Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Renovacija aliekanti įmonė
2021-10-21 08:08:58 IP 2juf4fpj
Dale 2021-08-06 11:15:04
Elektros kaina brangsta, o tiekimo kokybe pastoviai prasteja. Per savaite elektra dingsta 3 kartus ir, panasu, cia viskas normalu??? Elektros gedimai pastovus, susisiekus su ESO gauni standarines zinutes kad gedimas bus pasalintas, kada, niekas nieko mnegali nei informuot, nei parasyt, nei suzinot. Darykit kaip norit, musu darbuotojai dirba. Baisu, nieko negali prognozuot nes elektra gali dingt bet kuriuo metu.
100 procentų sutinku
Pateikėm pranešimą apie gedimą. Reaguoti atsisakyta, buvome gražiai pasiūsti.. požiūris į vartotojus aiškus.
Deividas 2021-09-24 19:28:33
Mažiau rašinėkit nesamones. Va jūsų ir inžinieriai paviršutiniškai žiuro į darba realų, kaip ir tu komentatoriau. Privalėjot patikrint tikruosius kw. O ne savo popieriukuose. Kur logika kaip sumažėjus vartotojams ir atsisakius įvado, naujam klijantui nebelieka kw? Tai kur jie dingo? Turiu savų žmonių eso kurie atvaževo tik apžiurėt ir įvertino kad eso turėjo atvykt nes naudotojų sumasėjo 20%. Daugiau diebkit o ne popierius tik vartykit.
Turiu daug objektų, ne kartą teko elektra vestis, nemažai patirties turiu elektros įvedimo klausimais ir nesutinku su jūsų pateiktu komentaru, dėlto tik išreiškiau savo pastebėjimą i jūsų problemą.
Apšvieta 2021-09-24 19:00:50
ESO inžinieriai rengiantys prijungimo sąlygas, turi visą reikiamą informaciją apie objektus ir transformatoriuose likusią galią savo duomenų bazėje, dėl tos priežasties į vietą darbuotojams atvykti dažniausiai nereikia. Tai pat ESO darbuotojai visada parengia mums palankiausią variantą, kas reiškia, kad jūsų atveju buvo galima arba vesti jūsų minėta skaičių metrų arba statyti papildoma įrenginį (šiuo atveju transformatorių).
Dale 2021-08-06 11:15:04
Noriu pradėti nuo to, kad už elektros tiekimą ir už gedimų šalinimą yra atsakingos dvi įmonės, ir šie du faktai nėra tarpusavyje susiję. Tai pat jeigu teigiate, kad pastoviai dingsta elektros energija, jūs galite kreiptis į ESO ir informuoti, kad dažnai patiriate elektros gedimus ir pageidaujate, kad darbuotojai patikrintų jūsų elektros kokybę. Dėl to, kad tik susiekus ir informavus jūsų gedimai bei patiriami nepatogumai gali būti sprendžiami. Tai pat, jeigu teigiate, kad negaunate pranešimų apie gedimus ar planinius darbus jūs tai pat galite kreiptis ir atnaujinti kontaktinę informacija ir informuoti, kad norėtumėte gauti tokio pobūdžio pranešimus.
Laurita 2021-08-24 14:11:47
Jau praščiau dirbančios įmonės gal ir nebesurasi.
Tris mėnesius nesugeba pajunkt elektors.
Tai matai jie nieko nemato. Prisiskambinus visi vadibini kai šneka skirtingai, vargu ar patys supranta ką ten veikia.
Atsakymų reikia laukti 2-3 savaites.
Elektros įvedimo procesas užtrunka nuo 3-9 mėn dėltos priežasties, reikia teikti paraišką elektros įvedimui tik įsitikinus, kad terminas jums tinka. Tai pat prieš teikiant paraišką galima pasiskaityti ESO. LT puslapyje pateikta informacija apie elektros įvedima ir nusiteikti ateinantiems darbams. :)
Deividas 2021-09-14 18:38:48
Šaraškinu kontora.. Be konkurencijos ka nori ta daro. Mano sklype eina oro linijos atrama tiekenti 15 namų elektrą. Kas antrame name trifaziai 15kw+. Iš 15 namų teliko 13 nes 2 nugriauti ir palikti jau 10 m likimo valiai l, elektra pilnai atjunkta. Bet kaip aš pildau paraiška kad atrama eina mano sklype ir sumažėjus vartotojams, man negali įvesti net 3kw nes galios "nepakanka" inžinieriai tik šiknas prie kompu krapšto ir žiurio į skaičiukus, nors turėtų atvaževia fiziškai patikrint kiek transformatorinėje yra laisvų kw. Bet ne geriau pasiūlyti vestis už 145m linijos su 4000euru samata.... O šiandien dsr ir transformatorine pasiūlė už mano lėšas pastatyti kad kiti nauji vartotojai lengviau pasijunktų....sklypui elektra reikalinga tik sklypo priežiurai, bet Š*** mala konkrečiai eso....
Linas 2021-09-07 22:06:20
Eso dujų įvedimo tarifai kosminiai ir nesuvokiami vidutinių pajamų gyventojui.Turi pakloję dujotiekį, bet pajungimo tarifai nežemiški.
Gal pasitikrinkinkite kainodarą tuose kvartaluose kur jau pakloti dujotiekiai ir prisijunkite vartotojus, o ne skaičiuokite kosminius, tarifus.
Vilnius, Kriaučiūnų g.
ESO pateiktus įkainius, nustato VERT, tai yra Valstybės Energetikos Reguliavimo Tarnyba. Kadangi ESO yra valstybinė įmonė, dėlto kainų patys nereguliuoja.
Vilnius, Kriaučiūnų g.
Jau praščiau dirbančios įmonės gal ir nebesurasi.
Tris mėnesius nesugeba pajunkt elektors.
Atsakymų reikia laukti 2-3 savaites.
Ricardas 2020-11-19 23:57:56
100 proc
ESO- nacionaline katastrofa!!! Jie sukurti mus zeminti, tyciotis, meluoti ir uz tai nenesa jokios atsakomybes. Kreipiuosi pas juos Del duju pajungimo po renovacijos, tai kiekvienas konsultantas sako kitaip, profesionalumo nera, noro dirbti nera, o ta ju fraze per 5dd susisieksim, tai tampa bomba smegenim. Jeigu kas nors imtusi paduoti juos I teisma- as prisijungsiu.
Tragedijų tragedija su šia įmonė, neatsakingi, atvažiuoja Ale nieko nėra namie ir išvažiuoja, nors buvome namuose, ir jokio skambučio nesulaukėme, daunu d****i
Aurelija Brazinskiene
2021-07-18 00:16:56 IP 2df6b0a0
Netekome el. energijos liepos 17 d. 13:00 val. Buvo gauta zinute jog gedimas bus pašalintas per 2 val. Gavome zinute jog gedimas pašalintas apie 17 val. Bet elektros vis dar neturėjome. Gedimą teko užfiksuoti per nauja. Deja bet sodyboje elektra atsirado tik 12 val nakties. Patyrėme nemažai nuostolių dėl atšilusiu šaldytuvo kamerų, nebuvusio vandens, neveikė kanalizacija.
Po eso elektros atjunginėjimų uosininkų I k, kaip jie patys rašo "gyvenimo kokybei pagerinti" įtampa tinkle prasėda iki 195-200 volto, kas neatitinka nominalui ir netelpa net į paklaidos normas.
Dovile 2020-10-07 19:44:34
Sveiki, Tomai, mūsu problemos su ESO beveik identiškos. Būtu puiku jei pasidalintumėte savo patirtimi. Kaip Jums parašyti?
Sveiki, už skaitiklio iškėlimą iš namo ant kieme esančio stulpo paskaičiavo 1100eur, o trifazę nuo kitos linijos nor linija ant to pačio stulpo 2000eur. Ką jūs darėte?
Prieš 3 metus parašiau, kad laidai einantis iki elektros skaitiklio kibirkščiuoja. Pradėjo daryti projektą, siuntė derinti pas projektuotojas, viskas kaip ir buvo veksmas. Bet paskui prapuolė.Paklausiau dar kartą, kodėl niekas nevyksta. Atsakė, kad persigalvojo. Šįmet vėl parašiau, kad namas užsidegs. Tai paskambino ir atrašė BALANDŽIO 1 d., kad jų riba iki izoliatorių arba vamzdžio kuris yra ant namo. Nėra ant namo nei izoliatorių, nėra nei vamzdžio, pas mane ateina požeminė linija. Nesuprantu ar tai ESO sveikinimas su Balandžio 1? Ar jie neskiria požeminės linijos nuo oro?
Dvi š*******o kontoros- Ignitis ir Eso. Identiškai neįigalios, milijonus vartančios įmonės, bet klientų aptarnavimas, sistemų (savitarnų) veikimas- katastrofa.
Ignitis sutarties nesugeba dvi savaites supildyti ir atsiųsti (žiopliai konsultantai), eso- sisetmos nesusitvarko- adreso, matai, neturi. Registrų centras adresą turi, net pažymėjimą išduoda, o Eso, matai, neranda tokio...
Pasirodo paraišką pildant ji būna sukuriama, bet stebuklingai nerandama paraiškų skiltyje! Konsultantės nieko nežino kaip gali nerasti sukurtos paskyros, siūlo skambint po dviejų dienų, ale kažkas pasikeis...
Čia tiek nervų kainuoja su šitom dviem įmonėm (kol kas tik su šitom susidūriau), kad keiksmažodžiai nepadeda. Padeda, kai tiesiai vadovams pradedi email rašyt, tada reikalai pajuda.
PS. nors, kai milijonus vartai ir milijoninius dividentus išsimoki, tai kaip ir giliai p****i tas paprastas žmogelis su savo uodo dydžio problemyte....
Darius 2021-01-31 23:41:51
Šešios dienos sėdim be elektros. Pusė maisto teko išmesti. Na ir kontora, košmaras. Blogesnės gal jau nėra.
Ar jau turite elektrą?
Situacija tokia, kad įsigijome būstą, kuriam reikėjo įsivesti elektrą.SAUSIO MĖNESĮ kreipėmės į eso ir į nepriklausomą tiekėją, ESO į užklausas atsakydavo kas dvi savaites, poto vos ne kas mėnesį, kad trūksta to ar to dokumento. Mums kaip naujakuriams nėra viskas aišku, kokių dokumentų reikia ir panašiai, koks žingsnis po ko, bet konsultatas nieko konkrečiai nepasako, plius prisiskambinti neįmanoma, turi aukoti mažiausiai 30 minučių kol atsilieps, nes visi konsultatai užimti ir prisiskambinus negauni jokio atsakymo ir kiek skambini visi konsultatai skirtingai šneka. Pristačius jiems sutartį ir rangovo aktą gavome laišką, kad skaitikliai (paskutinis žingsnis) bus įdėti per 2 darbo dienas. Praėjus terminui ir paskambinus konsultantui jis dar pašiepiai paklausia, AR TIKRAI DVI DARBO DIENOS?? Praėjus trims savaitėms ir paskambinėjus jiems, gauname skambutį, kad eso darbuotojai buvo atvažiavę įdėti skaitiklių, bet pastatyta per maža apskaitos dėžė (turi buti 7 butai, užtenka vietos tik 6). Kiekvieną dieną skambinant vel bendruoju numeriu, atsiliepia vis kitas konsultantas ir sako skirtinga info, neatsako į klausimus, vienas sako, kad 5 d. d. kitas kad 25 d.d. Skambinant vėl kreipia mus į mūsų statytoją, kuris yra ne prie ko. Statytojas sako, kad pinigai jiems yra jau senai sumokėti ir jie jau ne pirmą kartą turėdami visą projekto planą ir ataskaitą, patys susigalvoja ir savo nuožiūra pastato per mažą apskaitos dėžę. Prisiskambinti generaliniam direktoriui nėra įmanoma, nes toks numeris koks nurodytas prie kontaktų tiesiog NEEGZISTUOJA. :)
Kiekvieną dieną skambinant į dieną po kelis kartus ir kartojant visą situacija, jau kaip eilėraštį išsikovojome tik tai, kad KONSULTANTAS į sistemą užsirašė SKUBOS TVARKA. Labai tikiuosi, kad pagaliau įdės skaitiklius, kurie mums priklauso, už kuriuos pinigai yra sumokėti jau prieš nežinau kiek mėnesių. NIEKAM NELINKIU SUSIDURTI, LABAI DAUG KAINUOJA NERVŲ IR LAIKO. Ne tik moralinė žala, bet ir finansinė, nes be elektros nevyksta jokie būsto įrengimo darbai. Linkiu sėkmės ir kantrybės, kuriems teks susidurti su šia įmone.
Konsultacijos lygis absoliuti katastrofa. rasai i puslapio chata, neatsako i klausimus ir tiesiog nutraukia chata, skambinant neimanoma beveik prisiskambinti. Zodziu imone uzsidejus inovatyvios imones kauke, suteikia zemo lygio kliento aptarnavima ir net neaisku kaip judeti toliau siekiant isivesti nauja ivada
Sveiki, yra problema:
I žemes sklypą noriu atsivesti elektros įvadą. Elektros stulpai yra 4-5metru iki sklypo. Bet eso atsisako iš ten atvesti ir sako kad artimiausias taškas yra ~250metru. Ir sako kad aš už savo lėšas nutesčiau elektros linija. Paskaičiavo: virš 8'000 €.
I visus klausimus eso darbotojei ne sugebejo atsakiti, ne vienas iš 5 konsultantu. Ir dar kažkokia atstove eso kuri po pirmo pokalbio nebekele ragialio.
Gal kas turėjo panašią problema ir gali patarti ? Ka daryti.
Mano kontaktai:
zeniok.v@gmail.com
Ar Paulius Kalmantas gali pabūti daktaru, kai ESO nustato nesaugius stulpus su atvirais laidais ir gyventojui liepia nugriauti namą.Ar tai ne reketas su vadeiva Mindaugu Keizeriu ?????????????
O tai kur žiūri Lietuvos gynimo tarnybos kur yra užrašas
Ginti, Saugoti, Padėti
Paskutinę minutę atsiuntė žinutę apie elektros gedimą. Tokiu atveju kilo grėsmė susprogti namui. Susiekus su operatore Ana Vilnyte (tikslios pavardės neįvardino (kaip ir vadovo kontaktinės informacijos) kažką numykė) ši nesiteikė susisiekti su darbuotojais, kurie dirbo gedimo vietoje ir paklausti ar įmanoma įjungti elektra bent 5min norint išvengti itin didelės nelaimės. Nepaisant to, kalbėjo stačiokiškai, net nesistengė padėti ar nukreipti tolimesnės pagalbos. Panikos metu sugalvojo dar ir paklausti ar sergame korona, ar persirgome???. Galiausiai, apkaltino to, kad patys nepasirūpine savo saugumu ir jeigu įvyks nelaimė galėsime pasiprašyti kompensacijos iš draudimo. Mano asmenine nuomone, tokia moteris neturėtų dirbti tokio darbo, nes nežinia kada įvyks didesnė nelaimė esant kompetencijos ir žinių trūkumui.
Betvarkė, nesugeba pakelti telefono. O jeigu man skubiai reikia!!!!
Sutartis pasirašyta rugpjūčio mėn. dėl elektros galios kėlimo. Tuoj bus metai kaip jie nieko nepadarė. Suknysta monopolija, nesugeba sutarčių laikytis, tik mokėk pinigus už nieką. Naudojatės mano sumokėtais pinigais, o paslaugų neatliekat...
Ramil Giliazetdinov
2021-04-26 11:36:13 IP 2noarc5s
Didziausia betvarke. Reikia sudaryti nauja sutarti, bet i telefona ir el. pasta nekas neatsakineja.
Didesnės betvarkės kaip šioje įmonėje nesu mačiusi. Pernai lapkričio 1 d. pasirašiau nepriklausomą sutartį su Igničiu, dabar norėdama teikti paraišką, kad būtų iškeltas el. skaitliukas savirtarnos svetainėje objekto neradau. Šeštadienį skambinau į Esso, jie aiškina kad tokiu adresu ir mano vardu neturi sutarties, aiškinuosi su Igničiu, jie aiškina, kad viską perdavė Esso ir nieko keisti ir padėti negali. Taip per diena skambinėjausi po 5-6 kartus. Antradienį vėl skambinu Esso. Vėl aiškinamies daugiau nei pusę valandos. Jie aiškina, kad sutartis pasirašyta tikrai 11.01 tik buvusios savininkės vardu. Na pagalvojau, gal klaida, žadėjo ištaisyti. Šiandien ketvirtadienis, savitarnos svetainėje objekto savo vardu neradu. Vėl skambinu. Maloni mergaitė paaiškina, kad sutartį pasirašė buvusi savininkė! Moteris mirė balandžio 18 d. o sutartį pasirašė po 5 mėnesių lapkričio 1d. Aš tikrai šoke!!! Kaip gali miręs žmogus pasirašyti sutartis? Ant debesėlio sėdėdama bobulė parašus raito? Kokios kompetencijos darbuotojai čia dirba? Ar jie nežino kas yra registrų centras, kad galėtų patikrinti duomenis? Dabar turėjau išsiųsti visus dokumentus, kad jiems įrodyčiau, kad bobutė tikrai numirusi ir aš esu namo savininkė. Gerai, kad nepaprašė, kad atsiųsčiau mirusios moters parašą. Eilinį kartą įsitikinau, kad su jais normaliai bendrauti neįmanoma. Gali skambinti 10 kartų, vistiek 5 paras sėdėsi be elektros, bet jei gerai pakelsi toną, greitai bus viskas sutvarkyta. Gal jie miegodami dirba, ir gerai užrėkus nubunda ir pradeda judėti?
Rašau el.laiškus apie šią cituaciją, bet kaip į sieną jokio atsakymo, skambinu nurodytais telefonais, gaunu atsakymą, kad aš negavau jokio el.laiško ir aš nieko nežinau ar matote kokie yra gyventojų atsiliepimai apie įmonę, iš kur šitie konsultantai gali ką nors atsakyti, jei jie nėra įmonės darbuotojai, kiek dar bus tyčiojamasi iš gyventojų ??? XXI amžiuje vyksta tokie dalykai, kai negali sukontaktuoti su įmonės buhalterija, jei atsiuntėte laišką tai bent prisistatykite, yra karantinas viskas vyksta nuotoliniu būdu, o susisiekti neįmanoma.
REIKALAUJU PATEIKTI VADOVO MINDAUGO KEIZERIO KONTAKTUS
Mindaugas 2021-04-13 10:40:03
ESO, tai pukus pavyzdys, kaip blogai nutinka, kuomet monopolinę sferą valdo valstybė. Nekompetencija, visiškas klientų ignoravimas, nesilaikymas numatytų terminų ir sutarčių. Ir nusispjauti į viską, nes ką tu mums padarysi? nepatinka? tai gal išeisi kitur ? Viskas, ką gali padaryti, tai susisiekti su kažkokiom studentėm merginom, vadinamom konsultatėm, kurios net parašyto klausimo nesugeba iki galo perskaityti ir atsako net ne į tai ko klausei. Ir tai ne vienas "išskirtinis" atvejas, kad galima sakyti, kad žmogus suklydo. Tam, kad sudaryti sutartį, reikia 5 darbo dienų. 5 DARBO DIENŲ, Karlai, kad 21 amžiuje standartiniame šablone, kažkas teiktųsi įrašyti tavo vardą, pavardę ir asmens kodą. Apgailėtina ir pikta, kad po 30 nepriklausomybės metų, vis dar valdo švogeriai ir nėra jokios vertinimo sistemos, kuomet vadovas nesugebantis atlikti savo pareigų "skristų lauk"
Susidūriau su identiška patirtimi. Mindaugai, kalbate manau, kad daugumos lūpomis. Laaaabai liūdna : (
Laba diena vakar balandžio 9diena apie21valanda adresu Žiauku km Šaltalankių takas13 buvo didelis elektros šuolis kurio metu sudegė buitinė technika šildymo siurblys oras vanduo tai pasikartojo nepraėjus nei mėnesiui atvykę elektros tinklų darbuotojai elgesi arogantiškai sakydami ko mes čia norime, jei mieste elektra nėra sutvarkyta ką kalbėti apie rajonus.Buvo pasakyta mokekit pinigus ir bus viskas sutvarkyta sėdę į automobilį išvažiavo.Negana to paklausė ar mes turime savo elektrika kuris tikrina mūsų namų elektros instaliacija nes tai būtina daryti kasmet, niekada dar šito negirdejome padaryta didžiulė žala, negana to ir pasityciota.Labai gaila kada tenka susidurti su sitokiais darbuotojais!
Naujų klientų dujų įvedimo skaičiuoklė ir kainodara apgailėtina.Dujų vamzdžiai yra pakloti Kriaučiūnų, Pakluonės g. ir šalia esančiuose kvartaluose VILNIAUS m. surudys ir nebus panaudoti jei tokia skaičiuoklė ir tarifai bus taikomi naujiems vartotojams, nors dujų vamzdžiai jau pakloti.Teks steigti surudijusių skllendžių departamentą.Vietoj to leistumėte prisijungti už normalias kainas ir turėti dujų vartotojus.Pagal dabartinę strategiją privatūs namai tegul kūrena anglis, o dujotiekis rūdija.Švari aplinka ir klientai nedomina ESo.Liūdna, bet peržiūrėti naujas dujų taisykles vertėtų.
Būsimas vartotojas
2021-02-22 15:37:44 IP 2g5vccke
ESO kaip tik įmanoma bandys nugręžti pinigų nuo paprastų žmonių. Įsitikinau norėdamas įsivesti elektrą į žemes sklypą. Visi kaimynai apsistate namais, ir ant elektros stulpų jų skydines, atrodo nieko įtartino. Net nebūčiau pagalvojas, jog norint man turėti elektrą net menkiausius 5kw aš turiu keisti visus laidus esančius ant stulpų už savo pinigus.. atstumas didelis ir už viską tik aš sumoku.. apsurdas ir ale darant šiuos darbus gali reikėti tiesinti stulpus pakrypusius ir vėl aš sumokesiu..
Sveiki, vakar buvo dingus viena fazė (neveikė dalis įrenginių, tame tarpe ir šildymas), paskambinus į ESO, užregistravo gedimą ir per nepilnai 2 h atvažiavę viską sutvarkė (buvo nudegę laidai). Labai operatyviai ir profesonaliai suregavo. AČIŪ ESO!!! Šaunuoliai!
vigantas 2021-02-11 23:19:26
Sveiki, turiu problema su ESO, uz 2 km paskaicevo kad turiu susimoket 50000.
Mums už 650 m paskaičiavo virš 25000. Svarstome galimybę projektuoti nepriklausomą saulės elektrinę. Architektas sakė, kad yra didelė tikimybė gauti statybos leidimą einant tokiu keliu, bet dar neturime tam patvirtinimo. ESO kaina nepakeliama, ir jie neleidžia atiskaityti išsimokėtinai per normalų kelerių metų laikotarpį..
Tomas Sutkaitis 2020-04-15 02:24:16
Nuo šių metų vasario mėnesio pildome paraiškas dėl elektros prijungimo objekte Lazdijų r. Skambučių centro operatorės neturi reikiamos informacijos, ją perduoda ne tam kam reikia, tinkamai nereaguojama į situaciją, atsiunčiami nekompetetingi inžinieriai, kurie per tris važiavimo į objektą kartus nieko nesugebėjo padaryti. Tiesioginių inžinierių telefonų niekas neduoda tad tenka kreiptis į skambučių centrą. Registruojama paraiška - 2 d.d., atsakymas su sąlygomis dar 5 d.d. taip prabėgo jau 2 mėnesiaii, o elektros mes dar neturime. Grubus ir apgaulingas monopolininko pažeidimas tai melas oficialioje skaičiuoklėje, kuri nurodo už 10 kw trifazio atvado tipo pajungimą mokėti 42 eur. Mums paskaičiavo 7000 eur ir tai jau su 80% nuolaida. Klausėme kodėl turime mokėti savo sąskaita už tinklo rekonstrukcijos darbus jeigu tinkle yra daugiau gyventojų, kuriems neužtenka 3kw senos nerekonstruotos linijos. Niekas iš ESO darbuotojų to negali pasakyti ir paaiškinti. Dabar šį klausimą nagrinėja Energetikos reguliavimo taryba, Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, todėl tikimės palankaus gyventojus palaikančio sprendimo. Antroji paraiška jau mažesnei galiai be tinklo rekonstrukcijos t.y. 3 kw - 462 eur. Vėlgi paklausti kodėl tokia kaina, pasiūlo kreiptis į projektą rengusią įmonę, nors tokios įmonės nenurodo specifikacijoje, nei mes ją pasirinkome pildydami paraišką.
Gyventojams, patiriantiems problemų su ESO kreiptis į www.vert.lt bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Taip pat jeigu patiriate panašių problemų kaip mūsų viršuje aprašytos, parašykite man.
Sveiki, turiu problema su ESO, uz 2 km paskaicevo kad turiu susimoket 50000.
Ne vienerius metus daug kartų bandėme susisiekti su specialistais, kad patartų, kaip pigiausiai įsivesti elektrą į būsimojo ūkio sklypą atokioje vietoje. Tačiau leidžiama bendrauti tik su ESO konsultantėmis, kurios nieko nežino ir davė vienintelį patarimą - rengti daug skirtingų paraiškų, kad sužinotumėm galimas kainas. Atseit, paraiškos nieko nekainuoja. Nuo vasario padidėjo elektros pajungimo kaina - mat, todėl, kad 40000 per metus pateiktų paraiškų taip ir liko nepamokėtos. Sausio pradzioje sudarytos, bet iki pabrangimo neapmokėtos mūsų ir be to labai brangios sutarties su ESO dėl pajungimo kaina nuo vasario padidėjo trigubai. Atseit, tam, kad žmonės gerai pasvertų, ar verta pildyti paraiškas, jas taip pat apmokestino. Labai gaila, bet teks rinktis gyvenimą be elektros tinklų. Statybos leidimo ūkininko namui taip pat nebegausime, tenkinsimės pašiūre. Sunkiai įsivaizduojama, kad XXI amžiuje tenka grįžti į balanos gadynę.
2020-12-21 pateiktas prašymą demontuoti apskaitos prietaisą ir/ar atvadą bei nutraukti elektros energijos persiuntimą. Iki šio prašymas nėra patenkintas. Tarpusavio atsiskaitymo suderinimo aktas po pateiktų pretenzijų - nederinamas, Ir toliau siunčiamos sąskaitos. Į pateiktus paklausimus, pretenzijas nėra reaguojama. Kas turi nutikti, kad pajudėtų ledai šioje įmonėje?
Jokios atsakomybės ir vien melagystes. 5 paros be elektros, pasirodo net gedimo nesugeba užregistruoti. Kol vyras nesurado elektrikų ekipažą gretimoje gyvenvietėje ir neparsivežė, tol nieko nevyko.
Albert 2021-01-28 18:34:07
Nuo sausio 26 d. 19 val neturime elektros. dėl elektros gedimo neturime šildimo, einam pasišildyti į automobilį. Jau sausio 28d.18:30 val. Niekas nieko nežino. Vilniaus raj. nemenčinės sen. Raudondvaris.
Visi šitie skundai turi virsti ieškiniais, kai jų bus tūkstančiai, pajus. Ir ta valdyba bus išvaikyta
Darija 2021-01-27 04:25:50
Dabar 4ryto. Nuo 8ryto nėra elektros. Jau beveik parą nėra elektros. Be jos nėra ir šildymo. Namie šalta tiesiog nerealiai, sušalo ir vaikai ir senyvo amžiaus žmogus, kas yra be galo baisu tokių oru. Nereaguoja niekas ir prašo JUOS suprasti. O kas supras mus? Ką mums reikia daryti? Jau para, ne valanda, ne dvi, o PARA BE ELEKTROS IR BE ŠILDYMO.
manau kad reikia kreiptis dėl patirtos žalos atlyginimo.
Vita Vilkelienė
2021-01-27 22:52:05 IP 28mesgc0
Trečią parą neturime elektros o eso vis dėsto užregistravome gedimą tai kiek kartų ji reikia registruoti kad niekaip neina patvarkyti to gedimo.
Nuo sausio 26 d.9val ryto neturime elektros. Jau sausio 27 d.19 val. Niekas nieko nežino. Vilniaus raj. Juodžių kaimas Pamiškės gatvė. Ar normalu XXI amžiuj?
Prisiskambint pavyko, bet iš to jokios naudos, ta mergaitė į jokį klausimą atsakyt nesugeba, gal tegu pasimoko daugiau atsakymų o ne vien tik "kreipkitės parašydami laišką". Tai aš ir be jos patarimo matau, kad galiu tą padaryt, deja iš to irgi jokios naudos. Turėtų atsakyt per 5 dd, tą man sugebėjo pakartoti ir toji mergaitė. Bet atsakymo kaip nėr taip nėr. Tvarkos jokios. š*******o kontora geriau dirba...

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%