Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ermitažas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ermitažas

Atsiliepimai apie Ermitažas, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Ermitažas, UAB

El, prekyboje padariau užsakymą kurį atšaukė. Paaiškindami kad pritruko prekių. Pinigus sakė gražins po 14d.
Paskambinęs parduotuvės vadybininkui užsisakiau prekes. Vienu žodžiu elektroninį prekyba iššaldė pinigus kuriu turiu laukti ir apsunkino pirkimą.
Diana 2022-11-25 00:26:01
Pirkom internetu stalą už 51.13e, po 10d pasiteiravus, pasirodo jie jo neturi. Atšaukėm užsakymą lapkr.18d, o pinigų vis dar laukiam. Bet pasiskaičius, kokie jie s*****i, jau pasiruošus skundą vartotojų teisėms, taip pat kreipsiuosi ir į televiziją. Tegu tik pabando man negražint per 14 kalendorinių dienų. Laiką skaičiuoju minutėm !
Pinigus gražino, anksčiau jei per 14d. Nustebino
Žemas aptarnavimo lygis, rašo, kad į užklausą bus atsakyta per 2d.d., bet praėjus 20k.d. Atsakymo vis dar negavau.
Kita problema aptarnavimas statybų medžiagas išduodant statybų skyriuje. Apsauginis visada savo vietoje, tačiau pardavėjas bando spėti ir parduotuvėje ir statybinių medžiagų išdavimo skyriuje vienu metu. Manau, kad kita kart rinksiuosi kitą parduotuvę.
Situacija kaip ir daugelio, apsipirkome ermitazo internetinėje parduotuvėje lapkričio 10diena, ta pačią dieną paskambino pranešti kad prekių neturi, kad užsakymą atšaukia ir pinigus gražins, dabar jau lapkričio 26 diena ir niekas nieko negražino. Geriau susižiurekit savo prekes ir savo e-shopa, nes žmones apsigauna, perka ir paskui lieka ir be pinigų ir be prekės! Tokioje situacijoje kai dėl jūsų kaltės atšaukiamas užsakymas, viskas turėtų vykti operatyviau ir greičiau, esu labai nusivylusi.
Negrąžina pinigų
2022-11-25 09:15:44 IP 2ju3kvre
Diana 2022-11-25 00:01:32
Ar gražino? Bandėt rašyt Vartotojų teisėms?
Šiaip ne taip atgavau savus pinigus ir lapkričio 14 dieną pervedė (po 20 dienų bendrai paėmus nuo užsakymo atšaukimo). Kitas niuansas, kad internete gali įsidėti į krepšelį kokį tik nori kiekį, nors faktiškai jo tiek net nėra ir jiems yra visiškai dzin. Užsisakai, susimoki, o tada atsimušinėji pinigus kaip iš didžiausio skolininko...
Kreiptis į vartotojų teises nesikreipiau.
Jums ir visiems kitiems linkiu tik kantrybės su tokia įmone.
Negrąžina pinigų 2022-11-11 20:30:42
Nuo spalio 26 dienos iki šiandien lapkričio 11 d., t.y jau 17 diena kaip laukiu pinigų grąžinimo. Apgailėtini.
Ar gražino? Bandėt rašyt Vartotojų teisėms?
Nepatenkintas Klientas 2022-11-09 16:03:58
Atsiemusi preke vakar vakare, šiandien išardžiusi deže radau nubraižyta dušo kabinos apvada ir iskilusi, pranešusi ermitažui, jie apkaltino kad mano transportavimas blogas buvo. Žmones būkit atsargūs, mokėdami, didelius pinigus šioje parduotuveje, išpakuokite savo pirktus daiktus atsiimdami prie darbuotoju, nes liksite nieko nepeše. Apsurdas!!!Moki didelius pinigus, o jie neprisiema kaltės.
Tai kreipkitės į VVTAT, jie turės įrodyti, kad jūsu transportavimas buvo blogas.
Užsakius internetu prekę jos negavau ir nieks nepasivargino pranešti, kad jos neturi. Kai susisiekiau su parduotuve, atsakė, kad problema jiems žinoma, klientai dažnai negauna prekių ir kad pinigus grąžins per 14 dienų. Deja, praėjo gerokai daugiau, o sumokėtų pinigų nėra.
Pinigų grąžinimas
2022-11-15 15:14:39 IP 5juc08lb
Įsigyjau tv internetu. prie užsakymo nurodyta, kad gausiu 2 dienų laikotarpyje. negavus, susisiekiau telefonu (kadangi parašius el. paštu, gavau atsakymą, jog atsakys per 2 d. d.) informavo, kad prekės neturi. paklausus kada grąžins pinigus atsakė, kad per 14 dienų. absurdų absurdas, juk man pinigų naujam tv reikia dabar, o ne po 14 d.
Buvusi darbuotoja
2022-11-14 17:39:58 IP 2e7r414h
ŠIAULIŲ ERMITAŽE Labai bloga darbinė aplinka darbuotojai nauja kolega stengiasi kad kuo greičiau atsikratyti ir nenori priimti į kolektyva darbdaviai tai išvis kai ko nors reikia pvz darbo pirštinių ar ko nors tai tenka ieškoti puse dienos jie ten visi kavutes geria ir į darbuotoja žiūri kaip į verga.
Negrąžina pinigų
2022-11-11 20:30:42 IP 2ju3l7qp
Nepatenkintas Klientas
2022-11-09 16:03:58 IP d
Vilniaus Ermitaže (Akropolis) prekių atsiėmimas tapo tikru iššūkiu... Atsiimant 10 kvadratų plytelių (1 rūšies) ir 4 kvadratus kitos rūšies teko laukti 40 minučių. Nedidelio ūgio didelis viršininkas aiškino, kad nu ko gi mes norim, juk plyteles rankomis atrenka... Galvojau- po vieną paduos.. Bet ne, gavome pakuotėse po 1, 44 kv m. Įdomu, ką ir kaip tomis rankomis atrenka tie vargšai Ermitažo darbuotojai...
Slkubate- pirkite kitur, tik ne Ermitaže
Ermitažas blogiausia parduotuvė !!!!! Kaip galima katik įsigyta preke nepriimti gražinimui kaip?????? Klaipėdos Ermitažas gėda ! Daugiau nei kojos ten !!!
nepatenkintas klientas
2022-10-19 19:20:56 IP 28ma1t4e
Žadėjo per 14 dienų grąžinti sumokėtą sumą už nevykdomą užsakymą į mano sąskaitą iš kurios sumokėjau už užsakymą. Bet po 14 dienų man pinigų negrąžino.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba :
įspėjo Pardavėją ir rekomendavo imtis atitinkamų veiksmų, siekiant išvengti galimo vartotojų klaidinimo, aiškiai ir išsamiai informuoti vartotojus apie parduodamas prekes bei prekėms taikomas kainas, užtikrinti, kad Pardavėjo valdomoje elektroninėje parduotuvėje priimti vartotojų užsakymai būtų vykdomi, o vartotojams sumokėti pinigai būtų grąžinami nepraleidžiant Pardavėjo deklaruojamo ir teisės aktuose nustatyto pinigų grąžinimo termino.
Pranešame, kad Tarnyba artimiausiu metu neketina inicijuoti procedūros šio Pardavėjo atžvilgiu, tačiau turėdama papildomos informacijos ar gavusi daugiau vartotojų pranešimų, kad Pardavėjas pažeidžia Civilinio kodekso ar Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas, už kurių pažeidimą numatyta atsakomybė, svarstys galimybę inicijuoti vartotojų teisų pažeidimo nagrinėjimo procedūrą
Grąžintas brokuotas (neveikiančias) elektronikos prekes deda atgal į ekspoziciją ir pardavinėja. Kaunas, Pranonės pr.
2022-09-27 dieną elektroninėje parduotuvėje ERMITAŽAS.LT padariau užsakymą, pirkau baldų kojeles.Sekančią dieną, man paskambino iš parduotuvės informavo kad kojelių neturi ir užsakymą atšaukė, žadėjo per 14 dienų grąžinti sumokėtą sumą už užsakymą į mano sąskaitą iš kurios sumokėjau už užsakymą.Bet po 14 dienų man pinigų negrąžino.Nei prekės nei pinigų.Šia parduotuve nepasitikiu ir niekam nerekomenduoju joje apsipirkti jeigu nenorite prarasti savo pinigų.
Parduoda "orą", padarius pavedimą, dar po 10val lukučiai matomi internetinėje parduotuvėje. Pinigus grąžins per 14 dienų. Aš visą tai pavadinsiu - trumpalaike paskola be palūkanų, ar tiesa?
Nesugalvokit uzsakinet prekes is ermitazo, cia sukciu gauja, negausit nei prekiu nei savu pinigu, reiks kreiptis per teisma
Kornelija 2022-09-27 19:34:04
Sveiki, noriu pranešti, kad Mažeikiuose Ermitažo parduotuvėje nustebau darbuotojais, šitokio aptarnavimo dar niekada neteko matyti… Paklausiau konsultantes kur galiu rasti isukamas lemputes, atsake rėkdama.. kadangi esu moteris ir apie lemputes tikrai nenusimanau, dar karta paprašiau pagelbeti ir padėti išsirinkti tai tesiog rėkdama dave suprasti kad net nekalbinčiau jos, atsakydama “ka aš žinau kokios tu tos lemputes nori!!” Kai pakeliau balsa ir paklausiau ar jau net paklausti nieko negaliu, prisiruose padeti.. siaubas, ateini i parduotuve ir konsultantai ant taves rekia, ploju darbdaviamas, kad turi šitiek nepatenkintu darbuotoju…
Turbūt ant nekokios nuotaikos papuolėte. Aš šiandien lankiausi Mažeikių ermitaže, tai moteris iš sodo prekių labai maloniai aptarnavo, į visus klausimus atsakė.
a*******i, melagiai. Prieš pirkdamas online pasiteiravau ar turi reikiamą prekių kiekį. Scenarijus tas pats, po pirkimo kitą dieną paskambino pasakė, kad neturi prekių... nei pinigų, nei prekių. Visiškai dėję skersą ant klientų...
Jei turite pasirinkimą nepirkti iš ermitažo, tikrai nepirkite, kad ir atrodo pigiau....
ermitažas - elgiasi kaip internetiniai s*****i. Paduoda prekes kurių neturi, paėma pinigus - kuriu paskui negražina. Telefonu prisiskambinti neeina. į pretenzija raštu - šabloniškai atsakinėja kad problema sprendžiama. O jau 2 savaites be mano sutikimo neatlygintinai naudojasi mano pinigais. Kas ruošiates pirkti - gerai pagalvokit as verta prasidėti.
Pirkai Ermitazo internetinej parduotuveja, daiktadeze, ji man netiko iskart ja grazinau, praejo 16darbo dienu, pinigai nera grazinami, paskambinus, vis ta pati sneka, kaip uzsikirtus plokstele, bet rezultato nera. Gerai, kad mano pinigu suma nera didele.O drauge pirko lygintuva tai yz nekokybiska preke 2men nera grazinti pinigai, ir vis dar laukia.Negano to, kad pati vis skambintis turi.Paskaicius komentarus, reiskia is ju sitaip pirkti negalima.Nes jai kas negerai problemos buna.
Uzsakinejom prekes internetu, dvieju prekiu nebuvo, nors viena preke rode kad yra 320 vnt siauliuose, kitose parduotuvese ir rode, mum tikino kad tik is siauliu veza mum, gyvenam lietuvoj kitos krautuves jau musu miestui nepriklauso, vadinasi dar lietuva, kiti miestai taip iseina jau ne lietuva pagal konsultantes pasakymu, sake grazins pinigus, atejo ir laiskas i elek.pasta Matome Jums užsakytas pinigų grąžinimas už neturimas prekes 27, 85 € Pagal bendrą tvarką pinigai yra pervedami į Jūsų sąskaitą (iš kurios buvo atliktas mokėjimas) 14 kalendorinių dienų bėgyje. po 14 skambinom del grazinimo, sake veluoja, bet dar iki siol pinigai negrazinti
Užsakius internetinėje parduotuvėje, apmokėjus ir pasirinkus atsiėmimą fizinėje parduotuvėje, atsiėmimo laikui atėjus parašė, kad prekės nėra. Ir kad pinigus gražins per 14d. Likome ne tik kad be prekių, tačiau dar ir suteikėm Ermitažui nemokamą kreditą 14 dienų, už kurį bankui esame priversti mokėti palūkanas. Darbuotojai nesusižiūri likučių internetinėje parduotuvėje, arba internetu užsakytas prekes parduoda fizinėse parduotuvėse, neatsižvelgdami į tai, kad prekės jau būna užsakytos. Paėma pinigus ir prekų neperduoda, pinigu negražina.
Ozo g 25 noriu pagirti Ermitažo darbuotoja kuris dirba su statybinem medžegom, lauko prekyboj, malonėi aptarnavo, patare, parinko visa rinkinuka. Net malonu apsipirkt kaip dirba tokie jauni bierniukai.
Kornelija 2022-09-27 19:34:04
Mes ir lankėmės Ermitaže Mažeikiuose, kol vyras rinkos prekes, aš stovėjau netoliese aptarnavimo stalelio. Aš pakraupau, kaip kalbėjo konsultantė su direktore. Žodynas skurdus, bet keiksmažodžiai tobuli....
Lankiausi Ukmerges ermitaze, noriu padekoti pardavejui Andriui kad padejo issirinkti vartelius, likau nustebes aptarnavimu kad tiek daug skyre man demesio, sekmes jums!!!

Alvydas
Šiaulių ermitaže nemaloniausias aptarnavimas plius primušė į čekį to ko net nepirkau be to paprašius per žiūrėti kodėl tokia suma prie žmonių pardavėja pradėjo šaukti kad jin viską gerai sumušė ir jei nepatinka nepirk tai daugiau ateity tikrai ten ne užsuksiu.
Pirkau internetimēje parduotuvėje lauko baldus, kadangi jie man per maži, per kurjeri grażinau......Bet paskambino ir sako, jums negražinsime punigu, todėl kad pažeista pakuotė......Kaip tada reikia nepažeidus pakuotės pažiūrėti kaip viduje.......Tik išėmiau ir sudėjau atgal...niekas viduje net nepaliesta...Labai nusivyliau...Blogiausi atsiliepimai

Labai nemalonus aptarnavimas parduotuvėje esan esanćioje Kaune, Pramones pr.

Nusivyliau, daugiau nesilankysiu.
Iš Ermitažo pirkome oro vėsintuvà, pardavėjos prašėme atidaryti dėžę, kad įsitikinti, jog prekė yra ir ji nebūtú pažeista. Pardavė nurodė, kad jie prekiú dėžiú neardo ir jeigu kažkas bus blogai su čekiu atvykti ir prekę bus galima gràžinti. Tà pačia dienà nuvykus namo, įsijungus oro vėsintuvà pagal visas nurodytas instrukcijas, netrukus išsijungė namuose elektros saugikliai, pasijuto svylėsiu kvapas ir daugiau minėto vėsintuvo nebejungėm. Kità dienà nuvykus į Ermitažà su oro vėsintuvo čekiu, paaiškinus situacijà, darbuotoja nurodė, kad pinigai už prekę nebus gràžinti, nes ji yra panaudota. Po ilgos diskusijos, pardavėja leido parašyti prašymá dėl prekės gràžinimo. Tačiau atėjo atsakymas, kad niekas pinigú negràžins ir pasiimti prekę atgal. Prekė mums yra netinkama. Pačios blogiausios rekomendacijos Ermitažui.
Is ermitazo Kaune pirkau vėjapjovę kuri buvo rekomenduota jų konsultanto, per pirmą pusvalandį pjovimo užgeso tris kartus karšta nesukuria. Jų garantinio išvados: šalta ir šilta vėjapjovė kuriasi prašome pasiimti atgal. Su pinigų grąžinimu nesutinka. Išvada, reik vengti pirkimo iš šito prekybos centro.
Noriu padėkoti dirbančiam vaikinui rampoje, atvykau pasiimti skalbimo mašinos padėjo isikelti į mašina! Ačiū! Bendravimas super, paslaugus vaikinas vardas lyg ir Airidas! Ačiū tau!
Telefonas Ermitazas Telefonas+37052492800
Kokybės telefonas Ermitazas Kokybės telefonas880080009
Jei prisiskambinsit iš manys bokalas alaus
Pirkome baldų plėvelę, paprašėm pamatuoti 2.5 m., grįžę namo pažiūrėjom - 1.5 m. Darbuotoja nebuvo maloni, Pramonės pr. Kaunas. Dabar tenka extra važinėti dėl darbuotojų aplaidumo bei negalime laiku vykdyti savo planų. Turbūt reikės pirkti 5 m, kad gautume kokius 2.5 m. :)
Labas vakaras. Buvau geros nuomonės apie Ermitažą, bet neperseniausiai tapau ermi narių ir apsipirkimas internetu, ir pasirinktoje vietoje patiko. Tačiau šią diena teko apsipirkti gyvai-nusyvyliau aptarnavimu:
Konsultantas į kurį kreipiausi mažai ką pasako, nekalba, kai paklausi kažka pasikalba per ausines ir nieko nepasakęs nueina ir stovi kaip d******s vietoje. Konkečiai buvo klausimas apie prekės kainą, nors matosi, kad jis ne iš to skyriaus, bet padėjo. Tačiau taip niekas nesielgia.
Sumokėjęs už prekes kasoj (aptarnavo puikiai) patraukiau atsiimti prekių į iš sandelio. Truputi palaukęs priėjo darbuotojas ir nieko nepasakęs paėmė lapelį ir nuėjo. Eilinį kartą stoviu kaip d*****s. Luktelėjas gal kokių 20-30min atnešė pekes ir įteikė taip pat be jokių kalbų. P.S. kaimuose su kiekvienu gyventojai pasisveikina (čia ne kaimas) o jegu keipiesi tai viską paaiškiną net iki kiekvienos smulkmenos. Ir aplamai rampoje prekių išdavime darbuotojai ir apsagos darbuotojas su žmonėmis pastebėjau nelabai noriai bendrauja, (bent taip pasirodė).
Apsipirkimas vyko Vilniuje Akropolyje apie18h 12d. lauko baldų skyriuje, nors kitose skyriuose aptarnavo puikiai. Dar pridėsiu prie to pačio lauko baldų skyriaus, kai paklasiau apie dominančią prekę atsakimas praskambėjo neigiamas, nors per ausines galima paklausti pas bet ką kas žino apie šią preę-ją susiradau.
Ozo g. 25, Vilnius. Skundas dirbančiam darbuotojui palapinėje
Viskas buvo taip: atejas pasidomėti del prekes ir darbuotojas su oranžiniais marškiniais agresyvei ir nemandagiai isiunte i didmena. Esu pastovus klientas ir jau ne pirma kartas susiduriu su šito konsultantu ir pastoviai jauciu nuo jo Alkoholio kvapa ESU LABAI NEPATENKINTAS APTARNAVIMU...!!!
ViEŠINAMA MEDŽIAGA DĖL INSIDENTO ŠIAULIUOSE.

Dėl incidento UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvėje

Ozo g. 25, Vilnius, LT - 07150

Romualdas + pavardė
Adresas, telefonas, el.paštas

2022.07.24. Šiauliai

Prašau paaiškinti UAB Ermitažas atsakymą (datuotas 2022.07.19 be registracijos numerio) į mano pateiktą skundą (2022.07.10) dėl incidento Šiaulių parduotuvėje.

Perskaičius atsakymą į SKUNDĄ neaišku, kas jį parašė ir kokios kompetencijos ir pareigų žmogus atsakė į SKUNDĄ, nes atsakymas į SKUNDĄ nepasirašytas ir nėra duomenų apie atsakymo autorių (autorę), o spaudas neduoda atsakymo.

Būtų labai malonu, kad prieš rašant atsakymus į interesantų SKUNDUS atsakingi asmenys pasiskaitytų LR įstatymuose numatytus ir viešai publikuojamus reikalavimus, kaip turi būti rašomas SKUNDAS : kaip jis registruojamas gavimo metu, kaip SKUNDUI suteikiamas registracijos numeris, kaip atsakymas į SKUNDĄ pasirašomas, o taip pat paaiškinti interesantams, kur jiems toliau kreiptis, jei atsakymu į jų SKUNDĄ yra nepatenkinti.

Viso aukščiau išdėstyto, prašau :

1. Atsakymą į mano SKUNDĄ atsiųsti reikiamos formos ir pasirašytą jį rašiusių asmenų ar asmens, nurodant pareigas.

2. Prašau paaiškinti, cituoju Jus : citatos pradžia
, , Norėdami kompensuoti šią nemalonią situaciją, siunčiame Jums 30EUR vertės nuolaidos kodą kitam Jūsų apsipirkimui...
Kuponas galioja apsiperkant internetu.... ", citatos pabaiga.

Kodėl aš turiu naudotis internetine prekyba (30 EUR KUPONU), kai pirkinius pirkau gyvai, UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvėje ir nemalonius bendravimo pojūčius pajutau būtent Šiauliuose, o ne internetinėje prekyboje ?

Internetine prekyba nesidomėjau ir nesidomiu, nes neturiu banko kortelės SAUGAUS ATSISKAITYMO PROGRAMOS PATVIRTINIMO.

3. Atsakymą į SKUNDĄ atsiųsti tik raštiškai, gavus SKUNDĄ suteikiant jam registracijos numerį ir jį persiunčiant SKUNDO autoriui.

Gavus šį SKUNDĄ ir suteikus jam registracijos numerį, prašau nedelsiant mane informuoti el. paštu.
El. parašo nesu deklaravęs.
Jei tokia SKUNDO parašymo forma Jums netinkama prašau nedelsiant informuoti, ji bus pateikta Jums pageidaujamu būdu : raštiškai registruotu laišku arba puslapyje ERMITAŽAS REKVIZITAI.LT.
Suteikiu JUMS TEISĘ PASIRINKTI.

Tai nėra grasinimas, nes grasinimai draudžiami LT Įstatymais, o viskas, kas išdėstyta aukščiau prašau skaityti, kai informacijos pateikimą apie savo artimiausius veiksmus.
Pasilieku sau teisę visą susirašinėjimo informaciją viešinti.

PREKIŲ APRAŠYMAS IR INSTRUKCIJOS NEGAUTOS IKI ŠIOLEI (gauti tik numeruoti lapai su komplektuojančiomis detalėmis ir jų numeriais).

Pridedamas failas su UAB Ermitažas atsakymu

Romualdas

Gautas el. skundo registravimo atsakymas :

Ermitažas
07-24, sk 14:25
skirta aš

Jūsų užklausą gavome. Į ją atsakysime per 2 darbo dienas.

Dėkojame, kad pasirinkote Ermitažą!

Ermitažo komanda

Ar ERMI GROUP atstovas laikosi to ką atsako klientams ?

Ryšium su tuo, kad atsakymas negautas, visas galimai veiksmas artimiausiomis dienomis perkeliamas VVTAT (Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai).
2022.08.06 Klaipėdos Ermitažas, įrankių skyrius! Jaučiuosi labai dėkinga konsultantui, kuris dukart padėjo moterytei, tarp tokios gausybės prekių išsirinkti tai, jo reikia! Atsisveikinant geros dienos palinkėjo ir gero naudojimo! Va tokie konsultantai/pardavėjai turi dirbti šitą darbą! 100balu
Ermitaze Akropoli Ozo g.25 Vilnius, prekiu isdavimo vietoje teko laukti valanda kad isduotu preke, siuntos atiduodamos ne eiles tvarka, po 50m laukimo paklauseme kada bus musu preke atsake jog eina ieskoti tik tada, kodel tai nebuvo padaryta iskart nors buvome pirmi eileje, likome aptarnauti po valandos laiko.
Viktorija 2022-05-27 21:49:52
Maža to, kad jus pardodate nekokybiškas prekes, jus dar ir po garantinio remonto beveik naują prekę grąžinate kaip ką tik ištrauktą iš šiukšlių dėžės!!! Ar čia yra normalu???
Nejuokauk taip nebūna jei perki už kapeikas preke tikies kad jin jau belekiek tarnaus net ir po garantinio? Atsibusk jei perki preke pirk kur kainuoja normaliai nes nu blemba aš pasiimssiu žolepjove kokia nors ten neaiškios įmonės už centus o aš pasiimsiu huskvarna su tokio pat galingumo parametrai bus tokie pat bet tau po metu suges o aš po 5 metu nebenesiu o vešiu tvarkyt jauti skirtuma? Ne mes tas taisykles išrandam musu vartotoju teises išranda taip kad neverk šūda nusipirkus
Ryšium su atveju, kai ERMI GROUP atstovai galimai nereaguoja į LR piliečio prašymus, gal perskaitys šį kreipimosi VILNIAUS PREKYBOS atstovai ?

VIEŠAS LAIŠKAS :

Jolantai Bivainytei
UAB, , Vilniaus Prekyba“
Ozo 25, LT - 7150 Vilnius

Romualdas (Pavardė)
Adresas
Telefonas

2022.07.17 Šiauliai

2022.07.11. dieną buvo parašytas Skundas ir pateiktas UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvės direktorei.
Skundas pateikiamas žemiau atskiru failu ir įkeliamas į Skundą adresuotą UAB Vilniaus prekybai.
Deja UAB Ermitažo direktorė atsisakė priimti raštišką Skundą, kuriama prašoma (SKUNDAS buvo pateikiamas pasirašytas Romualdo (Pavardė)asmeniniu parašu).
Citatos pradžia :
, , .....

Šiaulių parduotuvės direktorei

Romualdas (Pavardė)
Adresas
Telefonas

2022.07.11. Šiauliai

2022.07.09. Šiauliuose PC Ermitažas (toliau Ermitažas) pirkau apvalią sodo pavėsinę ir sodo skėtį.
Pirkinių čekiai pridedami atskiru failu.
Prašau pakeisti brokuotą sodo pavėsinės detalę.
Atidarius prekių pakuotes pastebėta, kad nėra vartojimo instrukcijų Lietuvių kalba.

Dėl viso aukščiau išvardyto aprašymo, PRAŠAU :

1. Pateikti nedelsiant mano pirkinių technines charakteristikas ir prekių naudojimosi instrukcija Lietuvių kalba.
2. Prašau paaiškinti raštiškai, kodėl nebuvo pateiktos naudojimosi instrukcijos valstybine kalba (lietuvių) pirkimo metu.
3. Prašau pakeisti brokuotą sodo pavėsinės detalę oficialiai fiksuojant kaip broką ir pasirašant broko aktą, bei nurodant brokuotos detalės pakeitimo datą ir laiką.

Pasilieku sau teisę visą susirašinėjimo medžiagą viešinti, todėl iš anksto apie tai informuoju, kad Jūsų atsakymas į mano skundą su prierašu, , skirta tik Jums „ nebus atsižvelgta.

Tikiuosi situacija bus išspręsta civilizuotai, nedidinant įtampos ir papildomų Valstybinių institucijų pagalbos vertinant minėtą situaciją iš vartotojų teisių pusės.

Romualdas (pavardė)

..... “ citatos pabaiga.

UAB Ermitažas parduotuvių tinklas priklauso UAB, , Vilniaus Prekyba“ įmonių grupei (, , ERMI GROUP “).
Dėl viso aukščiau išvardyto aprašymo, PRAŠAU :

1.Prašau įvertinti ir paaiškinti raštiškai Jūsų pavaldžios, , Ermi Group“ UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvės vadovės veiksmus, galimai prasilenkiančius su Lietuvos Respublikos įstatymais dėl skundų priėmimo ir nagrinėjimo tvarkos.

2. Prašau įvertinti ir paaiškinti raštiškai Jūsų pavaldžios, , Ermi Group“ UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvės vadovybės veiksmus dėl brokuotos detalės nepakeitimo į kokybišką detalę.

3. Prašau įvertinti ir paaiškinti raštiškai Jūsų pavaldžios, , Ermi Group“ UAB Ermitažas Šiaulių parduotuvės veiksmus dėl vartojimo instrukcijų lietuvių kalba nebuvimo parduodant prekes Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Romualdas (pavardė)
Štai toks skundas šiandien buvo pateiktas UAB ERMITAŽAS Šiaulių parduotuvės vadovei ir..... vadovė atsisakė priimti skundą.
Vadovaujantis duomenų apsaugos įstatymais, viešai publikacijai vardai ir pavardės nebus minimi.
Gal pamatys UAB Ermitažas savininkai iš ERMI GROUP ir imsis priemonių gerb. vadovės atžvilgiu ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šiaulių parduotuvės direktorei

Romualdas.....
...... Šiauliai

2022.07.11 Šiauliai

Pirkinių čekiai pridedami atskiru failu.
Prašau pakeisti brokuotą sodo pavėsinės detalę.

Dėl viso aukščiau išvardyto aprašymo, PRAŠAU :

1. Pateikti nedelsiant mano pirkinių technines charakteristikas ir prekių naudojimosi instrukcijas Lietuvių kalba.

Romualdas.......
07.03, Vilniaus Akropolyje esančiame Ermitaže, maloniai nustebino darbuotojas, vardu Giedrius. Šmaikštus, savo darbą išmanantis žmogus. Pakonsultavo, davė kelis patarimus dėl grindų klojimo. Neretai statybų reikmenų parduotuvėse nežinai ko tikėtis iš personalo.. Dažnai blogąja prasme, todėl džiaugiuosi, kad neteko nemaloniai nusivilti. Kasininkė Alytė (gaila, nepamenu antro jos vardo, nes ant vardo kortelės buvo du), taip pat fainuolė: su šypsena viską suskanavo palinkėjo gerų darbų.
Pirkom šaldytuvą...lietuviškos instrukcijos nėra. KODĖL?
Laba diena. Norėjau pranešti kad ermitaže šiauliuose dirba nemandagios pardavėjo aprekiančios senyvo amžiaus žmogu. Nera jokio mandagumo. Šioje parduotuvėje stengsimes nesilankyti. Nemoka gražiai ir aiškiai paaiškinti ir padėti aktyvuoti nuolaidu korteles. Gėda už tokia parduotuve!
Kada sutvarkysit vartelius Vilniaus Ozo g.25.jau visa savaite pipsi nuo ryto iki vakaro.Zmonem reiki dirpti ir klausytis galva visa kvadratine jau.Jums milijonai eina i kisenes nuo pardavimu ir zin jums ant zmoniu.... o mums reikia gerti vaistus, kad galvos neskaudetu nuo nesutvarkytu vatreliu cia normalu vadinasi.!!!!!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Apie Web3 internetą, Lietuvos galimybes prisidėti prie jo plėtros ir 2022 m. gruodžio 7 d. organizuojamą konferenciją "WEB3: Impact the Future" kalbamės su Sauliumi Galatilčiu, UAB "Bifinity" vadovu.
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Norėdama realizuoti švietimo idėjas, subrandintas per ilgus pedagoginio darbo metus, Vilma Grigoraitienė kartu su bendraminte Laura Tekore įkūrė kitokią mokyklą. "Apvalaus kvadrato mokykloje"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

FedEx 177,82 +2,66%
American Express 154,42 +2,35%