Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ERGO Life Insurance SE

ERGO draudimas

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie ERGO Life Insurance SE

Klaipėdoje liepų gatvėj 81 pietauja kiek nori o žmonės kaip durniukai laukia ir nežino kada atsidarys.veiksmas vyksta 2021 03 20 nėra ir ka be pridurti.balaganas ir tiek....
Automobilis apdraustas Kasko draudimu, kai įvyko įvykis užpildžiau savitarnoje prasyma, prisiegiau nuotraukas ir išsiunciau ta pacia diena gavau laiska kad prasymas užregistruotas ir perduotas nagrineti ekspertas. Uzejus cia ir pasiskaicius komentarus supratau kad ilgai lauksiu ismokos, bet kita diena jau atsiunte paskaiciavimus. As net nesitikejau taip greitai gauti atsakyma. sutikau su suma ir ta pacia diena gavau ismoka. Tai tie kurie raso kad ERGO bloga kompanija nesutinku. Ismokos užteks automobilio remontui ir nervai nesugadinti. Tai tiesiog rekomenduoju šita bendruove.
Nepatariu draustis šioje bendrovėje.Vasarą, per liūtį sugedus miesto kanalizacijai, buvo semiamas namo rūsys. Nesulaukiau laiku pagalbos namuose išsiurbti vandenį, dėl to patyriau dar daugiau nuostolių. Žalą apmokėjo nepilnai, telefonu sakė vieną sumą, gavau 20 eurų mažiau. Neseniai ant namo stogo nematomoje vietoje susidarė ledo sluoksnis, kuris atitrūko ir krisdamas sugadino lietaus latakus. Bendrovė atsisakė išmokėti gan nedidelę žalą, suprask, nuo to nebuvo apdrausta, nors draudžiant reikalavau draudimo nuo visų žalų. Geriau mokėsiu brangiau, bet drausiuosi rimtesnėje bendrovėje.
Didelis ačiū jums Miglė Vainoraitienė, greitai ir operatyviai sutvarket visus reikiamus dokumentus atsiimant 10 metu kauptus gyvybės draudimo pinigus. Didelis ačiū
Nuoširdžiai nerekomenduoju šios įmonės. Draudžiausi butą, namų turtą, asmens civilinę atsakomybę, Kasko. Dėl Kasko atsitikus įvykiui teko iki begalybės susirašinėti su žalų ekspertu ir įrodinėti, kad įvykis draudžiamasis ir išmoka priklauso. Galiausiai po beveik mėnesį užtrukusio aiškinimosi išmoka buvo išmokėta, tiksliau išmušta per kraujus ir nervus. Buto draudimas. Po lietaus užpiltas butas - pirmiausia atsiunčia sąmatą, tada puola įrodinėti, kad išmoka nepriklauso. Atsiunčia ekspertą. Eksprertas išvadoje neteisingai nurodo buto lokaciją, lietus pavirsta ilgalaikių proceso pasekme, be staiga ir netikėto išorinio poveikio žymių, tad išmoka nepriklauso. Nurodžius akivaizdžias išvadų klaidas, nereaguoja, pataiso atsakymo datą ir Copy/Paste atsako tą patį. Galiausiai nutraukus draudimo sutartį, daugiau nei pusę mėnesio nesugeba grąžinti nepanaudotų pinigų.
Viskas gerai, tik mokėk įmokas. O atsitikus įvykiui - teks išmušinėti priklausančią išmoką, kitaip negausite nieko. Ačiū, ERGO - Jūs nuostabūs ir nepakartojami. Daugiau su Jumis niekada niekada ir jokių reikalų.
Aurita Noreikaitė
2020-10-01 13:29:45 IP 5f4sousk
Draudžiau naują automobilį Kasko draudimu. Į metus moku 800eurų. Prieš keletą dienų radau kieme pradurtą padangą. Finale gavosi taip, kad sumokėjus franšizę ir nusidėvėjimą patyrsiu nuostolį. Labiau apsimoka pačiai asmeniškai keistis padangas. Klausimas kyla tai kam man ta draudimo kompanija? biznis užsuktas neblogai. Sėkmės darbuose ;)
Dukrytei lūžo dilbis, kreipemes i ERGO del draudimo. Viska greit sutvarke, jokiu nesusipratymu ar trukdžiu nebuvo, drausymo išmoka gavom po savaites. Ačiū ERGO darbuotojams
Važiuojant per mišką staiga į kelią išbėgo stirna ir labai stiprei aplamdė automobilį.Tai buvo penktadienio vakaras, kadangi turiu kasko draudimą, tai pirmadienį ryte kreipiausi į ERGO bendrovę.Esu labai nustebinta ir be galo džiaugiuosi tokiu puikiu žalų skyriaus darbu.Bendravau su žalų specialistu vardu Auktumas, jis pasirūpino, kad kitą dieną gaučiau pakaitinį automobilį, būtent tokį, kokį pati vairavau, su automatine pavarų dėže, taip pat patarė į kurį servisą nuvykti, Autoservisas, , Dirasta''šilutėje, sekančią dieną priėmė remontui.Esu visapusiškai patenkinta tiek puikiu remontu, tiek efektyviu žalų skyriaus darbu.Ačiū Jums, ir visiems rekomenduoju ERGO draudimo bendrovę.
Esu nukentejas eismo dalyvis. Automobilio remonto islaidu apmoketi nesutinka pilnai.melsiuos kad daugiau neipultu koks zlobas su ergo draudimu.
Tikrai nerekomenduoju, siūlau pasirinkti kitą draudiką
Raimondas Stanevičius
2020-06-06 13:43:52 IP 2fbasfiv
Noriu padėkoti Džestinai Svetikienei už paprastą ir aiškų sutarties perkėlimo procedūros atlikimą. Skambinau tik pasiteirauti o pavyko niekur nevykstant susitvarkyti namie, nuotoliniu būdu.
Ačiū
Janina Budrienė
2020-06-04 12:39:21 IP 2e7r4061
Labai nusivyliau Ergo draudimu. 05.27 d. telefonu užregistravau draudiminį įvykį, žalos Nr 6142-0301. Paskirtas žalos ekspertas Arūnas Žilionis. Nesulaukusi jokio skambučio, 06.03 parašiau @. Gal reikia nuotraukų, paaiškinimo, preliminarios sąskaitos, kiek kainuos žalos remontas ?Tačiau p.Arūnui lengviau atsiųsti tipinį atsakymą, kad išmoka nepriklauso ir nieko nedaryti. Kam reikalingi tokie "žalų vertinimo ekspertai"? Siųskite visiems tipinius atsakymo šablonus ! Sutaupysite pinigų! Niekam nesiųlysiu Ergo ir pereisiu į kitą bendrovę.
Atsiliepimai nekokie, nerekomenduoju.
Sveiki, kol įvykiu jokiu nebuvo viskas tvarkoje buvo, bendradarbiavo, teikė gerus pasiulymus. Automobilis apdraustas kasko draudimu ir įvyko įvykis, aplamdėm dureles, pasiskambinau pasake užpildyti jų svetainėje, viską padarėmė ir pradėjom laukt. Po dienos gavau smsa su nuorada, kad reik dar karta užpildyt, pasiskambinau pasiklaust ką man daryt, paaiškino jog nieko pildyt nereik, jeigu ko trūks, nuotrauku ar dar kokios info, tai su manimi patys susisieks. Tai va laukiu sav. Paskambinau pasakė jog reik laukt. Praėjo dar savaitė paskambinau pats ir pradėjo aiškint jog turėjau visgi užpildyti dar kartą. Dabar pasakė vėl laukit... važinėju su aplamdytom durelėm 3 sav. Ir jokių daugiau žinių, tik pakėlė kasko draudimo kainą dėl ivykio... Šiuo momentu mane labai nuvylė...
Norėjau labai padėkoti Rasai Straižienei ir Gintautui Jonauskui už profesionalumą, puiku aptarnavimą ir operatyvumą. Ačiū Jums ir Ergo!
"Geras draudimas", kai reikia nukentėjusiam išmokėti žalą, tempia iki paskutinio. Tai to trūksta, tai vėl kažko. Jau atrodo viską pateikiau, tai dar sugalvoja, kad kažko trūksta ir jau beveik 5 mėn taip. Aš po sunkaus sužalojimo, kaip man pasakyti buto paskolai "dar palauk" kaip sako ERGO. ERGO tikriausiai delspinigių prideda?
Tikrai kad atvyke is kosmoso.

Tai pirma bendrove su kuria susiduriau tokia nekompetentinga. Norejau apdrausti du butus Per dvi dienas - neimanoma. Siuskite nuotraukas, sakykite kokie plotai koks namas ir koks unikalus Nr..t.t. Visi atsiverte registru centra - mato ERGO - ne. Gal nemato registru centro daviniuose, nesiorentuoja Vuilniuje, kad draudziamoje gatveje, esantys namai. ne lusnynu gatve. Su gerais remontais namai Matau kad klijentai - nereikalingi Siais laikais draudimo bendrove ne problema
kosmonautu draudimas :D paskaiciuoja trigubai mazesne ismoka, delsia su terminais. Pats gincijimosi procesas tiesiog varginantis, tai del to zmones ir ima tas mazas sumas. Pats poziuris i zmogu yra nekoks, komunikacija ziauriai silpna. Niekad dar neteko susidurti su tokiu neadekvaciu draudimu.
Kaip tik baiginejasi Kasko draudimas. Draudziausi butent ERGO, nes tuo metu jie buvo pasiule geriausia kaina. Teko pasinaudoti 3 kartus - lango idauzai tvarkyti, ilenktoms durelems tiesinti ir dazyti, bei priekinio lango keitimui. Visus 3 kartus be jokiu pretenziju ar priekaistu viska apmokejo. Gal viskas taip tvarkingai praejo nes tvarkiausi ju rekomenduojamuose servisuose o gal del kitu, man nezinomu priezasciu, bet tikrai likau patenkintas. Tikrai drausciausi ir toliau bet deja (greiciausiai del suteiktu remontu) kaina beveik padvigubejo. Mano asmenine nuomone galiu rekomenduoti. Nezinau kaip butu jei buciau prases pinigu kad susiremontuociau pas draugus servise, bet man nesvarbu kur remontuoti, svarbu kad butu atlikta kokybiskai.
Siuo metu ieskau pas ka draustis pigiau ir patikekit manim skaitant tokius komentarus kaip cia parasyta labai sunku apsispresti... visos kompanijos tik saraskinu kontorom isvadinamos...
Tikrai galiu suprasti tiek zmones tiek ir draudimo imones. Kai zmogus kreipiasi i rekomenduojama servisa ir servise pasako kad dureliu perdazymas kainuos 500 euru, draudimo kompanija nelabai gali pasakyti kad nemokes nes pati rekomendavo ta servisa. Taciau kai zmogus sako duokit man 500 euru ir as pas Antana susitvarkysiu tai skamba truputi kaip meginimas pasipinigauti draudimo kompanijos saskaita. Bet cia tik mano asmenine nuomone.
Man teko pabendraut su Antanu dėl transporto priemonės žalos administravimo. Buvau nustebinta tokiu operatyviu aptarnavimu. Staigiai viską paskaičiavo, pagrindė sąmatos teisėtumą ir akimirksniu pervedė į sąskaitą. Ne darbuotojas o vijurkas..Šaunuolis ! Per eismo įvykį patyriau dar ir žalą turtui. Susisiekė su manim iš kito skyriaus Asta. Labai normali, mandagi darbuotoja, aukštas aptarnavimo lygis. Nesutarėm dėl žalos dydžio, akimirksniu perdavė bylą viršininkui. Supratau kad viršininkas bando sutaupyti firmos lėšas, gal todėl ir viršininkas. Labai nepykstu, nes suprantu kad jo toks interesas. Kiekvieno pozicija iš savo varpinės. Mano teisė ginti savo interesus, jo teisė kiek įmanoma sutaupyti. Toks gyvenimas. Nekaltinkite kitų, jei patys nemokate pastovėti už save. Kaip ten sako, , Durnių ir bažnyčioj muša”. Skaitykite įstatymus, bukite pasikaustę ir nesileiskite būti apgauti. O jei apgavo, vadinasi ir Jūsų dalis kaltės. Už savo teises reikia kovoti patiems, bet niekada nepraraskime žmoniškumo! Kartais gražus bendravimas ir priveda prie tarpusavio supratimo, ko visiems nuoširdžiai ir linkiu!
Virginija Misiuniene
2019-09-09 17:45:52 IP 2ju3l7lk
Dekoju Ergo draudimo zalu skyriaus darbuotojui Lukui uz operatyvu ir mandagu aptarnavima.
Virginija Misiuniene
Esu nukentejes eismo įvikio dalyvis. Susisiekiau dėl žalos atlyginimo. Labai nenoriai bendrauja, niekas atgal nesusisieke, manau samoningai ignoruoja, kad kuo ilgiau neišmokėti žalos.
Nuomone 2019-07-20 15:15:06
Nerekomenduoju.
Stoka kulturos ir pagarbos.
Likau sukresta ju elgesiu.
Įmonė meluoja dėl išmokų, e-mail žadą išmokėti vieną įmoką išmoka kitą. Pas juos dirba toks a*******s Vidas Paškevičius. Ruošiamas skundas dėl negautų lėšų.
Julius 2019-07-18 11:47:18
Per savaite :D man per tris dar nieko laukiu
galiu nuraminti, man per daugiau nei du menesius nieko neismoka, nors viskas jau yra aisku, labai nenoriai bendrauja, nieko nepaaiskina. Noriu visus perspėti, kad KASKO taisyklės sudarytos tik ERGO naudai, tad prieš renkantis draudimą, gerai pagalvokite ar verta draustis ERGO, arba labai atydžiai perskaitykite KASKO taisykles ir net galvoti neberiekės, patys nebenorėsite pas jų draustis.... kaip liūdna, kad esame eksperimentiniai.... o štai ERGO apyvarta milijoninė.....
Nerekomenduoju.
Kristina 2019-02-15 12:29:52
Tikrai labai ne konkreti įmonė. Turėjau eismo įvykį bet per savaitę laiko niekas nesugebėjo susisiekti.
Per savaite :D man per tris dar nieko laukiu
Esu nukentejes..kreipiausi del zalos atlyginimo, ivertinimo.visus dokumentus pateikiau...prieme.tai jau kaip ir trecia savaite nieks.net nepaskambina kiek ivertina ir panasiai. Visiskai neadekvati imone ypac kas susije su ergo zalomis. 2019.birzelio 27 buvo priduoti dokumentai...vis dar nieks nei skambina nei zala atlygina
Mantas Remeika Ūk
2019-06-13 13:30:37 IP 2e7r409o
Sveiki automobiliui pries kelis metus keitet stikla soliarini o dabar noriu keist stikla ir nori det paprasta o nesoliarini kaip sita suprast? Juk kasko ir civilinis ir visa kita
Niekam nepatariu draustis ergo kasko draudimu. Apibraižymo aplaužymo atveju nieko nenori išmokėti. Vilkina procesus. Primygtinai perša savo servisus. Nuostolius skaičiuoja netikslingai keisdami skaičiuokles parodymus. Nesutinka su kitu servisų pateiktomis remonto samatomis.
Butina idemiai skaityti sutartis! Kadangi ergo draudejas pasakys viska ko jums reikia kad tik parduotu draudima. Bet po ivykio sudetinga issireikalauti teisingu ismoku. Niekada nesidrausiu ERGO!
Prieš keletą minučių sulaukiau skambučio iš Ergo dėl gyvybės draudimo. Labai agresyvi konsultantė, siūlė susitikti, aptarti visus niuansus dėl gyvybės draudimo, tačiau nenori net girdėti, kad yra neaktualu ir nenoriu susitikti netikslingai. Pakėlė net balso toną ir susinervimo, tikrai nemalonu net kalbėtis su tokiais darbuotojais. Jokios pagarbos klientui, kad jis turi kitą nuomonę nei Ergo darbuotojas. Tai suabejojau ar toliau naudotis Ergo paslaugomis. Tikrai nerekomenduoju kities, nes su tokiu darbuotojų požiūriu į klientą, net nesinori su šia įmone turėti reikalų.
Esu nukentejas nuo ergo kliento pagal civilini draudima, apvaziavau jau sesis servizus, niekaip nesugeba ivertint zalos, nes pastovei truksta tai dokumentu, nuotrauku, ar kitu nesamoniu, pastoviai issisukinejimai is ju puses, tempia guma jau dvi savaites, ir galo nera.Zalu ekspertai "vaikai" kurie nesugeba ivertint zalos, skambineja vis skirtingi darbuotojai, ir dar bando duoti spaudimo, bet isgirde kad jiem nepasiduodi, sako mes jums dar perskambinsime :D zodziu linkiu jiem greiceu bankrotuoti !
Dirba visiškai savo darbo neišmanantys asmenys, nes įvykus eismo įvykiui esu kaltininkė, iškart pripažinau kaltę ir užsipildėm deklaraciją. Sekančią dieną ją pristačiau Ergo, kad užfiksuotų įvykį. O kai nukentėjusysis nuėjo dėl žalos, nepriėmė jo deklaracijos, nes skubiai bepildydami padarėme formalumo klaidą su parašu. Man Ergo nepasakė jog blogai, priėmė kaip gerą, o dabar gavau šaukimą į policiją ir dar 30Eur baudą, vien už tai kad Ergo draudimas priėmė mano deklaraciją, o nukentėjusiojo ne. Turi jam atlyginti mano padarytą žalą, aš sau nieko neieškau, pati viską susitvarkau, bet už ką bauda, jei viskas apiforminta ir viso dokumentai iš mano pusės pateikti draudimui??? Aš turiu dirbti draudikų darbą ir kaskart klausinėti ar viskas gerai, ar nieko netrūksta??? Tai už ką jums algą moka???
Visiškai neadekvatus pasiūlė remontui 1360€ suma man nesutikus mašina nuvezus į servisą serviso darbuotojai paskaičiavo sąmata 3500€ draudimas pasakė, kad mašina tiek nekainuoja mašina bus nurašyta ir pasiūlyta suma pagal rinkos verte, laukus 2sav. Pasiūlė 1400€ kas yra neadekvatu kai mašinos rinkos kaina virš 3000€. Su klientais nesiskaito vertintojas kalba kaip su žemesnės klasės atstovų nei sąmato nei kuo pagrįso tokia sumą nieko neatsiusta.
Tai visiskai netliekanti pareigu bendrove.masina sudauze man ir zmogus buvo apsidraudes ergo bendroveje tai dvi savaites nesugeba apskaiciuot zalos.paskanbinus sako turim daug ivikiu praeina dar savaite jie teigia kad mazina nestiprei sudauzyta vazinet galima nu kaskokia siaubinga bendrove.zmones nesidrauskit sitoj a******u bendrovei
Siaubingi darbuotojai atstovaujantys imone. O jie ir yra veidas. Niekam nerekomenduociau cia draustis. Elementari imones politika neorientuota i klienta ir pagarba jam. Skundai niekur nenukeliauja toliau paprastu darbuotoju. Viena darbuotoja gruodzio 31d. atsiunte regreso reikalavima ir tiesiog pasveikino su Naujais metais. Kita darbuotoja pazadejus viena, taip ir nesugebejo to padaryti. Labai nusivyliau. Negaliu patiket kad siais laikais tarptautine imone leidzia savo darbuotojams taip elgtis. Labai nerekomenduoju.
Apgailėtina. Sulaukiau skambučio iš jūsų darbuotojos ir man primygtinai buvo siūlomos visokios draudimų variacijos nuo nelaimingų atsitikimų. Aš pasakiau aiškiai, kad kalbėti negaliu ir manęs NEDOMINA. Konsultantė klausinėjo ar aš dirbu, ar turiu šeimą ir kitų asmeninių klausimų TELEFONU. Klausykit ar pas jus yra kokie aptarnavimo kokybės mokymai??? Dar paklauskit kiek uždirbu ir kur išleidžiu savo pinigus.Jokio etiketo, pagarbos ir padorumo, o tokia didelė kompanija....
Mano patirtis su Ergo draudimine kompanija baisi. Turejau traumą. Išmustas dantis krepšinio kamuoliu. Kreiptasi iškart po įvykio, aprašyta eiga detaliai prašyme dėl žalos. Po menesio su viršum tylos sulaukiu tokio skambučio iš Ergo. Skambina pikta nepatenkinta darbuotoja, visais įmanmais būdais išsisukinėja, reikia jiem rentgeno nuotraukos, patikslinu, dantis numuštas likusi perlūžusi šaknis. Kam rentgenas jei ir taip aišku su tuo dantim traukiams. Paskui klausia, o tai gal taisytas kažkada buvo, o koks jiem reikals. Draudžia juk nuo traumų. O patyrus traumą išvedžioja visais įmanomais būdais kad traktuot ne traumą. norsds aiškiai gydytojos surašyta forma. Paskambinusi ponia man dar aiškina toliau gydytoja ale kūdai čia parašė. Ką rašyt, parašė tiek kiek reiki ir ką reikia. Išklausiau tos piktos žalų skyriaus darbuotojos ir padėjau ragelį. O reziumė toks, kad kitas draudimas be jokių ceremonijų draudiminį įvykį apmokėjo per d.d. Tai kas čia su Ero- šaraškinų kontora. Jau du mėn išvedžiojimų ir t.t Žodžiu nebesitikiu aš iš jų nieko gaut. Ir nerekomenduoju niekam į šitą reikalą kišt pinigėlų ir netikėt jų paistalais kad draudia net nuo uodo įkandimo. Pasimokiau as su ta bendrove. Viešinsiu kur tik galėsiu ir į spaudą parašysiu juolab kad turiu kito draudimo priimtą sprendimą dėl draaudiminio įvykio.
ergi nesidrauks If irge ne LD irge ne BTA irgi ne TAI kur tada draustis? :D visi draudimai turi savo minusu.As visa gyvenima nesidraudziu ir neverkiu.
Visiskai NEREKOMENDUOJU! Nei del asmens draudimo nei del turto! Pries kelis men vyras buityje su atsuktuvu issidure aki.iki ivykio mate puikiai vienetukus.po ivykio praktiskai nebemato su viena akim, mato tik 0.2. Sis draudimas uz sitokia trauma ismokejo tik 60€! Kitas ivykis su turto draudimu kada virtuvej ivyko vandentiekio avarija kada nieko nebuvo namie.virtuvinis paskendo, ko pasekoje ji visa ispute ir eme puti. Sis draudimas is tai ismokejo 111€. Net nzn ar juoktis cia ar verkti.
Tikrai nesidrauskite čia.. Buvo paskambinta ir paklausta kada bus paskaičiuota žala ir ar man priklauso pakaitinis automobilis iki kol bus suskaičiuota viskas, tai antru klausimu iš manes buvo išsijuokta ir jūsų "draudimo ekspertas" pasakė, kad max dienai ar dviem, gali duoti pakaitinį automobilį o į pirmą buvo totaliai grojama per sąžine ir sakoma, kad nustums visus kitus reikalus ir svarstys mano, nes aš mat jam spaudimą darau. Visiškai jokios pagarbos klientui, 0 profesionalumo ir 100 proc. garantuoju, kad reikės nepriklausomo tyrėjo, nes jau iš jo žodžiu ėjo suprasti, kad jo manymų čia nieko mašinai nėra nutikę. Taip pat jūsų "ekspertas", matosi yra visiškai suinteresuotas neskičiuoti žalos dydžio, nes kokius 5 kartus siulė vartyti automobilį į servisą ir nelaukiant žalos patvirtinimo ten taisytis ir tokiu atbeju, būtų suteiktas pakaitinis automobilis.. Tuo pačiu noriu paklausti, ar iki tol, kol yra svarstomas žalos dydis, ar priklauso pakaitinis automobilis?? Kai tik baigsis draudimas, tikrai čia nebesidrausiu, totali nesamonė, kai taip nesiskaitoma su žmogumi.
Esu labai nustebusi, gerąja prasme, dėl Ergo kelionių medicininio draudimo. Keliaujant visada draudžiuosi kelionių medicininiu draudimų ir traumų draudimu (dažniausiai renkuosi kompaniją, siūlančią gerą kainą ir geras apsaugų sumas). Paskutinį kartą bekeliaujant svečioje šalyje patyriau traumą, kreipiausi ekstrą į gydymo įstaigą, kuri suteikė pirmąją pagalbą ir išrašė reikiamas priemones bei medikamentus gydymui. Registravau įvykį telefonu ERGO kompanijoje dar prieš važiuojant į gydymo įstaigą, man buvo pasiūlyta pagalba, jei tokia bus reikalinga, visais klausimas. Susirinkau reikiamus čekius, išrašus ir grįžusi į Lietuvą pateikiau visą informaciją ERGO elektroniniu paštu. Sprendimas dėl kompensavimo ir visi pinigai už patirtas su trauma susijusias medicinines išlaidas buvo pervesti į mano sąskaitą tą pačią dieną. Žiūrėsim, kaip toliau klostysis su antra draudimo dalimi - traumos faktu, tačiau kol kas šią draudimo kompaniją "užskaitau" ir tariu AČIŪ
Liuda 2018-07-27 18:07:29
Esu laaabai nusivylusi Ergo draudimo paslaugomis.2018.07.25.d.I vyko autoivykis, del kurio buvo kalta kita vairuotoja Kuri ir sukele avarija, jso draustas automobilis Ergo draudimo..Apgadintas mano automobilis. Po ivykio paskambinus pazadejo duoti pakaitini automobili, nes esu neigali zmogus, su socialiniais poreikiais, po sunkiu operaciju, reikia vykti I kitus miestus gydymui.
Bet tik pazadai, kiekviena diena tik zodziai. Ir del apgadinto automobilio negaliu jo susitvarkyti normaliai, atseit as pati turiu tvarkytis. Buvo smugis I galini dali, I prieki, taiso tik prieki, O kita tvarkytis uz savo pinigus. Issiderino kompiuterio parodymai, irgi kalta pati. Kaip gydytis, kuo vaziuoti I gydymo proceduras? Ir taip jau vaziuoju taksi. Nebeatsako nei I skambucius, nei i laiskus. Ignoravimas. Kaip gydytis?. Kam zadeti, jei to net nedarote? Melas, sukciavimas ir tuscias kalbos is Ergo darbuotoju.Ir ko gero dar su servizais sutarta kaip ir ka taisyti. Pirma diena ispidi padare lb gera, bet kada prieita prie darbu, tik melas ir apgauta, ir dar kaltinimai ir taip nukentejusiam zmogui.Nesidrauskite Toje imoneje ir neduok Dieve I jus isires Ergo draustu automobiliu, automobili tvarkytis tik dalinai, nes tuojau apkaltins jus pacius.. Labai nesaziningai dirbanti imone!
Gerbiama Liuda,
pirmiausia raštu parašykite prašymą, , Ergo"draudimui, kad suteiktų pakaitinį automobilį.
Toliau nuvažiuokite į Jų siūlomą normalų servisą, kad įvertintų viską.
Jei jie nesutiks, tada kreipkitės į nepriklausomus ekspertus.
Parašykite pretenziją dėl turtinės ir neturtinės žalos.
Sėkmės...
Sveiki, pats blogiausias draudimas, koks tikriausiai yra Lietuvoje. Labai malonus, kol sumoki pinigus, paskui viskas, atsitikus ivykiui nieko visiskai negausit, mano nuomone jei tik turite galimybe nesudarinekite sutarciu su ERGO, man cia buvo pamoka, nors visi senai kalba, ergo su zalu atliginimu pats problematiskiausias draudimas.
Prieš 13 metų su ergo sudarėme studijų draudimą visus metus mokėjome įmokas laiku, bet kai atėjo laikas atsiimti pinigus tiesiog nusivyliau draudimu, net negali atgauti įneštų pinigų jau nekalbant apie infliaciją jeigu sutartį nutrauksi ankščiau laiko tai ir be kelnių liksi
ERGO klijentu tikrai nereikia. Tokio abejingumo, nesuinteresuotumo, nenoro dar niekada nemaciau.Neprofesionalus bendravimas su klientais. Darbuotojai tingi dirbti. Kilus klausimams ar problemoms nesugeba padėti. Gerai kad yra kitos draudimo bendroves.
Daugiau nesidrausiu šitoje kontoroje ir kitiems patariu NESIDRAUST per juos 3 savaites vazinejau be draudimo kol policija bauda uždejo.Kitos bendroves ŕupinasi savo klientais.isanksto paskambina
pasiulo pratest sutarty.o čia nusišvilpt ant.....

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...

PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką"
PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką" 04-12 21:59
Koronaviruso pandemija pasiekė kritinį tašką, eksponentiškai augant užsikrėtimo atvejų skaičiui, nepaisant to, kad yra veiksmingų priemonių infekcijai suvaldyti, pirmadienį perspėjo Pasaulio...
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą 04-12 20:30
Didžiausia Kinijos finansinių technologijų įmonė "Ant Group", šalies vyriausybės spaudžiama, bus pertvarkyta į finansų kontroliuojančiąją (holdingo) bendrovę.
Bankrutuojančios "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė" atleidžia visus darbuotojus 04-12 19:05
Bankrutuojančios metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybos bendrovė "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė", aliejaus ir riebalų gamintoja, Užimtumo tarnybai pranešė atleidžiančios visus darbuotojus.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%