Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ergo Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ergo Lietuva

Atsiliepimai apie Ergo Lietuva, UAB

Išregistruotas: Įsteigus Europos bendrovę.
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Ergo Lietuva, UAB

Blogiausia kompanija is visu draudimu. Apdraustas turtas su pagalba namuose, skambini kvieti meistra sako neskubus atvejis, ieskokites patys meistro o poto mes atlyginsim. Susirandi meistra susitvarkai pateiki saskaitas ir pasirodo tai nekilnojamas turtas mes nemokesim. Pripazysta kad vis delto tai buvo skubus atvejes bet vistiek nenori apmoket. Bendravimas su klientais telefonu siaubas. Skambina sakau dabar negaliu sneket, sako isijunkit garsiakalbi, nekalbekit ir klausykit. (Konsultante Ina Kaleva)
Nerekomenduoju niekam ir pats nutraukiu sutarti
blogas draudimas, nerekomenduojiu!!!
Nerekomenduoju net pykciausiam priesui sios draudimo bendroves.Nes klijentas reikalingas ir idomus tik tol kol neisigalioja draudimas o po to uzsitrenkia visos durys.nenori nei konsultuoti nei priimti konsultacijai.tik telefonu skambinant sako kad priimsim atvaziuokite, bet nuvykus is keliu darbuotoju nepriima nei viena, aceit visos susitarusios ir klijentu laukia nors nei vieno klijento padaliny nera.zodziu norit draudimo turekit tam draudime giminaiciu ar geru pazystamu kitaip mokesit tik pinigus o iskilus klausimams nieks nepades.
Tikrai nerekomenduoju
Nerekomenduoju.Jūratės Malkauskienės netaktiška.O ir šiaip šios bendrovės nerekomenduoju.
Nuoširdžiai ačiū Aleksandrai Pavilionienei už kokybišką ir greitą pagalbą. Jūs super.
Noriu pareikšti padėką Modestai iš Klientų aptarnavimo skyriaus už labai malonų aptarnavimą.
Niekam nerekomenduoju cia draustis! Pirmiausia agentas uztrunka 3 dienas susisiekti (kada pasakiau, kad man skubiai reikia), tada duoda klaidinga informacija ir galiausiai pasirodo, kad tokio draudimo apie kuri man buvo pasakota, jie net neturi. Sugaisau labai daug laiko ir niekada nesirinksiu sios draudimos imones. Neprofesionalu!
Galima draustis bet kur tik ne ERGO, neapsigaukit
Gyvenime ten nesidrausiu daugiau..neišmoka pinigų, pagrindinis jų tikslas išlupti pinigus bet nieko nedirbti klientui..Manne tai tiesiog apgavo, nerekomenduoju jų niekam
Dėkoju draudimo bendrovei ERGO už kokybišką ir greitą draudiminio įvykio išnagrinėjimą. Didelis ačiū žalos ekspertui Robertui Makarskui, Utenos filialo draudimo tarpininkei Rasai Kaušylienei. Ačiū, ačiū, ačiū...
ERGO TAI PRAGARAS NE IMONE JOKIOS ATSAKOMYBES NEI PATARYMO
Žiauru, po auto įvykio praėjo menuo draudimas tyli, kaip šitaip galima nesiskaityt su žmonėmis, apsurdiska bendrove
Savo parašu patvirtinu šiame pranešime pateiktų duomenų teisingumą:
Apdraustojo asmens parašas
(jeigu apdraustasis asmuo yra
nepilnametis, jo įstatyminio atstovo
vardas, pavardė, parašas)

Parašykit kur parašyta Apdraustojo asmens vardas pavardė?
Kodėl nepriimate dokumento tik su parašu?????????????
Igor 2018-05-21 17:30:32
Labas visiems, noriu pasakyti kad dar niekada nemačiau tokios draudimo kompanijos kuri nemoka teisingai apdrausti...privalomu auto draudimu, a*******i kitaip negaliu pavadinti šitą draudima, viska skaitikite, o ypač kas parašyta mažomis raidėmis..nemoka drausti, ir kaltina dar mane..negalima pasitiketi...Žmonės būkite atidūs su šia kompanija...a*******i...
pritariu tikra a******u kompanija, žiurėkit kur merket pinigus nes nebus nėi pinigu nei draudimo.Nemoka nei paskaičiuot žalos, nei nutraukt sutarties neišeina pagal istatimus
Po autoivykio reikejo pakaitinio automobilio, Ergo pasake kad reikes savaite palaukti kol ekspertas nuspres ar mum tikrai reikalingas pakaitinis automobilis. (ivykis ne del musu kaltes ko pasekoje automobilis buvo paliktas autoservise remontui). Pasakius ergo vadybininkui kad butinas automobilis kuo skubiau sake kad teks laukti savaite. Is autoserviso buvo isnuomotas pakaitinis automobilis nes nuvaziavus i ERGO atstovybe ir paaiskinus vadybininkei kokia situacija, pasakius kokiua pakaitinio automobilio kaina parai buvo pasiektas susitarimas kad ERGO padengs pakaitinio automobilio islaidas (Kaip jie ir privalo padaryti). Buvo parasytas prasymas del islaidu padengimo ir viskas buvo tvarkoje. praejus po ivykio apie 2 mensiams ERGO staiga atsisako sumoketi uz pakaitinio automobilio nuoma (300e) uz svi savaites kol buvo remontuojamas mano automobilis ir pareiskia kad padengs tik 200e nes ju ekspertas nusprende kad visgi automobilio nuomos kaina jiem pasirode per didele. Ka as galiu pasakyti..
Nesidrauskit "ERGO" draudimu. s*****i. Pirktas lizingines mašinas apdraudėm Casko ir civiliniu draudimu šioje kampanijoje. Penkis metus nebuvo jokiu gedimu, nesikreipėm jokiais klausimais. Šiandien sugedus vienai iš transporto priemonių, kreipėmės dėl pakaitinio automobilio (vežiojame didelių poreikių nefrologinius ligonius į gydymo įstaigas ir atgal) Ir ka jus galvojate? gryna ta žodžio prasme parodė mums "špygą" (net neprašėme atlyginti remonto nuostoliu).
Nei viena draudimo kampanija kaip Ergo nesielgia taip.
N E S I D R A U S K I T E " E R G O" DRAUDIME
Raimondas 2016-08-31 09:25:07
Visiem visem visem. Zmones bukit atidus drauzdami savo automobilius sita komoanija lupa pinigus uz tai ko dar net nespejai atlikti.
Asmeniskas ivikis : nupirkes masina apdraudziau metam 205 € praejiu 10 dienu masina registrojiu kitu vardu ir uz draudimo perrasima is manes praso 71€ damoketi kadangi keiciasi savininkas. Jai atsizvelgus i Lietuvos zmoniu vidurki tai cia gautosi ketvirtadalis atliginimo. O nedamokejiu draudimas sumazeja net 4 meniasiam tai grinai plesiku kompanija man teko draustis kaikuriose usenio kompanijose taip draudimai pakankamai brangus bet paliginus i jiu atliginima tai normalu. Aferigu kompanija. As suprasciau jai as dar palikciau kompanija ir keisciau i kita bet as lieku toi pacioi kompanijoi bet uz perrasima automobilio ant kito zmogaus paskaicioja vistiek administravimo mokesti kokia neteisibe. Ir aplamai Lietuvoi jos nebuvo ir nebus todel ir bega zmones is tevines isai useneciui seniui subine valo ir gauna tiek kad gali isgiventi tureti automobili islaikiti seima o cia moka uteles ir dar tave nori nurengti kiek imanoma nogiau. Z MONES VENGIT ERGO DRAUDIMA IR APLAMAI BEKIT IS LIETUVOS
Ne nu....brukalas
Apie sia kompanija prirasisiu visose tinklapiose lai zmones zino ir nepakimba ant jiu meskeres. Net ir pinigu susigrazinti nebeimanoma tesog ysisaldo pinigai tipo gal kada drausi. ACIU Givenime su sia kompanija nebetureaiu reikalu kaipnors atitemsiu si laikotarpi ir daugiau net neusiminsiu apie ja o visem pazistamiem gimines artimesem draugam ir pazistamiem tikrai isdeklamosiu ja kaip nekompetetinga kompanija. Suprantama kad jie nelabai kreips i tai demesi o jai dauguma zmoniu nebesidraus sitoi kompanijoi jiu pelnas sumazes gerokai gal apmazes ir draudejiu ir darbo vietu bet mieliau butu kad ta kompanija isvis subankrototu bent jau jausciau sirdes palaima
Tikra teisybe.jai nenoryt problemu tureti nesidrauskyt ergo draudimais.i musu automobili i puole i sona is ergo draudimo draustas automobilis.kvietem policija jie nevaziavo, nes zenklai nesudauzyti ir keleiviai visi sveiki.tai patare uzpildyti deklaracija.uzpilde deklaracija nuvaziavom i draudima pridavem popierius.po savaites is ergo draudimo atvaziavo ekspertas pasake gausit pinigus galyt parduoti automobili.kadangi as jo nepardaviau laukiau pinigu.praejus 2sav paskambino ir pasake jus negausyt nes cia suimitavote avarija.norit pasipelnyti.as nieko nelaukes pasamdziau advokata padaviau i teisma.tai yra teismo laukem beveik 3metus.ir mes ji pralosem.nes ir yrodimai su nepriklausomais ekspertais buvo musu naudai, bet ergo draudimo ekspertai kazkaip pateike kita isvada kad avarijos nebuvo o buvo kontaktas.kiek manau lietuvoj paperkami teisejai advokatai.buvo lidininku ju net nereikejo.ir dabar taip isejo kad as dar ergo advokatui turiu sumoketi 550euru.taip iseina kas daugiau pinigu turi tas valdo.nu nieko ranku nenuleisiu i laikrascius parasysiu ir jai reiks televizija issikviesiu.
Bukit atsargus su ergo ekspertais. Visiskai nepasitykekit jais! Be jokiu dvejoniu, prasykit zalos samatos ir su ja iskart vaziuokit pas nepriklausomus ekspertus. Mane perspejo pazistami, tai jau nepasimeciau, o ir viskas buvo taip, kaip sake... Dalys surasytos buvo ne visos, keiciamos dalys uzpildytos tik kaip "dazomos", o nuvertejimas daliu nerealus. Tad jei tik bus autoivikis su kuo nors is ERGO, iskart prasykit samatos ir keliaukit pas nepriklausomus ekspertus.
Patarčiau nesidrausti ergo draudimu, neatitinka tikrovės, labai ne kompetentingai sprendžia žalos atlyginimo klausimus. labai viskas ilgai užtrunka ir nesumoka visos sumos, o derasi kaip turguje.
leo 2012-06-26 16:17:03
sukciauja neismoka pinigu ir dar nesamoniu pridaro
Jau, kad sukciauja tai tikrai.Ir darbuotojai nekompetentingi, labai idomu ar isviso jie zino ka ten daro be to, kad atlyginima pasiima.Neimanoma eksperto sulaukti, tas atvaziaves tik pavirsutiniskai apziuri masina, i tavo pastabas nekreipia demesio, dar ir pastato tave i durnelio vieta[suprantu, as gi moteriske nieko nenusimanau, bet aciu dievui, kad Ignalina nors musu ir nedidele, bet vyru mes visgi dar turim ir labai geru meistru].Bje vertintojas buvo is Panevezio vardu Mindaugas.Zodziu jis nufotografavo masina ir atsei nusiunte nuotraukas i Vilniu, ir pasake laukit.Laukiam...Nusibodo laukti paskambinau pati ten dave atsakingo uz musu ivyki numeri.Vel skambinu pati.Atsiliepe ponas Mindaugas, labai nustebau kai jis paklause ar neturim nuotrauku is ivykio vietos.ir ar negaletumem jam atsiusti...Nuo kada reikia mum patiem fotografuoti ivykio vieta, gal as kazko nezinau...zodziu kai pasakem, kad neturim mum vel sako-LAUKIT.Tiesa si karta paskambino jis pats, bet pasiule tokia suma, kad jeigu buciau stovejusi, tai buciau nugriuvus, man normaliam servize uz tokia suma tik nuims dureles, o uzsideti jas teks jau paciai.Vienu zodziu PASITYCIOJO.Beje tai uztuko daugiau nei puse menesio.Dabar masiniuka varysiu i serviza, bet vel bijau, kad servizas nenukentetu nuo situ a******u.Ir ar neturejo man pasiulyti kitos transporto priemones, kol si bu remontuojama... NEPASITIKEKIT, SAUGOKITES ERGO DRAUDIMO niekada ten nieko nedrauskit, o jau jeigu jus nukentesit tai apsiginkluokit kantrybe nes ten nemoka dirbti su zmonem ir aplamai neismano savo darbo.
Sveiki. Kai draudziau ergo, konsultantas sake, kad sutartis sudaroma metam su sutarties nutraukimu po pusmecio, praejo pusmetis, apsidraudziau kitoje bendroveje ir gaunu laiska, kad draudimo sutartis su ergo bus nutraukta pagal lietuvos respublikos istatumus jei nesumokesiu imokos, na dar ten apie isiskolinimus rase kad bus kreiptasi pagal istatmus ju isieskoti, na bent as draudiciau civilines atsakomybe, kur ta bendrove neteikia jokiu kreditu, na skoloj nebuvau. uz puse metu ateina laiskas kad susimokeciau 70 lt. uz kazkokia skola kuria man suteike ergo draudimas... Virsune, ne tai kad jie patys man atsiustu kad tu mums skoloj jie per kazkokius tarpininku, bet tai tie tarpininkai nes nezino kaip paaiskinti uz ka moketi, suma juokinga 70 lt. viena diena pabadausi ir bus, bet tai jau principo reikalas, tegu i teisma paduoda, is patirties jau zinau kad joks teismas nenagrines bylos iki 150 lt. Vienu zodziu, vengite ergo jei nenorite tureti nenumatytu islaidu, nebent planuojate ten likusi gyvenima draustis, mano atveju turbut supyko kad pabegau ir sugalvojo kazkokia moraline zala susigrazinti
Sveiki. Noreciau pasiskusti ant ekspertu grupes vadovu VladaPaskeviciu. Jis labai grubei su manim bendravo ne kompintentiskas ir ant zodziu kad as pasjus nesidrausiu jis atsake kad ir ne reikia.Labai nusivilusi ERGO Lietuva, kreipsius iLietuvos Respublikos draudimo prieziuros komisija.
ERGO s*****i IR a*******i - nesidrauskite laikinai transporto priemonių jei ketinsite ir aiskiai teigsite kad noresite draudima nutraukti po savaites (savaitei nedraudzia).

Regitroje registruojant autotransporto priemone privalomas draudimas. Vienintele ten yra ERGO, kurios darbuotoja zinodama, kad man reikia laikinai draudimo (Kelioms dienoms - nes drausiuos kitus) pasiule apdrausti automobili civiliniu draudimu metams, o esant norui ja nutraukti ir susigrazinti imoketas imokas pagal dienas. Imokos idestytos ketvirciais (viena sumoketa)

Nutraukus sutarti po savaites PASIRODO kad nuo visos draudimo sumos, kuri turetu buti sumoketa per metus apskaiciavo savo 15 proc. administravimo mokesti uz patirtas sanaudas ir faktiskai nieko negrazino.

Taigi: jei patys nebutu pasiule draustis metams zinodami, kad noriu nutraukti sutarti keliu dienu begyje, o veliau nuo visos nesumoketos sumos dar apskaiciuoja savo 15 proc mokesti - rezultate z*****i IR s*****i - labai nerimta bendrove !!!!

Siulau draustis IF draudime ar Lietuvos draudime - ten kazkodel apskaiciuoja 15 proc. nuo imoketos ir grazinamos sumos.

Bukit budrus, nepasitikekite ERGO.
Snieguolė Kiškienė
2013-02-12 12:23:47 IP 2be6ca8o
leo 2012-06-26 16:17:03
sukciauja neismoka pinigu ir dar nesamoniu pridaro
Esu Ergo Lietuvos klientė nuo Preventos laikų t.y. nuo 1995 m. Atlikau statistinius skaičiavimus : nuo 2002 m. iki 2010 m per 13 m. mano individuali įmonė sumokėjo 73 800 Lt. savanoriško draudimo įmokų už turtą, nelaimingus atsitikimus ir transporto draudimą. Per tą laikotarpį gavo 12 500 lt. išmokų, daugiausiai už transorto įvykius. Dalį jų teko "išsimušti" per pardavimų vadovą J.Rakauską...Dabar 2011 04 27 d. patyriau 1 traumą su kelio raiščių ir girnelės trauma, po to nesisekė ir susilaužiau stuburą. Šiai dienai esu absoliuti invalidė - nedirbu jau daugiau nei metus laiko, neapsitarnauju, judu po patalpas su vaikštyne, nešioju sauskelnes....Iki šiol iš šios SUKČIŲ bendrovės už patirtą traumą negavau NEI LITO. Desperatiškai ieško būdų, kaip išvengti prievolės man, bando įrodyti senatvines degeneracines ligas ir t.t.. Esu įtraukta į klientų "PERSONA NON GRATA" SĄRAŠUS. Turėdama Kauno medicinos instituto diplomą, išsiaiškinau, kad bendrovė samdo gydytojus ekspertus, kuries LR SAM ministerija atėmusi teisę verstis gydytojo praktika ir t.t... Ergo pažeidinėja ne tik LR CPK, CK BPK, BK, ABTĮ, Teisingumo ministro įsakymus ir LR Draudimo įstatymo normas ir nuostatus, bet LR Neįgaliųjų integracijos įstatymą, Lygių galimybių įstatymą ir kt. Kviečiu visus, kurie jaučiasi nukentėję nuo šios bendrovės Žalų reguliavimo skyriaus specialistų veiksmų, kreiptis į mane el. paštu snieguole1965@gmail.com ir papasakoti savo problemą, ypač jei tai sveikatos sužalojimo atlyginimo klausimai. Suteiksiu visą medicininę profesionalią konsultaciją nemokamai ir prašau visus konsoliduotis aktyviai kovai. Juk agresoriai labiausiai bijo VIEŠUMOS. Už savo teiginius prisiimu visą atsakomybę, nes kai grįšiu iš gydymo įstaigos, inicijuosiu baudžiamos bylos iškėlimą ŠIAI a******ų BENDROVEI. Kviečiu konsoliduotis kovoje bendromis jėgomis. Snieguolė Kiškienė

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...

Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos 10-29 20:57
Kompiuteriniai sukčiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos banko sąskaitos Viskonsine, iš kurios finansuojamos prezidento Donaldo Trumpo pastangos laimėti šioje svarbioje "svyruojančioje"...
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose 10-29 19:47
Britų visuomeninis transliuotojas BBC ketvirtadienį pristatė naujas nešališkumo gaires, sulaukęs kaltinimų, kad žurnalistai ir kiti darbuotojai kelia grėsmę pasitikėjimui transliuotoju, skelbdami...
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis 10-29 19:13
Panašu, kad kelionės po Lietuvą, į atokesnius, primirštus objektus, vėl tapo bene vienintele saugesne pramoga. Šį ilgesnį savaitgalį nacionalinė turizmo skatinimo agentūra "Keliauk Lietuvoje" ir...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%