Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Epinera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Epinera

Atsiliepimai apie Epinera, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Epinera, UAB

Labai puiki firma, baldai liuks.Nusipirkom minksta kampa Margiris.Ciuzinys kietas, smagus...kaio atsisedi taip ir atsistoji, i jokia duobe neikrenti.Pries pirkdami pas juos, daug baldu parduotuviu aplakstem, bet grizom pas juos????
Noriu nuoširdžiai padėkoti Epineros kolektyvui. Per aštuonerius sofos (Pinus-5) naudojimo metus, šiek tiek susidėvėjo sofos porankių medžiaga (eco oda). Susisiekus su Epinera, pardavimų vadovė Kristina šauniai suorganizavo jų pervilkimą ir šiai dienai sofa vėl kaip nauja. Čiužinys net ir šiai dienai nei kiek nepraradęs savo standumo, rėmas stabilus. Žodžiu, tikrai rekomenduoju šios įmonės gaminius!
Dar kartą dėkoju pardavimų vadovei, meistrams, vairuotojui ir žinoma buhalterei. Viskas operatyviai ir sklandžiai!
Gaminys nepateisino lūkesčių, daiktas brangus, atvyko defektuotas, liepia pasitikrinti ar daiktas nepažeistas, o kaip patikrinti kai viskas supakuota ir paskui saugiai transportuoti?! Parsivežėme, pasitikėdami, kad viskas gerai, pakišo lapelį pasirašyti, kad daiktas apžiūrėtas, o paskui "siurpizas" - dvi audinio dalys sudraskytos. Taip kad nepasitikėkite, išpakuokite vietoje ir reikalaukite, kad vėl supakuotų tolesniam transportavimui. Padarėme klaidą, kad nefilmavome visos išpakavimo eigos, dėl ko būtume įrodę, kad ne mūsų kaltė dėl sugadinto baldo. Nemalonus buvo vadovo pokalbis, išties pikta, kai teisų žmogų nori padaryti patį kaltu. Pasiūlė ištaisyti defektus už mano pinigus. Nerekomenduoju šios įmonės, daugiau nesikreipsime.
Esu maloniai nustebinta įmonės noru išlaikyti gerą vardą ir pasirūpinti klientų poreikiais. Nusipirkome dvi tachtas Smilga 4. Pastebėjome trūkumus - girdėjosi braškėjimas vaikams verčiantis lovose. Susisiekus su atstovais, sulaukėme operatyvios reakcijos ir problema buvo išspręsta patobulinus grotelių ir laikančiųjų plokščių sąlyčio taškus įdedant plastikinę plokštelę.
Tomas 2013-04-05 11:37:22
Keista skaityti tokius komentarus, mes su žmona pirkome prieš 7 metus Sofa "Pinus 5" kasdiena ja naudojome negailėdami, nes gyvename 1 kambaryje. (Gal konkurentai priraso tuos komentarus? kur sulauze per 1 valanda:)) Pardavėme ta sofą už 500 lt :) o mokėjome 1400 lt per 7 metus nuvertėjo tik 900lt. LABAI esame patenkinti čiužiniai nieko nesiskyrė nuo tada kaip pirkta sofa. Dabar isigyjome kampa"Pinus 8" dar labiau esame patenkinti miegame visa pagausėjusi šeima ant 1 kampo!
KAD DAUGIAU LT BUTU TOKIU FIRMU KURIOS TAIP ATSAKINGAI GAMINTU.
SEKMES UAB "EPINERA" kolektyvui !!!
p. Tomas ir p. Jonas raso is to pacio ID.. Panasu, kad imone atsiliepimus raso pati sau.. Iskart kelia nepasitikejima..
Jau trys metus vaikų kambaryje naudojamės veronika2 lova, viskuo patenkinti......, norime sau nusipirkti kampą, niekada šiems baldams nebuvo jokios akcijos, kaip lojaliems klijentams galėtumėt padaryti nuolaidą ☺
Deja, ponasAlgimantai, išlūžusios plokštės gabalą pasilikau atminimui ir tebeturiu iki šiol, o apie čiužinius ir aš nieko blogo pasakyti negaliu, Geros dienos
ALdona 2012-08-28 09:13:06
Prieš savaitę man buvo pristatyta sofa lova Daiva2.Mano džiaugsmas truko tik vieną valandą, nes pabandžius sofą truputį pastumti išlūžo gabalas plokštės.Keletą kartų skambinau į parduotuvę, tačiau jokios reakcijos nesulaukiau.Esu labai nusivylusi atseit gera firma.
Kai meluoja, Aldona, nosis pailgėja... pasičiupinėk !!!
Esu pas juos pasigaminus dviems vaikams miegamas lovytes "Mažylė" maždaug prieš 8-10 metų. Vaikai užaugo, o lovytės tarnauja iki šiol kaip naujos, gal per tiek laiko apmušimas pamurzėjo. Per tą laiką prireikus ir svečią jose paguldom, nes negėda jog jis gal būt nepatogiai išsimiegos. O dabar ir patys sau įsigijom "Nojus" patogiam, kasdieniniui miegojimui. Vakarais visa šeimyna [keturi] prie tv telpam išskleistoj lovoj jaukiai ir patogiai poilsiauti. Ačiū jūsų visam kolektyvui už greitą gamybą ir gerą kokybę. Tokioj komandoj norėčiau dirbti ir aš.
Pirkom šios firmos minkštą kampą, kasnakt miegam ant jo ir jau keturi jei ne daugiau metai, o jis kaip naujas. Kas mėgsta kietesnius čiužinius, šie baldai kaip tik jums, nes čiužinys ir visa kita tikrai puikios kokybės.
Viskuom labai patenkintas, anksciau ant senos lovos niekaip issimiegodavau kuri taip pat buvo lietuviu gamybos, taciau tokiu lietuviu kurie taupo pinigus ne savo saskaita o klijentu. O Epineros produkcija matosi, kad gaminama is aukstos kokybes medziagu. Ateityje pirksiu pats ir rekomenduosiu draugams ir giminaiciams tik Epineros gaminius.
nekelia ragerlio visalaika
KAD DAUGIAU LT BUTU TOKIU FIRMU KURIOS TAIP ATSAKINGAI GAMINTU.
SEKMES UAB "EPINERA" kolektyvui !!!
Zmogus kuris "Epineroje" atsiliepia telefonu Ir jo vardas yra Edvinas yra itin nepagarbus galimiems klientams, ir nuolat siulo visus klausimus pateikti rastu, kaip koks tikras biurokratas. Bendavimo igudziu beveik neturi, imones gaminiu nezino, o kainu net nenumano kiek kas konkreciai kainuoja, apie nuolaidu sistemas irgi nera girdejes arba nezinojo ka atsakyti, norejau klausti del produktu pristatymo...taciau nusprendziau nebegaisti laiko.. Ir kam tada to zmogaus tai imonei reikia, jei jis niekuo imonei ir tuom paciu jos klientams naudingas buti negali...manau tik bereikalo atlyginima ima, toks zmogus gadina pakamkamai gera imones varda...fu kaip diena sugadino.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio
Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio 09-26 21:09
Po šeštadienio vakarą kilusios protesto akcijos migrantų stovykloje Rukloje, Jonavos rajone, pasigesta 21 užsieniečio, teigia Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadas Ričardas Pocius.
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai 09-26 18:10
Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku.
Dėl bitkoinų kasimo pasaulyje kasmet susidaro tūkstančiai tonų elektronikos atliekų 09-26 16:19
Bitkoinų kasėjai kasmet generuoja maždaug tokį pat kiekį elektronikos atliekų, kaip visų Nyderlandų gyventojų nedidelių įrenginių elektronikos atliekos – apie 30.700 tonų, arba vidutiniškai 272 g...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%