part.lt/img/8a0e8159359c15414966b77159836e63930.jpg
Pasiūlymas tiesiog bėgti nuo šios š*******o kontoros, nes tiesiog be reikalo išsvaistysite nervus ir pinigus, atsisiunčiant prekes per kurjerius būtų lygiai tas pats laikas, kaina tik kokybė geresnė. Dabar belieka laukti tik konkurentų.
Iš kažkur perka el. pašto sąrašus ir siuntinėja savo reklamas žmonėms, kurie net nesiregistravo pas juos ir nesutiko gauti jokių el. paštų iš jų.
Visiškai pritariu Tomui, Kasparui, Laurynui ir Ignui.
Jei tikitės gauti tą patį, ką tiekdavo "pirkanglijoje.lt" - teks nusivilti, - tragedija, o ne įmonė, atvykusį siuntinį vėluoja registruoti tris dienas, ko pasekoje siunta išsiunčiama visa savaite vėliau. Siuntų nuotraukose iš viso neaišku kas ten nufotografuota. Telefonu kai skambini neatsiliepia, į užklausas e-paštu ar per žinučių sistemą atsako po dviejų dienų. Svetainė kreiva/šleiva - titulinis perkrautas gremėzdišku žemėlapiu, kurio paskirtis neaiški, nes daugelyje rodomų valstybių paslaugos iš viso netiekiamos, atsiliepimų skiltis (neskaitant to kad atsiliepimai trinami) nepabaigta - komentarai į atsiliepimus rašomi tame pačiame laukelyje - lyg tai rašytų pats klientas. Paaiškinimo normalaus kaip naudotis paslaugomis reikia ieškoti pusę valandos kol supranti kad jie DUK skiltyje, nors turėtų būti pagrindiniame/tituliniame. Žodžiu sutaupysite laiko ir nervų jei rinksitės šiek tiek brangesnį bet patikimesnį siuntų gabenimo būdą.
Didžiausia nesamonė šita kompanija, pirkanglijoje.lt buvo tiesiog nuostabu, o po susijungimo tapo visiška nesamonė. Siuntas įvedinėja po kelių dienų nuo gavimo, išsiunčia ne su išvažiuojančiu krovinių, o dar su sekančiu. Siuntinių reikia laukti apie dvi ir daugiau savaitės, kainas užkėlė neadekvačiai paslaugų kokybei. Siuntiniai atvažiuoja apdaužyti, nenustebčiau jei ir būtų pas ką nors išimta kažkas. Į užklausas atrašo tik elektroniniu paštu, į telefoninius skambučius neatsiliepia. Jau geriau pirkanglijoje.lt būtų ieškoje investicijų pas klientus (bučiau tikrai prisidėjęs) nei susižlugdę. Niekam nepatariu su jais reikalų turėti
Buvau ilgametis patenkintas Pirkanglijoje.lt klientas. Dabar jau galiu pasakyti, kad susijungimas su Eshopwedrop.lt nuvyle.
Kainos zenkliai padidejo. Ivertinti sunku, nes Eshopwedrop nesivargina publikuoti kainu savo tinklapyje.
Pakuotes formavimo mokestis isaugo 3 kartus. Nuo 0.30Eur iki 0.90Eur. uz kiekviena papildoma siunta.
Svoriai suapvalinti i didziaja puse. Pvz. Amazon nurode siuntos svori 2, 5kg, EshopWedrop- 4kg!

Pirkiniams is Vokietijos pradejau naudoti Pirkde.lt, o del siuntiniu is Anglijos keisiu tiekeja kai tik atsiras galimybe.
Taip prisidedu prie Tomo atsiliepimo, įmonė nurodė savo svetainėje, kad siuntas išveža penktadienį, o Vilniaus sandėlyje jos būna pirmadienį, tai ką tikėjau, kad siuntą jau turėsiu antradienį Kaune. Pasirodo siuntą gausiu tik penktadienį, tai kaip suprast, iš 3 dienų tapo 7 dienos. Pirkanglijoje.lt buvau padaręs apie 18 užsakymų ir tokių nesąmonių nebūdavo, antradienį tą pačią dieną važiuodavau atsiimti, o dabar tempiamas laikas, ir kainos pasikeitė, dabar prašo daugiau, nei pirkanglijoje.lt. Taip, pirkanglijoje.lt dirbo kur kas geriau ir norėčiau, kad šios dvi firmos būtų nesusijungusios, prarasit klientus jei taip dirbsit. Aj, be to, žiūriu, nei Kaune, nei Klaipėdoje negalima atsiimti be papildomo mokesčio. Nežinau, kiek ilgai išsilaikysit jei tokias nesąmones darysit. Sėkmės. :)
Tomas 2017-02-14 13:18:53
Visiskai nepatiko.
Duomenu pateikimas i sistema apie gautas siuntas veluoja dvi paras.
Nuotrauku nera, kartais ideda bet praejus dar 5 dienom,
Nuotrauku kokybe tokia prasta, kad jose gali buti betkas, vistiek nesuprasi kas.
Atsakomybes nenesa jokios, mat nori gauti sveika siuntini-mokek 1% siuntinio vertes "draudimo" mokesti. Jie reikalauja, kad siuntos butu taip ipakuotos, kad ju nepazeistu metymas nuo 1metro aukscio, nepazeistu uzkrovimas kitu siuntu, kuriu mase galbut siekia ir tona, ir desimt, nes nenurodo kokie svoriai gali slegti tavo siuntini.
Paslaugu kaina beveik kaip DHL, o kokybes tiesiog nera.
Atsakymu i uzklausas reikia laukti minimum 2 paras.
Siuntiniu neskuba siusti i LT. Siuntini turi sandely 3dienas iki sekancio isvykimo i LT, bet isisuncia su dar sekanciu.

Kitaip tariant VISKAS, kas gali buti blogai - yra blogai. Pirkanglijoje.lt vertinau 5 zvaigzdutem, super. Situos 1. Vat tau ir sutampancios vertybes, apie kurias Pirkanglijoje.lt kalbejo, kai pardave mus siai kompanijai. Geriau jau mokesiu kelis eurus daugiau ir siusiu prekes tiesiogiai is uzsienio i lt, nei vis bijosiu del siuntiniu. Pamirso jie, kad ne su guma dirba.
PS. Ka jau kalbeti apie suapvalinamus i didesne puse svoriu. Sverti turetu Lietuvoje su sertifikuotomis svarstyklemis, o ne UK kur niekas nezino ar jos praejusios sertifikavima.
Visiskai nepatiko.
Duomenu pateikimas i sistema apie gautas siuntas veluoja dvi paras.
Nuotrauku nera, kartais ideda bet praejus dar 5 dienom,
Paslaugu kaina beveik kaip DHL, o kokybes tiesiog nera.
Atsakymu i uzklausas reikia laukti minimum 2 paras.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Argonomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur
"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur 06-17 14:30
Lenkijos farmacijos grupės "Pelion" valdomas vienas didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų "Gintarinė vaistinė" pernai uždirbo 4,189 mln. Eur grynojo pelno – 30% daugiau nei 2017 metais (3,225 mln...
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą 06-17 14:18
Vilniaus miesto valdžia po kritikos dėl planuojamų iškirsti medžių sustabdė Sapiegų parko projektą.
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas 06-17 14:00
"Telia" tinklo tarnybos specialistai ruošiasi tikrinti bendrovės mobiliojo ryšio tinklo atsparumą. Naktį iš pirmadienio į antradienį jie atliks pratybas, kuriomis imituos avarinę situaciją dėl...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%