Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Trumpai apie manogile.lt. Penktadienį mokėjau už elektrą, na sakau kartu ir mobilų ryšį ir internetą apmokėsiu. Antradienį sėdžiu sau ramus, kompotą geriu, gaunu pranešimą, kad neblogai būtų sumokėti už telefoną. Na galvoju, kas per gaidys - taigi penktadienį berods visiems sumokėjau. Skambinu ryšio tiekėjui, kuris atsako, kad pinigų nėra - atsiųsk pavedimo kopiją. Skambinu manogilei, išklausau tekstą apie norimas gauti paslaugas, deja kur galėčiau pasirinkti ką nors kuris atsakytų kur pinigai negirdžiu. Klausau dar kartą, gal ką praleidau, deja nepraleidau. Pasirenku bet kokį variantą ir energingai maigau mygtukus, kad sujungtų su kokia gyva dvasia. Pagaliau dvasia moterišku balsu atsiliepia ir sako, kad manogilė disponuoja sumokėtais pinigais dvi paras, o jau vėliau gali pervesti tam, kam reikia, o už tai, kad palaikyti tuos eurus pas save, paima komisinį mokestį, ko mano bankas mokant tiesiogiai nedaro.
Toliau prisijungiu prie banko ir sakau nusiųsiu ryšių tiekėjui pavedimo kopiją, kad pamatytų jog neesu melagis. Deja, banko išrašas rodo, kad pavedimą atlikau UAB "Elektroninių mokėjimų agentūra", kur nurodyta bendra sumokėta suma, tad kol pinigų negaus visi, kam sumokėjau per gile.lt aš nieko negaliu įrodyti. Na nebent siųsčiau ir manogile išklotinę, bet tada jau ir ryšio tiekėjas pamatytų mano interneto ir kitų paslaugų tiekėjus, sutartis, sumas ir t.t., ko aš visiškai nenoriu.
Žodžiu spardžiau aš tą gilę, nes ją galima naudoti tik tiesioginiams mokėjimams už elektrą ar dujas. Bet turbūt viską paprasčiau ir greičiau daryti banko pavedimu, nes sukurta sistema panaši į UAB'ą žmonai, kaip nieko nedarant gauti pinigus.
Tad sėkmės gilei ir tikiuosi, kad tave koks šernas žiemą suras ir suvartos pagal paskirtį.
Aš tai neturiu ką pasakyt!! Skydineje dega laidai, bute elektros nėra. Paskambini į lesto. Ir jie ramiu balsu sako. Kreipkitės į namo bendrija arba į privatų elektrikas! Tai nafik kam Jūs reikalingi. O jei koks gaisras! Kas tada atsakys?
Esate visiški liurbiai. Jau beveik parą Širvintų rajone sėdim be elektros, nors žadėjot stnaujinti vakar iki 23.00. Šaldytuvai atšilo, maistas genda. Kas atlygins nuostolius? Savo operatyvumą parodote tik tada, kai reikia surinkti mokesčius už elektrą. O šiaip esate visiškai neįgalūs. Apskritai Širvintų rajone užtenka didesnio vėjalio ar smarkesnio lietaus, elektra dingtų kelioms valandoms ar net visai parai. KADA PAGALIAU ATNAUJINSITE LINIJAS?????
kuriamos įvairios el. sistemos, leidžiami pinigai būriui konsultantų bei padalinių vadovų, kurių kompetencija nulinė, per 1, 5 val. niekaip nesugebėjau išprašyti, kad arba sudarytų galimybes pačiai internete pakeisti sunaudojamos elektros vidurkį arba perskaičiuotų pagal paskutinių metų rodmenis pakeistų patys... NU NIEKAIP, NIEKAIP. Už ką jie atlyginimą gauna?
Eso reiktų visus atleist, dar tokios nekompetencijos ir kreivo darbo matyt neteko!!!!!
Specialistė Agnė Eidukonytė.
Turėjau rūpesti, kurią ši rami ir užtikrinta profesionalė išsprendė per pusdieni abiems šalims naudingiausiu būdu.
Esu labai dėkingas, kad šioje įmonęje yra tokių žmonių.
Noriu pateikti atsiliepimą apie Jūsų skambučių centro darbuotoją Jurgitą Vargytę. Ši darbuotoja negali dirbti tokiose pareigose. Ji visiškai nekompetentinga atlikti savo pareigas. Ši darbuotoja atsiliepė į mano skambutį 2019, 03, 07 16val.14 min. Mūsų pokalbis truko 32 min. 59sek. Skambučiai mokami ir įrašomi.Pokalbį vadovai gali išklausyti. Paslaugos ji nesuteikė, į mano klausimus atsakinėjo tą patį, lyg būtų robotas. Nesusikalbėjusi nutraukiau pokalbį. Paskambinus po 2min, tuo pačiu numeriu, atsiliepė kitas konsultantas. Viską sutvarkė per keliolika minučių ir aš turėjau visus man labai svarbius dokumentus. Ačiū šiam darbuotoju. Tik tokie žmonės turi dirbti aptarnavime.
Sveiki, visada stengiuos islikti kompetetinga su ivariom imonem ir instancijom, bet sikart tikrai nesusilaikiau. Visi raso apie elektra, bet as noriu pasisakyti apie Dujas. Nuo Lapkricio menesio atsinaujinau namu sildymo sistema ir nama kurenu nuo siol dujom, informacija apie atnaujinima suteikta gerai viskas tvarkoj. Gruodi liepe atvaziuoti persirasyti sutarti del kainu ir mokejimu grupes. Atvykus gruodzio 1d man buvo pakeista sutartis del to, kad gavau namo dovanojima ir reikia atnaujinti duomenis, nu viskas tvarkoj. Tuomet buvo pasakyta, kad pasikeisti tarifo negaliu, nes nuo sausio 1d isigalioja nauji tarifai, konsultante Diana Tijuniene pasake kad turite gruodi isnaudoti 500kubu duju ir pasikeis mano vartojimo grupe i 2 tam kad prisikirtu mazesni kainu tarifa. Viskas tvarkoj. Kai atejo sausio menuo ir po sausio 14d kreipiausi vel i dujas del deklaravimo ir perskaiviavimo man pasake, kad nebus suteiktas deklaravimas, nes esu naujas vartotojas. Koks naujas vartotojas???? Namas tai tas pats, kubatura ta pati, kad tetis padovanoja nama dukrai tai naujas vartotojas? Ir kodel tuomet ta pati Diana Tijuniene nesugebejo perteikti informacijos, kad man nebus suteiktas perskaiciavimas ir as sumokesiu uz sildyma pilna kaina po 0.59ct???? Taip, juk tai labai patogu, nes as puikiai papildziau valdzios kisenes ir pasildziau darbuotoju kede savo pinigine! Jei si informacija man butu buvus suteikta problemos nebutu ir ji buti kitaip isspresta, ir prie viso sito kinsultantes paklausus kokiu tarifu mokesiu nuo sausio atsake, kad po 0.66ct uz kuba nes as nepasikeiciau tarifo ir per metus neisnaudosiu 300kubu duju, nors jau gruodi buvo 540kubu sukurenta!!!! Konsultantu informacija vaiksto klientams tiesiog tobulai, viskas yra daroma ir sakoma taip kaip jiems patogiau ir kaip voge taip vogia zmoniu pinigus. Sildykites i sveikata jaunu zmoniu ir visu kitu saskaitomes, juk tai mes uzdirbam jums ant duonos. Tikiuos Dianai taip pat yra silta ir smagu sedeti, o as nenumirsiu nuo tu keliu simtu euru, juk pasert ir kitus reikia.....
Apie Šiaulius gerai arba nieko
Aldona Jarmulavičienė
2019-01-23 14:31:43 IP 46.249.181.46
Laba diena. Noriu pasiteirauti, kodėl žiemą atjungiant elektrą, prie 12 laipsnių šalčio, man nepranešė apie atjungimą.Ir tai yra ne pirmas kartas šią žiemą. Gruodžio mėn. dvi dienas atjunginėjo elektra, man nepranešė. Šiandien vėl 5 val.atjungė, aš vėl nieko nežinojau apie šį atjungimą..gruodžio mėn, aš buvau susisiekusi su jūsų operatoriais, pasitikslino mano duomenys, bet šiandien ir vėl aš nieko nežinojau apie šitą atjungimą.Mano namo šildymas be elektros neįmanomas.Praeitą kartą aš turėjau degančias malkas išiminėti iš pečiaus, ir nešti į lauką, kad nesprogtų katilas, šiandien aš sėdėjau namie prie 9 laipsnių temperatūros. Tai čia jus man koncentracijos stovyklą surengėt.Arba susprogdintint, arba sušaldyt.., Susisiekus su jūsš operatoriais, jie man aiškina, kad žinutes išsiuntė ir į telefoną, ir į pašto dežutę., tik..kažkaip, , manęs, tos žinutės nepasiekia..Gal jau pradėkit atestuot savo darbuotojus, nes nesuprantu už ką žmonės pinigus gauna, jeigu net nebesugeba pranešti apie elektros atjungimą.Labai norisi i tikėti, kad tokie dalykai nepasikartos.
šiandien 2019 sausis, šia savaitę elektos nebuvo 2 kartus, viena kartą sakė nesusipratimas per klaidą atjungė, o šiandien -planinis patikrinimas, nu jo žiemą jie tikrina-diena baisi sninga pūsto, mes gyvenam kaime dujų neturim viskas su elektra.niekas neperspėjo iš anksto būtume kaip nors suplanavę ką daryti.namie 2 mažiukės-3 ir 1 metuko kaip manot ką duoti gerti ir valgyti, gal sniego. parduotuvė yra už 1 km, vyras darbe dirba ne KAune o Rokiškyje o kaip šildyti namą.Parašiau į ESO KAD ATVEŽTŲ MAISTO IR ŠILTO VANDENUKO MERGAITĖM TAI ATSAKYMO NEGAUTA.Skambini į tinklus tai, , prašo palaukti koL operatorius atsilieps'' ir taip kokį pusvalandį.bandžiau skambinti į energetikos ministerija-taip pat ragelio niekas nekelia.O, , GILĖ'' IŠ VISO KAŽKOKS NESUSIPRATIMAS.kada baigsis tas bardakas.
Rašau, kad žmonės būtų budresni, kai bendrauja su Šiaulių skyriaus konsultantais. Vasaros pradžioje pasikeičiau "standartinį" elektros planą į planą "namai" Šiaulių skyriuje (bent jau maniau, kad pasikeičiau), ramiai mokėjau pagal naujo plano tarifus, o pasirodo jokio plano man nepakeitė ir prieš Kalėdas gavau" dovanėlę" į el.paštą, kad esu skolinga...Telefonu su Valda (GILĖ) aiškinausi kodėl taip nutiko, ogi pasirodo, niekas nieko nežino, pažadėjo, kad paieškos mano prašymo archyve ir perskambins. Po 10 d. nesulaukusi skambučio vėl viską pasakoju iš naujo šį sykį Donaldai (GILĖ)...Vėl niekuo padėti negali, pažada, kad iš Šiaulių sk. perskambins, kai paieškos archyve. Po kelių dienų skambina, kad atsiprašome, bet...deja, "ale" skolą teks sumokėti, nes prašymo neranda. Tai gerbiamieji, ar tai taip dirbama ar tik imituojamas darbas? Nuėjusi į skyrių vėl pasikeičiau planą, šį sykį paėmiau prašymo kopiją...Manau, tas kas privirė košės turėtų kompensuoti mano "ale" skolą, bet aišku patogiau nerasti reikiamo dokumento, nes klientui vis tiek viską sumokėti... Dar turėjome kuriozinį atvejį: norėjome susidėti saulės baterijas ant stogo, tai nei viena Šiaulių konsultantė negalėjo pasakyti, kiek kainuotų kilovatvalandė, jei tektų papildomai elektros energiją imti iš ESO... Gėda Gilei ar ESO už tokius darbuotojus.
Sveiki v***s kodel jus uz lapkricio ir gruodzio menesius jau skaiciuojat nauja kaina kodel???
Ka jus isviso ahujieline esat gandonai ?
Uzsirasiau elektros sunaudotus kilovatus uz lapkriti ir gruodi, ateinu sumoketi sausio pirma diena ir man liepia moketi jau nauja kaina (kasininkes sako, mums meta nauja kaina ir viskas).
Ar ne per nagli esat suskiai ?
Kas jum leido paimti is manes vietoj 35 euru 40 euru. Kokia turit teise atimti is manes pinigus ?
Ahujieline esat isviso tenai Esso valdzioj....Supisti gandonai-kad tik apiplesti zmones...Sudo gabalai Esso valdzis
"Nepavyko pereiti į krepšelį"... jau nebejuokinga.
Neįmanomas baisus monopolis tas uzlaipintas ant mūsų visų galvos. Neįmanoma pasinaudojant savitarnos svetainė atsiskaityti, neatsiliepia telefonu skambinant pusvalandį ir ilgiau. Kodėl jų niekas nesiskundžia normaliai vartotojų tarnyboms. Visus padarė beviltiškai beteisiais baisu.
Nuoširdžiai dėkojame Kauno regiono elektros tinklo eksploatavimo skyriaus vadovui Ryčiui Borkui, Robertui Svirskui ir ESO darbuotojams už supratingumą, operatyvumą, laiku ir puikiai atliktus darbus Kauno rajone, Babtuose, Nevėžio 43.
mane kupiuravo sitie patys d*****i, saugojantys savo renome, kuri esti skyksti ir tuscia vieta nes tai buvo rasyta virsinnkui alvydui masiuliui
Valstybine energetikos inspekcija prie energetikos ministerijos atsakymas I Nr2R-34-50
As nezinau, ar tatai reikia ir galima vadinti skundu, taciau gautas atsakymas manes netenkina, -as bandziau belstis I jusu sirdis, ir, kaip pasirode, -sios sudirzusios... Man apmaudu gyventi tokioje visuomeneje, kur socialiniis individas traktuojamas debilu, man tiesiog slykstu, kuomet d*****s traktuoja visuomene tarsi avinu banda, kurioje, reikia tiesiai pridurti, tas pats d*****s piemuo anaiptol ne visuomet buva pakankamai zmogisku, protingu, racionaliu…Pastaruju signifikaciju vualizacija pseudoideologinio mustro laikmeciu, pradedant nepriklausomybe, ir siandien tebesitesianti, byloja tragiska Lietuvos, jos etnoso ir etoso drama-issigimima.Ir tik panasus i mane naivuoliai kartkartem dar kliaujasi atstatyti bent sovietini status quo, kuriame, -ar jums zinoma?-panasaus atsakymo nesulaukti.
Tad pabandysiu sitiems Lietuvos vastybes klerkams-daunams -sugromuluoti savo anksciau keltus klausimus, kad ispjauti tiesiogiai siems I burnas, -gal neisspjaus, nuris, taps protingesni, zmogiskesni. As nusileisiu iki jusu debilumo lygio ir pasistengsiu perdem paprastai paaiskinti savo klausimus, nes kitaip jusu protas nepajegus racionaliai protauti, nes logikos ir racionalumo stoka vadintina debilumu.
Tad isivaizduokite savo namus, butus, kuriuos kadais pasistatete, nusipirkote, sumokejus tam tikrus, energetikos ministerijos nustatytus mokescius, isivedete Elektra, ir jums buvo nemokamai suteiktas elektros energijos apskaitos prietaisas-skaitliukas.Bet stai, viena vakara griztate po darbo namo ir isgastingai ieskote priezasties, kodel netiekiama elektra. Akimirksniu susivoke skubate prie elektros ivado dezes, tikedamiesi ten rasti “ atsokusi” automata, taciau regite tik nuogus is jusu buto iseinancius kabelius
Kas tai???
Gromuluoju nesusivokusiems-tai elementari asmeninio turto vagyste, nepaisant skaitliuko valdytojo statuso, nes uz viska likusi buvo ampoketa kliento, uzsakovo, konkretaus zmogaus.
Ka darote toliau? Suprantama, skambinate energijos skirstymo operatoriui (ESO)…Ir cia jus akivaizdziai apvagia, kadangi pries gyva balsa, anapus ragelio, jums duodama pasiklausyti kartais net ir slykscios, jums nepriimtinos muzikos ar tiesiog saskambio, tonacijos, ir tai darsyk jus transformuoja I dar didesnio pasislykstejimo dominante.Galiausiai, sulauke gyvo balso, jus skundziates savo godomis, ausinate veltui burna, nes konsultantas jau beria jusu tuzmasti padidinsicia fraze:“as negaliu padeti jums siuo klausimu, taciau as sujungsiu su kitu konsultantu”…kuris padarys ta pati arba tiesiog pazades jums paskambinti kad informuoti”… ir “pamirs”.
O pabandykite patekti auiencijai! Nieko jums nepavyks, kadangi slyksti ir zmogaus negerbianti valstybe sukure save atitinkancia imone, kuri ne tik nesiskaito su zmonemis, taciau pasikvietusi uz minimum I darba istisas debilu ir daunu kohortas iliustruoja save pacia keturgubai, nes toks d****s dar tiki esancia Vilniuje Lenino gatve.Sapienti sat.
Negi ne vienam valstybiniam debilui ar daunui nesuprantama, jog tokia situacija-socialine stacija nera normali, priimtina.Jei niekam panasiu klausimu nekyla-tai gal sie apskritai be proto, imbicilai, amebos, vienalasciai sliuzai?
Tad as, tik kaip lietuviskasis diogenas, tik nesijuokdamas is jusu, ligoniu, keliu savo zibinta, apsviesdamas siekiamybe ir tiksla -visu valstybiniu instituciju klientu aptarnavimas telefonu negali buti mokamas, o konsultantus -zmones butina ir svarbu branginti ne tik pagarbos siems raiska, bet ir atlygio forma, kas igalintu suformuoti palaipsne uzmarsti slyksciai Lietuvos kasdienybei, kai itin daznai keiciamos suprakaitavusios kojines, nes sveiki savo gyvensena ir kasdienybe zmones neprakaituoja itin stipriai iki totalines smarves, iki apsivemimo, susivokus gyvenant perdem slyksciai ir nusikalstamai, -nes zmogiskumui nesti senaties termino.Argi ne taip?
Toliau butina paskelbti jums ir pasauliui dar viena Lietuvos issigimimo skerspjuvi, ir sulaukti jusu reakcijos, pasisakymo, kas iliustruos ne tik jusu, bet ir valstybes motto.
Tulas energijos vartotojas jau esti susidures su ESO interesus atstovaujancia ir gyventoju skolas isieskancia skolu isieskojimo bendrove “Sergel”.Negi siai kvailai valstybei kaip ir tarnautojams nesuprantama, jog akiplesiskam reketavimui suteikusi placiausius igaliojimus Lietuvos valstybe (pradedant landsbergiu ir baigiant grybauskaite)esti tiesiogiai atsakinga uz daugiau nei milijono lietuvos zmoniu isvaryma is Lietuvos? Manding, nesuprantama, nes jau kuris laikas nieko nesikeicia -sunys loja, o karavanas eina, toliau tebetesdamas zmogaus apiplesinejimo tradicija nuo pat seniausiu laiku mentalines gijos, - (nes baudziava Lietuvoje panaikinta paskiausiai tarp to metoEuromos valstybiu)-nuo kurios pabegti galima tik perdem griezta reakcija.Ar jums nesuprantama, jog pasyvi kulturos reakcija I mirti esti butent nekrofilijos ir mirties pozymiu?
Man apskritai esti nesuvokiama nes tatai pernelyg, pernelyg slykstu, kai Lietuvos valstybes valdoma imone uz keliasdesimt euru isiskolinusi ne rusa, bet savo pilieti atiduoda lincui, reketininkui, kad sis sugrazintu I biudzeta tuos varganus pinigelius, tuo tarpu kai grobstomi milijonai, o tukstancius uzsidirba reketininkas, kadangi sis cia esti patekes neatsitiktinai-nepotizmo ar kitokiu aplinkybiu priebegoje.Ir tai as pabandysiu issiaiskinti autonomiskai, skyrium nuo sio pasisakymo minciu, nusiusdamas viena egzemplioriu STT, nes debilu valstybe nicnieko nedaro vardan zmogaus. As -ne vergas, -as zmogus, net gal ir is diziosios raides! Man ne tas pats, kas dedasi aplink, nors esu isskirtiniu visom prasmem, -pirmiausia:esu lietuviu, bet ne lietuviskojo mentaliteto raiska:esu individualistas ir anaiptol ne patriotas, nes nusikopijavusi tukstancius europietiskos tradicijos fotokopiju si kvaila ir slyksti valstybe pamirso nusikopijuoti, jog jei valstybe negerbia savo pilieciu -pastarieji neturi ir negali tureti jokiu priedermiu pastarajai-debilu valdomai klikai, gaujai, sutvei…teskite…
Tad stai, virsininke, alvydai masiuli (jus tik isivaizduokite, kaip sie menkystos aukstina save, nes butent taip perskaiciau ir perrasiau is lapo-atsakymo, kuris nieko nereiskia, isskyrus visokiu isakymu, istatymu saslavyna, kuriuose zmogaus, jo klausimo ir problemos anamnezes ne nerasta), as-gyvas, potencialus apvaisinti tamsta savo neuronais, -klausimas tik, kaip rase lietuviu gviesiamasis Imanuelis Kantas -ar isdrisi tapt protingesniu?

PS nepamirsk, si straipsneli, kaip ir atsakyma, as platinsiu mass media savo autoriniu teisiu pagrindais vien tik del to, kad sekanti karta suklustum pries zmogiskumo paradigmas, -tiesa, jei tau tai dar tebera svarbu, nes gal esi mires, gyvas lavonas…

Vilnius 2018 10 29 Gediminas
Daukšių biblioteka
2018-10-17 09:52:47 IP 84.15.173.69
Noriu padėkoti ESO įmonei už profesionalumą, operatyvumą........ Geru žodžiu noriu paminėti atvykusius inžinierius, kurie negailedami laiko paaiškino eleltros tiekimo gedimų susidarymų priežastį.ir operatyviai ją pašalino.. Nuoširdus Jums Ačiū. Ačiū už tai, kad Jūs esate, mums padedate, dirbate mums.

Irma Leonavičienė
Marijampolės sav.,
Daukšiai
Sveiki kada baiksit kriusti ta alektra jau telika sugadinot preita savai indaplove sudege kai plovimo laiku atsijunge kiek dar reiks laukt kol jus viska sutaisisit mazeikiu raj urvikiu kaime
Gygvenu atokioje sodyboje ūkiškai.Vakar grįžusi iš lietuvių tautos tvirtybės simbolio Ramanausko -Vanago perlaidojimo ceremonijos gan vėlai pamačiau, kad nėra elektros.Paskambinau 1852, operatorė aptarnavo labai korektiškai, pranešiau apie problemą, šiaip taip su žvake padariau tai kas būtina, nuėjau miegoti, Neramu buvo dėl to, nes neaišku kada dingo elektra, o šiais laikais taigi produktai šaldikliuse ir kt. Pabudusi gan anksti pamačiau raudonai degančią televizoriaus priedėlio akį.Vadinasi elektra yra.Vėliau pamačiau mašinos vėžes prie elektros skaitiklio dėžutės.Elektrikai padarė savo darbą labai operatyviai, ačiū jiems.Labai džiugu, kad tokių turime.Aišku, norėtųsi žinoti kas jie, ir labai norėtųsi, kad šie mano žodžiai ir panaudotas laikas būtų tų žonių labui
Labai prastas, aptarnavimas Eso Kaune konsultantu, vis papuoli pas kita kuris vis skirtingai interpretuoja situacija kaip atrodo jam, dirba zmones nieko apie elekta ir vartotojus neišmanantis ir pakonsultuoja nekompetetingai, del ko patiriau 90e islaidas, nes teko moketi uz pazimas kuriu man net nereikejo. o turejau viska perdaryti....
Konsultantai telefonu siuntinėja kur tik nori. Neišmano savo darbo.. Ir negerbia kitų laiko. Parašius raštu, Problema buvo išspręsta labai greitai konsultantės Sigitos O telefonu kažkokios nemokšos dirba neišmanančios kurioj kompanijoj dirba.
Blogiau spręsti problemos neįmanoma. Prašiau perskaičiuoti, nes mano skaičiavimai neatitinka ESO. Bet iki šiol niekas to nepadarė. Siunčia man tuos pačius savo vidurkiu skaičiavimus, kurie nepanašūs į realius ir nori, kad as pati juose surasčiau klaida. Pirmo skaitliuko mokejimo problemas padėjo išspręsti VKK. Su naujo skaitliuko mokėjimais vel nesusipratimai, o gaunu vel abieju skaitliuku skaičiavimus. Zodžiu, ka gražino, dabar atsiima!
Kažkas baisaus!Reikėjo gauti paprastą pažymą, kad butas neturi skolų.Pardavinėjau butą pagal įgaliojimą, skambinau savaitę laiko, prisiskambint neįmanoma, , atsiprašom šiuo metu visi konsultantai užimti, , juokingiausia, kad visi skirtingai aiškino ką turiu daryti, kad gauti pažymą.Gaila, neatsimenu vardų konsultantų.Vienas patarė rašyti el. laišką infoeso@lt laisva forma prašymas ir pridėti įgaliojimą.Taip ir padariau, bet......aišku nieko negavau.Dar kartą paskambinau ir paprašiau, kad sujungtų su apskaitų vadovu, atsiliepė Žygimantas, išklausęs paaiškino, kad pažymą gausiu per dvi darbo dienas.AČIŪ įmonei, konsultantams už jų sugaištą laiką, nes pažymos ir per keturias darbo dienas negavau.Baisu kiek laiko reikia paprastai pažymai!Visur skelbia, kad labai atsisukę į vartotoją, kažkur skaičiau, kad įmonę reikia užkalt lentom tikra tiesa, daugiau nenorėčiau turėt jokių reikalų, jei net smulkmenų nesugeba padaryt.
Gediminas,tas pats ,persekiojantis debilus
2018-08-28 21:49:56 IP 78.61.214.97
karta apsireiske debile su klausimu prase kodo as sakau as neturiu dokumentusu savimi rytoj paskmbink as atsszkysiu ----veziojuosi kelias dienas ir si siuksle nepaskambino, regis po
su blogiau dirbančia kompanija dar neteko susidurti. kovo pradžioje užsipildėme prašymą padidinti elektros galią name ir savo sklype pastatyti atskirą dėžę. viska užsisakėme iš eso. paskaičiavo, sumokėjom ir toliau laukėme darbų pradžios. pagal sutartį darbai turėjo būti baigti birželio 30 d. šiandien yra rugpjūčio 23, o darbai dar neužbaigti, nors eso atsiuntė pranešima apie darbų baigimą ir turi įžulumo prašyti įvertinti įmonės atliktus darbus, jų kokybę bei trukmę. koks dar gali būti vertinimas, jei darbai nėra baigto. negana to, visa laiką patys turėjome domėtis, kada bus ptadėti darbai, mums vis žadėjo, kad bus padaryta iki tam tikros dienos ar kad paskambins iki tam tikros valandos dėl sprendimo priėmimo, bet jokių skambučių nesulaukdavom. apie esi samdomus rangovus taip pat nieko gero negaliu pasakyti. darbai vyko letai, ir nors buvo pažymeta, kelis kart pasakyta ir parodyta vieta, kuria eina kaimynų kanalizacijos vamzdis, bet ir tai kažkokiu mistini būdų sugebėjo sulaužyti. darbo vietojo ne viena darbuotoją matėm išgėrusius. po darbu net kelio nesutrombavo, pasiskambinę ir paklausę ar čia viskas, gavom atsakymą, kad turėjo sutvarkyti. kadangi ir sekančia dieną nesulaukėm, patys apsitvarkėm kelią, po 2 dienų atvažiavo tvarkyti, nes neva gavo skundą iš vadovybės, bet mato, kad čia nėra ką tvarkyti. pasakėm, kad patys šiek tiek patvarkėm, bet paprašėm, kad praeitų su vibroplokšte. pusė dienos sėdėjo be darbo, valgė obuolius, bet su plokšte taip ir nepraėjo ir išvažiavo. patirtis ne kokia, jei tik būtų galimybė iškart atsisakytume visu sutarčių su eso. jiems klientas paskutinėj vietoj. o kam reikalingos darbų vykdymo sutartys ir terminai išvis neaišku. juk vistiek nevykdoma laiku.
Tomas S. 2018-08-12 20:17:20
Dekoju uz puiku darba ir rupesti... super servisas. Sekmes jums
tu turbut trolis arba koks darbininkas tau paciulpe, kad giri sia debilu kohorta
Dekoju uz puiku darba ir rupesti... super servisas. Sekmes jums
sitie d*****i emesi kitu strategini priemiu apsaugoti save nuo neigiamu komentaru
as sitiems debilams nuolat -esu psiryzes-aitrinti gyvenima, nes sie siuksle nesiklauso visuomenine s nuomomes o tokie traktuojami kaip meslas tu andriulioniene, esi meslas, siuksle
paziurekite, jus skaitytojai ir lietuviai, -kaip pris nepagaeidaujama komentara jie automatiskai isstato -trinti, -varneles....................doras ir saziningas zmogus taip nesielgia, jis nebijo juodu komentaru net jei ir jie juodi, taciau tokia kompanija, kuri atstovauja Litytuvayra daugiau nei slyksti -ji nekrofiliska gyvuju atzvilgiu -ji nori ir jum numarinti
sitie d*****i jau kuris laikas nesikeicia, nes kaip sake Puskinas, neikeicia tik kvailai

galima teigti jogmusu valstybe kvaila su savo valdomu imon iu politika nes pvz sie man atsiuncia saskaita, taciau as negaliu ir neturiu teises issiaiskinti internetu apie tai

kas tai? tai totalitarines valstybes pozymis ir veikimas, kadangi net prisiskambinus tais trumpaisiais, apmokamais, -pabreziu.kaip jus apvagineja-, net prisiskambinus sie skykstus sliuzai paslysta ant savoisipareigojimu seiles atsakyt per 2 dienas paras, Kas ta andriuloniene vaiva ar pamaiva -man neidomu nes uz kiemo gerove atsako ne tik karaliaibet ir kiemsargiai kiemsatrgis prieme mano uzsakyma susitikti u vadovu andriulioniene ar panir tyla -mire sie slykstus gyvieji lavonainera atsakymo...as jums rasiu apynasri brudai, lietuvos laiaudi ujantys slykstynes, kaip pripisti spermos prezervatyvai keiciantys vienas kita, taciau lietuvos labui niekuo nenusipelnantys, tad gal jus kastruoti impotentai? o gal piderai megstatys papisti-ateikiteas jus papisiu ir per sikna, nors laip slykstu bebutu, bet papisiu ir per burna jei nenukasit, o beje as idesiu j8ms apsauga nuo ikandimo-Tad laukiu atsakymu ir pageidavimu.-kaip kada kokiu budu

d*****i., ar nesuvokiate savojo tragizmo------ne sitie debilaineskaitoatsiliepimu-jie vykdytojai, akli tarnautojai-ir kuo lietuva skiriasi nuo sovietmecio-nieko meslas sudas
Labai lėtas personalo darbas. Lauki daugiau nei dvi valandas, atėję vėliau praeina ankščiau. Konsultantai aptarnauja vieną klientą, vėliau kokias penkiolika — dvidešimt minučių vien sėdi ir nieko nedaro. Graudu labai.. kaip vadovai nesugeba paspartinti tokių darbuotojų. Ar išvis reikia tokiu atveju dirbti čia, kur pastoviai pilna klientų.
Labai nekompetingi darbuotojai (Neringa Jekimovaitė), nieko nežino, niekuo padėt negali.
Kam tokie darbuotojai išvis reikalingi ?
Tragiskiausia kompanija su kuria teko bendrauti. SAVAITE laiko gyvenu be elektros ir kas karta esu maitinama pazadais, kad rytoj jau sutaisysime. Niekada neatskambina, nieko padeti negali, klientu aptarnavimo centras neigalus is viso kazkuo padeti. Slyksti monopolija. Linkiu greitu metu bankrutuoti.
negi jums negeda, d*****i, kad apie jus taip raso tautietis ivardijas jus debilais kaip ir valstybe-debiu valdoma valstyb
taigi, stebekite, kaip d*****i iesko bendraminciu, todel suteikia opcija istrinti astru komentara, nes sie d****i mano, jog tai zeidzia jus kaip ir juos.taciu as dristu priminti tautai, jog sveiko ir logiskai protaujancio zmogaus niekas jokiais argumentais nesuvilios pries sveika nuovoka, kuria, reikia priminti, sovietmetis istryne nesugrazinamai.taciau, tauta, pasakykite man stebuklinga zodi, i kuri sie d*****i, dauni ir oligofrenai atsilieptu ir nenbenoretu tokiais buti lietuvos matysenoje pasauleziuroje
sutikite ir pastebekite ar tai normali kompanija, jei si net ji apibudinanti zodi kupiuruoja, tad as neatsitiktinai ivardiju meslo pavadinima o kas supranta angliskai-kupiuruotas zodis esti stealer you speak english homo debilus chief???? no you are very very stupid, homo debilus
as tik pries kelias dienas ryzausi debilams priminti, jog sie yra tokie, ir stai naujas akibrokstas bylojantis jog jie esti daunais ir oligofrenais mano sunus kadaise isigijo buta taciau sie d****i nesivargina susizinoti, jog esti naujas elektros vartotojas tad kas lietuvoje esti meslas////// taip eso ir man nesvarbus ir neidomus klerkai -man svarbiau vadovybe debilu, kurie nezino ka daro meslas -debilu -nekrofilu tauta -as jums nesuteiekiu teises gyvuoti ateities pasaulyje nes esate v***s, v***s ir darsyk v***s jus mane apvogete ir net neorite prisipazinti
JUS PASTEBEKITE, KAIIP SIE d*****i SAUGO SAVO BUTI IR IKELIA OPCIJA ISTRINTI SIEMS NEPALANKU KOMENTARA
Norėčiau padėkoti.Gyvenu Alytaus rajone, Alovės miestelyje.Nežinau ar čia kalta audra, tačiau buvo dingusi elektra.Paskambinau i Eso. Labai maloniai viską išklausė. Labai greitai atvažiavo elektrikai ir viską pataisė, tikra.i
labai mandagūs ir malonūs vyrai.Didelis Ačiū jiems.Eso dirba labai profesionaliai ir operatyviai
Nuolat, kartais istisa diena rasineja zinutes ESO.Cia tikrai piktybiskai.Zinuciu turinys cia -informuojame ape tiekimo atnauinimo laika Pakalniskiuk.Nemezio sen., Vilniaus r.sav. praeina keleta minuciu raso vel. turinys -pazeista oro linija.Gedima pasalinsime iki 2018-06-22 11.00.Toliau po keleta min. vel raso Apgailestaujame darbai vykdomi.Plannuojame, kad tiekimas bus atstatytas vel nuroditas laikas, dar po keleta min raso pasalinome gedima.Jei elektra neatsirado informuokite tel.1852.Nebeturiu kantrybes.Kas cia sitaip zaidzia Istisai jau keleta savaiciu !Prasau paaiskinkit tokia situacija.Mane tokie rasinejimai trugdo.
Jolanta Vaiciukynaite
2018-06-15 00:41:18 IP 90.140.159.134
Labai aciu.Gedimas buvo uzregistruotas ir kiek imanoma greitai greiciau istaisytas.Tikrai dekinga, nes vasara ir vandens hidrafore neturet beda labai didele Aciu vyrams, kurie nakti viska sutvarke.
Viktute Ališauskiene S. Neries 105-95 ,Vilnius kliento kodas13863957
2018-06-13 14:24:49 IP 2.120.198.37
Apgailestaujame dėl nesklandumų ir tikimės Jūsų supratimo bei sėkmingo ir sklandaus bendravimo ateityje.
Čia žinute nuo skunda grupes analitikes.Žaneta Narvyde.
Gerbiama ESO vadove, noriu Jusu paklausti ar Jus taip ir lipat visiems klientams per galvas, nekreipiat demesio, neatlyginat už Jusu padarytas klaidas, pažeminima atsiunčiant žinute ir Jau Jus teisus, o mane neteisingai perdavet skolu išieškojimui, pažemonot mane, Mano sena manyte apsargdinot, penkis menesius Kas menesi Jums skambinau Kad Jus siustumete operatoriu tikrinti skaitliuku parodymus, kodel neatlyginat man padaryta žala, koks Jusu vadovavimo principas
Jusu klaidos padarytis o mokame mes klientai.Gal Jau nors išmokite atlyginti už padaryta žala.Geda ponia Vadove ar skaitote atsiliepimus apie Jusu vadovaujama įmone.
Tikriausiai be teismo isikišimo jokiu kompensaciju nesulauksiu
norit gauti neprofesionalu aptarnavima kripkites i eso.
MES PASKAMBINOM I ESO IR MUMS TEKO LAUKTI 29 MIN KOL ATSILIEPE IR I UZDUOTUS KLAUSIMUS NESUGEBEJO ATSAKYTI.., DEL PARAISKU.
VAIDAS DRAUNAS
PASKAMBINOM ANTRA KARTA IR ATSILIEPE. EGLE VINIENE ESO KONSULTANTE.
taipat nesugebejo atsakyti i uzduotus klausimu del paraisku ir padejo rageli.
paskambinom 3 katra teko laukti 29 min, ATSILIEPE VAIDAS DRAGUNAS ESO KONSULTANTAS.
i i paraiska taipat nieko negalejo atsakyti, , mums pasiule kreiptis i EKLE URBELYTE.

TAI TOKS IRA ESO KLIJENTU APTARNAVIMO LYGIS NEPROFESIONALUS
eso visiskai nesiskaito su klijentais, pazadus dalina bet nieko isvis nedaro.
eso tikrai neprofesionalai dirba.mes esam visiskai nusivyle ju aptarnavimu, tikrai nerekomenduoju.
Sveiki, s.m. Geguzes 17 diena Varenos rajone Kamorunu kaime Liepos g. Buvo dingusi elektra.paskambinus trumpuoju nr.ir uzregistravus elektros tiekimo gedima buvo labai greitai isspresta si problema.Todel labai nuosirdziai noriu padekoti atvykusiems abiems operatoriams, jeigu gerai pamenu vienas is ju prisistate Antano vardu, uz operatyvu, kvalifikuota darba ir, zinoma, malonu ir mandagu bendravima.Dar karta didelis aciu.
Atsiradus jūsų įkurtai "Gilei", atsirado ir problemos. Jau kelintas mėnuo, jungtis ir deklaruoti duomenis tenka po kelis kartus.
O šiandien laukė siurprizas-atsirado atnaujintos sutarties sąlygos, kuriose visus reikalavimus privalai pasirašyti arba esi išmetamas iš sistemos. Labai esu tuo patenkinta, todėl prašau nurodyti, kaip galėčiau apmokėti u elektrą ir dujas tiesiogiai PASLAUGŲ TIEKĖJAMS. Siunčiu atnaujintą sutartį UAB-ui, kuris užsiima lėšų surinkimu, o reikalauja bala žino ko.

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
"Putokšnis" augino apyvartą 29% iki 55 mln. Eur
"Putokšnis" augino apyvartą 29% iki 55 mln. Eur 06-27 08:50
PET ruošinius ir butelius gaminanti Šiaulių įmonė "Putokšnis" praėjusiais metais gavo 54,867 mln. Eur pajamų – 29,32% daugiau, nei užpernai, kai jos buvo 42,428 mln. Eur.
Čekijos premjeras išsaugojo postą
Čekijos premjeras išsaugojo postą 06-27 08:20
Čekijos premjeras Andrejus Babišas išlieka – ketvirtadienį paryčiais 85 Čekijos parlamentarai dalyvavo balsavime dėl jo atstatydinimo.

Kur atostogausite šią vasarą?

Colgate-Palmolive 72,35 -2,11%
Nasdaq 94,61 -3,46%