Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energetikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Energetikas, UAB

Atsiliepimai apie Energetikas, UAB

SPA Centras „Amber Palace“ | Sanatorija

Parašyk savo nuomonę apie Energetikas, UAB

Turedama problemu su stuburu, ne pirma karta gydausi "Energetike", atvaziuoju su skausmais ir nuskausminamaisiais, griztu pailsejusi ir be skausmo.Tai ideali vieta norintiems ramaus poilsio ir sveikatos atstatymo.Dieviskai grazi gamta ir zmogaus ranku kurtas grozis, jaukumas, patogumas, apgalvotos visos smulkmenos.Ypac dekinga fizioterapeutei Elenai, uz jos nuosirdu nora padeti sustipreti, atsikratyti skausmu, reikluma, pastabuma, patarimus.Jos vedamos mankstos duoda labai gerus rezultatus.Taip pat dekoju visam jaunam kolektyvui, atliekanciam ivairias proceduras.Suzaveta registraturos darbuotoju operatyvumu, kompetencija, profesionalumu dirbant su ivairiu poreikiu turinciais klijentais."Svedisko stalo"sales darbuotojos labai malonios, pastabios.Maistas sviezias, skanus, sveikas, subalansuotas maitinimas, visko pakanka ir yra is ko pasirinkti.Mano ispudziai labai geri.Aciu, kad Jus esate, teikiate sveikatos pagerejima ir dziaugsma.
Vykau į, , Energetiką" reabilitacijai (05.03-05.27) po kelio sąnario protezavimo, kaip į avantiūrą (paskaičius atsiliepimus). Kadangi po operacijos norėjau gyventi vienviečiame kambaryje, tik, , Energetikas" man tą galėjo pasiūlyti. 24 dienos praėjo sklandžiai, gavau daug procedūrų. Tiesa, reikėjo eilutėse palaukti, bet reabilitacijoje laiko turi sočiai, tai čia nebuvo blogybė. Medicininis personalas puikus, ypač dėkinga kineziterapeutei Elenai, kurios pagalba buvo pati svarbiausia, puiki jaunimo komanda.Maistas gardus, daug, kaip naminis, ne restoraninis. Bet visi gi ligoniai, rastų nerideno. Mačiau, kaip dėl smulkmenų valgykloje, pacientai kėlė triukšmą, skleidė negatyvą. Tai gal jų problemos? Pasigedau informacinės sistemos, bet po kelių dienų viską jau pati susigaudžiau.Eilinį kartą įsitikinau, kad viską reikia patirti pačiam.
Visam personalui didelis ačiū už reabilitaciją.
Teko lankytis sanatorijoje "Energetikas". Padėtis ten tragiškai apgailėtina. Jau tik į priimamąjį įėjus trenkė nemalonus nevėdintų, nevalytų patalpų smarvė. Į akis iškart krito ant vidinių durų stiklo priklijuoti įspėjimai "UŽ RŪKYMĄ PATALPOSE 60 Eu. Bauda ", apačioje pasirašo "Sveikatingumo centro Energetikas Administracija". Įdomu, ar ta administracija turi teisę surašyti protokolą už šios rūšies nusižengimą ? Dar įdomiau būtų sužinoti į kokią sąskaitą nukeliautų piniginė bauda ? Einant koridoriumi nosį suko šlapimo ir nevalytų patalpų kvapas. Tualete taip pat šlapimo smarvė. Bendraujant su priėmimo skyriuje aptarnaujančia slaugytoja teko išgirsti nepagarbią repliką "AUKŠČIAU BAMBOS NEIŠŠOKSI". Lygiai parą laiko su atvykusiu žmogumi po operacijos niekas nebuvo daroma. Tik po keleto skambučių personalui buvo bandoma daryti įvaizdį kad ten kažkas dirba. Procedūrų atlikimo kortelėje pasirodė tikrovės neatitinkantis įrašas su žyma apie įvykdymą. Susidarė įspūdis, kad ten tragiškai trūksta darbuotojų, dirbančiųjų krūviai nerealiai dideli ir todėl niekas niekur nespėja. Kažin už kieno nugaros slepiasi ta įstaiga, kad iki šiol dar laikosi.
Negadinkit sau nuotaikos važiuodami į tą sanatoriją.
Reabilitacijos kursas "Energtike" praėjo sklandžiai. Kadangi važiavau reabilitacijai, o ne poilsiauti, ar gauti slaugos paslaugas, man viskas buvo priimtina ir tikrai patiko. Maitinimas -"švediškas stalas", tikrai yra ką išsirinkti. Vieta- nuostabi, jūra visai šalia, sanatorijos aplinka prižiūreta. Procedūros atliekamos laiku ir kokybiškai. Ačiū visam personalui!
Su vyru praleidom savaitgalį sveikatos centre Energetikas. Noriu padėkot už malonų aptarnavimą, švarų kambarį bei skanų maistą. Tikrai pailsėjom ir pasisėmėm jėgų naujiems darbams. Graži aplinka, visur ramybė. Ačiū. Manau kad tikrai dar sugrįšim
Bėkit kuo toliau nuo tokios sanatorijos! Nežinau ką toje sanatorijoje veikia seseles.. žmogus ant žemes gulėjo ir negalėjo pakilti iki lovos, nes suparalyžuotas ir niekas jo nesugebėjo pakelti... apie maista taip pat net nešneku, šuniui geriau duoda.. apgailetina įstaiga...
Su šeima praleidome puikų savaitgalį.Viešbutis įsikūręs nuošalioje vietoje, labai rami aplinka. Puikiai, šiuolaikiškai įrengtas kambarys su vaizdu į jūrą. Malonus aptarnavimas. Sveikas, skanus, įvairus maistas. Buvome nustebinti, kai atėjome pusryčiauti likus 15 min. iki pusryčiams skirto laiko, radome daug ir įvairaus maisto (lyg būtų pusryčių pradžia).
Mėgstame pasivaikščioti, tai ši vieta puikiai tiko mūsų šeimai, jūra visai šalia. Pasivaikščiojimas pajūriu ramina, bei pakelia nuotaiką. Pasivaikščiojus pajūriu- gerai išsimiegojome. Puiki vieta poilsiui.
Imone rasosi sau teigiamus komentarus, NEAPSIGAUKIT! BEKIT KUO TOLIAU NUO SIOS SANATORIJOS!
lankiausi uab energetikas 20190417-20190508 rebelitacijai po slaunikaulio luzio, ir tikrai esu patenkintas ir dekoju visam personalui uz profisonalu darba.ypac dekoju kineziterepeutei Elenai Zitikienei Aciu :)
Savaitgalį apsilankiau SPA Amber palace. Viskas buvo kaip ir gerai, tikrai nesuprantu kodėl kiti taip peikia maistą, nes man viskas buvo labai skanu, maistas sveikas, pasirinkimo irgi užtenka (gal kiti atvažiuodami įsivaizduojat, kad į Turkiją atvažiavot ir tikitės milžiniškos salės su 50 pasirinkimų ar gal namuose valgot kažkokį ypatingą maistą. Truputėli paprastesni būkit). O šiaip tai prisiminkit, kad prie jūros atvažiavot, nes būtent čia JŪRA YRA PATI GERIAUSIA TERAPIJA!!
O SPA kambariai tikrai tvarkingi, išsimiegojau kuo puikiausiai. (O atvažiavus pailsėti svarbiausia gerai išsimiegoti).
Atvykus į sveikatingumo centrą „Energetikas“ su šypsena pasitinka administratorė Gražinutė, , mandagiai ir paslaugiai bendrauja, atsakymai kompetentingi bei išsamūs, visada suteikia aiškią informaciją ir siekia patenkinti visus kliento norus pradedant sėkmingu įsiregistravimu. Nuostabioji gydytoja S. Madzajienė parinko tinkamą gydymą ir po kelių profesionaliai atliekamų procedūrų pajutome sveikatos pagerėjimą. Profesionalus aptarnavimas, paslaugų kompleksiškumas, aptarnavimo lankstumas, malonus personalas, lankstus procedūrų suteikimo grafikas. Likom patenkinti viso personalo darbu, jis tiesiog tobulas! Viešbučio teritorija gražiai išpuoselėta. Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Graži, tvarkinga aplinka, visur daug gėlių, paveikslų, jauku, visko ko reikia galima rasti vietoje. Maistas kokybiškas, labai įvairus, didelis pasirinkimas ir svarbiausia labai skanus, vietoje kepami pyragai. Kambarys tvarkingas, jaukus, lova patogi, visur švaru. Prie nieko negalima prikibti. Puikiai pailsėjome, atmosfera tiesiog nuostabi. Viskas puiku! Dėkojame visam sveikatingumo centro „Energetikas“ kolektyvui už puikiai praleistą laiką ir gydymą. Visiems didelis AČIŪ. Mes dar tikrai sugrįšime! ! ! Rekomenduojame apsilankyti.
Remis 2019-02-25 12:38:55
Nepatingėsiu palikti komentarą apie šaunius darbuotojus! Visų neatsiminsiu, neišvardinsiu, bet susidariau gerą nuomonę ir jei turėčiau tokį viešbutį norėčiau būtent tokių darbuotojų, didžiausią įspūdį paliko vaikinukas Tomas ir mergina Andra iš administracijos, visada pasitempę ir nepriekaištingai atrodantys, malonūs ir su šypsena! Kambari girdis kaip ošia jūra. Po sunkios darbo dienos atvykę pailsėti su zmona lepinomes maloniomis veido procedūromis. Ačiū Martynai. Puiki savo srities žinovė!
3 geri komentarai su tuo pačiu IP neišgelbės jūsu sanatorijos
Joana 2019-02-25 12:25:14
Dekojame jūsu šauniam personalui, administracijos darbas nepriekaištingas, vaikinukas dirbantis ten super darbuotojas! Mergina iš administracijos, pasimetus man tarp kamabarių gausos, maloniai palydėjo iki kambario. :) Nemačiau jokių nemalonių ar nepatenkintų veidų, šauniai aptarnavo, ir spa ir procedūros Martyna patiko labai. didelis ačiū! Ir barmenė Jūratė šauni moteris, maloni ir paprasta. iki kitų kartų.
Trūksta klientu, kad reikia rašytis sau tobulus atsiliepimus?
Gita 2019-02-25 12:13:32
Ačiū už nepamirštamą savaitgalį, puikiai pailsėjome su šeima.Nuostabus personalas, mandagūs administratoriai, didelis dėkui Tomui ir Andrai už jaukų priėmimą, grįšim dar ne kartą, labai patiko rami aplinka, nebuvo daug žmonių tad puikiai pailsėjome, pas puikiai tinkantis ir vaikams. Kosmetologė Martyna, puikiai savo srities specialiste, ačiū jai už procedūras. Sekmės jums.
Siūlyčiau IP pakeisti i IQ
Tragiskas aptarnavimas, tragiska sanatorija. Is didziosios raides Nerekomenduoju!!!!!!!!
Irena Monika Urbonienė
2019-04-29 22:46:41 IP 78.61.89.185
Galvojom ir mes numoti ranka ir nutylėti dėl sugadintų savo trumpų atostogų, na bet perskaičius atsiliepimus apie poilsį ir gydymąsi Energetike, netelpa galvon toks administracijos abejingumas klientams. Įsigijom komercinius gydomuosius kelialapius nuo balandžio 24 iki 28 d. Apgyvendino dviviečiame prastai išvalytame kambaryje. Balkonas apskritai per penkias dienas nebuvo valomas. Grindys pritaškytos, palangės apdulkijosios dar iš žiemos taip ir liko nevalytos. Pledai skylėti, apsiuvimai nuplyšę. Per penkias dienas niekas nekeitė rankšluosčių. Turint porą vandens procedūrų ir lankantis baseine, sudėtinga išsidžiovinti rankšluosčius, nes, pasak darbuotojų, procedūroms reikia atsinešti savo rankšluosčius, nors registratūroje buvo pasakyta, kad į vandens procedūras rankšluosčių neštis nereikia. Skirtingai nuo kitų sanatorijų, klientams nemokamai neskiriami chalatai, šlepetės, kambaryje nėra jokių indų, arbatinuko. Prie perlinių vonių nėra laiptuko, dėl ko žemesnio ūgio žmogui sudėtinga įlipti ir išlipti, dėl to nesaugu. Maistas prastai paruoštas, neįvairus, jo pritrūkus, vangiai papildomas, atėjus į kavinę po pusvalandžio nuo jos darbo pradžios, praktiškai nebėra ko rinktis, neskoningai patiekiamas likęs maistas iš anksčiau. Dažnai servetėlių tenka imti nuo kitų stalų. Sekantį kartą šios sanatorijos nesirinksime, nerekomenduosime jos ir draugams.
Nežinau ar čia tik mums taip "pasisekė", bet gavome siaubingas sąlygas. Maistas senas ir labai ribotas, suplyšę chalatai, buvome užsisakę kelialapį su pirtimis - tai vakare prieš einant į pirtis informavo, kad neveikia, alternatyvos jokios nepasiūlė. Dar noriu paminėti kad patalynė buvo panaudota ir su keistu kvapu.
Noriu padėkoti visam sanatorijos kolektyvui už puikiai praleista laika.Dirbantis personalas mandagus bei paslaugus. Maitinimas puikus ir geras. Labai gera vieta atgauti jėgoms ir pailsėti. Būtinai dar sugrįšim.
Energetike maistas tragiskas...pasirinkimo nera, skonio nera...kaina kosmine...niekada neikite ten valgyti, nes tikrai ismesite pinigus veltui....
Raimondas 2019-01-01 00:24:07
Baisu, niekam nepatariu vykti už 280 EUR štai ką gauni, 5 liezuvio gabaleliai ir 6 vyniotiniai. Karštą ir darzoves iš šaldiklio aptarnavimas tragedija, net kaimo nakvynės namai geriau aptarnauja, patalynės su plyšusios, baseinas šaltas 6 m ilgio. Tragedija. Baisu Nevykit jai nenorite nusivilti
Pritariu Raimundui visa 100%. Gal jau kartosiuos bet mano nuomone tokia pat-nebegrįžti ir Nerekomenduotina...
Maniau, nutylesiu dėl serviso kokybės, dėl personalo kompetencijos stokos, na bet kai pietų metu lieki be pietų, atėjęs 13.15, o pietus tai iki 14 val. Tiesiog.... O šiaip asortimentas skurdokas, aptarnavimas na 2 iš 5, darbuotojų apsukos tikrai ne lankytojų naudai.
Kambarėlis dviem mažas, gali baldų mažiau būti, kambariuose šviesu, , užuolaidos praleidzia šviesą....
Na ir kainos tikrai ne vidutini atlyginimą gaunantiems-siūlyčiau peržiūrėti kainų politika gyvenantiems sanatorijoje ir atvykusiems tik kartui.
Tikiuos daugiau nevykusių pati ir NEREKOMENDUOJU!!!
Buvom per ilgajį savaitgalį Spa Amber palace. Buvo šaltoka, bet viežbūčio administratorius sugebėjo prišildyti kambarius. Patiko spa kompleksas, jame tikrai galima pamedituoti ir pailsėti, maistas - sveikas, skanus. Bandysime užsukti vasara!
Po sudėtingos urologinės operacijos NVI, operavęs gydytojas, pasiūlė reabilitacijai važiuoti tik į Šventosios sanatoriją " E nergetikas", nes, kaip jis pažymėjo, kad tai vienintelė sanatorija turinti stacionarų urologą. Į šią sanatoriją atvykau antrą kartą. Labai maloniai nuteikė tiek išore, tiek vidumi atsinaujinęs pastatas, maitinimas (sotus ir įvairus maistas), gydytojų-reabilitologų S. Meddziejienės, R. Janonio paskirtos procedūros, jų nuoširdumas, slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų darbas, o t.p. jaunieji ergo ir kineziterapeutai: Dovilė, Lina, Eglė, Ligita, Liana, Gabrielė, Mindaugas. Tai nuoširdūs, pakankamai, kiek amžius ir patirtis leidžia, profesionalūs, kultūringi jaunuoliai. Ačiū JUMS visiems. P. s. Tačiau per visą buvimo laiką - 03. 26- 04. 16- taip ir neteko matyti urologo, pasirodo, kad jo paprasčiausiai nėra.
Miela Elenute Zitikiene, AČIŪ Jums už rūpestingumą, už didelį dėmesį gerinant mano sveikatą. Profesionalas iš didžiosios raidės.
Vida iš Kauno
Mama, kažkaip nepasitarusi, po širdies operacijos pasirinko šią įstaigą reabilitacijai, kadangi iš
Kauno klinikų patogiai atveža autobusiukas, kuris pacientus atveža paėmęs ir iš Santariškų. Tai visas patogumas tuo ir baigiasi...Tik atvykus (apie 19 val) pasitiko registratorė nelaimingu veidu, apgyvendino dviviečiame kambaryje -4 moteriškes. Kad kambarys -dvivietis aišku iš dviejų sieninių šviestuvų, kurie skirti įsijugti prie lovos.
Pusryčiams pirmą dieną-omletas arba manų košė-niekinis produktas maistine verte. Tačiau norint gauti pusryčius, kaip ir pietus bei vakarienę, reikia atstovėti 30-50 žmonių eilę, nes baigiasi tai arbata, tai sviesto kubeliai, tai omletas, tai košė...Pietų atėjus kiek vėliau, daržovių jau greičiausiai ir nebegausi. Bet jau eilė-mažesnė.

Kadangi mama jau seniai turi problemų su kraujo spaudimu-net ir reabilitacijoj pakyla iki 200, paprašė gydytojo reabilitologo paskirti kitus ilgo veikimo kraujo spaudimą mažinančius vaistus, -gydytojas atsakė, kad reikia pačiai žinoti kokių jai reikia, nes jis apie kardiologinius vaistus nieko nenusimano. Tikiuosi, kad po tokios reabilitacijos dar sulauksim mamos namuose : (
Kur parašyti prašymą, kad už pinigus galėčiau ir aš rašyti teigiamus atsiliepimus? skaitau ir juokas ima iš to, kaip sanatorijos darbuotojai 'įvaizdį' gerina... :)
Niekam nepatariu čia vykti...aplinka ir darbuotojai skiriantys reabilitacinį gydymą baisu...prašiau mokamai, kad ištrauktų po operacijos siūlus, pasimuistė, ir lyg manęs čia nebūtų, reikėtų pasimokyti kultūros ir bendravimo su pacientais, niekada čia negrišiu ir žinoma niekam nerekomenduoju.
Noriu padėkoti kinezioterapeutei Elenai Zitikienei, padėjus atgauti jėgas, taikant mankštą.

Vertinkite gerus darbuotojus ir saugokite juos, sudarydami geras darbo sąlygas.

Pagarbiai:Gydytojas J.Blakunovas anesteziologas-echoskopuotojas, Utenos skausmo klinika.
Trumpai :)

Po praleisto savaitgalio Energetike, zinau, kad vel teks sugrizti!
Smagu, kad nusuklydau ir nepasirinkau Druskininkus :)
Maistas, proceduros ir kainos viskas tikrai labai Super!

Ka be kalbeti apie jura ;)

Iki
Energetiką pasirinkau atlikti ambulatorinę reabilitaciją. Turėjau 14 dienų nuo 2019 03 19 iki 2019 04 01. Pasiskambinau iš anksto, buvo suteikta visa informacija, rezervuota vieta. Priėmimas vyko sklandžiai, viskas buvo aprodyta, su viskuo supažindinta.Eigoje i tam tikrus pakeitimus buvo greitai sureguota ir išpildytas mano prašymas. Malonūs darbuotojai ir visas personalas. Ačiū dirbančiai receptione Gražinai, kuri viska paaiskino iskilus klausimams, kinezeterapeutei Elenai Zitkienei, kuri pilnai pastatė ant kojų ir išnaujo išmokino vaikščioti, tai nuostabi speliacistė, mylinti savo darbą ir besirūpinanti savo pacijentais, taipogi šiltas ir maloniai bendraujantis žmogus. Dėkoju gydytojai Marijai Petrauskaitei, kuri parinko reikalingas procedūras mano diagnozei ir rūpinosi mano gijimu, ir visiem darbuotojiems, kurie atlikinėjo procedūras ir stengėsi suteikti visakeriopą pagalbą mano pasveikimui.Kadangi už lovą ir maistą mokėjau, i parą 30 eurų, tai turiu pastabą dėl maitinimo. Viskas skanu, bet manau, kad mokantiems už maista, turėtu būti didesnis pasirinkimo asortimentas, nors jau ir buvo ivesta naujovė-švediškas stalas. Aš pati dirbu virėja ir puikiai žinau įkainius valgyklos sferoje.Buvo malonu pas Jus pasisvečiuot ir atgauti jėgas, bei svekatą. Sėkmės darbuose ir tobulėjime.
Viešejome Šventojoje 2019 m. kovo 29-31 dienomis viskas patiko proceduros labai gerai, taciau maitinimas tikrai nekoks kazkaip keista jei neateini pradžioje tai gale nelabai yra ka valgyti ir skonis tai priminė tarybiniu laiku valgykla.
Su vyru lankėmės Šventojoje 2019 m. kovo 27-29 dienomis. Turėjime dovanų kupona su nakvyne ir procedūromis Amber Spa. Dar papildomai procedūras pirkome sveikatingumo centre „Energetikas". Užsisakinėdama telefonu ir el.paštu labai maloniai bendravau su registratūros darbuotoja-Regina. Už procedūras užmokėjome iš anksto. Nuvažiavus maloniai mus priėmė ir viešbutyje ir „Energetike“. Labai džiaugiamės išvyka ir poilsiu- geras oras, jūra, sveikatinimosi procedūros ir t.t. Tačiau, ne veltui sakoma- šaukštas deguto visą bačką medaus sugadina.... Paskutinę dieną vyrui buvo paskirtas nugaros masažas 10:45. Vyras nesulaukė masažistės ir nuėjo į registratūrą. Registratūroje buvo jau kita darbuotoja...Iš vyro pareikalavo procedūrų kortelės.Atnešus ją, nepasivargino net net žvigtelėt, apie atsiprašymą nėra net kalbos, į mūsų pusę ir pareiškė, kad procedūra perkeliama į kitą laiką-11:30 val. Na ką...laukiame... Tačiau nesulaukėme... ir 11:30 masažo niekas nesiteikė atlikti.. Na, pagalvojome, visko būna...vėl einame prie registratūros langelio.. O čia registratorės elgesys šokiravo...Vietoj atsiprašymo, ar bent paaiškinimo įvykusio nesklandumo, registratorė demonstartyviai ignoravo vyrą, o vėliau numetė (ne padavė) baltą popieriaus lapą ir pasakė, kad rašytų prašymą pinigų grąžinimui. Rašant man prašymą garsiai kikeno ir kalbėjo su į registratūra užėjusiomis darbuotojomis, pamačiusi, kad prašymą fotografuoju-net prunkštelėjo...Paklausiau, ar dažnai pas jus tokie nemalonūs nutikimai-jokio atsakymo. Tik mokinys pasiteisino, kad jis nieko nežino.. Sugrįžome iš poilsio susinervinę ir sudirgę..Tik neaišku ar čia moteriškei nebuvo nuotaikos aptarnauti klientus ar bendrovės vadovams visai nerūpi kokie žmonės pas juos dirba ir kaip aptarnauja lankytojus, kad gali darbuotojas sau leisti tokį elgesį.
Puikiai praleistas laikas, viešejau sveikatos centre "Energetikas" pora dienu, kuriomis likau labai patenkinta. Šiaip nemėgstu masažų, bet likau nustebinta procedūrų profesiolamu ir masažuotojos Ligitos Turauskaites darbu atliekant masažą! Manau po šio masažo norėsiu apsilankyti dar pas būtent šią darbuotoja. Super!
Sveikatos centre „Energetikas“ 2019 m. vasario mėn. viešėjau dvi savaites. Per šį laikotarpį man buvo atliktos įvairios procedūros sveikatos gerinimui (masažai, fizioterapija, kineziterapijos mankšta, mankšta baseine, parafino vonelės, perlinės vonios su vaistažolėmis, sauna, baseinas) - iš viso kasdien po 5 procedūras plius buvimas baseine/saunoje kasdien. Esu labai dėkinga visiems mane aptarnavusiems „Energetiko“ darbuotojams, kurie visu mano buvimo laikotarpiu buvo labai profesionalūs, mandagūs, korektiški, paslaugūs, draugiški. Susidūriau ne su formaliu paslaugų suteikimu, bet profesionalumu ir nuoširdžiomis pastangomis padėti.
Vienvietis kambarys, vonia patiko, buvo švarūs, jaukūs, didelė spinta su dideliu veidrodžiu, geras TV, erdvus balkonas, ateidavo paslaugios valytojos, patalynė ir rankšluosčiai buvo švarūs, tvarkingi.
Mano užsisakytas maitinimas buvo švediškas stalas kasdien po tris kartus. Likau patenkinta maitinimu, nes visada valgiau skaniai, sočiai, įvairiai.
Išpuoselėta vidinė ir išorinė sveikatos centro aplinka. Pastato viduje jauku, daug paveikslų, labai daug gėlių. Lauke ramybė, grynas oras, daug gražių skulptūrų. Labai netoli jūra, stebėjau saulėlydžius.
Puikiai praleidau laiką. Labai dėkoju sveikatos centrui „Energetikas“.
Buvome apsilanke Amber Spa Sventojoje. Aplinka, ir isoreje, ir viduje, tikrai ispuoseleta. Taciau aptarnaujanciam personalui didziausias minusas. Visiska nepagarba klientui, vienintele maloni moteriske dirbo baseine, o visi kiti darbuotojai kazkas baisaus, jokio bendravimo ir kulturos. Maistas nekoks ir pasirinkimas mazas, o salotos tos pacios tiekiamos kelias dienas, net surugusios. Vienintele paguoda pirtys ir baseinas, kuris pernelyg vesus. Tikrai nebegrisiu ir artimiems draugams pranesiu, kad vieta nera maloni.
Ačiū už malonų aptarnavimą! Visiems, kas tikisi 5* viešbučio ir spa centro, na taip, teks nusivilti. Tai sveikatinimo centras, daugiau dėmesio skiriama jėgų atstatymui, nei pramogavimui.
Dėl procedūrų, visos fainos, įdomios, o jei dar aptarnaujantis personalas šypsosi, tada viskas liux, deja, ne visas personalas buvo nusiteikęs tinkamai teikti paslaugas... Kita vertus, tai buvo mažuma.
Dėl kambarių - man atiteko tvarkingas, neištaigingas, ekonominio tipo kambarėlis. Vasario mėn. buvo vėsoka, tačiau administratorė išsprendė šį klausimą ir visos viešnagės metu buvo gera ir maloniai šilta.
Dėl maisto - bent jau tie, kas išsiperka sau poilsį, jiems švediškas stalas tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei. Tiesa, kadangi valgytojų nebuvo daug, sunku įvertinti, ar laiku pildomas maistas, bet jo buvo pakankamai... Visada galėjai rinktis iš 2 karštų patiekalų (vištiena ir kiauliena/jautiena), 2 rūšių sriubos, vaisių pasirinkimas skurdokas, bet jų buvo (arbūzai, melionai, obuoliai, mandarinai, apelsinai), nemažai salotų, daržovių, kava, arbata. Stalo gėrimas su citrina ir kitas neaiškios kilmės... bet kadangi vėsu buvo, tai rinkausi arbatą ir buvo liux. Vienintelis keistas dalykas, kad Kalėdinė muzika skambėjo net praėjus 1, 5 mėn nuo švenčių :)

Ar grįžčiau atgal? Greičiausiai taip :)
Jūratė ir Mindaugas
2019-02-19 09:23:14 IP 195.182.88.203
dėkojame už malonų aptarnavimą.
Buvo NUOSTABU!
Būtinai atvažiuosime vėl.
Tikejomes tikrai vauuu, bet esame nusivyle. Maistas - tragiskai neskanus. Vistienos skonis lyg zuvies, agurkas idetas supuves (na nepastebejo), suris-neislyditas...zodziu kavinei 1 balas su minusu. Baseinas viesbucio cha...dydis kaip 5 zmonems, o zmoniu cia daug. Zodziu uz tokia kaina 1 balas;), kas daug ka atperka jog (ačiū Dievui), užsisakėme kambarį su vaizdu i jura, tai cia vienas is vauuuu dalykuuu
Po gydymo ligoninėje, pasirinkau gydymą Šventojoje "Energetike". Visų pirma noriu padėkoti administracijai, kuri pasirūpino nuvežimu į vietą. Gydytojas R. Stripinis paskyrė visas reikalingas procedūras. Esu dėkingas masažistei Ligitai, kineziterapeutui Tomui, vyr. administratorei Gražinai, kurių dėka mano sveikata labai pagerėjo, reabilitacijos laikas neprailgo. Maitino skaniai, maistas buvo įvairus, už ką nuoširdus ačiū visai virtuvės komandai.
Linkiu visiems sėkmės darbe, geros sveikatos ir turtingų metų.
Puiki vieta poilsiui. Jauku kai visur ir naulat jauti rūpestingą šeimininko ranką. Likome sužavėti, kad net ne sezono metu kolektyvas dirba sąžiningai, įdėmiai. Dieną prieš buvome kituose poisio namuose, tad skirtumas buvo akivaizdus. Kavinėje maistas skanus, porcijos didelės. Smagu, kad meniu sudarytas su atsakomybe- tai ką tikrai gali paruošti skaniai. Pusryčiai-švediškas stalas. Užkandžiai įvairūs, nuolat atnaujinami. Kai tokia aukšta maisto ir aptarnavimo kokybė norėtusi, kad ir kava būtų ne iš termoso. Bet ši pastaba skirta tik tobulėjimui. Išvykome su mintimi sugrįžti. Rekomenduojame norintiems pabūti nuostabioje vietoje, nespėliojant ar tikrai ten tavimi pasirūpins.
Noriu padėkoti, , Energetikui, , už gerą gydymą ir reabilitacija, visam kolektyvo personalui su kuriais teko susidurti, buvau apsuptas šiltu demesiu, noru padėti ir pagelbėti, kitaip sakant atliko savo darbą kaip puikus profesionalai. Pacios palatos renovuotos, jaukios, pritaikytos po ligos, yra funkcinės lovos, maitinimas ivairus, tikrai pakankamas ir skanus.Tai pat patiko aplinka, sutvarkyta, yra kur pasivaikščioti, pasėdėti, nuostabus skulptūrų parkas, ir viskas tai šalia mūsų jūros pakrantės.
Naujus metus sutikimo Amber SPA. Erdvus ir tvarkingas kambarys. Malonus aptarnavimas. Vieśbućio administratorius vyrukas labai paslaugus. Gausūs ir skaņūs pusryćiai. Pirćių kompleksas ir baseinas buvo pasiūlytas mums, papildomai, patogiu laiku. Rami vieta, graźi aplinka, śalia jūra.
Raimondas 2019-01-01 00:24:07
Aš taip pat sutikau Naujuosius metus šioje įstaigoje ir tai ką Jūs rašote tikrai neatitinka tikrovės. Esu labai patenkinta pasirinkusi Energetiką, nes šventė buvo organizuota puikiai: skanus ir šventinis maistas, maisto ir šampano buvo pakankamai, nuostabi gyva muzika grojo visą vakarą (jos pabaigos net nesulaukiau), kerintys fejerverkai, apgyvendinimas superinis, pusryčiai gausūs, personalas dėmesingas ir malonus! Nesuprantu Jūsų zirzimo ir nuotraukų Juk kiekvienas iš mūsų gali nufotografuoti stalą vakaro pabaigoje ir pareikšti pretenzijas? Kodėl nepadarėte nuotraukų tik atsisėdęs ir pradėjęs švęsti ar gavus karštus patiekalus? Jei Jums labiau patinka kaimo sodybose, tai ten ir švęskite, bet nešmeiškite geros įstaigos
Raimondas 2019-01-01 00:24:07
Laba diena, norėtumėm su žmona paprieštarauti Jūsų nuomonei. Viso vakaro metu, maisto asortimentas buvo pakankamai platus, maisto mums kaip dviems asmenims užteko pakankamai, ir maisto kokybe tikrai nesiskundžiame. Mūsų atveju kambarys buvo tikrai tvarkingas, patalynė nauja. Personalo aptarnavimas puikus, puiki informacija registratūroje ir greitas aptarnavimas, baseino laiką galėjome pasirinkti mums patogiu laiku, baseino temperatūra buvo 30 laipsnių. Beje, mes lankėmės jau čia antrą kartą ir tikrai nenusivylėme.
Dalia 2018-10-02 22:24:08
Net negalėjau patiketi kokia betvarke, tiek kambariuose, tiek su gydanciu personalu...Ligoniai yra palikti likimo valiai..Tikrai kreipsiuosi del nepriežiūros, gal dar yra kas tai patyrė...
Visiskai sutinku su jumis, tikra betvarke. Niekas tu ligoniu neziuri, tetis ten isbuvo tik 5 dienas ir parsivezeme atgal kol dar visai nenureabilitavo. Prieziuros visiskas nulis.Iskrito. O pinigeliai jiems liko.
Apgailetina sanatorija, kuri pati sau rasosi teigiamus komentarus. Geda!! NIEKAM NEREKOMENDUOJU, JEIGU JUMS SVARBI JUSU SVEIKATA!

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%