Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ermitažas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ermitažas

Atsiliepimai apie Ermitažas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ermitažas, UAB

2019-02-17 apsilankiau Šiaulių Ermitaže, norėjau apžiūrėti grindų, parketlenčių skyrių. Ant praėjimo buvo sukrauti padėklai su prekėmis, tai pabandžiau praeiti pro siaurą tarpą lipdamas ant tuščio padėklo ir ten tvarkantis darbuotojas pamatęs, kad lipu ant padėklo pradėjo aiškinti (koliotis), kad laipioji ant padėklų, esi nekultūringas ir pan. Tai apsikeitėm savo nekultūringom nuomonėm. Iki skyriaus nedaėjau. Sėkmės prekyboje
Laba diena, šeštadieni 21.15 lankiausi Vilniaus ermitaže, norejau nusipirkt dvi plyteles ir vandens siurblį, bet per puse valandosniekaip negalejau surast konsultantu.Priejas prie centrines informacijosaptikau ten direktoriaus pavaduotoją, jis paaiškino, kad santechnikoje darbuotojas dirba iki 21 val, bet laimei priejęs konsultantas iš parketlencių skyriaus Saulius, mane aptarnavo labai maloniai ir suteike visą informacija apie prekes labai jam ačiu nes toks jausmas kad jis vienintelis darbuotojas pirmo auksto.AČiu.
Linas 2019-02-15 00:48:10
Vilniuje akropolio ermitaze planavau pirkt laminata ir plyteles-konsultantas kategoriskai pareiske kad jei nebus pazeistu pakuociu reiks pirkt i pliusa, t. Y. Jei man reik tik lentos ar plyteles is perteklines pakuotes-turesiu pirkt papildomas nereikalingas pakuotes... Gal jus d****i su tokia politika?
visuose kituose prekybos tinkluose visa gyvenima taip vykdavo prekyba..reik vieno-parduoda viena...ir naturalia rotacija viskas issiparduoda ir visi lieka patenkinti..skirsis plyteles partijos kodas-ir ka????pasaulio pabaiga? simtus kvadratu klijaves, surinkinejes, priderines...turit tokia politika-pirmyn.jusu valia, o zmonems palieku info-tegul patys sprendzia...o mane ten nebent su šakem
Linas 2019-02-15 00:48:10
O kur pagal tave poto kist isplesytas pakuotes ir plyteles? Kaip zinot kokia cia partija ir kalibras? O jei sugadinsi plytele ar pora lentu - kaip zinot is kur ir kokia emei?
Pirkau ermitazas betono maišykle parsivežu namo pradedu isimineti iš dezes detales kad surinkciau pastebejau kad variklio nera nėra viską sudėjau atgal į dėžę atveziau atgal grąžinti nes variklio nėra parduotuvei užsirašė mano duomenis ir sakė pradės tyrimą ir kad jie man paskambins bet praėjo jau trys dienos ir vis dar nieks neskambino nuvažiavau pats pasiteirauti kaip jų tas tyrimas jieškoti man vietoi to kad grąžintų pinigus ar pakeistų į kitą tokelią pat maisykle tik davė tel numerį kuriuo skambinėmiau ir klausineciau kaip sekasi jų tyrimas ce yra tokios nesąmonės ir iš pirkėjų issidirbinejimas tik Lietuvoje
2019.01.27 dariau užsakymą internetu, užsakymo kaina supristatymu buvo 119.76 eur, 2019.01.28 man paskambino iš Ermitažo ir pasakė, kad del techninių kliūčių užsakymą atšaukia, paprašiau paaiškinti, kokios techninės kliūtys ir su kuo kalbu, pasakė kad truksta kompetencijos atsakyti i šiuos klausymus, paprasiau kad duotu kito asmens nr kuris galetų paaiškinti kodel taip atsitiko, nedavė ir numetė tel. isiaiškinau kokios tos tech.kliūtys pasirodo dabar mano užsakymo kaina pasikeitė vietoj 119 eur soktelejo iki 245 eur. pridedu nekompetetingų Ermitažo internetinės prekybos kontaktus 863211116 ir 865986939.
Norejau apsipirkti Klaipedos Ermitaze s.m sausio 23 diena, elektros skyriuje aptarnavimas baisus, tiesiog ignoravo ir siunte ieskoti pardavejo kas parodytu sviestuva po visa Ermiraza, reikejo tik pasakyti kad atleidus klienta aptarnaus mus, bet tiesiog pasake kad ieskotume kito pardavejo nes ji klienta aprarnaus ilgai, o kiti pardavejai juokesi, ir sake kad tai ne musu skyrius, o kai paprasiau skundu knygos su pasaipa ja dave.Nors tikiu, kad ji ismete is siuksline;nes niekas man neskambino ir neprase pakomentuoti situacijos, sugadinta nuotaika visai dienai;ir tai ne pirmas sykis, kaip tokioje parduotuveje bus pirkeju jei taip elgiasi.
Atvykus į Vilniaus Ermitažą 19:30 plytelių skyriuje nebuvo dirbusio darbuotojo. Pralaukus 20 min, nuėjome į informaciją paklausti ar mus gali kas nors aptarnauti, buvo pasakyta, kad plytelių skyriaus darbuotojas dirba iki 20 val ir jau nieko nėra. Keista, nes parduotuvė dirba iki 22 val. Plytelių taip ir neįsigijome. (Ir ne mes vieni, kadangi skyriuje jau laukė kokie 4-5 žmonės).
Kaune ermitaže ne tik geriausias konsultantas, bet ir geriausias savo srities ekspertas - Remigijus, dirba durų skyriuj, bet nusimano apie žymiai daugiau. Saugokit tokius darbuotojus, negailėkit premijų ir aukštesnių atlyginimų
nepatarciau niekam eiti dirbti i sia imone direktore darbuotojus laiko ne zmonemis tik dirbk dirbk ir dar karta dirbk pasedeti neleidzia mat klientai nemato info centruose konsultantu tad liepia veikscioti. pastovus darbas vien per diena pravaikstai po 25kilometrus atlyginimai mazi paprasius kelti alga pasake nepatinka nedirbk
Akropolio ermitazas - darbuotojai ne tik kad nesugebėjo, bet ir ne išreiškė noro padėti su tapetų kvadratūra ir apskritai tapetais. Ignoravo.
Arūnas 2019-01-08 17:49:25
Šendiena 14.00v., nepavyko ermitaže Šiauliuose nusipirkti plyteliu, laukiau 30minučiu, pardavėjas sakė reikia iš viršaus nukelti plyteles, o tas darbininkas kuris nukelinėja dabar pietauja, teko važiuoti į kita parduotuve, gal geriau uždaryti parduotuve pietums vistiek per pietus nieko nepardavinėja.
O siulai zmogui is ranku atimti pietus kad tau supistu plyteliu nukeltu :D? Jeigu neturi laselio zmogiskumo ar proto, tai net nerasyk savo riebaluotais pirstukais komentaru, juokdary supuves. Kam uzdaryt parduotuve kai tik prekiu esanciu VIRSUJE negali nukelt 30 min, visa parduotuve gi dirba, imi prekes ir moki, tu prota ijunges ar turi kokia igimta liga?
Labai nustebino toks įžūlus Vilniaus Akropolio Ermitažo kasininkės elgesys. Perkant prekes su Akropolio dovanų čekiu liko nepanaudotas 1 euras su centais. Tačiau kasininkė primygtinai sakė dar kažką paimti mat jai lengviau į kasą bus įmušti kuponą. Vos ne pati traukė nuo prekystalio kažką savo nuožiūra! To pasekoje privalėjome kažką pasiimti ir dar papildomai primokėti. Labai papiktino ši situacija vien dėl labai nemandagaus elgesio, nes darbuotojas jokiu būdu negali taip nurodinėti klientams.
Arunas 2018-12-31 17:06:13
2018 Gruodzio 31 diena Ermitazas dirba iki 17 val nors internete raso jog dirba iki 20val.Kieciausia kai mergytes terminale uzsidaro jau po 16:00 val.....Norejau priduoti mokescius ir neprieme.Viskas suskaiciuota ir uzdaryta.Dar taip nesu mates kad darbo metu iki darbo galo likus 40 min klientai jau neaptarnaujami.Viskas vyko Kaune Raudondvario plente esancioje parduotuveje.
Nes terminala uzdaro truputi anksciau, nes tai nekilnuojama kasa, ir ataskaitos daromos tiesiai prie jo. Bet paprastoje kasoje jus butumet maloniai aptarnautas, tik ne su mokesciais o su prekemis. Apie darbo laika KAUNAS

PREKYBOS CENTRAS „ERMITAŽAS”
Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas

Darbo laikas
I-VI 8.00 - 20.00
VII 9.00 - 18.00

Darbo laikas švenčių dienomis
Gruodžio 31 d. 9.00 - 17.00
Sausio 1 d. nedirbame.
Info is ju tinklapio. O as apie kasas, reikia daigiau kasu dirbanciu pastoviai
Jurgis Stanius 2018-12-29 14:58:19
laba diena, zmona pries kaledas pirko chalata dovanu man uz 40euru suviniotas dovanu maiseli isgulejo iki kaledu, kaledu ryta ispakuotas ir primatuotas. tik deje permazas. kai pirko zmona nebuvo garantuota kad tiks dydis totel pasiteiravo ar jei gales pakeist i didesni. jei buvo uztikrinta, kad nebus jokiu problemu bus pakeista jeigu bus issaugotas cekis ir orginali pakuotete ir nesugadintos etiketes. bet atvykus i klaipedos, rajone sudmantuose esancia parduotuve, buvo pareiksta kad preke nebus keiciama, nes del kaskokiu tai isgalvotu higienos sumetimu preke nekeiciama, net ne pasiziurejus kad visos orginalios etiketes vietoj, visos parduotuves tokiu atveju priima ir pakeicia, as galvoju kad mano kaip vartotojo teises ira pazeistos. ir daugiau jusu parduotuvej mano kojos nebebus.
Na, as asmeniskai pirkt chalata i kuri kazkoks kitas, gauruotas vyras buvo ilindes tikrai nenoreciau. Ar man siulai pirkt kaip kate maise ir tiketis kad tavo slyksciu prikibusiu plauku ar smarves ten nerasiu? Slykstus zmones kartais ir net skaudu skaityti :D...

Chalatas yra priskiriamas prie apatinio trikotazo, ir pagal mazmenines prekybos taisykles pardavejas gali atsisakyti ji priimti, tad sakyk kokias tas tavo "teises" pazeide, kai tu cia jas pazeidineji bandydamas zmonems ikist savo bakterijas. Ne dekui!!! Padaryk paslauga isvis nekelk kojos i joki prekybos centra ir leisk zmonai viska pirkti, tik pries tai dydzius zinokite ;).
Laba diena, pirkom mikrobangę su giliu ir pasirodo sugedus, nei pinigų grąžino, nei keitė, pareiškė, jog tvarkys mat garantinis yra. Bet tai mes naują pirkom, taip ir rašykit, kad padevėtom prekiaujant. Dabar lauksim 3savaites kol sutvarkys, absurdas kažkoks
siandien mazeikiu ermitaze perkant valimo sluota kurios kaina 24.99 nubraukta ir parasita 13.99 kasoje ismuse 24.99 o krepseliai kuriu kaina4.99 yra rasoma nuolaida 30% kasoje yrgi netaikoma iskviestas vadibininkas paaiskino sistemos klaida ir pasiule laukti gal kas pataisis ir daugiau atsisake vietoje spresti problema palikau labai nusiviles ir be pirkiniu nes visos nuolaidos kvepia afera
Nusipirkau automobilio akumuliatorių, netiko, aišku nepriėmė, nors kiti kažkaip priima
Nesiūlau apsipirkinėti šioje įmonėje, kainos kosminės, apgaudinėja kainomis pvz. Plovimo Šluota kaina 25eur. ir padėta lentelė, kad Leifheit priemonėms taikomos 40proc. nuolaidos, pasirodo kaina jau su nuolaida... Nusipirkau šluota matyt auksinę, su virduliais tas pats, kaina buvo 23eur. ir vėl lentelė, jog taikoma 30proc. nuolaida. Žodžiu jeigu geltona kaina jau nuolaida netaikoma. Ir visur kainos geltonos.... Ir lentelė padėta. Mažeikių ermitažas... Gyvenime daugiau ten neisiu. Senukuose per pus pigesnės kainos nei Ermitaže... Pvz. Lygiai toks pats kilimėlis su "nuolaida" 3, 50 kai senukuose be nuolaidos 1, 50....
Didelis AČIŪ vaikinukui iš kasų informacijos klaipedoje! Padėjo ne tik išsirinkti kalėdų eglutę, bet ir ją surasti bei atnešti iki kasų nors jam tai i nepriklausė. Vardo neisidemėjau gaila. Daugiau tokių pozityvių darbuotojų ir bent noras bus sugryžti nepaisant didelių kainų.
Kainos užlenktos aptarnavimas apsurdiškas, daugiau čia neperku
Laba diena siandien pirkau akmes mases pliteles kauno ermitaze tai jau teko antra karta nes pries tai buvau pries keles dienas atvaziaves pirkti bet taip ir nesulaukiau konsultanto, siandien buvo panasiai konsultantai vienas nuo kito stumde aik pas ta kitas aik pas ta ir taip 5 konsultantai, skambinau administracijai net nekele sugaisau 40 minuciu, o jai butu konsultantas butu uzteke 5 minuciu. Daugiau gyvenyme ten nevaziuosiu geriau jau brangiau mokesiu bet pirksiu ten kur gerbe pirkejus ir jums net nerekomenduoju nes tragedija.
Siaubingas aptarnavimas “Ermitaže” PC “Akropolis” Vilniuje. Maža to, kad įsigijęs prekę atsiimt jos negali valandą laiko, prašau informuokite iškarto “nėra galimybės įsigyti šios prekės” ir viskas! Dabar susimokėjęs pinigus valanda laiko reikia prašyti prekės, kad ją išduotų, nes nėra kam ir panašiai, tai kam parduodate? Kaip
Ir minėjau informuokite, būtume pirke, ten kur yra galimybė. Arba tokioje situacijoje siūlykite kažka kliento naudai, o nes “mes galėsime atvežti ryt arba po ryt už papildoma mokesti”. Nu laba diena jeigu as atvažiavau, susimokėjau negaliu pasiimti pats, nes reikia sumokėti DAR ir laukti kol kažkada gal atveš...man vienai nenormalu? Jau nekalbu apie tai, kad detalės ne visos ir keletas iš viso netinkamu... tai darbuotojai maža to matyt praėje “vaikų auklėjimo kursus”, kad savo darbo neatlikdami mokina, kad su vaiku į parduotuvę eit nereikėjo, jeigu nepatinka, kad tiek laiko reikia laukti kol išduos prekę.
Nusiviliau Ermitazu.Pirkau pries menesį 9x4 pokus plastikiniu dailylenčiu.Šiandien dirbant pritrukau 2vnt.dailylenčiu.Nuvykau i Ermitaža, radau kurios man tiko bet pasirodo 2vnt.parduot negali turi pirkt visus 8vnt.Paaškino kitaip parduot negali nes toks likutis.
KOMIKAI....
Vilniaus Akropolyje tragedija valdžia... konsultantai super, visada paklausi, padės.. tačiau kaip ir visose, , š*******o kontorose" direktorė, kurios tikrai nevadinčiau žmogumi, atleidinėja žmones, turinčius tam tikrus sveikatos sutrikimus taip:, , išeik iš darbo savo noru, nes kitaip pripaišysiu vagystę".. Labai džiaugiuosi tuo, kad žmogus įrašė viską, ir nusiuntė į darbo inspekciją. Matomai jai šioje, , š*******o kontoroje" ne daug liko ir bedirbti. Tikiuosi kitas direktorius sugebės atlikti normaliai savo pareigas, ko šita žvėris nesugeba.
Didesnės betvarkės nemačiau niekur kitur kaip Klaipėdos ermitaže. Net ranka nekyla rašyti įmonės pavadinimą didžiaja raide. Pralaukiau pardavėjos 45 min., bet nesulaukiau. Prieš mane dar laukė 4 pirkėjai. Teko išeiti tuščiomis tankomis
Apsilankėme šiandien Klaipėdos Ermitaže.Kadangi ieškojome konkrečios prekės, kurią buvome jau nusižiurėję internetiniame puslapyje, tam, kad nelakstyt po visą parduotuvę nusprendėme paklausti konsultanto, kur galėtumėm ją rasti.Jis nurodė mums prekės vietą, bet ten tokios prekės nei su žiburiu nerastum, nes prekių paskirtis visiškai kita.Tada paklausėme kito, kuris mus nusiuntė į kitą parduotuvės galą, ko pasekoje klausėme dar ir trečio, kuris vėl nusiuntė velniai žino kur...Iš trijų konsultantų taip ir negavome teisingos informacijos.Trūkus kantrybei iš parduotuvės išėjome...Suprantu darbas nėra lengvas, galbūt ir darbuotojai nuo žmonių srauto pavargę, bet kad jie nieko nežino, tai jau kitas reikalas...Gal administracija susimastykite...nebent jums pirkėjai visai nerūpi (išvada tik tokia ir susidaro)..nes tai jau, ne pirmas kartas.Kojos daugiau čia nekelsime ir kitiems nerekomenduosime.
siauliai Tilzesg. Norejom nusipirkti saligatvio plyteliu, virsuje paletes buvo visos apdauzytos.Konsultantas
pareiske, kad rinktis negalima, imti is eiles. Vaziavom i Jupoja, ten pati konsultante mielai padejo pasirinkti.
Apie suniukus, ant parduotuves yra zenklas, ir vistiek eina su augintiniais. Kodel?
Šiandien teko lankytis Vilniaus Akropolio Ermitaže. Konsultantės pralaukėm beveik valandą. Vis kartojo "Tuoj ateis".. Bet taip ir nesulaukėm.
Kita konsultantė vardu Kristina buvusi viršuje prieš užuolaidų skyrių išvadino mano vyra besidrąskančiu vyru, nes paklausė porą kartų kada ateis konsultantė. Etiketo nerasta. Sugadintas rytas. Pirkėju negerbia visiškai. Nerekomenduoju.
Vilniaus ermitažas.Pirkau gražią komoda, bet gavau sudaužyta daiktą. Atsiimiau iš sandėlio. Pirma davė pasirašyti, poto tik prekės gavau, prieš tai apie apžiūrėjima prekių net kalbos nebuvo. Sakė rašykit ir viskas, nėra laiko. Pakuotėje buvo skylė, kuri buvo labai gražiai užtaisyta, išbirejęs putplastis ištrauktas, kad niekas nieko nepastebėtų, o skylė uždėta kartono sutvirtinimo juostom iš palečių. Ir ne manau, kad be vadybininku žinios buvo taip padaryta. Ir ką man dabar daryti su sudaužyta komoda?
ex klientas 2018-09-25 15:21:01
Kad salej konsultantu pagaut neimanoma tai senai visiems aisku, tad pabandziau peteikt uzklausa internetu skiltyje "parasykite mums" - parasiau tis kartus: 2018 Liepa, 2018 Rugpjuti ir 2018 Rugseji - jokio atsakymo. Nei kriu nei mu...

Norime su Jumis susisiekti.
Galbūt galite atsiųsti savo elektroninį paštą info@ermitazas.lt laiško temoje įrašę "Parašykite mums", bandysime ieškoti pasimetusių laiškų.

Labai lauksime.
Klaipėdos Ermitažas visiškas kosmosas, stebiuosi kaip žmonės turi kantrybės su kibiriuku dažų stovėt kilometrinėj eilėj per visą parduotuvę. Maksimaliai 2 kasos dirba. Apie konsultantus išviso nešnekėsiu, nes jų ten tiesiog nėra. Buvau viską išsirinkęs už 2400 EUR (laminatas, plytelės, santechnika ir t.t.) + tolimesnis būsto įrengimas, bet išvažiavau pas konkurentus grynai dėl personalo nebuvimo ir kosminių eilių. Pats blogiausias įvertinimas Ermitažo vadovams. Nesu matęs blogesnio darbo organizavimo.
Į Klaipėdos Ermitažą vykome dvi dienas, buvo paskelbta akcija plytelėms, pirmą dieną plytelių nepavyko nusipirkti, nors į parduotuvę buvome užsukę 2 kartus, o nepavyko nes skyriuje dirbo vienas žmogus, o vienam fiziškai neįmanoma aptarnauti plytelių ir laminato skyriaus klientų, eilės prieiti iki konsultanto ilgiausios. Pritrūko kantrybės pralaukus beveik dvi valandas, laukti ilgiau, o ir darbo laikas jau ėjo į pabaigą. Į ermitažą atvažiavome sekančią dieną (gyvename 90 km., iki Klaipėdos). Antrą dieną po labai ilgo laukimo pavyko sulaukti kol mus aptarnaus, pateikus užsakymą konsultantui, prekių surinkimas truko panašiai, kiek laukimas konsultanto konsultacijos. Betvarkė tame ermitaže, ten neįmanoma rasti plytelių vienoje vietoje, nes įpakavimai išdėti po vis skyrių. Pasibaisėjau tokia aptarnavimo kokybe. Ir šioje situacijoje kaltas ne konsultantas dirbantis per du skyrius bei privalantis spėti pakonsultuoti klientus, padaryti užsakymą bei išsidėlioti prekes į lentynas, o administracija nematanti realios problemos mąsto. Tikiuosi Ermitažo administracija atsižvelgs į šią situaciją ir padarys reikiamus sprendimus. Dėl tokių situacijų kenčia ne tik klientai, bet ir prekybos centro reputacija.
Šiandien ryte Vilniaus Akropolio Ermitažo darbuotojas stumdamas vežimėlius iš lauko į vidų iškoneveikė mus dėl jam pravažiuoti neva trukdžiusio pastatyto automobilio, apšaukė necenzūriniais žodžiais, išvadino invalidais ir pasiuntė tikriausiai patys suprantate kur, dar liepė traukti automobilį, aiškindamas, kad aš nežiūrėsiu tos mašinos, apdaužysiu. Manau, tam garbaus amžiaus vyrui dirbančiam Ermitaže bei visam kolektyvui turėtų būti labai gėda už tokį poelgį. Jei vežimėliai būtų stumiami per pėsčiųjų perėją, o ne skersai išilgai gatvės ir automobilių parkavimo vietų, tokie incidentai tikrai neiškiltų. Pati dirbu Akropolyje ir manau, kad toks darbuotojų elgesys tikrai negerina paties Akropolio įvaizdžio, o smarkiai jį blogina. Man labai gėda, kad dėl to, kad kažkas yra nepatenkintas savo darbu, turi būti iškoneveikti ne laiku pasipainioję Akropolio lankytojai ar darbuotojai. Labai linkėčiau padaryti išvadas.
Labas vakaras, siandien apsipirkau Kauno Ermitaze, pirkau plyteles. Noriu padekoti konsultantui Remigijui uz puiku bei greita aptarnavima
2018 08 05 Klaipėdos Ermitaže du kartus pirkau drobių su porėmiais tapybai. Nepaisant skelbimo apie nuolaidą visoms dailininkystės prekėms, nuolaidos kasoje nesuteikė (abu pirkimo kartus) Kasininkė paskambino vadybininkei ir ši paaiškino, kad drobė su porėmiu neįeina į dailininkystės prekių sąrašą.Ar Ermitažo plitika yra apgaudinėti pirkėjus? Vaikinas informacijoje patarė kreiptis įį vartotojų teisių apsaugos tarnybą, Pagalvosime..
Sveiki, vakar vakare labai pikti gryžome iš jūsų parduotuvės Kaune. Visų pirma nusprendėme nuvažiuoti į Ermitažą išsirinkti pakabinamą unitazą (kadangi šiandien paskutinė akcijos diena), važiavau su vyru ir pusės metų kūdikiu, prie unitazų vaikščiojome apie 30min, tada nuėjau į kito skyriaus informaciją ir paprašiau konsultanto pagalbos, pasakė kad čia visai kitas skyrius, pasakiau kad ten jau pusvalandį niekas neateina, paskėsčiojo pečiais ir tiek, nuėjus atgal toliau laukėme dar apie 20min kol priėjo mergina, paprašėme pakonsultuoti ir padėti išsirinkti, paklausėme kokie skirtumai bei privalumai groghe ir cersanit firmų unitazų, tačiau ji tegalėjo pasakyti firmų pavadinimus (nors mes ir patys mokame skaityti) ir dar pasakė kad "visi geri, tik vieni pigesni kiti brangesni", buvo tikrai apmaudu, jog negavome naudingos info, būtume ir internetu galėje nusipirkt, bet norėjome pasikonsultuoti. Kadangi važiavome per visą miestą apie 8km su tikslu į jūsų parduotuvę, norėjau eiti dar kito konsultanto ieškoti, bet vyras jau buvo labai piktas ir kūdykis jau neramus, todėl išvykome namo... Nesuprantame kodėl tokiame plačiame prekybos tinkle tiek ilgai reikia laukti ir ieškoti konsultanto, o kai sulaukėme jokios naudos, kaip gali dirbti tokie nekvalifikuoti darbuotojai??
Norėjau nuoširdžiai padėkoti Kauno ermitazo darbuotojui Arnui. Jis labai maloniai ir profesionaliai aptarnavo mūsų šeimą, kol kiti konsultantai bėgioja ir siuntinėja viens nuo kito, Arnas mums skyrė arti 20min savo laiko. Ačiū.
Laba diena sendien apie 19.00 lankiausi Vilniaus ermitaze ir buvau nustebusi ant kiek dar yra Lietuvoi profesionalu pirkau laminata ir gavau pilna issamu paaiskinima labai patenkinta sio vyro darbu nes esu pirkus ir kituose miestuose bet taip profesionaliai nieks negalejo isaiskint nes turiu dauk patalpu kur reik keis danga ir cia tikras profi aciu jam tik va vardo nezinau su akiniais ir labai malonus
Kauno ermitaže pirkau klozetą, namuose išpakavęs radau nuskilusį kraštelį. Pretenzija nebuvo tenkinta nes tipo pats nuskėliau.Na tiek to - pats kaltas, kad nesulaukęs konsultanto prekės nepatikrinau vietoj, tik man labai įdomu ar ten perkant pavyzdžiui plyteles voniai ar kokį supakuotą baldą viską po vieną št. patikrinti arba išsipakuoti ir susimontuoti dar parduotuvėje, nes kitaip problemos garantuotos.
P.s.Į vartotojų teisių tarnybą nesikreipiau vien dėl to kad pagailo savo savo laiko ir gerų meistrų pagalba problemą išsprendžiau
Priimkite i Jonavos Ermitaža daugiau konsultantu, ar normalu kad darbuotojei laksto, bet vistiek nieko nespeja?kad prieitu konsultantas, reikejo laukti daugiau nei 30min.
Smalsuolis 2018-07-12 09:22:56
Sveiki Martynai. Galbut sergate ar turite rimtu regejimo sutrikimu? Butu saunu kad nezlugdytumete imoniu su savo neisprusimu ir nesupratimu kai viskas pries nosi
Sveiki Smalsuoli. Praėjo beveik para po mano komentaro, kuomet Jūs ponas sugalvojote patikrinti. puslapis seniai atnaujintas po mano pastebėjimų. Atrodo nieko nesergu, nebent dėmesio trūkumo liga, kaip ir kažkas kitas iš komentatorių :)
Siandien raudondvario plente, ermitazo parduotuveje, uztrukome 50 min ieskodami tam tikros prekes. Niekas nieko nezino, paklausti nera ko, tai bent sugebejo pasakyti, kai susiradome preke, kad ji yra palei koda tame prekybos centre. Zodziu, ir atiduodant prekes kazkokia katastrofa. Galvojau kad senukuose ten sunkoka irgi viska rasti, na, bet cia tai is vis baisu. Negrisiu cia daugiau :)
Martynas 2018-07-11 12:21:42
Apie internetinį puslapį. Išsirinkau prekę internetu, rašė, kad atsiimti galima tik vietoje parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Ką gi, bandžiau skambinti į Kauno ermitažas pasiteirauti, ar yra prekė, prisiskambinti neįmanoma. Nusprendžiau važiuoti, pagalvojau, prekė tikrai bus, juk oficialiame interneto puslapyje aiškiai parašyta, kur atvykti. Ką gi prieš pat Kauną pagaliau atsiliepė telefonu ir pareiškė, kad tokios prekės nėra nei viename ermitaže. Nuvažiuota 100 KM, pikta, liūdna. Norėčiau paprašyti, atnaujinti internetinį puslapį, kad informacija būtų aiški ir nuodugniai pateikta, bei geresnio klientų konsultavimo, kad būtų atsiliepiama į skambučius, arba padaryti naujus etatus įsteigiant klientų aptarnavimo skyrių, visgi didelė įmonė. Ačiū už dėmesį, labai nusivylusi sistema.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 25 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: Prekyba– didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis (Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje). - Statybinės medžiagos / gaminiai;...

Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą
Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą 02-21 11:31
Vilniaus Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryža, kurią kasdien kerta daugiau kaip 60.000 transporto priemonių, ruošiamasi padaryti dviejų lygių.
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams 02-21 11:26
Socialinis tinklas "Facebook" siekdamas apsaugoti savo darbuotojus taiko kontroversiškas priemones. Tinklas turi sąrašą žmonių, kurie esą kelia grėsmę "Facebook" kolektyvui, ir naudoja...
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai 02-21 11:09
Teismų korupcijos byloje prokurorai prašo suimti 18 įtariamųjų, sulaikytas ir Vilius Karalius.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Caterpillar 140,31 +3,32%
Symantec 22,47 -2,26%