Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ergonomas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ergonomas

Atsiliepimai apie Ergonomas, UAB

SUBTILA

Parašyk savo nuomonę apie Ergonomas, UAB

Tie patys klientai
2020-07-03 12:09:54 IP 2noao6qp
Klientė 2020-06-01 12:22:40
Įmonė, kurianti vizualiai patrauklius ir modernius baldus, investuojanti daug į reklamą, tačiau gaminanti abejotinos kokybės baldus ir suteikianti prastą aptarnavimą ir servisą.
Labai nemalonus bendravimas nuo pradžios iki pabaigos. Vadybininkės Agnės perkreiptos manieros labai sugadino nuotaiką užsakymo dieną, bet kadangi žinojome ko mums konkrečiai reikia ir specialiai dėl to atvykome, atlaukėme 1 val. laiko kol supildys sutartį, nors užsakymo sąlygų patys iki galo neišpildė.
Kai atvyko įmonės meistrai sumontuoti lovų, nusiovę batus, suprakaitavusiomis kojinėmis tiek prasmardino namus, kad montavimo metu teko daryti skersvėjį namuose, nes neįmanoma buvo kvėpuoti.
Dvigulės miegamosios lovos kokybė, taip pat dvejotina, kiekvieną kartą gulantis, išgirsti jos traškėjimą.
Įmonė neišrašė sąskaitos - faktūros, nors buvo prašyta ne kartą. Pirkimo čekio taip pat nedavė. Telefonu pasakė, kad užtenka sutarties ir fiziniams asmenims sąskaitų neišrašo. Ar tai reikėtų suprasti, kad įmonė parduoda kainomis be PVM...?
Nors baldai gražūs, ateityje į šią įmonę nesikreiptumėme ir nerekomenduojame kitiems.
Papildymas:
Smagu, kad įmonės vadovai reaguoja į komentarus. Po ankstesnio komentaro pateikimo birželio mėnesį su mumis telefonu susisiekė įmonės darbuotoja, kuri paklausė ar mums vis dar reikalinga sąskaita.Už prekes visa suma buvo sumokėta 2020 04 01 dieną. Prekės pristatytos ir surinktos 2020 04 02 dieną (karantino metu). Sąskaitos faktūros el. laišku buvo prašyta 2020 04 08 dieną. Sąskaita faktūra po darbuotojos skambučio gauta 2020 06 16.
Nors gavome įmonės vadovės laišką dėl šmeižto ir grasinimo paduoti mus į teismą dėl melagingo komentaro, tačiau patvirtiname, kad komentare pateikta informacija nėra išgalvota. Tai yra mūsų kaip klientų asmeninė patirtis su šia įmone ir šiame portale išreikšta nuomonė.
Manome, kad klientų nuomonė kiekvienai įmonei turėtų būti svarbi. Tik racionalus ir argumentuoti komentarai padeda tobulėti ir nedaryti klaidų ateityje.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kulik Company LT
Ergonominės kėdės Kulik System

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; eksportas; gamyba; importas.
Italų kompanija KULIK SYSTEM yra viena iš lyderių ergonominių kėdžių srityje. Įmonė turi galingą intelektualinę bazę ir aukštųjų technologijų gamybinius kėdžių pajėgumus. Pagrindinė KULIK SYSTEM kėdžių koncepcija – tai patentuota stuburo palaikymo, korekcijos ir reabilitacijos sistema. O taip pat kėdės dizaino...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Žirmūnų g. 98-10, LT-09122 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

Statybos įmonei ir jos direktoriui – baudos dėl nuslėptų beveik 33.000 Eur
Statybos įmonei ir jos direktoriui – baudos dėl nuslėptų beveik 33.000 Eur 08-11 14:51
Teismas vieną Klaipėdos įmonę ir jos direktorių pripažino kaltais dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo bei neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo. Už tai skirta 13.000 Eur baudų.
Rusija skelbia įregistravusi vakciną nuo COVID-19
Rusija skelbia įregistravusi vakciną nuo COVID-19 08-11 14:34
Nepaisant pasaulio ekspertų abejonių greitai sukurtos vakcinos saugumu, Rusija skelbia įregistravusi pirmąją pasaulyje vakciną nuo COVID-19.
Investuotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika – stipriausias nuo 2004 metų
Investuotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika – stipriausias nuo 2004 metų 08-11 14:23
Įsibėgėjant Vokietijos ekonomikos – didžiausios Europoje – atsigavimui po koronaviruso pandemijos suduoto triuškinamo smūgio, investuotojų pasitikėjimo šalies ekonomika indeksas rugpjūtį pakilo į...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%