Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ERGO Life Insurance SE

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ERGO Life Insurance SE

Atsiliepimai apie ERGO Life Insurance SE

ERGO draudimas

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie ERGO Life Insurance SE

Prieš keletą minučių sulaukiau skambučio iš Ergo dėl gyvybės draudimo. Labai agresyvi konsultantė, siūlė susitikti, aptarti visus niuansus dėl gyvybės draudimo, tačiau nenori net girdėti, kad yra neaktualu ir nenoriu susitikti netikslingai. Pakėlė net balso toną ir susinervimo, tikrai nemalonu net kalbėtis su tokiais darbuotojais. Jokios pagarbos klientui, kad jis turi kitą nuomonę nei Ergo darbuotojas. Tai suabejojau ar toliau naudotis Ergo paslaugomis. Tikrai nerekomenduoju kities, nes su tokiu darbuotojų požiūriu į klientą, net nesinori su šia įmone turėti reikalų.
Esu nukentejas nuo ergo kliento pagal civilini draudima, apvaziavau jau sesis servizus, niekaip nesugeba ivertint zalos, nes pastovei truksta tai dokumentu, nuotrauku, ar kitu nesamoniu, pastoviai issisukinejimai is ju puses, tempia guma jau dvi savaites, ir galo nera.Zalu ekspertai "vaikai" kurie nesugeba ivertint zalos, skambineja vis skirtingi darbuotojai, ir dar bando duoti spaudimo, bet isgirde kad jiem nepasiduodi, sako mes jums dar perskambinsime :D zodziu linkiu jiem greiceu bankrotuoti !
Dirba visiškai savo darbo neišmanantys asmenys, nes įvykus eismo įvykiui esu kaltininkė, iškart pripažinau kaltę ir užsipildėm deklaraciją. Sekančią dieną ją pristačiau Ergo, kad užfiksuotų įvykį. O kai nukentėjusysis nuėjo dėl žalos, nepriėmė jo deklaracijos, nes skubiai bepildydami padarėme formalumo klaidą su parašu. Man Ergo nepasakė jog blogai, priėmė kaip gerą, o dabar gavau šaukimą į policiją ir dar 30Eur baudą, vien už tai kad Ergo draudimas priėmė mano deklaraciją, o nukentėjusiojo ne. Turi jam atlyginti mano padarytą žalą, aš sau nieko neieškau, pati viską susitvarkau, bet už ką bauda, jei viskas apiforminta ir viso dokumentai iš mano pusės pateikti draudimui??? Aš turiu dirbti draudikų darbą ir kaskart klausinėti ar viskas gerai, ar nieko netrūksta??? Tai už ką jums algą moka???
Tikrai labai ne konkreti įmonė. Turėjau eismo įvykį bet per savaitę laiko niekas nesugebėjo susisiekti.
Visiškai neadekvatus pasiūlė remontui 1360€ suma man nesutikus mašina nuvezus į servisą serviso darbuotojai paskaičiavo sąmata 3500€ draudimas pasakė, kad mašina tiek nekainuoja mašina bus nurašyta ir pasiūlyta suma pagal rinkos verte, laukus 2sav. Pasiūlė 1400€ kas yra neadekvatu kai mašinos rinkos kaina virš 3000€. Su klientais nesiskaito vertintojas kalba kaip su žemesnės klasės atstovų nei sąmato nei kuo pagrįso tokia sumą nieko neatsiusta.
Tai visiskai netliekanti pareigu bendrove.masina sudauze man ir zmogus buvo apsidraudes ergo bendroveje tai dvi savaites nesugeba apskaiciuot zalos.paskanbinus sako turim daug ivikiu praeina dar savaite jie teigia kad mazina nestiprei sudauzyta vazinet galima nu kaskokia siaubinga bendrove.zmones nesidrauskit sitoj a******u bendrovei
Siaubingi darbuotojai atstovaujantys imone. O jie ir yra veidas. Niekam nerekomenduociau cia draustis. Elementari imones politika neorientuota i klienta ir pagarba jam. Skundai niekur nenukeliauja toliau paprastu darbuotoju. Viena darbuotoja gruodzio 31d. atsiunte regreso reikalavima ir tiesiog pasveikino su Naujais metais. Kita darbuotoja pazadejus viena, taip ir nesugebejo to padaryti. Labai nusivyliau. Negaliu patiket kad siais laikais tarptautine imone leidzia savo darbuotojams taip elgtis. Labai nerekomenduoju.
Apgailėtina. Sulaukiau skambučio iš jūsų darbuotojos ir man primygtinai buvo siūlomos visokios draudimų variacijos nuo nelaimingų atsitikimų. Aš pasakiau aiškiai, kad kalbėti negaliu ir manęs NEDOMINA. Konsultantė klausinėjo ar aš dirbu, ar turiu šeimą ir kitų asmeninių klausimų TELEFONU. Klausykit ar pas jus yra kokie aptarnavimo kokybės mokymai??? Dar paklauskit kiek uždirbu ir kur išleidžiu savo pinigus.Jokio etiketo, pagarbos ir padorumo, o tokia didelė kompanija....
Mano patirtis su Ergo draudimine kompanija baisi. Turejau traumą. Išmustas dantis krepšinio kamuoliu. Kreiptasi iškart po įvykio, aprašyta eiga detaliai prašyme dėl žalos. Po menesio su viršum tylos sulaukiu tokio skambučio iš Ergo. Skambina pikta nepatenkinta darbuotoja, visais įmanmais būdais išsisukinėja, reikia jiem rentgeno nuotraukos, patikslinu, dantis numuštas likusi perlūžusi šaknis. Kam rentgenas jei ir taip aišku su tuo dantim traukiams. Paskui klausia, o tai gal taisytas kažkada buvo, o koks jiem reikals. Draudžia juk nuo traumų. O patyrus traumą išvedžioja visais įmanomais būdais kad traktuot ne traumą. norsds aiškiai gydytojos surašyta forma. Paskambinusi ponia man dar aiškina toliau gydytoja ale kūdai čia parašė. Ką rašyt, parašė tiek kiek reiki ir ką reikia. Išklausiau tos piktos žalų skyriaus darbuotojos ir padėjau ragelį. O reziumė toks, kad kitas draudimas be jokių ceremonijų draudiminį įvykį apmokėjo per d.d. Tai kas čia su Ero- šaraškinų kontora. Jau du mėn išvedžiojimų ir t.t Žodžiu nebesitikiu aš iš jų nieko gaut. Ir nerekomenduoju niekam į šitą reikalą kišt pinigėlų ir netikėt jų paistalais kad draudia net nuo uodo įkandimo. Pasimokiau as su ta bendrove. Viešinsiu kur tik galėsiu ir į spaudą parašysiu juolab kad turiu kito draudimo priimtą sprendimą dėl draaudiminio įvykio.
ergi nesidrauks If irge ne LD irge ne BTA irgi ne TAI kur tada draustis? :D visi draudimai turi savo minusu.As visa gyvenima nesidraudziu ir neverkiu.
Visiskai NEREKOMENDUOJU! Nei del asmens draudimo nei del turto! Pries kelis men vyras buityje su atsuktuvu issidure aki.iki ivykio mate puikiai vienetukus.po ivykio praktiskai nebemato su viena akim, mato tik 0.2. Sis draudimas uz sitokia trauma ismokejo tik 60€! Kitas ivykis su turto draudimu kada virtuvej ivyko vandentiekio avarija kada nieko nebuvo namie.virtuvinis paskendo, ko pasekoje ji visa ispute ir eme puti. Sis draudimas is tai ismokejo 111€. Net nzn ar juoktis cia ar verkti.
Tikrai nesidrauskite čia.. Buvo paskambinta ir paklausta kada bus paskaičiuota žala ir ar man priklauso pakaitinis automobilis iki kol bus suskaičiuota viskas, tai antru klausimu iš manes buvo išsijuokta ir jūsų "draudimo ekspertas" pasakė, kad max dienai ar dviem, gali duoti pakaitinį automobilį o į pirmą buvo totaliai grojama per sąžine ir sakoma, kad nustums visus kitus reikalus ir svarstys mano, nes aš mat jam spaudimą darau. Visiškai jokios pagarbos klientui, 0 profesionalumo ir 100 proc. garantuoju, kad reikės nepriklausomo tyrėjo, nes jau iš jo žodžiu ėjo suprasti, kad jo manymų čia nieko mašinai nėra nutikę. Taip pat jūsų "ekspertas", matosi yra visiškai suinteresuotas neskičiuoti žalos dydžio, nes kokius 5 kartus siulė vartyti automobilį į servisą ir nelaukiant žalos patvirtinimo ten taisytis ir tokiu atbeju, būtų suteiktas pakaitinis automobilis.. Tuo pačiu noriu paklausti, ar iki tol, kol yra svarstomas žalos dydis, ar priklauso pakaitinis automobilis?? Kai tik baigsis draudimas, tikrai čia nebesidrausiu, totali nesamonė, kai taip nesiskaitoma su žmogumi.
Esu labai nustebusi, gerąja prasme, dėl Ergo kelionių medicininio draudimo. Keliaujant visada draudžiuosi kelionių medicininiu draudimų ir traumų draudimu (dažniausiai renkuosi kompaniją, siūlančią gerą kainą ir geras apsaugų sumas). Paskutinį kartą bekeliaujant svečioje šalyje patyriau traumą, kreipiausi ekstrą į gydymo įstaigą, kuri suteikė pirmąją pagalbą ir išrašė reikiamas priemones bei medikamentus gydymui. Registravau įvykį telefonu ERGO kompanijoje dar prieš važiuojant į gydymo įstaigą, man buvo pasiūlyta pagalba, jei tokia bus reikalinga, visais klausimas. Susirinkau reikiamus čekius, išrašus ir grįžusi į Lietuvą pateikiau visą informaciją ERGO elektroniniu paštu. Sprendimas dėl kompensavimo ir visi pinigai už patirtas su trauma susijusias medicinines išlaidas buvo pervesti į mano sąskaitą tą pačią dieną. Žiūrėsim, kaip toliau klostysis su antra draudimo dalimi - traumos faktu, tačiau kol kas šią draudimo kompaniją "užskaitau" ir tariu AČIŪ
Liuda 2018-07-27 18:07:29
Esu laaabai nusivylusi Ergo draudimo paslaugomis.2018.07.25.d.I vyko autoivykis, del kurio buvo kalta kita vairuotoja Kuri ir sukele avarija, jso draustas automobilis Ergo draudimo..Apgadintas mano automobilis. Po ivykio paskambinus pazadejo duoti pakaitini automobili, nes esu neigali zmogus, su socialiniais poreikiais, po sunkiu operaciju, reikia vykti I kitus miestus gydymui.
Bet tik pazadai, kiekviena diena tik zodziai. Ir del apgadinto automobilio negaliu jo susitvarkyti normaliai, atseit as pati turiu tvarkytis. Buvo smugis I galini dali, I prieki, taiso tik prieki, O kita tvarkytis uz savo pinigus. Issiderino kompiuterio parodymai, irgi kalta pati. Kaip gydytis, kuo vaziuoti I gydymo proceduras? Ir taip jau vaziuoju taksi. Nebeatsako nei I skambucius, nei i laiskus. Ignoravimas. Kaip gydytis?. Kam zadeti, jei to net nedarote? Melas, sukciavimas ir tuscias kalbos is Ergo darbuotoju.Ir ko gero dar su servizais sutarta kaip ir ka taisyti. Pirma diena ispidi padare lb gera, bet kada prieita prie darbu, tik melas ir apgauta, ir dar kaltinimai ir taip nukentejusiam zmogui.Nesidrauskite Toje imoneje ir neduok Dieve I jus isires Ergo draustu automobiliu, automobili tvarkytis tik dalinai, nes tuojau apkaltins jus pacius.. Labai nesaziningai dirbanti imone!
Gerbiama Liuda,
pirmiausia raštu parašykite prašymą, , Ergo"draudimui, kad suteiktų pakaitinį automobilį.
Toliau nuvažiuokite į Jų siūlomą normalų servisą, kad įvertintų viską.
Jei jie nesutiks, tada kreipkitės į nepriklausomus ekspertus.
Parašykite pretenziją dėl turtinės ir neturtinės žalos.
Sėkmės...
Sveiki, pats blogiausias draudimas, koks tikriausiai yra Lietuvoje. Labai malonus, kol sumoki pinigus, paskui viskas, atsitikus ivykiui nieko visiskai negausit, mano nuomone jei tik turite galimybe nesudarinekite sutarciu su ERGO, man cia buvo pamoka, nors visi senai kalba, ergo su zalu atliginimu pats problematiskiausias draudimas.
Prieš 13 metų su ergo sudarėme studijų draudimą visus metus mokėjome įmokas laiku, bet kai atėjo laikas atsiimti pinigus tiesiog nusivyliau draudimu, net negali atgauti įneštų pinigų jau nekalbant apie infliaciją jeigu sutartį nutrauksi ankščiau laiko tai ir be kelnių liksi
ERGO klijentu tikrai nereikia. Tokio abejingumo, nesuinteresuotumo, nenoro dar niekada nemaciau.Neprofesionalus bendravimas su klientais. Darbuotojai tingi dirbti. Kilus klausimams ar problemoms nesugeba padėti. Gerai kad yra kitos draudimo bendroves.
Daugiau nesidrausiu šitoje kontoroje ir kitiems patariu NESIDRAUST per juos 3 savaites vazinejau be draudimo kol policija bauda uždejo.Kitos bendroves ŕupinasi savo klientais.isanksto paskambina
pasiulo pratest sutarty.o čia nusišvilpt ant.....
Diana 2018-05-07 19:46:07
o tai kur tada dingo tie tipo 25 tukstančiai litų už pragyventus 25 metus kartu su sutuoktiniu?Diana
Mes drausti buvome ne litais, o talonais.
Reda 2018-05-06 23:34:45
Taip tikrai, kadangi mūsų vienkartinė įmoka buvo 600 talonų, tai draudimas mums išmokėjo 90 €.
Diana 2018-05-06 00:34:54
ar jums ponia Reda draudimas tikrai ismokejo uz draudima pinigelius?
Reda 2018-04-04 19:47:03
Esu labai dėkinga Reginai Jasiūnienei Vilniaus pardavimų palaikymo ir plėtros skyrius klientų aptarnavimo grupės vadovei, kurios dėka gavau"Savanoriško sidabrinių vestuvių draudimo" (buvau drausta "Preventos"draudime prieš 25 metus talonais) išmoką. Panevėžyje man buvo pasiūlyta tą draudimą išmesti arba pasilikti atminčiai, nes jokios išmokos nebus. Ačiū Jums, Regina, Jūs esate profesionalė.
ar jums ponia Reda draudimas tikrai ismokejo uz draudima pinigelius?
Laba diena, sugalvojau parasyti skunda uz punkta kuriame skaiciuojamas nusidevejimas, mes turejome auto ivyki kuriame buvome pripazinti nekaltais, musu masina buvo tvarkoma servize, kadangi automobilis kurio netekome ir ji remontavome buvo reikalingas norejosi ji kuo greiciau atsiimti, todel sutikome kad ji kuo greiciau atsiimti, be to kad net nezinojome kad galima is draudimo prasyti pakaitinio auto, apie tai mes nebuvome informuoti, kai masina sutvarke as dar norint ja pasiimti turejau susimoketi 100 e, klausimas iskilo toks? Kas kaltas ? Ir kodel as turiu moketi ? Jeigu pagal keliu eismo taisykles esu nekaltas, o pagal draudimo tvarkimo taisykles esu kaltas, beto kad mano transporto rinkos verte nukrito nes jis jau yra dauztas as dar turiu susimoketi uz dalis kurios buvo pakeistos, ar mano beda kad jos buvo sugadintos per ivyki, jos puikiausiai veike iki tol ir dar butu veikusios, taciau draudikai visada atsako vienu sakiniu toks istatymas pagal kuri mes ir skaiciuojame nusidevejima, tada klausimas kam jus reikalingi? Ar padeti zmonems ar sukelti problemoms? Taip iseina jeigu tu kaltas tai pasitrauki nuo atsakomybes, o jei nukentejes tai, dar ir kaltas nes tau reikia moketi... Tai kuom geriau buti? Tai gal laikas butu perzvelkti istatymu baze kurioje kaltininkas neisvengtu atsakomybes tol kol, nukentejusiajam nebus atlyginta zala.
Tragiska kompanija, kuri atsitikus nelaimei ignoruoja. Sneka graziai tik tada, kada draudima prastumti nori. O konsultantai pakele ir isgirde beda iskart meta rageli.
Esu Jusu klientas ir labai patenkintas nepriekaištingą vadybininko Aldona Kildišienė darbą, kuris ne tik operatyviai reaguoja į įvairias kasdienes užklausas, bet ir suteikia naudingų patarimų
Dabar gavau kompensacija uz televizoriaus gedima /pagal turto draudimo liudijimas nr 710 300 254848/
Esu labai patenkintas Jusu darbu, aš patarsiu jūsų paslaugas kitiems klientams.
Solovejus Kazimiras
esu labai pasipiktinusi ne tiek pacia bendrove, kiek Kedainiuose, prie Regitros dirbancia atstove ar agente kaip ji ten vadinasi.Draudeme vakar automobili, domino civilinio draudimo kainos 12.6 ir 3 men kainos.Atsakymas buvo 130, 76 ir 63, pasitikslinus ar tikrai pusei metu 76, patvirtino kad taip, kad labiau apsimoka taip draustis nei 3men, apdraudem ir tik grizus pamatem kad apdrausta 5men!!!ant poliso nei tel nr, nei pavardes, nieko, , , snd savininkui nuvykus-isvarte taip, kad sistema taip ismete kad tokios kainos, kad pusei metu butu brangiau.Brangioji darbuotoja, mes jusu net neklausem 5 men kainos!!!!skambinau jai tel, be galo arogantiska, pikta ir teisi, galu gale kaip ir pripazino kalte, sakiau antrad noreciau kad klaida istaisytu, grazintu pinigus, sako bus antrad velu.db savaitgalis, bet tikrai taip nepaliksiu, tikra apgavyste, pasako kaina 5men, vietoj puses metu-atrodo kaina tinkama, o va pasirodo brangu, gal mes butume Lietuvos draudinme apsidraude, nes salia dirba.TIKRINKITE VISADA IR VISKA KA PARASO!!!
Man apgadino automobili, sparna buferi rata, nenori ergo atlyginti uz buferi ir rata. Per telefona kaip pareigunai man jie sako ne jusu buferis neapgadintas... neina priskambinti jiem, telefono nekelia vilniaus zalu centras. Jei kada pakelia paprasius sujungti ar duoti numeri ergo zalu skyriais vadovo, neduoda ir sako nereikia. Pasibaisetina draudimo bendrove, draudima per metus padidino 110%, paimti pinigus pirmi jie, , kai reikia ismoketi nemoka.. turejau kaip nukentejes reikalu su bta draudimu tai jokiu problemu nekilo su jais ir maloniai bendravo. O ergo pacangaliai sneka net kalbeti normaliai nemoka.... akivaizdzios apgadinimo zymes yra, o ergo sako ne nera ten senai buvo.virsune. Iejus i puslapi informacijos nera kaip susisiekti su vadovais, su nei vienu vadovu neina susisiekti...
Su Ergo teko susidurti 2 kartus. Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu.Viena karta kaip su kaltininko TVPCA bendrove, kita karta pagal Kasko. Abu kartus zala atlygino (suremontavo) pilnai ir greitai, be jokiu gincu ar raginimu. Kasko atveju suteike apynauji pakaitini automobili kol buvo remontuojamas musu. Jokiu pretenziju neturim. Teko susidurti ir su kita draudimo bendrove (kaltininko). Automobili remontavo (ju nurodytam servise) 3 menesius, zala atlygino tik dalinai, dali sugadinimu pripazino kaip nesusijusiusiais su eismo ivykiu ir t.t.
Imonė, kuriai žmogus vertas tik centų jei juos reikia išmokėti arba Eurų jei juos reikia priimti. Dirba homo sovieticus, kurie nežino pusės įstatymų ir argumentuoja tais, kurie jiems naudingi. Darbą atlieka kuo lėčiau, nekompetentingiau, su nuliu pagarbos, be jokio entuziazmo, ginasi įmantriais procesais, matyt perdaug priemė iš vieno teisės universiteto kuriame paskaitu niekas nelanko, bet visi diplomus gauna...
Ergo draudimo įmonė yra visiškai nekompetetinga. Žmonės, nepasitikėkite!
Po autoivykio reikejo pakaitinio automobilio, Ergo pasake kad reikes savaite palaukti kol ekspertas nuspres ar mum tikrai reikalingas pakaitinis automobilis. (ivykis ne del musu kaltes ko pasekoje automobilis buvo paliktas autoservise remontui). Pasakius ergo vadybininkui kad butinas automobilis kuo skubiau sake kad teks laukti savaite. Is autoserviso buvo isnuomotas pakaitinis automobilis nes nuvaziavus i ERGO atstovybe ir paaiskinus vadybininkei kokia situacija, pasakius kokiua pakaitinio automobilio kaina parai buvo pasiektas susitarimas kad ERGO padengs pakaitinio automobilio islaidas (Kaip jie ir privalo padaryti). Buvo parasytas prasymas del islaidu padengimo ir viskas buvo tvarkoje. praejus po ivykio apie 2 mensiams ERGO staiga atsisako sumoketi uz pakaitinio automobilio nuoma (300e) uz svi savaites kol buvo remontuojamas mano automobilis ir pareiskia kad padengs tik 200e nes ju ekspertas nusprende kad visgi automobilio nuomos kaina jiem pasirode per didele. Ka as galiu pasakyti..
nekokia kompanija -apgaudineja, meluoja, meta rageli kai nebeturi ka pasakyt, --- bekite visi kuo toliau nuo jos FUI FUI FUI
Kaip apdrausti labai greitai o ivykùs gaisrui pasake kad zalos neatliginsime bukite atsargus
Nesidrauskite ergo draudime tai sukčių ir vagių kompanija. Po nakties radome mašiną apgadinta, o kažkoks žalų ekspertas Rolandas Verikas nustatė, kad ji buvo sugadinta į kelio atitvarą ir draudimo nesumokėjo. Niekaip nesuprantame kaip nevažiuojanti mašiną atsitrenkė į kelio atitvarą.
Ergo strategija yra viena pinigus už draudima paimti, o žala atlyginti kuo vėliau tuo geriau. Aš asmeniškai troleibusu važinėju jau trečia savaitė. Nes jie vis skaičiuoja žiūri galvoja. Jiem tiktų šūkis paimti pinigus kuo greičiau o išmokėti kuo vėliau.
Janina Dombrovskienė
2017-05-16 08:14:07 IP 78.63.128.218
ERGO operatoriai dirba puikiai, maloniai bendravo, pažadus vykdė, po automobiliuko žalos įvertinimo greitai persiuntė į sąskaitą pinigus.Nors iš pradžių kėlė nerimą vertintojas, siekdamas sumenkinti žalą, bet viskas baigėsi gerai. Esu patenkinta galutiniu rezultatu.
Gailiuosi, kad pasirinkau draudimo kompaniją ERGO, kuri vienašališkai daro žalos atlyginimo vertinimą ir neatstovauja klientų interesų. Pusę metų darbuotojas buvo nedarbingas, o apskaičiuota atlyginimo suma (apie 87 eur.) mažesnė už patirtas sugaišto laiko draudimo administravimo išlaidas. Niekada daugiau nesirinksiu ERGO kompanijos, taip pat nesirinkti patarsiu draugams ir pažįstamiems.
pateikiau prasyma kompensuoti islaidas el.budu.gavau atsakyma, kad pinigai bus pervesti per 3-5d.d, praejo jau 2 savaites ir nei pinigu, nei atsakymo kodel neperveda.prirasyta daug el.laisku, bet kaip i siena, gaunu tik automatu siunciama zinute, kad pranesima gavome netrukus susisieksime jei reikes daugiau informacijos.paskambinti bandziau- vel gi, netinkamu metu paskambinau. zodziu gaudyk veja dabar laukuose... visiskas ignoravimas.
Ingrida 2017-01-17 19:31:36
Trumpai apie savo karčią patirtį ERGO gyvybės draudime. Kaip sakoma, kad mokomės iš savo klaidų, bet šiuo atveju, norisi perspėti visus, kviečiamus dirbti šioje draudimo kompanijoje - tegul kitų klaidos jums būna labai svarbus perspėjimas neturėti nieko bendro su ERGO. Pradžiai pakiša darbo sutartį (visą pluoštą popierių), kad juos pasirašytum, nori perskaityti, bet pasako, kad „persiskaitysi paskui“ (aišku patiklumas ne pasiteisinimas), o paskui, po kurio laiko išlenda visi „perliukai“ susiję su šia darbo sutartimi kurią pasirašai nepersiskaitęs. Bandai iškilusius klausimus (susijusius su darbo sutartimi) užduoti vadovui, bet jis neatsako ir visokiausiais būdais išsisukinėja, bandai klausti kitų darbuotojų - jie būna iš anksto perspėti nepasakoti visų „kabliukų“. Ir taip, diena iš dienos, sužinai vis kažką tokio, dėl ko tikrai tokiom sąlygom nebūtum prisiėmęs visų „įsipareigojimų“. Nors dirbi su individualios veiklos pažyma, pats moki visus mokesčius, bet turi vykdyti kažkokius jų „planus“, pastovus psichologinis spaudimas dėl skambučių kiekio, kuriais ieškomės potencialių klientų susitikimams, suplanuotų susitikimų skaičius. Aišku kiekvienam savo, bet jei keli reikalavimus, tai ir pats turi kažkuo įsipareigoti (čia būtent akmuo į ERGO daržą). Pradžiai ieškaisi artimųjų ir draugų tarpe norinčių sudaryti gyvybės draudimo sutartį, bet norinčių VIENETAI, svetimų prikalbinti nepavyksta, įkyrūs mūsų skambučiai juos tiesiog erzina, o iš atėjusių išklausyti mūsų pasiūlymo, kategoriškai reikalaujama paimti ne mažiau 10 telefoninių kontaktų, per dieną skambučių „planas“ ne mažiau kaip 30. Ir taip pasaka be galo. O po to prasideda: pasirodo, jei stengiesi, ieškai ir randi žmonių kurie sudaro gyvybės draudimą ir dar įvykdai „planą“, atitinkamą skaičių per vieną mėnesį (beje, dar yra kiekis sutarčių, kurias privalai sudaryti per tam tikrą laiką), tau moka tokį kaip ir priedą, kurį vadiną motyvaciniu priedu, o jei nusprendi išeiti iš to „pelningo ir gerai apmokamo darbo“, nes draugų ir artimųjų ratas pasibaigė, turi tą priedą grąžinti, nes nutraukei darbo sutartį anksčiau laiko, nors apsidraudusieji liko, o kitų norinčių nebeturi jau ilgiau kaip du mėnesius ir už tai negauni jokios algos. Kaip ir ėjai į darbą, stengeisi ir įvykdei - mokėjo, o išeini, nes randi kitą darbą - atiduok ką gavai. Logikos nulis. Nesistebiu, kad ERGO vyksta pastovi darbuotojų kaita
oi man irgi teko pakliuti pas juos, istisas terorizavimas tiesiog, kad visus gimines ir artimuosius pirmiausiai santazuociau apsidrausti, o jei plano neivykdai tai ir ate tavo alga:) mokymu jokiu tik spaudimas parduoti. net draustis ergo kompanijoje nebenoreciau kai pamaciau vidine virtuve.
Kaunietis 2016-10-12 12:24:38
Sveiki, mano automobilis draustas Ergo kasko draudime, buvo draudiminis ivykis. Paskaiciavo atmetus francize (300litu), 427eur, paskambinau ir nuvykau i automobiliu "srota", uz detales be darbu samatos, man paskaiciavo 740eur, kituose srotuose panasi kaina + -, gryzau i draudima pas nemandaguji ir neprofesionaliai dirbanti SAULIU ABRAITI. Pasiteiravus kur tokias kainas isgalvojo daliu ijunge visos Lietuvos naudotu autodaliu skelbimus, ir Vilniuj tiek ta detale, Klaipedoj tiek, ir t.t. tai pagal ji as turiu per visa saly apvaziuoti susipirkt detales. Kreipiausi i nepriklausoma eksperta, paskaiciavo keleta daugiau apgadinimu rades, nei Ergo. Suma isaugo i 3416eur. Nuvykus i Ergo draudima SAULIUS ABRAITIS pradejo juoktis issidirbinet, neva as pats padariau ta isvada nepriklausomo eksperto. Pasakiau, kad skusius auksciau i LIETUVOS BANKO DRAUDIMO PRIEZIURU KOMISIJA, nes pas Ergo valdininkus nelabai verta kreiptis visi dalinasi pinigais uz BONUSUS, taip elgiasi ir SAULIUS ABRAITIS, kuo maziau paskaiciuoja jums draudimo ismokos, tuo menesio gale jam didesnis BONUSAS. Perskambino uz keletos dienu perskaiciaves, pasake kasko draudimas pagal istatymus nesivadovauja nepriklausomo eksperto isvadomis, nors pries tai sake jeigu netinka suma kreipkis i nepriklausoma eksperta ar duok i teisma! Kadangi i teisma duoti galimybes nelabai leidzia, tai ismokos gavau 1148, 29 eur, o jis pasake raudonu visu veidu is gedos - jog taip nesake... Mokam uz draudima pinigus visi, tik kai reikia atlyginti zala vargai didziausi...nors apmoketi turi per 30 kalendoriniu dienu. Daug gincu, laiko ir po nepilnai 2 menesiu pavedima atliko. Tad linkiu nepapulti pas SAULIU ABRAITI DIRBANTI ERGO DRAUDIME - KAUNE PRAMONES 19 pr. Sveikata, laikas, nervai, pinigai - jo deka eikvojama, ir stipriai! Sekmes.
Tikra tiesa!!! Visiškas neprofesionalumas! Jokios pagalbos atsitikus įvykiui tik klaidinimas. Jei norit realios pagalbos ERGO nesidrauskit!!!
Baisu padidarė paskaicius apie ergo.norėjau drausti visa seima sveikatos draudimu bet supratau kad buciau padares didele klaida.aciu visiems uz komentarus bandtsim ieskoti kitos bendrovės.
iti nevykusi draudimo bendrovė, nes bendrovės ekspertas niekaip nesugebą paskaičiuoti žalos - atsiradusios dėl kojos lūžio. Tai tęsiasi mėnesių mėnesius. Draudimo bendrovės ekspertui neįmanoma prisikambinti, ar kaip kitaip susisiekti. o į el.paštu išsiųstus Raštus, Prašymus ir Dokumentus - net iš mandagumo neinformuoja, kad dokumentai gauti ae pnš. - ką jau bekalbėti kad aplamai nieko neatrašo. TAI AKIVAIZDUS BENDROVĖS KLIATŲ IGNORAVIMAS.
Būsimi klientai būkite atsargūs prieš pasirašinėdami sutartis su šia bendrove!
Pasirodo, Siauliuose Ausros al., isikurusioje Ergo atstovybeje dirba tikros tardytojos, psichologes, kuriu geriau nieko neklausti, nes padarys savas isvadas.Situacija buvo tokia domejausi kasco draudimu, kokios kainos vaziuojant i kitas Europos valstybes, kaina pasake- viskas gerai, kadangi turiu minciu, bet nesu apsisprendes uzsiimti keleiviu pervezimu i uzsienio valstybes, tai pasidomejau kiek kainuotu toks kasco draudimas.Darbuotojos to nezinojo, tai pasake, kad duos uzklausa i Vilniu ir duos man atsakyma.Sekancia diena sulaukiau skambucio ir man buvo pasakyta, kad kasco draudimas man is vis nebus suteiktas, argumentuojat tuo, kad as uzsiimsiu pervezimais, nors apie tai tik galvoju ir paklausiau kiek kainuotu toks draudimas, taip ir likau nesuprates ar tokio draudimo kasco neteikia ar kas negerai.Visa laime, jog civilini privalomaji apsidraudziau tik 1 menesiui, paskui planavau draustis metams, po tokio atsakymo gyvenime nieko nebedrausiu siame draudime.
Dainius 2015-06-23 17:11:12
Išvažiuojant iš stovėjimo aikšteles mane pamatęs kitas jaunas vairuotojas sėdėjęs kitame automobilyje kelkraštyje staigiai išvažiavo priešais mano automobili ir stipriai nuspaudęs greičio pedalą iki dugno, kad net mašina pradėjo metyti ėmė lėkti ir tuomet iš po jo ratu visi akmenys pakilo man tiesiai į automobili ir vienas didelis akmuo trenkė į variklio dangti jį įlenkė ir nubrūžino dažus po to trenkė į stiklą stiklas dužo, aš pasivijau automobili sustabdžiau su juo suforminome draudimini įvykį jis pripažino savo kalte nuvykau į jo draudimo kompanija ERGO pridaviau dokumentus viskas gerai, draudimas sake viskas gerai nuostoliai bus atliginti nuvažiavau į servisą pakeičiau priekini stiklą o dėl kapoto laukiau kol paskaičiuos žalos pinigėlių suma praėjo dvi savaite paskambinau į draudimo kompanija, o jie man ir sako įvykis nedraudiminis aš nebežinau ką daryti gal galite pakonsultuoti ką daryti. Tai jie nori pasakyti, kad aš pats kaltas, kad man išdaužė priekini stiklą ir sugadino variklio dangtį nors kaltininkas pripažįsta savo kalte.
Tai nedraudiminis ivykis. man panasiai buvo, bet pagal istatyma jiems nepriklauso panasiu atveju moketi uz zala.Jus turite reikalauti zalos privacia tvarka. Siuo atveju jie teisus.
Neseniai sužinojau, kad kitose ES šalyse su tokio pat dydžio įmokomis, gyvybės kaina yra 10-20 kartų didesnė. dar šį mėnesį nutrauksiu tokį lupikišką draudimą. Juolab, kad litai taip nuvertėjo, o ir tą sumą aš jau seniai visą sumokėjus. Perviršis žadamas nerealus, bet galų gale pasirodo, kad ergo dirba nuostolin (dėl visų gi dirba, iš idėjos :))), tai lieki skolingas.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%