Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai apie ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

Apdrausti - reiškia suprasti
Parašyk savo nuomonę apie ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

Esu šios kompanijos klijentas ir teko du kartus spręsti klausimus dėl žalos.Labai likau nustebintas sprendimų priėmimo operatyvumu ir maloniu aptarnavimu.Sėkmės Jums.
Pagarbiai Kęstutis Kvietkus
Aplenkti Kvadratu
2018-12-12 04:56:12 IP 2h7tlj25
Prasta draudimo kompanija. Administratoriai turi perdaug darbu ir skuba priimti sprendimus, kad sumazintu bylu skaiciu. Visiskai neatstovauja ir negina kliento. Istatymus zino ir sprendimus priima pavirsutiniskai. Visuomet turi pasiruose atsakyma, kad netaisyti savo klaidos.
Susitvarkykit savo internetini puslapi, liurbiai, siais laikais valandos kol atsidarys niekas nelaukia
Pakartosiu: PATI BLOGIAUSIA DRAUDIMO KOMPANIJA. Kiek kartų susiduriu, tiek kartų nusiviliu. Vieną kartą draudimo sutartis buvo sudaryta labai nepalankiai draudėjui. Kitą kartą jie neduoda pakaitinio automobilio, kaltininkas apsidraudęs ERGO. Reikalauja kažkokių popierių, patys nežino kokių, perskambino po dviejų dienų, kai jau gal pakaitinio automobilio nebereikia. Manau, kad siuntinėja standartinius, iš anksto paruoštus raštus. Taip, jie gal kažkiek pigesni nei kitos draudimo kompanijos, bet kai ERGO turi atlyginti žalą, tai vargo daugiau nei žalos vertė.
Pati blogiausia draudimo kompanija kokia tik begali buti automobilis draustas kasko draudimu nuo visu nelaimingu atsitikimu, bet ergo atsisake apmoket remonto islaidas, neva tai nedraudiminis ivykis uzdaryt reikia tokias kompanijas kaip ergo a*******i pinigus ima uz kasko draudima bet jis neveikia
Andrius
a******u kontora!!! Vertintojas Valerijus Klaipėdoje beraštis. Ką nori tą surašo, arba aklas, apsimeta, kad nematė pažeidimo. Vilniuje tokie pat burundukai sedi. Žalų skyriuje. Norite bėdų, ERGO jums padės jų surasti.
Po vertinimo gali suprasti, kad remonto įmonės vergauja ERGO.
NIEKADA NEIMKIT PINIGŲ IŠ ŠIOS KOMPANIJOS BE NEPRIKLAUSOMŲ EKSPERTŲ VERTINIMO ARBA GERIAU RINKITĖS AUTOMOBILIO REMONTĄ! ERGO DRAUDIMO IŠMOKĄ SKAIČIUOJA 30 DIENŲ IR PASIŪLO TIK TREČDALĮ REALIOS SUMOS REIKALINGOS REMONTUI!
Aš pats draudžiuosi ERGO civilinės atsakomybės draudimu. Draudimas yra vienas pigiausių Lietuvoje, patogu apsidraust.,
Draudžiausi šiuo draudimu keletą metų.
Tačiau neseniai į mane įvažiavo mašina su ERGO draudimu ir tada prasidėjo nesamonės:
1) Turėjau 3 kartus skambinti į ERGO, kol pagaliau užfiksavo faktą, kad įvyko įvykis.
2) Ekspertas įvertinti mašinai turi atvažiuoti per savaitę. Praėjo savaitė, tai net jokio skambučio nesulaukiau, skambinau pats, vėlgi man pasakė - viskas perduota bus atsakingiems asmenims ir vėl tyla. Šiaip ne taip prisikviečiau ekspertą, atvažiavo vėlokai vakare, labai skubėjo namo, vertino vertino, vos ne pirštu turėjai jam parodyti, sakė atsiųs aktą paštu, nes labai laiko neturi, net savo matavimo įrankius paliko per skubėjimą (žinoma jam paskambinau ir sugrįžo).
3) Eksperto vertinimo akto taip ir negavau, vėlgi skambinau į ERGO, siunčiau laiškus.
4) Atsiuntė laišką dėl išmokos (vertinimo akto taip ir negavau), žinoma, išmoka buvo juokinga (tikrai juokinga), tai tiesiog kreipiausi į servisą, kad tvarkytų įvykius per jį.
5) Kai servisas pamatė koks įvykis ir pasakiau kokia draudimo bendrovė, susiėmė už galvos. Tada prasidėjo įdomybės ir "tampymasis". Servisas įvertina viena suma, siunčia draudimui, iš draudimo jokio atsakymo, servisas kreipiasi į mane, kad aš paspausčiau draudimą, skambinu į draudimą, draudimas (praėjus 6 savaitėms po įvykio) man pasako, kad dar neiškios įvykio detalės ir vyksta tyrimas.
6) Po 4 skambučio, praėjus dar 1 savaitei, pajuda ledai, po ilgų derybų servisas susitaria su draudimu dėl kainos.
7) Pagaliau gaunu Eksperto vertinimo aktą iš ERGO draudimo, dalis defektų nesurašyta, ko gero dėl to ir draudiminė suma buvo labai maža ir su servisu niekaip nesutarė.
8) Ir pagaliau viskas užsibaigė, praktiškai po 2 mėnesių kovos su draudimo įmone.

Išvados:
1) Jei pats draudiesi ERGO, problemų nėra, pigu, greita, patogu.
2) Jei į tave įvažiuoja mašina su ERGO, tai manyk, kad prasidėjo ilgalaikės problemos, nervų gadinimas, bendravimas su žmonėmis be kompetencijos.
3) ERGO draudimo išmokos tokios mažos, kad ne visi servisai apsiima remontuoti mašiną (!).
4) SVARBIAUSIA, visada prašykite draudimo EKSPERTO, kad iš karto vietoje pateiktų jums apžiūros aktą, įdėmiai viską peržiūrėkite, nes jų tikslas yra kuo mažiau prirašyti.

P. S. matyt dėl to ir pigiausias draudimas, nes vengia išmokėti žalą.
bekit tolyn nuo sitos bendroves.nervu daug isgadinta.ekspertai panevezyje apie auto net nesupranta tai nezinau kaip jie dirba.pinigu negrazina jsu puse metu uz nutraukta draudima
Aciu Linai, tavo zodziai pasitvirtino!
Baisiausia ir labiausiai atsakomybės vengianti draudimo kompanija Lietuvoje. Turint kasko draudimą šioje kompanijoje apie pakaitinį automobilį kalbėti net neverta, nustačius žalą autombilio remonto laikotarpiu sukis kaip nori, važiuokite taksi - atsakymas pateiktas Ergo specialisto. Apie žalos vertimo ypatumus galiu tik tiek pasakyti, stebėkite kas surašoma defektų akte, mano atveju "ekspertą" reikėjo tris kartus siųsti atgal taisyti surašytų defektų. Vienintelis kelias, rašytinės pretenzijos, kurias gavę kažkiek lanksčiau pradeda žiūrėti į situacijas.
Teko susidurti ir su "civilinėmis" problemomis, kai atvykęs supranti, jog greitai ir be rūpesčių eismo įvykio padarinių likvidavimas nepraeis.
Kaina kaip visur, išsisukinėjimo ir suktybių menas - aukščiausios kokybės. Linkiu lengvesnio kryžiaus kelio apsidraudusiems Ergo ir tiems, kuriems dėl kokių nors priežasčių teks susidurti su jais...

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
S. Skvernelis Latvijos premjerui priminė, kad Astravo AE saugumo problemos neišspręstos 08-23 14:38
Lietuvos, Latvijos ir Estijos premjerams susitikus Rygoje Baltijos kelio 30-mečio proga, Saulius Skvernelis priminė Astravo atominės elektrinės problemą.
Buvęs LB Bankininkystės tarnybos vadovas prisijungė prie investavimo startuolio
Buvęs LB Bankininkystės tarnybos vadovas prisijungė prie investavimo startuolio 08-23 14:26
Mindaugas Vaičiulis, anksčiau vadovavęs Lietuvos banko Bankininkystės tarnybai, tapo australiškų šaknų Lietuvoje kuriamo akcijų investicijų startuolio "Evarvest" valdybos nariu.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 25,62 +1,39%
Humana 288,82 -3,08%