Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energijos skirstymo operatorius

Atsiliepimai apie Energijos skirstymo operatorius, AB

ESO

Parašyk savo nuomonę apie Energijos skirstymo operatorius, AB

Jokios komunikacijos, informavimo. Skyriai tarpusavyje nekomunikuoja, atrodo dirba sau. Su jais nuolatines problemos. Nieko sklandziai neatlieka ir jokio postumio, kad ka nors keistu. Pries pradedant kazkokius projektus, perskaitykit visas ju naujienas ir ka apie juos ismeta tas pats google, nes jie jokios informacijos nesuteiks, o reziume, papildomos islaidos ir dar daugiau sugaistas laikas ne vienam menesiui.
Nelabai draugaujanti su sveiku protu imone. Neatsaukia planiniu elektros atjungimu (vos ne pusdienio trukmes) per karantina, kada didziajai daugumai zmoniu darbas is namu, mokyklu ir universitetu uzsiemimai taip pat vyksta is namu. Svarbu piginigus lupt nepamirsta, o kad apie paprasta zmogu bent kiek pagalvot - tai nereikia.
Vėjo ir saulės jėgainės
2020-04-21 12:20:07 IP 28mesu2j
Dėl neprijungimo prie elektros tinklo ir nereagavimo į nuolatinius mūsų kreipimusis nusprendėme atsijungtii nuo ESO. Dabar sėkmingai insiinstaliavome TESUP vėjo jėgainę. Ją pastiprinus saulės baterijomis užtenka sodybai arba namui su minimalesniais poreikiais 4 kw. Tikiuosi, jog po truputį ir sėkmingai pereiti prie individualių elektros generavimo šaltinių ir atsisakyt sušikto monopolininko pagalbos.
Nuo šių metų vasario mėnesio pildome paraiškas dėl elektros prijungimo objekte Lazdijų r. Skambučių centro operatorės neturi reikiamos informacijos, ją perduoda ne tam kam reikia, tinkamai nereaguojama į situaciją, atsiunčiami nekompetetingi inžinieriai, kurie per tris važiavimo į objektą kartus nieko nesugebėjo padaryti. Tiesioginių inžinierių telefonų niekas neduoda tad tenka kreiptis į skambučių centrą. Registruojama paraiška - 2 d.d., atsakymas su sąlygomis dar 5 d.d. taip prabėgo jau 2 mėnesiaii, o elektros mes dar neturime. Grubus ir apgaulingas monopolininko pažeidimas tai melas oficialioje skaičiuoklėje, kuri nurodo už 10 kw trifazio atvado tipo pajungimą mokėti 42 eur. Mums paskaičiavo 7000 eur ir tai jau su 80% nuolaida. Klausėme kodėl turime mokėti savo sąskaita už tinklo rekonstrukcijos darbus jeigu tinkle yra daugiau gyventojų, kuriems neužtenka 3kw senos nerekonstruotos linijos. Niekas iš ESO darbuotojų to negali pasakyti ir paaiškinti. Dabar šį klausimą nagrinėja Energetikos reguliavimo taryba, Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, todėl tikimės palankaus gyventojus palaikančio sprendimo. Antroji paraiška jau mažesnei galiai be tinklo rekonstrukcijos t.y. 3 kw - 462 eur. Vėlgi paklausti kodėl tokia kaina, pasiūlo kreiptis į projektą rengusią įmonę, nors tokios įmonės nenurodo specifikacijoje, nei mes ją pasirinkome pildydami paraišką.
Gyventojams, patiriantiems problemų su ESO kreiptis į www.vert.lt bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Taip pat jeigu patiriate panašių problemų kaip mūsų viršuje aprašytos, parašykite man.
Užknisot su atjungimais dėl tariamų gedimų!!!
Nejaugi nėra jokių eso vadovų kontaktų, pas mus 3 paros elektra netvarkoma. Pas kaimynus ijungė, o iki mūsų nesugeba 300 metrų ateit. Gal žinot kur galima butu apskųsti tokį neatsakingą darbą? Nes jokios info apie jų vadovus internete nera.
Nuo 03-12 iki 03-14 neturime elektros, niekas nesirūpina tvarkyti. Prisiskambinti į ESO neįmanoma. Registruoti internete neįmanoma, nes neveikia. Gedimus registruojame, o atsakymo nėra.
Visiškai ESO nuvyle. Pirmiausia tai negalime turite trifazės elektros dėl techniniu problemu reikia stiprinimo, naujos linijos tiesimo. Antra jog nuo 03-12 iki 03-14 neturime elektros niekas nesirūpina tvarkyti. Prisiskambinti į ESO neįmanoma šaldikliai viskas tirpsta. Liūdna manau teks kreiptis per teisėsauga. Gedimus registruojame atsakymo 0
Liudna kai nuo 03.12 iki 03.14 dienos sėdi su sergančiais vaikais be elektros... jokių pranešimo jokio atsakymo.., prisiskambinti neįmanoma 1852.... tas pats ir diena ir nakty.... vandens nėra pecius neveikia..šaldytuvai tirpsta... baidu Šalia transformatorinej eina kibirkštys... neįmanoma niekam paskambint ir niekas nereaguoja.Reikia bandyti nuostolius išsiieškoti iš šios įmones už vviska.....
Perskaičiau atsiliepimus verkti norisi.
Rangovas nusiuntė popierius dėl elektros įvado įrengimo. Gavau atsakymą - Ačiū, rangovo akto forma buvo sėkmingai priimta. Informuosime apie rangovo akto būseną per artimiausias 2 darbo dienas.
Sekančia diena gaunu el.laišką - Informuojame, kad pateiktas rangovo aktas yra atmestas, dėl priežasties: 5 Apgailestaujame, kad dėl duomenų sistemos sutrikimo, negalime patikrinti ir priimti Jūsų pateikto rangovo akto. Atsiprašome, dėl sukeltų nepatogumų. Prašome, rangovo aktą sistemoje pateikti dar kartą.
Siunčia iš naujo, gaunu atsakymą - Ačiū, rangovo akto forma buvo sėkmingai priimta. Informuosime apie rangovo akto būseną per artimiausias 2 darbo dienas.
Vėl gaunu el.laišką - reikalingas pagal 2019-03-05 išduotas technines sąlygas ir suderintas supaprastintas projektas (elektros energijos tiekimo schema - planas).
Skambinu - klausiu kur klientų aptarnavimo patalpos Vilniuje, kad pristatyti popierinį projektą. Gaunu atsakymą - tokiu patalpų nėra. Klausiu kodėl ? - atsako nėra ir viskas. Išsiunčiau registruotu laišku į Aguonų g.24. Vilniuje.
Bet man dabar visiškai neaiškų ant kokio kelmo teks pasirašinėti vartojimo sutartį jeigu akcinė monopolistinė bendrovė neturi net klientų aptarnavimo patalpų !
Pageidauju gauti atsakymus į klausimus iš akcinės monopolistinės bendrovės įstatymų numatytais terminais.
būsimas prievartinės paslaugos vartotojas.
1.Kam tie info telefonai, jeigu niekas neatsiliepia? Muzika as galiu klausyti be jusu.
2.Noriu gauti kliento kodus, kad moketi debetu.
3.Kiek reikes nemoketi, kad jus sureguotumete? Ar pirkti generatoriu?
4.Esu visiskai nepatenkintas jusu komunikavimo su klientais metodu.
5.Kas butu jei klientas neturi el.pasto?
Esu daugiau negu nepatenkina sio operatoraus reagavimu i esama situacija ir iskilusia problema, neaptarinesiu konkreciau, tik pasakysiu, kad ne malonaus administratoriu liezuvio reikia, o kuo greitesnio problemos sprendimo.
Esu nepaprastai nustebintas ir sužavėtas ESO įmonės paslaugų kokybę bei greitu reagavimu į iškilusią problemą: Kaunas, Studentų g. 9 namas. Paskambinus 1852 bendruoju telefonu, labai maloniai ir rūpestingai aptarnavo vadybininkė. Operatyviai užregistravusi elektros gedimą bei nepraėjus 40 min. nuo gedimo, atvykęs inžinierius Nerijus sutaisė ir įdėjo naują elektros skaitiklį. Įdomu tai, kad šis inžinierius nustebino nepaprastu mandagumu ir geranoriškumu. Linkiu Jūsų darbuotojams klestėjimo ir įmonei sėkmės. O tokius geranoriškus ir paslaugius darbuotojus saugokite ir nuolat motyvuokite. Ačiū JUMS!
Elektros tiekimas tai ne internetas, kur nepatikusią įmonę gali pakeisti kita. Prieš keletą dienų gavau laišką, kad planuojamas elektros išjungimas visam gyvenamųjų namų kvartalui nuo 10 iki 18val. Atrašiau atgal, kad nesutinku, kadangi name šildymas priklauso nuo elektros taip pat vandens tiekimas su elektriniu siurbliu, o namuose yra kūdikis ir likti visai dienai be šildymo, vandens nėra galimybių. Neatsižvelgė į nesutikimą, vis tiek išjungė, o kas blogiausia, kad taip ir neįjungė žadėtu laiku, paskambinus telefonu nemandagus darbuotojas Andrius, maždaug ne jų problemos, laikys atjungta kiek jiems reiks. Koks sveiko proto žmogus gali planuoti tokį atjungimą sausio menesį iš viso? Gal kažkas ir turi galimybių prisiglausti su vaiku pas gimines, tačiau ne visi jų turi...
kaip idomu, gali valadomis skambinti del ivairiu klausimu, ir girdi monotoniska atsakyma, jog parasykite apie problema, kai parasai, tai jokio atsakymo. Jums ka, pinigu nereikia? Tikrai reikes kazka galvoti pilieciams, jeigu jus nesugebate galvoti apie juos.
Medžiotojų klubas "Alsa"
2019-11-21 14:20:20 IP 2ivrkfo4
Klientas 26057.įm.kodas 193252612. pr.peržiūrėti mokėjimą už elektros energiją už 2019.10 objekte Šiaulių gt.18a, Gudžiūnų km. Veliuonos sen. Jurbarko sav., už spalio mėn. nurodyti rodmenys yra 19942, o patikrinus 2019.11.20 d. buvo 19615, 5 ir atskaičiuota nesuprantamai didelė suma.Pr.perskaičiuoti, atstatyti rodmenis.
Kiekvienais metais keicia internetini svetaine o elektros ivadus gargzdu regione negali jau 10 metu sutvarkyti. Kaip buvo atsijungiama kas menesi del kazkokiu gedimu taip ir liko. Neeee. Klystu! Dabar ateina sms zinute kad uzfiksuotas gedimas. Bravo.!!!! Per 10 metu jus sugebejot ismokti siusti zinuciu. Ar gal galit kaip nors ne tik rauti po 80 euru per menesi bet ir sutvarkyti tos problemos-kad butum kaip miestose? Ar jus mokat tik rauti pinigu ir kurti nauju svetainiu? Problema yra tokia kad LT yra labai daug "administratoriu", "IT specialistu" ir "menegeru" bet nera normalu DARBUOTOJU
Sveiki, esu labai nepatenkintas Ignitis internetiniu puslapiu, kur galima prisijungus deklaruoti ir apmokėti mokesčius už elektrą, nes kiekvieną kartą prisijungus vis naujai sukurta svetainė savitarnos ir vis kažkokios naujovės. Tai dabar visiškai priėjau iki tokios situacijos, kad norėdamas prisijungti, visiškai nebeprisijungiu ir nebegaliu susimokėti už elektros parodymus.
Tokios betvarkės dar nebuvo.Prisiskambinti neįmanoma, visada visi operatoriai užimti. Gaila kad taip degraduojame.
Ada Tručionienė 2019-03-07 17:49:26
Noriu pateikti atsiliepimą apie Jūsų skambučių centro darbuotoją Jurgitą Vargytę. Ši darbuotoja negali dirbti tokiose pareigose. Ji visiškai nekompetentinga atlikti savo pareigas. Ši darbuotoja atsiliepė į mano skambutį 2019, 03, 07 16val.14 min. Mūsų pokalbis truko 32 min. 59sek. Skambučiai mokami ir įrašomi.Pokalbį vadovai gali išklausyti. Paslaugos ji nesuteikė, į mano klausimus atsakinėjo tą patį, lyg būtų robotas. Nesusikalbėjusi nutraukiau pokalbį. Paskambinus po 2min, tuo pačiu numeriu, atsiliepė kitas konsultantas. Viską sutvarkė per keliolika minučių ir aš turėjau visus man labai svarbius dokumentus. Ačiū šiam darbuotoju. Tik tokie žmonės turi dirbti aptarnavime.
As jau apie 30Eur isleidau pokalbiams. Iki siol kas menesi skambinu kad eilini karta issiaskint kaip moketi. 99% atsakymu: mokek kiek israseme... MONOPOLIJA!!!
Labai panasu kad mus visus mulkina!!! KVEPIA ZYNIASKLAIDOS TYRIMU...
Nera galimybes atsikaityti pagal skaitykli, raso pastoviai saskaitas is lubu!!!
Infocentras durniu jungia, vadovu neduoda kontaktu.
Zozdiu skambini i praraja... (Iprastas atsakymas: NERA GALIMYBES...)
Kiek pasakys, tiek ir mokesi... MONOPOLIJA!!!
Slykstus aptarnavimas...panevezyje liko vienas staliukas klijentu aptarnavimui del elektros....
per diena tris kartus buvau po valanda laiko laukiau ir nesulaukiau....
turbut visa diena reikia sedet kad sulaukt eileje...reiks rasyt prasyma del kompensacijos pradelsto darbo laiko...,
jeigu tai neveiksminga teks nemoket elektros saskaitu ignoruojant.
Tvarkant reikalus teko bendrauti su Irena Vasilevskaja.
Profesionalu, greita ir mandagu.
Labai labai dekingas. Aciu!
Sodu benrijoje Šiaulių mieste rašiau prašyma praitais metais, kad atvestu i mano sklypa elektra pastatytu dėže, elektra praeina ir eso dėžes stovi priešais sklypa per sodo žvyrkeliuka atstumas 2-3 metrai nuo sklypo. Prasidejo neužtenka kilovatu prijunkt nei ant mažiausiu 3kw, nes išpirkti kilovatai. Paskaičiavo 2000e atvest nuo atvado 200m arba lauk kol stiprins linija praeinančia. Ateik ir ivesim.Nu ka pralaukiau praejo metai, pradejo keist požeminias linijas sodu bendrijoje. Einu i eso o ten sako jei nera sklype gyvenamo namo elektros nevesim. Ir vel kainom vardyt panašiom pradėja.Nors sode turiu mobilu nama.

Statybos leidimas (jeigu nekilnojamojo turto registro pažymoje nėra registruotų statinių)*
*Jeigu elektros skirstomuosius tinklus projektuositės Jūs - prijungimo paslaugos sutartis bus sudaroma suderinus elektros skirstomųjų tinklų projektą ir pateikus statybos leidimą, kurį Jūs turėsite pateikti ne vėliau kaip per 12 mėn. nuo minėto projekto pateikimo ESO.
Jeigu Jūs pasirinksite, kad elektros skirstomuosius tinklus projektuos ESO - bus sudaroma prijungimo paslaugos sutartis, pagal kurią ESO pradės elektros skirstomųjų tinklų projektavimo darbus. Po projekto parengimo, prijungimo paslaugos teikimo terminas bus stabdomas iki tol, kol Jūs pateiksite statybos leidimą per 12 mėn.nuo minėto projekto parengimo. Nepateikus statybos leidimo per 12 mėn., ESO privalės nutraukti prijungimo paslaugos sutartį, o Jums teks 100% atlyginti ESO patirtas projektavimo išlaidas.
Trumpai apie manogile.lt. Penktadienį mokėjau už elektrą, na sakau kartu ir mobilų ryšį ir internetą apmokėsiu. Antradienį sėdžiu sau ramus, kompotą geriu, gaunu pranešimą, kad neblogai būtų sumokėti už telefoną. Na galvoju, kas per gaidys - taigi penktadienį berods visiems sumokėjau. Skambinu ryšio tiekėjui, kuris atsako, kad pinigų nėra - atsiųsk pavedimo kopiją. Skambinu manogilei, išklausau tekstą apie norimas gauti paslaugas, deja kur galėčiau pasirinkti ką nors kuris atsakytų kur pinigai negirdžiu. Klausau dar kartą, gal ką praleidau, deja nepraleidau. Pasirenku bet kokį variantą ir energingai maigau mygtukus, kad sujungtų su kokia gyva dvasia. Pagaliau dvasia moterišku balsu atsiliepia ir sako, kad manogilė disponuoja sumokėtais pinigais dvi paras, o jau vėliau gali pervesti tam, kam reikia, o už tai, kad palaikyti tuos eurus pas save, paima komisinį mokestį, ko mano bankas mokant tiesiogiai nedaro.
Toliau prisijungiu prie banko ir sakau nusiųsiu ryšių tiekėjui pavedimo kopiją, kad pamatytų jog neesu melagis. Deja, banko išrašas rodo, kad pavedimą atlikau UAB "Elektroninių mokėjimų agentūra", kur nurodyta bendra sumokėta suma, tad kol pinigų negaus visi, kam sumokėjau per gile.lt aš nieko negaliu įrodyti. Na nebent siųsčiau ir manogile išklotinę, bet tada jau ir ryšio tiekėjas pamatytų mano interneto ir kitų paslaugų tiekėjus, sutartis, sumas ir t.t., ko aš visiškai nenoriu.
Žodžiu spardžiau aš tą gilę, nes ją galima naudoti tik tiesioginiams mokėjimams už elektrą ar dujas. Bet turbūt viską paprasčiau ir greičiau daryti banko pavedimu, nes sukurta sistema panaši į UAB'ą žmonai, kaip nieko nedarant gauti pinigus.
Tad sėkmės gilei ir tikiuosi, kad tave koks šernas žiemą suras ir suvartos pagal paskirtį.
Aš tai neturiu ką pasakyt!! Skydineje dega laidai, bute elektros nėra. Paskambini į lesto. Ir jie ramiu balsu sako. Kreipkitės į namo bendrija arba į privatų elektrikas! Tai nafik kam Jūs reikalingi. O jei koks gaisras! Kas tada atsakys?
Esate visiški liurbiai. Jau beveik parą Širvintų rajone sėdim be elektros, nors žadėjot stnaujinti vakar iki 23.00. Šaldytuvai atšilo, maistas genda. Kas atlygins nuostolius? Savo operatyvumą parodote tik tada, kai reikia surinkti mokesčius už elektrą. O šiaip esate visiškai neįgalūs. Apskritai Širvintų rajone užtenka didesnio vėjalio ar smarkesnio lietaus, elektra dingtų kelioms valandoms ar net visai parai. KADA PAGALIAU ATNAUJINSITE LINIJAS?????
kuriamos įvairios el. sistemos, leidžiami pinigai būriui konsultantų bei padalinių vadovų, kurių kompetencija nulinė, per 1, 5 val. niekaip nesugebėjau išprašyti, kad arba sudarytų galimybes pačiai internete pakeisti sunaudojamos elektros vidurkį arba perskaičiuotų pagal paskutinių metų rodmenis pakeistų patys... NU NIEKAIP, NIEKAIP. Už ką jie atlyginimą gauna?
Eso reiktų visus atleist, dar tokios nekompetencijos ir kreivo darbo matyt neteko!!!!!
Specialistė Agnė Eidukonytė.
Turėjau rūpesti, kurią ši rami ir užtikrinta profesionalė išsprendė per pusdieni abiems šalims naudingiausiu būdu.
Esu labai dėkingas, kad šioje įmonęje yra tokių žmonių.
Ada Tručionienė
2019-03-07 17:49:26 IP 2fbatati
Sveiki, visada stengiuos islikti kompetetinga su ivariom imonem ir instancijom, bet sikart tikrai nesusilaikiau. Visi raso apie elektra, bet as noriu pasisakyti apie Dujas. Nuo Lapkricio menesio atsinaujinau namu sildymo sistema ir nama kurenu nuo siol dujom, informacija apie atnaujinima suteikta gerai viskas tvarkoj. Gruodi liepe atvaziuoti persirasyti sutarti del kainu ir mokejimu grupes. Atvykus gruodzio 1d man buvo pakeista sutartis del to, kad gavau namo dovanojima ir reikia atnaujinti duomenis, nu viskas tvarkoj. Tuomet buvo pasakyta, kad pasikeisti tarifo negaliu, nes nuo sausio 1d isigalioja nauji tarifai, konsultante Diana Tijuniene pasake kad turite gruodi isnaudoti 500kubu duju ir pasikeis mano vartojimo grupe i 2 tam kad prisikirtu mazesni kainu tarifa. Viskas tvarkoj. Kai atejo sausio menuo ir po sausio 14d kreipiausi vel i dujas del deklaravimo ir perskaiviavimo man pasake, kad nebus suteiktas deklaravimas, nes esu naujas vartotojas. Koks naujas vartotojas???? Namas tai tas pats, kubatura ta pati, kad tetis padovanoja nama dukrai tai naujas vartotojas? Ir kodel tuomet ta pati Diana Tijuniene nesugebejo perteikti informacijos, kad man nebus suteiktas perskaiciavimas ir as sumokesiu uz sildyma pilna kaina po 0.59ct???? Taip, juk tai labai patogu, nes as puikiai papildziau valdzios kisenes ir pasildziau darbuotoju kede savo pinigine! Jei si informacija man butu buvus suteikta problemos nebutu ir ji buti kitaip isspresta, ir prie viso sito kinsultantes paklausus kokiu tarifu mokesiu nuo sausio atsake, kad po 0.66ct uz kuba nes as nepasikeiciau tarifo ir per metus neisnaudosiu 300kubu duju, nors jau gruodi buvo 540kubu sukurenta!!!! Konsultantu informacija vaiksto klientams tiesiog tobulai, viskas yra daroma ir sakoma taip kaip jiems patogiau ir kaip voge taip vogia zmoniu pinigus. Sildykites i sveikata jaunu zmoniu ir visu kitu saskaitomes, juk tai mes uzdirbam jums ant duonos. Tikiuos Dianai taip pat yra silta ir smagu sedeti, o as nenumirsiu nuo tu keliu simtu euru, juk pasert ir kitus reikia.....
Apie Šiaulius gerai arba nieko
šiandien 2019 sausis, šia savaitę elektos nebuvo 2 kartus, viena kartą sakė nesusipratimas per klaidą atjungė, o šiandien -planinis patikrinimas, nu jo žiemą jie tikrina-diena baisi sninga pūsto, mes gyvenam kaime dujų neturim viskas su elektra.niekas neperspėjo iš anksto būtume kaip nors suplanavę ką daryti.namie 2 mažiukės-3 ir 1 metuko kaip manot ką duoti gerti ir valgyti, gal sniego. parduotuvė yra už 1 km, vyras darbe dirba ne KAune o Rokiškyje o kaip šildyti namą.Parašiau į ESO KAD ATVEŽTŲ MAISTO IR ŠILTO VANDENUKO MERGAITĖM TAI ATSAKYMO NEGAUTA.Skambini į tinklus tai, , prašo palaukti koL operatorius atsilieps'' ir taip kokį pusvalandį.bandžiau skambinti į energetikos ministerija-taip pat ragelio niekas nekelia.O, , GILĖ'' IŠ VISO KAŽKOKS NESUSIPRATIMAS.kada baigsis tas bardakas.
Rašau, kad žmonės būtų budresni, kai bendrauja su Šiaulių skyriaus konsultantais. Vasaros pradžioje pasikeičiau "standartinį" elektros planą į planą "namai" Šiaulių skyriuje (bent jau maniau, kad pasikeičiau), ramiai mokėjau pagal naujo plano tarifus, o pasirodo jokio plano man nepakeitė ir prieš Kalėdas gavau" dovanėlę" į el.paštą, kad esu skolinga...Telefonu su Valda (GILĖ) aiškinausi kodėl taip nutiko, ogi pasirodo, niekas nieko nežino, pažadėjo, kad paieškos mano prašymo archyve ir perskambins. Po 10 d. nesulaukusi skambučio vėl viską pasakoju iš naujo šį sykį Donaldai (GILĖ)...Vėl niekuo padėti negali, pažada, kad iš Šiaulių sk. perskambins, kai paieškos archyve. Po kelių dienų skambina, kad atsiprašome, bet...deja, "ale" skolą teks sumokėti, nes prašymo neranda. Tai gerbiamieji, ar tai taip dirbama ar tik imituojamas darbas? Nuėjusi į skyrių vėl pasikeičiau planą, šį sykį paėmiau prašymo kopiją...Manau, tas kas privirė košės turėtų kompensuoti mano "ale" skolą, bet aišku patogiau nerasti reikiamo dokumento, nes klientui vis tiek viską sumokėti... Dar turėjome kuriozinį atvejį: norėjome susidėti saulės baterijas ant stogo, tai nei viena Šiaulių konsultantė negalėjo pasakyti, kiek kainuotų kilovatvalandė, jei tektų papildomai elektros energiją imti iš ESO... Gėda Gilei ar ESO už tokius darbuotojus.
Sveiki v***s kodel jus uz lapkricio ir gruodzio menesius jau skaiciuojat nauja kaina kodel???
Ka jus isviso ahujieline esat gandonai ?
Uzsirasiau elektros sunaudotus kilovatus uz lapkriti ir gruodi, ateinu sumoketi sausio pirma diena ir man liepia moketi jau nauja kaina (kasininkes sako, mums meta nauja kaina ir viskas).
Ar ne per nagli esat suskiai ?
Kas jum leido paimti is manes vietoj 35 euru 40 euru. Kokia turit teise atimti is manes pinigus ?
Ahujieline esat isviso tenai Esso valdzioj....Supisti gandonai-kad tik apiplesti zmones...Sudo gabalai Esso valdzis
Vardenis Pavardenis
2018-12-31 15:03:47 IP 2e7r3v80
"Nepavyko pereiti į krepšelį"... jau nebejuokinga.
Neįmanomas baisus monopolis tas uzlaipintas ant mūsų visų galvos. Neįmanoma pasinaudojant savitarnos svetainė atsiskaityti, neatsiliepia telefonu skambinant pusvalandį ir ilgiau. Kodėl jų niekas nesiskundžia normaliai vartotojų tarnyboms. Visus padarė beviltiškai beteisiais baisu.
A. ir P.Pielikiai
2018-11-16 15:27:14 IP 2i5778pl
Nuoširdžiai dėkojame Kauno regiono elektros tinklo eksploatavimo skyriaus vadovui Ryčiui Borkui, Robertui Svirskui ir ESO darbuotojams už supratingumą, operatyvumą, laiku ir puikiai atliktus darbus Kauno rajone, Babtuose, Nevėžio 43.
mane kupiuravo sitie patys d*****i, saugojantys savo renome, kuri esti skyksti ir tuscia vieta nes tai buvo rasyta virsinnkui alvydui masiuliui
Valstybine energetikos inspekcija prie energetikos ministerijos atsakymas I Nr2R-34-50
As nezinau, ar tatai reikia ir galima vadinti skundu, taciau gautas atsakymas manes netenkina, -as bandziau belstis I jusu sirdis, ir, kaip pasirode, -sios sudirzusios... Man apmaudu gyventi tokioje visuomeneje, kur socialiniis individas traktuojamas debilu, man tiesiog slykstu, kuomet d*****s traktuoja visuomene tarsi avinu banda, kurioje, reikia tiesiai pridurti, tas pats d*****s piemuo anaiptol ne visuomet buva pakankamai zmogisku, protingu, racionaliu…Pastaruju signifikaciju vualizacija pseudoideologinio mustro laikmeciu, pradedant nepriklausomybe, ir siandien tebesitesianti, byloja tragiska Lietuvos, jos etnoso ir etoso drama-issigimima.Ir tik panasus i mane naivuoliai kartkartem dar kliaujasi atstatyti bent sovietini status quo, kuriame, -ar jums zinoma?-panasaus atsakymo nesulaukti.
Tad pabandysiu sitiems Lietuvos vastybes klerkams-daunams -sugromuluoti savo anksciau keltus klausimus, kad ispjauti tiesiogiai siems I burnas, -gal neisspjaus, nuris, taps protingesni, zmogiskesni. As nusileisiu iki jusu debilumo lygio ir pasistengsiu perdem paprastai paaiskinti savo klausimus, nes kitaip jusu protas nepajegus racionaliai protauti, nes logikos ir racionalumo stoka vadintina debilumu.
Tad isivaizduokite savo namus, butus, kuriuos kadais pasistatete, nusipirkote, sumokejus tam tikrus, energetikos ministerijos nustatytus mokescius, isivedete Elektra, ir jums buvo nemokamai suteiktas elektros energijos apskaitos prietaisas-skaitliukas.Bet stai, viena vakara griztate po darbo namo ir isgastingai ieskote priezasties, kodel netiekiama elektra. Akimirksniu susivoke skubate prie elektros ivado dezes, tikedamiesi ten rasti “ atsokusi” automata, taciau regite tik nuogus is jusu buto iseinancius kabelius
Kas tai???
Gromuluoju nesusivokusiems-tai elementari asmeninio turto vagyste, nepaisant skaitliuko valdytojo statuso, nes uz viska likusi buvo ampoketa kliento, uzsakovo, konkretaus zmogaus.
Ka darote toliau? Suprantama, skambinate energijos skirstymo operatoriui (ESO)…Ir cia jus akivaizdziai apvagia, kadangi pries gyva balsa, anapus ragelio, jums duodama pasiklausyti kartais net ir slykscios, jums nepriimtinos muzikos ar tiesiog saskambio, tonacijos, ir tai darsyk jus transformuoja I dar didesnio pasislykstejimo dominante.Galiausiai, sulauke gyvo balso, jus skundziates savo godomis, ausinate veltui burna, nes konsultantas jau beria jusu tuzmasti padidinsicia fraze:“as negaliu padeti jums siuo klausimu, taciau as sujungsiu su kitu konsultantu”…kuris padarys ta pati arba tiesiog pazades jums paskambinti kad informuoti”… ir “pamirs”.
O pabandykite patekti auiencijai! Nieko jums nepavyks, kadangi slyksti ir zmogaus negerbianti valstybe sukure save atitinkancia imone, kuri ne tik nesiskaito su zmonemis, taciau pasikvietusi uz minimum I darba istisas debilu ir daunu kohortas iliustruoja save pacia keturgubai, nes toks d****s dar tiki esancia Vilniuje Lenino gatve.Sapienti sat.
Negi ne vienam valstybiniam debilui ar daunui nesuprantama, jog tokia situacija-socialine stacija nera normali, priimtina.Jei niekam panasiu klausimu nekyla-tai gal sie apskritai be proto, imbicilai, amebos, vienalasciai sliuzai?
Tad as, tik kaip lietuviskasis diogenas, tik nesijuokdamas is jusu, ligoniu, keliu savo zibinta, apsviesdamas siekiamybe ir tiksla -visu valstybiniu instituciju klientu aptarnavimas telefonu negali buti mokamas, o konsultantus -zmones butina ir svarbu branginti ne tik pagarbos siems raiska, bet ir atlygio forma, kas igalintu suformuoti palaipsne uzmarsti slyksciai Lietuvos kasdienybei, kai itin daznai keiciamos suprakaitavusios kojines, nes sveiki savo gyvensena ir kasdienybe zmones neprakaituoja itin stipriai iki totalines smarves, iki apsivemimo, susivokus gyvenant perdem slyksciai ir nusikalstamai, -nes zmogiskumui nesti senaties termino.Argi ne taip?
Toliau butina paskelbti jums ir pasauliui dar viena Lietuvos issigimimo skerspjuvi, ir sulaukti jusu reakcijos, pasisakymo, kas iliustruos ne tik jusu, bet ir valstybes motto.
Tulas energijos vartotojas jau esti susidures su ESO interesus atstovaujancia ir gyventoju skolas isieskancia skolu isieskojimo bendrove “Sergel”.Negi siai kvailai valstybei kaip ir tarnautojams nesuprantama, jog akiplesiskam reketavimui suteikusi placiausius igaliojimus Lietuvos valstybe (pradedant landsbergiu ir baigiant grybauskaite)esti tiesiogiai atsakinga uz daugiau nei milijono lietuvos zmoniu isvaryma is Lietuvos? Manding, nesuprantama, nes jau kuris laikas nieko nesikeicia -sunys loja, o karavanas eina, toliau tebetesdamas zmogaus apiplesinejimo tradicija nuo pat seniausiu laiku mentalines gijos, - (nes baudziava Lietuvoje panaikinta paskiausiai tarp to metoEuromos valstybiu)-nuo kurios pabegti galima tik perdem griezta reakcija.Ar jums nesuprantama, jog pasyvi kulturos reakcija I mirti esti butent nekrofilijos ir mirties pozymiu?
Man apskritai esti nesuvokiama nes tatai pernelyg, pernelyg slykstu, kai Lietuvos valstybes valdoma imone uz keliasdesimt euru isiskolinusi ne rusa, bet savo pilieti atiduoda lincui, reketininkui, kad sis sugrazintu I biudzeta tuos varganus pinigelius, tuo tarpu kai grobstomi milijonai, o tukstancius uzsidirba reketininkas, kadangi sis cia esti patekes neatsitiktinai-nepotizmo ar kitokiu aplinkybiu priebegoje.Ir tai as pabandysiu issiaiskinti autonomiskai, skyrium nuo sio pasisakymo minciu, nusiusdamas viena egzemplioriu STT, nes debilu valstybe nicnieko nedaro vardan zmogaus. As -ne vergas, -as zmogus, net gal ir is diziosios raides! Man ne tas pats, kas dedasi aplink, nors esu isskirtiniu visom prasmem, -pirmiausia:esu lietuviu, bet ne lietuviskojo mentaliteto raiska:esu individualistas ir anaiptol ne patriotas, nes nusikopijavusi tukstancius europietiskos tradicijos fotokopiju si kvaila ir slyksti valstybe pamirso nusikopijuoti, jog jei valstybe negerbia savo pilieciu -pastarieji neturi ir negali tureti jokiu priedermiu pastarajai-debilu valdomai klikai, gaujai, sutvei…teskite…
Tad stai, virsininke, alvydai masiuli (jus tik isivaizduokite, kaip sie menkystos aukstina save, nes butent taip perskaiciau ir perrasiau is lapo-atsakymo, kuris nieko nereiskia, isskyrus visokiu isakymu, istatymu saslavyna, kuriuose zmogaus, jo klausimo ir problemos anamnezes ne nerasta), as-gyvas, potencialus apvaisinti tamsta savo neuronais, -klausimas tik, kaip rase lietuviu gviesiamasis Imanuelis Kantas -ar isdrisi tapt protingesniu?

PS nepamirsk, si straipsneli, kaip ir atsakyma, as platinsiu mass media savo autoriniu teisiu pagrindais vien tik del to, kad sekanti karta suklustum pries zmogiskumo paradigmas, -tiesa, jei tau tai dar tebera svarbu, nes gal esi mires, gyvas lavonas…

Vilnius 2018 10 29 Gediminas
Daukšių biblioteka
2018-10-17 09:52:47 IP 2e7r3jed
Noriu padėkoti ESO įmonei už profesionalumą, operatyvumą........ Geru žodžiu noriu paminėti atvykusius inžinierius, kurie negailedami laiko paaiškino eleltros tiekimo gedimų susidarymų priežastį.ir operatyviai ją pašalino.. Nuoširdus Jums Ačiū. Ačiū už tai, kad Jūs esate, mums padedate, dirbate mums.

Irma Leonavičienė
Marijampolės sav.,
Daukšiai
Sveiki kada baiksit kriusti ta alektra jau telika sugadinot preita savai indaplove sudege kai plovimo laiku atsijunge kiek dar reiks laukt kol jus viska sutaisisit mazeikiu raj urvikiu kaime
Gygvenu atokioje sodyboje ūkiškai.Vakar grįžusi iš lietuvių tautos tvirtybės simbolio Ramanausko -Vanago perlaidojimo ceremonijos gan vėlai pamačiau, kad nėra elektros.Paskambinau 1852, operatorė aptarnavo labai korektiškai, pranešiau apie problemą, šiaip taip su žvake padariau tai kas būtina, nuėjau miegoti, Neramu buvo dėl to, nes neaišku kada dingo elektra, o šiais laikais taigi produktai šaldikliuse ir kt. Pabudusi gan anksti pamačiau raudonai degančią televizoriaus priedėlio akį.Vadinasi elektra yra.Vėliau pamačiau mašinos vėžes prie elektros skaitiklio dėžutės.Elektrikai padarė savo darbą labai operatyviai, ačiū jiems.Labai džiugu, kad tokių turime.Aišku, norėtųsi žinoti kas jie, ir labai norėtųsi, kad šie mano žodžiai ir panaudotas laikas būtų tų žonių labui
Labai prastas, aptarnavimas Eso Kaune konsultantu, vis papuoli pas kita kuris vis skirtingai interpretuoja situacija kaip atrodo jam, dirba zmones nieko apie elekta ir vartotojus neišmanantis ir pakonsultuoja nekompetetingai, del ko patiriau 90e islaidas, nes teko moketi uz pazimas kuriu man net nereikejo. o turejau viska perdaryti....
Konsultantai telefonu siuntinėja kur tik nori. Neišmano savo darbo.. Ir negerbia kitų laiko. Parašius raštu, Problema buvo išspręsta labai greitai konsultantės Sigitos O telefonu kažkokios nemokšos dirba neišmanančios kurioj kompanijoj dirba.
Blogiau spręsti problemos neįmanoma. Prašiau perskaičiuoti, nes mano skaičiavimai neatitinka ESO. Bet iki šiol niekas to nepadarė. Siunčia man tuos pačius savo vidurkiu skaičiavimus, kurie nepanašūs į realius ir nori, kad as pati juose surasčiau klaida. Pirmo skaitliuko mokejimo problemas padėjo išspręsti VKK. Su naujo skaitliuko mokėjimais vel nesusipratimai, o gaunu vel abieju skaitliuku skaičiavimus. Zodžiu, ka gražino, dabar atsiima!
Kažkas baisaus!Reikėjo gauti paprastą pažymą, kad butas neturi skolų.Pardavinėjau butą pagal įgaliojimą, skambinau savaitę laiko, prisiskambint neįmanoma, , atsiprašom šiuo metu visi konsultantai užimti, , juokingiausia, kad visi skirtingai aiškino ką turiu daryti, kad gauti pažymą.Gaila, neatsimenu vardų konsultantų.Vienas patarė rašyti el. laišką infoeso@lt laisva forma prašymas ir pridėti įgaliojimą.Taip ir padariau, bet......aišku nieko negavau.Dar kartą paskambinau ir paprašiau, kad sujungtų su apskaitų vadovu, atsiliepė Žygimantas, išklausęs paaiškino, kad pažymą gausiu per dvi darbo dienas.AČIŪ įmonei, konsultantams už jų sugaištą laiką, nes pažymos ir per keturias darbo dienas negavau.Baisu kiek laiko reikia paprastai pažymai!Visur skelbia, kad labai atsisukę į vartotoją, kažkur skaičiau, kad įmonę reikia užkalt lentom tikra tiesa, daugiau nenorėčiau turėt jokių reikalų, jei net smulkmenų nesugeba padaryt.
Gediminas,tas pats ,persekiojantis debilus
2018-08-28 21:49:56 IP 28mcv6ch
karta apsireiske debile su klausimu prase kodo as sakau as neturiu dokumentusu savimi rytoj paskmbink as atsszkysiu ----veziojuosi kelias dienas ir si siuksle nepaskambino, regis po

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Užtvankos g. 17, Dainių k., LT-74202 Jurbarko r.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia
Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia 06-02 13:22
Preliminariais duomenimis, gegužės mėnesį valstybės biudžetas pajamų gavo apie 29,6% (257,3 mln. Eur) mažiau nei prognozuota ir apie 19,9% (151,9 mln. Eur) mažiau nei praėjusių metų gegužę...
FNTT: prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių 06-02 12:56
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) skelbia įtarianti, jog prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių.
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos 06-02 12:46
Aplinkos ministerija iš Klimato kaitos programos šiemet skyrė 10 mln. Eur paramos taršioms technologijoms keisti mažiau taršiomis ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje dalyvaujančiose...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%