Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ERGO Life Insurance SE

Atsiliepimai apie ERGO Life Insurance SE

ERGO draudimas

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie ERGO Life Insurance SE

Tikrai nerekomenduoju, siūlau pasirinkti kitą draudiką
Raimondas Stanevičius
2020-06-06 13:43:52 IP 2fbasfiv
Noriu padėkoti Džestinai Svetikienei už paprastą ir aiškų sutarties perkėlimo procedūros atlikimą. Skambinau tik pasiteirauti o pavyko niekur nevykstant susitvarkyti namie, nuotoliniu būdu.
Ačiū
Janina Budrienė
2020-06-04 12:39:21 IP 2e7r4061
Labai nusivyliau Ergo draudimu. 05.27 d. telefonu užregistravau draudiminį įvykį, žalos Nr 6142-0301. Paskirtas žalos ekspertas Arūnas Žilionis. Nesulaukusi jokio skambučio, 06.03 parašiau @. Gal reikia nuotraukų, paaiškinimo, preliminarios sąskaitos, kiek kainuos žalos remontas ?Tačiau p.Arūnui lengviau atsiųsti tipinį atsakymą, kad išmoka nepriklauso ir nieko nedaryti. Kam reikalingi tokie "žalų vertinimo ekspertai"? Siųskite visiems tipinius atsakymo šablonus ! Sutaupysite pinigų! Niekam nesiųlysiu Ergo ir pereisiu į kitą bendrovę.
Atsiliepimai nekokie, nerekomenduoju.
Sveiki, kol įvykiu jokiu nebuvo viskas tvarkoje buvo, bendradarbiavo, teikė gerus pasiulymus. Automobilis apdraustas kasko draudimu ir įvyko įvykis, aplamdėm dureles, pasiskambinau pasake užpildyti jų svetainėje, viską padarėmė ir pradėjom laukt. Po dienos gavau smsa su nuorada, kad reik dar karta užpildyt, pasiskambinau pasiklaust ką man daryt, paaiškino jog nieko pildyt nereik, jeigu ko trūks, nuotrauku ar dar kokios info, tai su manimi patys susisieks. Tai va laukiu sav. Paskambinau pasakė jog reik laukt. Praėjo dar savaitė paskambinau pats ir pradėjo aiškint jog turėjau visgi užpildyti dar kartą. Dabar pasakė vėl laukit... važinėju su aplamdytom durelėm 3 sav. Ir jokių daugiau žinių, tik pakėlė kasko draudimo kainą dėl ivykio... Šiuo momentu mane labai nuvylė...
Norėjau labai padėkoti Rasai Straižienei ir Gintautui Jonauskui už profesionalumą, puiku aptarnavimą ir operatyvumą. Ačiū Jums ir Ergo!
"Geras draudimas", kai reikia nukentėjusiam išmokėti žalą, tempia iki paskutinio. Tai to trūksta, tai vėl kažko. Jau atrodo viską pateikiau, tai dar sugalvoja, kad kažko trūksta ir jau beveik 5 mėn taip. Aš po sunkaus sužalojimo, kaip man pasakyti buto paskolai "dar palauk" kaip sako ERGO. ERGO tikriausiai delspinigių prideda?
Tikrai kad atvyke is kosmoso.

Tai pirma bendrove su kuria susiduriau tokia nekompetentinga. Norejau apdrausti du butus Per dvi dienas - neimanoma. Siuskite nuotraukas, sakykite kokie plotai koks namas ir koks unikalus Nr..t.t. Visi atsiverte registru centra - mato ERGO - ne. Gal nemato registru centro daviniuose, nesiorentuoja Vuilniuje, kad draudziamoje gatveje, esantys namai. ne lusnynu gatve. Su gerais remontais namai Matau kad klijentai - nereikalingi Siais laikais draudimo bendrove ne problema
kosmonautu draudimas :D paskaiciuoja trigubai mazesne ismoka, delsia su terminais. Pats gincijimosi procesas tiesiog varginantis, tai del to zmones ir ima tas mazas sumas. Pats poziuris i zmogu yra nekoks, komunikacija ziauriai silpna. Niekad dar neteko susidurti su tokiu neadekvaciu draudimu.
Kaip tik baiginejasi Kasko draudimas. Draudziausi butent ERGO, nes tuo metu jie buvo pasiule geriausia kaina. Teko pasinaudoti 3 kartus - lango idauzai tvarkyti, ilenktoms durelems tiesinti ir dazyti, bei priekinio lango keitimui. Visus 3 kartus be jokiu pretenziju ar priekaistu viska apmokejo. Gal viskas taip tvarkingai praejo nes tvarkiausi ju rekomenduojamuose servisuose o gal del kitu, man nezinomu priezasciu, bet tikrai likau patenkintas. Tikrai drausciausi ir toliau bet deja (greiciausiai del suteiktu remontu) kaina beveik padvigubejo. Mano asmenine nuomone galiu rekomenduoti. Nezinau kaip butu jei buciau prases pinigu kad susiremontuociau pas draugus servise, bet man nesvarbu kur remontuoti, svarbu kad butu atlikta kokybiskai.
Siuo metu ieskau pas ka draustis pigiau ir patikekit manim skaitant tokius komentarus kaip cia parasyta labai sunku apsispresti... visos kompanijos tik saraskinu kontorom isvadinamos...
Tikrai galiu suprasti tiek zmones tiek ir draudimo imones. Kai zmogus kreipiasi i rekomenduojama servisa ir servise pasako kad dureliu perdazymas kainuos 500 euru, draudimo kompanija nelabai gali pasakyti kad nemokes nes pati rekomendavo ta servisa. Taciau kai zmogus sako duokit man 500 euru ir as pas Antana susitvarkysiu tai skamba truputi kaip meginimas pasipinigauti draudimo kompanijos saskaita. Bet cia tik mano asmenine nuomone.
Man teko pabendraut su Antanu dėl transporto priemonės žalos administravimo. Buvau nustebinta tokiu operatyviu aptarnavimu. Staigiai viską paskaičiavo, pagrindė sąmatos teisėtumą ir akimirksniu pervedė į sąskaitą. Ne darbuotojas o vijurkas..Šaunuolis ! Per eismo įvykį patyriau dar ir žalą turtui. Susisiekė su manim iš kito skyriaus Asta. Labai normali, mandagi darbuotoja, aukštas aptarnavimo lygis. Nesutarėm dėl žalos dydžio, akimirksniu perdavė bylą viršininkui. Supratau kad viršininkas bando sutaupyti firmos lėšas, gal todėl ir viršininkas. Labai nepykstu, nes suprantu kad jo toks interesas. Kiekvieno pozicija iš savo varpinės. Mano teisė ginti savo interesus, jo teisė kiek įmanoma sutaupyti. Toks gyvenimas. Nekaltinkite kitų, jei patys nemokate pastovėti už save. Kaip ten sako, , Durnių ir bažnyčioj muša”. Skaitykite įstatymus, bukite pasikaustę ir nesileiskite būti apgauti. O jei apgavo, vadinasi ir Jūsų dalis kaltės. Už savo teises reikia kovoti patiems, bet niekada nepraraskime žmoniškumo! Kartais gražus bendravimas ir priveda prie tarpusavio supratimo, ko visiems nuoširdžiai ir linkiu!
Virginija Misiuniene
2019-09-09 17:45:52 IP 2ju3l7lk
Dekoju Ergo draudimo zalu skyriaus darbuotojui Lukui uz operatyvu ir mandagu aptarnavima.
Virginija Misiuniene
Esu nukentejes eismo įvikio dalyvis. Susisiekiau dėl žalos atlyginimo. Labai nenoriai bendrauja, niekas atgal nesusisieke, manau samoningai ignoruoja, kad kuo ilgiau neišmokėti žalos.
Nuomone 2019-07-20 15:15:06
Nerekomenduoju.
Stoka kulturos ir pagarbos.
Likau sukresta ju elgesiu.
Įmonė meluoja dėl išmokų, e-mail žadą išmokėti vieną įmoką išmoka kitą. Pas juos dirba toks a*******s Vidas Paškevičius. Ruošiamas skundas dėl negautų lėšų.
Julius 2019-07-18 11:47:18
Per savaite :D man per tris dar nieko laukiu
galiu nuraminti, man per daugiau nei du menesius nieko neismoka, nors viskas jau yra aisku, labai nenoriai bendrauja, nieko nepaaiskina. Noriu visus perspėti, kad KASKO taisyklės sudarytos tik ERGO naudai, tad prieš renkantis draudimą, gerai pagalvokite ar verta draustis ERGO, arba labai atydžiai perskaitykite KASKO taisykles ir net galvoti neberiekės, patys nebenorėsite pas jų draustis.... kaip liūdna, kad esame eksperimentiniai.... o štai ERGO apyvarta milijoninė.....
Nerekomenduoju.
Kristina 2019-02-15 12:29:52
Tikrai labai ne konkreti įmonė. Turėjau eismo įvykį bet per savaitę laiko niekas nesugebėjo susisiekti.
Per savaite :D man per tris dar nieko laukiu
Esu nukentejes..kreipiausi del zalos atlyginimo, ivertinimo.visus dokumentus pateikiau...prieme.tai jau kaip ir trecia savaite nieks.net nepaskambina kiek ivertina ir panasiai. Visiskai neadekvati imone ypac kas susije su ergo zalomis. 2019.birzelio 27 buvo priduoti dokumentai...vis dar nieks nei skambina nei zala atlygina
Mantas Remeika Ūk
2019-06-13 13:30:37 IP 2e7r409o
Sveiki automobiliui pries kelis metus keitet stikla soliarini o dabar noriu keist stikla ir nori det paprasta o nesoliarini kaip sita suprast? Juk kasko ir civilinis ir visa kita
Niekam nepatariu draustis ergo kasko draudimu. Apibraižymo aplaužymo atveju nieko nenori išmokėti. Vilkina procesus. Primygtinai perša savo servisus. Nuostolius skaičiuoja netikslingai keisdami skaičiuokles parodymus. Nesutinka su kitu servisų pateiktomis remonto samatomis.
Butina idemiai skaityti sutartis! Kadangi ergo draudejas pasakys viska ko jums reikia kad tik parduotu draudima. Bet po ivykio sudetinga issireikalauti teisingu ismoku. Niekada nesidrausiu ERGO!
Prieš keletą minučių sulaukiau skambučio iš Ergo dėl gyvybės draudimo. Labai agresyvi konsultantė, siūlė susitikti, aptarti visus niuansus dėl gyvybės draudimo, tačiau nenori net girdėti, kad yra neaktualu ir nenoriu susitikti netikslingai. Pakėlė net balso toną ir susinervimo, tikrai nemalonu net kalbėtis su tokiais darbuotojais. Jokios pagarbos klientui, kad jis turi kitą nuomonę nei Ergo darbuotojas. Tai suabejojau ar toliau naudotis Ergo paslaugomis. Tikrai nerekomenduoju kities, nes su tokiu darbuotojų požiūriu į klientą, net nesinori su šia įmone turėti reikalų.
Esu nukentejas nuo ergo kliento pagal civilini draudima, apvaziavau jau sesis servizus, niekaip nesugeba ivertint zalos, nes pastovei truksta tai dokumentu, nuotrauku, ar kitu nesamoniu, pastoviai issisukinejimai is ju puses, tempia guma jau dvi savaites, ir galo nera.Zalu ekspertai "vaikai" kurie nesugeba ivertint zalos, skambineja vis skirtingi darbuotojai, ir dar bando duoti spaudimo, bet isgirde kad jiem nepasiduodi, sako mes jums dar perskambinsime :D zodziu linkiu jiem greiceu bankrotuoti !
Dirba visiškai savo darbo neišmanantys asmenys, nes įvykus eismo įvykiui esu kaltininkė, iškart pripažinau kaltę ir užsipildėm deklaraciją. Sekančią dieną ją pristačiau Ergo, kad užfiksuotų įvykį. O kai nukentėjusysis nuėjo dėl žalos, nepriėmė jo deklaracijos, nes skubiai bepildydami padarėme formalumo klaidą su parašu. Man Ergo nepasakė jog blogai, priėmė kaip gerą, o dabar gavau šaukimą į policiją ir dar 30Eur baudą, vien už tai kad Ergo draudimas priėmė mano deklaraciją, o nukentėjusiojo ne. Turi jam atlyginti mano padarytą žalą, aš sau nieko neieškau, pati viską susitvarkau, bet už ką bauda, jei viskas apiforminta ir viso dokumentai iš mano pusės pateikti draudimui??? Aš turiu dirbti draudikų darbą ir kaskart klausinėti ar viskas gerai, ar nieko netrūksta??? Tai už ką jums algą moka???
Visiškai neadekvatus pasiūlė remontui 1360€ suma man nesutikus mašina nuvezus į servisą serviso darbuotojai paskaičiavo sąmata 3500€ draudimas pasakė, kad mašina tiek nekainuoja mašina bus nurašyta ir pasiūlyta suma pagal rinkos verte, laukus 2sav. Pasiūlė 1400€ kas yra neadekvatu kai mašinos rinkos kaina virš 3000€. Su klientais nesiskaito vertintojas kalba kaip su žemesnės klasės atstovų nei sąmato nei kuo pagrįso tokia sumą nieko neatsiusta.
Tai visiskai netliekanti pareigu bendrove.masina sudauze man ir zmogus buvo apsidraudes ergo bendroveje tai dvi savaites nesugeba apskaiciuot zalos.paskanbinus sako turim daug ivikiu praeina dar savaite jie teigia kad mazina nestiprei sudauzyta vazinet galima nu kaskokia siaubinga bendrove.zmones nesidrauskit sitoj a******u bendrovei
Siaubingi darbuotojai atstovaujantys imone. O jie ir yra veidas. Niekam nerekomenduociau cia draustis. Elementari imones politika neorientuota i klienta ir pagarba jam. Skundai niekur nenukeliauja toliau paprastu darbuotoju. Viena darbuotoja gruodzio 31d. atsiunte regreso reikalavima ir tiesiog pasveikino su Naujais metais. Kita darbuotoja pazadejus viena, taip ir nesugebejo to padaryti. Labai nusivyliau. Negaliu patiket kad siais laikais tarptautine imone leidzia savo darbuotojams taip elgtis. Labai nerekomenduoju.
Apgailėtina. Sulaukiau skambučio iš jūsų darbuotojos ir man primygtinai buvo siūlomos visokios draudimų variacijos nuo nelaimingų atsitikimų. Aš pasakiau aiškiai, kad kalbėti negaliu ir manęs NEDOMINA. Konsultantė klausinėjo ar aš dirbu, ar turiu šeimą ir kitų asmeninių klausimų TELEFONU. Klausykit ar pas jus yra kokie aptarnavimo kokybės mokymai??? Dar paklauskit kiek uždirbu ir kur išleidžiu savo pinigus.Jokio etiketo, pagarbos ir padorumo, o tokia didelė kompanija....
Mano patirtis su Ergo draudimine kompanija baisi. Turejau traumą. Išmustas dantis krepšinio kamuoliu. Kreiptasi iškart po įvykio, aprašyta eiga detaliai prašyme dėl žalos. Po menesio su viršum tylos sulaukiu tokio skambučio iš Ergo. Skambina pikta nepatenkinta darbuotoja, visais įmanmais būdais išsisukinėja, reikia jiem rentgeno nuotraukos, patikslinu, dantis numuštas likusi perlūžusi šaknis. Kam rentgenas jei ir taip aišku su tuo dantim traukiams. Paskui klausia, o tai gal taisytas kažkada buvo, o koks jiem reikals. Draudžia juk nuo traumų. O patyrus traumą išvedžioja visais įmanomais būdais kad traktuot ne traumą. norsds aiškiai gydytojos surašyta forma. Paskambinusi ponia man dar aiškina toliau gydytoja ale kūdai čia parašė. Ką rašyt, parašė tiek kiek reiki ir ką reikia. Išklausiau tos piktos žalų skyriaus darbuotojos ir padėjau ragelį. O reziumė toks, kad kitas draudimas be jokių ceremonijų draudiminį įvykį apmokėjo per d.d. Tai kas čia su Ero- šaraškinų kontora. Jau du mėn išvedžiojimų ir t.t Žodžiu nebesitikiu aš iš jų nieko gaut. Ir nerekomenduoju niekam į šitą reikalą kišt pinigėlų ir netikėt jų paistalais kad draudia net nuo uodo įkandimo. Pasimokiau as su ta bendrove. Viešinsiu kur tik galėsiu ir į spaudą parašysiu juolab kad turiu kito draudimo priimtą sprendimą dėl draaudiminio įvykio.
ergi nesidrauks If irge ne LD irge ne BTA irgi ne TAI kur tada draustis? :D visi draudimai turi savo minusu.As visa gyvenima nesidraudziu ir neverkiu.
Visiskai NEREKOMENDUOJU! Nei del asmens draudimo nei del turto! Pries kelis men vyras buityje su atsuktuvu issidure aki.iki ivykio mate puikiai vienetukus.po ivykio praktiskai nebemato su viena akim, mato tik 0.2. Sis draudimas uz sitokia trauma ismokejo tik 60€! Kitas ivykis su turto draudimu kada virtuvej ivyko vandentiekio avarija kada nieko nebuvo namie.virtuvinis paskendo, ko pasekoje ji visa ispute ir eme puti. Sis draudimas is tai ismokejo 111€. Net nzn ar juoktis cia ar verkti.
Tikrai nesidrauskite čia.. Buvo paskambinta ir paklausta kada bus paskaičiuota žala ir ar man priklauso pakaitinis automobilis iki kol bus suskaičiuota viskas, tai antru klausimu iš manes buvo išsijuokta ir jūsų "draudimo ekspertas" pasakė, kad max dienai ar dviem, gali duoti pakaitinį automobilį o į pirmą buvo totaliai grojama per sąžine ir sakoma, kad nustums visus kitus reikalus ir svarstys mano, nes aš mat jam spaudimą darau. Visiškai jokios pagarbos klientui, 0 profesionalumo ir 100 proc. garantuoju, kad reikės nepriklausomo tyrėjo, nes jau iš jo žodžiu ėjo suprasti, kad jo manymų čia nieko mašinai nėra nutikę. Taip pat jūsų "ekspertas", matosi yra visiškai suinteresuotas neskičiuoti žalos dydžio, nes kokius 5 kartus siulė vartyti automobilį į servisą ir nelaukiant žalos patvirtinimo ten taisytis ir tokiu atbeju, būtų suteiktas pakaitinis automobilis.. Tuo pačiu noriu paklausti, ar iki tol, kol yra svarstomas žalos dydis, ar priklauso pakaitinis automobilis?? Kai tik baigsis draudimas, tikrai čia nebesidrausiu, totali nesamonė, kai taip nesiskaitoma su žmogumi.
Esu labai nustebusi, gerąja prasme, dėl Ergo kelionių medicininio draudimo. Keliaujant visada draudžiuosi kelionių medicininiu draudimų ir traumų draudimu (dažniausiai renkuosi kompaniją, siūlančią gerą kainą ir geras apsaugų sumas). Paskutinį kartą bekeliaujant svečioje šalyje patyriau traumą, kreipiausi ekstrą į gydymo įstaigą, kuri suteikė pirmąją pagalbą ir išrašė reikiamas priemones bei medikamentus gydymui. Registravau įvykį telefonu ERGO kompanijoje dar prieš važiuojant į gydymo įstaigą, man buvo pasiūlyta pagalba, jei tokia bus reikalinga, visais klausimas. Susirinkau reikiamus čekius, išrašus ir grįžusi į Lietuvą pateikiau visą informaciją ERGO elektroniniu paštu. Sprendimas dėl kompensavimo ir visi pinigai už patirtas su trauma susijusias medicinines išlaidas buvo pervesti į mano sąskaitą tą pačią dieną. Žiūrėsim, kaip toliau klostysis su antra draudimo dalimi - traumos faktu, tačiau kol kas šią draudimo kompaniją "užskaitau" ir tariu AČIŪ
Liuda 2018-07-27 18:07:29
Esu laaabai nusivylusi Ergo draudimo paslaugomis.2018.07.25.d.I vyko autoivykis, del kurio buvo kalta kita vairuotoja Kuri ir sukele avarija, jso draustas automobilis Ergo draudimo..Apgadintas mano automobilis. Po ivykio paskambinus pazadejo duoti pakaitini automobili, nes esu neigali zmogus, su socialiniais poreikiais, po sunkiu operaciju, reikia vykti I kitus miestus gydymui.
Bet tik pazadai, kiekviena diena tik zodziai. Ir del apgadinto automobilio negaliu jo susitvarkyti normaliai, atseit as pati turiu tvarkytis. Buvo smugis I galini dali, I prieki, taiso tik prieki, O kita tvarkytis uz savo pinigus. Issiderino kompiuterio parodymai, irgi kalta pati. Kaip gydytis, kuo vaziuoti I gydymo proceduras? Ir taip jau vaziuoju taksi. Nebeatsako nei I skambucius, nei i laiskus. Ignoravimas. Kaip gydytis?. Kam zadeti, jei to net nedarote? Melas, sukciavimas ir tuscias kalbos is Ergo darbuotoju.Ir ko gero dar su servizais sutarta kaip ir ka taisyti. Pirma diena ispidi padare lb gera, bet kada prieita prie darbu, tik melas ir apgauta, ir dar kaltinimai ir taip nukentejusiam zmogui.Nesidrauskite Toje imoneje ir neduok Dieve I jus isires Ergo draustu automobiliu, automobili tvarkytis tik dalinai, nes tuojau apkaltins jus pacius.. Labai nesaziningai dirbanti imone!
Gerbiama Liuda,
pirmiausia raštu parašykite prašymą, , Ergo"draudimui, kad suteiktų pakaitinį automobilį.
Toliau nuvažiuokite į Jų siūlomą normalų servisą, kad įvertintų viską.
Jei jie nesutiks, tada kreipkitės į nepriklausomus ekspertus.
Parašykite pretenziją dėl turtinės ir neturtinės žalos.
Sėkmės...
Sveiki, pats blogiausias draudimas, koks tikriausiai yra Lietuvoje. Labai malonus, kol sumoki pinigus, paskui viskas, atsitikus ivykiui nieko visiskai negausit, mano nuomone jei tik turite galimybe nesudarinekite sutarciu su ERGO, man cia buvo pamoka, nors visi senai kalba, ergo su zalu atliginimu pats problematiskiausias draudimas.
Prieš 13 metų su ergo sudarėme studijų draudimą visus metus mokėjome įmokas laiku, bet kai atėjo laikas atsiimti pinigus tiesiog nusivyliau draudimu, net negali atgauti įneštų pinigų jau nekalbant apie infliaciją jeigu sutartį nutrauksi ankščiau laiko tai ir be kelnių liksi
ERGO klijentu tikrai nereikia. Tokio abejingumo, nesuinteresuotumo, nenoro dar niekada nemaciau.Neprofesionalus bendravimas su klientais. Darbuotojai tingi dirbti. Kilus klausimams ar problemoms nesugeba padėti. Gerai kad yra kitos draudimo bendroves.
Daugiau nesidrausiu šitoje kontoroje ir kitiems patariu NESIDRAUST per juos 3 savaites vazinejau be draudimo kol policija bauda uždejo.Kitos bendroves ŕupinasi savo klientais.isanksto paskambina
pasiulo pratest sutarty.o čia nusišvilpt ant.....
Diana 2018-05-07 19:46:07
o tai kur tada dingo tie tipo 25 tukstančiai litų už pragyventus 25 metus kartu su sutuoktiniu?Diana
Mes drausti buvome ne litais, o talonais.
Reda 2018-05-06 23:34:45
Taip tikrai, kadangi mūsų vienkartinė įmoka buvo 600 talonų, tai draudimas mums išmokėjo 90 €.
Diana 2018-05-06 00:34:54
ar jums ponia Reda draudimas tikrai ismokejo uz draudima pinigelius?
Reda 2018-04-04 19:47:03
Esu labai dėkinga Reginai Jasiūnienei Vilniaus pardavimų palaikymo ir plėtros skyrius klientų aptarnavimo grupės vadovei, kurios dėka gavau"Savanoriško sidabrinių vestuvių draudimo" (buvau drausta "Preventos"draudime prieš 25 metus talonais) išmoką. Panevėžyje man buvo pasiūlyta tą draudimą išmesti arba pasilikti atminčiai, nes jokios išmokos nebus. Ačiū Jums, Regina, Jūs esate profesionalė.
ar jums ponia Reda draudimas tikrai ismokejo uz draudima pinigelius?
Laba diena, sugalvojau parasyti skunda uz punkta kuriame skaiciuojamas nusidevejimas, mes turejome auto ivyki kuriame buvome pripazinti nekaltais, musu masina buvo tvarkoma servize, kadangi automobilis kurio netekome ir ji remontavome buvo reikalingas norejosi ji kuo greiciau atsiimti, todel sutikome kad ji kuo greiciau atsiimti, be to kad net nezinojome kad galima is draudimo prasyti pakaitinio auto, apie tai mes nebuvome informuoti, kai masina sutvarke as dar norint ja pasiimti turejau susimoketi 100 e, klausimas iskilo toks? Kas kaltas ? Ir kodel as turiu moketi ? Jeigu pagal keliu eismo taisykles esu nekaltas, o pagal draudimo tvarkimo taisykles esu kaltas, beto kad mano transporto rinkos verte nukrito nes jis jau yra dauztas as dar turiu susimoketi uz dalis kurios buvo pakeistos, ar mano beda kad jos buvo sugadintos per ivyki, jos puikiausiai veike iki tol ir dar butu veikusios, taciau draudikai visada atsako vienu sakiniu toks istatymas pagal kuri mes ir skaiciuojame nusidevejima, tada klausimas kam jus reikalingi? Ar padeti zmonems ar sukelti problemoms? Taip iseina jeigu tu kaltas tai pasitrauki nuo atsakomybes, o jei nukentejes tai, dar ir kaltas nes tau reikia moketi... Tai kuom geriau buti? Tai gal laikas butu perzvelkti istatymu baze kurioje kaltininkas neisvengtu atsakomybes tol kol, nukentejusiajam nebus atlyginta zala.
Tragiska kompanija, kuri atsitikus nelaimei ignoruoja. Sneka graziai tik tada, kada draudima prastumti nori. O konsultantai pakele ir isgirde beda iskart meta rageli.
Esu Jusu klientas ir labai patenkintas nepriekaištingą vadybininko Aldona Kildišienė darbą, kuris ne tik operatyviai reaguoja į įvairias kasdienes užklausas, bet ir suteikia naudingų patarimų
Dabar gavau kompensacija uz televizoriaus gedima /pagal turto draudimo liudijimas nr 710 300 254848/
Esu labai patenkintas Jusu darbu, aš patarsiu jūsų paslaugas kitiems klientams.
Solovejus Kazimiras
esu labai pasipiktinusi ne tiek pacia bendrove, kiek Kedainiuose, prie Regitros dirbancia atstove ar agente kaip ji ten vadinasi.Draudeme vakar automobili, domino civilinio draudimo kainos 12.6 ir 3 men kainos.Atsakymas buvo 130, 76 ir 63, pasitikslinus ar tikrai pusei metu 76, patvirtino kad taip, kad labiau apsimoka taip draustis nei 3men, apdraudem ir tik grizus pamatem kad apdrausta 5men!!!ant poliso nei tel nr, nei pavardes, nieko, , , snd savininkui nuvykus-isvarte taip, kad sistema taip ismete kad tokios kainos, kad pusei metu butu brangiau.Brangioji darbuotoja, mes jusu net neklausem 5 men kainos!!!!skambinau jai tel, be galo arogantiska, pikta ir teisi, galu gale kaip ir pripazino kalte, sakiau antrad noreciau kad klaida istaisytu, grazintu pinigus, sako bus antrad velu.db savaitgalis, bet tikrai taip nepaliksiu, tikra apgavyste, pasako kaina 5men, vietoj puses metu-atrodo kaina tinkama, o va pasirodo brangu, gal mes butume Lietuvos draudinme apsidraude, nes salia dirba.TIKRINKITE VISADA IR VISKA KA PARASO!!!

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: Pylimo g. 41, LT-01308 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiestis, LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Sakartvelas atidaro oro susisiekimą su Baltijos šalimis
Sakartvelas atidaro oro susisiekimą su Baltijos šalimis 07-08 12:33
Sakartvelas atidaro oro susisiekimą su Lietuva, Latvija, Estija, Vokietija ir Prancūzija, pranešė Sakartvelo premjero Georgijaus Gacharijos atstovas spaudai.
Pratęsiama lėktuvais ir keltais atvykstančių asmenų kontrolė
Pratęsiama lėktuvais ir keltais atvykstančių asmenų kontrolė 07-08 12:02
Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo pratęsti vidaus sienų kontrolę 30 dienų, t. y., iki rugpjūčio 15 d. 24 val. Iki šios datos siūloma vykdyti į šalį atvykstančių asmenų patikrinimus prie...
"Eika" butų projektui paskolą gavo iš Šiaulių banko
"Eika" butų projektui paskolą gavo iš Šiaulių banko 07-08 11:44
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Eika" daugiabučių kvartalo Vilniaus Naujamiestyje "Baltas lapas" plėtrai skolinasi iš Šiaulių banko.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 126,95 +6,78%