Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Energetikas, UAB

Atsiliepimai apie Energetikas, UAB

SPA Centras „Amber Palace“

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Energetikas, UAB

Nors ilga laiką vengiau kelionių į Lietuvos pajūrį bei rinkdavausi Lenkijos ar Latvijos miestus, visgi sugebėjau susigundyti trumpu poilsiu. Ir kaip tyčia užlipau ant grėblio vardu „Energetikas“... Savaitgalio orai buvo neblogi, tad nusprendžiau nuvykti į pajūrį. Viešbučius užsakinėju paskutinę minutę, tad gerų kainų nesitikiu, na ir ne kainoje problema. Už kambarį sumokėjau 148 eurus, užsakymo momentu tai buvo normali vidutinė kaina pajūrio regionui. Energetikas buvo pasirinktas dėl geros kainos ir neblogų nuotraukų... Tas ir apgavo... Visos linksmybės prasidėjo nuo įvažiavimo į patį Energetiką. Užsakymus teikiu internetu, tad stengiuosi nieko nespausdinti. Įvažiuojant į teritoriją mus susistabdė apsauginis su klausimu ko čia važiuojame... realiai net pasimečiau išgirdęs tokį klausimą. Nurodžius jog vykstamą Energetiką buvo liepta parodyti užsakymą... pabrėšiu liepta... paaiškinus jog neturiu - liepta skambinti į registratūra... pasiūlius paskambinti pačiam apsauginis tą daryti atsisakė, tiesiog nuėjo fotografuoti mašinos numerių. Kadangi nesijaučiau kažką pažeidęs tiesiog nuvažiavau toliau... Tokiais atvejais normalioje praktikoje, viešbučiai tiesiog įsirengia užtvarus su numerių atpažinimu. Klientui nebūtina žinoti jog kažkas stato mašinas, kad nueitu prie jūros...
Registracija: Atvykus į registratūra darbuotojos teko paieškoti. Darbuotoja maloniai išsprendė registracijos klausimus, davė raktus, paaiškino kaip rasti kambarį bei atsiprašė už apsauginio sutikimą. Ko gero vienintelė vieta kuri atitinka nuotrauka tai registratūra...
Aplinka: Kad pasiekti kambarį teko praeiti kelis ilgus koridorius. Einant koridoriais apima niūrus prisiminimai... Aplinkos kvapai identiški ligoninei. Darbuotojų aprangos kodas tą jausmą dar labiau sustiprina. Šiukšlės tempiamos per grindis maišais... Ko niekada nesuprasiu tai vidiniu įmonės darbuotojų santykių aiškinimosi prie klientų... Įeinant į 4 korpusą pasitiko 2 aptarnaujančios darbuotojos besiaiškinančios savo darbo niuansus. Tikrai neįdomu klausytis kokios jos pavargusios. Priėjus prie kambario durų apėmė liūdnas juokas.... Kambario durys atrakinamos paprastu raktu... durys be jokios garso izoliacijos... Praktikoje puikiai girdėjosi kas vyksta koridoriuje. Jau seniai daugelis apgyvendinimo įstaigų nenaudoja raktų. Klientų saugumas turėtu būti prioritetas. Duryse esančios spynos atsirakina elementariu kinietišku visrakčių komplektu... Tad kambaryje palikti vertingų daiktų kategoriškai nerekomenduoju.
Kambarys: Įėjus į kambarį pasitinka sanatorijos kvapas. Kambarys teoriškai po euroremonto... praktiškai vos pajudinus iškrito rozetė, šviesos jungikliai butaforiniai, spintelių dažai nusitryne, tapetai atsiklijavimo stadijoje, linoleumas banguotas, grindys nešvarios, po kambario durimis esantis tarpas leidžia jausti kas vyksta koridoriuje. Vonios kambarys apart nenubėgančios kriauklės palyginti tvarkingas, bei atitiko rezervavimo sistemoje pateiktas nuotraukas.... kodėl vonios kambarys be vidinio užrakto sunku suprasti... ypač žavi vonios duryse esanti didelė rakto skylute pro kuria viskas puikiai matosi... Patalynė lyg švariai atrodė kol neaptikome neaiškių plaukų kuokštų... Kadangi nesame išrankūs, sukande dantis nusprendėme ilsėtis toliau... Juk ne kambaryje sėdėsime... Tiesa apetitas galutinai dingo kai beieškant rozečių telefonui pasikrauti aptikome neapsakomo baisumo stalo įrankių rinkinį sudėta ant neapsakomo baisumo pjaustymo lentelės...
Kadangi kambarys baisus, sėdėti nesinori, išvykome į Palangą... Paklausėme Katunskytės su Ostapenko, paplaukiojome laiveliu ir pavėlavę grįžome į Energetiką... Pasijutome kaip didžiausi nusikaltėliai, kadangi grįžome po 24:00... Durys pasirodo užrakinimos... Paskambinome į domofoną, atklausėme priekaištų... gavome nurodymus kaip patekti į vidų... Einant per priėmimo skyrių galutinai supratome, kad esame ligoninėje... Nepatenkinta budinti darbuotoja išreiškė nepasitenkinimą dėl sutrukdyto jos ramaus poilsio... Beliko tik jos atsiprašyti...
Pusryčiai: užsakymo sistemoje užsakėme kambarį be pusryčių, tad nelabai galiu skųstis... Bet jeigu jau davė valgyt nepakomentuoti negaliu... Atėję į kavinę pradžioje likome šoke... pilna vaikų... pusryčiams neaiškaus baisumo dešrelės ir duonos riekės... Viska išgelbėjo darbuotoja kuri paaiškino jog patekome ne į tą salę... Pasirodo registratūroje duotos apyrankės turi reikšmę ir su pilka apyranke reikia eiti į Gintaro kavinę... už apyrankių nenešiojimą gresia 60 eurų baudą... baisiai išsigandome... Dėl to registruojanti darbuotoja taip norėjo jas uždėti... Apie maistą: maiste galėtu būti mažiau riebalų... Pusryčių pasirinkimas varganas, bet išgyventi galima. Gilia užuojauta siunčiu sanatorijoje besiilsintiems vaikams. Jeigu kas skaitysite šį komentarą tiesiog įdėkite vaikui valgyti...
Grįžus po pusryčių į kambarį paaiškėjo, kad jis jau pradėtas tvarkyti... šioje vietoje buvo peržengtos visos įmanomos etikos ribos... Normaliame pasaulyje priimta, kad nuo įsiregistravimo iki išvykimo kambariai tvarkomi esant pageidavimui. Į kambarį patenkama esant kliento pageidavimui.... Po tokio nuostabaus aptarnavimo negalėjau neatsižvelgti į atsiliepimų anketą ir prašymą ją užpildyti... Patį geriausia atsiliepimą sudėsiu visur kur galėsiu... ir patalpinsiu į atskirą serverį, kad niekas jo gink dieve neištrintu.
Apibendrinant viską... neperseniausiai už kambarį 5 žvaigždučių viešbutyje Hilton Warszawa susimokėjau 5 eurais pigiau nei Energetike... kokybės nelyginsiu nes palyginti tiesiog neįmanoma. Hilton irgi prie savo pavadinimo gali pridėti prierašą SPA... Vienintelis Energetiko privalumas tai atstumas iki jūros... reali kambario kaina neturėti viršyti 30-50eurų parai... už liukso tipo kambarį kuris aprašytas aukščiau duodu 50-60eurų ir sukandęs dantis parą iškenčių... Visa likusi suma tėra elementarus lietuviškas lupikavimas... karantinas baigėsi noras uždirbti visus pasaulio pinigus niekur nedingo... Ko tikėtis kai personalas vidutiniškai uždirba 500 eurų ant popieriaus? už tokius pinigus tikėtis gero aptarnavimo būtu naivu... Atlyginimą klausimą pabrėžiu nes darbuotojai pakankamai aiškiai davė suprast... kaip mums moka taip ir aptarnaujame... Energetiko administracijos prašyčiau įdėti realias kambarių nuotraukas ir peržiūrėti kainodarą... Tai ką jus pardavėte kaip „Deluxe double suite“ netelpa į sveiko proto rėmus... Health & Wellness Center Energetikas - pavadinimas yra klaidinantis... Tai elementari sanatorija. Sanatorijos aprašyme kliedėti apie tinkamumą verslo klientams... copy paste`inti aprašymus negražu...
Švaru ir tvarkinga, rami aplinka, labai arti paplūdimys. Platus maisto pasirinkimas: švediškas stalas, tikrai skanu. Patogus parkavimas. Aptarnaujantis personalas labai paslaugus. Puikus kainos ir kokybės santykis
Malonus aptarnavimas, puikios gydymo procedūros, labai gražiai sutvarkyta aplinka, žydi nuostabios rožės po langais. Rami aplinka, įdomus akmens skulptūrų parkas pasivaikščiojimui, netgi tarp medžių yra pakabintų hamakų. Maitinimo tipas švediškas stalas, tikrai platus pasirinkimas tiek karštų, tiek šaltų patiekalų, kavos aparatas bei desertai. Yra galimybė išsinuomoti dviratį ir nuvažiuoti puikiu dviračių taku iki Palangos
Rima ir Pranas 2020-01-28 18:12:10
Jau ne pirmą kartą apsilankome „Energetiko“ sveikatingumo centre. Kiekvieną kartą randame atsinaujinimų, visur švaru, tvarkinga, daug gėlių, jauku, malonu gyventi, ilsėtis ir semtis jėgų. Maistas šviežias, skanus, didelis pasirinkimas, atitinkantis net ir išrankiausią skonį. Viskas puiku! Norim padėkoti gydytojai Madzajienei, administratorėms Gražinutei, Rugilei, kineziterapeutams : Ligitai. Dominykai, Dovilei, Gabrielei, Lijanai, Aivarui, Valerijai ir likusioms virtuvės darbuotojoms, bei visam aptarnaujančiam personalui už malonų bendravimą, šypseną, jaukumą, rūpestingumą, paslaugumą, besisemiant sveikatos. Manome, kad vadovai džiaugiasi turėdami tokius šaunius darbuotojus. Visiems linkime stiprios sveikatos, didelės sėkmės, energijos, laimės asmeniniam gyvenime. Didelis AČIŪ visam sveikatingumo centro „Energetikas“ kolektyvui už puikiai praleistą laiką ir gydymą. Mes greitu laiku dar tikrai sugrįšime! ! ! Rekomenduojame visiems apsilankyti.
Laba diena, gerb. Rima ir Pranai,

Ačiū Jums už išsakytus gražius žodžius mūsų sveikatos centrui ir personalui. Mes taip pat džiaugiamės savo puikiais darbuotojais, tik jų darbo ir atsidavimo dėka galime džiuginti savo klientus. Kuo geriausios Jums kloties, stiprios sveikatos ir iki pasimatymo mūsų centre!
Almantas 2020-01-19 21:28:52
Noriu padėkoti Energetiko sanatorijos kolektyvui už puikią atmosferą sanatorijoje. Graži ir švari aplinka, daug akis raminančios žalumos. Maistas šviežiais ir skanus. Naujovė švediškas stalas. Grįžau pasveikęs ir sustiprėjęs.AČIŪ
Laba diena, gerb. Almantai,

Esame dėkingi už Jūsų apsilankymą ir šiltą atsiliepimą. Dėl tokių klientų kaip Jūs visada malonu stengtis ir eiti į priekį. Kuo geriausios Jums kloties ir stiprios sveikatos.
Regina-senjor4 2019-09-01 14:39:50
Džiaugiuosi nauju Energetiko požiūriu į vyresnius žmones. Čia organizavome sveikatos stovyklą senjorams t.y, kad jie kuos ilgiau išliktų sveiki, žvalūs, besidžiaugiantys gyvenimu, kurioje dalyvavo per 100 senjorų.Sveikatos mokyklos programą rengėme patys, bet Energetiko administracija visokiariopai mums talkino: suteikė nuolaidas apsigyvenimui, teikė konsultacijas, pasirūpino nebrangiu ir sveiku maistu senjorams.
Ačiū.
Manau, tęsime rudeninį bendradarbiavimą ir 2020.
Mes džiaugiamės, kad sveikatos stovyklos senjorai liko patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Visi UAB SC „Energetikas“ darbuotojai deda visas pastangas, jog klientai būtų aptarnaujami profesionaliai, operatyviai bei išvyktų sveiki ir džiaugtųsi profesionaliai suteiktomis paslaugomis.
Laukiame Jūsų ir visų Jūsų kolegų atvykstant ir sekančiais metais pas mus pasisemti jėgų ir energijos. Laimingų Jums artėjančių Naujųjų metų!
Ona 2019-12-30 22:26:07
Labai malonus ir mandagus darbuotojai, švarus kambariai ir maistas geras, o procedūros superinės. Daugiau pozityvo juk ligos tik nuo nervų :)
Dėkojame, kad pas mus apsilankėte ir parašėte gražų atsiliepimą. Sėkmingų Jums ateinančių Naujųjų metų! Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Darius 2019-09-17 09:37:50
Praleidome keturias dienas su šeima SPA "Amber Palace". Maitinimas vienas geriausių kokį teko ragauti Lietuvoje. Puiki lokalizacija ir tik 100 metrų iki jūros. Personalas labai paslaugus ir rūpestingas. Aplinką labai paįvairina skulptūrų parkas ir labai netoli beždionių tiltas norint patekti į Šventąją. Baseino temperatūra tinka ir suaugusiems ir vaikams. Masažai žmonai labai patiko. Tikrai verta sugrįšti ir vėl. Ačiū už galimybę ramiai ir sveikai praleisti laisvąlaikį.
Ačiū už Jūsų puikų mūsų naujojo centro SPA Amber palace įvertinimą. Jūs ir Jūsų šeima visada laukiama mūsų centre. Puikios Jums dienos ir gražių akimirkų!
Virgyta Bereta Bagdonienė 2019-09-29 22:01:28
Aš lankiausi sanatorijoje Energetikas nuo 09 23 Iki 09 28 ir likau labai patenkinta. Ypač norėčiau padėkoti kineziterapeutei Elenai Zitikienei, kuri ne tik profesionaliai išmano savo darbą, bet ir sušildo savo draugiškumu ir nuoširdumu. Kuo daugiau tokių pozityvių ir geranoriškų žmonių, suteikiančių visokeriopą pagalbą. Taip pat norėčiau geru žodžiu paminėti masažistę Ligitą Stonkutę bei gydytoją Madzajienę, kurios labai padėjo. Puikus aptarnaujantis personalas ir labai skanus maistas. Visiems rekomenduočiau apsilankyti.
Dėkojame, kad savo poilsiui pasirinkote viešnagę Sveikatos centre, , Energetikas“. Ačiū už Jūsų skirtą laiką ir šiltą atsiliepimą apie mūsų darbuotojus. Mielai Jūsų lauksime atvykstant dar kartą pas mus pasisemti jėgų ir geros nuotaikos.
jolanta 2019-10-09 16:02:52
Antrą kartą gydžiausi ''ENERGETIKO''sanatorijoje.Labai geras aptarnavimas, mandagūs, rūpestingi darbuotojai.Maistas šviežias, skanus, atitinkantis net ir išrankiausią skonį.Grįžau pasveikusi ir pailsėjusi.Nuoširdus AČIŪ visam ''ENERGETIKO'' personalui.
Malonu girdėti, kad pas mus apsilankėte jau antrą kartą. Ačiū už Jūsų padėką ir puikų mūsų personalo įvertinimą. Visi mūsų darbuotojai deda dideles pastangas, kad klientai namo išvyktų laimingi ir norėtų vėl pas mus sugrįžti. Gražios Jums dienos ir laimingų ateinančių metų!
Donatas 2019-11-03 15:02:56
Mano mama gydėsi sanatorijoje " Energetikas". Esu labai patenkintas jos priežiūra.Rūpestingas ir paslaugus personalas padėdavo sėkmingai pasiekti procedūras.Ačiū visam personalui.Rekomenduoju visiems šią sanatoriją.
Gerb. Donatai,
Ačiū Jums už šiltus žodžius. Labai smagu girdėtų, kad Jūsų mama liko patenkinta mūsų teikiamomis paslaugomis. Linkime Jums ir Jūsų mamai smagių artėjančių švenčių ir stiprios sveikatos.
Jevgenij 2019-12-28 21:25:57
Lankiausi su šeima savaitei per Kalėdas. Tiesa pasakius mano lūkesčiai ir realybė skyrėsi kardinaliai. Jeigu apibendrinti ir daug ne leistis į detalės, tai sanatorija turi 3 problemas, kurias reikia spręsti neatidėliotinai:
1. Ventiliacija. Atsiprašau, bet kvapai kaip valgykloje taip ir kambariuose ne nuteikia poilsiui
2. Maistas. Nepakankamai šviežus, neskanus. Teko valgyti šalia esančioje kavinėje (bet už maistą mes sumokėjome)
3. Kambariai. Nepakankamai švarūs, patalinė kvepia nemaloniais kvapais, ne visos lemputes dega, santechnika ne tvarkinga.
Dabar apie gerus dalykus:
Visų pirmą Sanatorija yra labai arti jūros. Kas ką bekalbėtu, bet personalas čia draugiškai nusiteikęs ir paslaugus. Administratorė kuri budėjo per šventas (jauna ilgaplaukė blondinė su akinukais, atleiskit vardo ne pamenu), sprendė visas problemas ir tas, kurias ji ne turėjo spręsti. Administracija turbut supratot apie ką eina kalbą, tai siūlau jai skirti prėmiją, tokius darbuotojus reikia motyvuoti. Dar vienas žmogus, apie kurį liko labai geri įspūdžiai - kinezeterapeute Ligita Turauskaite. Labai gera, maloni ir draugiška mergina. Be to pasidomėjau jos gyvenimo istoriją, galiu tik nusiimti kepurė pieš tokius žmonės, kurie ne tik įveikė savo negalią, bet ir padeda kitiems pasveikti. BRAVO!
Dėkojame, kad skyrėte laiko ir išsakėte savo nuomonę bei pastebėjimus apie mūsų sveikatos centrą.
Labai gaila, kad Jums nepatiko mūsų maistas, nors dauguma mūsų klientų labai patenkinti maitinimo paslaugomis. Kaip pavyzdį galime pakomentuoti 2019-10-09 www.rekvizitai.lt išsakytą p. Jolantos nuomonę:, , Maistas šviežias, skanus, atitinkantis net ir išrankiausią skonį“.
Kiekvienais metais mūsų centre yra vykdomi atsinaujinimo darbai, tame tarpe įdiegta ir nauja ventiliacijos sistema.
Švarai taip pat yra kreipiamas ypatingas dėmesys.
Jūsų atsiliepimą vertiname labai rimtai, todėl dėsime visas pastangas, kad detaliai išsiaiškintumėme šią situaciją.
Jeigu turite daugiau mums klausimų ar pastebėjimų, prašome skambinti mums tel. 8 640 19690 arba rašykite el. p. energetikas@energetikas.lt
Patikiname, kad visi UAB SC „Energetikas“ darbuotojai deda visas pastangas, jog klientai būtų aptarnaujami profesionaliai, operatyviai bei išvyktų sveiki ir džiaugtųsi profesionaliai suteiktomis paslaugomis.
Dabar apie gerus dalykus:
Virgyta Bereta Bagdonienė
2019-09-29 22:01:28 IP 28ma313m
Ačiū.
Manau, tęsime rudeninį bendradarbiavimą ir 2020.
Ką tik grįžau po reabilitacijos iš sveikatingumo centro "Energetikas" ten stiprinau sveikatą po stuburo operacijos. Pirmiausiai norėčiau padėkoti kinezeterapiautei Elena Zitikienė, kurios profesionalumo ir reiklumo dėka labiausiai sustiprėjau. Lenkiuosi prieš jus ir linkiu Jums sveikatos, energijos ir dar daug daug ligonių pastatyti ant kojų. Tokių žmonių reta. Taip pat centre sutikau būsimą gydytoją, gydytojos padėjėją Austėją Svirskytę, jauną paslaugią medikę, kuri sušildo savo gerumu ir atjauta. Nuoširdus dėkui Jums Austėja, geros patirties ir didelės širdies dirbant sunkų, pasiaukojamą darbą.
Noriu pažymėti, kad sveikatingumo centre dirba daug moksleivių ir tai mane džiugina, kad jie nesikrato darbo virtuvėje, dirba valytojomis, nesišalina nuo negalią turinčių žmonių, tad reikia suprasti, jie jauni gal ne nevisai gerai atlieka darbus, bet stengiasi- tai geroji patirtis jaunimui, o mes visi turime į tai žiūrėti atlaidžiai.
Būsiu objektyvi ir pažymėsiu, kad gyvenome kambaryje keturios, nors aiškiai matosi kad kambarys dvivietis. Nieko gerai sutarėme, visos nestokojome geros nuotaikos, tai pragyvenome, kitu atveju per ankštoka. Man po stuburo operacijos aiškiai netiko lova, buvo atnešta faneros gabalas pakietinimui, ją teko išmesti į balkoną, slidinėja gali išgriūti iš lovos ir be to labai pradėjo skaudėti operuotą vietą, todėl turėtų būti tinkamos lovos po tokių operacijų.
Gyvename civilizuotame pasaulyje, todėl interneto prieiga vienoje kolidoriaus vietoje ant raudonos sofutės nėra tinkama ligoniams, tai tik stovyklaujantiems moksleiviams ir vasarotojams. Galėtų būti vienas kabinetas pritaikytas sveikstantiems ligoniams. Trūko kambaryje šaldytuvo, bet kad nebėra jam ir vietos.
Dėl maisto pasakysiu, kad pradžioje viskas kaip ir ok, be
Administracijai aiškiai reikia padirbėti šalinant trūkumus ir stengtis greito aptarnavimo priėmime, nes kol atvykę ligoniai priimami praeina iki 2 val, tai aiškiai vargina.
Puiki vieta šeimos poilsiui!!! Rūpėstingas personalas, geras maitinimas, jūra visai šalia!!! Nuolat čia atvažiuojame ir rekomenduojame kitiems!!! Margarita ir Andžej dėkoja visam personalui. Iki greito susitikimo!!!
Apie asmenį, rašantį, kad teigiamus komentarus rašosi pati įmonė taip pat galima parašyti, kad jis yra konkurentų atstovas. Nes pati du kartus esu buvusi šioje sanatorijoje ir nieko blogo negaliu parašyti, kad reikėtų iš jos bėgti. Sanatorija turi kvalifikuotus specialistus, maisto pasirinkimas yra, lovos patogios išsimiegoti, procedūrų atliekama pakankamai. Sanatorija yra prie jūros, kas yra didelis privalumas. Todėl norisi dar kartą padėkoti administratorei Gražinai, kuri yra kantrybės ir profesionalumo įsikūnijimas, Juditai, kuri puikiai vedė gydomąsias mankštas, masažistei Ligitai ir kitiems specialistams, kurie labai stengėsi padėti, kad sumažėtų stuburo skausmai. Laukiant procedūrų iš keleto moteriškių nuolat girdėdavau komentarus, kad jos buvę daugybėje sanatorijų ir ieškant priekabių, kas čia ne taip šioje sanatorijų. todėl tokių asmenų, kurie nepatenkinti viskuo visada bus, ir jie lakstys iš vienos sanatorijos į kitą. Administracijai ir personalui siūlau labai neimti į širdį, nors ir labai skaudu, kai stengiatės atiduoti visas jėgas, kad tik ligoniui būtų geriau.

Janina
Turėjome 4 -ių dienų atostogas, gyvenome SPA "Amber Palace". Puikiai pailsėjome, iki jūros tik keli žingsniai. Labai graži aplinka: sutvarkyti gėlynai, įdomus skulptūrų parkas, malonus personalas, skanus maistas. Lankėmės baseine, pirtyje. Yra platus pasirinkimas įvairių grožio procedūrų. Tikrai sugrįšime ir vėl. Ačiū administracijai ir visam personalui. Didelės sėkmės ir stiprios sveikatos Jums visiems.
Janina ir Vitalijus
Netikri komentarai
2019-08-28 02:22:17 IP 2e7r44vg
Imone rasosi sau teigiamus komentarus, NEAPSIGAUKIT! BEKIT KUO TOLIAU NUO SIOS SANATORIJOS!
Man teko reabilitacija 18 dienų Jūsų sanatorijoje ir labai likau sužavėta skoninga aplinka, gėlynais ir skulptūromis. Pirmiausia noriu padėkoti gyd.Stasei Madzajienei, gyd.padėjėjai Austėjai Svirskytei už rūpestingą gydymą, masažistui Mindaugui, mankštą pravedusiai kineziterapeutei Inesai, bei fizioterapijos ir hidroterapijos darbuotojoms už profesionaliai atliktas procedūras.Labai didelis AČIŪ. Noriu padėkoti ir vairuotojui Antanui, kuris mus vežė iš Viniaus per Kauną (surinkęs mus ligonius iš po sunkių operacijų). Šis ŽMOGUS galima pasakyti iš didžiosios raidės (apie kiekvieną ligonį apėjo, paklausinėjo ar jis patogiai įsitaisęs...).Labai jam didelis AČIŪ. O kaip nepastebėti mažos parduotuvėlės pardavėjos Eglės, kuri su šypsena sutikdavo ir išlydėdavo pirkėjus.
Prieš pasirinkdama šią sanatoriją prisiskaičiau visokių prastų atsiliepimų apie valgyklą ir joje gaminamą maistą. Pasakysiu nuoširdžiai, buvau suabejojusi ten vykti. Atvykusi pamačiau visai kitą situaciją, maistas skanus, pasirinkti yra iš ko, meniu geras tik gal galėtų vaisių būt daugiau.... Nuoširdus AČIŪ valgyklos darbuotojams, o ŽMONĖS, kurie yra nusiteikę negatyviai - mato tik juodąją pusę, JIE viskuo nepatenkinti tiek sanatorijoje tiek parduotuvėje, tiek troleibuse....Gaila man tokių...
Pagarbiai Adelė
Netikėtai susirgau, tolimesnį gydymą tyriau Šventosios Energetikas sveikatos centre. Noriu padėkoti visam kolektyvui, pradedant medicinos personalu. Nepaprastos kambarinės ir lauko gėlės, puikus maistas, darbuotojų profesionalumas, dėmesys pacientui džiugino kasdien. Atskirai ačiū gyd. Janoniui už jo profesinį ir žmogiškajį dėmesį pacientui. Linkiu tolimesnės sekmės visam kolektyvui.
Rita Aurelija Žeromskienė iš Panevėžio.
2019m VII- VIII mėn.
tel. 868542103
Sveiki. Reabilitacija nuostabi. Vieta puiki, prie pat juros. Maistas skanus, įvairus. Procedūros kokybiškas, atliekamos profesionaliai. Personalas draugiškas. Noriu padekoti visam kolektyvui. Rekomenduoju apsilankyti.
Ieškojome vietos kelių dienų poilsiui prie jūros. Perskaitėme atsiliepimus, pasiskambinome ir sutarėme. Atvykus iškart gerai nuteikė paslaugus personalas. Puiki vieta poilsiui: arti jūra, ramu, skanus maitinimas, po pietų galima greitai nueiti į Šventąją arba nuvažiuoti į Palangą, Klaipėdą. Jaukus, švarus kambarys, erdvus balkonas. Šauniai pailsėjome. Rekomenduojame, nes kitąmet vėl atvyksime.
Susitarėme iš anksto. Jūros šventės metu užimtumas didelis, tačiau pasiūlė paprastesnį variantą. Sutikome ir esame patenkinti. Puiki vieta, ramu, normalūs ir skanūs pusryčiai (kartais reikia palaukti norimo patiekalo, tačiau tai mažiausia problema), paslaugus ir draugiškas aptarnavimas - greitai sprendžia iškilusius klausimus. Paprastas, jaukus, švarus kambarys, kuris tvarkomas kasdien (buvome tryse su vaiku). Puikiai pailsėjome, todėl nuoširdžiai dėkojame visam personalui už ramų poilsį. Tikrai vėl grįšime. Ačiū.
Buvome su žmona praeitais metais ir šias po keturias nakvynes SC Energetikas. Kambariai jaukūs, viskas neseniai renovuota, gražus ir įspūdingas akmenų skulptūrų parkas. jūra visai netoli. Personalas malonus ir paslaugus. skanūs ir sotūs pusryčiai. Kadangi tai populiari apgyvendinimo vieta ir ypač vasaros metu - tai rekomenduotina užsakyti iš anksto būtinai atkreipkite dėmesį į gautame užsakymo patvirtinime šią informaciją:
PASTABA. Užsisakius mūsų teikiamas paslaugas, privalomas visiškas (100 procentų rezervacijos sumos) išankstinis apmokėjimas likus ne mažiau kaip 14 kalendorinių dienų iki atvykimo, į įmonės Swedbank banko sąskaitą LT56 7300 0100 0234 9164 mokėjimo paskirtyje nurodant užsakytos paslaugos pavadinimą, kambario tipą, atvykimo datą ir išvykimo datą. Neatlikus apmokėjimo ar atlikus jį vėliau nei 14 kalendorinių dienų prieš atvykimo datą, UAB sveikatos centras „Energetikas“ turi teisę nerezervuoti užsakytų kambarių bei neteikti paslaugų.
Geriau užsakinėti per booking.com, nes užsakius per per http://www.energetikas.lt/
Powered by spatravel.lt sunku gauti patvirtinimą, kad apmokėjimas gautas ir paslaugos bus suteiktos.
Sveiki. Dekui už malonų aptarnavimą, draugišką ir visada paslaugų personalą, už aukštą procedūrų kokybę, skanų maistą. Rekomenduoju apsilankyti.
Noriu pasakyti didelį AČIŪ už viską ką buvo padaryta. Visų specialystų pavardžių nežinau, nors ir daug kalbėta ir daug patarimų išsivežu, bet tai netrukdo man padėkoti. Visi stengiasi savo darbą atlikt kompetetingai ir su šypseną, Gavau reabilitacija 24dienom, bet viskas prabėgo labai greit.Viskas yra apskaičiuota, suplanuota, už tave viskas padaryta. Jei reikia daktarė ateina į kalbarį tą pačia minutę, jei reikia atsakingas žmogus palydi tave į procedūras. Noriu paminėti parduotuvės darbuotoja, kuri yra patalpų ribuose, tikrai geras ir malonus žmogus. Dar norėčiau maninėti kad visur švara, ne tik kambariuose, visame pastate, bet ir teritorijoje. Kiek mačiau direktorė rūpinasi tvarką, kalbina pacientus, prižiūri personalą, kad visur būtų tvarką ir kiekvienas žinotų savo darbą. Noriu palinkėti plėstys, nes tokiu prižiūrėtų vietų yra mažai, ne kiekvienas taip stengiasi ir tikrai atsakingai į viską žiūri. AČIŪ VISIEMS...
Pasakysiu trumpai: kas rašo neigiamus komentarus yra tikra tiesa. Pasirinkau šią riabilitaciją tik dėl jūros, bet niekada daugiau nesirinksiu ir čia negrįšiu. Net geriamo vandens foje nėra, o jau tas žalis daržoves neįsivaizduoju aip tie seneliai sukramto, kopūstai kopūztai baisu. Pasirinkimo nėra, nėra ir reklamuojamo švediško stalo
Atostogavau su šeima spa Amber palace visa savaite, likau labai patenkinta, labai malonus personalas, skanus maistas, labai gražu ir švaru. Kambariai tvarkomi kasdien. Labai arti jūros ir miesto. Neturiu priekaištų. Tikrai sugrįšime dar.
Gavau dovanų kuponą, rezervavau vietas birželio pradžioje liepos 26-28 dienoms, net nepagalvodama, kad tuo metu Klaipėdoje vyks Jūros šventė. Kadangi rezervavau telefonu, patvirtinimo negavau, kalbėjau su mergina, kuri pasakė, kad rezervavo būtent tomis dienomis, padėkojau, atsisveikinom, pasakė, kad laukiame liepos 26d. Susiplanavau laisvą savaitgalį ir nutariau 25d. ryte paskambint ir pasiteiraut, kelintą galiu atvažiuot ir užimti savo kambarį. Deja, pasiskambinus pasakė, kad vietos nėra, užimtumas labai didelis, atsiprašome. Bet ką daryt, kai viskas suplanuota, atsiprašyta iš darbo, užsakytas papildomas viešbutis vaikams, o mes su vyru liekame namie, nes mums vietos nebeliko. Susisiekti su vadovybe neįmanoma, dirbama atmestinai, sugadintas savaitgalis ir trumpos atostogos visai šeimai. Nežinau, kaip reikės panaudoti gautą dovanų kuponą kai dirbama taip atmestinai ir net nepasivarginama paskambinti ir pranešti apie "dingusią " rezervaciją. Ką darysi visur yra didesni pinigai ir Lietuva "švogerių" kraštas, todėl dingsta rezervuotos vietos ir viskas numetama ant jaunos mergaitės, kuri "ale" suklydo registruodama.
Nijole Žylienė
2019-07-16 14:52:37 IP 2e7r4430
Esu po peties sąnario operacijos. Reabilitacija nuostabi. Visi darbuotojai reabilitologai dėmesingi, geri specialistai. Ypatingai ačiū noriu tarti Ligitai Turauskaitei ir Elenai Zitikienei. Puiki specialiste. Dar karta ačiū.
Pagarbiai. Nijolė Žylienė. Choro dirigentė, mokytoja.
Ryt važiuojam pasiimti anytos. Turejo buti iki 07.19d sanatorijoj Energetikas. Bet važiuojam parvežti anksciau. Kadangi žmogus po skrandzio piktybinio navyko operacijos. Pragulejo 2 savaites...ir juokio zmogisko aptarnavimo nera. Ned gi žmogisko gailescio nera. Žmogus ir taip stipriai setga o po tokios operacijos is vis sunkiai ir vaiksto, sunkiai valgo. Juokios palydos. Anyta senom laikesi kad i procedura nueiti...ne spejo...ir ne prieme. Po savaites ne valgymo...biski uzvalge..apsiveme....kviete pagalba...pagalba atejo po valandos.
Grišim ryt i Vilniu rašysim skunda i sveikatos ministerija.
Šiuo metu esu sanatorijoje, 18 dienų viso. Neturiu priekaištų. Maitinimas geras, daug daržovių. Galima rinktis. Atrodo ir skaniai, ir vizualiai apgalvotas pateikimas. Pasirinkimas didelis. Virėjos labai malonios. Nekonkretinsiu, bet paprašius paslaugos, be problemų pasirūpino.
Visi labai malonūs, net nesitikėjau.
Visur svaru, tvarkinga.
Procedūros patiko, vėl gi super malonus bendravimas.
Kas rašo neigiamus komentarus, esat gyvenime nepatenkinti, atminkite, pasveikimas jums bus sudėtingas. Taip jau visata yra sutverusi.
Galėtų ir kitose įstaigose būti toks malonus bendravimas, požiūris į žmogų.
Ačiū, pagarbiai medikė - sanatorijos lankytoją Ona A. (2314 kamb.),
Noriu labai padėkoti SPA Amber Palace už nuostabias atostogas visomis prasmėmis: viešbutis įsikūręs nuostabioje vietoje, iki jūros vos keli žingsniai, personalas labai draugiškas ir šiltas, maitinimas puikus, nemažas pasirinkimas, kiekvieną dieną įvairus ir sotus maistas bei daili aplinka. Atostogų metu taip pat pasinaudojome SPA paslaugomis ir likau sužavėta masažistės kruopštumu bei profesionalumu- labai patiko!
Tikrai dar sugrįšime:)
Viešbutis šalia jūros, pusryčiai geri ir sotūs (karšti ir šalti patiekalai). Kambarys nuostabus su visais patogumais. Atostogavome su 2 metų vaiku, viskas buvo puiku.
Profesionalus aptarnavimas, tvarkingi kambariai. Vieta visiškai šalia jūros, prie pat aikštelė automobiliams, saugoma apsaugos. Skanus maistas. Viskas, ko reikia patogiam ir atpalaiduojančiam laisvalaikiui pajūryje.
SPA Amber Palace lankausi jau ne pirmą kartą. Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, prie pat jūros. Kambariai tvarkingi, maistas skanus, visada šviežias ir įvairus. Platus SPA procedūrų pasirinkimas. Visuomet nmalonui čia sugrįžti.
Turedama problemu su stuburu, ne pirma karta gydausi "Energetike", atvaziuoju su skausmais ir nuskausminamaisiais, griztu pailsejusi ir be skausmo.Tai ideali vieta norintiems ramaus poilsio ir sveikatos atstatymo.Dieviskai grazi gamta ir zmogaus ranku kurtas grozis, jaukumas, patogumas, apgalvotos visos smulkmenos.Ypac dekinga fizioterapeutei Elenai, uz jos nuosirdu nora padeti sustipreti, atsikratyti skausmu, reikluma, pastabuma, patarimus.Jos vedamos mankstos duoda labai gerus rezultatus.Taip pat dekoju visam jaunam kolektyvui, atliekanciam ivairias proceduras.Suzaveta registraturos darbuotoju operatyvumu, kompetencija, profesionalumu dirbant su ivairiu poreikiu turinciais klijentais."Svedisko stalo"sales darbuotojos labai malonios, pastabios.Maistas sviezias, skanus, sveikas, subalansuotas maitinimas, visko pakanka ir yra is ko pasirinkti.Mano ispudziai labai geri.Aciu, kad Jus esate, teikiate sveikatos pagerejima ir dziaugsma.
Vykau į, , Energetiką" reabilitacijai (05.03-05.27) po kelio sąnario protezavimo, kaip į avantiūrą (paskaičius atsiliepimus). Kadangi po operacijos norėjau gyventi vienviečiame kambaryje, tik, , Energetikas" man tą galėjo pasiūlyti. 24 dienos praėjo sklandžiai, gavau daug procedūrų. Tiesa, reikėjo eilutėse palaukti, bet reabilitacijoje laiko turi sočiai, tai čia nebuvo blogybė. Medicininis personalas puikus, ypač dėkinga kineziterapeutei Elenai, kurios pagalba buvo pati svarbiausia, puiki jaunimo komanda.Maistas gardus, daug, kaip naminis, ne restoraninis. Bet visi gi ligoniai, rastų nerideno. Mačiau, kaip dėl smulkmenų valgykloje, pacientai kėlė triukšmą, skleidė negatyvą. Tai gal jų problemos? Pasigedau informacinės sistemos, bet po kelių dienų viską jau pati susigaudžiau.Eilinį kartą įsitikinau, kad viską reikia patirti pačiam.
Visam personalui didelis ačiū už reabilitaciją.
Teko lankytis sanatorijoje "Energetikas". Padėtis ten tragiškai apgailėtina. Jau tik į priimamąjį įėjus trenkė nemalonus nevėdintų, nevalytų patalpų smarvė. Į akis iškart krito ant vidinių durų stiklo priklijuoti įspėjimai "UŽ RŪKYMĄ PATALPOSE 60 Eu. Bauda ", apačioje pasirašo "Sveikatingumo centro Energetikas Administracija". Įdomu, ar ta administracija turi teisę surašyti protokolą už šios rūšies nusižengimą ? Dar įdomiau būtų sužinoti į kokią sąskaitą nukeliautų piniginė bauda ? Einant koridoriumi nosį suko šlapimo ir nevalytų patalpų kvapas. Tualete taip pat šlapimo smarvė. Bendraujant su priėmimo skyriuje aptarnaujančia slaugytoja teko išgirsti nepagarbią repliką "AUKŠČIAU BAMBOS NEIŠŠOKSI". Lygiai parą laiko su atvykusiu žmogumi po operacijos niekas nebuvo daroma. Tik po keleto skambučių personalui buvo bandoma daryti įvaizdį kad ten kažkas dirba. Procedūrų atlikimo kortelėje pasirodė tikrovės neatitinkantis įrašas su žyma apie įvykdymą. Susidarė įspūdis, kad ten tragiškai trūksta darbuotojų, dirbančiųjų krūviai nerealiai dideli ir todėl niekas niekur nespėja. Kažin už kieno nugaros slepiasi ta įstaiga, kad iki šiol dar laikosi.
Negadinkit sau nuotaikos važiuodami į tą sanatoriją.
Reabilitacijos kursas "Energtike" praėjo sklandžiai. Kadangi važiavau reabilitacijai, o ne poilsiauti, ar gauti slaugos paslaugas, man viskas buvo priimtina ir tikrai patiko. Maitinimas -"švediškas stalas", tikrai yra ką išsirinkti. Vieta- nuostabi, jūra visai šalia, sanatorijos aplinka prižiūreta. Procedūros atliekamos laiku ir kokybiškai. Ačiū visam personalui!
Su vyru praleidom savaitgalį sveikatos centre Energetikas. Noriu padėkot už malonų aptarnavimą, švarų kambarį bei skanų maistą. Tikrai pailsėjom ir pasisėmėm jėgų naujiems darbams. Graži aplinka, visur ramybė. Ačiū. Manau kad tikrai dar sugrįšim
Bėkit kuo toliau nuo tokios sanatorijos! Nežinau ką toje sanatorijoje veikia seseles.. žmogus ant žemes gulėjo ir negalėjo pakilti iki lovos, nes suparalyžuotas ir niekas jo nesugebėjo pakelti... apie maista taip pat net nešneku, šuniui geriau duoda.. apgailetina įstaiga...

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Latvijos prezidentas: EK ruošiasi pateikti Baltijos šalims pasiūlymą dėl Astravo jėgainės 07-03 12:18
Europos Komisija jau parengė pasiūlymą dėl Baltijos šalių pozicijos Astravo atominės elektrinės Baltarusijoje klausimu ir tikriausiai tebedirba, kad jį patobulintų, penktadienį pareiškė Latvijos...
VŽ rekomenduoja: renginiai šventinį savaitgalį
VŽ rekomenduoja: renginiai šventinį savaitgalį 07-03 12:04
Šventinio savaitgalio akcentas – Valstybės, arba Mindaugo karūnavimo, diena liepos 6-ąją. Šiemet ji kviečiama švęsti prisimenant svarbiausius Lietuvos istorijos epizodus ir, žinoma, vakare...
Atleidžiamas Kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas
Atleidžiamas Kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas 07-03 11:44
Susisiekimo ministerija informuoja, kad "siekiant sklandaus ir efektyvaus Lietuvos automobilių kelių direkcijos darbo", ministro įsakymu nuo šiandien iš einamų pareigų atleidžiamas Vitalijus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%