Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energetikas, UAB

Atsiliepimai apie Energetikas, UAB

SPA Centras „Amber Palace“

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Energetikas, UAB

Energetiko sveikatos centre gyvenau net 20 dienų - buvo skirta reabilitacija po onkologinės ligos. Tokia patenkinta jau seniai nebuvau: puiki aplinka, malonus personalas, o ir maitina labai skaniai :) Ypač dėkoju medicinos darbuotojams ir kineziterapeutams: Inesai, Mindaugui, Erikai, Dominykai, Rasai. Gaila, ne visus vardus įsidėmėjau, bet visiems labai dėkoju už atidumą, dėmesingumą, profesionalumą ir labai sąžiningai atliekamą darbą. Padėka ir virtuvės darbuotojoms, ir pagalbiniam personalui. Dar kartą labai Ačiū!
Teodora Dilkienė, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakulteto dekanė
2021-06-11 14:10:35 IP 28m82ohv
Mes, senjorai iš Vilniaus, Elektrėnų, Druskininkų, Trakų, Kaišiadorių, Jonavos NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME
Sveikatos centro "Energetikas" direktorei Justei Matulevičiūtei už sudarytas sąlygas vykdyti Aktyvaus poilsio stovyklą. Dešimt dienų džiaugėmės saule, jūra, kasrytinėmis mankštomis, žygiais, teminiais vakarais ir tarpusavio bendryste.
Dėkojame viešbučio vadovei Gražinai už greitą apgyvendinimą, ir malonų bendravimą.
Dėkojame Visam viešbučio kolektyvui, kurie neatsisakė mums pagelbėti. Birželio pirmasis dešimtadienis prabėgo labai greitai.
Grįžom sustiprėję ir lamingi. AČIŪ VISIEMS.
sigute 2021-06-03 22:11:12
Ačiū už visam kolektyvui, už visas gydomosias proceduras, šaunu personalui, AČIŪ DIDELIS VISIEMS
Miela Sigute,
Dėkojame už Jūsų puikią nuotaiką ir padėkas mūsų personalui.
Jūs visada laukiama mūsų centre.
Būkite sveika ir laiminga,
Nijolė 2021-06-02 13:28:23
Nuosirdi padeka kinezeterapeutui Mindaugui Kirkilai uz nuotabiai pravesta ergoterspija ir masazus, tsip pat Erikai Zelvytei uz mankstas, parafino it purvo proceduras. Pagarbiai Nijole Stunskaite
Gerb. Nijole,
Džiaugiamės kartu su Jumis dėl mūsų puikių darbuotojų. Labai tikimės, kad darbuotojų suteiktos procedūros padėjo Jums sustiprėti ir suteikė geros nuotaikos.
Kuo geriausios Jums kloties,
Kauniete 2021-05-26 00:13:23
Sanatorija nepavadinciau, nes labai blogai ten zmonem po operaciju, palata kurioj gulejo mama salta, pakabintas neveikiantis televizorius, niekaip nesupratau uz ka ligoniu kasos moka, jei zmogus isguli 4 dienas absoliuciai nieko negauna ne proceduru ne vaistu, kurie po operacijos reikslingi, mama deabetike ir nieks nekreipia demesio i tai kol nepaskambinau gydytojui, beje pokalbio nebaiges padejo tel, po pokalbio atsirado ir maistas kuris priklauso o ne saldus sureliai arbatos, atsirado vaistai, taciau jei zmogui sunku eit, galva svaigsta tai pati iki proceduru nenueina, kam personalas tada?teko susidurt su likenu ir abromiskiu sanatorijom personalas nuostabus, svara tvarka prieziura, patarimas artimiesiem jokiu budu nesirinkt sios ypac jei ligonis po operacijos ir jam pagalbos reiks jos cia negaus
Labai nemaloniai nustebino Jūsų komentaras. Klientų mes sulaukiame labai daug ir visiems yra skiriamas ypatingas dėmesys ir rūpestis. Labai gaila, kad Jūsų mama nesikreipė į administraciją, į medicinos padalinio vadovą būdama mūsų centre. Kaip matyti iš kitų komentarų, mūsų centro darbuotojai ypatingai dėmesingi savo klientams ir teikia pačias geriausias paslaugas. Pacientų sveikata ir gera nuotaika mums yra svarbiausia. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.
Linkime Jums ir Jūsų mamai geros nuotaikos ir stiprios sveikatos,
Visvaldas 2021-05-18 01:30:04
Buvo atlikta stuburo operacija š.m. balandžio 22d Šiaulių respublikinėje ligoninėje.
Iš Šiaulių gegužės 5d. atvežė sėdinti į reabilitacijos centrą paskirtame autobusėlyje. Nes nebuvo gulimos vietos man.
Manau dėl to yra stiprūs skausmai, iki šiol tūrių prieš naktį ir rytais prašyti seselės kad nuo skausmo suleistu vaistus.
Nuoširdus ačiū gyd. E. Batutienei ir puikiam kolektyvui kurie rūpinasi žmonių sveikatą.
Laba diena, p. Visvaldai,

Ačiū už Jūsų skirtą laiką ir išsakytus pastebėjimus.
Mūsų pagrindinis tikslas - užtikrinti savo klientams pačias geriausias ir profesionaliausias paslaugas. Atsiprašome, jei teko patirti nepatogumų. Šis klausimas yra išspręstas.
Džiaugiamės girdėdami, kad mūsų darbuotojai deda visas pastangas, kad klientai sustiprėtų ir iš mūsų centro išvyktų su puikia nuotaika.
Viso ko geriausio,
Elona 2021-04-25 19:10:58
Noriu nuoširdžiai padėkoti sveikatos centrui "Energetikas"-visiems kineziterapeutams, kurie yra tikri profesionalai, gydytojai Editai Batutienei už reabilitacinių procedūrų įvairovę, profesionalų požiūrį bei nuoširdų bendravimą, administratorei Gražinai Šilerienei už žmogiškumą ir neabejotiną kompetenciją, maitinimo padaliniui už šviežią ir skanų, su daržovių ir vaisių įvairove, maistą. Kantrybės ir puikios nuotaikos jūsų nelengvame darbe.

--------------------------------------------------

Įmonių katalogas Rekvizitai.lt
Gerb. Elona,
Dėkojame, kad apsilankėte mūsų centre. Mūsų profesionalių darbuotojų komanda visada pasiruošusi suteikti pačias geriausias paslaugas savo klientams.
Ačiū, kad tai įvertinote. Lauksime ir vėl Jūsų atvykstant į mūsų centrą.
UAB Sveikatos centras „Energetikas"
Nuoširdi padėka Energetiko darbuotojams, ypač vyresniąjai slaugytojai. Už tinkamas ir gerai atliktas procedūras kineziterapeurams, už skanų maistą, už malonią aplinką.

--------------------------------------------------

Įmonių katalogas Rekvizitai.lt
Ivona 2021-03-31 02:20:24
O su gyvūnais galima? Niekur nerandu info
Laba diena, gerb. Ivona,

UAB Sveikatos centras „Energetikas" yra gydymo įstaiga ir su gyvūnais negalime priimti.

O su gyvūnais galima? Niekur nerandu info
Jolanta 2021-03-14 14:44:50
Rebilitacijai čia atvykstu 3 kartą. Tai saugiausia vieta karantino metu. Laikomasi visų griežtų reikalavimų. Dažnai dezinfekuojamos patalpos, visur tvarkinga, švaru. Maistas šviežias ir skanus.
Profesionalus aptarnavimas, graži aplinka, jūra pašonėje - viskas, kas suteikia daugiau sveikatos ir stiprybės. Dėkoju gydytojai E.Batutienei ir visai kineziterapeutų komandai.
Gerb. Jolanta,
Malonu girdėti, kad jau ne pirmus metus aplankote mūsų centrą. Dėkojame už Jūsų lojalumą ir laukiame atvykstant ne tik gydymuisi, bet ir maloniam poilsiui prie jūros.
Kuo stipriausios Jums sveikatos ir geros nuotaikos!
Elena 2021-03-10 21:24:57
Energetikas- puiki sanatorija isikurusi graziame gamtos prieglobstyje. Gerai nuteikia skoningas interjeras, paslaugus personalas. Noriu padekoti uz zenkliai pagerejusia sveikata gyd. E. Batutienei. Uz gerai atliktas proceduras Linai, Mindaugui ir visam aptarnaujanciam personalui. Taip pat noriu padekoti uz sviezia ir skanu maista Rasai, Valerijai, Sergejui.
Miela Elena,
Ačiū už nuostabų atsiliepimą apie mūsų teikiamas paslaugas bei personalą. Mes tam ir esame, kad džiugintume kiekvieną apsilankiusį mūsų centre ne tik profesionaliomis paslaugomis, bet ir malonia atmosfera, nuoširdžiu bendravimu bei dėmesiu. Gražaus Jums pavasario ir giedros nuotaikos!
Almantas 2021-03-04 13:49:39
Sveikatos centras "Energetikas" puiki vieta atgauti sveikatą ir jėgas. Įsikūręs nuostabioje vietoje prie jūros. Buvimas prie jūros suteikia daug naujų jėgų ir įkvėpimo būsimiems darbams atlikti. Taip pat visada turėsite kur nueiti po procedūrų, nes jūra kiekvieną dieną skirtinga ir savaip žavi. Nauja bei šiuolaikiška sveikatos centro įranga padeda greičiau atsistatyti. Esu sužavėtas visų sveikatos centro "Energetikas" darbuotojų paslaugumu bei dėmesingumu pacientams ir svečiams. Apie viską yra pagalvota - belieka tik ramiai gydytis bei ilsėtis. Ypač esu dėkinga gydytojai E.Batutienei už skirtą reabilitacinių procedūrų įvairovę - tai padėjo atstatyti ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę. Labai ačiū jaunam, žaviam, nuoširdžiam kineziterapeutų kolektyvui! Ypatingai Mindaugui.K, Linai.V ir Erikai.Ž.
Dėkojame, p. Almantai, už Jūsų optimizmą ir sklindantį gerumą. Mes kartu su Jumis džiaugiamės mūsų centro įdiegtomis naujovėmis, modernia, gydymui skirta medicinine aparatūra bei savo puikiais specialistais.
Linkėdami viso ko geriausio, linkime Jums nesirgti ir lauksime Jūsų sugrįžtant maloniam poilsiui.
Artsiom Yunitski 2021-02-01 16:35:36
Мы, Беларусы, отдыхающие здесь в январе 2021 г., ставим этому санаторию наивысшую оценку и искренне благодарим весь работающий персонал. Спасибо Вам за заботу и терпение))). Все было на высшем уровне. Жыве Беларусь!!!
P.S.: Особенно хотим отметить за профессиональное отношение к своей работе медперсонал: Greta Juozaitienė, Mindaugas, Erika Želvyte и Lina Vitkauskaitė. А также отдельное спасибо поварам за вкусную и здоровую пищу
Mes, Belarusy, pailsėjoi čia 2021 m. sausio mėnesį. Suteikiame šiai sanatorijai aukščiausią įvertinimą ir nuoširdžiai dėkojame visiems dirbantiems darbuotojams. Ačiū už rūpestį ir kantrybę))). Viskas buvo aukščiausio lygio. Zhyve Belarus!!!
PS: Ypač norime atkreipti dėmesį į profesionalų medicinos darbuotojų požiūrį į savo darbą: Greta Juozaitienė, Mindaugą, Erika Želvyte и Lina Vitkauskaitė. Taip pat ypatinga padėka virėjams už skanų ir sveiką maistą.
Gerb. Artsiom,
Labai dėkojame už Jūsų šiltą atsiliepimą, už Jūsų geranoriškumą. Mes džiaugiamės kartu su Jumis dėl mūsų puikių darbuotojų, kurie suteikia mūsų klientams kokybiškas paslaugas bei gerą nuotaiką.
Jums ir Jūsų kolegoms iš Baltarusijos linkime stiprios sveikatos ir sėkmingų metų!
Liudnas klientas 2020-11-30 20:39:40
Po šios dienos apklausos policijoje likau nustebęs... Prieš rašant skundus dėl šmeižto ar melagingos informacijos pateikimo reikėtu persiskaityti savo lankytojų komentarus ir susipažinti su datomis. Apie Energetiką kaip įstaigą pirmą kartą išgirdau š.m. birželio 27... o Jūs bandote pripaišyti 2018 metus argi gražu? Neigiami darbuotojų ir klientų komentarai pas jus randasi jau nuo neatmenamų laikų... Išvadų nedarote... klientai pikti... darbuotojai pikti... krūvos besiskundžiančių pacientų... Toks Jūsų įstaigos elgesys tolygus išmatų mėtymui į ventiliatorių... kuo daugiau meti tuo blogesnis kvapas... Kvapas Jūsų sanatorijoje tikrai nekoks ir tą pastebėjau netik aš... Daugelis lankytojų teigią tą patį... Kvapo nuotraukomis neužfiksuosi... o vat nešvarą ir purvą kambariuose užfiksuoti gali... Prieš einant į policiją su pareiškimu visada reikia įvertinti ką jame parašei... Kai rašėte pareiškimą, pamiršote nurodyti kokį kambarį skyrėte klientui... kokia buvo jo švaros būklė... koks bendras aptarnavimas... eilinį kartą teko nuo pradžių prisiminti kaip „nuostabiai“ jaučiausi lankydamasis pas jus ir kodėl mes dabar susirašinėjame popieriuose... Su barsuko neigimu pakėlėte nuotaiką... na jeigu jau Jūsų buvęs darbuotojas kineziterapeutas Rolandas jus taip pavadino - reiškia žino ką šneką... 2 metus šio fakto paneigti neprašėte... kodėl dabar pasidarė skaudu? Barsukas pakankamai mielas kiaunių šeimos gyvūnas... Turiu tokį prietarą... visada įmetu monetą į jūra, kad sugrįžčiau atgal... ar negalėtumėte paieškoti tos monetos? Jei kitais metais nebankrutuosite pažadu vėl pas jus apsilankyti... dar liko neaplankytas Amber Palace ir Oro Dubingiai... laikausi principo nekomentuoti to ko nesu išbandęs... Kaip pastebėjote nesulaukėte nei vieno neigiamo komentaro Amber Palace atžvilgiu... nors turiu ką parašyti ir apie šią Jūsų įstaigos dalį... Draugas ne baisiai laimingas buvo po apsilankymo pas jus... Per šiuos metus viešbučius užsakiau daugybė kartų... tačiau neigiamo atsiliepimo sulaukėte tik jūs..., tad daryčiau prielaidą, kad visgi prasti reikalai su Jūsų aptarnavimu... Kad, rašotės sau teigiamus komentarus reitingas nekyla... Jeigu jau norit sunaikint rekvizitai.lt komentarus susimokėkite už reklamą Verslo žinioms ir jie ta puikiai padarys... nebereikės pergyventi dėl neigiamų komentarų... Šis tekstas tėra asmeninė nuomonė. Jei ji nepatinka laikas perskaityti Konstituciją... Dar galite kaip visad paforwardint tekstą tyrėjai ir prokurorei... Praskaidrinkim policijai nuotaiką, o tai tokios bylos Klaipėdoje dar nėra turėję... Kol nepapasakoji žmonėms šios istorijos absurdiškumo, sunku žmonėms suvokti, kad tokios situacijos išviso gali būti...
Laba diena, gerb. Kliente,
Ačiū už Jūsų skirtą laiką ir paliktą komentarą, tik labai gaila, kad viskas yra pateikiama tamsiomis spalvomis.
Mes turime begalo daug malonių, optimistiškai nusiteikusių ir geranoriškų klientų, kurie kiekvienais metais aplanko mus ir ta draugystė tęsiasi daugelį metų. Kasmet mes vis augame ir einame pirmyn, klientams stengiamės pasiūlyti naujų procedūrų, nudžiuginti atnaujintais kambariais, palepinti gausiu ir kokybišku maistu.
Kuo geriausios Jums kloties ir geros nuotaikos,
Artsiom Yunitski
2021-02-01 16:35:36 IP 2cfq7l93
Liudnas klientas
2020-11-30 20:39:40 IP 5f4spocb
Rima 2020-11-18 20:58:44
Nuoširdus AČIŪ visam kolektyvui! Nuo atvykimo iki išvykimo nuoširdi registratūros darbuotoja GRAŽINA kuri pasitinka ir išlydi poilsiautojus. Nuostabūs tiesiog pasakiški masažai kurios atlieka MINDAUGAS ir LIGITA mandagūs, paslaugūs, nuoširdūs žmonės. Maistas labai skanus, asortimentas didelis, daug įvairių daržovių, vaisių. Labai paslaugi maitinimo aptarnavimo darbuotoja DAIVA. Nepriekaištinga švara, tvarka visur. Nuostabi vieta poilsiui ir sveikatos gerinimui. Kitąmet su didžiausiu malonumu grįšiu dar kartą atostogauti ir sveikatą pagerinti įvairiomis procedūromis. AČIŪ
Miela Rima,
Labai malonu, kai mūsų centrą aplanko tokie geranoriški, pilni optimizmo ir nuoširdūs žmonės, kaip Jūs. Jūs visada būsite laukiamas svečias mūsų centre, o mes pasirūpinsime, kad ir kitą kartą mūsų profesionali darbuotojų komanda suteiktų Jums pačias geriausias paslaugas ir užtikrintų pilnavertį poilsį.
NIJOLĖ 2020-11-18 16:29:03
Poilsiavome rugsėjo mėn.ir buvome labai nustebinti tvarka, švara, personalo paslaugumu, tik gaila, kad jiems tenka labai didelis darbo krūvis.Maistas labai skanus, kambariai jaukūs, tvarkingi.Su malonumu grįšime dar kartą, nes poilsis buvo nuostabus
Ačiū Jums, miela Nijole, už Jūsų malonų atsiliepimą, už puikų mūsų darbo įvertinimą. Džiaugiamės kartu su Jumis, kad nuostabiai pailsėjote mūsų centre ir laukiame sugrįžtant.
Su nuoširdžiausiais linkėjimais.
Aldona 2020-11-17 21:58:02
Poilsiavome pagal programą medikų atostogos, esame labai patenkinti ir dėkingi administracijai, maisto aptarnavimo personalui už malonų aptarnavimą, tvarkingi ir švarūs kambariai, skanus ir didelis maisto pasirinkimas, dėkojame už proceduras.Rekomenduojame apsilankyti, kas nori gero aptarnavimo ir gero poilsio.
Gerb. Aldona,
Ačiū, kad buvote su mumis, kad kaip medikas objektyviai įvertinome mūsų profesionaliai teikiamas paslaugas. Mūsų tikslas-laimingas klientas, todėl visos mūsų pastangos yra tam, kad kiekvienas mūsų svečias išvyktų laimingas, sustiprėjęs, pasisėmęs jėgų. Jūs visada laukiama mūsų centre.
Modestas 2020-11-08 20:37:57
Puiki sanatorija Energetikas.Lankausi ten kelintą kartą.Maitina pasakiškai, patiekalai skanūs, įvairūs, pagaminti iš šviežių produktų, daug daržovių ir vaisių.
Nuoširdus ačiū visam sanatorijos personalui už malonų ir šiultą bendravimą, profesionalias procedūras, sukurtą jaukumą sanatorijoje.Rekomenduoju šią sanatoriją.
Ačiū Jums, p. Modestai, kad skyrėte savo brangaus laiko ir išsakėte pastebėjimus apie mūsų centrą. Mes džiaugiamės kartu su Jumis, kad mūsų visos įdėtos pastangos, mūsų darbuotojų pasiaukojantis darbas yra pastebimas ir vertinamas mūsų klientų.
Rasa Sakalauskiene 2020-10-31 22:59:25
Noreciau labai pasidziaugti kad patekau i Energetikas sanatorija.praleidau jau savaite liko dar viena savaite.bet nuo pirmu dienu dziaugiuosi cia patekusi.personalas malonus.daug gavau ivairiu proceduru.net 9rusiu.kazdien nemokamas baseinas su sauna ir masazu.o dar koks maisto pasirinkimas svediskas stalas..dazniausiai is kokiu 5 karstu patiekalu.renkiesi ka tik nori.salotos ivairove.ir labai skanus ir ivairus maistas.kambariai svarus.valomi kazdien.na tikrai liuks sanatorija.jei kas dar abejojete..nedvejokite ir vykite cia...labai labai gera sanatorija.
Miela Rasa,
Labai džiugu skaityti Jūsų išsamų atsiliepimą apie mūsų sveikatos centrą. Malonu, kad paminėjote mūsų puikų maitinimą, kuriam pastaruoju metu buvo skiriamas didelis dėmesys - atnaujintas meniu, padidintas asortimentas.Džiugu, kad pasinaudojote mūsų klientams nemokamai teikiamomis baseino, kaskados ir saunos paslaugomis.
Labai tikimės Jūsų sulaukti dar ne kartą mūsų centre.
Viesulas 2020-10-28 12:08:20
Dekoju visam Energergetiko kolektyvui uz malonu aptarnavima! Siaip labai skanus maistas! O atskira padeka noriu pareiksti mankstos trenerei Inesai Samolytei uz issamia informacija reabilitacijos eigoje! Ji tikra profesionale savo srytyje, tik reikia gerai isiklausyti ir vykdyti kas sakoma, labai jai aciu!
Dėkojame Jums už Jūsų šiltą atsiliepimą, už apsilankymą mūsų centre, už pagyrimus mūsų personalui. Mes taip pat labai vertiname kineziterapeutę Inesą, kurios profesionaliai vedamos reabilitacinės mankštos padeda atgauti jėgas mūsų pacientams.
Neringa 2020-10-22 18:38:35
Viskas vienoje vietoje -Jūra, saulė, pasakiška vieta ir gera atmosfera... vien to pakanka, kad atgautumei jėgas. O personalo nuoširdus ir pasiaukojantis darbas - motyvavo kiekviename žingsnyje ir padėjo sustiprėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Išvažiavau iš SC“Energetikas“ su viena mintimi - „Buvo taip gera, kad būtinai čia sugrįšiu“! Noriu parašyti nuoširdžią padėką visam SC“Energetikas“ personalui už dėmesį, pagalbą ir supratimą, o svarbiausiai už sunkų jų darbą, siekiant pagerinti visų pacientų savijautą! O dabar truputį išsamiau: Sveikatos centre "Energetikas" lankausi ne pirmą kartą, dažniausiai tenka reabilituotis po eilinio ligos paūmėjimo ir gydymosi stacionare. Kadangi mano liga (Išsėtinė sklerozė) progresuoja, jau keli metai vos paeinu tik vaikštynės pagalba, noriu parašyti atsiliepimą ir keletą savo pastebėjimų. Skaitant atsiliepimus, susidaro toks įspūdis, kad mes dažniausiai galvojame tik apie save ir visas pasaulis turi suktis tik apie mane. Jei aš norėsiu, tai visada surasiu kažką netinkamo, nepritaikyto ir pan. Išsėtine skleroze sergu nuo jaunystės. Liga mane išmokė prisitaikyti, pastebėti, džiaugtis ir vertinti tai, ką mes turime. Per tiek metų teko labai daug bendrauti ir padėti ne tik žmonėms su negalia, bet ir sveikiems, esantiems šalia mūsų. Ši patirtis ir gyvenimo mokykla pakeitė mano požiūrį į daugelį dalykų, kurie labai palengvino ir praskaidrino mano gyvenimą. Šiandiena, atsidūrus, vienoje ar kitoje gydymo įstaigoje, reikia džiaugtis, o ne ieškoti, kas, kur negerai. Visiems nepatenkintiems ir rašantiems savo pastebėjimus, noriu priminti, kad sanatorija yra ne viešbutis, valgykla ne restoranas, o visas personalas - paprasti, nuoširdžiai dirbantys savo darbą, žmonės. Tai gydymo įstaiga ir visa tai turi savo kainą. Taip, ligonių kasos apmoka mūsų gydymą, bet ar matėte tas sumas TLK pažymoje??? Tai juokinga suma, palyginus, su tuo kiek viskas kainuoja ir kiek žmogus gauna. Ir jei ne komerciniai klientai, kurie sumoka pilną kainą ir padengia įstaigai kainų skirtumą, mes aplamai apie tokį gydymą galėtume tik pasvajoti. "Energetike" nesigydžiau kelis metus ir šiemet vasarą ten atsidūrusi, buvau maloniai nustebusi. Pirmiausiai į akis krito atsinaujinusi aplinka, tiek viduje, tiek lauke universalus dizainas (pilnas pritaikymas asmenims su judėjimo negalia). Deja, nors visi deklaruoja, taip yra ne visur. Labai sveikintini pokyčiai organizuojant maitinimą. Seniau jis buvo visiems vienodas, o dabar gali pats pasirinkti kiek ir ką valgyti. Todėl stebina žmonių nepasitenkinimas, kai rašoma, jog menkas pasirinkimas... Tiems, kam sunku patiems pasiimti ir atsinešti, dirbantis personalas tiesiog primygtinai siūlosi padėti. Kas liečia kėdes ir stalus, tai jos tikrai yra visokio aukščio, bet reikalauti pritaikyti kiekvienam asmeniškai prie kiekvieno ūgio ir problemos, tai jau pertekliniai lūkesčiai. Dauguma pacientų valgė stovėdami, juokaudami ir skleidė tik pozityvią atmosferą. Kokia nelengva mano, asmenų po operacijų ir kitų pacientų kasdienybė bebūtų, nemačiu nei vieno nepatenkinto ir reiškiančio nepasitenkinimą. Jei norėtume, kiekvienas surastų kas nepatinka, bet kam nuo to bus geriau? Ir šypsenos viso personalo ne dirbtinės, o labai nuoširdžios. Su dauguma bendravome ir visus klausimus ir problemas spręsdavome vietoje. Kas dėl personalo, tai jiems didžiausia pagarba dirbti tokiame Lietuvos pakraštyje. Visi nauji medicinos centrai ieško gerų specialistų su didele patirtimi. O iš kur jaunam, ką tik baigusiam ją gauti? Reikia džiaugtis, kad čia juos priima, moko, sudaro sąlygas ne tik dirbti bet ir gyventi. Manau, tai puiki vieta, ne šiaip dirbti, o įgauti visapusiškos reabilitacinio gydymo darbo patirties. Būkite visi sveiki, o visi gyvenimo sunkumai yra laikini! Mūsų savijauta labiausiai priklauso nuo mūsų nusiteikimo ir pastangų. Noriu palinkėti sėkmės dirbantiems, sveikatos ir pozityvo sveikstantiems!
Miela Neringa,
Dėkojame Jums, kad jau daug metų esate mūsų ypatingas svečias. Dėkojame ir už Jūsų tokį nuoširdų atsiliepimą, iš kurio sklinda šiluma ir Jūsų begalinis optimizmas, kurio linkėtume pasimokyti kiekvienam.
Kuo geriausios Jums kloties ir stiprios sveikatos.
Arunas 2020-11-09 10:24:19
Nerekomenduojo tiems kas po operacijų ir sunkių ligų nori gauti tinkamą reabilitaciją.Tiesiog žemas lygis.Baseine net nepritaikytas įlipimas sunkiai vaikščiojantiems-slidus trapas.Purvo ir parafino pdocedūros tragiškos...Visur purvina, riebaluota..Tenka techninėj patalpoj stovėti negalintiems sėdėti po ooeracijų..
Masažą atlieka vis skirtingos masažistės ir daro visos skirtingai-nėra jokio kompleksiškumo/laipsniškumo.Vienaą dieną viena minko raumenį kad ašaros bėga, kitą dieną jau kita masažistė tik paglosto ir viskas.Koks čia gydymas?Tik varnelės uždėjimas kad padaryta...
Rekomenduoju tik sveikiems žmonėms kurie atvažiavo pailsėti prie jūros-ji čia arti ir yra vienintelis pliusas...
Gerb. Arūnai,
Dėkojame už Jūsų apsilankymą ir išsakytus pastebėjimus. Mums tai yra labai svarbu, kad galėtume tobulėti ir eiti pirmyn. Kiekvienais metais pas mus vyksta kambarių, kabinetų atnaujinimai, įsigijama naujų gydymo priemonių.Yra viskas daroma tam, kad klientai liktų patenkinti mūsų paslaugomis.
Linkime Jums stiprios sveikatos ir geros nuotaikos.
Nijolė 2020-10-23 14:59:48
Ponia Neringa, Jums pavyko, o mes radome savo artimą žmogų...mirštantį, , , deja bet tai tiesa!!! GMP atvyko tik pervežimui...kodėl nebuvo kviečiamas reanimobilis. Pervežė...supurtė, tik pervežė, ko pasekoje ištiko žmogų klinikinė mirtis, o po to pasekmės. Ar "Energetikas" geba suteikti kokybiškas gydymo ir slaugos paslaugas onkologiniams pacientams (po kolostomijos)??? Įsitikinau, kad ne!!! Suprantu, kad vienai slaugytojai tenka labai daug pacientų ir fiziškai ji nepajėgi daugiau skirti dėmesio tokiems pacientams. Vaikštantiems ir kurie gali save apsitarnauti taip, smagu..." Jūra, saulė, pasakiška vieta ir gera atmosfera...". O, ką daryti tiems, kurie negali pavaikščioti (po kojų amputacijų)? Šalia tokios būsenos pacientas taikliai pasakė "geriau mirti namiuose, o ne "čia". Tad "Energetikas" tegul tokių žmonių nepriima, tiesiog gėda jam turėtų būti, teikian tokias paslaugas...o, šiaip dar nepabaiga. Kai tik mūsų artimas žmogus atgaus jėgas...netylėsime!!! Dar kartą dėkojame Klaipėdos Respublikinė ligoninės medikams, ypač REANIMACIJOS skyriui už viltį gyventi!!!
Gerb. Nijole,
Labai apgailestaujame dėl Jūsų artimo žmogaus sveikatos būklės ir tikimės, kad dabar viskas yra gerai.
Jūsų komentare aprašyta situacija buvo aptarta su medicinos administratoriumi, gydančiais gydytojais ir slaugytojais. Visi mūsų specialistai patvirtino, kad pacientui buvo suteikta visa profesionali medicininė pagalba. Pas mus dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai, kurių pagrindinis ir svarbiausias tikslas - žmogaus sveikata.
Rasa Sakalauskiene
2020-10-31 22:59:25 IP 2cfq7l93
Nijolė 2020-10-20 16:30:50
Nesigirkite "Energetikas". Pakvieskite daugiau slaugytojų, vargšės tokį krūviu turi dirbti!!! Ar galima taip???
Šiandien laiku nesulaukęs pagalbos man artimas žmogus, šiuo metu praradęs sąmonę, sunkioje būklėje gydomas RKL RITS. Atvykusi Palangos GMP nesugebėjo įvertinti paciento būsenos, neatliko EKG, sėdimu vežimėliu atvežė iki GMP automobilio ir ramiai važiavo į RKL. Palangos miesto GMP abejingumas, šaltas atsinešimas ir neįvertinta paciento būsena. Ačiū, RKL RITS - jie dabar kovoja už paciento gyvybę. O, "Energetikas" kokią funkciją atlieka? Siųsti myriop dar viltį gyventi turinčius žmones??? Ne rabilitacija tinka žodis, o slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Neklaidinkite žmonių!!!
Donatas 2020-09-08 22:13:50
Dieve brangus, visur yra dabar baimė, įtampa ir "Eglėj" kur labai gyrėte. Negražu konkurentams taip rašinėti.
Pajūryje masė žmonių, visi lekiam prie jūros ypač vasarą. "Energetikas" ant jūros kranto, todėl pasiekiama jūra kiekvienam: su ramentais, su vaikštyne, mažais vaikučiais. Taip ant ratų ir ant batų prinešam daug smėlio, o moterys valo ir valo, siurbia ir brūžuoja.
Jei būtų blogai žmonėms, tai nebūtų jų čia tiek daug. O jų čia pilna ir dauguma laimingai leidžia laiką, ilsisi ar gydosi.
Ačiū, gerb. Donatai, už Jūsų išsamų atsiliepimą. Kaip ir pastebėjote, mūsų centrą aplanko labai daug svečių, kurių dauguma nuolat atvyksta pas mus. Visa tai rodo, kad mūsų centras teikia kokybiškas ir profesionalias paslaugas, o mūsų personalas stengiasi dėl kiekvieno svečio, kad jis produktyviai pailsėtų ar pasigydytų. Viliamės, kad ir Jūs tapsite mūsų nuolatiniu svečiu.
UAB Sveikatos centras „Energetikas“
Karolina 2020-09-08 07:43:12
Spa Amber Palace šią vasarą lankėmės du kartus ir nė karto neteko nusivilti. Personalas malonus, kambariai švarūs, tvarkomi kiekvieną dieną. Gausus pusryčių pasirinkimas, maistas visuomet šviežias. Aplinka rami, gražiai sutvarkyta, yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, jūra visai netoli, matosi pro langus.
Miela, Karolina,

Malonu, kad pasirinkote mūsų centrą net 2 kartus. Ačiū už skirtą laiką savo pastebėjimams išsakyti. Mes dedame visas pastangas, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis ir norėtų pas mus sugrįžti dar ne vieną kartą. Labai tikimės, kad ir Jūs tapsite nuolatine mūsų kliente.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
L.Daukšienė 2020-08-03 10:12:54
Ačiū gydytojams ir kineziterapeutams už nuoširdų bendravimą ir gydymą, aptarnaujančiam personalui - už malonų elgesį.Sveikatos ir kantrybės Jūsų nelengvame darbe.

Dėkojame už Jūsų apsilankymą mūsų centre, už Jūsų pozityvumą ir objektyvų mūsų personalo įvertinimą. Jums taip pat norime palinkėti sveikatos ir puikios nuotaikos.
Jūs visada būsite laukiama mūsų centre.

Janina 2020-08-19 19:47:50
Neseniai gydžiausi Sveikatos centre "Energetikas", labai noriu padėkoti kineziterapeutams Dominykai, Aivarui, dviems Linutėms bei Paulai už jų profesionalumą ir nuoširdumą. Taip pat dėkinga administracijai ir virtuvės darbuotojams už skanų maistą ir galimybę rinktis iš daugybės patiekalų. Labai didelis pliusas, kad šis centras yra keli žingsniai nuo jūros, todėl taip pat prisideda stiprinant sveikatą. Visiems linkiu sėkmės darbe ir daug sveikatos.
Janina
Miela Janina,

Džiugu skaityti Jūsų šiltą atsiliepimą apie mūsų centrą ir darbuotojus, kuriuos mes taip pat labai vertiname. Maitinimo srityje pastaruoju metu buvo padaryti atnaujinimai, padidinta patiekalų įvairovė. Malonu, kad Jūs tai pastebėjote ir įvertinote mūsų pastangas. Lauksime Jūsų atvykstant dar kartą.
Stiprios Jums sveikatos ir viso ko geriausio!

Rasa Momeniene 2020-10-09 18:55:20
Laba diena, pasidalinsiu ir as savo patirtais įspudziais sanatorijoje "Energetikas". Esu po onkologines ligos, gavau ambulatorine reabilitacija, tai reiskia, kad proceduras apmoka ligoniu kasos, o uz lova ir maitinima mokuosi as pati is savo kisenes, para man kainavo 30 euru.
Taigi viska uzsakius, man buvo patarta atvykti sekmadieni po pietu, kad pirmadieni is ryto jau papulciau pas gydytoja ir prasidetu reabilitacija. Taigi su vyru nuvykome sekmadieni, mazdaug 14.30 val buvome energetiko priimamajame, ten dirbusi jauna mergaite uzpilde dokumentus ir pasake, kad 15-20minuciu pasivaiksciotume, kadangi dabar yra tvarkomas kambarys. Pasivaikscioje mes grizome po mazdaug 40 minuciu, prisedome, laukeme, laukeme ir dar laukeme...jau netekus kantrybes garsiau pasakiau, kad tikrai pavargau leiskit ir i ta nesutvarkyta kambari, leiskit atsigulti, nes tikrai neturiu jegu. Vaizdas buvo toks, ta jauna mergaite begioja iesko kambario raktu ir niekaip ju negauna, na bet pagaliau apie 17 val. atsiranda raktai ir mes patenkam i kambari, vos tik iejus i taip ilgai tvarkyta kambari mus pasitiko koridoriuje virs arbatos puodeliu kabantis labaaai didelis voratinklis
Gerb. Rasa,

Dėkojame už Jūsų apsilankymą ir už išsakytą komentarą. Mums yra svarbu žinoti, kuriose srityse mums reikia dėti daugiau pastangų, kad išvengtume panašių situacijų. Labai tikimės, kad, nepaisant tam tikrų nesklandumų, puikiai pailsėjote mūsų centre ir sustiprinote savo sveikatą.
Kuo geriausios Jums kloties,

Albina Trečiokaitė 2020-09-12 09:38:27
Jei šiuos potyrius perskaitys ne vien būsimi, bet ir buvę pacientai (ir pasidalins savo patirtimis ne vien žodžiu), o taip pat darbuotojai, bendromis pastangomis padėtis turės keistis, o nuo to tik visiems bus geriau.
Ar vykti reabilitacijon į „Energetiką Šventojoje?
Pratęsime, papildysime šiandieną pasirodžiusį straipsnį apie garsųjį „Energetiką“. Suprantame, kaip apmaudu klientei, investavusiai savo lėšas norint pagerinti sveikatą, bet mums kilo klausimas ar tinkamai panaudojamos ir visų mūsų lėšos, nes už reabilitacijos paslaugas moka Valstybinė ligonių kasa. Rašau daugiskaita, nes mintys ir patirtys - dviejų pacienčių, gyvenusių viename kambaryje Sveikatos centre „Energetikas“ (toliau - Centras) ir susidūrusių su tomis pačiomis ar panašiomis problemomis.
Kodėl pasirinkome „Energetiką“ - prie jūros, atveža ir parveža savo transportu, o perskaičius Centro prisistatymą internete, abejonių dėl pasirinkimo nekyla: ir vizija, ir misija siekia, „kad „Energetikas“ taptų energijos ir sveikatos simboliu“, „70 procedūrų“ ir t.t. Deja, praleidus tame korpuse 18 dienų, teko susidurti su daugybe nepatogumų ir trūkumų.
Priėmimas.
Po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos atvykus į pasirinktą sanatoriją reabilitacijai - UAB Sveikatos centrą „Energetikas” - (18.30 val., penktadienį, ligonius tiesiai iš gydymo įstaigos atvežė tam skirtas mikroautobusas), priėmimo punkte buvo užpildyti dokumentai, paskirtas kambarys, į kurį maloniai padėjo užnešti lagaminus mergina, segėjusi kortelę su užrašu „administratorė“. Administratorei atidarius kambario duris, padvelkė stiprus šlapimo kvapas, sumišęs su kanalizacijos. Darbuotoja išreiškė nusistebėjimą, kad iki šiol neperklota lova, nors, jos teigimu, prieš tai kambaryje gyvenusi pacientė išvyko prieš pietus. Ji pasiūlė, kol bus sutvarkyta lova, apsilankyti pas gydytoją. Buvo silpna, norėjosi kuo greičiau atsigulti, nes operacija buvo atlikta prieš keturias dienas, po kelionės jautėsi nuovargis, maudė operuotą koją. Nusileidus liftu į pirmą aukštą, prie gydytojo kabineto laukė būrelis pacientų. Staiga apėmė silpnumas, o prisėsti nebuvo kur (po klubo sąnario operacijos galima prisėsti tik spec. paaukštintos kėdės), stovėti atsirėmus į ramentus nebeužteko jėgų, todėl teko sugrįžti atgal į paskirtą kambarį, tačiau lova dar nebuvo paklota, lagaminai stovėjo viduryje kambario, beliko tik vėl grįžti prie gydytojo kabineto. Eilėje jau laukė nauji žmonės, atsisėsti nebuvo kur, žmonės taip pat stovėjo atsirėmę į palangę, reikėjo remtis tik į ramentus ir atrodė, kad tuoj sustos širdis. Apie 20.00 val. jaunas budintis gydytojas pakvietė užeiti. Jis buvo atidus, klausinėjo, kokių procedūrų reikia, užpildė dokumentus ir nukreipė į procedūrinį kabinetą. Slaugytoja suleido paskirtus vaistus, ir 21.30 val. pavyko grįžti į kambarį ir atsigulti į pagaliau paklotą lovą. Gretimoje lovoje gulėjusi moteris paaiškino kaip teisingai laikyti operuotą koją, kaip išlipti ir įlipti, kaip laikyti pagalvėlę, padavė skiautę (2x3 cm) popieriaus, ant kurio buvo atspausdintas maitinimo laikas. Ji taip pat patarė tualete neišjungti ventiliacijos, nes tualetas nesandarus, vanduo/šlapimas nuteka per grindis. Dėl šios situacijos jau du kartus informuoti Centro darbuotojai, tačiau kol kas jokių priemonių nesiimta. Ji taip pat paaiškino, kad pirmadienį iš ryto reikia kreiptis į administraciją dėl paskirtų procedūrų vietos ir laiko nustatymo.
Kitos dienos rytą, vis dar jautėsi pooperacinis silpnumas, o kambarys dvokė šlapimu, nors balkonas buvo atdaras visą naktį.
[Labai pravertė naudingi patarimai iš anksčiau tame pačiame kambaryje gyvenusios pacientės, tad naudinga informacija mielai pasidalinau su naujai atvykusia šio straipsnio bendraautore].
Valgykla.
Tiesiog šokiravo: iškilo prisiminimai apie prieš 30 metų veikusias viešąsias valgyklas. Skirtumas buvo tik tas, kad indai ne aliuminiai. Visi reabilitacijos paslaugų gavėjai stovėjo ilgoje eilėje, daugelis remdamiesi į ramentais, kai kurie - į vaikštynes ar vežimėlius (žr. nuotrauką Nr. 1). Atrodė tarsi koncentracijos stovykla ir kalinių eilė. Visi po vieną prieidavo prie padėklų, pasiėmę jį šlubuodavo iki virtuvės-bufeto puodų, kur (dėl karantino negalima nieko liesti rankomis) buvo įdedamas pasirinktas patiekalas. Tuomet reikėjo laukti, kol pribėgusi mergaitė ar jaunuolis paslaugiai nuneš padėklą su maistu prie stalo. Tiesa, jie dar klausdavo ar reikia arbatos ir, ar su cukrumi. Iš virdulių įpildavo virinto vandens, įmesdavo arbatos (pačios prasčiausios) pakelį ir įberdavo cukraus (žr. nuotraukas Nr. 2, 3).
Stalai.
Priėjus prie stalo, kuris buvo labai aukštas (žr. nuotrauką Nr.4), norėjosi atsisėsti (dėl silpnumo atsisėsti norėjosi nuolat, o ypač valgant). Atsisėdus ant paaukštintos kėdės - maisto pasiekti buvo neįmanoma, nebent „lakti“ iš dubenėlio. Paaukštintos kėdės aiškiai neatitiko stalų aukščio (žr. nuotrauką Nr. 5). Stalai ir kėdės nebuvo tinkamai priderintos asmenims po klubo endoprotezavimo operacijos. Žmonės, kuriems buvo atlikta ši operacija, ėmė dubenėlius ar lėkštes į rankas ir sėdosi ant spec. kėdžių arba valgė stovėdami kaip visi pacientai po stuburo operacijos (pastarieji kurį laiką gali tik stovėti). Prie maisto dalinimo bufeto nuolat telkšojo vanduo. Valgyklos grindys cementinės, ant to vandens teko du kartus paslysti su ramentu, nikstelėti sveikąją koją. Galbūt dėl to valgykloje stovėjo lentelė su užrašu „Atsargiai - slidu“ (žr. nuotrauką Nr. 6). Vėliau pastebėjome, kad stalai ir grindys tikrai nebuvo dezinfekuojami, nes atėjus vakarienės metui po stalu tebegulėjo tie patys nuo pietų likę trupiniai (žr. nuotraukas Nr. 7, 8, 9). Aiškiai matėsi, kad trūksta personalo.
Pasiūlymas: Pritaikyti stalus ir kėdes pagal pacientų poreikį ir suderinti jų aukštį pagal žmogaus ūgį. Taip pat reikėtų daugiau paaukštintų stalų ortopediniams pacientams, kad būtų galima išlaikyti saugų atstumą. Talpas su vandeniu pastatyti taip, kad vanduo netekėtų tiesiai ant grindų, valgytojams po kojomis.
Meniu.
Pietų meniu buvo labai paprastas (sriuba pasirenkama iš dviejų, antras patiekalas pasirenkamas iš trijų, ir arbata arba spalvotas vanduo (pavadinimu „kompotas“), tačiau labai norėjosi (galima būtų buvę nusipirkti patiems) sulčių, vaisių, deserto, kavos, geresnės kokybės arbatos. Salotų taip pat visada buvo keleto rūšių, tik kartais matėsi/jautėsi abejotina žaliavos kokybė (pasenę, apkartę Pekino kopūstai, ridikėliai ir t.t.), be to trūko aliejaus, padažų, kuriais tie, kam galima, būtų pagardinę savo salotas. Kas dieną pagal tos dienos meniu priešpiečiams buvo kefyras, o pavakariams - pomidorų sultys. Kefyro ragauti neteko, nes tuo laiku vykdavo procedūros, o kartą atėjus pavakarių - pomidorų sulčių ąsočio visiems norintiems (kurių buvo tik keletas asmenų) nepakako...
Pasiūlymas: Patiekalus paslaugų gavėjai galėtų užsisakyti pagal iš anksto pateiktą meniu ir atėjus į valgyklą, susėsti/atsistoti pagal pažymėtus stalus. Tuomet pacientams nereikėtų stovėti eilėje, o darbuotojams lakstyti paskui kiekvieną su padėklu.
Procedūros.
Pirmadienį po pusryčių registratorė surašė paskirtų procedūrų kiekį ir kabinetų numerius bei patarė nueiti į skirtus kabinetus susitarti dėl laiko. Prie purvo terapijos kabineto, kurio darbo laikas nuo 9.00 val., jau stovėjo keletas žmonių. Koridoriaus gale, prie kabineto durų buvo sena, naujai pertraukta sofa ir fotelis, tačiau nė vienas asmuo po stuburo ar klubo operacijos negalėjo ant šių baldų atsisėsti. Vienas jaunas vyras su ramentais pamėgino prigulti ant sofos ir ištiesti koją, tačiau pastebėjo, kad geriau ant jos nesėsti, nes gali „nugrimzti“ iki dugno. Žmonės rėmėsi į sieną ar į palangę. Po pusvalandžio „vargų“ buvo paskirtas procedūrų (parafino pėdoms ir purvo keliams) laikas kitai dienai. Palaukus prie kineziterapijos kabineto, prie kurio taip pat stovėjo tik du aptriušę ir apiplyšę pufai (žr. nuotrauką Nr.10), paskirtas mankštos laikas 11 val. Po užsirašymo į procedūras norėjosi kuo greičiau atsigulti. Paskirtu laiku atėjus į kineziterapijos kabinetą, buvo pasakyta, kad netikėtai laikas susidubliavo su kito paciento laiku ir pasiūlyta atvykti po pusvalandžio. Teko vėl šlubuojant ir remiantis į ramentus pakilti į antrą aukštą, dar pagulėti ir po keleto minučių antrą kartą leistis į pirmą aukštą.
Kineziterapija.
Kabinete buvo sena, greičiausiai nuo „Energetiko“ atidarymo laikų įranga. Viena mankštai skirta kušetė - tiesiog lenta, padengta kolenkoru. Ant jos niekas nenorėjo gultis. Mankštinosi vienu laiku keturi asmenys (skirta procedūra vadinasi „individuali kineziterapinė mankšta“), o paminkštintos kušetės buvo trys. Kabinetas nebuvo įrengtas pagal sanatorijoje besireabilituojančių pacientų stuburo ar klubo operacijų poreikius, trūko priemonių, o esamos buvo ir moraliai, ir fiziškai pasenusios.
Pasiūlymas: „Energetikui“ įsigyti šiuolaikinę įrangą kineziterapijai.
Purvo terapija.
Atėjus į gydomojo purvo ir parafino terapijos kabinetą (žr. nuotrauką Nr. 11), pasitiko paslaugi jauna mergina, kuri pasakė, kad atlieka praktiką, pasiūlė atsisėsti ant kėdės, nes reikėjo įmerkti kojas į parafino vonelę. Ji pasimetė, kai pasakiau, kad ant paprastos kėdės pacientas po klubo operacijos atsisėsti negali. Mergina išbėgo į koridorių ieškoti ten jau atsiradusios vienos paaukštintos kėdės. Iš koridoriaus pasigirdo nepatenkintų kitų pacientų balsai, kad nebėra kur prisėsti. Patalpa, kurioje buvo susodinami pacientai, kuriems reikėjo parafino procedūrų, buvo ankšta, absoliučiai nepritaikyta nei žmonėms būti, nei atlikti procedūrą. Nepritaikyti - nemedicininiai (greičiausiai atnešti iš namų seni baldai (kėdės), o ant grindų prilaistyta parafino, slidu. Pacientams, kurie grūdosi maždaug 4x5 metrų kambarėlyje, nebuvo kur atsisėsti. Kiti išeidavo į koridorių ir prisėsdavo ant palangės. Kitą dieną procedūras atliko kitas praktikantas, kadangi jaunuolis viską taip pat darė pirmą kartą, nerado kėdžių, kad užtektų visiems klientams, o paaukštintų kėdžių visai nebuvo, teko įmerkti iš pradžių vieną, po to kitą koją į parafino vonelę tiesiog stovint „pasikabinus ant ramentų“ ir po to nušuoliuoti iki kušetės. Kitas jaunas vyras po stuburo operacijos, kuriam buvo skirta purvo procedūra nugarai, visą skirtą procedūros laiką tiesiog stovėjo, atsirėmęs į ramentus ir į sieną koridoriuje, nes jam nebeužteko kušetės.
Pasiūlymas: Parafinui ir purvui šildyti turėtų būti atskira patalpa. Šalia praktikanto turėtų dirbti patyręs specialistas. Turi būti pritaikyta patalpa, paaukštintos kėdės pacientams po klubo sąnario operacijos.
Psichologo konsultacija.
Atvykus į psichologo konsultaciją, psichologė pasakė, kad vietoje individualios konsultacijos ji siūlo dalyvauti paskaitoje apie emocijų valdymą. Pasiteiravus, ar būtų galima pasikonsultuoti individualiai, specialistė pasakė, kad dažniausiai pacientai nenori konsultuotis individualiai, todėl ji ir siūlo dalyvauti paskaitoje, tačiau paskyrė individualią konsultaciją. Sutartu laiku atvykus į konsultaciją, psichologė maloniai pasiūlė prisėsti ant kabinete esančių kėdžių (tokių pat, kurios stovėjo ir purvo terapijos kabinete). Užsiminus specialistei, kad po klubo sąnario operacijos negalima sėstis ant žemos kėdės, moteris sutriko, nes kitokių kėdžių kabinete nebuvo. Konsultacija vyko psichologei sėdint, o pacientei stovint atsirėmus į palangę.
Antroji autorė apie “paskirtas“ psichologo konsultacijas sužinojo tik iš išrašo, gauto reabilitacijos pabaigoje.
Muzikos terapija.
Muzikos terapijoje teko dalyvauti tik kartą, nes patalpoje buvo tik minkšti krėslai ir viena lova su išgulėta, niekuo neuždengta pagalve (aišku, ji nebuvo ir dezinfekuojama). Teko pagulėti toje lovoje, tačiau ekrane rodomo vaizdo nesimatė, nes jį užstojo priešais stovintys foteliai.
Pasiūlymas: įrengti muzikos terapijai skirtas patalpas ir pritaikyti jas pagal pacientų poreikius, nes tai - ne kino teatras.
Antro aukšto koridoriuje ties psichologo, masažisto bei muzikos terapijos kabinetus stovi naujos kėdės, tačiau ant jų negali prisėsti asmenys po ortopedinių operacijų, nes kėdės skirtos sveikiems žmonėms.
Pasiūlymas: pastatyti ir kėdžių, pritaikytų ortopediniams pacientams.
Masažas.
Apsilankius masažo kabinete (jų yra keli), jaunutė masažistė nustebo, kad asmuo po klubo sąnario operacijos negali atsigulti ant pilvo. Ji stengėsi surasti vietą, kur pacientas galėtų atsisėsti, tačiau rado tik paaukštintą kėdę (panaši į baro kėdę su atlošu, tokią pat, kokios stovi valgykloje), ant kurios atsisėdus pacientei, nugaros masažą atlikti trukdė kėdės atlošas. Reikėjo surasti kojai tokią padėtį, kad koja neišsisuktų ir masažistė galėtų pasiekti nugarą. Masažas buvo šiek tiek „per kančias“, nes reikėjo sėdėti persisukus. Lygiai tokia pat situacija buvo ir kituose masažo kabinetuose. Masažams skirtų kabinetų baldai buvo seni ir susidėvėję, absoliučiai nepritaikyti asmenims po ortopedinės operacijos (žr. nuotrauką Nr. 12).
Pasiūlymas: atnaujinti masažo kabinetus, įsigyti įrangą, tinkančią atlikti kokybišką masažo procedūrą ir pacientams po klubo sąnario operacijos.
Sanatorijos aplinka.
Sanatorijos hole šalia registratūros (matyti ir visose reklaminėse nuotraukose) stovi du - kavos ir gėrimų - automatai. Holą puošia dvi odinės minkštos sofos bei minkšti krėslai, stovi gražus žemas stalelis. Deja ant jų prisėsti gali tik atvykę „komerciniai“ poilsiautojai, o į reabilitaciją atvykę pacientai neturi ant ko atsisėsti. Susidaro įspūdis, kad viskas tik dėl įvaizdžio, tačiau niekas nepritaikyta ortopediniams pacientams, kuriems teikiamos reabilitacijos paslaugos. Teko prisitaikyti: kas rytą atsinešti indą su dangteliu, remiantis nugara į automatą, susipilti kavą ir neštis ją per visą sanatoriją į savo kambarį.
Pasiūlymas. Įrengti kavinukę (kodėl neveikia Centro puslapyje reklamuojama kavinė?), kurioje galima būtų nusipirkti kavos, deserto, vaisių, sulčių arba bent jau šalia automatų įrengti erdvę su stalais ir kėdėmis, skirtą ortopediniams pacientams.
Po klubo sąnario operacijos rekomenduojama kiek galima daugiau vaikščioti. Aplinka aplink sanatoriją yra išpuoselėta, daug skulptūrų, šalia jūra, tačiau pavargus bevaikštant nėra nei vieno suolelio, skirto asmenims po klubo sąnario operacijos prisėsti, mat suoleliai yra skirti tik sveikiems žmonėms.
Pasiūlymas: pastatyti daugiau suolelių ir kai kuriuos iš jų tiesiog paaukštinti.
Pastaba: tiek reabilitacijos, tiek apsaugos nuo viruso priemonės turėtų būti ne „fasadinės“ o tikros - pavyzdys - Priėmimo centre gauta apsaugos kaukė iš... popieriaus (žr. nuotrauką Nr. 13).
Personalas.
Kaip jau rašyta ankstesniame straipsnyje, personalas, nors jo akivaizdžiai trūksta, stengiasi ir dirba nuoširdžiai. Keista, kad vadovybė, užuot paskatinusi ir motyvavusi, dėl bet kurių klientų/pacientų nusiskundimų paprastai apkaltina personalą. Kaip sakė viena darbuotoja, joms prisakyta „kuo plačiau šypsotųsi, kad šypsena pridengtų nesklandumus, o jei jie pastebimi, vadinasi, šypsena buvo nepakankamai plati“.
Kaip jau supratote, į pavadinimą-klausimą ar verta reabilituotis „Energetike“, kol kas mūsų atsakymas būtų „NE“.
Su viltimi, kad teigiamų poslinkių bus
abiejų pacienčių vardu
Albina
P.S. Kadangi „Energetikas“ į pastabas/paklausimus arba nereaguoja arba aptakiai atsako, kad „apgailestauja“, oficialų paklausimą išsiuntėme ne tik Centrui, bet ir susijusioms institucijoms. Tikimės, kad bent kuri iš jų teiksis atsakyti/paaiškinti.
P.P.S. Deja, telpa tik trys nuotraukos.
Gerb. Albina,

Visų pirma, norime padėkoti už išsakytas pastabas bei rekomendacijas. Apgailestaujame, kad ši informacija nebuvo pateikta tuo metu, kai Jūs gydėtės mūsų centre ir neturėjome galimybių kai kurių klausimų išspręsti nedelsdami.

Mūsų reabilitacijos centras yra gydymo įstaiga, kurios paslaugoms, gydymo, poilsio bei kitai įrangai, maitinimui taikomi teisės aktų tvarka nustatyti reikalavimai. Gydomųjų procedūrų skaičius yra numatytas LR Sveikatos ministro įsakyme, kuriuo vadovaujasi visos sanatorijos. Įsakyme numatytas konkretus procedūrų skaičius, kuris priklausomo nuo susirgimo profilio bei paskirtos reabilitacijos lovadienių kiekio. Gydymo planas sudaromas individualiai gydytojo reabilitologo, pacientui atvykus į sanatoriją- reabilitologas sudaro individualią reabilitacijos programą, pagal ligos profilį, lovadienių skaičių.
Individualios mankštos pagal LR Sveikatos apsaugos ministro 2015-07-24 įsakymą „Dėl medicininės reabilitacijos įstaigų (padalinių) veiklos specialiųjų reikalavimo aprašo patvirtinimas“ V- 889 trunka 30 min. Sveikatos centre individualios mankštos dažniausiai skiriamos judamojo- atramos aparato profilio pacientams. Mankšta skiriama vieną kartą dienoje, esant poreikiui du kartus dienoje.
Grupiniai užsiėmimai vyksta 2 kartus dienoje. Įstaigos personalas yra kompetetingas teikti paslaugas po judamojo-atramos aparato susirgimų.

Gydymo įstaigos vertinimas ir akreditacija teikti apgyvendinimo ir gydymo paslaugas atliekamas periodiškai atsakingų valstybės institucijų. Atsižvelgiant į šių patikrinimų metu gautas rekomendacijas, nuolat atliekami reikiami pakeitimai bei patobulinimai.

Kineziterapijos salėse pastatyti ir naudojami ortopediniai dviračiai, įsigyti prieš metus laiko. Fizioterapijos kabinete įranga atitinkanti techninius reikalavimus, veikianti, 2019 metais įsigyti ir naudojami kintamosios kompresijos aparatai, RES aparatai. Masažo kabinetai 2019 metais atnaujinti pagal higienos reikalavimus, pakeistos kušetės. Prie kabinetų pastatytos ortopedinės kėdės. Nuolat yra atnaujinamas ir papildomas inventorius.

Visuose kabinetuose yra atliekama dezinfekcija pagal patvirtintą higienos planą. Po kiekvieno paciento yra dezinfekuojamos kušetės, stalai, kėdės, priemonės. Dezinfekcija atliekama laike tarp procedūrų (pacientui išėjus, prieš ateinant kitam pacientui). Patalpų valymas ir dezinfekcija atliekama pagal patvirtintą įstaigoje planą. Įvykus gedimui, ar klientui pastebėjus iš karto reaguojama, siekiant pašalinti gedimą ar trūkumus tą pačią dieną.

Vasaros metu, kai gydymo įstaigoje apsilanko didžiausias kiekis pacientų, tiek įranga, tiek baldai bei kitos priemonės sudėvimi greičiau, naudojant dažnesnį dezinfekavimą. Siekiant užtikrinti pacientų saugumą bei patogumą, nuolat atliekama priežiūra, užtikrinamas gydymo bei poilsio įrangos atitikimas reikalavimams. Esame labai dėkingi, kai pacientai, pastebėję trūkumus, informuoja centro darbuotojus ir, esant tokiems atvejams, gydymo įstaigos administracijos ar priežiūros skyrių darbuotojai reaguoja kiek įmanoma operatyviau. Atsižvelgiant į skirtingus poreikius, ieškomi individualūs sprendimai. Žinoma, pasitaiko ir žmogiškųjų klaidų, tačiau stengiamės kiek įmanoma greičiau jas išspręsti.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad per pandemiją buvo patvirtinti nauji atstumo laikymosi ir pacientų priežiūros reikalavimai, kurie gali sukelti tam tikrų nepatogumų tiek pacientams, tiek gydytojams ar personalui. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką dėl atstumų laikymosi maitinimosi įstaigose: maitinimo padalinyje yra ribojami pacientų srautai (sumažintas kėdžių ir stalų skaičius, išlaikant atstumus, sužymėti atstumai, iškabinta aktuali informacija). Maitinimui skiriamas laikas 1val. 30 min.- yra pakankamas visų klientų aptarnavimui. Maitinimas taip pat teikiamas į kambarius, klientams pageidaujant. Maitinimo padalinyje, aukšti stalai skirti pacientams po stuburo operacijų, nes jie negali sėdėti. Šie stalai nėra skirti sėdintiems. Paaukštintos kėdės yra skirtos prie žemesnių stalų.

Mūsų reabilitacijos centre visi darbuotojai stengiasi ne tik suteikti būtinas paslaugas, bet ir atsižvelgti į kiekvieno paciento prašymus bei užtikrinti geriausią gydymo bei reabilitacijos rezultatą.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
MEGA INVEST
Viešbutis „Amsterdam Plaza“

Adresas: Vytauto g. 79, LT-00134 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; spa centrai.
Prabangus butiko tipo 5* viešbutis „Amsterdam Plaza“ įsikūręs pačiame Palangos centre. Viešbutyje yra 29 erdvūs numeriai – nuo standartinės iki karališkųjų apartamentų klasės. Jaukus, išskirtinio interjero 60 vietų restoranas laukia apsilankant pusryčių, dienos pietų ar gurmaniškų vakarienių. Vasaros lauko terasa...
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur
Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur 06-21 20:21
Vyriausybė trečiadienį skyrė dar 810.000 Eur sumokėti advokatams už valstybės bylinėjimąsi su Prancūzijos energetikos bendrove "Veolia".
HSBC iš mažmeninio banko Prancūzijoje pardavimo gali patirti 3 mlrd. USD nuostolių 06-21 19:11
Didžiosios Britanijos bankas "HSBC Holdings" iš mažmeninės bankininkystės paslaugas teikiančio padalinio Prancūzijoje pardavimo gali patirti apie 3 mlrd. USD nuostolių.
JAV, JK ir Kanada įvedė su ES suderintas sankcijas dešimtims Baltarusijos pareigūnų 06-21 18:59
JAV, Jungtinė Karalystė ir Kanada pirmadienį paskelbė naujų prieš Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos autoritarinį režimą nukreiptų sankcijų dešimtims pareigūnų, suderinusios jas su...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%