Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ermitažas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ermitažas

Atsiliepimai apie Ermitažas, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Ermitažas, UAB

labai noriu padekoti Kaune pramones pr dirbanciam Modestui Mizgaiciui, super maloniai viska paaiskino, opertavyviai viska issprende ko negalejo isspresti kita ermitazo darbuotoja.
Keiskite statybinių medžiagų personala ir rampos darbuotojus. Kalba eina apie Klaipedos Ermitaza. Kita sykį teks atvažiuoti su kamera. Pagal mane klientas pirmoj vietoj. - Man pasiūlė su vežimu iki kasos nusivesti apie 300 kg medziagu nes tingejo nuvest iki rampos. - Labai nemalonus aptarnavimas. Beje vežimus pasikeiskite gal tada ir būtų įmanoma nusivesti.
Kauno Ermitaže, šalia Senukų iš ryto žmonių beveik nebuvo. Laukiau ilgokai prie plytelių informacinio stalo. Paklausiau vieno, antro darbuotojo ar kas pries. Nurodė į darbuotoją, važinėjantį krautuvu. Pasišaukiau - nulipo. Paprašiau plytelių - pasakė, kad pati turiu susikrauti dėžes po 20kg. Netekau žado.....Ar čia dabar jau toks aptarnavimas naujame, šiuolaikiniame prekybos centre. Atsiprašė kasoje darbuotoja, bet ji tai visai nei prie ko.
Šalia Senukų prekybos centras, jums labai reikia stengtis, gerbiami Ermitažo darbuotojai.
Labai atsiprasau mes cia suviru buvom ne ermitaze o senukuose sory
Atvykus į Vilniaus Akropolio Ermitažą, likau apstulbus klientų aptarnavimu. Prastovėjus 15min prie kiliminės dangos personalas nepasirodė. Pati juk neatsipjausiu jos. Nuėjus paprašyti pagalbos praeinantis vyras praignoravo prašymą. Antrą kartą nuėjus prie informacijos budelės to paties vyro paklausiau ar kas nors prieis, atsakymas net nepakėlus akių, šiurkščiu tonu buvo toks: “Neprieis. Čia prieis.” Sakau kas prieis? Atsakė: “Prieis”. Taip ir likau stovėti nesupratusi. Kadangi, pagalbos taip ir nesulaukiau, išėjau. Daugiau tikrai nesiruošiu čia grįžti, savo darbuotojus pamokykit malonesnio elgesio su klientais.
Vakar nusipirkau iš Klaipėdos padalinio karutį, patį brangiausią koks tik pas juos parduodamas. Šiandien pasidarbavus apie pusę dienos sulūžo guolis.. Nudžiugau, galvoju, gal jau ir užteks darbuotis, reikia važiuot, kad pakeistų ir bus galima darbus pratęsti rytoj, bet.... Atrodytų paprasta užduotis sugadino nuotaiką bei rytojaus planus.. Mergaitė, sėdinti informacijoje, liepė rašyti pretenziją, kuri bus nagrinėjama 14 dienų!!!! Jokios nuotraukos nepasidarė, rato su lūžusiu guoliu taip pat nepasiėmė, tai kaip gi po galais ir ką jie ten svarstys..?!.. Buvo pareikalauta iškviesti valdžią, bet Ponia Direktoriaus Pavaduotoja neišdrįso pasirodyti, o paskambinus telefonu problemos taip pat nesiėmė spręsti, kaip užsikrirtusi plokštelė kartojo apie 14 dienų ir pretenziją... Tokios suknistos biurokratijos net valstybinėse institucijose jau nebesutiksi, o čia matot toks požiūris į klientą dėl, kurio Klaipėdoje pešasi labai daug prekybos centrų, nė viename jų su tokiu požiūriu neteko susidurti.. Dabar nei darbuotis, kai tokie gražūs orai, nei susigrąžinti pinigus, nei remontuoti, nei pirkti naują.. Ir viskas dėl vieno suknisto guoliuko, kad būtų jų pirkt būčiau nusipirkęs, bet jū neturi, o dėl guoliuko pirkti naują karuti irgi logikos nėra.. Vieną klientą, kuris netoliese pradėjo statyti namą jau ši š*******o kontora prarado. Visus agituoju irgi ten kojos nekelti, viskas gerai kol gerai, o kai kas nors blogai turėkite omeny.....
Jonavos ermitazas ir gai dy nas o ypač iškrovimo rampa padarytas nuolaidis ir muset tycia kad prekes atvestos kristu. Gaila tik kad telefono neturejau tai buciau viska nufilmaves kaip vairuotojai adbuli varksta. Ir dar kas yra vietos net nera normaliai kad galetu masina pasitaisyti
Norėjome įsigyti grindis, apie 100m2, nėra.Paklausiau kada bus, atsakė maždaug po 2sav. OK.Atvažiavome po 2sav.nėra, pasirodo jos net neužsakytos, vėl pasakė kad bus po 6-8 sav.Puse asortimento, plyteliu, grindu nėra, nesuprantu kam reikalinga tokia parduotuvė, kurioje viskas sudėta tik vitrinoje, o realiai nieko nėra. Ir kokia čia vadyba, kuri negali užsakyti reikiamo asortimeno laiku, niekam tike, , aikvojate žmoniu laika!!!
Kosminių kainų šiukšlynas, baisu
Norejau įsygiti įrankį su akcija, išdestyta priešais kasas, bet Deja, neatitiko kaina, ir čia jau ne pirmas kartas su akcijinem prekiem Ermitaže.Gaunasi potencialiu pirkeju apgaudinejimas.
Džiugu, kad Kaune Prekybos gatvėje atsidarė naujas prekybos centras "Ermitažas".Dabar ko nerandi 'Senukuose" eini į "Ermitažą" arba atvirkščiai, tik pastarasis stipriai nusileidžia konkurentams aptarnavimo srityje.Šiandiena (2019.03.06) pirkau šaldytuvą kurį reikėjo pasiimti išdavimo skyriuje, laukiau 1 valanda laiko, kol man jį atiduos.Trūkus kantrybei paprašiau grąžinti pirkinio čekį su kuriuo norėjau atsiimti sumokėtus pinigus.Tokios iniciatyvos nenorėjo parodyti "Ermitažo" darbuotoja Edita, tik griežtai pareikalavus ji teikėsi pasiskambinti savo vadovybei ir atiduoti pinigus už neįsigyta prekę.Šioje situacijoje galima suprasti neprofesionalumą naujo parduotuvės kolektyvo, bet man pirmą kartą per 10 metų intensyvaus darbo su tiekėjais teko pasijusti kaip turguje kuriame tikriausiai yra didesnis etikos ir pagarbos koficientas pirkėjams.Jeigu taip ir toliau bendradarbiausime, tai tada teks grįžti į Raudondvario plento "Ermitažą" arba naudotis kitų prekybininkų paslaugomis ir pakoreguoti savo klijentų požiurį į apsipirkimą interjero ir apdailos srityje.
Nusivyliau ermitazu visai valdzia tikriausiai tyciojasi is paciu pirkeju konsultantu nera vapse vienas ant viso skyriaus ir tas kazkoks atsilupes 70m. Diedas kuris nezinau kiek jis cia dirba bet panasu i naujoka nezinanti savo darbo tvarkos ir taisykliu kaip elgtis su klientais o pacio ermitazo valdzia vietoj to kad dirbtu drozia bybius prie kompo ne valdzia o d*****i is ziegzdriu
Šių metų vasario 22 dieną atvykome į PC Akropolis Vilniuje esančią Ermitažo parduotuvę. Rinkomės smulkintuvą iš buitinių technikos skyriaus, prireikė konsultanto pagalbos, nes mūsų išsirinkto smulkintuvo dėžės nebuvo lentynoje. Konsultanto niekur nesimatė, tad pasiteiravome kitos darbuotojos, kus galėtume jį rasti. "Jūs jo nerasite!" mums buvo atsakyta. Galiausiai, kai prie buitinės technikos skyriaus konsultanto vietos pradėjo stoviniuoti dar keletas žmonių, pasirodė ir pats konsultantas. Pasiteiravome apie pasirinktą smultintuvą, o mums buvo šiurkščiai atsakyta kad jis neparduodamas. Kai paklausėme kodėl, darbuotojas piktai pareiškė kad jis paskutinis vienetas, stovi tik ekspozicijoje, neparduodamas todėl, kad JAU LABAI ILGAI ČIA STOVI. Bandėme gauti tikrą paaiškinimą, o ne iš kosmoso srities, tačiau konsultantas nukreipė kalbą bandydamas siūlyti pirkti kitą, dvigubai brangesnį smultintuvą. Mums atsisakius konsultantas išėjo taip ir nepaaiškinęs, kodėl negalėjome įsigyti norimo smulkintuvo, kuris, paprėžiu, stovėjo ekspozicijoje tarp daugybės kitų, prie jo, kaip ir prie visų kitų, buvo parašyta kaina su nuolaida (parduotuvėje vyko akcija buitinei technikai). Siaubingas pirkėjų klaidinimas, nemalonus ir nemandagus bendravimas ir visiškas nenoras spręsti iškilusias problemas.
Hm 2019-02-21 19:36:33
Nu nemoket naudotis savitarna kuri skirta butent naudotis tokiem kurie gal naudojasi pirma karta yra wow...
Esmė ne tame, moki ar ne (naudotis savitarna). O tame, kad pardavėja pašaipiai tyčiojosi su savo " draugeliu". Ar darbo metu neatlikinėti savo pareigų, o plepėti su pažįstamais ne mažiau nei 10minučių (o gal ir žymiai ilgiau) ir garsiai pašiepinėti pirkėjus yra normalu?
Siandien vasario 21 d, Vilniaus akropolyje esanciame “Ermitaže” norint grazinti nekokybiską prekę informacijoje dirbanti Anzela nemandagiai ir paaukstintu tonu aptarnavo, jei nemokat bendrauti su klijientais šis darbas ne jums..ačiū!visada malonu apsilankyti!
Pirkėja 2019-02-21 16:52:28
Sveiki! Šiandien, vasario 21d., apie 15val. apsipirkinėjau Vilniaus akropolio "Ermitaže". Pirmame aukšte dirbo viena kasa, bei savitarnos kasos. Prie aptarnaujamos kasos stovėjo keturių pirkėjų eilė. Prie savitarnos sėdėjo, bei plepėjo su vyriškiu darbuotoja, " prižiūrinti" savitarnos kasas. Man priėjus prie kasos, " prižiūrėtoja" pasakė "ko čia stovėti, - eikit prie šitų kasų ir apsipirkit pati". Aš nuėjau, tačiau perspėjau, kad tokia kasa naudotis nemoku, nes neturiu patirties. Pradėjau skanuoti prekes, kelis kartus man nesisekė. " Prižiūrėtoja" priėjo, parodė. Tačiau, iš karto nusisukusi, su savo pašnekovu akivaizdžiai pradėjo šaipytis iš manęs. Man toliau skanuojant ir apmokant prekes iškilo sunkumų, bet buvau palikta susigaudyti pati. Bet visą tą laiką kasų prižiūrėtoja su tuo vyriškiu garsiai apšnekinėjo mano nemokšiškumą. Norėčiau paklausti, ar į " Ermitažo" personalo pareigas įeina pagalba žmonėms apsiperkant? Taip pat, ar įeina nemandagus bendravimas, bei akivaizdus tyčiojimasis?
Nusipirkau pakelėja vadinama domkrata 2019 02 20 18. 23h parsivezus namo issipokavau pasibandyti, bet jis neveikė, plius dar truko detaliu sudėjau atgal į pakuotė 2019 02 21 atveziau atgal į parduotuvę, pasakiau kas per problema man atsakė reikia vežti į garantinį, aš bandžiau paaiškinti grąžinti man pinigus ji pasakė kad pinigų negrąžina veža tvarkyti, kiek aš žinau pagal tvarka yra 14dienu grąžinimas, bet man sakė kad pas juos tokios tvarkos nėra, tai va norėčiau pasakyti kad reikia stenkis apeiti tokias parduotuvė, čia kalba ėjo apie draugystės prie senukų atsidariuse parduotuvė, bandysim kreiptis į vartotojų teises koki gausim atsakyma
2019-02-17 apsilankiau Šiaulių Ermitaže, norėjau apžiūrėti grindų, parketlenčių skyrių. Ant praėjimo buvo sukrauti padėklai su prekėmis, tai pabandžiau praeiti pro siaurą tarpą lipdamas ant tuščio padėklo ir ten tvarkantis darbuotojas pamatęs, kad lipu ant padėklo pradėjo aiškinti (koliotis), kad laipioji ant padėklų, esi nekultūringas ir pan. Tai apsikeitėm savo nekultūringom nuomonėm. Iki skyriaus nedaėjau. Sėkmės prekyboje
Laba diena, šeštadieni 21.15 lankiausi Vilniaus ermitaže, norejau nusipirkt dvi plyteles ir vandens siurblį, bet per puse valandosniekaip negalejau surast konsultantu.Priejas prie centrines informacijosaptikau ten direktoriaus pavaduotoją, jis paaiškino, kad santechnikoje darbuotojas dirba iki 21 val, bet laimei priejęs konsultantas iš parketlencių skyriaus Saulius, mane aptarnavo labai maloniai ir suteike visą informacija apie prekes labai jam ačiu nes toks jausmas kad jis vienintelis darbuotojas pirmo auksto.AČiu.
Linas 2019-02-15 00:48:10
Vilniuje akropolio ermitaze planavau pirkt laminata ir plyteles-konsultantas kategoriskai pareiske kad jei nebus pazeistu pakuociu reiks pirkt i pliusa, t. Y. Jei man reik tik lentos ar plyteles is perteklines pakuotes-turesiu pirkt papildomas nereikalingas pakuotes... Gal jus d****i su tokia politika?
visuose kituose prekybos tinkluose visa gyvenima taip vykdavo prekyba..reik vieno-parduoda viena...ir naturalia rotacija viskas issiparduoda ir visi lieka patenkinti..skirsis plyteles partijos kodas-ir ka????pasaulio pabaiga? simtus kvadratu klijaves, surinkinejes, priderines...turit tokia politika-pirmyn.jusu valia, o zmonems palieku info-tegul patys sprendzia...o mane ten nebent su šakem
Linas 2019-02-15 00:48:10
O kur pagal tave poto kist isplesytas pakuotes ir plyteles? Kaip zinot kokia cia partija ir kalibras? O jei sugadinsi plytele ar pora lentu - kaip zinot is kur ir kokia emei?
Pirkau ermitazas betono maišykle parsivežu namo pradedu isimineti iš dezes detales kad surinkciau pastebejau kad variklio nera nėra viską sudėjau atgal į dėžę atveziau atgal grąžinti nes variklio nėra parduotuvei užsirašė mano duomenis ir sakė pradės tyrimą ir kad jie man paskambins bet praėjo jau trys dienos ir vis dar nieks neskambino nuvažiavau pats pasiteirauti kaip jų tas tyrimas jieškoti man vietoi to kad grąžintų pinigus ar pakeistų į kitą tokelią pat maisykle tik davė tel numerį kuriuo skambinėmiau ir klausineciau kaip sekasi jų tyrimas ce yra tokios nesąmonės ir iš pirkėjų issidirbinejimas tik Lietuvoje
2019.01.27 dariau užsakymą internetu, užsakymo kaina supristatymu buvo 119.76 eur, 2019.01.28 man paskambino iš Ermitažo ir pasakė, kad del techninių kliūčių užsakymą atšaukia, paprašiau paaiškinti, kokios techninės kliūtys ir su kuo kalbu, pasakė kad truksta kompetencijos atsakyti i šiuos klausymus, paprasiau kad duotu kito asmens nr kuris galetų paaiškinti kodel taip atsitiko, nedavė ir numetė tel. isiaiškinau kokios tos tech.kliūtys pasirodo dabar mano užsakymo kaina pasikeitė vietoj 119 eur soktelejo iki 245 eur. pridedu nekompetetingų Ermitažo internetinės prekybos kontaktus 863211116 ir 865986939.
Norejau apsipirkti Klaipedos Ermitaze s.m sausio 23 diena, elektros skyriuje aptarnavimas baisus, tiesiog ignoravo ir siunte ieskoti pardavejo kas parodytu sviestuva po visa Ermiraza, reikejo tik pasakyti kad atleidus klienta aptarnaus mus, bet tiesiog pasake kad ieskotume kito pardavejo nes ji klienta aprarnaus ilgai, o kiti pardavejai juokesi, ir sake kad tai ne musu skyrius, o kai paprasiau skundu knygos su pasaipa ja dave.Nors tikiu, kad ji ismete is siuksline;nes niekas man neskambino ir neprase pakomentuoti situacijos, sugadinta nuotaika visai dienai;ir tai ne pirmas sykis, kaip tokioje parduotuveje bus pirkeju jei taip elgiasi.
Atvykus į Vilniaus Ermitažą 19:30 plytelių skyriuje nebuvo dirbusio darbuotojo. Pralaukus 20 min, nuėjome į informaciją paklausti ar mus gali kas nors aptarnauti, buvo pasakyta, kad plytelių skyriaus darbuotojas dirba iki 20 val ir jau nieko nėra. Keista, nes parduotuvė dirba iki 22 val. Plytelių taip ir neįsigijome. (Ir ne mes vieni, kadangi skyriuje jau laukė kokie 4-5 žmonės).
nepatarciau niekam eiti dirbti i sia imone direktore darbuotojus laiko ne zmonemis tik dirbk dirbk ir dar karta dirbk pasedeti neleidzia mat klientai nemato info centruose konsultantu tad liepia veikscioti. pastovus darbas vien per diena pravaikstai po 25kilometrus atlyginimai mazi paprasius kelti alga pasake nepatinka nedirbk
Akropolio ermitazas - darbuotojai ne tik kad nesugebėjo, bet ir ne išreiškė noro padėti su tapetų kvadratūra ir apskritai tapetais. Ignoravo.
Arūnas 2019-01-08 17:49:25
Šendiena 14.00v., nepavyko ermitaže Šiauliuose nusipirkti plyteliu, laukiau 30minučiu, pardavėjas sakė reikia iš viršaus nukelti plyteles, o tas darbininkas kuris nukelinėja dabar pietauja, teko važiuoti į kita parduotuve, gal geriau uždaryti parduotuve pietums vistiek per pietus nieko nepardavinėja.
O siulai zmogui is ranku atimti pietus kad tau supistu plyteliu nukeltu :D? Jeigu neturi laselio zmogiskumo ar proto, tai net nerasyk savo riebaluotais pirstukais komentaru, juokdary supuves. Kam uzdaryt parduotuve kai tik prekiu esanciu VIRSUJE negali nukelt 30 min, visa parduotuve gi dirba, imi prekes ir moki, tu prota ijunges ar turi kokia igimta liga?
Labai nustebino toks įžūlus Vilniaus Akropolio Ermitažo kasininkės elgesys. Perkant prekes su Akropolio dovanų čekiu liko nepanaudotas 1 euras su centais. Tačiau kasininkė primygtinai sakė dar kažką paimti mat jai lengviau į kasą bus įmušti kuponą. Vos ne pati traukė nuo prekystalio kažką savo nuožiūra! To pasekoje privalėjome kažką pasiimti ir dar papildomai primokėti. Labai papiktino ši situacija vien dėl labai nemandagaus elgesio, nes darbuotojas jokiu būdu negali taip nurodinėti klientams.
Arunas 2018-12-31 17:06:13
2018 Gruodzio 31 diena Ermitazas dirba iki 17 val nors internete raso jog dirba iki 20val.Kieciausia kai mergytes terminale uzsidaro jau po 16:00 val.....Norejau priduoti mokescius ir neprieme.Viskas suskaiciuota ir uzdaryta.Dar taip nesu mates kad darbo metu iki darbo galo likus 40 min klientai jau neaptarnaujami.Viskas vyko Kaune Raudondvario plente esancioje parduotuveje.
Nes terminala uzdaro truputi anksciau, nes tai nekilnuojama kasa, ir ataskaitos daromos tiesiai prie jo. Bet paprastoje kasoje jus butumet maloniai aptarnautas, tik ne su mokesciais o su prekemis. Apie darbo laika KAUNAS

PREKYBOS CENTRAS „ERMITAŽAS”
Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas

Darbo laikas
I-VI 8.00 - 20.00
VII 9.00 - 18.00

Darbo laikas švenčių dienomis
Gruodžio 31 d. 9.00 - 17.00
Sausio 1 d. nedirbame.
Info is ju tinklapio. O as apie kasas, reikia daigiau kasu dirbanciu pastoviai
Jurgis Stanius 2018-12-29 14:58:19
laba diena, zmona pries kaledas pirko chalata dovanu man uz 40euru suviniotas dovanu maiseli isgulejo iki kaledu, kaledu ryta ispakuotas ir primatuotas. tik deje permazas. kai pirko zmona nebuvo garantuota kad tiks dydis totel pasiteiravo ar jei gales pakeist i didesni. jei buvo uztikrinta, kad nebus jokiu problemu bus pakeista jeigu bus issaugotas cekis ir orginali pakuotete ir nesugadintos etiketes. bet atvykus i klaipedos, rajone sudmantuose esancia parduotuve, buvo pareiksta kad preke nebus keiciama, nes del kaskokiu tai isgalvotu higienos sumetimu preke nekeiciama, net ne pasiziurejus kad visos orginalios etiketes vietoj, visos parduotuves tokiu atveju priima ir pakeicia, as galvoju kad mano kaip vartotojo teises ira pazeistos. ir daugiau jusu parduotuvej mano kojos nebebus.
Na, as asmeniskai pirkt chalata i kuri kazkoks kitas, gauruotas vyras buvo ilindes tikrai nenoreciau. Ar man siulai pirkt kaip kate maise ir tiketis kad tavo slyksciu prikibusiu plauku ar smarves ten nerasiu? Slykstus zmones kartais ir net skaudu skaityti :D...

Chalatas yra priskiriamas prie apatinio trikotazo, ir pagal mazmenines prekybos taisykles pardavejas gali atsisakyti ji priimti, tad sakyk kokias tas tavo "teises" pazeide, kai tu cia jas pazeidineji bandydamas zmonems ikist savo bakterijas. Ne dekui!!! Padaryk paslauga isvis nekelk kojos i joki prekybos centra ir leisk zmonai viska pirkti, tik pries tai dydzius zinokite ;).
Laba diena, pirkom mikrobangę su giliu ir pasirodo sugedus, nei pinigų grąžino, nei keitė, pareiškė, jog tvarkys mat garantinis yra. Bet tai mes naują pirkom, taip ir rašykit, kad padevėtom prekiaujant. Dabar lauksim 3savaites kol sutvarkys, absurdas kažkoks
siandien mazeikiu ermitaze perkant valimo sluota kurios kaina 24.99 nubraukta ir parasita 13.99 kasoje ismuse 24.99 o krepseliai kuriu kaina4.99 yra rasoma nuolaida 30% kasoje yrgi netaikoma iskviestas vadibininkas paaiskino sistemos klaida ir pasiule laukti gal kas pataisis ir daugiau atsisake vietoje spresti problema palikau labai nusiviles ir be pirkiniu nes visos nuolaidos kvepia afera
Nusipirkau automobilio akumuliatorių, netiko, aišku nepriėmė, nors kiti kažkaip priima
Nesiūlau apsipirkinėti šioje įmonėje, kainos kosminės, apgaudinėja kainomis pvz. Plovimo Šluota kaina 25eur. ir padėta lentelė, kad Leifheit priemonėms taikomos 40proc. nuolaidos, pasirodo kaina jau su nuolaida... Nusipirkau šluota matyt auksinę, su virduliais tas pats, kaina buvo 23eur. ir vėl lentelė, jog taikoma 30proc. nuolaida. Žodžiu jeigu geltona kaina jau nuolaida netaikoma. Ir visur kainos geltonos.... Ir lentelė padėta. Mažeikių ermitažas... Gyvenime daugiau ten neisiu. Senukuose per pus pigesnės kainos nei Ermitaže... Pvz. Lygiai toks pats kilimėlis su "nuolaida" 3, 50 kai senukuose be nuolaidos 1, 50....
Didelis AČIŪ vaikinukui iš kasų informacijos klaipedoje! Padėjo ne tik išsirinkti kalėdų eglutę, bet ir ją surasti bei atnešti iki kasų nors jam tai i nepriklausė. Vardo neisidemėjau gaila. Daugiau tokių pozityvių darbuotojų ir bent noras bus sugryžti nepaisant didelių kainų.
Kainos užlenktos aptarnavimas apsurdiškas, daugiau čia neperku
Laba diena siandien pirkau akmes mases pliteles kauno ermitaze tai jau teko antra karta nes pries tai buvau pries keles dienas atvaziaves pirkti bet taip ir nesulaukiau konsultanto, siandien buvo panasiai konsultantai vienas nuo kito stumde aik pas ta kitas aik pas ta ir taip 5 konsultantai, skambinau administracijai net nekele sugaisau 40 minuciu, o jai butu konsultantas butu uzteke 5 minuciu. Daugiau gyvenyme ten nevaziuosiu geriau jau brangiau mokesiu bet pirksiu ten kur gerbe pirkejus ir jums net nerekomenduoju nes tragedija.
Siaubingas aptarnavimas “Ermitaže” PC “Akropolis” Vilniuje. Maža to, kad įsigijęs prekę atsiimt jos negali valandą laiko, prašau informuokite iškarto “nėra galimybės įsigyti šios prekės” ir viskas! Dabar susimokėjęs pinigus valanda laiko reikia prašyti prekės, kad ją išduotų, nes nėra kam ir panašiai, tai kam parduodate? Kaip
Ir minėjau informuokite, būtume pirke, ten kur yra galimybė. Arba tokioje situacijoje siūlykite kažka kliento naudai, o nes “mes galėsime atvežti ryt arba po ryt už papildoma mokesti”. Nu laba diena jeigu as atvažiavau, susimokėjau negaliu pasiimti pats, nes reikia sumokėti DAR ir laukti kol kažkada gal atveš...man vienai nenormalu? Jau nekalbu apie tai, kad detalės ne visos ir keletas iš viso netinkamu... tai darbuotojai maža to matyt praėje “vaikų auklėjimo kursus”, kad savo darbo neatlikdami mokina, kad su vaiku į parduotuvę eit nereikėjo, jeigu nepatinka, kad tiek laiko reikia laukti kol išduos prekę.
Nusiviliau Ermitazu.Pirkau pries menesį 9x4 pokus plastikiniu dailylenčiu.Šiandien dirbant pritrukau 2vnt.dailylenčiu.Nuvykau i Ermitaža, radau kurios man tiko bet pasirodo 2vnt.parduot negali turi pirkt visus 8vnt.Paaškino kitaip parduot negali nes toks likutis.
KOMIKAI....
Vilniaus Akropolyje tragedija valdžia... konsultantai super, visada paklausi, padės.. tačiau kaip ir visose, , š*******o kontorose" direktorė, kurios tikrai nevadinčiau žmogumi, atleidinėja žmones, turinčius tam tikrus sveikatos sutrikimus taip:, , išeik iš darbo savo noru, nes kitaip pripaišysiu vagystę".. Labai džiaugiuosi tuo, kad žmogus įrašė viską, ir nusiuntė į darbo inspekciją. Matomai jai šioje, , š*******o kontoroje" ne daug liko ir bedirbti. Tikiuosi kitas direktorius sugebės atlikti normaliai savo pareigas, ko šita žvėris nesugeba.
Didesnės betvarkės nemačiau niekur kitur kaip Klaipėdos ermitaže. Net ranka nekyla rašyti įmonės pavadinimą didžiaja raide. Pralaukiau pardavėjos 45 min., bet nesulaukiau. Prieš mane dar laukė 4 pirkėjai. Teko išeiti tuščiomis tankomis
Apsilankėme šiandien Klaipėdos Ermitaže.Kadangi ieškojome konkrečios prekės, kurią buvome jau nusižiurėję internetiniame puslapyje, tam, kad nelakstyt po visą parduotuvę nusprendėme paklausti konsultanto, kur galėtumėm ją rasti.Jis nurodė mums prekės vietą, bet ten tokios prekės nei su žiburiu nerastum, nes prekių paskirtis visiškai kita.Tada paklausėme kito, kuris mus nusiuntė į kitą parduotuvės galą, ko pasekoje klausėme dar ir trečio, kuris vėl nusiuntė velniai žino kur...Iš trijų konsultantų taip ir negavome teisingos informacijos.Trūkus kantrybei iš parduotuvės išėjome...Suprantu darbas nėra lengvas, galbūt ir darbuotojai nuo žmonių srauto pavargę, bet kad jie nieko nežino, tai jau kitas reikalas...Gal administracija susimastykite...nebent jums pirkėjai visai nerūpi (išvada tik tokia ir susidaro)..nes tai jau, ne pirmas kartas.Kojos daugiau čia nekelsime ir kitiems nerekomenduosime.
siauliai Tilzesg. Norejom nusipirkti saligatvio plyteliu, virsuje paletes buvo visos apdauzytos.Konsultantas
pareiske, kad rinktis negalima, imti is eiles. Vaziavom i Jupoja, ten pati konsultante mielai padejo pasirinkti.
Apie suniukus, ant parduotuves yra zenklas, ir vistiek eina su augintiniais. Kodel?

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Jonavos g. 254-20, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt Pagrindinė MB „Daisera“...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%