Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ermitažas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ermitažas

Atsiliepimai apie Ermitažas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ermitažas, UAB

Aptarnavimo lygis labai prastas.
Paprasius parduoti preke esancia Vilniuje gavau toki atsakyma:

-----

Šia preke prekiauja tik Vilniaus Parduotuvė.Kaune asortimente šios prekės neturime.

Pagarbiai / Best regards,
Jurgita Misiūnienė
-----
Nusiviliau Ermitazu.Pirkau pries menesį 9x4 pokus plastikiniu dailylenčiu.Šiandien dirbant pritrukau 2vnt.dailylenčiu.Nuvykau i Ermitaža, radau kurios man tiko bet pasirodo 2vnt.parduot negali turi pirkt visus 8vnt.Paaškino kitaip parduot negali nes toks likutis.
KOMIKAI....
Vilniaus Akropolyje tragedija valdžia... konsultantai super, visada paklausi, padės.. tačiau kaip ir visose, , š*******o kontorose" direktorė, kurios tikrai nevadinčiau žmogumi, atleidinėja žmones, turinčius tam tikrus sveikatos sutrikimus taip:, , išeik iš darbo savo noru, nes kitaip pripaišysiu vagystę".. Labai džiaugiuosi tuo, kad žmogus įrašė viską, ir nusiuntė į darbo inspekciją. Matomai jai šioje, , š*******o kontoroje" ne daug liko ir bedirbti. Tikiuosi kitas direktorius sugebės atlikti normaliai savo pareigas, ko šita žvėris nesugeba.
Didesnės betvarkės nemačiau niekur kitur kaip Klaipėdos ermitaže. Net ranka nekyla rašyti įmonės pavadinimą didžiaja raide. Pralaukiau pardavėjos 45 min., bet nesulaukiau. Prieš mane dar laukė 4 pirkėjai. Teko išeiti tuščiomis tankomis
Apsilankėme šiandien Klaipėdos Ermitaže.Kadangi ieškojome konkrečios prekės, kurią buvome jau nusižiurėję internetiniame puslapyje, tam, kad nelakstyt po visą parduotuvę nusprendėme paklausti konsultanto, kur galėtumėm ją rasti.Jis nurodė mums prekės vietą, bet ten tokios prekės nei su žiburiu nerastum, nes prekių paskirtis visiškai kita.Tada paklausėme kito, kuris mus nusiuntė į kitą parduotuvės galą, ko pasekoje klausėme dar ir trečio, kuris vėl nusiuntė velniai žino kur...Iš trijų konsultantų taip ir negavome teisingos informacijos.Trūkus kantrybei iš parduotuvės išėjome...Suprantu darbas nėra lengvas, galbūt ir darbuotojai nuo žmonių srauto pavargę, bet kad jie nieko nežino, tai jau kitas reikalas...Gal administracija susimastykite...nebent jums pirkėjai visai nerūpi (išvada tik tokia ir susidaro)..nes tai jau, ne pirmas kartas.Kojos daugiau čia nekelsime ir kitiems nerekomenduosime.
siauliai Tilzesg. Norejom nusipirkti saligatvio plyteliu, virsuje paletes buvo visos apdauzytos.Konsultantas
pareiske, kad rinktis negalima, imti is eiles. Vaziavom i Jupoja, ten pati konsultante mielai padejo pasirinkti.
Apie suniukus, ant parduotuves yra zenklas, ir vistiek eina su augintiniais. Kodel?
Šiandien teko lankytis Vilniaus Akropolio Ermitaže. Konsultantės pralaukėm beveik valandą. Vis kartojo "Tuoj ateis".. Bet taip ir nesulaukėm.
Kita konsultantė vardu Kristina buvusi viršuje prieš užuolaidų skyrių išvadino mano vyra besidrąskančiu vyru, nes paklausė porą kartų kada ateis konsultantė. Etiketo nerasta. Sugadintas rytas. Pirkėju negerbia visiškai. Nerekomenduoju.
Vilniaus ermitažas.Pirkau gražią komoda, bet gavau sudaužyta daiktą. Atsiimiau iš sandėlio. Pirma davė pasirašyti, poto tik prekės gavau, prieš tai apie apžiūrėjima prekių net kalbos nebuvo. Sakė rašykit ir viskas, nėra laiko. Pakuotėje buvo skylė, kuri buvo labai gražiai užtaisyta, išbirejęs putplastis ištrauktas, kad niekas nieko nepastebėtų, o skylė uždėta kartono sutvirtinimo juostom iš palečių. Ir ne manau, kad be vadybininku žinios buvo taip padaryta. Ir ką man dabar daryti su sudaužyta komoda?
ex klientas 2018-09-25 15:21:01
Kad salej konsultantu pagaut neimanoma tai senai visiems aisku, tad pabandziau peteikt uzklausa internetu skiltyje "parasykite mums" - parasiau tis kartus: 2018 Liepa, 2018 Rugpjuti ir 2018 Rugseji - jokio atsakymo. Nei kriu nei mu...

Norime su Jumis susisiekti.
Galbūt galite atsiųsti savo elektroninį paštą info@ermitazas.lt laiško temoje įrašę "Parašykite mums", bandysime ieškoti pasimetusių laiškų.

Labai lauksime.
Klaipėdos Ermitažas visiškas kosmosas, stebiuosi kaip žmonės turi kantrybės su kibiriuku dažų stovėt kilometrinėj eilėj per visą parduotuvę. Maksimaliai 2 kasos dirba. Apie konsultantus išviso nešnekėsiu, nes jų ten tiesiog nėra. Buvau viską išsirinkęs už 2400 EUR (laminatas, plytelės, santechnika ir t.t.) + tolimesnis būsto įrengimas, bet išvažiavau pas konkurentus grynai dėl personalo nebuvimo ir kosminių eilių. Pats blogiausias įvertinimas Ermitažo vadovams. Nesu matęs blogesnio darbo organizavimo.
Į Klaipėdos Ermitažą vykome dvi dienas, buvo paskelbta akcija plytelėms, pirmą dieną plytelių nepavyko nusipirkti, nors į parduotuvę buvome užsukę 2 kartus, o nepavyko nes skyriuje dirbo vienas žmogus, o vienam fiziškai neįmanoma aptarnauti plytelių ir laminato skyriaus klientų, eilės prieiti iki konsultanto ilgiausios. Pritrūko kantrybės pralaukus beveik dvi valandas, laukti ilgiau, o ir darbo laikas jau ėjo į pabaigą. Į ermitažą atvažiavome sekančią dieną (gyvename 90 km., iki Klaipėdos). Antrą dieną po labai ilgo laukimo pavyko sulaukti kol mus aptarnaus, pateikus užsakymą konsultantui, prekių surinkimas truko panašiai, kiek laukimas konsultanto konsultacijos. Betvarkė tame ermitaže, ten neįmanoma rasti plytelių vienoje vietoje, nes įpakavimai išdėti po vis skyrių. Pasibaisėjau tokia aptarnavimo kokybe. Ir šioje situacijoje kaltas ne konsultantas dirbantis per du skyrius bei privalantis spėti pakonsultuoti klientus, padaryti užsakymą bei išsidėlioti prekes į lentynas, o administracija nematanti realios problemos mąsto. Tikiuosi Ermitažo administracija atsižvelgs į šią situaciją ir padarys reikiamus sprendimus. Dėl tokių situacijų kenčia ne tik klientai, bet ir prekybos centro reputacija.
Šiandien ryte Vilniaus Akropolio Ermitažo darbuotojas stumdamas vežimėlius iš lauko į vidų iškoneveikė mus dėl jam pravažiuoti neva trukdžiusio pastatyto automobilio, apšaukė necenzūriniais žodžiais, išvadino invalidais ir pasiuntė tikriausiai patys suprantate kur, dar liepė traukti automobilį, aiškindamas, kad aš nežiūrėsiu tos mašinos, apdaužysiu. Manau, tam garbaus amžiaus vyrui dirbančiam Ermitaže bei visam kolektyvui turėtų būti labai gėda už tokį poelgį. Jei vežimėliai būtų stumiami per pėsčiųjų perėją, o ne skersai išilgai gatvės ir automobilių parkavimo vietų, tokie incidentai tikrai neiškiltų. Pati dirbu Akropolyje ir manau, kad toks darbuotojų elgesys tikrai negerina paties Akropolio įvaizdžio, o smarkiai jį blogina. Man labai gėda, kad dėl to, kad kažkas yra nepatenkintas savo darbu, turi būti iškoneveikti ne laiku pasipainioję Akropolio lankytojai ar darbuotojai. Labai linkėčiau padaryti išvadas.
Labas vakaras, siandien apsipirkau Kauno Ermitaze, pirkau plyteles. Noriu padekoti konsultantui Remigijui uz puiku bei greita aptarnavima
2018 08 05 Klaipėdos Ermitaže du kartus pirkau drobių su porėmiais tapybai. Nepaisant skelbimo apie nuolaidą visoms dailininkystės prekėms, nuolaidos kasoje nesuteikė (abu pirkimo kartus) Kasininkė paskambino vadybininkei ir ši paaiškino, kad drobė su porėmiu neįeina į dailininkystės prekių sąrašą.Ar Ermitažo plitika yra apgaudinėti pirkėjus? Vaikinas informacijoje patarė kreiptis įį vartotojų teisių apsaugos tarnybą, Pagalvosime..
Sveiki, vakar vakare labai pikti gryžome iš jūsų parduotuvės Kaune. Visų pirma nusprendėme nuvažiuoti į Ermitažą išsirinkti pakabinamą unitazą (kadangi šiandien paskutinė akcijos diena), važiavau su vyru ir pusės metų kūdikiu, prie unitazų vaikščiojome apie 30min, tada nuėjau į kito skyriaus informaciją ir paprašiau konsultanto pagalbos, pasakė kad čia visai kitas skyrius, pasakiau kad ten jau pusvalandį niekas neateina, paskėsčiojo pečiais ir tiek, nuėjus atgal toliau laukėme dar apie 20min kol priėjo mergina, paprašėme pakonsultuoti ir padėti išsirinkti, paklausėme kokie skirtumai bei privalumai groghe ir cersanit firmų unitazų, tačiau ji tegalėjo pasakyti firmų pavadinimus (nors mes ir patys mokame skaityti) ir dar pasakė kad "visi geri, tik vieni pigesni kiti brangesni", buvo tikrai apmaudu, jog negavome naudingos info, būtume ir internetu galėje nusipirkt, bet norėjome pasikonsultuoti. Kadangi važiavome per visą miestą apie 8km su tikslu į jūsų parduotuvę, norėjau eiti dar kito konsultanto ieškoti, bet vyras jau buvo labai piktas ir kūdykis jau neramus, todėl išvykome namo... Nesuprantame kodėl tokiame plačiame prekybos tinkle tiek ilgai reikia laukti ir ieškoti konsultanto, o kai sulaukėme jokios naudos, kaip gali dirbti tokie nekvalifikuoti darbuotojai??
Norėjau nuoširdžiai padėkoti Kauno ermitazo darbuotojui Arnui. Jis labai maloniai ir profesionaliai aptarnavo mūsų šeimą, kol kiti konsultantai bėgioja ir siuntinėja viens nuo kito, Arnas mums skyrė arti 20min savo laiko. Ačiū.
Laba diena sendien apie 19.00 lankiausi Vilniaus ermitaze ir buvau nustebusi ant kiek dar yra Lietuvoi profesionalu pirkau laminata ir gavau pilna issamu paaiskinima labai patenkinta sio vyro darbu nes esu pirkus ir kituose miestuose bet taip profesionaliai nieks negalejo isaiskint nes turiu dauk patalpu kur reik keis danga ir cia tikras profi aciu jam tik va vardo nezinau su akiniais ir labai malonus
Kauno ermitaže pirkau klozetą, namuose išpakavęs radau nuskilusį kraštelį. Pretenzija nebuvo tenkinta nes tipo pats nuskėliau.Na tiek to - pats kaltas, kad nesulaukęs konsultanto prekės nepatikrinau vietoj, tik man labai įdomu ar ten perkant pavyzdžiui plyteles voniai ar kokį supakuotą baldą viską po vieną št. patikrinti arba išsipakuoti ir susimontuoti dar parduotuvėje, nes kitaip problemos garantuotos.
P.s.Į vartotojų teisių tarnybą nesikreipiau vien dėl to kad pagailo savo savo laiko ir gerų meistrų pagalba problemą išsprendžiau
Priimkite i Jonavos Ermitaža daugiau konsultantu, ar normalu kad darbuotojei laksto, bet vistiek nieko nespeja?kad prieitu konsultantas, reikejo laukti daugiau nei 30min.
Smalsuolis 2018-07-12 09:22:56
Sveiki Martynai. Galbut sergate ar turite rimtu regejimo sutrikimu? Butu saunu kad nezlugdytumete imoniu su savo neisprusimu ir nesupratimu kai viskas pries nosi
Sveiki Smalsuoli. Praėjo beveik para po mano komentaro, kuomet Jūs ponas sugalvojote patikrinti. puslapis seniai atnaujintas po mano pastebėjimų. Atrodo nieko nesergu, nebent dėmesio trūkumo liga, kaip ir kažkas kitas iš komentatorių :)
Siandien raudondvario plente, ermitazo parduotuveje, uztrukome 50 min ieskodami tam tikros prekes. Niekas nieko nezino, paklausti nera ko, tai bent sugebejo pasakyti, kai susiradome preke, kad ji yra palei koda tame prekybos centre. Zodziu, ir atiduodant prekes kazkokia katastrofa. Galvojau kad senukuose ten sunkoka irgi viska rasti, na, bet cia tai is vis baisu. Negrisiu cia daugiau :)
Martynas 2018-07-11 12:21:42
Apie internetinį puslapį. Išsirinkau prekę internetu, rašė, kad atsiimti galima tik vietoje parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Ką gi, bandžiau skambinti į Kauno ermitažas pasiteirauti, ar yra prekė, prisiskambinti neįmanoma. Nusprendžiau važiuoti, pagalvojau, prekė tikrai bus, juk oficialiame interneto puslapyje aiškiai parašyta, kur atvykti. Ką gi prieš pat Kauną pagaliau atsiliepė telefonu ir pareiškė, kad tokios prekės nėra nei viename ermitaže. Nuvažiuota 100 KM, pikta, liūdna. Norėčiau paprašyti, atnaujinti internetinį puslapį, kad informacija būtų aiški ir nuodugniai pateikta, bei geresnio klientų konsultavimo, kad būtų atsiliepiama į skambučius, arba padaryti naujus etatus įsteigiant klientų aptarnavimo skyrių, visgi didelė įmonė. Ačiū už dėmesį, labai nusivylusi sistema.
Laba ryta,

Esu labai pasipiktinusi vilniaus akropolio ermitazo konsultanto valdemaro darbu is dazu skyriaus aptarnavimu elgesys su klientais pasibaisetinas... paprasius sumaisyti dazu sienom buvom apkaltinti savo pasirinkimu, kad rinkomes dazomus tapetus, kas konsultantui turetu buti nesvarbu... jokiu pasiulymu nesulaukem, maloniai paaiskinus situacija isgirsdavom kazkokius kaltinimus arba pasakyma nezinau visiskai neprofesionalus darbuotojas, pati dirbu klientu aptarnavimo skyriui, visad pirkom ermitaze nes remontuojames buta, bet manau rinksiuos senukus nes ten konsultantai zmogiskesni
Ermitazas Kaunas konsultante dirba per 3 ar 5 skyrius viena. Teko laukti 30 min jos demesio ir dar po 10 min suzinoti kad daikto esancio ekspozicijoje nera.Buvau pasiruoses isleist 500 eu.Su tokiu administravimu ir vadyba nesitikekit sugrįztancio pirkejo.Apeikit ratu šita vieta
Ermitažas 2018-06-18 11:12:47
Laba diena, Giedre,

Norime su Jumis susisiekti.
Galbūt galite atsiųsti savo kontaktus. info@ermitazas.lt laiško temoje įrašę "Frozen dviratukas"

Labai lauksime.
Dėkoju už operayvų nemalonios situacijos sprendimą.
Giedrė 2018-06-17 10:43:44
išsirinkome prekę internetu. Dviratuką mergaitei dovanų gimtadienio progra. Kaip ir pridera pagal ūgi turi būti 16'' colių ratai. Radome puikią akciją - 59, 99 eur 16'' frozen dviratukas (pridedu nuotrauką iš internetinio ermitažo katalogo). Nuvykus į Kauno parduotuvę su dviem mažamečiais vaikais pusvalandį pralaukėme konsultanto. Sulaukėme, paaiškėjo, kad dviratuko nebeturi. Patikrino likutį Vilniuje - yra 3 vnt. Paprašėme draugų, kad nuvažiuotų nupirktų. Nuvažiavus, konsultantas sako - nėra! Paskambinu į infocentrą, pasakau kodą, sako man "aš matau tris vienetus, skambinkite konsultantui", dar norėjau paaiškinti situaciją, tačiau man pasakė, kad šiuo metu turi daug klientų ir numetė ragelį - lyg aš nebūčiau klientė! Taigi, mano prekės konsultantas nerado ir draugai išvažiavo nieko nepešę. Vyras susisiekė su didmenos skyriumi (kažkuo atsakingiau žiūrinčiu į savo darbą) ko pasekoje atsirado ieškotas dviratis. Jį rezervavo mums ir vyras nuvažiavęs į Vilnių nupirko!!!! Na ir ką - parveža man dviratį, kuris yra skirtas dovanoti gimtadieniui dėžėje, kuri yra purvina ir aplaužyta. Tiek to, dėžę sutaisys dovanų popierius, bet... ant dėžės parašyta 12''.... juk išsirinkome inrernetu, kur aiškiai buvo parašyta 16''.Esame labai nepatenkinti, skyrėme savo laiką, važiavome į Vilnių ir jaučiamės labai apgauti, juo labiau dovanos mums vistiek reikia, o dviratis yra ne toks, kaip nurodyta!!!! Prašome kompensuoti patirtas išlaidas ir nepatogumus ir pakeisti dviratį į 16''. Kitu atveju kreipsimės į vartotojų teises.
Laba diena, Giedre,

Labai lauksime.
Laba diena apsipirkinejau pries 5 dienas Vilniaus ermitaze sodo skiriui ir labai graziai aptarnavo ir issamiai isaiskino apie sodo reikmenis labai patenkinta likau pirkiniu jos liktai vardas Aneta a ciu jai saunuole
laba diena, kreipiuosi i jus (pati dirbu sioje sferoje) noredama padekoti uz operatyvuma, supratinguma ir paprasta zmogiskuma, kuris nieko nekainuoja.Istorija tokia, kad 2018.05.01 Klaipedos Ermitaze nusipirkome komplekta vonios kambariui, i kuri ieina pastatoma spintele kartu su praustuve.Mes patys gyvename Mazeikiuose, parsivezem prekes namo, pradejom rinkti ir musu nuostabai-praustuvas ne is tos komplektacijos, per mazas musu isigytai spintelei.Paskambinau i parduotuve, taciau buvo sventine diena, is vadovu niekas nedirbo, tai pasiule kreiptis rytoj, darbo diena.Pasiskambinau kitos dienos ryte, bendravau su vadove Diana.Pokalbis buvo labai mandagus, siltas, vadove jau zinojo apie ivykusi nesusipratima, ir pasake, kad su manimi susisieks tiekejas, kuris pristato sias prekes i ju parduotuve.Ir is tiesu ta pacia diena, paskambino zmogus, paklause mano adreso ir sutarem kad atves man priklausanti praustuva.Taip ir nutiko, ta pacia diena praustuvais apsikeitem.Pradzioje su vyru pagalvojom, kad si istorija nezinia kada uzsibaigs, bet kai imoneje dirba tokie lojalus pirkejams darbuotojai, tikrai malonu ir pirkti ir kitiems parekomenduoti jus.Pabaigai- zinom, kad ir Mazeikiuose greitu laiku atsidarys jusu padalinys.Su tokiu poziuriu ir elgesiu tikrai nestokosit pirkeju, o ir mums vietiniams, yra proga stipriai pasitempti sitoje vietoje.Aciu jums.
Esu labai nepatenkintas kauno ermitazu konsultanto prisisaukti neimanoma po valanda reikia laukti atrodo kad jie kava geria o nedyrba o kai pasikvieti jis net tusinuko neturi ir dar praso kliento negana to padaro akcijas dailylentem kurios praktiskai puse brokuotu nepatariu niekam pirkt is ten nieko
Ermitaže Kaune ko paklausi to negausi! Net nesugeba informacijoje pasakyti kad iš sandelio nebus atneštos prekės! Tipo nieko nežinau savaitgalis! Sekmadienis balandžio 8
skundzuosi siauliu didmenos vadibininku kuris dirba prie informacijos. Nemandagus.letas.nebendravo t.t.
prasome imtis priemoniu. del to jus prarandate klijantus. piktas klijantas
Norėčiau išreikšti padėką Ermitažo (Ozo g.25, Vilnius) darbuotojui Deividui Stripeikiui už supratimą ir norą padėti. Prieš mėnesį nusipirkau Ermitaže paskutinį durų rankenų komplektą, o rėikėjo - du. Važinėjau po Vilnių, ieškojau dar vieno, ne kartą lankiausi aukščiau nurodytame Ermitaže…bet be šansų… Kažkas iš salės darbuotojų patarė kreiptis į Deividą. Ir jis padarė viską, kad padėti man - jo prašymu trūkstamą komplektą atvežė iš Ukmergės. Ačiū!
Sveiki. Gyvenu visai netoli Vilniaus Ermitažo, tai dažnokai užsuku. Kažkas nuolat darosi su antru aukštu ten. Nuolatiniai pertvarkymai, po kurių parduotuvė tampa vis nepatrauklesnė pirkėjui. Toks įspūdis, kad antram aukštui ten apskritai niekas nevadovauja ir pardavėjai tiesiog sumetė prekes taip kaip jiems patogiau. Buvau nuolatinis kanceliarinių prekių ir prekių dailininkams pirkėjas. Dabar visa tai suversta ant plataus stelažo. Kažkodėl šalia kanceliarinių, ten atsirado ir dalis siūlų ir pigmentai dažams iš pirmo aukšto. Hanteliai, ir dantų pasta, kartu su skystu muilu, ir šampūnais, irgi ten pat, iš kitos to stelažo pusės. Viskas ten aukštyn kojom. Kodėl nenorite sutvarkyt visko, kad būtų aišku ir patogu. Taip buvo prieš du pertvarkymus, kai tik atsidarė ta parduotuvė. Jeigu aš ten vadovaučiau, viskas eitų kaip sviestu patepta. Kodėl jūs taip nenorit? Po kiekvieno pertvarkymo turėtų ženkliai krist apyvarta, nes pirkėjai neranda prekių jų įprastose vietose, o gaudyt ten jūsų konsultantus, ne kiekvienam gi nervų užtenka. Kaskart gi išgirsti: aš ne iš to skyriaus.
O man pasisekė! Vilniaus Akropolio Ermitaže norėjau nusipirkti lubinį šviestuvą, seniai žvalgiausi. 2018-03-07 vakare skyriuje dirbęs vyriškis mane išsamiai konsultavo, padėjo apsispręsti, grįžau nusipirkusi tinkamą šviestuvą.
Skyriuje prie gėlių vazonų 2018.03.06 vakare dirbusi darbuotoja taip pat maloniai konsultavo, patarė, -išėjau su pirkiniu.
Iš tiesų taip ir turėtų būti, bet deja deja dažnai susiduriame su kitokia aptarnavimo kultūra, todėl ir norisi parašyti, kad būna ir taip, kaip reikia.
Akropolis (Vilnius) "kur galima rasti atminties kortelę?" Iš sutiktų 7darbuotojų - nei vienas nesugebėjo rasti, nes nežino arba tingi.
vilnius.nepirkite duru ermitaze jos kreivos.bandziau pakeisti bet jos jau pjautos pagal man reikalinga auksti, tai pasake rasyti) PRETENZIJA (ermitazo direktoriaus pavaduotojui, su foto ir t.t. Spekit kas toliau 0000000 emociju jokiu ziniu.
Tai va jeigu nusipirkai suda pas juos pats kaltas ir nieko nepadarysi
Gyvenime nebeisiu i Klaipedos Ermitaza skyriuose niekad nerasi konsultanto kiek atvaziuoju tiek stovi po 20-30 min nieko neimanoma dasisaukt nieks nieko nezino kur rasti konsultantus teko isvaziuot be pirkinio
Lijana 2018-01-18 13:56:14
ERMITAŽUI NE NE NE!!! Niekada daugiau ten nieko nepirksiu ir kitus perspėju. Prieš 2 mėnesius pirkau 2 virtuvines spinteles ir tik dabar pradėjau jas surinkinėti, nes namuose vyko remontas ir jos supakuotos tiesiog buvo padėtos. Viena spintelė tinkama, tačiau antra yra nekokybiška - skilusi durelių plokštė, taip pat trūksta 1 nugarinės dalies. Paskambinus į KLAIPĖDOS ERMITAŽĄ, vadybininkė pasakė, kad baldus keičia tik 2 savaičių laikotarpyje!!!! na panašiai kaip kojinės.... Teigė, kreipkis ir rašyk kur nori, niekuo padėti negalime. Paprašius direktoriaus kontaktų, jų nesuteikė. Taigi, "mielosios vadybininkės" yra va tokie įstatymai LIETUVOS RESPUBLIKOS VARTOTOJŲ TEISIŲ GYNIMO Į S T A T Y M A S (jis sako "...10. Pardavėjas atsako už daikto trūkumus, kurie išaiškėja per dvejus metus nuo daikto perdavimo, jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ilgesnio termino. Šiame straipsnyje nustatytoms pirkėjo teisėms taikomas dvejų metų ieškinio senaties terminas.
11. Jeigu neįrodoma kitaip, daikto trūkumai, išaiškėję per 6 mėnesius nuo daikto perdavimo, laikomi buvusiais perdavimo metu, išskyrus atvejus, kai tai yra nesuderinama su daikto ar jo trūkumo pobūdžiu."
Na nebėra žmonės šiais laikai tokie tamsūs ir buki, nebent kai kurie darbuotojai.
5. Jeigu sutarties sudarymo metu pirkėjas žinojo arba negalėjo nežinoti apie tai, kad daiktas neatitinka sutarties, arba jeigu ši neatitiktis atsirado dėl pirkėjo pateiktų medžiagų, laikoma, kad daiktas buvo tinkamos kokybės.
ko tu nori dar?kad tau spintele nemokamai pakeistu?
Viskas ok 2017-10-25 10:12:04
Prie ko čia permokėt? Prekės užpajamuotos teisinga kaina bet pagal blogą pavadinimą.. Tai klaidinanti prekės etiketė čia o ne kaina..
METAI !!!! laiko neteisingai užpajamuota! Va čia tai bent. O svarbiausia, kad situacija žinoma, na bet vistiek... Siaubas
susiduriau ir as su hamiskumu is pardaveju, sedi ozo g. 25, vilniuje. Kai ieini pirma /antra kasa nuo iejimo... buvau su vaikais ir vyru, vaikus isvadino iskoliojo o apsauginis stovi issisiepes zvengia... kur cia pagarba zmonem, Ta karta mano vaikas verke nes dantukai dyksta, tai visais imanomais budais tarpusavi koliojasi ant mano vaiku senos pirdilos (atsiveda cia issigimelius bliaunancius ir pan. as tai kaip stovejau tai net rankos kojos aptirpo nuo tokiu zodziu, buvo ir dar kietesniu, net liezuvis neapsivercia) atsisukau paklausiau ar su galva joms viskas gerai, tai dar labiau likau iskoliota, o apsauginis stovi zvengia, tai kur cia pagarba zmonems, kultura ??? GEDA TOKIAI PARDUOTUVEI n...
kokia beprote pas juOs sedi ant numerio Tel. +370 37 21 47 66 ?

vietoj atsakymu apie prekes - nieko nera, ne pas mus, nieko neturim

klausimas buvo apie didesnio kiekio pirkima daikto 6903456090098:
Atlyginimas 530 Vilniuje, save gerbiantis žmogus neis dirbti už pašalpą.
Koks vadovas toks ir parduotuves lygis. Jei direktores kulturos lygis kaip pas melzeja tai nera ko ir noreti is darbuotoju. Jei vadovo tikslas ylyst y subine aukstesniai valdziai ir nusipjaut y savo pavaldinius ar net juos menkinti tiesiogine to zodzio prasme.O kaune taip ir yra.
uz tokias algas kokias moka darbuotojams, jus pirkejai dziaukites, kad isvis dar atrandat tuos konsultantus... o jei dar atrandate besisypsanti ir malonu konsultanta, tai galite buti beveik tikri, kad tai naujokas, neseniai dirbantis. dirbti ir stengtis, konsultantui jokios motyvacijos. atvirksciai....nera jokios prasmes. niekam nerekomenduoju. neklausykite ka suokia darbo pokalbio metu, nes niekas nebus ivykdyta. ir jiems dzin, nes pilna durniu uz duru laukianciu... aisku, jie suprate kur papuole, greitai neria atgal.... o jiems kas, vistiek pirkejai ateina ir perka. o bardakas ir reputacija jiems matomai nesvarbu, nors su tokia darbuotoju motyvacija ir nevertinimu, vistiek toli neis. prohodnoj dvor kaip sakant
Jonavoje ermitaze lankomes su vyru daznai nes darom namie remonta!Jau ne pirma karta pasiimam akcinine preke ir kasoj rodo kad nera nuolaidos!kasininke nieko nzn o sales darbuotojai niekada nepakeicia kainu!norejom pirkti laminata sisikrovem tai palikom durniu vietoj!tas pats buvo kai norejom plyteliu pjaustymo stakles pirkt!Sales darbuotojai pakeijskit kaijnas ir gilinkites i tai ka parduodat nes vyras pats pjauste gipso plokstes nes darbuotojas nesugebejo atpjaut!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 25 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: Prekyba– didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis (Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje). - Statybinės medžiagos / gaminiai;...

Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka
Investavimas į auksą Lietuvoje: kas ir kodėl perka 11-13 07:25
Auksas yra antra pagal populiarumą po nekilnojamojo turto investicija Lietuvoje.
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias 11-13 07:22
Kinijos valdžiai ir toliau nesiseka stabdyti būsto rinką kaitinančių privačių investicijų į butus – naujausi duomenys rodo, kad 50 mln. arba maždaug kas penktas butas šalyje stovi tuščias.
L. Linkevičius kritikuoja Ispaniją dėl planų dirbti su Maskva kibersaugumo srityje 11-12 21:55
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sukritikavo Ispaniją dėl jos planų bendradarbiauti su Rusija kibernetinio saugumo srityje.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Coca-Cola 49,87 +0,38%
Procter & Gamble 92,70 +0,31%