Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energia futura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energia futura

Atsiliepimai apie Energia futura, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Energia futura, UAB

Rekomenduoju šią įmonę. Viskas atlikta puikiai.
Pasiūlymas buvo patraukliausias. Darbus pradėjo gerokai anksčiau, nei buvo sutarta. Montavimai, instaliacija atlikti per 2 dienas. Pateikta iškart deklaracija ESO. ESO pakeitė skaitliuką po 1 dienos. Dar po dienos gauti visi reikiami dokumentai su instrukcijomis, kaip užpildyti APVA prašymą kompensacijos gavimui. Viskas greitai ir profesionaliai. Dabar tik reikia kuo daugiau saulėtų dienų!
Rimta firma, dirba labai profesionaliai, viską paaiškina ir padeda išspręsti visus popierinius reikalus. Rekomenduoju.
Dėkui
Komanda verta padėkos už profesionalumą nuo pasiūlymo pateikimo iki susistemintų dokumentų paruošimo APVAi su labai aiškiomis instrukcijomis.
Kiekvienas klausimas atsakytas, kiekvienas darbas atlikas iki komunikuoto termino, visos instrukcijos vizualizuotai supaprastintos kaip pirlyti paraiškas ESO, APVAi.

Dauguma Lietuvos įmonių turėtų orientuotis į tokio lygio aptarnavimo servisą.
Darbus atliko anksčiau, sutvarkė reikalingus dokumentus. Visi klausimai atsakyti. Kol kas viskas veikia puikia. Rekomenduoju.
Greičiausiai atsiliepė į užklausą dėl saulės elektrinės. Profesionalus bendravimas su iš administracijos pusės, puikus ir profesionalus montuotojų darbas. Pateikė visą dokumentaciją su instrukcijomis reikalingą APVA paramai gauti. Ačiū.
"Ramunė" Ramutė
2023-01-02 19:17:31 IP 2g44af4h
Puikus bendravimas nuo pirmos dienos kuomet kreipėmės. Projektą komanda įgyvendino sutartu laiku ir be jokių nesklandumų.
Drąsiai rekomenduojame visu 100%
Profesionali komanda.
Ačiū už profesionalų, greitą, malonų aptarnavimą.Viskas paaiškinta išsamiai, viskas laiku ir aukštas žmogiškumo lygis.
Esu patenkintas atliktų paslaugų kokybe.
Maloniai bendraujantys meistrai.
Informaciją taip pat buvo pateikta aiškiai ir suprantamai.
Galiu drąsiai rekomenduoti šią kompaniją!
Puikūs vyrai! Nuo vadybininko iki inžinieiraus. Puiki komunikacija, puikus darbas. Šaunuoliai!
Visi darbai atlikti puikiai ir netgi greiciau negu tikejausi, bendravimas puikus, viskas ok!
Džiaugiuosi pasirinkęs šį saulės baterijų pardavėją. Nuo profesionalių patarimų prieš perkant iki labai malonių bei draugiškai patarančių montuotojų. 10 balų!!
Esu patenkintas Energia futura paslaugomis, įdiegė elektrinę nuo a iki z, paruošė visus reikiamus dokumentus apvai, paaiškino kaip naudotis programėle. 10 balų!
Puiki įmonė renkantis saulės elektrinę. Malonūs ir puikiai konsultuojantys specialistai, ypač mandagūs ir tverkingi montotuojai. Viską atliko laiku! Šaunuoliai!
Profesionaliai, sklandžiai dirbanti įmonė. Tik geriausi įvertinimai: nuo užklausos priėmimo, išsamaus konsultavimo, atsakinėjimo į klausimus, pagalbos sklandžiam dokumentų pildymui ir pateikimui iki elektrinės įrengimo ir pajungimo. Mums pasisekė, elektrinė buvo įrengta net greičiau nei planuota.
Lūkesčiai viršyti su kaupu. Ačiū!
Džiaugiamės kad pasirinkome šią įmonę. Laukti eilėje tikrai vertėjo. Gavome kompetetingą pasiūlymą kur montuoti inverteri ir saules baterijas. Mantavimą atliko kokybiškai. Viską paaiškino. Pateikė detalią instrukciją ir visus dokumentus APVA kompensacijai gauti. Ačiū.
Eilė ilga iki 6 men. Bet laukti tikrai verta. Atėjus montavimo laikui, darbai atlikti vos per pusdieni, sekancia diena jau uzregistruota deklaracija ESO, dar sekančia diena gauti visi dokumentai APVAI, viskas labai aiškiai ir tvarkingai suruošta. Greitis, kokybė, malonus ir aiškus bendravimas ir gera kaina, viskas viename! Labai Rekomenduoju!
Džiaugiamės, kad pasirinkome Jūsų įmonę. Ačiū Tomui Rudokui, montuotojams Mantui ir Domui, taip pat ačiū darbuotojams, su kuriais nesusitikome, bet kurie greitai ir gerai atliko darbą. Sumontavo trečiadienį, o penktadienį ESO jau pakeitė skaitiklį. Sekmės kolektyvui!
Eilė atlikti SE įrengimą pas juos didelė, bet tikrai vertėjo laukti! Profesionalumas, aiški ir tiksli komunikacija, sutartų terminų laikymasis, profesionaliai paruoštas dokumentų pateikimo paramai gauti APVA komplektas, aiškios konsultacijos visais kilusiais klausimais - viskas buvo tobula! Daugiau tokių įmonių!
Darbas atliktas idealiai.Visa komanda dirba idealiai.Pradedant nuo pirmo pokalbio su vadyba baigiant techniniu personalu montuojant elektrine.Nebuvo jokio velavimo, visiskai jokiu pastabu del kokybes.Sumontuoti ir paleisti elektrine per viena diena tai yra tobula.
Tikrai kieta komanda.
Aciu Jiems nuosirdziai.
Sprendimas paskaičiuotas pagal mūsų poreikius ir fizines stogo galimybes. Darbai įgyvendinti profesionaliai ir tvarkingai. Detaliai išaiškinta APVA tvarka, paruošti dokumentai.
Asmeniškai rekomenduoju, jei galvojate apie SE įsirengimą.
Sklandžiau, aiškiau, paprasčiau nebūna. Nuo pradžios iki galo labai malonu dirbti su visu kolektyvu nuo vadybos iki montuotojų. Viskas su instrukcijomis, nieko pačiam nereikia ieškoti, malonūs, bet aiškiai ir konkrečiai. Labai ir labai rekomenduoju.
Generuoja kw saulutė puikiai ir visai neįdomu jokia pabrangusi elektra :)
Teko ilgokai laukti, bet viskas atlikta pagal terminus. Darbus atliko operatyviai per dvi dienas, dokumentacija paruošta puikiai, viskas detaliai paaiškinta. Ačiū Jūsų komandai!
Visa puiki komanda yra kompetentingi profesionalai savo srityse. Pradžiugino nepriekaistingas darbas nuo pradzios iki dokumentu paruosimo APVAi, viskas paruošta iki smulkmenų. Pateikimas užtruko 3 min. Rekomenduoju.
Saulės elektrinę įsirengiau š.m.liepos mėn.Bendrovė Energia futura darbus atliko operatyviai, profesionaliai.Malonus bendravimas, gera komunikacija.Greitas dokumentų paruošimas APVAI.Rekomenduoju šią bendrovę.
Rekomenduoju Energia futura, puikus darbas, operatyvus dokumentų ruošimas. Atliko darbus ankščiau laiko.
Likau patenkintas saulės elektrinės sumontavimo kokybe, greičiu, gautu gerai parengtu paketu dokumentų, reikalingų APVAI priduoti.
Puiki imone, nepriekaistingas darbas nuo pradzios iki dokumentu paruosimo APVAi. Tik geriausios rekomendacijos!
Puiki bendrovė, esu labai patenkintas profesionaliu požiūriu į darbą. Viskas greitai, patogiai, aiškiai. Labai rekomenduoju.
Puiki komanda. Padėka vadybininkui Tomui už betarpišką bendradarbiavimą. Buvo nesklandumų dėl logistikos, bet jiems išsisprendus, viskas atlikta ir įrengta be priekaištų. Pradžiugino profesionaliai paruoštas dokumentų pateikimo paramai gauti APVA komplektas, viskas "sukramtyta" iki smulkmenų. Pateikimas užtruko 3 min. Rekomenduoju.
Didelis Ačiū Kęstučiui, Tomui, Ričardui, Dovydui, Mariui už konsultacijas, įrengimo greitį ir pagalbą, tvarkant dokumentus. Energia Futura - patikima kompanija!
Puiki komanda. Padėjo bendraujant su ESO visuose žingsniuose. Darbus atliko laiku ir kokybiškai. Ypatingai pradžiugino profesionaliai paruoštas dokumentų pateikimo paramai gauti APVA komplektas. Pateikimas užtruko 3 min. Rekomenduoju.
Pasirašiau sutartis dviem objektams kovo mėnesį. Vienas jau „gamina“, kitas laukia eilėje, bet liko pora savaičių. Kol kas viskas pagal grafiką.
Esu labai patenkintas visų darbuotojų, su kuriais teko bendrauti, darbu. Ypatingai norėčiau padėkoti Monikai Jurkšaitytei - kompetetinga, maloniai bendraujanti, kantri. Visada atskambindavo, jeigu negalėdavo atsiliepti.
REKOMENDUOJU.
Verta turėti reikalų: gera komanda, paslaugūs, stengiasi ir sakyčiau šiais sunkiais, sutrūkinėjusių tiekimo grandinių, laikais juos raginti reikėjo minimaliai.
UAB "Energia futura"
2022-06-20 14:32:39
Jovita 2022-06-16 20:24:35
Esu labai nepatenkinta pardavimų vadybininkės Monikos Jurkšaitytes darbu. Labai buvo maloni, dažnai skambindavo kol gavo avansą. Toliau "adjos amigos", nei prisiskambinti, konsultacijos 0 arba gerokai vėluojanti. Visas procesas prasidejo prieš pusmetį, o elektrinės nė kvapo. Esu pasipiktinusi, niekam nerekomenduočiau.
Sveiki, Jovita. „Energia Futura” nori užtikrinti kiekvieno kliento teigiamą patirtį įsirengiant saulės elektrinę, todėl kiekvienas atsiliepimas mums labai svarbus.
Deja pagal nurodytą el. paštą, vardą ir telefono numerį negalime identifikuoti Jūsų, kaip mūsų kliento. Labai prašome suteikti platesnę informaciją apie susiklosčiusią situaciją - parašykite mums [email protected] ir nurodykite kontaktus, kuriais galime jus pasiekti.
Tik žinodami detales galėsime rasti problemos sprendimą bei užtikrinti, kad tai nepasikartotų ateityje.
Tik patys geriausi atsiliepimai tiek vertinant bendravimą, tiek profesionalumą, tiek kompetenciją. Malonus bendravimas, suprantamai, išsamiai ir kokybiškai paruoštos instrukcijos, greitas ir kokybiškas aptarnavimas visais klausimais. Atvirai pasakius net nustebino toks geranoriškumas ir operatyvumas, nes matyt jau mes atpratę nuo jo. Dar galima rašyti ir rašyti, bet... tiesiog labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių nuostabių kolektyvų. Tariu visos mūsų šeimos vardu DIDELĮ, DIDELĮ Jums visiems AČIŪ ir tikrai rekomenduoju visiems besidomintiems saulės elektrinėmis. Sėkmės.
Puikus aptarnavimas, puiki kokybė, viskas paprasta, aišku, darbus atliko greitai, tvarkingai, labai patenkintas, dėkoju!
10 balų, viskas paprastai ir lengvai :)
Su Energija Futura saulės įrengimas buvo paprastas ir aiškus nuo pasiųlymo pateikimo iki pat dokumentų pateikimo APVA. 1. Geriausias kainos - kokybės santykis. 2. Aiškūs įrengimo terminai kurių buvo laikomasi. 3. 100 proc. pasiekiamas produkto vadybininkas, tai pat montuotojų brigados vadovas, atsakyti visi rūpimi klausimai. 4. Paruošti visi reikalingi dokumentai APVAI + kantri pagalba juos pateikiant. Ačiū! Rekomenduoju kiekvienam, kuris nori įsirengti SE be rūpesčių.
Puikus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Labai rekomenduoju. Gera kaina, geri moduliai. Darbai buvo atlikti greičiau nei planuota. Elektriko ir montuotojų kokybė labai aukša, išpildė visus mūsų norus. Matosi, kad klientas yra pirmoj vietoj.
Džiugu, kad Lietuvoje dar yra tikrai gerai dirbančių įmonių. Saulės elektrinė buvo įrengta greitai ir kokybiškai. Personalas
savo darbą išmano, dirba be pertraukų.....vienu žodžiu tikrai rekomenduočiau.
Esu dėkingas Energia futura kolektyvui už saulės elektrinės įrengimą. Už visapusišką informaciją, puikų bendravimą noriu padėkoti Monikai Jurkšaitytei, už operatyvumą administratorei Monikai, už profesionalų darbą montuotojams ir visiems kitiems darbuotojams, kurie prisidėjo prie elektrinės įrengimo ir jos paleidimo. Tikrai Jus rekomenduosiu draugams, giminėms ir kitiems, kurie domėsis saulės elektrinėmis.
Labai džiaugiuosi, jog pasirinkome būtent šią įmonę saulės elektrinės ant stogo įrengimui. Nuo pirmo skambučio bendravimas buvo sklandus ir kokybiškas, Atsakymo sulaukėme į kiekvieną užduotą klausimą.
Visas procesas užtruko neilgai, patarė nuo paraiškos APVA paramai gauti pateikimo iki dokumentų pridavimo.
Atvažiavę montuoti vyrukai buvo superiniai, labai džiaugiamės jų atliktu darbu. įrengė per vieną dieną.
Neabejotinai ir vėl rinktumėmės Energia futura.
Norėjau padėkoti įmonei nuo vadybininkų iki montuotojų už profesionaliai atliktus darbus. Likau sužavėtas darbų atlikimo ir dokumentacijos paruošimo terminais. 100% rekomenduoju šią įmonę.
Esam patenkinti atliktais darbais nuo konsultacijų iki dokumentų sutvarkymo.Per gana trumpą laiką jau džiaugiamės savo gaminama elektra.Noriu padėkoti vadybininkei Monikai, administratorei taip pat Monikai, montuotojui Mantui, elektrikui Robertui
ir visai Energia futura komandai Ačiū.Rekomenduoju ir kitiems.
Patys geriausi atsiliepimai, viskas sklandžiai nuo A iki Z. Drąsiai rekomenduoju.
Puikiai ir kvalifikuotai veikianti įmonė. Šią imonę rekomenduoju visiems norintiems isirengti saulės energijos elektrinę.
Visai komandai nuoširdus AČIŪ.

Ignitis
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius (Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius).
Veiklos sritys: energetika.
Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius „Ignitis“ – sumanių energetikos sprendimų bendrovė, kuri tiekia elektrą bei dujas privatiems ir verslo klientams, o taip pat siūlo naujosios energetikos sprendimus. Nuo saulės elektrinių bei e. mobilumo, iki energijos taupymo sprendimų. „Ignitis“ taip pat...
ENERGUS GROUP
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus group" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje, kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
ELEKTRUM LIETUVA
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...
Ignitis grupė
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Ignitis grupė“ yra didžiausia energetikos grupė Baltijos šalyse. Bendrovės įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje. Grupės valdomas inovacijų fondas yra investavęs į 17 įmonių septyniose pasaulio šalyse, kuriančių naujas technologijas energetikoje ir elektrifikuotame mobilume...

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%