Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

MANOGILE saitas, mano nuomone kažkoks didelis nesusipratimas. Konsultantai - galėtų būti autoatsakykliai - rezultatas būtų tas pats. Kiek esu skambinęs, niekad nieko neišsprendė - daina tą pati su jumis susisieks, nežinome, su jumis susisieks....
Žiauru - nesuprantu kam tas nepatogiai funkcijuonuojantis daiktas reikalingas... visiškai nusivylęs...
Pati tragiškiausia valstybine įmonė. Aptarnavimas sovietų sajungos lygio.... B
Esame dėkingi ESO už Vinciūniškių g. teritorijos dujofikavimą. Reiškiame padėką statybos darbus atlikusiai organizacijai
, , Šilumos ūkis" (Vadovas Rimantas Grekauskas) už kokybiškai atliktus darbus, už tai, kad nebuvo uždaryta gatvė, stengiamasi netrukdyti eismui.Vinciūniškių sodų bendrromenės vardu s/b, , Veržuva-1" valdybos pirmininkas Jonas Bazaras.
Izaijas Judėjoje, Fukidas Graikijoje, Tacitas ar Svetonijus Romos imperijoje

Kas tai? Vos ne IQ testas.Nusiraminkit, -visos protingos pasaulio tautos ivairiais savo laikmečiais turėjo ir puoselėjo savo tautos kritikus, igalinusius tauta ir valstybe plėtotis visaverte ir visasklaide konstanta.Taip saves ir kitu pasauliu vertos tautos ir valstybes vystesi savo išlikimo ir iprasminimo eksponente, uz kurios dingo būtinybe irodineti aplinkiniams savo kaina ir verte.Taciau iki tol jie klausesi auksciau paminėtųjų, - tik jie nepataikauja, nemeluoja tautai ir pasauliui; tik jie kabina, uždega tautą apšviečiantį žibintą, kuris savo šešėliais atkartoja praeities dabartį, dabarties praeitį, maksimaliai įgalina priartėti prie šiaip jau beveik neįmanomų minties istorijos archeologiniuose kasinėjimuose išgauti tikrųjų tautos elgesio, minčių priežasčių. Būtent jos pabyra gausybe karoliukų, kai nutraukiama uždaroji nacionalinės kultūros gija, kai panašiais dokumentiniais faktais byloja apie socialinėje kultūrinėje bendrijoje dominuojančią natūralią elgesio formą (ne mechanišką - sociališką), įprotį ir paprotį, savotišką kultūros algoritmą, savotišką tautos istorijos dėsnį, visad integruojamą asmeniniais interesais, tikslais, afektais, o taipogi atskleidžiantį tą mistinį etnoso pasaulio paveikslą, kuris kultūros yra įspraustas į kiekvieno žmogaus sąmonę. O tai - mentalitetas, paslėptasis sąmonės sluoksnis, (pa)sąmonės kryptingumas.

Paskutinysis 20 a. pabaigos paskiru valstybiu tapsmas ivyko suirusios sovietines imperijos vakaruose, pabaltijo salyse;Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoj.Visos sios salys turėjo skirtinga priešistore, religine ir pasauleziurine invazija.kaip ir šiandien-skirtinga ekonomine ir politine sankloda Visos jos netrukus sves savo valstybiu simtmeciu jubiliejus, godos ir giedos valstybei skirtus ditirambus, taciau pamirs save pacius kaip tauta, etnosa, etosa...O kadangi esu lietuvos kultūros atstovas, todel jauciu pareiga ir pasaukima rasyti apie Lietuva, į kuria nukreipti pasaulio investuotoju žvilgsniai, kiek vakar, tiek ir rytoj, ateity.Ko tiketis, laukti.prognozuoti.
Siame trumpame straipsnyje neimanu apžvelgti tautos formavimosi peripetijas nuo jos pirmapradžio egzistavimo ištaku, tad pateikiamuju teiginiu ar istoriniu konstataciju kontroline analize reiketu laikyti racionaluji implicitiskai susietu teiginiu konglomerata, anaiptol ne baigtini.O nebaigtini dar ir todel Jog si tauta niekada netrosko mokytis istorijos pamoku, todel kaskart viska pergyvendavo is naujo, nauja, ir kartais siaubingai drastiška patirtimi, kuri sia tauta veik mumarino. Stebuklingai atgimusi ne nenumirusi 1991, ji pasirode besą serganti nekrofilija.Kaip raso E.Fromas, aistra viska griauti vien tik del griovimo, -del asociaciju su Rusija, savitiksliai, vieno perversiško asmens pageidavimu ir jo sukurta ideologija-tai yra perdetas siekis sukapoti gabalais gyvas struktūras.Kulturineje-psichologineje plotmėje sis Fromo filosofinis fenomenas skleidžiasi aistringa trauka viskam kas mirę atgyventa.statiska, suire ir supuvę, netgi dvokia.Sioje terpėje nekrofilas puikiai jauciasi, it genialumo hipostazėje Pasaulis aplink ar tiesiog gyvas pasaulis jam neegzistuoja-jis pats sau pasaulis ir egzistencija ir niekas daugiau. Daugelis ju it tusciavidures, be sviesos ir duju lemputes-kvaziasmenybes susisuko i naujausia Lietuvos istorija, kaip nusipelne..metu z mones.genijai ets Jo svajone ir siekis-tautinis ir visoks sąstingis.mirtis, nejautra ir nejudra.taipogi ir intelektualine
.Konservatoriu valdžios atstovavimas Lietuvai pradedant dainuojančia revoliucija yra ne kuo kitu, kaip totaliniu valstybes ir tautos griovimu ir naikinimu.Jau tuomet buvo galima itarti, jog dirbantis ar kuriantis zmogus dirba tik tyliai.Tik nekrofiliško tvaiko prisisunkes barbaras griauna viska aplink, ir tai neatsitiktina.Prie “Nekrofilines profesijos“ atstovu priskirtini tiek valstybes ideologai, tiek politikai, kuriems budingas isskirtinumojausmas bei ciniškas poziuris i iprasta morale-visuomenes siela, kuria sie lietuviškieji tautines „higienos“ „specialistai operavo kaip mirusia Sie kompleksuoti, nenusiseke sau ir kitiems perversiški valstybes valdytojai ir sielu inžinieriai dar labiau pagilino jau ir siaip istoriniu perturbaciju traumuota tautos mentaliteta ir nuosekliai kurė nekrofilines kultūros terpe ateisiančioms kartoms.Tokios kultūrines terpes požymiais esti vergisko statuso savivoka visuomenėje, džiaugsmo stokos ir liūdesio atmosfera ne tik seimoje, bet ir visuomenėje.Lygiai ta pati butina akcentuoti kalbant apie jaunimo subkultūrų transliuojama apatija gyvenimui, jo prasmes ir tikslo nebuvimui.
Nudienos emigracijos mastai negali nepatikinti, jog esti butent taip.Tik nuogas karalius ar karaliene nenori to pripažinti.Pasaulio tautu bendruomenei sie faktai taipogi bereikšmiai.Taciau ateiti kuriantiesiems butina staciai žinoti, butina žinoti kaip mulkina jus mulkis lietuvis-pseudopatriotas, piesdamas neregėtos grazos versle apmulkinta paveiksla. Si tauta sovietmetciu labai gerai išmoko „potiomkino kaimų statybos“amato: veidmainystė, pataikūniškumas, noras išrodyti geresniu nei esama - tai kiaurai persmelkę etnoso intelektą, pasąmonės kryptingumą. Drakonus ir liūtus išsipiešusios herbuose Pabaltijo tautos - to paties reiškinio atgarsiai, patikinantys tik šiame amžiuje egzistuojančių valstybių sąmonių troškimus prilygti šimtmečių istoriją turinčioms valstybėms. Fetišas, kurio užtektina ir lietuvių tautoje. Jos sąmonė ontologiškai neturi griežtų pasaulio vertinimo kriterijų, niekad, nė vienu istorijos laikotarpiu neturėjusi savo būties prasmės kvintesencijos, kurį tam tikrame žmonijos raidos etape teikė krikščionybė. Ji niekad nežinojo, kas galima ir kas negalima, - viskas sumišę vienoj ambivalentiškoj tikslo siekimo dominantėje. Todėl niekad neturėjo realiai galimo pasirinkimo. O išėjusi į pasaulio areną savo kaleidoskopiškai suvoktu dešiniuoju smegenų pusrutuliu pasaulio sampratos abrakadabra, tauta buvo nekart suplėšyta.
P.S as atlikau dali savo darbo-isipareigojimo sau ir pasauliui.Galit susipazinti, galit komentuot
Visa tai skirta teismui, taciau, sumojau, gal tautai bus idomu pasiskaityti...Perzvelgusiems mano ankstesnius komentarus taps dar aiskiau, taciau, reikia pasakyti, sulaukiau deramo.demesio, netgi pernelyg atgrasancio fariziejisko geranoriskumo padeti isspresti visas nudienos ir ateities problemas, kad tik neivyktu tai, ka esu siems dvasnoms pazadejesT.Y. pakeisti visa "Vikipedijos" turini apie sia imone ir informuoti pasaullio virtualines birzas, kaip ir Wolstreet Journal" leidini apie tikraji, niekur neskelbiama lietuviskaji mentaliteta ir verslo galimybes Lietuvoje socialiniu aspektu.
Bet apie tai -veliau, placiau ir issamiau, garsiau ir drastiskiau ateityje.As tiesiog noriu priminti tautai, kuri dar galutinai neissivaiksciojo, -mes privalome reikalauti vieno ir pagrindinio, net sovietmeciu egzistavusio, anapus Atlanto "Jungtiniu tautu organizacijos" suformuluoto principo "ZMOGAUS VERTA APLINKA" Gi Lietuva esti sios organizacijos nare, mokanti didziulius visuomenes pinigus muilo burbulams pusti apie lietuviska demokratija, o isties-pseudodemokratija. Jus nesikliaukite Lietuvos rytdiena, jos ateitimi-jos laukia tragiska baigtis-, jusu gyvenimai nera ir negali buti prastesni ir blogesni nei busimuju kartu. Monopolines, juolab privacios verslo strukturos privalo tarnauti visuomenei, o ne savo ambicijoms ir kapitalui, nes netgi ir tarnaujant visuomenei galima lygiai taip pat gerai uzdirbti. Jei padoraus verslo generavimo nesti-tokia imone reikia ir butina nacionalizuoti, kuo anksciau-tuo geriau.Jus privalote nugyventi savo gyvenimus kuo prideramiau, , zmogiskiau, paprasciau.Supraskite, jog kapitalas gyvena Prancuzijos karaliaus Lidviko credo-mo manes, nors ir tvanas...Lygiai taip pat gyvena ir musu politikai...Kuo jus kitokie, juos isrinke? Gyvenkite sia diena, -nelaukite rytojaus ar savo vaiku rytojaus musulmonais perpildytoje Lietuvoje, kuomet Europa atsisakys juos isileisti pakilus vandenyno lygiui vos dvidesimt centimetru.
Audiatur et altera pars. Man be galo malonu reikstis laisvai ir nevarzomai, nepaisant CK abrakadabru ir nesivadovaujant CK teisingumo ir saziningumo paradigmomis, nes jos, kaip taisykle, buna sumeluotos, neprotingos, neracionalios…Tai jusu visokiausi teismo isakymai ir anaiptol ne vienas teismo sprendimas, kuriame skaudziausiai nukencia paprastas zmogus, tas nezinomas Lietuvos gyventojas, kuris dirba ir kuria tyliai.Jusu slyksti ir todel nusikalteliska valstybe igalino jus neklausyti kitos puses argumentu, paskelbti sprendima uz akiu, ir su jusu pagalba nustekenti tauta, avagineti paprastus Lietuvos zmones.Suprantu daugeli “kodel?”, taciau gerais norais kelias I pragara gristas.
Papriestarausite, o kuo mes cia deti? O as atsakysiu, -Taip, , tai valstybes problema, valstybes proto ir isminties kvintesencija.Taciau valstybe be zmoniu yra tik tuscias garsas, vardas, niekis…Butent zmoniu deka, ju dorovinio isprusimo bei issilavinimo konsistencija ir susiformuoja valstybes turinys, kuris, reikia pasakyti, esti perdem, pernelyg slyksciu.
Stai, pavyzdziui, as nesidziaugiu ne vienu jusu sprendimu, kuriame jus tariates besivadovauja saziningumo ir protingumo kriterijais.Jusu ir mano kriterijai skiriasi, jie nevienodi, as -gyvas, o jus mire gyvais, jus vadovaujates bei gyvenate CK sastingiu, kai tuo tarpu gyvenimas kurkas ismintingesnis savo srauniu virsmu ir turiniu, kurio jus net nenorite pripazinti ir uz tai kitokius, nepanasius I save baudziate.Tik mires sociumui kaip ir gyvenimui zmogus ignoruoja nudienos realybe, ka psichologija zenklina kaip nekrofilija. As nenoriu juodinti Jusu paciu akyse, daugelis drauge su apendicitu issipjove zmogiskaji padoruma, gedos jausma, ir todel sparciai kopia karjeros laiptais, net pasispirdami nuo eskalatoriaus.Klestintis nepotizmas sioje kvailoje valstybeje produkuoja nekompetencija, poreikio kasdien lavintis naujo gyvenimo pavym butinybe, -stai kodel panasia situacija as ivardiju kaip mirusiu, gyvuju lavonu-nekrofilu bakchanalija tautos agonijos ir mirties akivaizdoje.
Uzgimusi intencija, suteikti pilieciui galimybe kreiptis I konstitucini teisma tera pirmas ir vienintelis sveikos tautos siekis buti.Ji praso sielai suteikti balsa, ji praso uzdeti jums-teismams apynasri, nes tapote nevaldomi. Jei kazkada, netolimoje ateityje jus ves ant zmogiskumo esafoto, nesakykite”Tokie buvo laikai”-pasigailejimo nebus.Zmogiskajam padorumui laiko dimensija neegzistuoja.O dar labiau bijokite manes su mano mintimis, jog sovietmeciu issimoksline nieksingos teises tarnautojai turi keliauti I senatves pensija be sovietiniu laiku stazo, o gal ir be lietuvisko-tiesiog gatviu sluoti.Baiminkites ir dar drastiskesnes nuomones, kad, mano giliu isitikinimu, sovietines ideologijos isprusinta prezidente nenusipelno jusu lojalumo vien tik uz paskirta palaiminima buti tautos vientisumo luosintojais (plgkonstitucija).Apskritai, apie zmogu butinai reikia spresti, ne ka jis padare, bet ko nepadare budamas gyvas ir samoningas
O ar jus zinote, jog prezidente man skolinga atsakyma I laiska? Nezinote! Tuomet as jums sakau:priimkite, suregskite teismo isakyma ir uz akiu, nesivargindami, nubauskite ja administracine bauda, po to atiduokite teismo nutarima paleistiems nuo valstybines grandines ivairiaveisliniams sunekamsir chunveibinams loti ir loti, ir ismusineti is jos pinigus.Neatlaikiusi nuolatinio pazeminimo, neturedama pakankamai pinigu, gal nusigers pilstuku arba emigruos, palikusi sia kvaila valstybe, kuriai kazkad atstovavo...laimindama istisa menkos kokybes ypatu sutve buti teisejais, lemsianciais ne vieno zmogaus likima…
Si hipotetine situacija byloja problema, apie kuria kazkodel pamirstama…Suprantu, protelio trukumas …veik visose socialini-politinio gyvenimo citadelese.Bet tai ne mano beda skausmas-teissipjauna debilumo voti is savo samones.
Tad griztant prie mano atzvilgiu sukurpto isakymo …Jus galite mane susaudyti, bet as nemokesiu antrukart.Tai manes nejaudina ir neliecia.As saziningas.O ieskovai? Tai-debilu kompanija, turiu omeny “ bosus”, nors anokie cia bosai R.Barkys, A Dragunas, D.Svetulevicius.Niekingi menkystos, stebuklingai pralobe ir todel susisamde is Lietuvos visokiausiu debilu, vienas kuriu registruodamas mano pranesima patikejo esancia sostineje Lenino gatve.Juokis iki numirsi ir slykstekis iki apsivemimo Lietuva, su vieninteliais elektros tiekejais, pseudo bosais.O kad sie tikrai tokie-liudija pasaulio patirtis ir ismintis.Saziningas ir doras zmogus nesislepia nuo klientu interesantu, gyventoju, prasytoju…Tik “prisisikes” slapstosi nuo netiketumu, kaip ir anoks cia ir patriarchas V Landsbergis, kuris, anais laikais, lyginant su kitomis pabaltijo tautomis-ju lyderias, buvo labiausiai apsistates save visokiausio plauko sargybiniais, snaiperiais etc.Ir niekam nekilo klausimas “kodel?” Bet ne man, -as-“Kodelcius”, tiesiog dar vaikas ir nemoku mylet tevynes uzmerktomis akimis, nes nezinau ka tai reiskia, as nezinau su kuo valgoma tevyne.as tiesiog ne zmogedra, -turiu kita skoni, saika, verte…As -vienas is jusu, bet ne jus.As skirtingas, kitoks, vienintelis, suvokes save kitokiu…Taciau prisiminkite ir zinokite:mes zinome “ausra”, zinome, jog tuoj tuoj saule tekes…Zinokite, jog taip butent ir bus, tokiu rasis visvis daugiau… Ar bus daugiau?..nezinau…bijokite visaziniu…
Mama 2016-11-24 11:01:08

Turim panašią situaciją. Mums paskaičiavo 160 Eur,
Kaip jums baigėsi istorija?
Veiksmas vyksta visus 2016 m.:
2016 m.pradžioje buvome pateikę į ESO pažymą iš seniūnijos, kad bute nuo 2013 m. niekas negyvena, bet ESO merginos paaiškino, kad vis tiek neįrodžiau, kad nevartojom elektros.
2016-02 mėn. buvau pateikęs skundą ESO, gavau atsakymą kad vis tiek turim sumokėti 154 eurus už praeitas 590 paras. Beje, buvau nurodęs tokias aplinkybes, kad 2012-06-21 įrengus elektros apskaitos prietaisą (Nr. 985289) (tuo metu mes buvome deklaravę, jog laikinai nevartosime elektros energijos nuo 2012-02-27 iki 2012-08-26), pradinis vienkainės skalės rodmuo — 1 kWh.; patikrinimų metu 2013-03-06, 2013-10-08, 2014-01-08 vienkainės skalės rodmuo buvo 1 kWh; taip pat ir 2015-08-21 (kai pranešėm jog nėra elektros) nuimto elektros apskaitos prietaiso (Nr. 985289) vienkainės skalės rodmuo taip pat yra 1 kWh. Lyg ir turėtų būti aišku, kad skaitiklis visąlaik nuo pastatymo buvo sugedęs, o mes to nežinojom, nes bute nieks negyvena., elektros skaitiklį ESO buvo keitę mums nedalyvaujant.
Po to išieškojimą perdavė įmonei SERGEL, iš kur įžūlios panos ne vieną kartą skambinėjo reikalaudamos atsiskaityti, gavau krūvą nemalonių laiškų paštu. Buvo grasinama atjungti elektrą, grasinama perduoti teismui.
IŠ pačios ESO gavome laišką, kad būsiu perduotas į Creditinfo ar pan duomenų bazę (juoduosius sąrašas), kaip piktybinis skolininkas.
Aš kiekvienąkart teigiau, kad nesutinku su jų pozicija ir siūliau jiems liautis skambinėti, rašinėti, o jei mato pagrindą, kad kreiptųsi į teismą dėl skolos.
2016-07 mėn, atjungė elektrą
2016-10mėn. ESO (jau nebe SERGEL) kreipėsi į teismą dėl teismo įsakymo priėmimo, parašiau kad tam prieštarauju.
2016-11 mėn. ESO pateikė teismui ieškinį dėl skolos priteisimo.
Ir va kaip tik šiandien (2016-11-24) pateikiau atsiliepimą į ieškinį (teko samdyti advokatą), bei pateikėm skundą Kainų ir energetikos komisijai.
Tie 154 Eur,. žinoma neverti tokio tąsymosi, tačiau norisi bent kažkiek teisybės.
Arūnas 2016-02-15 17:02:15
ESO (LESTO) išnaudoja visas įmanomas spragas, kad tik "išmaudyti" klientus. Mano atvejis:
Keletą metų bute kaime nebuvo gyvenama, elektra nebuvo naudojama, LESTO buvo informuota. 2015-08-21 d. prireikus elektros, pastebėjom kad jos nėra, išsikvietėm Lesto meistrą, kuris aptiko, kad neveikia skaitiklis, taip ir pažymėjo "Atsiskaitymo už suvartotą elektros energiją sutrikus apskaitos prietaiso darbui akte" (toliau- Aktas), kurį davė pasirašyti, kai pakeitė elektros skaitiklį į veikiantį. Po kažkurio laiko gavome paštu šio Akto kopiją, su jau kito darbuotojo papildomai surašytais duomenimis, kad "Vadovaujantis Elektros energijos tiekimo ir naudojimo taisyklėmis", suvartota elektros energija apskaičiuojama už 590 dienų į praeitį, pagal dabartinį vidutinį paros suvartojimą. Suma- 154, 50 Eur. Aš tai vadinčiau "būrimu iš oro". Pasirodo pati LESTO beveik 2 metus netikrino elektros vartojimo, todėl dabar skaičiuoja už 590 dienų į atgal. Nuoroda, jog vadovaujasi "Elektros energijos tiekimo ir naudojimo taisyklėmis" šiek tiek keistoka, nes Taisykles sudaro 179 punktai. Pagal Taisyklių 132.11 punktą LESTO turi teisę skaičiuoti už suvartotą elektros energiją ne daugiau kaip už 1 metus, jei "įrodymais nustatoma, kad buitiniam vartotojui įrengtas elektros apskaitos prietaisas ar elektros apskaitos schemos elementas sugadintas taip, kad elektros apskaitos prietaiso ar elektros apskaitos schemos elemento gedimas matomas (pažeistas elektros skaitiklio stiklas arba korpusas, sugadintas elektroninio elektros skaitiklio modulis ar pan.)." Pagal Taisyklių 132.13 punktą ESO turi teisę perskaičiuoti energijos kiekį už ne ilgesnį kaip 3 (treji) metai laikotarpį, "kai nustatoma, kad, siekiant sumažinti apskaitomos elektros energijos kiekį arba elektros skaitiklio rodmenis, elektros apskaitos prietaisas ar elektros apskaitos schemos elementai yra paveikti, o operatoriaus darbuotojas ar operatoriaus įgaliotas trečiasis asmuo per paskutinį elektros apskaitos prietaisų ar elektros apskaitos schemos elementų patikrinimą šios veikos dėl jos slapto pobūdžio negalėjo pastebėti (išorinio magnetinio lauko poveikis, elektros apskaitos prietaisų rodmenys atsukami atgal ar stabdomi specialiaisiais prietaisais ir pan.)"
O praktikoje kaip- jei neveikia elektros skaitiklis, tai jau ir esi kaltas, tai ir skaičiuoja už tuos 3 metus, nėra jiems net minčių, kad turėtų įrodymais grįsti savo skaičiavimus. Su konsultantais nesusišnekėsi, nes tiek jie ir težino, kad "vadovaujasi Taisyklėmis", ir kad pats kaltas esi. Nematau priežasčių, kodėl vartotojas turėtų būti atsakingas už kiekvieną neveikiantį elektros skaitiklį. Gėda ESO vadovybei, kad nesugeba suburti kolektyvo, sugebančio teisingai taikyti teisės aktų nuostatas. Dabar gi- "pats kaltas", "pranešame kad dėl skolos atjungsim elektros tiekimą", "pranešame kad Jūsų skola perduota skolų išieškojimo įmonei".

Turim panašią situaciją. Mums paskaičiavo 160 Eur,
Kaip jums baigėsi istorija?
Nu ir nx tada tokia įmonę, o dar galvojau pabandyt įsidarbint..
Maniau, kad esu išimtis iš taisyklės, bet pagal komentarus matau, kad taisyklė.
Įmonė, kuri visiškai nesugeba valdyti santykių su klientais, nereaguoja į skundus, nepaisant to, kad patys praterminavę savo deklaruojamus terminus. Apgailėtinas aplaidumas ir įsipareigojimų nevykdymas. Komunikacija su klientais - taipogi.
kaip visada Lieruvoje paskambini paprasai sujungti su imones vadovu, o balsas is anapus slyksciai kvocia suzinoti zmogaus ir piliecio skunda.Isvadintas debilu ir nieko nereiskianciu sraigteliu padeda rageli taip lieka nespresta problema apie visuotinai iteiseta reketa, kurio vardas Sergel kazkaip dvelkia kanopa, ruskiu, kuris pazinciu deka tapo visagaliu elektros energijos apmokejimo reketininku
Klientu aptarnavimas zemiau tragisko lygio
Galima sakyti jo isvis nera yra tik skambucio kaina 9 cnt uz minute.......
Siauliu skiriuje dirba labai nekulturingi zmones. nuvaziavau aiskintis del skolos isejau apsaukta. o elektra seis laikais net atjungia uz praito menesio suvartota elektros energija, kuria seip turetu buti galima sumoketi iki menesio pabaigos! Ir nesvarbu kad turi ir vaika maza i nieka neatsizvelgia. ot dasigyvenom!
Kokiu telefono numeriu galima su jumis susisiekti negi neturit paprasto telefono numerio? Uz pora minuciu konsultacijos beveik eura reikes susimoket nesmone kazkokia..
Įmonės aplaidumas ir nereagavimas i klientą nesuvokiamas. Gavau pranešimą dėl galimo el. energijos tiekimo nutraukimo dėl susidariusios 500 eurų skolos nuo naujo skaitiklio pajungimo prieš metus, kurią būtina apmokėti iki mėnesio pabaigos. Po trijų dienų aiškinimosi, iš kur atsirado skola (įmonė jos paaiškint negalėjo, duomenų už pavienius mokėjimus pagal mėnesius iš jų gauti taip pat nepavyko, elektriko iškvietimas užregistruotas, bet vis dar vykdomas ir t.t.), mano inicijuoto tikrinimo, ar skaitliukas veikia teisingai (el. atjunginėjimo, įtariant net ir kaimynų vagystę) buvo paskambinta ir pasakyta, kad ESO darbuotojas tiesiog klaidingai nurašė parodymus, tad vietoj šimtų kWh gavosi tūkstančiai
Nurodyk telefona, jei nori, kad su tavimi susisiektu imone...Cha cha-imones balvonas arba tiesiog mazytis sraigtelis, kurissukasi imones nurodyta elipse? As nenoriu su tokiu bendrauti, -mane siutina, kuomet anapus ragelio as is pirmu sakiniu izvelgiu debila-t.y. logiskai neprotaujancia ypata Tokiu siame kolektyve, o tiesa sakant -godziu nekrofilu suburtame versle-tukstanciai.Ir ta byloja mano patirtis, kuomet kaip sovietmeciu buvau iskviestas i lesto teiseju taryba, kurie vieningai nutare -kaltas, nors tokiu nesijauciau nei tuomet nei dabar, Liko tik apmaudas ir emigracine patirtis Tai tipogi vienas is aspektu, t.y. del pagarbos pilieciui neeskalavimo emigruoja save gerbiantis.Kas Lieka? visi cia rasinejantys Uzuot kovoje ir reiske savo teises, tulas lietuvis nuleidzia rankas ir moka, kiek geidziama to didziulio ir nesveiko monstro.As kaskart platinu savasias mintis, jog, jei kada turesiu itakos tam kad valstybe ir visuomene daryt geresne -as nacionalizuosiu toki serganti ir uzsikretusi nepagarba gyventojui versla ir konkurso tvarka atsirinksiu empatijos nestokojancius vadovus, kurie susilauks pagarbos ir dekingumo
Taciau nunai sie dvasnos net nusisamdo sunekus, kurie loja garsiai skalija, reikalaudami susimoketi ir dar grasina Regis sergel turi geru rysiu su sia nesveika kompanija.Kaip jau esu issireiskes, -reikia tureti perdem slyksciausiu charakterio savybiu kad susiformuotumei i nieksinga reketininka, reikalaujanti apsimoketi antrukart uz apmoketas skolas Ir man neidomu, jei sergel balvonas neskaito nezino-jis tik grasin ibaugintus lievtviukus O as zinau, jog be teismo sprendimo tasai sunekas yra NIEKAS, ponas nulis menkysta be proto ir sazines, -jis nori tik uzdirbti it reikalauja savo atlygio -per 5 eurus.Stai kaip amoraliai vienas kita maitina Lietuvoje Ir tai jau senas reiskinys, kaip simbiotiniai rysiai, kurie liudija apie tautos mirti Tauta paskirai kaip individas neismoko savigarbos abeceles pamoku ne tik prie sovietu, bet ir taaip tariamai atgimus
bus daugiau, kai nuotaika bus -laikas miegoti, o ryt arsiu ne Lietuvos gamybos dirvonus -o savo- taip-cia, Lietuvoje, slykscioje, bet savoje
Atsiradus Gilei, atsirado skola 3eur! Visada mokėjom laiku. Turim čekius už paskutinius metus. Skolos langelyje visada 0. Ir štai tai tau. Paaiškino kad už 2011? Ar čia tik ne naujas machinacijų būdas po 3eur nuo kiekvievo ir visai neblogai gaunas. Įdomu ar dar kam nors taip nutiko?
Atsakymas į Jūsų laišką Nr. 51112-2016-30890 nuo 2016.06.27 atsakau, kad visa skolos mokėjimo energijos 35, 42 EUR manimi seniai 2016.06.20 įgyvendinta. (AB ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS gavėjo sąskaita LT297300010002437047)
MANOGILE saitas, kažkoks nesusipratimas. Prisiregistruoti sunku ir nesuprantama. Pačioje svetainėje visiškas nesusipratimas. Toks vaizdas, kad kažkas įslaptinta. Net nuo pačio vartotojo.
Paulius 2016-06-18 21:03:43
Apgailetinas aptarnavimas klaipedos raj. Kunkiu k. Viena laida kabino tris kartus matyt su lipnia juosta tvirtino. Idomu kur kreiptis del nuostoliu atlyginimo sugedusio maisto ir dar del mazytes bet svarios smulkmenos buvo skambinta i ta nelemta 1802 numeri daug kartu ir kaip suprantama is siu audros padariniu jie dar siekia pasipelnyti. Belaukiant kol kas atsilieps aisku pabresiu kad meginta buvo prisiskabint daug kartu bet girdeta tik melodija turbut raminanti:-D buvo sunaudota 4€ saskaitos o rezultatas niekinis tai kaip sakant eiline saraskinu kontora tik piniga paimt.... Asmeniskai pykcio db tiek kad kreipsius net i redakcijas jog visi sužinotu kas laimi konkursus ir kaip suteikia paslaugas........................ Imone 100% reikia keisti.......
Pritariu, klaipedos raj kiskenu kaime taipat viena laida ciupinejo nuo 9ryto iki 9 vakaro o rezultatas 0. Matesi pro mano langus puikiai kaip jie dirba, realiai tai laika tik bande prastumti.
Visiškai negerbia inžinierių, kurie dirba paromis, savaitgaliais, švenčių dienomis. Žmones atleidžia, kiti išeina, kiti atostogauja, o likę kiti turi prisiimti kitų žmonių krūvį. Kada Lietuvoje pradės gerbti žmogų ir jo darbą? Atlyginimai maži, atostogas paskyria patys, duoda mėnesį į metus ir nieko neklausia ar tinka ar ne. O kai ir duoda, tai paaiškėjus kelioms savaitėms iki atostogų perkelia atostogas dar keliems mėnesiams nieko nepaaiškinę ir nepasakę. Gal žmogus planų turi? NERŪPI jiems niekas. Visiškas žmogaus, jo sveikatos ir jo laiko negerbimas ;) Vergvaldžiai! Dėl tokių įmonių visi iš Lietuvos ir bėga :)
Remigijus Šiugžda
2016-05-20 22:59:23 IP 78.57.165.50
Kaune, Gudeliu gatveje tikrai, o kitose nežinau, dažnai būna labai trumpalaikiai sroves išsijungimai. Taip jau senokai. Tai labai "nesveika" namų elektronikai. Šiandien taip buvo apie 14.30. Gal žinote kodėl taip?
Šalčininkų miesto ESO (Lesto) skyriaus vadovybei nusispjauti į inžinierius. Moka mažesnius atlyginimus nei Trakų ir Vilniaus miesto darbuotojams, nors darbą atlieką tą patį. Nepagalvojus sumažino etatus. Kur tai matyti. Vienas inžinierius atostogauja, kitas serga, o kitiems tenka dirbti be išeiginių.

www.manogile.lt: laikini techniniai nesklandumai (klaidos kodas 111)

Šiuo metų negalime suteikti Jūsų pageidaujamos paslaugos, dėl laikinų techninių nesklandumų.
Prašome pabandyti pakartoti veiksmą vėliau. Skubiu atveju dėl informacijos ar paslaugos suteikimo susisiekite ESO klientų aptarnavimo telefonu 1802.

Ir taip jau antra savaitė...
Ei ESO, susitvarkykite savo tą manogile.lt websaitą, žmonės eina į mano blogą ir reiškia nuoskaudas dėl kreivai veikiančio tinklapio. Tačiau aš gi nieko jiems padėti negaliu. Sukurėt kažkokį tpfu-tpfu ir dar reklamuojat.
Laba diena, nesuprantu kam slepiat saskaita nebutinai turiu moketi per gile ar banka jusu pvm saskaitoj nenurodyta atsiskaitoma saskaita ir Jusu puslapyje taip pat nera o mokat tik grasint apie atjungima = patys susitvarkykit atsiuskit i elektronini pasta, dekoju uz demesi
Uz 15 eur elektros skola atiduoda antstoliams/skolu isieskojimo imonei, kurios administracinis mokestis ~5.8 eur. Apie ispejimus kad susidarius tokia skola nesugeba informuoti. Ale siustas laiskas, bet mes jo negave...
Dedu RIEBU minusa uz toki serviza ir mastyma.
Ziemos metu gaunu maziau pajamu tai susidaro isiskolinimas uz komunalinius patarnavimus. Pavasari po biski issimoku.. Jau tie elektros tinklai tikri trydos 31, 24 Eur skola jau grasina isjungti elektra. Nors paskutini karta mokejau vasario men. (dabar balandis) Priesingai uz duju tiekima nemoku nuo gruodzio men. niekas nesikabina. Dujininkams dedu pliusa. Norejau si men dali sumoket uz elektra ir kartu uz dujas, bet elektros tinklai reikalauja visos sumos, todel del situ vampyru vel turi nukenteti protingesnieji dujininkai..
Gerai pagalvokit prieš ketindami įsidarbinti ESO. Ten, išskyrus laiku mokamą atlygį, daugiau nieko gero. Iki 2012 metų situacija buvo gera. Po to prasidėjo tikras organizuotas chaosas. Jiems esi geras, kol sugebi dirbti už šešis. Po to tave išsunkia kaip citriną ir pasiūlo išeiti. Ten aišku yra patvirtinti darbo užduočių laiko normatyvai, tačiau darbo planai yra ženkliai didesni ir kad juos įvykdyti, vadovai verčia dirbti daugiau negu leistina.
Taip sugebėjo sujungti į vieną didelę įmonę ir teise ir įsipareigojimus, deja tik gyventojai kaip visada liko ant ledo: sukurti bendrą atsiskaitymo knygelę (ir elektrai ir dujoms) per silpni pajėgumai? Tegul Lietuvos piliečiai ir toliau moka už dvi įmokas, o visi galės skalambyti kiek sutaupė ir visiškai nesvarbu kelintą kailį nulups vargšui mažam žmogeliui. Diskriminacija akivaizdi įmonėms palikta galimybė jungtis su senųjų svetainių prisijungimo duomenimis, o žmogeliai tegu vargsta, tegu registruojasi, tegu kuriasi keliasdešimt el.pašto adresų, tegul pratinasi prie super sistemos MANO GILĖ, vien tam kad nueitų į senąją. Kas čia ne vartotojų teisių pažeidimas? Ne diskriminacija? Kaip gražu kiek sutaupė, kiek pagerėjo aptarnavimas? Jei būtų galimybė NIEKADA nesijungčiau per mano gilė. Ir dar vienas pastebėjimas vargais negalais prisijungęs PRIVERSTINAI per mano gilė ir kai galų gale patenki į senąją svetainę, ir užsisakai kaip klientas atsiskaitymo knygelę. Lauki daugiau nei savaitę, per tą laiką gauni grasinantį laišką kad nesusimokėjai už elektrą ir galų gale gauni KNYGELĘ. Atsiverti ir o stebukle, šiais informacinių technologijų laikais gauni knygelę kurioje klientui reikės įsirašyti netgi savo kliento kodą, kai net sovietų laikais ko jau ko bet kliento kodo gyventojui niekada nereikėjo pildyti! Pasakykit mieli ESO darbuotojai, kas bus atsakingas kai gyventojas suklys ir įrašys nors vieną ne tokį kliento kodo skaičių ir mokės už elektros energiją, nežinia už ką. Žinoma Jūsų gerbiami tikrintojai atjugs elektrą, priskaičiuos skolą, perduos išieškojimui ir t.t. Ir tai tik dalis nuostabios naujienos VIENOS DIDELĖS ĮMONĖS SUKŪRIMAS! Aplodismentai!
Esu individualios įmonės savininkė, pastoviai atsiskaitau laiku už elektros energiją, deja jau antrą kartą gaunu grasinančius laiškus atjungti elektros energiją, nors esu pilnai atsiskaičiusi. Mokėjimus darau kaip reikia iki menesio 15d.prisiskambinti ir issiaiskinti nr 1802 beviltiskas reikalas, ale visi konsultantai užimti, skambinau valandos bėgyje 3 kartus ir deja, susisiekti nepavyko, tai jei taip, tai gal reikia daugiau darbuotojų, ar jie ten pas jus vaidina kad dirba atjungę telefonus, kad niekas jų netrukdytų? moku taip pat Elektrum, deja nei karto neturėjau problemų. Dar kartą gavusi panašaus turinio laišką, bandysiu ir aš ieskoti teisybės už nepagrįstus grąsinimus
Džiugu, kad tokios dvi didelės įmonės susijungė į vieną, kas leis sumažinti nemažą dalį kaštų.

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Žala pacientams dėl medikų klaidų bus atlyginama paprasčiau
Žala pacientams dėl medikų klaidų bus atlyginama paprasčiau 07-18 18:46
Žalą gydymo įstaigų pacientams nuo kitų metų atlygins specialus fondas. Be to, žmonėms nebereikės įrodinėti patirtos žalos – pakaks nurodyti, kokiomis aplinkybėmis jie ją patyrė, o speciali...
"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą
"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą 07-18 18:23
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nubaudė UAB "Kesko Senukai Digital" dėl vykdytos nesąžiningos komercinės veiklos – bendrovė klaidino vartotojus dėl taikomų akcijų bei prekių...
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai 07-18 18:11
Už reikšmingus tarptautinius mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva užsienyje dirbantiems lietuviams skirtos penkios premijos. Jomis siekiama tautiečius skatinti būti Lietuvos mokslo...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%