Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Negana to, kad esant garantiniame tiekime moki jų kosminiu greičiu kylančias kainas pagal sunaudojamą vidurkį, tai dar ir pasirinkus tiekėją, gauni dvigubai susimokėti, nes... pasirodo deklaravus einamo mėn. rodmenis, jie savavališkai daro perskaičiavimus už praėjusius laikotarpius už kuriuos jau buvo sumokėta ir rašo kreditines (kurios visiškai nereikalingos), neva mažindami išlaidas už praėjusius laikotarpius, bet augindami einamo mėn. deklaruojamus rodmenis ir mokėjimus, nes kaina pakilusi 150%.. Vagių v***s.. "Ignitis" ir "ESO" tas pats "katilas", bet dirba taip lyg nieko nežinotų vieni apie kitus, ko paklausi, to negausi.. Ir nukreipinėja vieni pas kitus, visiškas "bordakas"..
TOKIU IDIOTU IR BUKAGALVIU DARBUOTUOJU IR PACIOS IMONES, NESUPRANTAMOS KAM JI REIKALINGA IR KA JI DARO NESU PER VISA GYVENIMA SUTIKUSI.PUSE METU NEGALI ISSIAISKINTI NE VIENO KLAUSIMO.
V 2022-11-04 15:00:29
Klausimas AR ESO kaip įmonė yra patikima TIKRAI NE, NES VALSTYBĖ tokioms įmonėms kaip ESO teisiškai suteikia iš mūsų paprastų žmonių pelnytis ir tiesiog reketuoti mus ne kitaip. Argumentai labai paprasti:
1. Sumokam į prieki pinigus už elektros pajungimą
2. ESO ne tik laiku neįvykto įsipareigojimų, o valiuoja daugiau kaip 125 dienų
3. Keturis kartus atidėjo darus : priežastys kiekvieną kartą vis kitokios ir absurdiškos.
4. Kada dėliojiesi savo darbus ir planuoji kada jau ESO pagaliau atlieka savo darbus po 125 d. ir tuo metu esi išvykęs ir praeina 90 dienų nuo ESO darbų padarymo yra skaičiuojamas ir taikomas infrastruktūros mokestis į men. 14 eurų (plius minus) ir tai kiekvieną men. skaičiuoja, kai jie už vėjavimą 125 d. paskaičiuoja 7 eurus palūkanų.
Iškyla paprastas klausimas ar tai mes tiesiog neturėdami kito pasirinkimo ESO mumis naudojasi ir vienareikšmiškai esam reketuojami ne kitaip.
ESO paaiškinkite dėl savo tokių veiksmų viešai ?
Jums vėluoja 125 d., man jau daugiau kaip metus (virš 400 dienų). Tie patys absurdiški pasiteisinimai ir kt.
1. Sumokam į prieki pinigus už elektros pajungimą
2. ESO ne tik laiku neįvykto įsipareigojimų, o valiuoja daugiau kaip 125 dienų
ESO paaiškinkite dėl savo tokių veiksmų viešai ?
Visą saulės elektrinės įrengimo laikotarpį turėjau tik teigiamą patirtį su ESO. Nuolat buvau informuojama apie paraiškos statusą, labai greitai po kreipimosi atvyko pakeisti skaitliuko, visą informaciją ir dokumentus teikė greitai. O ir savitarna jų man labai patinka, naudinga informacija apie elektros sunaudojimą, taupymą. Gaila, kad tik dabar atradau.
Jus bent praneskit jei ten kažką tvarkot, pastoviai dingsta elektra be zinios, per jūsų tuos elektros sutrikimus man kompas sudege!
Uzregistruota kad nugenetu medzius prie apleisto sklypo kur jau lieciasi sakos su laidais balandzio menesi. Ilgai ir nuobuodziai zada zada ir toliau zada. Po to sako iki vasaros pabaigos padarys, vasara pasibaige, padarysim iki rugsejo pabaigos. Jau spalis ir nieko nepadaryta.Per puse metu karta tik sugebejo atvaziuot paziuret ir dingo.Kai jiems nesumokesi kita diena verkia. PLESIKAI UZ ELEKTRA PINIGUS LUPA O DARBU, PAZADU NEVYKDO
Liepos mėn užpildžiau paraišką gauti sąlygas dėl saulės elektrinės. Siuntė laiškus, kad rengiame sąlygas ir artimiausiu metu jums parengsime. Paskutinis laiškas buvo rugsėjo 5 d. ir dingo, nei sąlygų, nei į laiškus neatsako. Šiandien susisiekus pasako kad nuo rugsėjo 22 d. inžinierius pradėjo rengti sąlygas ir per 40 dienų paruoš. o du mėnesiai tiesiog veltui praėjo. Baisi kontora
Skambinau gal 1-2 valandas, priskambinti neina, atskambinti irgi niekas nesiteikia, taip kaip su jumis susisiekti???? š*******o kontora nejaugi galvojate žmones neturi ką veikti tik jums visa diena skambinti…nendartaliečių kontora…
Elena Margevičienė
2022-09-29 17:17:28 IP 28ma2pc0
Sveiki, nepavyksta užsiregistruoti į "ESO" savitarną, kad galėtume deklaruoti suvartotos el. energijos rodmenis. Vartotojo kodas: 71246978, vartotojas yra senyvo amžiaus asmuo su negalia ir neturi m. parašo ar banko sąskaitos. Vardas ir pavardė: Elena Margevičienė, adresas: Bitininkų g. 43D-68, Kauno m., Kauno m. sav.
Sudo gabalai nelaimingi, dar Diana kazkokia kaimo valkata atsiliepus telefonu bando kazka glaistyt ir uzkalbet dantis, elektra dingineja antra diena, technika genda, dirbti neimanoma, pasisakambinus pagalbos 0, issisukineja is klausimu, informacijos neteikia. Dar to butu maza, kalba pakeltu tonu beraste. Jus esat apgailetini prakeikti isperos
Skundą ! 2022-07-28 pateikime paraišką, telefonu, dėl galios didinimas. 2022-09-14, per 40 dienų, turėjo būti išspręsta mano paraišką. Tik 2022-09-16 po mano skambučio gavau prisijungimo saligą, kur pastebėjo operatorius klaida. Išspręsti klaida, ar grąžinti pinigus atsisakė. Pareiškė kad šitą visą epopėja reikia pradėti iš naujo. Taip gigantas ESO bendradarbiauja su prastomis Lietuvos žmonėmis. Prašau ESO administracijos išspręsti mano problema !
Prašau kuo skubiau susisiekti. Gavau perspėjimą dėl elektros atjungimą už nedidelę skolą, kurios net neturėtų būti, nes skaitliukai rodė mažiau nei deklaravau ir apmokėjau paskutinį mėnesį. Prisijungus prie savitarnos objekto net nerodo. Kaip apmokėti sąskaitą niekur nepranešta. Bandant prisiskambinti ir pralaukus apie 1, 5 valandos niekas ragelio nepakėlė. Tiesiogine to žodžio prasme TRAGEDIJA. Prašau kuo skubiau susisiekti!!!
Laba diena, pildėme paraiškas bendrai vartotojų grupei, 12 sklypų. Sąlygų laukėme amžinybę. Anksčiau tai užtrukdavo iki 5 d.d., šiuo atveju gavome žinias, kad reikės laukti 40 k.d. Po 40 d. negavome, vėlavo dar savaitę. Galiausiai pastebėjome, kad nei viena paraiška negavo 50 proc. kliento nuolaidos, teko laukti dar pora savaičių, kol sutvarkė visas sąlygas ir pasikeitė kaina. Net po to kai patys radome klaida, teko vėl skambinti į ESO ir aiškintis kodėl 11 sklypų gavo nuolaidą, o 1 negavo. Vėl atsiprašinėjo už klaidą. Apmaudu tiesiog, kad tenka jų darbą atlikti patiems. Viskas nesibaigė tik sąlygų gavimu, terminas kada bus atlikti rangos darbai iki šiol nėra žinomas (laukiame jau 4 mėn.), sako, kad nėra rangovų ir vyksta konkursas. Be to, iš pačių rangovų, kuriuos priskyrė ESO jau žinojome, kad gausime tik projektą, rangos darbų jie neatliks, turėjome ginčytis su ESO darbuootjais, laukti savaitėmis žinių ir rašyti skundą, kad pagaliau patvirtintų, kad visgi buvome teisūs ir rangovo paieškos užtruks nuo 90 iki 180 d. Gaunasi, kad elektros įvedimas gali užtrukti iki metų.
39 minutes niekas neatsiliepia, kas nors ten dirba?
Laba diena, namuose pakeistas elektros skaitliukas į išmanųjį skaitliuką, šiandienos "Lietuvos ryto" dienraštyje perskaičiau, kad - "Kaip žurnalistams pasakojo ESO Išmaniosios apskaitos valdymo departamento direktorė Aurelija Židickytė-Orvydė, visi išmaniuosius skaitiklius įsidiegę buitiniai vartotojai ir verslas ESO internetiniame savitarnos puslapyje galės stebėti valandinį bei visos dienos savo elektros suvartojimą. Duomenys bus pateikiami 15 minučių arba valandos tikslumu", bandžiau savitarnoje surasti šią galimybę, bet pačiai nepavyko surasti, tai pat ESO tinklapyje 2021-01-21 buvo patekta informacija- " Jei turite automatizuotą apskaitą, „ESO Smart“ mobiliąją programėlę galite įsidiegti savo išmaniajame telefone paspaudę ant nuorodų „Android“, „iOS“", kadangi nei viena nei kita neveikia sistema, kreipiausi 1852 telefonu, tačiau visa konsultacija buvo tik kelios frazės - atsiprašome šiuo metu neveikia. Prašome paaiškinti, kai teikiate informaciją masinės informacijos priemonėms, aiškinate, kad su išmaniuoju skaitliuku galima sutaupyti elektros energijos iki 6 proc., o sistema neveikia. Gal galėtumėte nurodyti kiek gi įsisavinote pinigų iš VU projekto finansuoto iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų (projekto Nr. 01.2.2-LMT-K-718-02-0007) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT) ir per 2 metus nesugebėjote sukurti programėlės stebėti suvartojimą, dar pateikite atsakymą, kam reikalingi tokie konsultantai, kurie negali pateikti jokios naudingos informacijos.
Sveiki, gal laikas keisti konsultantus, 10 min nesugeba atsiliepti,
7 konsuktantai pildant paraišką nesugeba atsakyti į elementarius klausimus, sistema stringa neleidžiant įvesti kontaktinio adreso, konsultantai numeta telefona, atsijungia nuo el.konsultavimo ignoruodami klausimus. Užtruko 3, 5 val užpildyti paraišką. Vienas didesnių absurdų su kokiu teko susidurti.. Gėda
Skundas!!! 2022 m.liepos 19 d.telefonų užregistravau prašymą, patikrinti skaitliuką (dvigubai prisukta elektros). Šiandien liepos 29 d.niekas dar nepasirodė, nors turėjo atvykti per 5 d.d. Kas man grąžins pinigus? Kodėl toks aptarnavimas? Gėda!
tel.1852 59 min. atsiprašinėjo, prašė palaukti, bet taip ir neatsiliepė, tel.+37069761852 iš karto išjungdavo skambutį.
Monopolis, kuris atsakingas už elektros tiekimą gyventojams be perspėjimo, jau po mėnesio laukimo informuoja, kad elektra bus įvesta per 6 ar daugiau mėn.!!! Jūs gal juokaujat, kur man gyvent tuo metu, kol aš jūsų elektros lauksiu, balana šviestis lauke ar kaip? Bet kuri privati įmonė jau būtų subankrutavus su tokia paslaugų kokybe, o čia niekam nereik atsiskaitinėt.
Evaldas Elzbergas
2022-07-09 16:47:18 IP 2e7r402v
Skundas.Eso neateina nuimti plombos nuo elektros skaitiklio. Užregistravau prašyma telefonu1852 Liepos 3-4d 2022m paskambino ir pasakė kad liepos7d nuo9, 30 iki 12, 30val ateis nuimti plomba. Atsiprašiau iš darbo ir laukiau, niekas neatėjo nei paskambino. Paskambinau vel pasakė kad 9d ateis, vel neatėjo. Vėl paskambinau, nu vienu žodžiu visiems ten labai giliai px. Turiu atsiprašinėti iš darbo ir kiekviena diena sėdėti namie ir savaitgali taip pat turi pralaukti ir niekas neateina. Gaila bet tokia įmonė turėtu rūpintis savo klientais, bet yra Š.
Eso konsultantės kaip avys. Viena šneką apie batus, kita apie ratus. Su tokiom tuščiagalvėm dar neteko niekada bendrauti. Jei priimate darbuotojus, tai bent apmokykite ką reikėtų žmonėms atsakyti, o ne kaip užsukta radija malti tą patį, per ta patį. Pasikalbėjau kaip su siena. Nei vieno konkretaus atsakymo į klausimą. Teks kreiptis į aukštesnes instancijas ir konsultuotis.
Klientas 2022-06-04 22:28:14
Apgailetinas aptarnavimas ir paslaugos tiekimas. konsultantai/operatoriai tiesiogine to zodzio prasme meluoja. Pagauti meluojant banalus atsiprasymas ir greiciau atsok. Atsakomybes pas juos isvis nera. Klientus skirsto i pirmarūšius, antrarūšius ir trečiarūšius. Gali planiniams remontams atjungti bet kada (penkios dienos prieš sms gauni) gali atjungti 3 kartus per savaitę. Su niekuom nederina. Net nebando suprasti kad kiti verslai kenčia. 3 kartus per savaite atjungti elektrą wow reikia sugebėti nuo 8 iki 20val. wow. o kad viešbutis, konferencijos, renginiai be elektros jiem nesvarbu
Užjaučiu ten dirbančius, kai tenka su tokiais bendrauti... :/
Monopolininkas, pagal savo priimtus įstatymus daro ką nori. Dokumentus lengvatai turėjau pateikti iki kovo 31, pateikiau balandžio 01. Kaip hienos grobį nusitvėrė vienos nakties skirtumą ir - man papildomai priskaičiavo 735, -eurų. Nesumokėsiu - atjungs elektrą. Aš neprisimenu, kodėl nepateikiau laiku - gal kurią dieną internetas neveikė, gal ESO svetainė "dėl techninių kliūčių". Nesėdžiu visą laiką prie interneto - truputį kitokį darbą dirbu. Taigi sukčiaujančių hienų kontora.
Nepatenkintas žmogua 2022-04-21 19:41:58
Esu visiškai nepatenkitas šios monopolijos neadekvačiomis kainomis. Kur visos tikrinančios institucijos žiūri? Kodėl šioje monopolijos įmonėje nėra tvarkos? Konsultantės nieko nekomentuoja ir nedaro, tik sako, kad pildytume parašką už kurią pastoviai turime mokėti, o atrašo po 30d. Gaunant prisijungimo kainas, net galima žado netekti. Už elektros prisijungimą 11kw, 300m kaina 21000eur. Vien dėl šitos netvararkos ir norisi bėgti iš Lietuvos. O jeigu ir pultų rusai niekas negintų valdančiųjų ir ponų, kurie valdo tokias įstaigas. Kuriems paprasti žmones nerūpi.
Ateis ir jūsų atpildo laikas!!
Visiskai pritariu, Elektros ivedimo kaina internete pasitikrinau, ivedimas kainuoja 100 eur, minimali galia 5 kw ant stulpo, stulpas mano sklype, Uzsakiau, mokejima uz paraiskos parengima sumokejau, stulpas mano sklype ir oro linija per sklypa, paprasiau minimaliausios 5 kw galios, Jie man paskaiciavo 2100 eur, nes mat ten reikia pagerinti linijas, linijos gale, -15 procentu kazkas tokio, vadinasi kiti sunaudoja per daug per ploni laidai nutiesti ir as turiu sumoketi uz visos linijos pagerinima? pertvarka? Labai esu nusivyles ESO. Absurdas...
Praėjusį sekmadienį 2022.05.01 d. eso puslapyje, kurio adresas yra: https://mano.eso.lt/ paspaudėme laukelį su užrašu „Pamiršau slaptažodį“ ir pasirodė užrašas "Atstatyti slaptažodį", o žemiau po juo laukelis, kuriame prašoma nurodyti vartotojo el. pašto adresą, kuriuo registruota paskyra ir jog atsiųsite slaptažodžio keitimo nuorodą į nurodytą el. pašto adresą. Įvedėme el. pašto adresą, kuris yra [email protected], tuomet pasirodė užrašas: Slaptažodžio keitimo nuoroda netrukus bus išsiųsta el. pašto adresu [email protected] sekite instrukcijas nurodytas gautame el. laiške. Tačiau per savaitės laikotarpį t.y. nuo 2022.05.01 d. iki 2022.05.08 negavome slaptažodžio keitimo nuorodos. Dėl to dar kartą prašau atsiųskite šiuo el. paštu slaptažodžio keitimo nuorodą, kurią galėtume panaudoti ir atnaujinti savo verslo paskyros slaptažodį ir deklaruoti elektros suvartojimo rodiklius. Greitu metu negavus atsakymo kreipsimės į atitinkamas instancijas.

Lauksime atsakymo

Vytautas Daugėla
[email protected]
Mažiau patyręs
2022-05-07 06:12:41 IP 28mc0778
Pasibaigus terminui, skambinu1852-gal ko trūksta iš kliento pusės? Patikslino kad ne ir pasitikslino ar tikrai objekte niekas nevyksta.Išaušus rytui, sąskaita-reikia mokėti 1012.89€ (atbuline data) 1852 patikslino kad įvyko klaida ir todėl reikia mokėti.Klientui pasitikslinus ar sumokėjus klaidą, neįvyks kita klaida-reikia mokėti pvz-3000, 89€ sekė užtikrintas atsakymas-IŠ PATIRTIES ŽINAU, NE. Patyrę...Kas norit pasisemti patirties, rašykit paraiškas ESO.

PL
SAMANTA 2022-04-29 17:33:26
o jūs pasirašote “klientu” nes bijote, kad apie jus galima rasti informacijos “ ESO klientų duomenų bazėje”? haha, juokinga net graudu ;)
Nenuostabu, kad Jums juokinga, nes čia tik su ESO turintiems reikalų liūdna. "Klientu" pasirašau sąmoningai su tikslu nurodyti kurią pusę atstovauju. O rašyti ar "klientas" ar "prezidentas" jokio skirtumo nėra, nes kas susipažino su Rekvizitai.lt taisyklėmis tai žino, kad įmonė, kurią komentuojate, turi priėjimą prie komentarą rašiusio IP ir el.pašto, taigi visą kitą išsiaiškinti vieni niekai. Sėkmės!
Klientas 2022-04-29 17:13:33
Ar "šioje įmonėje nedirbanti" Samanta ne per daug gerai susipažinusi su p. Birutės situacija? Ar visiškai nešališkas žmogus, atsitiktinai "užklydęs" čia pasiskaityti "naujienų", turėtų taip emocingai reikšti savo nuomonę ESO naudai? Ir dar, ar ankstesniame p.Samantos komentare lankytojos p.Birutės įžeidimas "sena varna" jums neatrodo, kad ji žinotų žmogaus amžių? Ar tik ne iš ESO klientų duomenų bazės???
Samanta 2022-04-28 12:35:26
miela ponia, aš nedirbu šioje įmonėje, su pretenzijomis kreipkitis į šios įmonės darbuotojus :)
Ula 2022-04-28 17:30:15
Tokie verkiantys žmones tik gadina konsultantams gšvenimą ;) Amžinai nepatenkinti viskuo :) Jau tokiems nieks nepades
Gerb. Ula, tam tikrų įmonių atsiliepimų ir komentarų skiltyje įprastai apsilanko tik klientai, kurie nori išreikšti nepasitenkinimą dėl karčios patirties arba kurie nori padėkoti už atliktas paslaugas. Jūsų komentaras nei viena, nei kita, kas leidžia daryti prielaidą, kad atstovaujate pačią įmonę ESO. Jei norite ginti šią įstaigą, tai darykite tai pagrįstai ir garbingai, neįžeidinėdami lankytojų. Kokiu pagrindu rašote, kad čia rašantys lankytojai "nepatenkinti viskuo" ? Ar radote jų analogiškų komentarų Regitros, Sodros, mokesčių inspekcijos ir t.t. puslapiuose? Rašome čia nes nepatenkinti ESO, o ne "viskuo". Labai dėkinga visiems rašantiems čia, tiek blogus, tiek gerus (kurių tikrai mažai) atsiliepimus, kadangi čia galima susirinkti bent kiek aiškesnį vaizdą apie įmonės veiklą, kuri toli gražu iki jos viešai deklaruojamos. Jums gaila konsultantų, kuriems galbūt klientai sugadino dienos nuotaiką, tai tik pagalvokite apie klientų, dėl ESO ne tik sugadintą nuotaiką, bet ir planus bei patiriamus finansinius nuostolius.
Samanta 2022-04-28 12:35:26
nejaugi, gatava gerklę perkąsti už tą kontorą????‍♀️
Birutė 2022-04-28 12:33:39
aišku jums anarchistams niekas nebaisu, visai nevertinat klientų, greičiau panaikintų tą viešpatiją ir atsirastų rimti konkurentai tada kitaip giedosit????‍♀️
Samanta 2022-04-28 11:11:23
verkimas komentarų skiltyje Jums nepadės :)
Birutė 2022-04-28 10:57:53
o jūs matyt busit iš tos š*******o kontoros kuri visiems mus nervus gadina. ir vadina tai taisymu, kada užsimano atjungia pajungia elektrą ir gadina mūsų prietaisus..butų galybė tą pačią minutę atsisakyčiau paslaugų..
verkimas komentarų skiltyje Jums nepadės :)
samanta 2022-01-13 22:38:14
O jūs suprantate, kad užfiksuotas netinkamas elektros tiekimas? 8 valandas darbuotojai atjungs elektrą ir sutvarkys tinklą, jog gedimų išvengti ar geriau, kad kas antrą dieną neturėsite elektros ir skūsitės, kad ji dinginėja?
p.s net neabejoju, jog vasarą irgi verktumėte, kadangi per karšta ir negalite oro ventiliatoriaus įsijungti
Tokioms senoms varnoms tik ir verkti dėl menkniekių matyt :) džiaukites, kad tvarko tinklus
Rita 2022-04-07 09:42:26
Lankytojai, norime informuoti, kam reikia "Prisijungimo sąlygų" saulės elektrinėje. Noriu visus informuoti jei teiksite paraišką nenustepkite, kad reiks laukti 30 kalendorinių dienų ir daugiau, nors pateikus paršymo paraišką iškris informacija, citavimas: "Prijungimo sąlygas parengsime per 5 d. d. Norime papildomai perspėti, kad dėl šiuo metu padidėjusio pateiktų paraiškų kiekio, terminai gali būti pratęsti papildomomis 10 dienų. Atsiprašome už nepatogumus", bet praėjus 15 dienų tu skambini, o mergaite tau sako atsiprašome, bet paraiška bus paruošta per 30 kalendorinių dienų, nes jug yra parašyti pas mus kažkur stalčiuje, jei reikia atsiųsime, kad susipažintumėte, kaip atliekame darbus per 30 k. dienų.
Laba, diena

Per kiek laiko tie pederastai jums sugebejo pateikti ta paraiska? Nes jau laukiam 2 menesius ir nieko, nusibodo skambint ir rekti ant tos mergaites su maloniu balsu. Susimoki pinigus o jie matai, kaip bankas paeme tavo pinigus ir nesugeba suspaudyti poros mygtuku.
Visiška anarchija!! Visiems planuojantiems įsivesti elektrą jei tik įmanoma patariu keisti planus - sutaupysit laiko, pinigų ir nervų. Gražiai Eso vaizduojamas įvedimas per 35 kal. dienas artėja prie 350, o kiek truks iš tikrųjų jau net baisu spėti. Kiek ilgai mūsų valdžia leis šitiems monopolistams tyčiotis iš vartotojų...
Nepatenkintas žmogua 2022-04-21 19:41:58
Ateis ir jūsų atpildo laikas!!
Čia dar tik pradžia...sužinotumėt kokiais tempais jie vykdo (o tiksliau nevykdo) darbus...tikrai ne 30, ir ne 85 kal.dienos... Namą per tą laiką pastatyt galima, o elektros nesulauksit....o pasiteisinimai tai vienas už kitą juokingesni
Nepatenkintas žmogua
2022-04-21 19:41:58 IP 28mcp53p
Ateis ir jūsų atpildo laikas!!
SUTEIKTA INFO APIE PLANINIUS ATJUNGIMUS -VISISKA NEATITINKA REALIOS. ESATE MELAGIU MELAGIAI.
Skaitliuka iš namo ant stulpo iškėlė su projektu už 800 eurų (tik projekto).Dirbo plėtros, erdvių komandos, taip ir nesupratau kuri kuriai iš nugaros stovėjo su savo stulpais.Rangovą parinko"be pajėgumų", terminai keitė vienas kitą, o pažinčių klubas 1852 tik apgailestavo Po 9 mėn skaitliukas gimė ant stulpo Stulpą pašventint beliko-va, kunigą ar kaimyno šuns paprašyti.Kas norit vasarą praleisti su ESO -rašykit paraiškas.Viskas įskaičiuota-debilizmas, popierizmas, onaniz...
Antra para baigiasi, kai namie nėra elektros. Buvo tiekimo linijose gedimas, bet sutvarkę budintys eso darbuotojai patingėjo pervažiuoti per pastotes ir patikrinti elektros fazių svirtis. Aplinkinių kaimų gyventojai netekę kantrybės savo pastotėse savavališkai įsijungė elektrą. Mes tokios galimybės neturim, tai šąlam prie 0 laipsnių temperatūros namo viduje, nes be elektros negalime naudoti savo šildymo katilo. Turime mažametį vaiką.
Suprastume, jeigu vis dar būtų kažkoks gedimas linijose. Bet jo seniai nėra! Tereikia įjungti pastotę! Esame nusivylę ESO linijų priežiūra, budinčių darbuotojų neatsakingumu...
Viktorija 2022-01-18 08:08:45
Sutinku!!! Beveik parą namai be elektros, nieko padaryti negalima, o įmonė net pirštu nepajudina. Prisiskambinti neįmanona, po 20 min reikia laukti, tai dar ir darbuotojai nežino etikos. Gėda!
tai statykitės generatorių jeigu reikalingas nenutrūkstamas elektros tiekimas vietoj to, kad verktumėte atsiliepimų skiltyje
Solveiga 2022-01-17 17:39:28
Gedimus šalint nesugeba greitai, truksta eso darbuotojams kulturos bendraujant telefonu.

Ignitis
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius (Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius).
Veiklos sritys: energetika.
Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius „Ignitis“ – sumanių energetikos sprendimų bendrovė, kuri tiekia elektrą bei dujas privatiems ir verslo klientams, o taip pat siūlo naujosios energetikos sprendimus. Nuo saulės elektrinių bei e. mobilumo, iki energijos taupymo sprendimų. „Ignitis“ taip pat...
ENERGUS GROUP
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus group" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje, kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...
ELEKTRUM LIETUVA
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Apie Web3 internetą, Lietuvos galimybes prisidėti prie jo plėtros ir 2022 m. gruodžio 7 d. organizuojamą konferenciją "WEB3: Impact the Future" kalbamės su Sauliumi Galatilčiu, UAB "Bifinity" vadovu.
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Norėdama realizuoti švietimo idėjas, subrandintas per ilgus pedagoginio darbo metus, Vilma Grigoraitienė kartu su bendraminte Laura Tekore įkūrė kitokią mokyklą. "Apvalaus kvadrato mokykloje"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

FedEx 177,82 +2,66%
American Express 154,42 +2,35%