Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ES4B, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ES4B

Atsiliepimai apie ES4B, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie ES4B, UAB

Dekoju uz greita aptarnavima, esame laimingi rade jus!
Puiku, aciu Jums labai! Dekoju uz grazu ir greita aptarnavima! Tikrai rekomenduoju.
Labai prastas servisas, iškilus klausimams prisiskambinti nepavyksta jau 3 dienas, į e-laiskus neatsakoma taippat. (meginta susisiekti darbo dienomis, darbo valandomis).
Svetaine blokuojama kaip nesaugi.
Gailimėsi šio pasirinkimo, ieskom kur pereiti kitur, nors už planą sumokėta dar beveik dviem metam.
Nerekomenduoju
Kaip ir viskas ok tik labai trūksta PALAIKYMO SAVAITGALIAIS!!
Tikras košmaras tos jų svetainės. Kompiuteriai blokuoja kaip nesaugias, duomenys tai atsiranda tai dingsta, tik pinigus išlupt.
Patyriau nuostolius patikėjusi jais, nerekomenduoju.
Turime el. parduotuve jau daugiau nei du metus, musu komanda yra patenkinta teikiamomis paslaugomis. Tikimes ir toliau tokios puikios komunikacijos.
Labai prasta aptarnavimo kokybė, labai retai kada pavyksta prisiskambinti. Paslaugos nuolatos stringa, problemas užtrunka sutvarkyti ilgą laiką, per kurį prarandama daug klientų. Niekam nerekomenduoju.
Esu labai nusivylęs šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Atsitikus problemai neatsiliepia į telefono skambučius ir neatsako į el.laiškus.
Agnius Narkevičius
2016-12-27 14:30:32 IP 2e7r3mbb
Lukas Ružauskas - labai profesionaliai vystėm dialogą, greitai reaguoja į žinutes ir puikiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju!
Esam labai patenkinti pasirinkta nauja e-parduotuve ir jos funkcijomis. Buvo neaiškumų su valdymu (nors atrodo viskas taip paprasta...), baisu kažkur kažką paspaust netyčia :))) Bet, tik uždavus klausimą, ar išreiškus kokį pageidavimą, tuoj pat gauni atsakymą, patarimą. Servisas nuostabus. Likom labai patenkinti. Ir toliau naudosimės Jusų paslaugomis. Labai Jums ačiū už pagalbą.
Dedam "laiką" ! :)
Brigita 2015-09-02 08:43:38
Mes irgi susidūrėme, kad paslaugos nuolatos stringa. Bendravimo lygis, kaip ką tik nulipusių nuo žagrės. Ypač direktoriaus Aidžio Jarušaičio.
Sveiki, Konkurentai,

siekdami aukščiausios kokybės paslaugų, mes pakalbėjome su visomis klientėmis vardu Brigita ir nei viena neturėjo jokių pastabų ar nusivylimų. Rašyti rekvizitai.lt atsiliepimus, apsimetinėjant klientais, tiesiog yra žema. Jei jūs esate mūsų klientas ir kyla kokių klausimų (ar problemų), prašome kreiptis tel. 37 221111 arba adresu K. Petrausko 26, Kaunas. Mes pasirengę jums padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Jūsų pateikta informacija yra melaginga.
Esu labai patenkinta pasirinkta nauja e-parduotuve ir jos funkcijomis. Sutaupau begales laiko. Viskas aiskiai ir paprastai valdoma. Parduotuves deka per keleta dienu galiu padaryti 1-1.5 savaites darba.
Tai palengvino net tik mano, bet ir mano klientu gyvenima.
Labai Jums aciu uz visa pagalba jos diegime ir atsakinejant i visus rupimus klausimus.
Labai Jums ačiū už visą pagalbą!
Prieš du metus naudojausi kitos imones paslaugomis, bet pas Jus klientų aptarnavimas, bendravimo lygis nepalyginamai aukštenis. Turinio valdymo sistema ne vienu aspektu pranašesnė.
Jei neišbrangsite per metus, tikrai ir toliau norėsiu naudotis Jūsų paslaugomis. Taip pat Jus rekomenduosiu visiems, kas klaus dėl elektroninės parduotuvės :)
Tomas Jankauskas
2014-11-04 22:59:06 IP 28mesh8u
Esame UAB ES4B klientai jau tris metus. Vystome el. prekybą penkiose šalyse ir esame patenkinti teikiamomis paslaugomis. Buvo iškilę didelių problemų su kai kurių šalių mokėjimo sistemomis - kurjeriais, kurios nėra tiesiogiai susijusios su šia įmone, bet jie visada nemokamai konsultuoja ir geranoriškai padeda bet kokiais su e. verslu susijusiais klausimas. Džiaugiamės turėdami tokius verslo partnerius. Sėkmės jums!
Almas, Agentūra "Žinovai LT"
2014-10-11 18:21:33 IP 28mbreop
Naudojamės šios įmonės paslaugomis (tinklapio nuoma) jau 1, 5 metų, tačiau jokių nusiskundimų paslaugų kokybę neturime. Lyginant su užsienio analogiškais projektais, šiai įmonei gerai sekasi plėtoti projektus, tad linkiu dirbantiems tik sėkmės.
Labai nusivylusi, ieskau zmoniu, su kuriais irgi taip elgiasi, turiu internetine parduotuve, o jie nieko nepranese ja isjunge, i mailus neatsako, taip pikta, prekyba pajudejo, o jie paima ir isjungia parduotuve, zodziu, kam panasiai nutiko, parasykit man i maila, manau juos reikia duoti i teisma jau vien del to, kad ima pinigus uz neveikiancias paslaugas!
andrius 2013-07-12 11:25:42
Kiek gali strigti jusu paslaugos?? I menesi po du kartus neimanoma atsidaryti jusu ir savo svetaines, bei pasitikrinti pasto, prarandame klientus. Bandysime kreiptis i aukstesnes institucijas.
Sveiki, Andriau,

jei jūs esate mūsų klientas ir kyla kokių klausimų (ar problemų), prašome kreiptis tel. 37 221111 arba adresu K. Petrausko 26, Kaunas. Mes pasirengę jums padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Jūsų pateikta informacija yra melaginga.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%