Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ermitažas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ermitažas

Atsiliepimai apie Ermitažas, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Ermitažas, UAB

Vilniaus Akropolio ermitaže, buitinės technikos skyriaus darbuotojas Tomaš, labai malonus, paslaugus bei profesionalus darbuotojas, džiaugiamės, kad padėjo išsirinkti mums kainos-kokybės santykį atitinkantį pirkinį. Kad daugiau būtų tokių savo darbą mylinčių darbuotojų. Sėkmės jam ateities darbuose.
Kauno Pramonės Ermitaže dirba labai geras konsultantas Kęstas. Atsakingas, malonus žmogus. Ačiū, kad padėjote išsirinkti vinilines grindis.
Nuostabūs Šiaulių Ermitažo žaislų skyriaus darbuotojai!!! Greitai suruošė užsakymą! Ačiū Jums labai!
Tomas Zabielinas
2021-11-21 19:06:41 IP 2e7r3tbe
Siandien 2021.11.21 norejau pirkti Persil skalbimo kapsules....joms, buvo 45% akcija. Vietoj12, 99 - 6, 99.... Kasoje imuse tuos pacius 12, 99....nuejau, sutikrinau geltona kainos pasiulyma su preke... BAR kodas atitiko.... Tos prekes kaina 6, 99, o kasoje durnina zmones ir musa kaina 12, 99....vietoj akcijines kainos 6, 99 ir iesko nepastabiu zmoniu.... Kasoje iskeliau klausima - atsakymas - musu kompiuteristai kasom neperdave nuolaidos.... O tai tada klausimas??? Kam jie perdave nuolaida??? Savo seimos nariams??? Noreciau Ermitazo esancio Kaune, Raudondvario plente atsakymo.... Aciu
Pavyzdingas ir paslaugus Šiaulių Ermitažo, grindų skyriaus darbuotojo Tomo, aptarnavimas. Pakonsultavo, padėjo išsirinkti laminuotos dangos grindis, paaiškino į ką atkreipti dėmesį bei davė montavimo patarimų.
Dėkoju Indrei iš Šiaulių ermitažo, kuri dirba 4-oje kasoje...dalykiška maloni aptarnaujant...ne pirmą kartą stoju į jos kasą...jei ji dirba...
Teko pirma karta išsirašyti pačiam saskaitą nesuprates kaip užpildyti paklausiau darbuotoju kad padėtu užpildyti tai vietoje padėjimo aprėkė kažkokia k......lė.
Norėčiau padėkoti Ievai K. iš Šiaulių Ermitažo atsakingai už internetinius užsakymus.
Ačiū už greitą, profesionalų ir malonų pagalbos suteikimą susidariusioje situacijoje. Smagu, kad žmogus iš pusės žodžio tave supranta ir pavyko greitai išspręsti klausimą.

Dėkoju ir sėkmės Tau!

Andrius, Glovė MB
Sveiki pirkau kriaukle ir komplekte buvo maišytuvas. Pritvirtinus kriukle ir norint pasijungti vandeni pasirodo kad maišytuvas netinka. Skirtas plonai metaliniai kriauklei o pas mane keramikinė.
Norėjau įsigyti prekę internetu, bet vilniaus ermitaze nebuvo.
Galimas pasirinkimas atsiimti patiems iš pasirinkimo.
Pasirinkau kauno ermitazą pramonės g.
Atvykusi atsiimti prekes likau apstulbusi.
Pasirodo išdavimo punkte tu turi pats pasitraukti užtatytas prekes.Vaikinui kuris neprisistate išduoda prekes pradėjo žerti priekaištus, kad dar pakalbėsi visai negausi prekės pats išsinesi ir panašiai.
Siūlymas po darbo susitikti išiaiškinti, nes jam kažkas nepatiko.
Mergina taip pat porino kolegai.

Dėkoju, vyrukams kurie laukė atsiimti prekes matė šią situaciją ir padėjo pakrauti prekęį automobilį.
Ermitažo informaciniu numeriu paskambinus, atsiliepusi darbuotoja Vardu AUŠRA, iškarto aiškiai iš kalbejimo tono leidzia suprasti, kad jai visiškai neidomi situacija. Paaiskinus situacija ji grubiai, šaltai aiškina, kad ji nezino, negali suteikti informacijos man apie mano iskilusia beda, nes su garantiniu, visos lietuvos informacijos centras ermitazo nedirba, ir nieko apie tai nezino. Keistoka. Gal bent informacija turetumet zinoti, per kiek laiko man preke turi grazint is garantinio, ar bent kada susisieks kaip kas su mano preke? Bet informacijoje dirbanti AUŠRA, labai gaila negalejo atsakyti man, ir patarinėjo vykti tiesiogiai i parduotuve, aiškintis pačiai ????
Ermitažo informaciniu numeriu paskambinus, atsiliepusi darbuotoja Vardu AUSŠRA, iškarto aiškiai iš kalbejimo tono leidzia suprasti, kad jai visiškai neidomi situacija. Paaiskinus situacija ji grubiai, šaltai aiškina, kad ji nezino, negali suteikti informacijos man apie mano iskilusia beda, nes su garantiniu visos lietuvos informacijos centras ermitazo nedirba, ir nieko apie tai nezino. Keistoka. Gal bent informacija turetumet zinoti, kloer kiek laiko man preke turi grazint is garantinio, ar bent susisieks kada kaip kas su mano preke? Bet informacijoje dirbanri AUŠRA, labaingaila negalejonatsakyti ir patarinėjo vykti riesiogiai i parduotuve aiškintis ????
Pardavejo- konsultanto, paspaudus mygtuka iskviesti konsultanta, lauki 15 minuciu, nesvarbu ar sestadienio rytas, ar sestadienio vakaras, kai nebera pirkeju srauto, galiu tik isivaizduoti kas darosi piko valandomis. Nuvykus i prekiu pasiiemimo vieta, darbuotojas tik sugeba pakelti ir nuleisti slogbauma, o moteriai isideti astuonias pakuotes medienos i masina, nepriklauso. Kadangi daug pirkimu turime del statybu, tai ta prekybos centra, jau aplenkiu ir vykstu i Senukus, kur ir konsultanta prisikviesi per kelias minutes ir masina pakraus ir dar paziures kaip geriau viska sutalpinti. Jei nekeisite strategijos, tai ne tik mus kaip pirkejus prarasite, bet ir daugeli is ju.Cia Siauliai!
Vilnius, Akropolio ermitažas. Vakar atvykau atsiimti internetu užsisakytų prekių, įėjau į vidų kur parašyta "Prekių atsiėmimas". Iškart pripuolė konsultantas ir liepė apsaugai parodyti GP. Aš pasakiau, jog nerodysiu ir mano tikslas nėra čia niekur vaikščioti, tiesiog man atneškite mano prekes. Tačiau konsultantas man su pirštu padorė į duris sakydamas bent 5 kartus "Prašome išeiti". Aš nesupratęs kodėl man nenori paduoti mano prekių dar mėginau išsiaiškinti kaip man reikia pasiimti prekes, jei mane varo laukan. Tačiau pradėjo ant manęs rėkti "Prašome išeiti!!!!!!!". Man išėjus, jis paskui mane kartu išėjo. Kadangi lauke stovėjau, nusiėmiau kaukę. Tai jis ant manęs pradėjo vėl šaukti, kad užsidėčiau kaukę! nors stovėjau nuo jo bent 3metrai - LAUKE. Tuo tarpu apsauginis išmetes savo storą pilvą rodė man agresijos ženklus plodamas lazda į savo delnus - taip kaip gūdžiais 90's metais darydavo banditai. Jūs įsivaizduojat ką daro tokie išplautomis smegenimis skruzdėliukai, gavę šiek tiek galios?!!!!! absurdas visiškas!!! Vėliau nuvažiavau į Banginio SENUKUS atsiimti internetu užsisakytų prekių, kuo puikiausiai viduje aptarnavo ir nieko nereikėjo rodyti ir niekas ant manęs nešaukė
Kotryna 2021-10-13 11:13:50
Pirkome stalažą. Parsivežę namo ir išpavakavę, pamatėme, kad jo dalys yra sulankstytos. Vežėme grąžinti, pasiūlė rašyti pretenziją. Žinoma, parašėme, gavome atsakymą, kad mūsų pretenzija atmesta. To paaiškinimas, kad turime teisę prekę apžiūrėti vietoje ir kaip nepamatėme, kad ji su defektais!??! Nors per plėvelių sluoksnį to nesimatė... O ir šiaip prekę perkame naują, tai gal darbuotojų atsakomybė patikrinti, kokios prekės yra padedamos pardavimui? Bet kaip suprantama, parduotuvėje drąsiai atėjęs gali nuiminėti plėveles, gadinti pakuotes, nes gi turime teisę apžiūrėti ar prekė yra be defektų. Labai nusivylėme.
Rekomenduočiau pasikonsultuoti su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba arba iš karto pateikti skundą elektroniniu būdu (jei prekės suma viršyja 10 eur.). Bet kuriuo atveju nieko neprarasite. UAB "Ermitažas" anksčiau jau buvo skirta bauda už vartotojų teisių pažeidimus ir reikalavimų nevykdymą.
Situacija: nusipirkom benzininį lapų pūtiklį-siurblį iš Ermitažo, ko pasekoje, naujas prietaisas - neveikiantis. Šeštadienį, nuvažiavus atgal į parduotuvę, paaiškėjo, kad negalime grąžinti švarų nei karto neišbandytą prietaisą, nes panaudojome t.y. įpylėmė benzino. Kyla klausimas - kaip išbandyti benzinį prietaisą, neįpylus benzino??? Šis įvykis, parodo, jog negalima pirkti jokių benzininių prietaisų iš Ermitažo, nes po to daugiau atsiranda problemų, laiko gaišimo, nervų ir pan. Šiuo atveju, mums belieka kreiptis pagalbos į vartotojų teises...
2021-10-07, apie 17.45 priėjau prie Vilniaus Akropolio Ermitažo konsultanto dirbančio gyvūnų prekių skyriuje pasiklausti kur galėčiau rasti garstyčių sėklas. Konsultantas atsakė, kad prie gėlių. Atsakiau, kad ten ieškojau, tačiau neradau. Konsultantas nemandagiai atsakė "jei neradot tai turbūt nėra". Mandagiai paklausiau "tai nėra, ar galbūt ne ten ieškojau". Susinervinęs konsultantas nubėgo link minėtų sėklų visai kitur nei sakė. Skubėjo greitu žingsniu ir nepatenkintas. Na, o man beveik su beveik 9 mėn nėštumu tikrai buvo sunku greitai skubėti paskui jį. Konsultantas parodė kur prekė ir nuskubėjo atgal, padėkojau, tačiau jis nesureagavo. Suprantu, kad darbuotojus "užknisa" pirkėjai, tačiau tai jų toks darbas ir mano nuomonė savo tokio pasitenkinimo rodyti neturėtų klientui. Pasijaučiau labai nemaloniai ir negerbiama kaip pirkėja. Iš konsultanto pagarbos nulis.
Man pasisekė, nes Šiaulių Ermitaže įrankių skyriuje dirba kompetetingas konsultantas ALGIS, kuriam tikrai svarbus klientas. Ačiū jam už patarimus ir nuoširdų norą padėti. Dėkoju jam. Juk taip dažnai pasitaiko, kai pagalbos negauni arba ji būna nekompetetinga. Mano atveju - tik geriausi atsiliepimai apie šį žmogų.
Labai noriu padėkoti Klaipėdos ermitazui dažų skyriuje dirbančiai Danutei pas kuria darausi dažus jau keli metai aciu, kad yra tokiu dar zmoniu
Sveiki. Labai noriu pagirti Šiaulių Ermitažo darbuotoją Tomą (lyg toks vardas), kuris dirba plytelių ir laminato skyriuje. Labai mums šiandiena padėjo, patarė, viską surinko, labai malonus, paslaugus, darbštus. Tikrai likome labai nustebę, kad dar yra tokių darbuotojų... Nuoširdus AČIŪ Tomui.
labai mėgau šią parduotuvę ir labai daug ką joje pirkdavome ir kai remontus darėme ir šiaip apsilankydavome, bet paskutiniu metu susidūrėme su tiek arogancijos iš darbuotojų pusės, visiška nepagarba, nesileisiu į smulkmenas, bet ir daugiau ten mano kojos nebebus, tek susirasti kitą vieną kur yra analogiškių prekių, manau didelių sunkumų neiškils.
Klaipėdos Ermitaže, norėjom pirkti vatos stogo šiltinimui, bet dėl pasikeitusių kiekių, susireikšminęs didmenos vadybininkas Aivaras, nesiteikė perskaičiuoti, taip sakant pasiuntė mus kuo toliau, tai džiaugiamės tą tūkstantį palikę kitoj įmonėje, kur vertina ir smulkų pirkeją
Perku iš Ermitažo gan senai, viskas puiku, darbuotojai malonūs visuomet padės, patars.Ačiū jiems labai! Esate šaunuoliai. Tik gaila kad negalima isigyti internetu dovanų čekio. Nes rajonų ermitažuose čekių nėra, kad jį nupirkti eikia važiuoti į didmiestį. Labai gaila. Labai reikalinga dovana artimajam.
Siaubas ne darbas.Pirkom linoleuma pradėjom tiesti ir štai staigmena.Ipjovimas per visa ploti
Noriu jus pagirti ir padekoti! Esat super????pirkau 2 viledos šluotas ir 1 buvo sulūžus parašiau jums operatyviai atsiuntėte kurjerį pinigus grąžinot. Pirkau lėkštes 2 gavau sudaužytas parašiau jums o jūs operatyviai atsiuntėte naujas. Jus vertinu 100balų ir dar daugiau. Rekomenduočiau jus kiekvienam.
Sunku patiketi.sestadieni kauno ermitaze pirkau akmens mases plyteles.kurias reikejo paciai pasikrauti (kelias dezutes ikele i vezimeli pardavejas ir aisku neapsejo be replikos.kad reikia vyra tureti).ka gi nurijau ta kartu kasni ir ejau prie kasos.Ten pasiteiravau.gal yra kas pades i masina pakrauti...deja NE.
Na kazkokiu budu pasikroviau.bet siandien (antradieni)atvykau internetu atsiimti unitazo ir.mano nuostabai.vel nera kam padeti pakrauti.Kai nebeistveriau ir pakeliau tona.kad kas dedasi.nejaugi nera kam padeti ikrauti i masina.gavau ta pati atsakyme NE.
Ir mano nuostabai ateina moteris brandaus amziaus is tos pacios parduotuves ir sako as jums ikelsiu.tai mani darbas.o viespatie as jai sakau.kur jusu savigarba.ar jau nera vyru.ar nesvarbu jai jos sveikata...aciu jai.tikrai didelis aciu
Gerb.valdininkai iki kokio lygio jus nusiritot.kad parduotuve neturi kas padeda pirkejui pakrauti prekes.juk as ne vienintele.niekur taip nera.ko jys kitokie.prarasit klijentus
Nupirkau lauko durys "RADEX VERTE II" 2021-08-10 16:37 val. Ermitažas UAB J. Basanavičiaus g. 108E, Utena, prekes įpakavimas atsiimant iš sandėlio buvo atidarytas, pažiūrėjus viskas buvo kaip ir savo vietoje. Atvežus namo (apie 100 kilometru) ir nuodugniai apžiūrėjus pastebėjau, kad durų rankenos įdėtos nuo pigesnio modelio "RAIDEX SPARTA" norėčiau atgauti durims priklausančias rankenas, nes estetiškai atrodo nekaip. Pridedu foto nuotraukas: Durų rankenų ir kvito 157/735.
Noriu padėkoti Klaipėdos Ermitažas darbuotojai Danutei kuri visada pataria papasakoja apie dažus ir pasiūlo geriausia varijanta aciu jai
Noriu padekoti Ukmergės miesto "Ermitažas" vedėjai, kuri nebuvo abejinga paprašius surasti išpardavimines apdailos juosteles, kurių konsultantai nerado. Suradusi paskambino, atidėjo - esu labai patenkintas jos profesionalumu.
Sėkmės Jums!
Kauno ermitažas jei smulkmenos reikia nusiteikite pusę dienos palikti konsultantai dingsta gaudai po visą parduotuvę paspaudus iškvietimą ateina išjungia tuoj prieisim ir dingsta
ačiū Vilniaus Ermitažo prekių išdavimo skyriaus darbuotojui Viktorui, kuris paprašius neatsisakė įkrauti sunkias prekes į automobilį.
Noriu padėkoti Vilniaus Ermitažo darbuotojui Aivarui už puikų aptarnavimą dažų skyriuje. Padėjo parinkti dažus ir dažymo įrankius. Žmogus išmanantis savo darbą.
Noriu padėkoti Jurgitai iš oranžerijos (Vilniaus Ermitažas), kuri maloniai, kantriai ir nuoširdžiai konsultavo.Jos žinias ir nuomonę apie augalus labai įvertinau.Išsirinkau ir pirkau fikusą, kuris puikiai auga dėka rekomenduotos priežiūros.
Ačiū Jums už puikų aptarnavimą!
Naujas Vilniaus Ermitazo direktorius yra fashistas, isnaudoja darbuotojus, atsisako priimti nauju, varineja konsultantus i kitus skirius, sugalvoja beprasmius darbus/ Jam kliento iskvietimo mygtukas yra svarbiau negu klientas, pagal ji reikia palikti klientus atiprasius ir eiti i kita parduotuves gala isjungti mygtukus. Jau dabar puse darbuotoju iseina is darbo, darykit ka nors. Ne veltui ji atleido is maximos.
Visiškai neįmanoma sulaukti konsultantų. Reikėjo prekės ir konsultavimo, bet neįmanoma sulaukti. Liūdna, kad toks prastas servisas. Visjas vyko 07 30 Raudondvario pl. ERMITAŽE 14 - 15 val. Labai nusivylėme šiuo prekybos centru.
Ačiū labai Šiaulių ermitažo, prekių išdavimo darbuotojui. Kuris padėjo nenumatytoje situacijoje.

Labai noriu padėkoti Šiaulių Didmeninės prekybos vadybininkui
Vytautui Budreckui, jau ne pirmą kartą kreipiuosi, labai operatyviai suteikia visą informaciją, jei nerandame mus dominančios prekės, tai visuomet Vytautas pasiūlo panašią. Labai esu dėkinga. Ermitažas gali didžiuotis tokiais profesionalais.
Ne ermitažas o triohalažas turėtu vadintis.Koncultanto nesulauksi, gali tik klausytis kad "netrukus dašliauš".Pardavinėja prekes kurių nėra.Rodo kad yra, trenkiesi per miestą, atvažiuoji o lentyna tuščia
Nusivylėme ERMITAŽU.Pirkome viryklę, išpakavus pamatyta, jog visas šonas sulankstytas. aiškiai matosi, kad gamyklinis brokas, tačiau apkaltino pirkėją. Prekės nekeičia, o apie pinigų grąžinimà nė kalbos.
Norėčiau padėkoti nuostabiai konsultantei Jurgitai, (vilniaus ermitažas). Labai malonus aptarnavimas. Išklausė mano augalų problemas ir patarė ką daryti. Ir taip pat esu kaktusų augalų mylėtoja. Tai gavau labai daug patarimų kaip juos prižiūrėti ir taip pat rekomendavo kokius įdomesnius kaktusus galiu dar įsigyti. Nusipirkau ir iškeliavau laiminga :). Ačiū :)
Internete skelbiat klaidinga info, o raealiai dabar yra gamina kitaip nei jus pateikiat. As kalbu apie medzio masyvo duris kur stakta pateikta su tarpine, o dabar jau tokiu negamina ir jus ju nepardavinejat.
Ketvirtadieni su vyru atvykome pirkti durų į Klaipėdos Ermitažą iš ryto apsižiūrėjome, pasikviečiau pardavėja maloniai papasakojo apie duris, bet mes dar norėjome pasižvalgyti į kitas parduotuves, pardavėja pasake, kad pas mus patys geriausi konsultantai ir didžiausios nuolaidos ir pakvietė sugryzti mes apvažiavome visa Klaipėda ir sugryzome 20, 30 val, pardavėja pamačiusi pasake ar aš nesakiau, kad tai yra geriausia parduotuvė ir dar pasiūlė nusipirkti kortelia ir pasinaudoti svečio kortele, kad gautume nuolaida taip ir įvyko gavom nuolaida ir duris aciu pardavėjai tik nemačiau vardo noriu jai padėkoti gavom geru patarimų ir sutaupė 100 euru
Labai nusivylėm ermitazu, jiem kliantai visiškai nerūpi, pinigus už prekes vėluoja gražinti, tikrai labai prastas aptarnavimas
Jonavos Ermitažas. Darbuotoja Rosita. Jei panelei nepatinka dirbamas darbas, galbūt reikėtù išeiti iš jo? Klientas susiraukusio ir nepatenkinto veida matyti nenori.:) Taip pat jei dirbi Ermitaže bent elementarius dalykus atsakyk klientui, o neliepk klientui pačiam susižinoti, susirasti ir likti stovėti “durnio” vietoje. Klientas nėra draugas, panelei nemažai reikėtu pasimokyti paprasčiausios etikos bendraujant su žmonėm.
Pirktas radiatorius Ermitaze, atveze DPD, del KOVID-19 pandemijos buvo radiatorius montuojmas po 1men., pakuojant meistrai pastebejo jog yra sulankstytos groteles, Ermitazas pakeisti atsisako, nes praejo 14d.
Pirkta zoliapjove ukmergeje, kuri kainuoja 499€, su nuolaida sumoketa 329€. Ta pacia diena sienauta apie 30min. Kol nustojo vaziuoti. Koki s... Pardavinejat? Jei po 30min. Nudyla dantratis? Ikeliu foto. Baisu. Ir liepia laukti 4 savaites kol garantinis patikrins! Juk pirkta siandien, koks dar garantinis?! Man reikia prekes šiandien, o ne po keturių savaičių!
Kaune, Raudondvario plento parduotuvėje norėjau įsigyti paplūdimio gultus 2 vnt. 2021.06.20. Pradžioje norėjau paklausti konsultanto dėl kainos, spalvos, ir pan.
Tačiau sodo daržo skyriaus konsultanto ieškojau/laukiau apie 15 min. Vienas nuo kito stumia, nekreipia dėmesio, liepia laukti, po to vėl siunčia kažkur ieškoti kito konsultanto. Žodžiu labai nemalonus ir neprofesionalus aptarnavimas. Neapsikentęs apsisukau ir išėjau iš parduotuvės.
Prekiu atsiėmimas visiška nesamonė eilės milžiniškosdirba vienas pencininkas vos judantis ir gyvenimo nuskriaustas apsauginis. Niekam nerekomenduoju. Vilnius

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Operos kritikai apie "Traviatą", prabangiausią LNOBT spektaklį
Operos kritikai apie "Traviatą", prabangiausią LNOBT spektaklį 12-04 19:53
"Nostalgiško grožio spektaklis", "auksinis operos amžius", "spektaklis visiems skoniams", "grožis, sustabdantis laiką", – tokiais "šauktukais" kritikai įvertino Lietuvos nacionalinio operos ir...
Sostinės savivaldybė iš A. G. Astrauskaitės siekia prisiteisti per 1.000 Eur
Sostinės savivaldybė iš A. G. Astrauskaitės siekia prisiteisti per 1.000 Eur 12-04 19:34
Rugpjūtį prie Seimo riaušėmis pasibaigusį mitingą organizavusiai vilnietei Astrai Genovaitei Astrauskaitei savivaldybė pateikė daugiau nei 1.000 Eur sąskaitą už neišvežtas šiukšles.
Prancūzijos konservatoriai į prezidento postą siūlys Paryžiaus regiono merę V. Pekresse 12-04 19:22
Prancūzijos konservatyvi partija "Respublikonai" (Les Republicains, LR) šeštadienį išrinko Il de Franso regiono, kuriam priklauso sostinė Paryžius, tarybos pirmininkę Valerie Pecresse savo...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%