Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Būsimas vartotojas
2021-02-22 15:37:44 IP 2g5vccke
ESO kaip tik įmanoma bandys nugręžti pinigų nuo paprastų žmonių. Įsitikinau norėdamas įsivesti elektrą į žemes sklypą. Visi kaimynai apsistate namais, ir ant elektros stulpų jų skydines, atrodo nieko įtartino. Net nebūčiau pagalvojas, jog norint man turėti elektrą net menkiausius 5kw aš turiu keisti visus laidus esančius ant stulpų už savo pinigus.. atstumas didelis ir už viską tik aš sumoku.. apsurdas ir ale darant šiuos darbus gali reikėti tiesinti stulpus pakrypusius ir vėl aš sumokesiu..
Sveiki, vakar buvo dingus viena fazė (neveikė dalis įrenginių, tame tarpe ir šildymas), paskambinus į ESO, užregistravo gedimą ir per nepilnai 2 h atvažiavę viską sutvarkė (buvo nudegę laidai). Labai operatyviai ir profesonaliai suregavo. AČIŪ ESO!!! Šaunuoliai!
vigantas 2021-02-11 23:19:26
Sveiki, turiu problema su ESO, uz 2 km paskaicevo kad turiu susimoket 50000.
Mums už 650 m paskaičiavo virš 25000. Svarstome galimybę projektuoti nepriklausomą saulės elektrinę. Architektas sakė, kad yra didelė tikimybė gauti statybos leidimą einant tokiu keliu, bet dar neturime tam patvirtinimo. ESO kaina nepakeliama, ir jie neleidžia atiskaityti išsimokėtinai per normalų kelerių metų laikotarpį..
Tomas Sutkaitis 2020-04-15 02:24:16
Nuo šių metų vasario mėnesio pildome paraiškas dėl elektros prijungimo objekte Lazdijų r. Skambučių centro operatorės neturi reikiamos informacijos, ją perduoda ne tam kam reikia, tinkamai nereaguojama į situaciją, atsiunčiami nekompetetingi inžinieriai, kurie per tris važiavimo į objektą kartus nieko nesugebėjo padaryti. Tiesioginių inžinierių telefonų niekas neduoda tad tenka kreiptis į skambučių centrą. Registruojama paraiška - 2 d.d., atsakymas su sąlygomis dar 5 d.d. taip prabėgo jau 2 mėnesiaii, o elektros mes dar neturime. Grubus ir apgaulingas monopolininko pažeidimas tai melas oficialioje skaičiuoklėje, kuri nurodo už 10 kw trifazio atvado tipo pajungimą mokėti 42 eur. Mums paskaičiavo 7000 eur ir tai jau su 80% nuolaida. Klausėme kodėl turime mokėti savo sąskaita už tinklo rekonstrukcijos darbus jeigu tinkle yra daugiau gyventojų, kuriems neužtenka 3kw senos nerekonstruotos linijos. Niekas iš ESO darbuotojų to negali pasakyti ir paaiškinti. Dabar šį klausimą nagrinėja Energetikos reguliavimo taryba, Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, todėl tikimės palankaus gyventojus palaikančio sprendimo. Antroji paraiška jau mažesnei galiai be tinklo rekonstrukcijos t.y. 3 kw - 462 eur. Vėlgi paklausti kodėl tokia kaina, pasiūlo kreiptis į projektą rengusią įmonę, nors tokios įmonės nenurodo specifikacijoje, nei mes ją pasirinkome pildydami paraišką.
Gyventojams, patiriantiems problemų su ESO kreiptis į www.vert.lt bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Taip pat jeigu patiriate panašių problemų kaip mūsų viršuje aprašytos, parašykite man.
Sveiki, turiu problema su ESO, uz 2 km paskaicevo kad turiu susimoket 50000.
Ne vienerius metus daug kartų bandėme susisiekti su specialistais, kad patartų, kaip pigiausiai įsivesti elektrą į būsimojo ūkio sklypą atokioje vietoje. Tačiau leidžiama bendrauti tik su ESO konsultantėmis, kurios nieko nežino ir davė vienintelį patarimą - rengti daug skirtingų paraiškų, kad sužinotumėm galimas kainas. Atseit, paraiškos nieko nekainuoja. Nuo vasario padidėjo elektros pajungimo kaina - mat, todėl, kad 40000 per metus pateiktų paraiškų taip ir liko nepamokėtos. Sausio pradzioje sudarytos, bet iki pabrangimo neapmokėtos mūsų ir be to labai brangios sutarties su ESO dėl pajungimo kaina nuo vasario padidėjo trigubai. Atseit, tam, kad žmonės gerai pasvertų, ar verta pildyti paraiškas, jas taip pat apmokestino. Labai gaila, bet teks rinktis gyvenimą be elektros tinklų. Statybos leidimo ūkininko namui taip pat nebegausime, tenkinsimės pašiūre. Sunkiai įsivaizduojama, kad XXI amžiuje tenka grįžti į balanos gadynę.
2020-12-21 pateiktas prašymą demontuoti apskaitos prietaisą ir/ar atvadą bei nutraukti elektros energijos persiuntimą. Iki šio prašymas nėra patenkintas. Tarpusavio atsiskaitymo suderinimo aktas po pateiktų pretenzijų - nederinamas, Ir toliau siunčiamos sąskaitos. Į pateiktus paklausimus, pretenzijas nėra reaguojama. Kas turi nutikti, kad pajudėtų ledai šioje įmonėje?
Šešios dienos sėdim be elektros. Pusė maisto teko išmesti. Na ir kontora, košmaras. Blogesnės gal jau nėra.
Jokios atsakomybės ir vien melagystes. 5 paros be elektros, pasirodo net gedimo nesugeba užregistruoti. Kol vyras nesurado elektrikų ekipažą gretimoje gyvenvietėje ir neparsivežė, tol nieko nevyko.
Albert 2021-01-28 18:34:07
Nuo sausio 26 d. 19 val neturime elektros. dėl elektros gedimo neturime šildimo, einam pasišildyti į automobilį. Jau sausio 28d.18:30 val. Niekas nieko nežino. Vilniaus raj. nemenčinės sen. Raudondvaris.
Visi šitie skundai turi virsti ieškiniais, kai jų bus tūkstančiai, pajus. Ir ta valdyba bus išvaikyta
Darija 2021-01-27 04:25:50
Dabar 4ryto. Nuo 8ryto nėra elektros. Jau beveik parą nėra elektros. Be jos nėra ir šildymo. Namie šalta tiesiog nerealiai, sušalo ir vaikai ir senyvo amžiaus žmogus, kas yra be galo baisu tokių oru. Nereaguoja niekas ir prašo JUOS suprasti. O kas supras mus? Ką mums reikia daryti? Jau para, ne valanda, ne dvi, o PARA BE ELEKTROS IR BE ŠILDYMO.
manau kad reikia kreiptis dėl patirtos žalos atlyginimo.
Vita Vilkelienė
2021-01-27 22:52:05 IP 28mesgc0
Trečią parą neturime elektros o eso vis dėsto užregistravome gedimą tai kiek kartų ji reikia registruoti kad niekaip neina patvarkyti to gedimo.
Nuo sausio 26 d.9val ryto neturime elektros. Jau sausio 27 d.19 val. Niekas nieko nežino. Vilniaus raj. Juodžių kaimas Pamiškės gatvė. Ar normalu XXI amžiuj?
Prisiskambint pavyko, bet iš to jokios naudos, ta mergaitė į jokį klausimą atsakyt nesugeba, gal tegu pasimoko daugiau atsakymų o ne vien tik "kreipkitės parašydami laišką". Tai aš ir be jos patarimo matau, kad galiu tą padaryt, deja iš to irgi jokios naudos. Turėtų atsakyt per 5 dd, tą man sugebėjo pakartoti ir toji mergaitė. Bet atsakymo kaip nėr taip nėr. Tvarkos jokios. š*******o kontora geriau dirba...
Jėzui greičiau i isjungta telefona prisikambinsi, nei i sita š*******o kontorą...
2020.12.31 paskambinau i eso del gedimo. Idomiausia tai kad mergina nesugebejo rasti abonento nei pagal adresa nei pagal pavarde. Paskutinė fraze užmuse: Kėdainiuose nera Josvainų gatvės. Ten dirba kas?
IR VEL PRISISKAMBINTI NEIMANOMA
viskas blogai... nera zodziu net kaip tai aprasyti.geriau netureti su eso jokiu reikalu
Rolandas 2020-12-14 09:10:35
na bet ir patelės dirbančios už telefono, tokių bukų blondiniškų balsų vienoje vietoje susidintų neesu tiek klausęs, kiek bepaskambinsi tai višta atsiliepia be jokios nuovokos ir mastymo, su atrofuotom smegenėlėm.
Gal tik dėl sekso direktorius tokias pasisodino, nes dirbt tikrai nemoka
Negana to tos vištos vis registruoja mano pranešimą kaip prioritetini, tokiu jau gal 10 yra bet vis tiek niekas nei paskambina nei kažką daro...
Rolandas 2020-12-14 09:10:35
Pritariu 100%
Penktadienį kalbėjau gal su 4-riom tokiom bukagalvem.
Penktadienį turėjo pastatyti skaitliuka, o jie savivaliskai pastatymą perkėlė į 30d. O mes net negalim naudotis elektra jau mėnesį laiko, nei namo pasišildyti, o patys gyvenam tam name... Reikėtų tokias neatsakingas įstaigas parduoti į teismą...
Gal tik dėl sekso direktorius tokias pasisodino, nes dirbt tikrai nemoka
Labai "maloniai" su klientais bendraujantis kolektyvas. Per pati karantina gavau pranesima kad 20201215 nuo 8.00 iki 18.00 bus atjungta elektra del planinių darbu. Viskas elektra ir maisto gaminimas, sildymas, vartai ir t.t..Karantinas, dirbam nuotoliniu vaikas mokosi nuotoliniu, kitas studentas mokosi ir dirba nuotoliniu. Paskambinus trumpuoju nr. buvo pasiūlyta važiuoti dirbti ir mokytis pas kokius nors giminaičius arba išsinuomoti generatorių. Užpildžius anketa gautas atsakymas:

Apgailestauju, tačiau atšaukti/perkelti planinius elektros darbus galimybės nėra. Jūsų minėtame objekte elektros energijos atjungimas bus vykdomas dėl suplanuotų remonto darbų elektros energijos įrenginiuose, kad ateityje užtikrinti kokybišką elektros energijos tiekimą.

Atsiprašome už galimus nepatogumus, tikiuosi Jūsų supratimo ir tolimesnio malonaus bendravimo.

Gražios dienos linkėdamas. Pavel Sys

Gal galima butu planuoti bent jau siltuoju metu laiku, jei Jums nusispjauti ant zmoniu darbo mokslo ir aplamai patogumu.
Jurijus 2020-11-16 19:51:33
ESO - tai sukčių organizacija. Visos bėdos prasidėjo tada, kai mokėjimus iš Igničio perėmė ESO. Pirmais mėnesiais prisijungti prie jų sistemos, kad deklaruoti duomenis, buvo, , misija neįmanoma". Bet, matyt, tai buvo labai paranku kompanijai, nes jeigu nedeklaruoji duomenų, skaičiuoja pagal vidurkį. Taip ir gavosi, skaitliukas nesisuko, bet skola augo. Kai po kelių mėnesių pavyko prisijungti ir deklaruoti rodmenis, buvo jau per vėlu, nes skola buvo pakankamai didelė. Pasirodė visai nesvarbu, ar elektrą naudoji, ar ne tu vistiek moki jų nustatytą vidurkį, ir skola auga. Įrodyti, dėl kieno kaltės buvo neįmanoma deklaruoti duomenų, nėra galimybių. Maža to, kad jie savo sugeneruotoj programoj pateikia įsiskolintą sumą, tai jie tą pačią sumą, perduoda ir skolų išieškotojams. Jeigu nepastebi, gali sumokėti dvigubą skolą. Jeigu bandai paskambinti ir pasiaiškinti, tai operatorius tiesiog registruoja skundą ir viskas tuo pasibaigia ir jokio atsakymo nesulauki, rasti galus šansų nėra. Išvada -, , superinis kriminalinis biznis".
100 proc
Pati pati pati pati pati pati pati slyksciausia organizacija lietuvoje. Slykstesne uz Lietuvos Pasta milijarda trilijonu kartu. Geda egzistuoti kartu su tokia vienoje realybeje.
Atjunginėja elektrą kas savaitę, po kelis kartus, ale tvarko kažką. Viskas ok būtų, jei ne tas faktas, kad pvz. reikia dirbti iš namų, ar sėdžiu namuose su sergančiu vaiku. Elektra atjungta būna visą dieną, nei vaikui valgyt padaryt, nei pasišildyt, nei atsiprašant tualete vandens nuleist negalime, nes viskam reikalinga elektra.
Kas čia per atjungimai nuo 8 iki 20 val.? 16 val. jau temsta tokiu metu, alio, jūs nežinot?
Paskambinus i eso, tai tos vargšės konsultantės niekuo padėti negali, nes tarp jų ten viduje su komunikacija prasti reikalai. Žodžiu.
Durniu laivas - slyksti ostaiga nes klientu aptarnavimas toks pat alykstuks kail LP.
Gerb.vadovas Mindaugas Keizeris, kaip suprantu be Jūsų pagalbos paprasčiausio klausimo nėra galimybių išspęsti (tai cituoja eso konsultantai) kurie neturėdami atsakymo, nutraukia pokalbį, o paskambinus antrą, trečią, ketvirtą kartą iš naujo kartojama pateikti klausimą, nors atsakymas yra nepateikiamas.Tai ir konsultantas Domantas, Ieva, Bartas ir t.t.Ar toks vadovo požiūris su klientų aptarnavimu yra normalu, ar čia jau Eso nelaikoma pasityčiojimu?
Baisu tureti reikalu su Eso. kai visi reikalai buvo pas Lesto, galma buvo viska issispresti per viena apsilankinima. Eso priimineja tik internetu, tai jau eina 3-cia sav. kai jie "dirba".
Dovile 2020-10-07 19:44:34
Sveiki, Tomai, mūsu problemos su ESO beveik identiškos. Būtu puiku jei pasidalintumėte savo patirtimi. Kaip Jums parašyti?
Dovile,
Parašykite futurepub[at]gmail.com
ESO prie mūsų namo pastatė galios analizatorių nustatyti nuostoliams nors elektra dar nebuvo tiekiama. Analizavo savaitę, kai mes negalėjome naudotis elektra ir nustatė, kad nuostoliai tinkle atitinka leidžiamus nuostolius. Šią analize ESO atliko VERT prašymu, kuomet mūsų skundas jau ėjo per VERT. VERT nusprendė mūsų nenaudai nors buvo surinkti parašai iš gyventojų, jog ne mes vieni turime problemų. Ir vėl visos 5 sodybos liko prie suskilusios geldos. Su iškrypusiais, metalinėm sijom patemptais stulpais, nuolat vėjo nutraukiamais laidais, su 3 kw dvidešimt pirmame amžiuje. Kadangi neturėjau laiko vasarą rimčiau užsiimti šiais reikalais, nieko nedariau. Tačiau dabar pats puikiausias metas kreiptis į atsakingas institucijas EU (CEER) ir kitur.
Tomas Sutkaitis 2020-04-15 02:24:16
Būkite kolektyvas budrus, Eso inžinieriai klastojo dokumentus (salygas) dėl butino dvigubo tvirtinimo aukštos įtampos laidu, kurie (laidai) beje pasirodo yra izoliuoti, tai yra dvigubi tvirtinimai nesimontuoja, o Eso inžinieriai parengė projekta / salygas ir tt, ir reikalavo € (atlikti darbus kurių neįmanoma atlikti). Galvojau čia tik vietiniai klaipėdos apskrities inžinieriai savivaliauja, ir ka o gi nieko, atsiuntė raštiška atsiprašyma pati Eso, ir įvardijo tai žmogiška klaida, ir pakomentavus, kad minėjau ir klausiau inžinierių ar jie mato ir žino, kad einantys aukštos įtampos laidai yra izoliuoti, Eso i tokia orgumentacija tiesiog nereaguoja, tai yra visi puikiausiai kurse kas ka ir kur ka.
Ir nieko gero apie ESO pasakyti negaliu. Pirkom namą, specialiai 100% baigtumo, kad galėtume keltis iškart. Pirkom iš bankroto administratoriaus, sąvininkai buvo skolingi už energijos skirstymą, skaitikliai nuimti. Žmonės gyveno name virš 10 metų. Gerai, parašėm prašymą sudaryti naują sutartį dėl elektros tiekimo. Svarstė, galvojo- parašė: nėra įvado. Parašėm prašymą naujam įvadui- svarstė, galvojo- parašė: įvado nereikia, rašykit sutartį. Parašėm- vėl svarstė- atsakė: nėra įvado. Užsakėm įvadą, sumokėjom, laukiam projekto. Projektą pagal jų nuostatas gali ruošti 50 d.d., tuo tarpu už tvoros stovi kaimynų skydinė- 10metrų atstumas. Ką darysi- laukiam projekto. Pikčiausia, kad visą ta laiką, turime nuomotis butą, išlaidos už nuomą, komunaliniai, paskola už namą... o ESO piešia planą. Ir dar labai įdomu, kur įvadas pasidėjo- matyt bankrutavo, kartu su buvusiai namo savininkais. Ir nieko padaryti negali, visiška monopolija- niekas daugiau be ESO to įvado nepadarys. "Elektros tiekimo liberalizavimas" - žiedinis raumuo- ne kitaip.
GEDAS 2020-03-02 21:38:26
Perskaičiau atsiliepimus verkti norisi.
Rangovas nusiuntė popierius dėl elektros įvado įrengimo. Gavau atsakymą - Ačiū, rangovo akto forma buvo sėkmingai priimta. Informuosime apie rangovo akto būseną per artimiausias 2 darbo dienas.
Sekančia diena gaunu el.laišką - Informuojame, kad pateiktas rangovo aktas yra atmestas, dėl priežasties: 5 Apgailestaujame, kad dėl duomenų sistemos sutrikimo, negalime patikrinti ir priimti Jūsų pateikto rangovo akto. Atsiprašome, dėl sukeltų nepatogumų. Prašome, rangovo aktą sistemoje pateikti dar kartą.
Siunčia iš naujo, gaunu atsakymą - Ačiū, rangovo akto forma buvo sėkmingai priimta. Informuosime apie rangovo akto būseną per artimiausias 2 darbo dienas.
Vėl gaunu el.laišką - reikalingas pagal 2019-03-05 išduotas technines sąlygas ir suderintas supaprastintas projektas (elektros energijos tiekimo schema - planas).
Skambinu - klausiu kur klientų aptarnavimo patalpos Vilniuje, kad pristatyti popierinį projektą. Gaunu atsakymą - tokiu patalpų nėra. Klausiu kodėl ? - atsako nėra ir viskas. Išsiunčiau registruotu laišku į Aguonų g.24. Vilniuje.
Bet man dabar visiškai neaiškų ant kokio kelmo teks pasirašinėti vartojimo sutartį jeigu akcinė monopolistinė bendrovė neturi net klientų aptarnavimo patalpų !
Pageidauju gauti atsakymus į klausimus iš akcinės monopolistinės bendrovės įstatymų numatytais terminais.
būsimas prievartinės paslaugos vartotojas.
Is kur reikia gauti supaprastintą projektą sodo sklypo nameliui, kuris nėra registruotas registrų centre ir yra I kategorijos statinys, kuriam projektai nereikalingi pagal STR įstatymą) ir su kuo jį derinti.
pagaliau nusipirkome sklypa, laimiu laime. kadangi aplinkui sklypa pilna elektros stulpu su vartotoju dezutemis (kai kurie visai tusti su naujomis dezutemis) todel pagalvojome kad elektra gauti bus vieni juokai. skambinam i eso, klausem kaip kas po kiek, nieko konkretaus pasakyti negali, siulo pildytiti paraiska salygoms gauti. susirinkom reikalingus popieriukus lapelius ir visa kita, uzpildom, laukem nesulaukem salygu. viskas vyksta pagal plana 2dienos priema, 5d atsiuncia salygas uz ivada 2, 8 k. pagalvojau gal technine klaida (juk pilna deziu, stulpu, laidu aplink) skambinu, laba diena kaip cia taip ? maloniai atsako laba diena ir pradeda paaiskinima, kadangi jums reike trifazio ivado 9kv stiprumo, todel nenoredami pabloginti esamu vartotoju elektros kokybes mes jums nutiesime nauja linija kurios ilgis 260 ar tai 280 metru (kaip kokem sodu karaliui pagalvojau) todel viskas taip brangu. pagalvojom pagalvojom ir sugalvojom aj, kam mums tas trifazis juk bus sodo namas uzteks vienos fazes ir standartinio sodui 6kv ivado. pildom nauja paraiska, laukem dvi dirnas po tu dvieju dar penkias, po to dar truputy is stai pagaliau naujos salygos, viskas kaip norejom, vienfazis 6kv, kaina 2, 4k. istiko sokas. skambinam, kaip cia taip, kodel, uz ka ? mergaites telefone aisku nieko nesupranta tik paaiskino kad toke kaina nes numatoma nauja linija su daug metru, t.y. vel paskaiciuoti tie patys 260 ar 280 metru :) toliau man pradejus labai nervuotis pasiule issiaiskinti, tiksliau pasake kad uzregistravo mano nepasitenkinima ir pazadejo kad poros dienu begyje man paskambins projekto autorius ir viska papasakos ir paaiskins. laukem nesulaukem skambucio. siandien nusiveziau elektrika i vieta, apziurejo laidus, apziurejo dezes, pas visus kaip pas zmones stulpas dezute, stulpas dezute, pas kaimyna tusciam sklype nauja deze stovi dar net be skaitliuko atvesta naujoviskai (per zeme) 35 kvadratu trifazis kabelis, atvesta nuo artimiausio stulpo, parasyta 41 metras kabelio. todel nesuprantu is kur tos kosmines kainos ir nesamoningi atstumai po kelis simtus metru butent man, kaip visi kiti normaliai susivede nuo artimiausiu stulpu
Dirbu buhaltere nuo 1992metų bendrijoje, kad taip komplikuotai dirbtų įmonė kaip ESO nesu sutikusi buvo visi prisijungimai nuo senų laikų prie LESTO ir ESO, ir Ignitis (paskutinių įmonių kaita) Jungiesi per elektroninę bankininkyste irgi reikia aiškinti kas tu toks būsi ir iš karto atmeta tave kaip privatų vartotoja ir neturinčią teisės prisijungti. Paprasčiausio klausimo išsiaiškinti neįmanoma. Svarbiausia kad pati įmonė prirašiusi (privėlusi) vietoje vieno skaitliuko prirašiusi penkis, kaip išsiaiškinome kiti priklausė centralizuotam tiekimui tos įmonės nepasirinko el.tiekėjo tai automatiškai prijungė bendrijai klaidų. Siunčia sumas o sąskaitą turi pats ieškoti savitarnoje prie kurios neįmanoma prisijungti, nors daugelį metų jungtasi. Prie banko sąskaitų greičiau prisijungiama. Neaišku dėl ko taip daroma, galimai dėl to, kad neišsiaiškintume jų klaidų ir sumokėtume pinigus už tuos kurie nemokūs, pažada paskambinti bet skambučio nesulaukiame į naują įmonę irgi neįmanoma prisiskambinti.... Kažin kas čia kaltas mano manymu, kad žuvis genda nuo galvos.Direktoriau jeigu nesusitvarkote, nežeminkite Lietuvos ir jos gyventojų su tokiu valdymu. Jokios pagarbos tokiai įmonei aš nereiškiu.
Jokios komunikacijos, informavimo. Skyriai tarpusavyje nekomunikuoja, atrodo dirba sau. Su jais nuolatines problemos. Nieko sklandziai neatlieka ir jokio postumio, kad ka nors keistu. Pries pradedant kazkokius projektus, perskaitykit visas ju naujienas ir ka apie juos ismeta tas pats google, nes jie jokios informacijos nesuteiks, o reziume, papildomos islaidos ir dar daugiau sugaistas laikas ne vienam menesiui.
Nelabai draugaujanti su sveiku protu imone. Neatsaukia planiniu elektros atjungimu (vos ne pusdienio trukmes) per karantina, kada didziajai daugumai zmoniu darbas is namu, mokyklu ir universitetu uzsiemimai taip pat vyksta is namu. Svarbu piginigus lupt nepamirsta, o kad apie paprasta zmogu bent kiek pagalvot - tai nereikia.
Vėjo ir saulės jėgainės
2020-04-21 12:20:07 IP 28mesu2j
Dėl neprijungimo prie elektros tinklo ir nereagavimo į nuolatinius mūsų kreipimusis nusprendėme atsijungtii nuo ESO. Dabar sėkmingai insiinstaliavome TESUP vėjo jėgainę. Ją pastiprinus saulės baterijomis užtenka sodybai arba namui su minimalesniais poreikiais 4 kw. Tikiuosi, jog po truputį ir sėkmingai pereiti prie individualių elektros generavimo šaltinių ir atsisakyt sušikto monopolininko pagalbos.
Užknisot su atjungimais dėl tariamų gedimų!!!
Nejaugi nėra jokių eso vadovų kontaktų, pas mus 3 paros elektra netvarkoma. Pas kaimynus ijungė, o iki mūsų nesugeba 300 metrų ateit. Gal žinot kur galima butu apskųsti tokį neatsakingą darbą? Nes jokios info apie jų vadovus internete nera.
Nuo 03-12 iki 03-14 neturime elektros, niekas nesirūpina tvarkyti. Prisiskambinti į ESO neįmanoma. Registruoti internete neįmanoma, nes neveikia. Gedimus registruojame, o atsakymo nėra.
Visiškai ESO nuvyle. Pirmiausia tai negalime turite trifazės elektros dėl techniniu problemu reikia stiprinimo, naujos linijos tiesimo. Antra jog nuo 03-12 iki 03-14 neturime elektros niekas nesirūpina tvarkyti. Prisiskambinti į ESO neįmanoma šaldikliai viskas tirpsta. Liūdna manau teks kreiptis per teisėsauga. Gedimus registruojame atsakymo 0
Liudna kai nuo 03.12 iki 03.14 dienos sėdi su sergančiais vaikais be elektros... jokių pranešimo jokio atsakymo.., prisiskambinti neįmanoma 1852.... tas pats ir diena ir nakty.... vandens nėra pecius neveikia..šaldytuvai tirpsta... baidu Šalia transformatorinej eina kibirkštys... neįmanoma niekam paskambint ir niekas nereaguoja.Reikia bandyti nuostolius išsiieškoti iš šios įmones už vviska.....
Perskaičiau atsiliepimus verkti norisi.
būsimas prievartinės paslaugos vartotojas.
1.Kam tie info telefonai, jeigu niekas neatsiliepia? Muzika as galiu klausyti be jusu.
2.Noriu gauti kliento kodus, kad moketi debetu.
3.Kiek reikes nemoketi, kad jus sureguotumete? Ar pirkti generatoriu?
4.Esu visiskai nepatenkintas jusu komunikavimo su klientais metodu.
5.Kas butu jei klientas neturi el.pasto?
Esu daugiau negu nepatenkina sio operatoraus reagavimu i esama situacija ir iskilusia problema, neaptarinesiu konkreciau, tik pasakysiu, kad ne malonaus administratoriu liezuvio reikia, o kuo greitesnio problemos sprendimo.
Esu nepaprastai nustebintas ir sužavėtas ESO įmonės paslaugų kokybę bei greitu reagavimu į iškilusią problemą: Kaunas, Studentų g. 9 namas. Paskambinus 1852 bendruoju telefonu, labai maloniai ir rūpestingai aptarnavo vadybininkė. Operatyviai užregistravusi elektros gedimą bei nepraėjus 40 min. nuo gedimo, atvykęs inžinierius Nerijus sutaisė ir įdėjo naują elektros skaitiklį. Įdomu tai, kad šis inžinierius nustebino nepaprastu mandagumu ir geranoriškumu. Linkiu Jūsų darbuotojams klestėjimo ir įmonei sėkmės. O tokius geranoriškus ir paslaugius darbuotojus saugokite ir nuolat motyvuokite. Ačiū JUMS!

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas 02-27 15:30
Registrų centras (RC), siekdamas plačiau atverti turimus duomenis ir paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą, šiemet pradės masinį Nekilnojamojo turto registro (NTR) dokumentų archyvo...
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118 02-27 15:03
"Telia Lietuva" nuo kovo pradžios nebetieks "Wi-Fi mieste" ir "118 informacijos telefonu" paslaugų. Anot bendrovės, išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams ir mobiliajam internetui, šių paslaugų...
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams 02-27 14:42
COVID-19 pandemija iškėlė iššūkių ne tik sveikatos apsaugai ir ekonomikai, bet ir žmonių santykiams su valdžia. Demokratinių šalių teismuose kaip grybai po lietaus dygsta valdžios COVID-19...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%