Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Gediminas,tas pats ,persekiojantis debilus
2018-05-23 22:52:37 IP 78.61.214.97
as vel ir vel sitiems debilams kramtau tai, kas tereikia jiems praryt kad tapti zmogiskesniais, ne oligofrenais ne debilais, ne vienasaliskais savo sprendimu teisejais, nes tai neasocijuojasi su demokratija ir pagarba pilieciams, kurie islaiko ir ir peni visa sita meslo uki
T. masiulio gatves pedikai [buve VST]
2018-05-21 22:49:45 IP 185.222.209.32
Labai atsargiai kas dirbat kaune, nes ten relinej apsaugoj ir automatikoj dirba tikri pederastai kodiniu pavadinimu Šinšilas ir Šurmulis!
tragedija su tais giles mokejimais, tai jie negali priimti nes sugedo kazkas, tai priima sumoki ir vel raso, kad esi neapmokejes saskaitos, vel sumoki ir vel tas pats, na tikras durniu laivas, nei kam paskambint, nei su kuo kalbeti, kiek tas bardakas tesis jau negana, kad ta auksine gelda islaikom, tai dar ir sumoketi kaip pas normalius paslaugos tiekejus negali, darykit tvarka po velniu jau nervai nelaiko, sugalvojot kazkokia neaiskia sistema apmokejimo internetu ir patys nesusitvarkot
sveika tauta, ar pasveikai nors kiek/ is atsiliepimu apie eso debilu sutve, manau jog lietuvos fronte nieko nauja, nes sie d*****i nesikeicia -jie mire gyvais nekrofilai, alsuoajntys savo sudina smarve ir todel kaifuojantys neva gerai ir sekmingai dirba visuoamene labui jie tebesiuncia saskaitas su numeriais bet ne su adresais -d****i, daugiau negaliu nieko pridurti po trumpos emigracijos galiu konstatuoti niekas nesikeicia sioje slykscioje lietuvos gadyneje
labas 2017 gruodzio men.Giliogirio km LT90300 vingio gatvei buvo atliekami elektros darbai panaikinama oro linija ir laidai pakasami po zeme. Bet darbai baigti kadaise o gerbuvio darbai nesutvarkyti iki siol.sodyboj paliktos dideles provizos traktoriaus neimanoma pjauti zoles su vejapjove.kiemas klotas trinkelemes.Ant trineliu prilasinta tepalo is traktoriaus.
Gaunu laiska, kuriame nurodoma, kiek man moketi uz sunaudota elektros energija. Kazkodel duomenys teisingi. o moketina suma nereali. Paaiskinkit, kodel tokia nesuprantama informacija.
Sa raskino kontora cia. Ivykus gedimui kratosi atsakomybes. Telefonu nustate, kad gedimas namo viduje, o ne ju skydineje prie namo, todel nesiruosia atvykti. Paskui paaiskejo, kad gedimas vis del to pas juos ir buvo.
Sveiki, ESO,
šiandieną 2018-03-27 išsijungė elektra adresu Ievos-kalno gtv.2 Juodkrantėje, bėgu tekina pas kaimynus gal kas ką daro, bet kodėl neprasinešė, nei kaimynas, nei eso?Skambinu jūsu tarnybom, sako nėra jokių planinių darbų, registruoja atvyksta elektrikai (dėje aš jų nemačiau)nes prieš tai kai dingo elektra kaimynas nuėjo prie kaimyninių namu, nr.4 ir 6.Nuėjo todėl, kad mūsų namas"užmaitintas"iš ten, per metus keletą kartų kas nori iš tų namų tas atjungia mūsų namą nuo elektros!!!Tvarko 6 namą nutraukė kabelį, dariau iškvietimą...lyg sutvarkė..dabar 4-to namo gyventojas, ale kažin ką kasė (kovo mėnesis) vėl kažką nutraukė...KAS PER PRIEŽIŪRA ELEKTROS TINKLŲ, KAD BELE KAS GALI BELE KADA ATJUNGTI DAUGIABUTĮ???TAI JAU KARTOJASI IR KARTOJASI?GAL GALIMA SUTVARKYTI KAIP NORS, KAD NIEKAS BE PERSPĖJIMO NEGALĖTŲ ATJUNGTI VISO NAMO, BEJE YRA BUTAI SU ELEKTR.ŠILDYMU, BOILERIAI, POGRINDINIAI, PILNA ELEKTRINIŲ PRIETAISŲ LIZDUOSE...Šį kartą, praeitą tik atsitiktinumo dėka esame namie, o jei mūsu nebus, o kažkoks mulkis sumastys atjungti vėl, kas atsakys, kad kažkas perdegs, suges, kaip įrodysi, kad ne savaime perdegė, jei bele kas GALI ATJUNGTI VISĄ NAMĄ???Turėjau blogą patirtį kai mūsu namo kaimenė nukirto su lopeta laidus, turėjau nuostolių apsčiai...
Indrė Mikalauskaite
2018-03-13 08:39:33 IP 90.131.33.107
Vakar tai yra 2018.03.12, atvykęs atjungti teikimo elektros energijos, Kaišiadorių rajono darbininkas Valdemaras Grincevičius, išvadino mane besilaukiančia Indrė Mikalauskaite melage, nepaisė to kad buvo rodomas sąskaitos išrašas kad buvo ką tik atliktas pavedimas už elektros energijos skola, buvo rodoma saskaita iš kurios padarytas pavedimas, paprašius duoti kontaktus, kad susisiekti paklausti ar mato skola, jis pareiškė, kad viršvalandžių nedirbs, nors dar buvo tik po 16valandos, nepasidomejas atjungė elektros energija. Prašau atsižvelgti į tokius darbuotojus, kurie atvykę į vietą įžeidinėja klijantus.
Eso, norėjau paprašyti, kad jei iškasinėjote, sugadinote svetimą turtą (tvorą), pridarkėte, išpjaustėte mano medžius, tai būkit mieli susitvarkykite viską po savęs!!!!!!!!!!!!!!! O ne kur š.... ten palikau!!!!!
SB.RUGELIS KĖDAINIŲ MIESTO S-JA
2018-03-08 13:10:22 IP 84.15.182.102
Daug kartu teko kreiptis į jūsų operatorius telefonu dėl sodininku bendrijos "RUGELIO'' ęsančios Kėdainių miesto seniūnijoje Daumantu kaime dėl elektros įtampos svyravimo, atvykus elektros specialistams pagal iškvietimą rasta neatitinkančia elektros įtampos srovę.
Fazės U A-194V -B-247 V -C- 264 V Pastotės Nr D-112 Linija L-100.Į mane kaip sodininkų bendrijos pirmininką daug kartu kreiptasi kaip gauti pastove srovę, kad nesvyruotu įtampą nes tai šaldytuvai keičia garsus, tai televizoriai mirksi ir elektros lemputės mirkčioja yra jau ir nukentėjusiu įrengimų dėl nepastovios įtampos svyravimo.Galime surinkti parąšus iš soduose gyvenančiu gyventojų nes jau pavasaris tai dar daugiau atsiras soduose gyvenančiu žmonių tai ir vėl bus tragiška, Gyventoju vardu prašau išspręsti mūsų esamą problemą.Romualdas Vaicekavičius SB, , RUGELIO"pirmininkas.
Jonas 2018-03-02 10:49:24
32A automatuką įsidėjas ir verkia, kad ESO kalti. Instaliaciją susitvarkyk ir 2, 5kv/m laidui max 16A automatuką įsidėk.
Nesu elektrikas, o laidus jungė Lesto, tad jie vadinasi negalėjo jungti elektros skaitliuko prie neteisingos varžos automatinio jungiklio. O už 21.73 € tikrai galėjo pakeisti ir automatinį jungiklį kuris kainuoja 2, 09 € (16A Senukai 2, 09 €). Tad pasilieku savo nuomonę... ESO mano akimis liks degradavusi, žemo aptarnavimo lygio įmonė. Niekur pasaulyje nemačiau tokio žmonių apgaudinėjimo. Suprantama kad teismuose su šiais tipais nieko nelaimėsi, nes tai vienas ir tas pats klanas. Bet žmonės turi teisę žinoti...ir patikėkite ne daug kas gali pasakyti gerą žodį apie šią įmonę.
Nerijus Jukonis 2017-09-04 14:30:18
Žemo lygio aptarnavimas. Užsiima nebūtų skolų išmušinėjimu. Tarybinio mentaliteto įmonė kuri neturi jokios pagarbos klientui. Teisme prisiteisė sumą už skaitiklio pakeitimą po kurio laidai sudegė. Laidams sudegus atsisakė juos prijungti. Kadangi laidai sudegė ties prijungimu į skaitliuką, juos prijungti turėjo būti nuimtos plombos. Tokius darbus galėjo atlikti tik UAB „Mano Būstas“ už kuriuos mums buvo paskaičiuota 21, 73 EUR. Prisegu atliktų darbų foto :)
Zmones kuo skubiau atsisakykite atsiskaitymo pagal vidurki uz elektra, nes dedamasias sioje formuleje nei vienas darbuotojas eso nesugebejo paaiskinti ir rase mum tokias saskaitas kiek jiems buvo ne geda.Mokekite pagal faktini suvartojima t.y. pagal deklaruojamus kas menesi skaitiklio rodmenis
Kaip skambi ju linija, tai nėra tobula toli gražu... bet kaip paskambina inžinierius ir pasiūlo variantus, tai viduryje nakties - problemos išsisprendžia! Džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių ir AČIŪ!!!
Sveiki, suremontuokite dujų šulinėlį ant šaligatvio prie namo kampo L. Asanavičiūtės g. 8 iš gatvės pusės.
Ačiū.Pagarbiai.
kastyti petroni-atsiliepk, -ar tu debilasn ar ne nparasyk man tavo imone suras mano duomenis arba esi debilu arba nori pagerinti debilu ivaizdi i daunu ivazdi
as net nezinau, kaip jus ivardinti, nerasykite sitiems debilams, kurie net neskaito jusu laisku-ne s jie skaito manuosius debilais ir daunais ivardijanciuosius laiskus, nes sie yra v***s ne tik Lietuvos mastu bet ir su Lietuvos prtaruimu Ar uz tokia Lietuva kovojot, d*****i????????
sie v***s eilini karta apsivoge -stai tokia musu, slyksti rasyti kad musu, valstybe su jos valdommis imonemis.O tiesa sakant, as pisu i sikna tuos debilus, visus As ne piderastas, taciau man idomu suzinoti, -gal jiems patinka buti pisamiems i sikna, anus, lotyniskai
Laba vakara. Sakiu ESO tinkluose zmones dirba kaip nori. Vienas is ju E. Jančaitis. Darbo metu turėtų būti darbe. O dažnai jo nėra. Ir piktnaudžiauja darbo padetimi. Nes su tarnybine mašina vis kaškur dingsta. Reikia priimti uzsakymus, vis laukti. Dirba kaskokie seniai, kurie nesiskubina, vos pasivelka. Darbas turetu buti iki 17val jiems. O nuvaziuoji 16val jau buna tusce visi išsiskirste. Tai kas cia per tvarka? Ir automobilis skirtas darbo reikalams? Ar asmeniniams?
Nes vazineja namo pietauja daznai per savaite po kelis kartus ir uztrunka iki 2 valandu. Jo pareigos inzinierius. Manau jog taip neturetu buti. Masina turi buti skirta darbo metu vazineti, ir vykdyti darbus. O ne piktnaudziaut ir vazinet kur panorejus.
As vel ir vel primenu tautai apie lietuviskaja savasti, kuri esti isryskinta net socialinese medijose Paprastai zmogus vengia tartii savo ligos varda, kuria serga Taip ir Lietuva vengia tarti loginio, racionalaus smegenu pusrutulio inspiruojama logine veikla, kaip sVO SAVASTI o LIGA, JOS DIAGNOZE IR ANAMNEZE PASLEPIA KABUTESE IR DAUGTASKIUOSE
Turiu nusiskundimą dėl elektros geimų registravimo bendru telelefonu, didžiausia nesamonė padaryta kad negalima prisiskambinti į vietinę dispečrinę, konkrečiai ankti ryte pastebėti nukrite elektros laidai, buvo skambinta nemokamu telefonu 1852 du kartus, dar du kartus mokamu numeriu, po pirmo pranešimo iki gedimo pašalinimo praėjo apie 8val., o tuo metu apie 900 gyvlių fermose neturėjo vandens, o dar po paros skambina dispečeris kurio numerio nerodo ir klausia kur gedimas, kur laidai nukritę...tai kas čia per darbas?
Tragedija kas ten vyksta - patys nesupranta savo sistemoje: viena vieną sako, kita - kitą. Norint išregistruot vieną adresą - viena višta vieną informaciją pateikė, paskui kitą mėnesį - kita sako, kad reik iš jų sistemos išsiregistruot. O pinigai ir plaukia toliau iš mūsų kišenės. Kas mokės? Negana to, iš sistemos išsiregistravus - pasirodo dar vistiek reik pasiskambint. Kažkoks absurdas.
Ir dar pasirodo, sakyčiau vagių požymis, skambučiai apmokestinti. Kas čia do čiūdai? Per visus galus vagia...
Noriu padėkoti inžinieriui Kastyčiui Petroniui už profesionalumą.
norime padėkoti Šakių skyriaus elektros tinklų darbuotojams operatyviai atvykus į pagalbą 2017.11, 18. Vakare viešint pas močiutę, Buktiškių kaime, dingo elektra. Paskambinom 1802, mus sujungė su mūsų rajono darbuotojais, nors ir buvo vėlus vakaras, bet pagalbos sulaukėm. Sekmadienio rytą vėl sulaukėm darbuotojų, kurie padėjo išspręst mūsų problemas. Širdingai dėkojame visiems mums padėjusiems.
Klaipėdos r. prie Radailių miško, ESO subrangovai tiesė elektros kabelį. Kelias palei mišką sudarkytas, mišką darbininkai prišiukšlino, medelius išpjovė. Po pretenzijų nei sutvarkė vienu žodžiu "nevalos" dirba. Gerbiami piliečiai saugokite saugokite savo nuosavybę nuo tokių "brudų", prižiūrėkite savo valdas jei tik prisigretins, nes "prišiks" ir patiems reikės tvarkyti.
Dvi dienas skambinau ir prašiau kad atliktu varžos matavimus, nors paslauga mokama, nieks neturi laiko susisiekti ir atlikti, tik sako jog už valandos su jumis susisieks, turbut taip "ramina" klientus. Aš po 2 dienu skambinimo, dar dvi laukiu kol kas paskambins, nemanau kad kam nors galima butu rekomenduoti Jūsu paslaugas.
Parases dar prisiminiau tuos gerus laikus, kuomet parasius Griskeviciui, visos problemos sprendesi akimirksniu, o parasius grybauskaitei -si apeliuoja i konstitusija (reikia pasakyti slykscia, nes debilu sukrta) ar saip i istatymus, kuriu ji net nezino.Tad tegu ir toliau ji tebegiedoja mantra skurdziams ar kitokia-ji istorijos rytdienoje bus niekas -siuksle Asjai esu apie tai rases ir kokios nuotaikos dominuoja emigrantu tarpe, bet si tik siundo policija stt Jai dzin ka sako zmones ekspromtuu ir tai mane labiausiai siutina-visisks ignoravimas
Stai taip, zemiau destoma priezastimi kaip ir faktu, as sugriztu prie lietuviskojo debilumo apraisku, makabrisko marazmo iliustracijos sioje mirusiuju marijos zemeje ypatu, nes bent zmogaus vardo sie nenusipelno.
Galiu priminti, kaip klostesi manosios godos, t.y. elektros ivado irengimas.Man besidarbuojant uzsienyje kazkaip sumojau prigrasinti ESO, parasiau kazka bauginancio, tad elektros deze sie pastate, tik neirenge skaitliuko, t.y. atliko neva savo darba.Paliepe ieskotis tarpininku, kurie, pamatave varza iki mano naudojimo ribos, sutvarkytu reikiamus dokumentus, kuriuos dar ir reiketu kazkur nesti -priduoti, o gal dar ir sumoketi uz dokumentu priemima-gi Lietuvoje viskas panasiai, kol nepaseri arklio uzristu ant snukio maisu-tol jis netraukia, bjaurybe, spyriojasi…
Ir stai kodel as noriu atgal I Tarybu sajunga, kadangi si veik pilnutiniu tankiu kadaise elektrifikavo si balanu krasta-Lietuva-nemokamai, o tuo tarpu naujoji demokratineje choleroje ikurta valstybe viska issipardave ir liko stoveti nuoga ties koplystulpiu.kokia geda, nes netgi jezaus geda perrista bent skuduru.O si…
Tas pats pirmykstis, balanu gadyneje isauges barbaras, staiga ir netiketai gaves nepriklausomybes kaula, eme aplink viska dauzyti, tikedamasis sulauzes kaula pasisotinti smegenelemis.Viska sudauzes ir sulauzes, galiausiai kaulas skilo, isciulpe smegenis barbaras ir isvaziavo I Europos institucijas, protinti civilizuotus zmones apie rusu gresme… Po to grizo, ir vel tas pats per tapati.
Sia multiplikuojama iliustracija noriu pazymeti lietuviskojo etnoso mirties pradzia, gavus taip geidziama nepriklausomybe, nes nekrofilinei naturai budinga ardyti gyvas strukturas ir gyvus saitus sutraukyti negriztamai.Sioje stagnacineje atgimimo neurozeje susiformavo, kaip ir buvo suformuotos socialines-ekonomines-politines strukturos.Kamertonas? Nekrofilinis debilizmas.
Sios apraiskos siandien akivaizdziai regisi, kuomet stebiesi nepotizmo apraiskomis visame kame.Detalizuojant si reiskini, butina ekstrapoliuoti sekancia eksponente, -kuomet visiskas nemoksa ar tiesiog d*****s tampa imones vadovu, o pavaduotojais tampa draugai ar giminaiciai, pazistamieji ar tiesiog pasizadeje but istikimaisiais.
Sis algoritmas esti persmelkes visa lietuvos politini-socialini-ekonomini gyvenima, todel turime ka turime-debilu valdoma valstybe, ir ne tik siandien…Debilizmas esti Lietuvos savastimi, kaip ir buta kadaise.
Siusyk butina kaip filosofiniame traktate ar psichologineje studijoje apibrezti kertines savokas ir paradigmas, idant skaitantysis nenuklystu.Todel:
d*****s-ketvirtoji ar trecioji sio zodzio reiksme bent rusu medicininiu terminu zodyne yra apibrezta sekanciai:tai zmogus, stokojas kairiojo smegenu pusrutulio veiklos atsakingos uz racionaluji, logini prada visame kame…Taciau lietuviai, pagave si akmeneli krentanti I savo psichosamones darza, pagavo si ir ikurdino Civiliniame kodekse kaip izeidima ir apskritai istryne is vartosenos kaip ir 15 min tinklapis-pabandykit parasyt d*****s komentaruose-isvysite simboli…
Taciau realybe nera simbolis As daznai uzciaupiu besipiktinancius pavadinus siuos debilais.As siems sakau:ziu aplink save I socialini-ekonomini gyvenima…Jus regite jame nuoseklu rasionaluma, griezta logine stacija, ir apskritai ar traktuojate savaji gyvenima kaip protiga, racionalu, patogu, priimtina???gi kuomet zmogus kuria, jei nesinaudoja ergonomikos mokslo pagrindais tai bent sveiko racionalumo ir loginio implicitiskumo nestokojantis nepasius jums spaudzianciu batu ar sukneles, nepastatys kreivai sleivai funkcionuojancio namu ukio
Taciau visiskai priesingai esti, kai kalbama apie tautos kritine mase-dauguma, kuri balsuoja ir negriztamai itakoja klaikiai debiliska egzistavima. As samonigai teigiu ir rasau apie egzistavima, nes lietuviu tautai nera galimybes islikti-ji nekrofiline konstanta, nes kas gyvas-tas verziasi I kita realybe, o kas nesiverzia, -tas dar prideramai ir padoriai gyvena cia, atsiribodamas aukstomis sienomis prie paezeriu…Ar aiskiai issireiskiau?
To paties reiskinio gija esti ir auksciau minetoji priezastis, paakinusi kristalizuoti ir separuoti ESO debilu veikla, kuri anot projektu valdymo skyriaus inzinieriaus Kestucio Zukausko esti energetikos debilu ministerijos sukurta taisykle:isreketuoti is zmogaus mokesti uz elektros ivedima, taciau palikti nisa ir kitiems uzsidirbti. Tad kaip cia yr ar turi but? Jei man parduotuveje pilstytu piena, -tuomet as mokeciau pigiau.Jei as perku elektros vartojimo irenginius -tai as moku tik uz juos ir noriu vartoti, one dar kazkaip ir nezinia kodel iteisinti ar tai skaitliuka ar elektros laido stori, - negi ne klaiku. Marazmas, kitu zodziu nera. Ir tai -valstybine imone ?? d*****i-niekas kitas.Vadinasi ir valstybe tokia pati? O gal ir prezidentas?? Nes uz kiemo gerove atsko ne tik kiemsargiai, bet ir karaliai.-kaip sake da Vinci
As neabejoju, nes man daznai tenka isgirsti aiskiai kristalizuota nieko detu zmoniu poziuri ir atsakyma, uzdavus klausima, betgi jus -viena komanda, jus dirbate kolektyve…Ir isgirstu atsakyma, jog zmones save neivardina, bet esti siukslemis isskirtiniu debilu valdyme.Tokia Lietuva.
Stai kodel zmogaus teises Lietuvoje esti tik parodija, kaip ir zmogaus teisiu sttebejimo instituto veikla ir veika, tebeplaunanti europos pumpuojamus pinigus I savo kisene, nes tai privati inone.d*****i.atsakykit, ar zmogaus teises privati substancija ar visuotine?
Man jau pabodo rasyti apie sia slykstyne, nuo kurios vemti vercia, todel baigiu ir ribojuosi nuo menkystu, nes su kuo sutapsi -tuo ir pats tapsi. Siukstu nemegstu prisilytejimu, bet tikiuosi, - sie kartuves pajute menkystos suskubs pagelbeti man., bet as busiu istikimas sau, jei neisrasys kvito varzu matuotojai -skusiu juos mokesciu inspekcijai.
O skaitytoju prasau pasidalinti mintimis apie tuos elektros varzu matuotojus, kurie paeme pingus neisrase jokio kvito-te si debiliska valstybe suvokia savo absrdiskuma niekam ne nezinant.
Nuosirdziai prasau parasyti kas sumokejo vezos matuotojams be jokio kvitelio.
Jums nebutina pasirasyti-tebune tai statistika
Gėda kad per visus optimizavimus iki tiek išsigimė ši įmonė. Regionuose viskas išnaikinta, gedimus registruoja konsultantai, o ir nėra kam operatyviai reaguoti bei pašalinti gedimus, nes nėra kam dirba. Net gūdžiais sovietmečio laikais netekdavo kelių parų laukti kol atstatomas elektros tiekimas (o būdavo ir smarkesnio vėjo bei pūgų). Vartotojui nusispjaut į jūsų pačių prisigalvotus kliento pasitenkinimo indeksus. Įsidėmėkite - vartotojui svarbu kad būtų užtikrintas nenutrūkstantis elektros tiekimas. DARYKITE IŠVADAS!
Gyvenu Vilniuje, taciau tėvų namai yra kaimo vietovėje, Širvintų rajone. Kiek teko kreiptis dėl įvairių elektros gedimų, galiu pasakyti, kad likau patenkinta. Paskutinį kartą kvietėmes pagalbos š.m. birželio mėnesį. Atvyko labai greitai, maždaug po pusvalandžio po iškvietimo. Darbuotojai paslaugūs, mandagūs. Nuosekliai išaiškino gedimo priežastis, nurodė, kas ateityje turėtų būti pakeista, kur gali prireikti remonto darbų. Anksčiau irgi nei karto neteko nusivilti: operatyvūs, paslaugūs, mandagūs. Ačiū labai jiems.
ESO Įmonė tokio masto aptarnavimo įmonė taip ŠŪDINAI DIRBA. Darbuotojai daro gėda. Kam reikia naujo darbo šiltame ofise eikite darbintis į eso, manau reikia vyrų daugiau! Kam reikia paaukštinimo ir pinigų šeimai eikite ten dirbti, nes ten CIRKAS dabar. Vietoj juodo triūso JUOKINA žmones. Ten reikia tvirtų vyriškų rankų valdžioje nes vien vištos. SMEGENŲ JAUČIASI KAD NĖRA. Tokiam mastui panašu į lietuvos kaimo kontoros lygio darbą. GĖDA valdžiai. Greičiau reikia įsivažiuoti į aptarnavimą.
Eso inžinieriai prisiekinėja, kad nėra planų kaimynystėje esančias oro linijas keisti požemines linijas ir siulo vestis už 250 metru el. spintos. Pasidarius projektą viska sumokėjus ir pradėjus jau darbus, iš kaimynui sužinai ir matai jų iš Eso gautuose popieriuose, kad kečiamos OL į KL. Rezultate vietoje kad vestis 30 m atstumu, atsivedi iš už 250 m. Na įmonė, kaip buvo ypač neskaidri taip ir liko. Kur žmonės, ar jų liko ?

Jūs atlikote dujotiekio vamzdyno tiesimo darbus Piniavoje. Ties mūsų daugiabučiu gyvenamuoju namu, adresu Miškininkų g. 4, Piniava buvo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė iš smulkinto asfalto (aikštelė įrengta pačių gyventojų lėšomis).

Po Jūsų atliktų darbų yra pilna molinio grunto, ko pasekoje gadinamas aplinkos vaizdas bei visas purvas nešasi į namus. Pabendravus su Jūsų darbų vykdytoju, buvo pasakyta, kad geriausiu atveju bus atvežtas žvyras ir užpiltas. Šis šios problemos sprendimo būdas mūsų netenkina, pageidaujame, kad būtų atnaujinta smulkinto asfalto danga arba atvežta ir užpilta skalda arba tiesiog užliekite asfaltu.

Su Pagarba
Dovilė Žiškaitė
Esu namo primininkė ir rašau šį skundą nuo visų namo gyventojų.

Piniava, miškininkų g, 4. Panevėžys
Nu nezinau, raso kad galima issikviesti elektrika i namus, bet istikruju ne. Tai kam cia meluojat. Atsake kad tik avarijom salinti..
Visiška betvarkė šioje AB. Bendrasavininkas galėjo be niekieno žinios persirašyti elektros tiekimą sau. BE JOKIO KITO BENDRASAVININKO SUTIKIMO. O dėl naujo įvado įvedimo JAU PRAŠO SUTIKIMO, ši AB. Visiška betvarkė ir absoliuti gėda kaip sugebama Lietuvoje daryti tokius cirkus, paliekant kitą gyventoją be elektros tiekimo.
Patyrėme didelius nepatogumus ir nuostolius, vien dėl to, kad dingus elektrai, visą dieną, laukėme kol su mumis sususieks operatorius. Paskambinus, kad mūsų studijoje dingo elektra, gavome atsakymą, kad planinių darbu šioje vietoje nevykdoma, ir su mumis per 30min susisieks operatorius. Vyko seminaras kurio metu elektros prietaisai būtini, taip pat naudojamės korteliu skaitytuvu, klientai negalejo atsiskaityti, patyrėme ženklius nuostolius.... po ge 1 val.30min paskambinome dar kartą ir gavome tą patį atsakymą iš kitos konsultantės, kuri pažadėjo, kad dabar tai su mumis tikrai susisieks. Laukėme dar ilgiau nei valandą ir neištvėrę paskambinome. Trečia konsultantė vėl pradejo nuo pradžių ir pažadėjo po 30min susisiekti... Pasijutau, kaip blogam sapne, ne pusvalandžių praėjo labai daug, o jausmas, kad kalbiesi su robotais skirtingais balsais. Paklausiau, kas ruošiasi atlyginti mums patirtus nuostolius, robotė - konsultantė, liepė dar truputi palaukti, ir palaukus dar 2-3min (minutės kaina 8cnt, ), pasakė, kad planinių darbų, nevykdoma, gedimo linijoje nėra ir tai yra mūsų problema... Skambinome penktadienį 11.15val, šį atsakymą gavome 16val... paklausus, kodėl atsakymo negalėjome gauti kalbantis pirmą kartą, kai buvo ir taip viskas aišku, bet buvo liepta laukti operatoriaus, gavau "pasiūlymą" palaukti dar 30min ir su mumos susisieks...Už ką tiems žmonėms, mokamas atlyginimas kuris sudaro mūsų naudojamos elektros kainą. Maksimali nepagarba ir tyčiojimasis iš savo klientų. Jei tai būtų tarybiniai laikai turbut tai būtų norma, bet tikrai tai nėra norma šiandien. Tiesa 17val su manim susisiekė operatorius...tik nesupratau kam, nes jis nieko nežinančiu tonu klausė, ar mes kreipėmės dėl gedimo...Kiek žmonių mes išlaikome toje įmonėje ir ką jie visi ten veikia?
Ačiu konsultantui Laurynui už pagalba. S. Kukšta.
Tokios betvarkės kokia dabar yra ESO, tikriausiai niekada gyvenime nėra buvę. Klientus aptarnauja matyt iš vis nesusivokdami kur sėdi. Prašiau pažymos, kad negyvenamoje sodyboje nėra elektros, tai sugebėjo į tą negyvenamą sodybą išsiųsti tą pažymą paprastu laišku. Aišku, pažymos nėra. Užsakiau antrą kartą. Po kelių dienų pareiškė, kad išsiuntė el.paštu. Į paštą niekas neatėjo, bet juk kam paaiškinsi... Užsakiau trečią kartą, jau savaitė-tyla. Priedo dar ne tik trumpuoju numeriu, bet dar ir elektroninį prašymą parašiau.. Na ir kas iš to.. Kantrybė jau baigiasi. Beliks kreiptis į aukštesnes institucijas- gal pasižiūrės kas per nemokšos ten sėdi.
Nėra normalu išjungti elektrą visam rajonui SEKMADIENĮ dėl planinių darbų. Planuokitės atjungimo darbus darbo dienomis, kai dauguma žmonių darbuose ir mokslo įstaigose, o ne kai 95% gyventojų yra namuose.
Vilija Striganavičiūtė
Gyv. Estų g. 27, Kaune
PRAŠYMAS
2017-
Kaunas

2010 metų gruodžio mėn., grįžusi iš Didžiosios Britanijos švęsti Kalėdų, sužinojau, kad mano naudojamai gyvenamojo namo adresu Estų g. 27, Kaune, daliai vienašališkai buvo nutrauktas elektros energijos teikimas.
Kai, pasibaigus Kalėdinėm šventėm, grįžusi atgal į Didžiąją Britaniją, susisiekiau internetu su tuometine AB „LESTO“ administracija, sužinojau, kad mano velionis dėdė/bendraturtis Vytautas Striganavičius, 2010-10-04 d. pateikė AB “VST“, kurios teises ir pareigas po reorganizavimo perėmė AB „Lesto“, o dabar Jūs, prašymą, kuriuo prašė atjungti elektros tiekimą į jo vardu registruotą elektros apskaitos tašką 4060445 ir tiekimą atnaujinti tik tuomet, jei apskaita bus perrašyta mano Vilijos Striganavičiūtės vardu, man atskirai kreipusis dėl to į elektros energijos tiekėją.
Kadangi buvau įsitikinusi, kad, vadovaujantis LR CK 4.23str. 2p., teisę į valdymą naudotis elektros apskaitos įrenginiu Nr. 4060457, kuriuo aš naudojausi nuo 1994 metų atsikraustymo gyventi adresu Estų g. 27, Kaune, įgyjau tais pačiais pagrindais kaip ir nuosavybės teisę į minėtos nuosavybės dalį po mano tėvo Petro-Rimo Striganavičiaus mirties 2007 metais todėl ir tikėjausi, kad, vadovaujantis LR CK 4.75 str. 1p. elektros apskaitos įrenginiai, kaip bendrosios dalinės nuosavybės objektai yra valdomi, jais naudojamasi ir disponuojama bendraturčių sutarimu, todėl, tokie vienašališki bendraturčio veiksmai, mane nustebino, juolab, kad, mano supratimu, bendraturčiui 2010-10-04 d. išreiškus pageidavimą nebesinaudoti Jūsų pirmtakų paslaugomis, tai jo elektros įrenginiai turėjo likti be elektros tiekimo, o ne manieji.
2011-08-31 d. raštu kreipiausi šiuo klausimu į AB „LESTO“ kaip elektros energijos tiekėją, ir man buvo pasiūlyta, kaip problemos sprendimo variantas, mano elektros įrenginius prijungti prie bendraturčio nebepageidaujamo elektros apskaitos įrenginio Nr. 4060445, tačiau, sutartu metu AB „LESTO“ darbuotojams atvykus atlikti elektros pajungimo darbus mano naudojamai gyvenamojo namo daliai, grupės vadovas, prieš pradedant darbus, nusprendė atsiklausti bendraturčio Vytauto Striganavičiaus sutikimo ir grįžęs, pareiškė, kad bendraturtis uždraudė tiest elektros laidus tvirtinant juos prie gyvenamojo namo sienų ir vadovas su darbininkais, neatlikę elektros pajungimo prie man nuosavybės teise priklausančios nuosavybės dalies, išvyko, o 2011-09-30 d. gavau AB „LESTO“ atsakymą Nr.30300-Sk-151, kuriame buvo pažymėta, kad visų galimų techninių sprendimų įgyvendinimas mano atveju, galimas tik gavus mano bendraturčio notariniam sutikimui arba teismui nustačius turtu naudojimosi tvarką.
Deje, nei gaut bendraturčio notarinio sutikimo, nei paskubinti teismą greičiau nustatyti turto naudojimosi tvarką nepavyko, nes bendraturtis Vytautas Striganavičius 2011-11-24 d. netikėtai paliko šį pasaulį ir visi teisiniai veiksmai, susiję su nuosavybės valdymu, buvo „užšaldyti“ iki bendraturčio paveldėtojai perims palikimą, kaip ir nepavyko vėliau gaut notarinių sutikimų iš jo paveldėtojų, ko pasekoje, pusantrus metus pragyvenusi žvakėmis apšviestose patalpose, išsigandusi apakimo, nes pastebėjau ženklų regos pablogėjimą, nusprendžiau savo santaupas investuoti į vieno kW saulės energijos panaudojimo elektros gavybai įrangos instaliavimą ant gyvenamojo namo stogo, patalpų apšvietimui, kuris, mano preliminariais paskaičiavimais, man kainavo virš 5000 EUR (penkis tūkstančius eurų).
Jūs tikrai turėtumėte žinoti, kad Lietuvoje tokio galingumo saulės energijos modulių pajėgumo neužtenka patenkinti visus elektros energijos poreikius, tačiau didesnio galingumo moduliams lėšų nebeturiu. Be to, turėtumėt žinoti, kad šią įrangą, laikas nuo laiko būtina atnaujinti, kad ši našiai funkcionuotu, kas vėl kainuoja, o kur dar išlaidos elektros energiją taupančiai įrangai? Ir tai išlaidos, kurių aš niekada nesusigrąžinsiu, tačiau aš dėkinga šios įrangos išradėjui, nes tikriausiai ir šiandien gyvenčiau žvakėmis apšviestose patalpose.
Atsitiktinai, 2015m. lapkričio 19 d. susipažinusi su "Savaitės" Nr.47 ''Teisininko konsultacija'', iš kurio supratau, kad gyvenamojo namo sienos, net atlikus nuosavybės atidalijimo iš bendrosios dalinės nuosavybės teisinius veiksmus, išlieka bendrais dalinės nuosavybės objektais ir vienašališki, be bendraturčių sutikimo, darbai, ant gyvenamojo namo pagrindinių sienų, negalimi, nes vadovaujantis LR CK 4.75 str. 1p. “Bendrosios dalinės nuosavybės objektas valdomas, juo naudojamasi ir disponuojama bendraturčių sutarimu“ kas man paaiškino, kodėl 2011 metų rugpjūtį AB „LESTO“ darbuotojai, išvyko, neatlikę man elektros pajungimo darbus ir AB „Lesto“ 2011-09-30 d. atsakymo Nr.30300-Sk-151 turinį, tačiau, vis dar lieka neatsakytas klausimas, kodėl, bendraturčiui, 2010-10-04 d. atsisakius naudotis elektros apskaitos įrenginiu Nr. 4060445, AB “VST“ darbuotojai, prieš atlikdami perjungimo darbus nuo bendraturčio nepageidaujamo elektros apskaitos įrenginio Nr. 4060445 prie mano iki tol naudoto elektros apskaitos įrenginio Nr. 4060457, maitinimo liniją per mūsų, t.y. mano, Vilijos Striganavičiūtės, ir tuometinio mano bendraturčio Vytauto Striganavičiaus gyvenomojo namo sienas nuosavybės adresu Estų g. 27, Kaune, nepareikalavo iš Vytauto Striganavičiaus mano, kaip šios nuosavybės bendraturtės, notarinio sutikimą?
Iš aukščiau išdėstyto akivaizdu, kad AB „VST“ 2010-10-04 d. priimdama ir patenkinusi vienašališką Vytauto Striganavičiaus pageidavimą bei vesdama maitinimo liniją per mūsų: Vilijos Striganavičiūtės ir Vytauto Striganavičiaus bendros dalinės nuosavybės pagrindais valdomas gyvenomojo namo sienas nuosavybės adresu Estų g. 27, Kaune, pažeidė įstatymą, todėl reikalauju, pašalinti AB “VST“ darbuotojų 2010 metais savavališkai atliktus darbus, t.y. atjungti visą elektros apskaitos įrenginių maitinimo liniją nuo gyvenamojo namo sienų ir jokių kitų elektros tiekimo veiksmų minėtu adresu, neatlikti, kol negausite mano, kaip nuosavybės bendraturtės, notarinio sutikimo.
Tuo pačiu, norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę, kas turėtu atsakyti už mano patirtus turtinius ir neturtinius nuostolius laikotarpyje nuo 2010-10-06 dienos iki Jūsų pirmtakų atliktų neteisėtų darbų padarinių pašalinimo dienos, ir į kurią teisinę instituciją turėčiau šiuo klausimu kreiptis dėl kompensacijos?
PRIDEDAMA: prašymas (2 lapai); 2011-09-30 d. AB „LESTO“ atsakymas Nr.30300-Sk-151 (2 lapai); 2015m. lapkričio 19 d. "Savaitės" Nr.47 ''Teisininko konsultacija'' kopija (1 lapas).

Pagarbiai, Vilija Striganavičiūtė
Toma 2017-01-20 11:08:10
Iki šiol neturėjome nusiskundimų apie įmonės teikiamas paslaugas, tačiau situacija su kuria susidūrėme verčia susimastyti. Trumpuoju numeriu 1802 skambučiai nefiksuojami, ir tik po keliolikto kreipimosi užregistruojamas gedimas, ir taip sukasi antra para, deja elektros vis dar nėra. Visiškas abejingumas ir klientų ignoravimas.
JUOKUTE :D
Aida 2016-10-11 15:15:20
Maniau, kad esu išimtis iš taisyklės, bet pagal komentarus matau, kad taisyklė.
Įmonė, kuri visiškai nesugeba valdyti santykių su klientais, nereaguoja į skundus, nepaisant to, kad patys praterminavę savo deklaruojamus terminus. Apgailėtinas aplaidumas ir įsipareigojimų nevykdymas. Komunikacija su klientais - taipogi.
Man keista, kad si imone turinti tiek nepatenkintu klientu iki siolei dirba.....Mano atveju per metus laiko atsiunte spargalke (ne saskaita) ir kol PATI nuejau i pagrindine bustine, pasiemiau saskaita ir savaites begyje sumokejusi eidama namo isgirdau telefono skambuti, kur jau skambino skolos isieskotojai......Kyla klausimas ar nepaduoti sios imones i teisma? Kodel Lietuvoje negalime pasirinkti paslaugu tiekeju, o turime tik monopolinius paslaugu tiekejus? Gal tai kazkam naudinga visus prijungti prie vienu tiekeju, kaip prie narkotiku (silumos tinklu, duju tiekeju ir elektros tiekeju), gyvename Europoje, o salygos sovietines.....
Virginija stankeviciene
2016-12-30 14:37:53 IP 217.66.158.142
Arnas 2016-04-27 13:09:02
Uz 15 eur elektros skola atiduoda antstoliams/skolu isieskojimo imonei, kurios administracinis mokestis ~5.8 eur. Apie ispejimus kad susidarius tokia skola nesugeba informuoti. Ale siustas laiskas, bet mes jo negave...
Dedu RIEBU minusa uz toki serviza ir mastyma.
Ilgai kentejau, nuo 2016 m. liepos menesio yra permoka!!!, kuri jau aciu dievui ishsieikvojo naudojant elektra. Rekvizitu nepateikia, kas menesi rashau po 2 laishkus mano gileje. NEGALIU prisiprashyti, kad siustu saskaitas i banka, kur nuo 2016 m. sausio men. yra sudaryta E.Sutartis, galiojanti dabar. Vercia moketi per kazkokias surinkimo istaigas!!!. REKVIZITU NEPATEIKIA, net pats negali sumoketi. Vis pataikauja kokiems tai "SURINKEJAMS"., versdami per juos moketi. Tikrai, nesamone, ta manogile. Shiandien parashe atsakyma ish manogile, kad vel pagal vidurki ims apmokejima. Patiko ESO, gauti pinigu vel 1, 5 metams i prieki!!!!. Taip pikta, kad net suregzti sakiniu nebeimanoma. Eso puola be gailescio tuos, kurie nesumokejo, o ash noriu moketi, o ESO kuo puikiausiai trukdo. Bandysiu ieshkoti REKVIZITU (gal rasiu internete neklaidingus). O per prievarta-per surinkejus NEMOKESIU.
Labadiena. Esame nusivyle jusu darbuotoju darbu. Po medziu pjovimo po laidas pas mus kaime kaip po karo, tikriausiai reikia kreiptis i gamtos apsauga, medziai ispjauti bet kaip, visas siuklynas yra paliktas, palikti suzaloti sveiki medziai. visos pievos isvazinetos, musu sklypas virto savartynu. jus tik taip mokat dirbti???
tesinys

So, returning from retrospective to today, it must be said, that with the restoration of the state did not appiear suddenly free a human being-society.Soviet state property division was not clear what leads to fragmentation and decomposes society.Economic stratification took place identically and immoral legal-normative structure was simply transformed at that time after, behind in succession, because the laws would not be creative traditions and experiences. after some time reprinted European-world -know how -lato sensu-sharply conflicted with the routines, reality, as well as individuals, so-social-political and economic life evolved mental artifact foodprints.Ethnos developments constantly betraying his imprinted with new forms eclipsed before seeing him who is unconscious expression and realization forms. It is no coincidence because it has been written more than once Soviet statistics comparator among models, one hundreds of thousands population- that among full-Soviet republics (15) accor- dance Lithuania buta mainly all sorts colleague, collaborator, stukaciu and all kinds of other servants Lithuanian KGB repressive state structures, as well as greed inspiration accumulated savings bank account, here are the people occupied the means of production or set up private businesses, and also headed the public property or its distribution. Instantly, jealousy and gossip train thrives on nepotism rather awkward such economic-political system the person becomes unnecessary. Instead thrives and becomes salable konformizmas.istatymai often created only one individual or business simply asked, upon request. It is safe to say that godojamas and other social justice became reverse and purchased.
It is a set of business thrives on its structure, where relations between the optionally dominates and thrives in relative mutual trust, which is still optimistic incite the narrative of the reborn states. However changing social relations, is serving the cause of social exclusion, deepening business relations of mutual trust becomes more an obstacle than in their own way spreading intention of the overall objective the investment and the arrival of civilized business products onto that oriental oasis suddenly becomes apparent that frequent Lithuanian businessman it stinking messes, distort, and is the primordial version of anything disappeared. If civilized world of the time a normal thing to get 12-15 percent of profits this Lithuanian greed distorted self-love does not agree with such a margin -he wish to be 100-500 per cent returns. Regardless of whatever says of Economics scientific authorities, but it must be recognized that the Lithuanian market, as back then, as today, the main generator of economic growth justifies and was this terrible greed mentality prifarširuota expression and expressive. Newborn nepotism outcome intermediate business structure not only washing and laudering nowadays from europe and the allocation of money, they functions and evolves alleged competition in the form of the return of the customer reward (2016 data, which accounts for 429 million euro).
This is the source to be derived publicly known corruption hydra, aprangiusia both political economical vital artery.Coruption manifestations such inventive in Lithuania that could at least match the modern Rusija.Despite of society effort, corruption flourishing new and incredibly inventions. more over this sneaky political and social life derivative metastases evolved into today's, everyday life, where the company's head of employee loyalty buys by the car. And bought natura persona he no longer positions the he -blind scoundrel bootlicker.-sults presents endless traffic jams half of Lithuania young generation emigrates.Such employer environmentally-yourself around own people and are able to lead for another business, in parallel with the creation of new buisnes on shadow business partner.Lietuvoje out in different ways broadcast semiotic reading assignments-albeit silly, but their own, -nation psychology illustrating indicator no wonder that motivate and staff here discouraged, -another way, they eject the own and fathead, will reveal the secret-affair veil. And it is even large enough kiudija Barclays Technology Center
Business ethics and etiquette in Lithuania often unknown concept. In the public or private company employee facing a collective responsibility appeal often attracts a lot of strange response.Lithuanian type like toad puffs up his eyes and quark quarking: here not I am, here-other.Here -such procedure, such instructions All this is too stupid, too immoral-and about this-conseal.This means only one thing: here the leader always justifies the rights of its employees and does not listen, because he is degenerate ego narcissus.Collective responsibilities seedlings did not grow here, euthanized's, they does not inform about work orders, for the services, -here you call, call, inquire, even late for commitment deadline-silence, even experience ringing in the ears, -here died living corpses-through nature morte-panicky escape from the Soviet bugaboo-collective and individual responsibility.
And this justifies connotations emerge quite important assumptions and actual 20a occurred in the middle of a political-economic social circumstances perturbation.Neginkluota anti-Nazi struggle, joyfully Soviet regime consent -all they expressive witness the right brain hemisphere is producing a nation, which does not have teeth, potency, vitality and viability: peaceful, restful..to the contrary saw the world as well yesterday and today.... daily bread give us, lord... "we, we, we“... banal people, cretins. The "we" enchanted leveled pygmy. The "we" - "I" cowardice. A fearful looking for an opportunity to intervene in the crowd, because otherwise it feels worthless. Responsibility avoid the "I am", who has the name and surname, always looking for self crowd, collective in the song and choir. He is not too penny irresponsible for myself, and justifies faster than a human, just puppet.
Ultimately, moral culture exposes new facets of Lithuanian ethnos consciousness and statement - an independent Lithuania (until 1940.) On average during the year 200-400 murders and asimilar number of suicides. Calculate today's statistics, as much as they kill, commit suicide - will disappear any desire - to be proud of virtue, moderation exclusive or something else. Remember the beginning of finding in the right hemisphere of the brain produced by the cruelty and the people of the inherent temperament type you can not only assess how much it makes sense, logicaly it seems to the truth, but also to predict the future. I can only help you remember the terrible Holocaust in Lithuania and one of the books described two Jewish conversation: come on to the Ukraine or Belarus, -there to shave better behave with us.
Does it hurt Lithuania's heart is? By no meansl! Her heart stagnant, dead carrion, so it is natural for necrophily culture. In reality, nations of the world leaders, champions.
Next Western culture rationalization adepto and ideologist of the statement and explain the past and the future. This was written M.Veber "Protestant ethics and the spirit of capitalism." Something Baxter, probably cleric ofte warning employers about stolid, sensitive and slow hiring people because these people work well only surveillance. I only add: the best of nation a long time ago to create their own buisness or simply emigrated.
Are any other comments, reviewing the history of the nation's mentality variety of retroperspectives? How much longer with many others to hatred transformed shame for themselves will be enriched feelings of hopelessness? Would not as usual to lose on their own fault? Apparently so. Today's Europe is a kind of injection of anesthesia, after which the people of a subsequent, at the same time realize their malformation. An endless and banal language of the image creation means only one-what being something of value-thereto not necessary to develop and demonstrate, - dignified spontaneous people just living protecting your future.
Maybe I'm a pig, the hardest hit where I eat? No, I proudly aware of my mission This is not mine disaster -piggery sty.
As pazadejau ESO dvasnoms paskelbti apie juos pasauliui, o butent akciju rinkas apzvelgianciajame leidinyje The Wall Street Journal.Todel visu beskaitanciuju prasau prisiminti savo pazistamus anglu kalbos vertejus, galincius patobulinti si mano savarankiska teksto vertima.As nesu profesionaliai mokantis sia kalba, bet susyk ir nesu lietuviu, todel i kritines pastabas geranoriskai reaguoju.Pastebekit, as a priori siekiu konstruktyvumo, priesingai nei Lietuvoje:pastabos ar kritika privalo-anot kazkokio balvono sugalvota-buti konstruktyvi...Tuo tarpu as tik tariuosi, niekaip nesivadovaudamasis liepiama nuosaka, kas Lietuvoje italpinta kvailu istatymu kaip prievole.kvaila prievole, bet prievole, slykscia, todel ziedziancia zmogaus savasti ir verte.Tad ir todel niekas siame meslyne tampa nebevertu, ir ne tik pagarbos-apskritai
Isaiah in Judea, Fokidas in Greece, Tacitus or Suetonius in the Roman Empire...
What is it? Almost IQ test.Calm down, -all intelligent nations of the world in its various times in had cherished his nation's critics which enabled the nation and the state to develop a full-fledged and full-dispersion constant.As well and thus themselves and others worthy nations and states have developed their own survival and actualization exponent, for whose to argue the need to have disappeared around your price and value.Taciau until they listened to those mentioned in height - as they pleased not, do not lie to the people and to the world; only they hanging cab ignites, light up for people illumination lamp, which in the own shadows of the past echoes the by gone present, present past and enables the maximum to get closer to the otherwise almost impossible thought the history of archaeological excavations to extract the nation actually behavior, thoughts of reasons. It is these spills abundance of beads, when terminating the closed national cultural strand, When similar documentary facts speaks about the social and cultural community dominant natural behavior of form (not mechanical - social), habit and custom, a peculiar kind of cultural algorithm, a peculiar kind of history of the people's priciple, Always like a integrator personal interests, objectives, affectives, and also reveals the mystical ethnos picture of the world, which culture is stuffed into every human consciousness. And this - the mentality, a hidden layer of consciousness (sub) consciousness orientation.
The last of the 20th century end appointed by the States becoming happened decomposed Soviet empire in the west, the Baltic states, Lithuania, Latvia and Estoniaj.All these countries had different prehistory, religious and worldview invazijon beyond.as today-different economic and political situation. All of them will soon celebrate your states for centuries jubilees, Dreams and sing prasies, adulate for the state dithyrambs, but they forget about ourselves as a nation, ethnos, ethos... and because I am a representative of Lithuanian culture, so I feel obliged and vocations to write about Lithuania, to which are directed to the global investor looks much as yesterday and tomorrow and in the future.What for expect, bargain, hope and prognosticate.
In this short article impossible overview of nation formation peripeteia of its primordial origins of existence, so rendering arguments or ascertains of historical or control analysis should be considered a rational argument implicitly associated conglomerates, by no means not finely. no-exhaustive search because this nation has never desired to learn the lessons of history so every time, well it is going through a new, new, and sometimes terribly drastic experience which this nation almost euthanized. Miraculously revived before not dead 1991 it turned out to be ailing necrophilia.As writes E.From, passion, ardour well erode, destroy only for demolition, -For associations with Russia, an end in itself, a perversely personal request and created an ideology-it is exaggerated desire to chop pieces alive social-economic structures.Cultural-psychological matrix this From`s philosophical phenomenon unfolds passionate attraction to everything that the dead obsoleted.statical collapsed and rotted, even stinks. In this medium necrophil feel fine, like genius own hypostasis. The world around him or just alive world he does not exist-it yourself and the world existence and nothing more. For many of them it hollow, with no light and gaz bulbs -kvazi personality in recent Lithuanian history as honored each Year as genius etc His dream and aspiration-national and all kinds stagnation.death, numbness and sluggish. and intellectual.
Political clique, many of whom was before souviet security adepts, representation of the starting „singing revolution“ was nothing other than total state and nation destruction and annihilation. then it was possible to suspect that the working or creating a person works only quiet.Just necrophil stench of rotting human corps permeated Barbarian destroying everything around, and this is no coincidence. The „Necrophility profession“ representative attributable to both countries ideologues and politicians, which are characterized sense of exclusivity and cynical attitude to the usual moral-societies soul where these lietuviškieji ethnic" hygiene "specialists operated on as dead They complexly, badly themselves and others perversely managers and engineers of the soul, has further exacerbated the already historical perturbation traumatized nation mentality and consistently and creating necrophi culture medium for future generation.Suchlike cultural mediums symptoms are usually self-concept in slave-like status in society, lack of joy and sadness atmosphere not only for families, but also in society. the same it should be emphasized in terms of youth subcultures broadcast apathy life, its meaning and purpose of absence.
In today's emigration can not unassure that justifies exactly as mentioned.Just naked king or queen does not want recognise it. For world these facts also come meaningless. However creating future and necessary for investors to know is necessary to know how to make a fool of you patsy Lithuanian-pseudopatriot, drawing unprecedented returning a profit business fooled picture.or human rights equivalent to solitary confinement in prison. This nation in soviet times very well learned "Potemkin villages construction" craft: hypocrisy, obsequious, the desire to seem a better than existing ambitious perversely himself boast- is ridden through ethnos intellect, subconscious purposefulness. Dragons and lions emblazon still cling Baltic nations - the same phenomenon echoes to provide assurance on only a particular age have existed states of consciousness desires to match with centuries of history states. Fetish, an adequate and Lithuanian nation. They have no consciousness ontologically strict evaluation criteria of the world, never, not one time did not have the history of its existence meaning quintessence, which to a certain stage of human development has provided Christianity. She will never know what is possible and what is not - all mixed in one ambivalent objective by dominant. Therefore, it had no real choice possible. And gone out into the world arena of their kaleidoscopic conceived right brain hemisphere of the world the concept of abracadabra, people have been repeatedly broken.
Keep in mind the right hemisphere dominance of thinking is not able to classify, structured values - sense - approaches, images and characters in the conceptual view of the world. Otherwise, people unable to move beyond the late medieval cultural process conventional phase, alignment in a new life to the well-established customs. That's why she was left without the fifteenth and sixteenth centuries individuality, the nineteenth century subjectivism achievements and successes. Has Infinite be more for personal liberation!
Prisiminkim, jog dešiniojo pusrutulio dominavimas mąstyme negeba klasifikuoti, struktūralizuoti vertybių - prasmių - požiūrių, vaizdų ir ženklų į konceptualų požiūrį į pasaulį. Kitaip išsireiškus, tauta nepajėgi peržengti vėlyvųjų viduramžių kultūrinio proceso konvencionalizmo tarpsnio, derintis naujame gyvenime prie nusistovėjusių papročių. Štai kodėl ji liko be XV-XVI a. individualumo, XIX a. subjektyvizmo pasiekimų ir laimėjimų. Ar kas begali būti daugiau už asmenybės išlaisvinimą!

Tad sugrimztant is retrospektyvos i nūdiena, butina pasakyti, jog su valstybes atkurimu nesirado staiga laisvas zmogus-visuomene.Sovietinio valstybinio turto dalybos nebuvo skaidrios, kas suskalde ir suskaide visuomene.Ekonomine stratifikacija vyko identiškai, o amorali teisine-normatyvine saranga buvo tiesiog transformuota to neto raliju pavym, nes nebuta istatymu kūrybos tradiciju ir patirties.Dar po kiek laiko persispausdinta europietiško pasaulio patirtis- lato sensu-astriai kirtosi su kasdienybe, kaip ir individais, todel politinis-socoalinis ir ekonominis gyvenimas rutuliojosi mentaliniu artefaktu pėdsakais.Etnoso raida nuolat ženklinusios išdavystes savo naujom formom nustelbe iki tol regetas samones raiškos ir realizacijos formas.Neatsitiktina, nes tai ne karta rasyta sovietines statistikos lyginamuojo dydžio pamegtu modeliu-simtui tukstaciu gyventoju-, Jog tarp visu sovietiniu respubliku (15) -tik Lietuvoje buta daugiausia visokiu bendradarbiu, kolaborantu, stukaciu ir visokiu kitu tarnautoju Lietuvos KGB, represinei valstybes struktūrai, kaip ir godulio inspiracija sukauptos santaupos banku saskaitose, Stai tokie žmones okupavo gamybos priemones ar isteige privacius verslus, o taipogi vadovavo valstybiniam turtui ar jo skirstymui. Akimirksniu, pavydo ir apkalbu šleife suklesti nepotizmas, o neparankus tokiai ekonominei-politinei sistemai žmogus tampa nereikalingas. Uztat klesti ir tampa paklausus konformizmas.istatymai kuriami neretai tik vienam individui ar tiesiog verslui paprasius, pareikalavus. Galima drasiai teigti, jog godojamas socialinis ir kitoks teisingumas tapo isvirksciu ir perkamu.
Taip suklesti aibe verslo stukturu, kur tarpusavio santykiuose, pasirinktinai, dominuoja ir klesti santykinis tarpusavio pasitikėjimas, kuris, dar kusrstomas optimistiniu atgimusios valstyves naratyvu.Taciau kintant socialiniams santykiams, ko priežastimi tarnauja socialines atskirties gilėjimas, verslo santykiuose tarpusavio pasitikėjimas tampa daugiau kliuviniu nei savaipe istarpstacia intencija bendro tikslo paieškoms.Taip investavus ir atvezus civilizuota verslo produkta i sia rytietiška oaze, staiga isaiskeja, jog tulas lietuvis verslininkas si slyksciai sujaukes, iskreipes, ir is pirmapradžio varianto nieko nebera like.Jei civilizuotas pasaulis laiko normaliu dalyku gauti 12-15 procentu pelna, tai lietuviško godulio iškreipta savimeile nesutinka su tokia marza, -jam reikia 100-500 procentu grazos. Kad ir ka besakytu ekonomios mokslu autoritetai, taciau reikia pripažinti, jog lietuviškosios rinkos, kaip anuomet, taip ir šiandien, pagrindiniu ekonomikos augimo generatoriumi esti ir buvo si klaiki godulio prifarširuota mentaliteto israiska ir raiška. Gimusios nepotizmo išdavoje tarpines verslo struktūros ne tik plove ir tebeplauna europos skiriamus pinigus, -jos funkcionuoja ir evoliucionuoja tariamu konkurencijos pavidalu, užsakovui grazinant atitinkama atlygi 2016 metu duomenimis, tai sudaro 429 milijonus euru.
Kaip tik is cia reikia kildinti viesai žinoma korupcijos hidra, aprangiusia tiek politikos, tiek ekomnomikos gyvybine arterija.Korupcijos apraiškos Lietuvoje tokios išradingos, jog prilygti siai galetu bent šiuolaikine Rusija.Nepaisant sociumo pastangu korupcija tebeklesti naujais ir neitiketinais naujadarais.Dar daugiau, sis niekšingas politinio ir socialinio gyvenimo darinys metastazem evoliucionavo i nudienos kasdienybe, kur imones vadovas darbuotoju lojaluma perka automobiliu.Ir toks zmogus nebepozicionuoja ničnieko-jis aklas niekso padlaižys.-tatai liudija nesibaigiančios Lietuvoje automobiliu spustys pusei Lietuvos emigravus.Toks darbdavys aplik save apsistato savais zmonemis ir sugeba vadovauti dar vienam verslui, paraleliai kuriant dar ir seselini versla partnerio saskaita.Lietuvoje ivairiai transliuojama semiotine lektura-nors ir kvailas, bet savas, -tautos psichologija iliustruojantis rodiklis, todel nieko stebetino kad motyvuoti ir atsakingi darbuotojai cia demotyvuojami, -kitaip jie išstums tuos savus ir bukagalvius, atskleis paslapties-aferos syda. Ir tai kiudija netgi pakankamai didelio Barclays“ technologiju centro vadovas
Verslo etika ir etiketas Lietuvoje daznai net nežinomos savokos I valstybines ar privacios imones darbuotoja nukreipta kolektyvines atsakomybes apeliacija daug dazniau susilaukia keisto atsako Tipazas it rupuze ispucia savo akis ir kvarkiai kurkia :Cia ne as, cia-kiti.cia tokia tvarka, tokie nurodymai O kad visa tai pernelyg kvaila, pernelyg amoralu-nutylima.Tai reiškia tik viena:cia vadovas visada esti teisiu ir savo darbuotoju nesiklauso, -jis įsigimusios savimeiles narcizas.Kolektyvines atsakomybes daigai cia neisauge, nie numarinti, cia o one here does not inform about done azsakyma committed in service niekas neinformuoja apie atlikta azsakyma, ivykdyta paslauga, -ciaskambini, teiraujiesi, net veluojant įsipareigojimu terminams-tyla.net spengia ausyse, -cia mire gyvieji lavonai-per nature morte-paniskai pabege nuo sovietmečio baubo-kolektyvines ir individualios atsakomybes.
Ir šitokiai konotacijai rastis esti gana svarbios prielaidos bei faktines 20a viduryje ivykusiu politiniu-sociliniu ekonominiu oerturbaciju aplinkybes.Neginkluota antinacine kova, dziaugsmingas sovietu santvarkos sutikimas, -jie israiskingiausiai liudija desiniojo smegenu pusrutulio produkuojama tauta, kuri neturi dantų, potencijos, gyvasties ir gyvybingumo:taikūs, romūs..kitaip matė pasauli, kaip vakar taip ir šiandien,....kasdienes duonos duok mums, viešpatie..., „Mes, mes, mes”… banalūs žmonės, kretinai. Tas „mes” užbūrė niveliuotą menkystą. Tas „mes” - „Aš” bailumas. Bailus ieško progos įsiterpti į minią, kadangi kitaip jis jaučiasi niekaverčiu. Atsakomybės vengiąs „Aš”, pas ką yra ir vardas, ir pavardė, visad ieško savęs minioj, kolektyvinėj dainoj ir chore. Jis nė per grašį neatsakingas už save, ir esti greičiau marionete nei žmogumi. Pastarąjį klausimą keldamas aš sąmoningai kreipiu mintį į kitą temą, tuo tarsi norėdamas patikinti, jog „tokia ji maža ir silpna” mirties akivaizdoje tampa nepalyginamai žiauresnė nei esanti iš tikro.
Galų gale dorovinę kultūrą demaskuoja naujo rakurso į Lietuvos etnoso sąmonę konstatacija - nepriklausomoje Lietuvoje (iki 1940 m.) vidutiniškai per metus įvykdavo 200-400 žmogžudysčių ir panašus skaičius savižudybių. Pasiskaičiuokite šiandienos statistiką, kiek kas nužudo, nusižudo - dings bet koks noras - didžiuotis dorybingumu, išskirtiniu santūrumu ar dar kažkuo. Prisiminę skyriaus pradžioje konstatuotą dešiniojo smegenų pusrutulio produkuojamą žiaurumą bei tautai būdingą temperamento tipą, galėsit ne tik vertinti, kiek tai logiška, panašu į tiesą, bet ir prognozuoti ateitį. As tik galiu jums padeti prisiminti siaubingiausia Holokausta Lietuvoje ir vienoje is knygu aprasyta dviejų zydu pokalbi:begame i Ukraina ar Baltarusija, -ten su nusiskiais geriau elgiasi
Ar skauda Lietuvai sirdi krutineje?Anaiptol.Jos sirdis sudirzusi, mirusi dveseliena, todel taip natūralu nekrofiliskai kulturai.Isties, pasaulio tautu lyderiai, čempionai
Sekantis Vakarų kultūros racionalizacijos adepto ir ideologo teiginys paaiškins ir praeitį, ir ateitį. Apie tai rašoma M.Veberio „Protestantinė etika ir kapitalizmo dvasia”. Kažkoks Baksteris, turbūt dvasininkas, įspėdavęs darbdavius apie flegmatiškų, negudrių, jautrių ir lėtų žmonių samdymą, kadangi šie žmonės gerai dirba tik priežiūroje.O as tik priduriu geriausieji jau senai susikure savo varslus arba tiesiog emigravo
Ar bereikia komentarų, apžvelgiant tautos istoriją įvairiausiais mentaliteto rakursais? Kiek dar ilgai pas daugelį į neapykantą kitiems besitranformuojantis gėdos jausmas už save bus sodrinamas beviltiškumo jausmais? Negi taip jau įprasta pralaimėti dėl savo pačių kaltės? Matyt, kad taip, Siandienes Europos injekcijos tera savotisk anestezija, kuriai praejus tauta kelinta syki suvoks savo issigimima.Npaliaujamos ir banalios kalbos apie ivaizdio kurima reiskai tik viena-kas esti kažkuo, tamnereikia save kurti ir demonstruoti, -oriai gaivališka tauta tiesiog gyvena sergedamai savo ateiti
Gal as kiaule, jog pridarau kur valgau? Ne, as isdidziai suvokiu savo misija Tai ne manobeda -kiaULIDES
As tiesiog pratesiau savo misija ir paskelbiau tautai -pasiskaitymui su klaidomis, bet ne minciu klaidom

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Žala pacientams dėl medikų klaidų bus atlyginama paprasčiau
Žala pacientams dėl medikų klaidų bus atlyginama paprasčiau 07-18 18:46
Žalą gydymo įstaigų pacientams nuo kitų metų atlygins specialus fondas. Be to, žmonėms nebereikės įrodinėti patirtos žalos – pakaks nurodyti, kokiomis aplinkybėmis jie ją patyrė, o speciali...
"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą
"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą 07-18 18:23
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nubaudė UAB "Kesko Senukai Digital" dėl vykdytos nesąžiningos komercinės veiklos – bendrovė klaidino vartotojus dėl taikomų akcijų bei prekių...
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai 07-18 18:11
Už reikšmingus tarptautinius mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva užsienyje dirbantiems lietuviams skirtos penkios premijos. Jomis siekiama tautiečius skatinti būti Lietuvos mokslo...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%