Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Oldtaunas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Oldtaunas

Atsiliepimai apie Oldtaunas, UAB

Oldtown naktinis klubas

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Oldtaunas, UAB

Man įdomu kodėl atitinkamos tarnybos įdėmiau nepasidomi šios įmonės veikla bei jų visokiais VIP paketais, neoficialiomis paslaugomis... Baisu, lyg būtų 90-ieji metai.
Rudninkai 2019-09-01 10:23:56
Kai kam gal ir grazu. O mums gyventojams kancia. Kiekviena ryta nuo 5 iki 7 val. praeina darbuotojai klegetuodami per kiema. Jokios kulturos, kad visi ilsisi ir miega ir vaikai ir suauge ir ar sestadienis ar sekmadienis ar paprasta diena - visi privalo keltis, Ir taip 20 metu. Nors baras turi du isejimus - dvejas duris i gatve. Gal tai specialiai daroma, negerbiant nieko.
Laba diena mieli gyventojai ir kaimynai. Labai atsiprašome jei kartais sukeliame Jums nepatogumų. Esame informavę personalą dėl Jūsų pastabų ir tikrai darome viską, kad Jūs nepatirtumėte diskomforto susijusio su mūsų veikla. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Jūsų name yra plėtojamas ir turizmo verslas, gyventojai nuomoja savo butus trumpalaikei nuomai, ko pasekoje vyksta pastovi nuomininkų kaita iš įvairių pasaulio šalių. Ne kartą esame pastebėję, kad senamiestyje pasilinksminę nuomininkai paryčiais grįžta į savo apartamentus gana triukšmingai, šventiškai, o kartais ir agresyviai nusiteikę. Klubo apsaugos darbuotojai jau ne kartą yra bandę sudrausminti nuomininkus, kad šie nekeltų nepatogumų besiilsintiems namo gyventojams. Bet kokiu atveju, mes iš savo pusės detaliai informuosime įmonės darbuotojus, kad šie savo elgsiu nedrumstų namo gyventojams poilsio. Ateityje, jei Jums kiltų nepatogumų dėl mūsų darbuotojų elgesio (nors labai tikimės, kad tai daugiau nesikartos) prašome Jūsų rašyti nedelsiant e-paštu info@oldtown.lt ir mes nedelsiant reaguosime į Jūsų pastabas.
Labai gera įmonė.
Pirma kart buvau tokio pobudzio klube, bet ispudi tikrai paliko, nesinorejo net iseiti, o ir dabar jau kelinta diena galvoju apie tuos vaizdus. Labai lengvai bendraujasi su merginomis, visos drasios ir be kompleksu, grazus kunai ir judesiai. Ukrainiete labai daili, o pas naujausia mergina krutine ko gero D dydzio :)
Tikrai eiciau vel, bet bijau kad visus pinigus ten ir palikciau
I tokio pobudzio klubus uzsuku retai ne tik del savo didelio uzimtumo darbe, turbut labiau todel, kad nors kunai ir judesiai grazus, bet juose pasigendu naturalumo, nuosirdumo ir sypsenu. Taciau teks grizti, nes uzsukes i OldTown kluba negalejau atitraukti akiu nuo vienos sokejos sypsenos - nuosirdzios, tviskancios dantuku baltumu, ir zaismingu gundanciu akiu, kurios viso sokio metu lydi ne stulpa o vyrus. Salia manes sedintys vyrai nors ir turejo sokeju kompanija, bet zvilgsnius kauste ties ja.Pats dirbdamas vadovu negaliu likti neissakes nuomones, kadangi mano darbo dalis - motyvuoti, kartais pagirti arba papeikti darbuotojus. Deja sokeja sutikau tik tarpduryje ir tepaklausiau vardo, kuris neva Lora. deja, turbut tai nick'as, tad sunku pasakyti kuo vardu si sokeja taip aukstai kelianti klubo dvasia ir atmosfera. jos deka zinau tik tiek kad dar grisiu

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Aviaekspresas
Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; transporto paslaugos; viešbučiai, moteliai.
aviaekspresas.lt – tai aviabilietų paieškos sistema. Čia vienoje vietoje suteikiame galimybę išsirinkti populiariausių ir geriausiai pasaulyje žinomų oro bendrovių skrydžius. Taip pat Jūsų patogumui atrenkame ir pateikiame geriausias galiojančias kainas skrydžiams tiek į vieną, tiek į abi puses. Pateikiame iššamią...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Girulių g. 10, LT-12112 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: ginklai, savisaugos priemonės; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%