Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Enso Projects, UAB

Atsiliepimai apie Enso Projects, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Enso Projects, UAB

besidomintis 2020-09-22 11:30:44
tai kurie konkreciai ten liepdavo "VOGT"?
Darbų vadovai-projekto vadovas. Osu 6
Dirbęs darbuotojas 2020-09-22 10:30:43
Atlyginimai vėlavo, neatsiskaitydavo su tiekėjais, darbuotojai palikdavo kalti dėl ne atliktų darbų, nors projektų, darbų vadovai patys normaliai ne atlikinėjo savo pareigų, turėdavome ''skolintis'' medžiagas iš kitų įmonių, ir likti nepastebėti. Jiems nusispjaut ant savų žmonių. Jeigu kažkur kažkas bus blogai, bus kaltas tik darbuotojas, o ne aukštesnes pareigas einantis žmogus.
tai kurie konkreciai ten liepdavo "VOGT"?
Dirbęs darbuotojas
2020-09-22 10:30:43 IP 2ju3kr4q
NEMOKI BENDROVĖ
ATSARGIAI/Nemoka
2020-08-27 14:29:18 IP 2i2504no
Dirbęs 2020-08-19 22:30:27
Neatsiskaito ne tik su tiekėjais, bet ir su atleistais/išėjusiais darbuotojais. Jau keli mėnesiai nesumoka išeitinių kompensacijų ir visko kas priklauso, darbo inspekcijoje pilna skundų.
Gali būti vėl įsteigta "nauja" įmonė su tais pačiais darbuotojais, kad išvengti mokėjimų
Planuojantiems ten darbintis patarimas apsišarvuoti kantrybe su vėluojančiais atlyginimais ir galimu neatsiskaitymu išėjimo/atleidimo atveju.
o tai kodel tylejot, kai uz prekes nemokejo (ir dabar dar nesugeba sumoketi)tiekejams?
Skolos 2020-05-11 11:04:13
Callida ir Enso tie patys akcininkai. Skolingos abi imones.
Nuokite prekių Enso, mums skolingos abi įmonės.Juozas Valčiukas arogantištas bachūras, bet mes manau pričiupsime Valčiukus šį kartą. Callida buvo įkurta pavogti tiekėjų pinigus.
Romas 2020-05-19 20:07:16
Na nežinau, mums Enso atsiskaitė, nors ir veluodami. Esant šiai situacijai manau normalu. O akcininkai tai kas kad tie patys, tai su atsiskaitymais nesusiję, čia ne individuali įmonė.
Dalį užsakymų darė Enso, sąskaitos buvo rašomos Callidai, žmonės tie patys, išankstinis planas neatsiskaityt buvo numatytas. Callida bankrotas. su Enso visada gali nutikt tas pats.
ATSARGIAI 2020-05-06 09:37:09
jokiu prekiu negaus, kol neatsiskaitys uz Callida.Nerekomenduoju duoti prekes be isankstinio apmokejimo.
Ruosiam popierius i teisma del skolos
Skolos 2020-05-11 11:04:13
Callida ir Enso tie patys akcininkai. Skolingos abi imones.
Nepatikima įmonė, nevykdo savo įsipareigojimų, įmonė neatsiskaito su tiekėjais. Saugokitės, nesuteikite kreditų, jei nenorite prarasti pinigų.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

"Auga group" pajamos ūgtelėjo trečdaliu
"Auga group" pajamos ūgtelėjo trečdaliu 12-01 07:11
AB "Auga group" 9 mėn. pardavimo pajamos šiemet sudarė 62,38 mln. Eur ir buvo 33% didesnės nei per tą laikotarpį pernai, kai pajamos siekė 47,05 mln. Eur.
Geras derlius prisidėjo prie sėkmingos "Linas Agro Group” finansinių metų pradžios 12-01 06:38
AB "Linas Agro Group” per tris 2020-2021 finansinių metų mėnesius gavo 239 mln. Eur pajamų – 60% daugiau nei per tą patį ankstesnių finansinių mėn. laikotarpį, o bendrovės grynasis pelnas padidėjo...
Klaipėdos uostas ne laukia, o kviečia: vartai atviri, bangos – taikios, jei reikia – locmanai "nuotoliniai" 11-30 23:49
Gali susidaryti įspūdis, kad bet kuris uostas – vieta, savaime atsidūrusi ties krovinių srautu ir jame viskas vyksta darniai, dėsningai be jokio žmogiškos rankos pareguliavimo. "Iš tikrųjų uosto...

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%