Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sveikatos centras Energetikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sveikatos centras "Energetikas"

Atsiliepimai apie Sveikatos centras "Energetikas", UAB

SPA Centras „Amber Palace“

Parašyk savo nuomonę apie Sveikatos centras "Energetikas", UAB

Su vyru isigijome 6 dienų sanatorinį gydymą Energetiko sveikatos centre nuo 2022.06.13 iki2022.06.19 d. Nuo pirmųjų žingsnių registratūroje, kur greitai ir aiškiai gavome informaciją dėl apgývendinimo ir reabilitacijos sąlýgų, jautėme pagarbą ir rūpestį. Gydytojo reabilitologo S.Milvýdo dėka reabilitacijos programa visiskai atitiko mūsų poreikius ir lūkesčius. Norim padėkoti kinezeterapijos ir gydomųjų vonių, procedūrų personalui. Jie labai daug ir kantriai dirba. Masažistai Rytis ir Mindaugas auksinių rankų vaikinukai, labai mandagūs, paslaugūs, rūpestingi, visada su šypsena, atlieka aukštos kokybės masažą. Dėkojam ir kavinės Gintaras visam personalui už skanų maistą, taip pat kambarių tvarkytojoms. Labai visiems ačiū!
Buvau prieš 3 metus, atsiminimai slogūs. Procedūrų mažai, o ir tų pačių reikėjo eilėse laukti. Kambariai maži, maistas prastas. Žiūriu, per tiek laiko niekas nepasikeitė
2022-06-15 16:14:13
Dalia Ona Valčiukienė 2022-06-11 12:45:57
Po stuburo operacijos, gegužės 23 dieną atvykau į Šventosios Energetikas reabilitacijos centrą. Esu labai dėkinga gydytojui R. Janoniui už rūpestingą ir kruopštų gydymą, paskirtas procedūras, taip pat esu labai dėkinga 14, 16 ir 18 kabineto vedėjams už maloniai atliktas procedūras. Taip pat esu dėkinga visam medicinos personalui už suteiktas paslaugas, gerą maitinimą. Nuoširdus Ačiū visiems.
Miela Dalia Ona,

Mes taip pat tariame Jums didelį AČIŪ, kad buvote su mumis, kad savo gera nuotaika džiuginote mus.
Dalia Ona Valčiukienė
2022-06-11 12:45:57
2022-05-31 08:41:53 IP 2cfq7l93
Danutė 2022-05-28 20:11:17
Danutė iš Anykščių 2022 03 29_2022 04 28 Po ligos atvykau į Šventąją SC "Energetiką" Labai esu dėkinga už malonų priėmimą ir dėmesį. Didelis ačiū gyd. R.Janoniui už paskirtas procedūras ir gydymą, už malonų bendravimą slaugytojai S.Juškienei. Didelį, didelį ačiū tariu jaunimo komandai, tai tikri gerumo žiburiukai, kurie negailėdami savęs maloniai bendrauja su pacientais, daro viską, kad ligonis būtų patenkintas.Ypač didelis ačiū kineziterapeutui Ryčiui, kuriuo galėjau pasikliauti visur ir visada. Nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu Edgarui, Edvardui, Deimantei, Karolinai. Linkiu Jums stiprybės ir kantrybės! Tikiuosi, kad darbdaviai deramai įvertina brangina savo jaunimą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui!
Gerb. Danutė,
Džiugu girdėti, kad mūsų pastangos suteikti pačias geriausias paslaugas yra taip puikiai įvertinamos.
Dauguma mūsų svečių išvyksta labai patenkinti mūsų aptarnavimo kokybe bei puikiu personalo darbu.
Todėl jau daug metų iš eilės sugrįžta tie patys klientai, kurie mūsų centre jaučiasi lyg namuose.
2022-04-30 16:09:08 IP 2cfq7l93
SIMONA 2022-04-26 21:18:53
Tėvams padarėme dovaną-nupirkome kuponą nakčiai su vakariene ir pusryčiais. Tėvai labai nusivylė maistu, jis buvo visiškai šaltas, nors atėjo pačioje vakarienės ir pusryčių pradžioje. Mini baras nepapildytas ir t t. Daugiau negrįš nei tėvai, nevažiuosime ir mes ir nerekomenduojame niekam.
Miela Simona,
Apgailestaujame, kad teko Jūsų tėveliams patirti tam tikrų nepatogumų. Tačiau norime patikinti, kad kiekvienas centro darbuotojas labai stengiasi, kad apsilankiusiųjų viešnagė būtų maloni ir įsimintina. Labai gaila, kad visi pastebėjimai nebuvo išsakyti viešnagės metu. Mielai viską būtume išsprendę.
2022-04-30 15:56:47 IP 2cfq7l93
Viešnia 2022-04-26 10:02:44
Labai prastai. Personalas be kompetencijos, kambariai nešvarūs, lovos purvinos. Maisto susistovėjęs kvapas vos įžengus į vidų. Jis visur ir kambariuose, ir koridoriuose. Maistas labai neskanus. Gailimės, kad atvykime, daugiau niekuomet ir Jums nesiūlome. Susigadinsite ne tik nuotaiką, bet ir savaitgalį
Ačiū Jums už skirtą laiką ir išsakytus pastebėjimus. Mus labai nemaloniai nustebino Jūsų išsakytos pastabos. Mielai su Jumis pabendrautume, jei dar esate mūsų centre, ir plačiau viską aptartume. Kiekvienas svečias mums yra brangus ir norime, kad iš mūsų centro išsivežtų tik gerus atsiminimus ir puikią nuotaiką.
2022-04-30 15:42:06 IP 2cfq7l93
Klientė 2022-04-03 22:37:29
Išleidau rugpjūčio mėnesį savo vaiką į šią stovyklą dėl labai garsios ir vaizdingos reklamos. Likome labai nepatenkinti. O šiais metais ir vėl matome šios stovyklos reklamą. Pirma stovykla, kur vaikas paprašė pasiimti namo ir kuo greičiau. Stovyklos programa labai skurdi, vaikų niekas sudominti nebandė. Kiekvieną dieną tą pati programa: jūra, keli žaidimai, šokis ir diskoteka. Pažadėto baseino arba ekskursijos irgi nebuvo. Jau galima būtų ir suremontuoti vaikų stovyklos kambarius, nes vaikai gyvena labai blogomis sąlygomis, visur laksto vorai ir pelėsis. Maistu vaikai nesiskundė, bet pačių porcijų dydis buvo labai mažas. Buvo siūloma pirkti jų sanatorijos parduotuvėje, kur kainos didelės. Tai dar vienas stovyklos verslas. Niekas šio fakto neminėjo, jog vaikus prižiūrės nepilnamečiai! Po ketvirtos dienos sūnus skambino pavargęs ir sakė, kad niekas nieko nemoka, vadovai neturi jokių žinių apie vaikų ugdymą. Teko išsiprašyti iš darbo ir važiuoti 200km. pasiimti savo vaiką ir draugų vaiką taip pat!!! Vaikas po šios stovyklos padarė išvadą kad jau geriau niekur daugiau nevažiuos. Negadinkit savo vaikams atostogų. Pinigai pagal sutarties sąlygas grąžinti taip pat nebuvo.
Ačiū Jums už išsakytą nuomonę.
Mūsų stovykla įsikūrusi gražiausioje Lietuvos pajūrio vietoje, ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio.Čia kambariuose girdisi jūros ošimas. Natūralu, kad pasitaiko ir vorų ir smėlio, visur aplink pušynas ir sveikatą stiprinanti aplinka.Visi vadovai ir savanoriai baigia specialius mokymus, nes mūsų stovykla skirta ne poilsiui, o fiziniam aktyvumui stiprinti, vaikų socialinėm emocinėm kompetensijom ugdyti. Vaikai kasmet sugrįžta į mūsų stovyklą, o užaugę nori būti savanoriais ar vadovais.
Maitinimas mūsų stovykloje švediško stalo principu renkantis iš 3 patiekalų, dedantis kiek nori. Visi džiaugiasi skaniu, sočiu maistu.
Siūlome ir stovyklą už atitinkamą kainą, viešbutyje, kur visi patogumai kambaryje, internetas ir t.t. Tai labiau tinka alergiškiems ar su kitais sveikatos sutrikimais vaikučiams. Galima pasirinkti.
2022-04-30 15:37:44 IP 2cfq7l93
Birutė 2022-03-27 19:04:59
Birutė
Po ligoninėje atliktos operacijos su vyru atvykome reabilitacijai į Šventąją SC "Energetiką". Labai maloniai nustebino jaunas, puikus kolektyvas. Neįtikėtina, kur suradote tiek gerų, paslaugių, visada besišypsančių vaikinų ir merginų. Prisiminus šiuos puikius žmones, apima džiaugsmas, kad turime tiek nuostabaus jaunimo.
Norėčiau atskirai padėkoti masažuotojui Evaldui Bertašiui, vaikinui su auksinėmis rankomis. Jo darbo įrankis yra jo rankos ir jis pats. Jis žino labai daug masažo elementų, domisi savo darbu ir ligoniams atiduoda viską, netausodamas savęs. Nemanau, kad atsirastų kad ir kosmiškai brangus prietaisas, galintis pakeisti šio specialisto rankas. Tikiuosi, kad darbdaviai deramai įvertina ir brangina savo jaunimą.
Sėkmės visam Jūsų kolektyvui!
Miela Birute,
Ačiū už Jūsų gražius žodžius, skirtus mūsų centro darbuotojams. Būtinai ir mes padėkosime savo darbuotojams už Jų puikų darbą ir dėmesį mūsų svečiams.
Birutė
Sėkmės visam Jūsų kolektyvui!
2022-03-06 13:20:20 IP 2jucagqq
Loreta 2022-03-03 11:07:49
Labai esu dėkinga už malonų aptarnavimą ir dėmesį iš viso personalo. Įpatingai norėčiau pareikšti savo dėkingumą knizeterapiautui Mindaugui Kirkilui, masažuotojui Evaldui Bertašiui. Dėkoju administracijai, virėjams, slaugytojoms, gydytojams. Linkiu stiprybės ir kantrybės.
Dėkojame Jums, p. Loreta, už Jūsų padėkas mūsų medicinos specialistams bei kitiems įmonės darbuotojams. Linkime Jums stiprios sveikatos ir sėkmės. Visada esate laukiama mūsų centre.
2022-03-06 13:13:01 IP 2jucagqq
Marina 2022-02-25 16:37:42
Patiko ir vieta, ir maistas, ir procedūros. Ypač rekomenduoju masažuotoją Evaldą, kuris ne tik profesionaliai masažuoja, bet yra neabejingas žmogus ir atsižvelgia į individualią situaciją, siekiant kuo geresnio rezultato. Tai retinybė.
Miela Marina,
Smagu girdėti Jūsų puikius atsiliepimus apie Sveikatos centrą „Energetikas". Laukiame Jūsų sugrįžtant, kad galėtumėte sustiprinti savo sveikatą, pailsėti ir pasidžiaugti mūsų teikiamomis paslaugomis bei puikiais mūsų specialistais.
2022-03-06 12:39:57 IP 2jucagqq
Gediminas 2022-02-24 16:28:44
Labai patiko masažas nugaros pas jauną vyrą Evalda, labai geras sausas povandeninis masažas, o šeip trūksta šilumos patalpose, reikia atsinaujinti kambarius, maistas patiko, personalas draugiškas, iš 5 vertinciau 3
Esame dėkingi už Jūsų apsilankymą mūsų centre ir skirtą laiką atsiliepimui.
Malonu girdėti, kad patiko mūsų centre atliekamos procedūros, maistas bei draugiškas personalas.
Mes stengiamės, kad kiekvienas svečias liktų patenkintas mūsų aptarnavimo kokybe bei paslaugomis, todėl kiekvienais metais didelis dėmesys yra skiriamas naujų medicininių priemonių įsigijimui bei patalpų atnaujinimui.
2022-03-06 12:28:44 IP 2jucagqq
Violeta 2022-02-21 16:07:19
Malonus, kokybiškas aptarnavimas SPA Amber Palace. Ačiū E. Bertašiui už kokybiškai, profesionaliai atliktą masažą. Maistas puikus. Tik esamam žmonių skaičiui per mažos pirčių ir baseino erdvės.
Esame dėkingi, p. Violeta, kad apsilankėte mūsų SPA „ Amber palace", kuriame, kaip pastebėjote, teikiamos profesionalios, kokybiškos paslaugos. Labai tikimės, kad dar ne kartą apsilankysite pas mus. Atsižvelgiant į pastebėjimus, baseino ir pirčių komplekso laikas yra pailgintas, ir taip užtikrinamas apsilankiusių svečių patogumas.
2022-03-06 12:13:23 IP 2jucagqq
Valdas 2022-02-14 15:38:20
Aciu uz geras proceduras Erikai☺️ uz manksta Ryciui ir visam kitam kolektyvui. Seip viskas neblogai tik su maistu galetu pasistenkti. Is po operacijos stuburo buvau 20 dienu.
Gerb. Valdai,
Ačiū, kad išsakėte savo pastebėjimus. Būtinai ir mes padėkosime savo specialistams už Jų puikų darbą.
Maitinimo skyriuje nuolat vyksta naujų patiekalų įvedimas į gamybą, analizuojami svečių lūkesčiai, ir tai yra nuolatinis procesas dėl paslaugų gerinimo.
2022-03-06 12:09:44 IP 2jucagqq
Alma 2022-01-31 15:45:20
Ačiū už malonų aptarnavimą ir įsiklausymą į kliento poreikius SPA centre “Amber Palace”. Pati didžiausia padėka Jūsų darbuotojui Evaldui už profesionalius masažus. Rekomenduoju.
Ačiū Jums, p. Alma, kad apsilankėte SPA „Amber palace" ir išbandėte mūsų teikiamas paslaugas. Labai tikimės sulaukti Jūsų dar ne kartą mūsų moderniame SPA, kuriame teikiame ne tik įvairiausias SPA procedūras, bet ir apgyvendinimą su baseino-pirčių kompleksu.
2022-03-06 11:33:04 IP 2jucagqq
Genovaitė 2022-01-19 14:21:26
Po stuburo traumos beveik mėnesį vėl (jau ketvirtą kartą čia) praleidau SC "Energetikas". Šį kartą buvau maloniai šokiruota nuostabia jaunimo komanda: Juste, Mindaugu, Ryčiu, Deimante, Ernesta. 40 metų dirbu su jaunimu, bet tokių šaunių jaunuolių branduolio sutikti neteko - darbštūs, profesionalūs, maloniai ir rūpestingai bendraujantys su pacientais, jiems pagelbstintys, paslaugūs, darantys viską, kad ligonis būtų patenkintas, tarpusavyje padedantys vieni kitiems, kaip gerumo žiburiukai, vien dėl kurių norėjosi būti čia...- patys geriausi apibūdinimai ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai jiems: Justei, Mindaugui, Ryčiui, Deimantei, Ernestai, tvarkytojai Loretai. Linkiu SC administracijai gyvuoti ir mylėti, saugoti tokius jaunus darbuotojus, didžiuotis jais, nes būtent jie garsina "Energetiką".
Miela Genovaite,
Jūsų nuoširdus atvirumas mus labai sujaudino. Mes kartu su Jumis labai džiaugiamės mūsų vieningu kolektyvu ir puikiais specialistais. Kiekvienam iš mūsų yra malonu matyti sveikatos centre apsilankiusių svečių šypsenas, girdėti padėkas, nes tai ir yra pats geriausias mūsų visų pastangų įvertinimas.
Kuo geriausios Jums kloties!
2022-03-06 11:22:33 IP 2jucagqq
Rolandas 2022-01-18 13:08:31
Širdingai dėkoju masažuotojui Evaldui B, gerai išminkė ????. Labai komunikabilus. Rekomenduoju.
Dėkojame, kad apsilankėte mūsų centre. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra tikras savo srities profesionalas ir kiekvienam yra labai svarbu suteikti svečiui pačias geriausias paslaugas.
2022-03-06 11:15:45 IP 2jucagqq
Sigitas 2022-01-16 23:19:44
Sveikatos centre "Energetikas" praleidau 22 dienas rebilitacijoje po stuburo operacijos. Pastatas ir patalpos renovuotos, aplika puiki, labai geros medicininės lovos (reguliuojamas aukštis ir kt.). Personalas malonus, paslaugus, pasirengęs pagelbėti. Procedūros atliekamos gerai, laikantis numatyto grafiko. Išskirtinis dėkui kineziterapeutei bei masažuotojui Evaldui B. už profesionalų darbą.
Dėkojame, p. Sigitai, už skirtą laiką pateikiant savo įvertinimą apie mūsų teikiamas paslaugas. Kiekvieną kartą labai malonu išgirsti vis geresnius atsiliepimus apie mūsų centrą. Tai yra didžiausias įvertinimas ir supratimas, kad visa mūsų darbuotojų komanda dirba teisinga linkme, kad klientams būtų užtikrintos pačios geriausios sąlygos ir pati aukščiausia aptarnavimo kokybė.
UAB Sveikatos centras „Energetikas"
Dar uzmirsau pamineti Mindauga geras specelistas. Smagu tai kad jura netoli aplinka grazei sutvarkyta. Beto galetu but daugiau pramogu ???? pvz kavine dirbtu ar kazkas panasaus.
2022-01-13 11:39:38 IP 2cfq7l93
Janina 2022-01-05 00:05:22
Personalas malonus, kambariai tvarkingi, aplinka jauki, specialistai puikūs.
Labai dejoku puikiam masažuotojui Evaldui už kokybiškai atlikta darba :)
Gerb. Janina,
Dėkojame, kad skyrėte mums savo brangaus laiko ir puikiai įvertinote mūsų teikiamas paslaugas ir dirbančius specialistus.
Būtinai padėkosime ir mes masažuotojui už jo puikų darbą.
Gerų Jums metų!
UAB Sveikatos centras „Energetikas"
Personalas malonus, kambariai tvarkingi, aplinka jauki, specialistai puikūs.
Labai dejoku puikiam masažuotojui Evaldui už kokybiškai atlikta darba :)
2022-01-01 13:54:01 IP 2cfq7l93
Jolanta 2021-12-29 10:37:16
Mano mama ką tik grįžo iš sanatorijos ir nori perduoti linkėjimus visam personalui, ypatingai kineziterapeutams ir medikams, kurie padare tikrus stebuklus sveikatai. Taip pat mama dėkinga ir maitinimo skyriui už skanų ir kokybišką maistą.
Miela Jolanta,
Džiaugiamės kartu su Jumis dėl pagerėjusios Jūsų mamos sveikatos. Ačiū, kad puikiai įvertinome mūsų profesionalių specialistų darbą ir kokybiškas mūsų centro paslaugas.
Gražių Jums metų!
Donatas 2021-12-21 17:09:41
Nuostabi aplinka, daug pramogų, geras maistas, puikūs kambariai- tikrai gerai praleistas laikas. Ačiū.
Ačiū, kad apsilankėte mūsų centre, gerb. Donatai.
Puikus mūsų centro įvertinimas - tai stimulas mums judėti į priekį, noras tobulėti ir kiekvieną kartą stebinti svečius.

Modestas Matiukas 2021-12-21 13:59:52
Esu labai patenkintas visos komandos darbu, sukurta puikia, atpalaiduojančia atmosfera. Rūpestis ir dėmesys klientui nuo pat akimirkos, kai įžengi pro duris. Personalas tikrai malonus ir vertas pagyrimų, kambariai aukštos klasės. Pusryčiai sotūs ir labai skanūs, belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems!
Gerb. Modestai,

Ačiū už Jūsų apsilankymą mūsų centre. Džiaugiamės kartu su Jumis puikiai praleistu laiku mūsų centre.
Lauksime sugrįžtant dar ne kartą pas mus.

2022-01-01 13:37:40 IP 2cfq7l93
Rita 2021-12-13 10:31:49
Dėkojame SC"Energetikas" kolektyvui, aptarnaujančiam personalui, kineziterapeutams, masažistams ir visiems medicinos darbuotojams, kurie rūpinasi mūsų sveikata ir suteikia galimybę, pasijusti visaverčiam žmogui, sveikstamčiam po ligos.
Esame dėkingos virtuvės darbuotojams už skanų ir kokybišką maistą. Ačiū pagalbinknkams, atnešant ir nunešant padėklus su maistu, žmonėms vaikštantiems su ramentais.
Labai žavi kalėdiniai papuošimai, skambanti muzika, darbuotojų gera nuotaika bei atidumas kiekvienam ligoniui reabilitacijos laiku. Nuoširdus AČIŪ. Rita ir Joana
Gerb. Rita,

Esame labai dėkingi už Jūsų optimizmą, geranoriškumą. Mes didžiuojamės turėdami puikius specialistus, nuoširdžius darbuotojus, kurie džiugina kiekvieną mūsų svečią. Labai džiaugiamės, kad ir Jūs tai įvertinote.

Sniegena 2021-12-03 14:05:02
Š. m. lapkričio mėn. 10 dienų praleidau SC “Energetikas“ ir likau sužavėta Jūsų įstaigos darbuotojų profesionalumu, ypatingu dėmesiu, supančia aplinka, geru maistu. Visur švaru, gražu, tvarkinga, skamba muzika. Dėkinga Jums už sveikatą, energiją ir gerą nuotaiką.
Visiems savo artimiesiems ir pažįstamiems rekomenduosiu rinktis Jūsų sveikatinimo centrą.
Sėkmės ir sveikatos puikiam ir nuoširdžiam SC “Energetikas“ kolektyvui.
Nuoširdžiausi Jums linkėjimai ir padėka už puikų mūsų darbo ir pastangų įvertinimą. Kiekvienas išsakytas geras žodis, tai paskata dar labiau stengtis, kad kiekvieno svečio apsilankymas mūsų centre jam taptų tarsi šventė.

Daina 2021-11-19 14:04:32
Labai patenkinta likau ir maloniai nustebinta SC Energetiko procedūromis, puikiu ir atsidavusiu savo darbui personalu. Visur gražu, švaru, jauku, groja muzika...
Gerb. Daina,

Dėkojame už Jūsų apsilankymą mūsų centre ir gražius žodžius. Lauksime sugrįžtant!

Modestas Matiukas
2021-12-21 13:59:52 IP 2e7r3t7f
Sėkmės ir sveikatos puikiam ir nuoširdžiam SC “Energetikas“ kolektyvui.
Vygentas 2021-10-04 13:19:09
Vasaros paskutinėmis dienomis teko galimybė savaitę laiko atostogauti šiame poilsio ir reabilitacijos komplekse.

Labai nudžiugino išties aukšto lygio aptaravimas - nuo registratūros iki padavėjų (ypač atsižvelgiant į KOVID situaciją kuomet ir išlaikyti gerą aptarnavimo kokybę ir saugumą nėra lengvas uždavinys).

Maloniai nustebimo atidumas klientui, kaip labai iliustratyvus to pavyzdys, kuomet mažamečiam sūnui pasiūlytas papildomi kitokie nei meniu esantys patiekalai, tai atrodė išties labai maloniai o ir bendravimas su vaiku tikrai buvo labai šiltas.

Džiugino tvarkingi ir modernūs kambariai neperkrauni nereikalingai atributais. Galimybė pusryčiauti terasoje, girdint jūros ošimą bei jaučiant jūros gaivą leidžia pajausti tikrų atostogų džiaugsmą (tai visai kitoks patyrimas nei būnant pvz. prie Viduržemio ar Juodosios jūros).

Gražiai sutvarkytas eksterjeras, ranka pasiekiama jūra, ramybė (žmonių nebuvo daug), o taip pat per tiltelį pasiekiamas Šventosios miestelio centras leidžia kiekvienam šeimos nariui individualiai pasirinkti pagal jo asmeninius poreikius.

Ačiū už Jūsų pastangas!
Dėkojame, p. Vygentai, už Jūsų skirtą laiką ir išsakytą nuoširdų atsiliepimą apie savo patirtį mūsų centre. Džiaugiamės kartu su Jumis, kad išvykdamas iš mūsų centro išsivežėte tik malonius prisiminimus.
Laukiame atvykstant Jūsų dar ne kartą į mūsų poilsio ir ramybės oazę.
Janina 2021-09-21 13:36:40
Ačiū už puikias procedūras, be je yra naujovių: Dorsenvalio šukos, lazeris, sausas povandeninis masažas, viską išbandžiau, pagerėjo sveikata. Mylintys savo darbą ir draugiški kineziterapuetai Mindaugas ir Erika, profesionali ir dėmesinga administratorė Gražina. Iki jūros tik keletas žingsnių, gražiai tvarkoma aplinka. Sugrįšiu dar ne kartą. Labai ačiū centro vadovams ir administracijai!
Visiems darbuotojams kuo geriausios sveikatos ir sėkmės darbuose.
Janina
Miela Janina,
Jūsų pozityvumas ir padėkos mūsų centrui ir darbuotojams skatina mus dar labiau stengtis, kad kiekvienas mūsų svečias išvyktų pilnas gerų emocijų ir stiprybės. Dėkojame Jums.
Gintautas 2021-09-17 10:29:04
Dėkoju „Energetiko“ kolektyvui už gerą aptarnavimą.
Ačiū, visur suspėjančiai, Gražinai už skirtą dėmesį.
Ačiū masažo specialistei Irenai.
Ačiū vairuotojui ir pagalbininkui, nuoširdžirdžam Justinui.

Gintautas
Gerb. Gintautai,
Dėkojame už Jūsų išreikštas padėkas mūsų centro darbuotojams.
Labai malonu, kad mūsų centre patyrėte puikių emocijų. Lauksime sugrįžtant.

Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
2022 m. viešbutis „Palangos Vėtra“ savo svečius pasitinka atsinaujinęs! Vykdant viešbučio atnaujinimo projektą, orientuotasi į aukščiausios kokybės medžiagų bei stilistikos vienovės besitikinčius svečius. Išlaikant modernios klasikos stiliaus vientisumą atnaujinti viešbučio kambariai, registratūra bei įrengti 7...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%