Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energia futura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energia futura

Atsiliepimai apie Energia futura, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Energia futura, UAB

Dekoju uz atliktus darbus. Matosi, kad savo darba ismano. Tikrai dirba operatyviai, konkreciai. Atliktu darbu kokybe esu labai patenkintas. Kas liecia dokumentu pildyma APVAI, tai suteikia issamias instrukcijas ir paruosia visus dokumentus, belieka prisijungti prie sistemos ir sudeti juos i duomenu baze. Dokumentai net sunumeruoti, kad nesuklystum kur koki dokumenta prideti. 10 balu :)
Dekoju Energia futura komandai. Tikri šaunuoliai. Darbus atliko labai tvarkingai, švariai ir greitai. Paruošė ir padėjo suforminti dokumentus APVA paramai. Didelis, didelis ačiū montuotojų komandai !!! Ačiū visai komandai. Rekomenduoju.
Šaunuolė įmonė. Viską padarė nuo A iki Z: t.y. šauniai konsultavo prieš pasirenkant saulės elektrinę, meistrai greitai ir kokybiškai sumontavo, o inžinierė Goda kaip "pirmokui" paruošė ir padėjo suforminti dokumentus APVA paramai.
Ačiū visai komandi.

Donatas
Šaunuoliai!!!Noriu padėkoti už puikiai atlikta darbą. tikrai rekomenduoju...viskas padaryta, greitai, švariai, kokybiškai ir tvarkingai...Aciū labai.
Laba diena. Noriu padėkoti už puikiai atlikta darbą montuojant saulės elektrinė. 1brigados vyrukai labai profesionaliai atlieka savo darbą ir efektyviai. Labai malonūs ir tvarkingi. ????????????????????
Bendravimas su ENergia Futura nuo pirminių užklausų, pasiūlymų iki pat galutinio atsiskaitymo vyko sklandžiai, kaip sutarta, operatyviai. Tiek pardavimų komanda dirba atsakingai, teikia konkrečius ir suprantamus duomenis laiku, kokybiškai ir pilna apimtimi, tiek ir kolegos, kurie montavo fotovoltinę sistemą atliko savo darbus kokybiškai, švariai ir kultūringai. Savo asmenine patirtimi rekomenduoju kaip patikimą rangovą. 9.5/10, nes tobulumui ribų nėra :)
rašau 9, kad dar būtų kur tobulėti J)). Kaip ten sako, 10 tik Dievas J)))
O jeigu rimtai, tai nustebino. Tėvukas mano toks priekabus ir pabumbantis, bet apie visą tavo komandą atsiliepė labai gerai.

Elektra padaryta tvarkingai ir estetiškai, viskas kas neturi matytis paslėpta. Žmonės vietoje dirbo tvarkingai ir švariai.
Visą dokumentacija ir biurokratizmas pateikiama paprastai ir aiškiai, o jeigu neaišku, dar kartą, be arogancijos ar pašaipos, paaiškinama.

Paskambinau, dar kartą, paklausiau, ar turi kuo pasiskųsti J, deja nesugalvojo.

Jam įspūdį paliko, būtent komunikacija. Pasirodo tas vyresniems žmonėms labai svarbu ir tikrai jautriai reaguoja J

Dar kartą AČIŪ!!!!
Šaunuoliai!!! Tikrai labai atsakingi darbuotojai.

*Atvykęs į vietą specialistas operatyviai viską išsimatavo su dronu ir pateikė kelis pasiūlymus;
*Suruošė ir pateikė visus reikiamus dokumentus tinklams ir APVAI prieš ir po montavimo;
*Atvykę montavimo darbų darbuotojai taip pat labai labai profesionaliai atliko savo darbus;
*Po jėgainės pastatymo taip pat konsultavo papildomais klausimais dėl programėlės veikimo.
Noriu padėkoti Energia futura komandai. Jie ne tik greitai, kokybiškai ir tikrai už optimalią kainą instaliuoja saulės jėgaines, bet ir paruošia visus dokumentus pateikimui į APVĄ, tad belieka tik persiųsti papunkčiui. Taip pat nustebintas ir dėmesiu po instaliacijos. Manau, kad Energia Futura gali būti pavyzdys, kaip reikia dirbti rinkoje.
Rekomenduoju.
Sėkmingai atlikti darbai, tiek su dokumentais, tiek su montavimu, viską puikiai pavyko suderinti.
Viską puikiai padarė. Paruošė visus dokumentus. Man liko tik pasirašyti. Ačiū Jums.
Komanda kaip laikrodukas, saulės elektrinę sumontavo tvarkingai ir greitai, sutvarkė dokumentu ir viską aiškiai paaiškino! Ačiū montuotojų komandai ir vadovui Ričardui, kuris viso proceso metu tvarkingai viską paaiškindavo!
Norime padėkoti jūsų komadai, sumontavusiai mums saulės modulius ant namo stogo Vilniuje.

Sklandžiai ir efektyviai atlikti darbai, atsakyti visi mus dominantys klausimai bei malonus bendravimas paliko labai gerą įspūdį.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Elektrum Lietuva
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...
Perlas Energija
Jūsų sąžiningas elektros tiekėjas

Adresas: Olimpiečių g. 15-1, LT-09237 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Kai elektros tiekimo sąlygos keičiasi, o visas procesas kupinas neaiškumų, suprantame, kad vartotojams reikia patikimo, skaidraus tiekėjo, kuris nepasinaudos jų nežinojimu, nepridės papildomų mokesčių ir neatgręš nugaros, kai prireiks pagalbos. Mes – sąžiningas elektros tiekėjas, kuriuo pasitiki jau daugiau nei 100...

Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę 12-03 18:42
Kremlius penktadienį paskelbė, kad planuojamas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno pokalbis vaizdo ryšiu, smarkiai išaugus įtampai dėl konflikto Ukrainoje, įvyks kitą savaitę.
Atnaujintame paveiktų šalių sąraše geltonoje zonoje lieka tik Prancūzijos Majotas 12-03 17:40
Nuo pirmadienio į koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną iš geltonos perkeliama Malta ir Prancūzijos Gviana, o geltonoje zonoje lieka tik Prancūzijos regionas – Majotas...
"Belavia" dėl sankcijų neteko pusės lėktuvų
"Belavia" dėl sankcijų neteko pusės lėktuvų 12-03 17:21
Europos Sąjungos sankcijų sulaukusi pagrindinė Baltarusijos oro vežėja "Belavia" paskelbė netekusi pusės lėktuvų, tačiau neplanuojanti keisti savo skrydžių tvarkaraščio.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Western Union 17,15 +5,67%
American Express 156,77 +4,47%