Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Enefit Green, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Enefit Green

Atsiliepimai apie Enefit Green, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Enefit Green, UAB

Jolita 2022-05-17 20:07:11
Tai nueikit i savitarna ir pasižiūrėkit, arba skambinkint ir klauskit. O ne čia rašykit..
Labai grūbiai ir netaktiškai atsakote, Jūsų viršininko vietoje Jus atleisčiau …
Jeigu yra ši susisiekimo priemonė, tai ja turime teisę naudotis!
Marina 2022-05-15 20:36:37
Pasirinkus tiekėją, Enefit, man visvien siunčiama, kad aš turiu pasirinkti...Vytauto g. esantį butą nesiūlo, o Antakalnio 1k, siūlo nuolat. Gal neużfiksavote iki galo?
vadybininkai dirba tikrai gerai, visą informaciją iškomunikuoja teisingai, svarbu klaust, ko klausi tą tikrai gausi. o jeigu jūs buvot pasirinkę biržos kintamom kainom planus, tai ko čia tiekėją purvais pilt? ne tiekėjo kaltė, kad biržos kainos šoko aukštyn, jei nežinot ką renkatės, tai kam apskritai renkatės tai? esu pasirinkusi juos ir priekaištų neturiu.
Įmonė fantastiška nesuprantu, kas turit blogų atsiliepimų, pirmiausia siųlau, jeigu jau kalbate su koncultantais klausykit, ką sako, nes paskui visos bėdos ir prasideda, jei jau sudarėt sutartį pasiskaitykit, o ne kaip avių banda šokinėkit ir visem skuskitės, Jei jau ir yra kažkokios problemos išspręndžia viską. Kaip pvz. man pasidariau ne tą sutartį paskambinau, sako gerai tuoj sutvarkysim, per 5 min išgelbėjau savo piniginę, nuo didelio nuostolio. Jūs irgi juk darbus turit, jei klientas ateitų ir pradėtų ant jūsų rėkt, kad jam čia tas negerai anas, patys suprantat kokias emocijas patirtumėt, gi ne vieni dirbat ir ne vieni nespėjat visko pasidaryt.
Jau tris mėnesius sprendžia klaidingos sąskaitos problemą. Vis žada, kad sutvarkys ir išsiaiškins. Pažada ir nedaro, net nepaskambina kai pažada. Nematau jokios pažangos problemos sprendime vien eiliniai pažadai. Nerekomenduoju niekam tokios kokmpanijos.
Man viskas gerai.Kitu kainos milzininskos, sudariau or pasirasiau sutarti siandien.skaiciau komentarus ir mergina viska paaiskino is kur tie komentarai, nes nesifiksuoja kainu klientai.Tikiuosi viskas bus geraj.Didelis aciū merginai kuri paaiskino, labai sauni mergina paskambino maloni aiskiai pasiskino.surisikavau.Vienas geras darbuotojas gali nubraukt visus blogus komentarus parasytus apie imone.
Kada bus galima jūsų klientams atsiskaityti kreditine kortele? Aš dirbu ES ir man tenka pervedinėti pinigus į SEB vien dėl to, kad galėčiau su jumis atsiskaityti už elektrą. Tai tik papildomos išlaidos. ENEFIT kompanija pakankamai didelė, kad turėtų normalų atsiskaitymo portalą mokėjimo kortelėmis, bet vis dar gyvena praeitame amžiuje. Bet to jie labai vangiai atsako į elektroninius savo klientų laiškus su užklausimais. Kartais neatsako arba atsako po 2-3 savaičių. Reikia jiems skambinti ir aiškintis telefonu..
Aleksas 2021-12-08 15:40:29
Tik jokiu būdu nesirinkite šitų a******ų... Pati brangiausia kaina rinkoje. Apeikite 100 km spinduliu
o tai kam biržos plana rinkote juk kas mėnesi pagal birža skaičiuoja visi? reikėjo fiksuot kaina na tai daugiau isipareigojimu bet kana tokia pat aš va užsifiksavau 2021 ir tokia pat man ji ir viskas gerai geras tas tiekėjas ir apmokėt patogu ir deklaruot elektrą. sutartis gal pasiskaityt reiktu nes man kai mergaitė aiškino viskas ašku buvo tik va klausyti reikiai
Jevgenij 2022-02-23 10:07:50
KALBEJO SEIMO NARIS R.ZEMAITAITIS. ATEJO I RINKA VISOKIAUSIU FIRMU KURIOS GROBSTIS ZONIU PINIGUS. TAIP DABAR IR IRA
Kazys Pilkauskas 2022-01-25 14:20:44
Pati tragiškiausia kompanija su kuria teko susidurt. Jei kas nors nori problemų - pasirinkit ENEFIT
Laba diena antri metai pasirinkus šį tiekėją viskas gerai kiek dėklaruoju elektros kas mėnesį tiek ir sumokų ir dar patys pasiūle naują plana dar geresne kaina. sudomino ir suneramino kaip čia jus apgavo?
Kolkas negalėčiau prašyti nieko blogo, konsultacija gavau pilną, su visais paaiskinimais net kaip apskaiciuojama kilovatvalandes kaina, ko deje kiti tiekejai nepaaiskina, tol kol man nepaskambino mergaite nesusigaudziau is vis kaip ten ka apskaiciuot.Viskas buvo išaiškinta, Pasirasiau sutarti, nors pokalbis uztruko apie valanda, bet gavau visa reikiama informacija.Ir dar turejau galimybę susitarti del sekancio pokalbio kad atsakytu i daugiau klausimu.Man ptiko labai aptarnavimas, ir smulkmeniskas issaiskinimas.Kaip bus toliau matysim.kolkas viskas gerai.
Vidmantas Alekna
2022-03-28 15:17:37 IP 65fkir9o
1.Šiai dienai dar negavome sąskaitos už VASARIO mėn. - Jūsų savitarnos lange rodoma, jog mums nėra jokių sąskaitų.
2.Eilinį kartą bandant deklaruoti rodmenis už VASARIO mėn. - tebesipuikuoja frazė : ATSIPRAŠOME UŽ TECHNINIUS SUTRIKIMUS....
3. Mūsų adresas Dainų g. 50-10, Šiauliai
Tegul apsaugo Auksciausiasis nuo tokios imones Nors klientu isbuvau imoneje tik 4men. (nuo 2020-12-01) susiduriau su pastoviu melavimu, klientu apgaudinejimu, ko pasiekoje buvau priverstas palikti sia imone, atsiskaitydamas pilnai.Siais metais prasidejo nauji kuriozai-pradejo rasineti papildomas saskaitas kad esu lyg tai skolingas net uz 2020metus.
Paulius 2022-02-26 17:35:43
pastebėjau daug neigiamų komentarų apie įmonę Enefit Green, UAB. Norėčiau trumpai pristatyti įmonę ir dabartinę situaciją.
Enefit Lietuvoje veikia jau nuo 2007 metų, savo veiklą pradėjo su verslo klientais, kai jie jau turėjo galimybę pasirinkti nepriklausomą energijos tiekėją. Šiuo metu Enefit paslaugas teikia daugiau nei 1500 verslo klientų Lietuvoje. Taip pat Enefit yra Estijos visuomeninis tiekėjas. Ši įmonę savo veiklą plėtoja Baltijos šalyse, Suomijoje, Lenkijoje, Vokietijoje bei JAV ir Jordanijoje. Enefit visą savo elektros energiją gamina iš atsinaujinančių energijos šaltinių, t.y. vėjo malūnai, saulės elektrinės, biomasė ir antrinės atliekos.
Daugelis I etapo klientai patyrė problemų su sąskaitomis. Jos buvo didelės arba iš vis jų negavo. Įvyko komunikacijos trūkumas tarp konsultanto ir kliento. Buvo siūlomas planas „LAISVAS“, kuris priklausė nuo tuometinės akcijos biržos kainų. Tačiau situacija dabar pasikeitė. Konsultantai siūlo planą „SUPERŽALIAS“, kuris leidžia net 72 mėnesių laikotarpiui užsifiksuoti pačią mažiausią tiekimo kainą (2022, 02.26 duomenimis: 13, 2 cnt.). Žinoma, prie šios dalies prideda ir valstybės reguliuojama dalis (kaip ir pas visus kitus tiekėjus), ką dabar puikiai iškomunikuoja dabartiniai darbuotojai (to nepadaro IGNITIS pasakydamas tik savo tiekimo kainą, o gavę sąskaitas žmonės pamato, kad tai ne žadėti 17 cnt, o daugiau nei 25cnt!).
I etapas Enefit įmonei parodė ir tai, jog sistemoje yra spragų, kurias reikia ištaisyti. Būtent tai Enefit ir padarė, dabartiniai klientai nebesusiduria su jokiais nepatogumais. Įmonė tikrai pasimokė iš savo klaidų. Tačiau ištaisė ne tik IT spragas, bet ir padidino konsultacinio centro pajėgumus, kas dabar leidžia greitai susisiekti su konsultantu, kuris padės išspręsti įvairias problemas. Negana to, Enefit rengia ir konsultantų profesinius mokymus, kad pardavimai ir problemų sprendimai būtų kuo efektyvesni.
Tad galima padaryti išvadą, jog Enefit pasimokė iš savo klaidų ir pasistengė jog klientai būtų patenkinti jų paslaugomis.
Jei tau svarbu stabilumas, mažiausia kaina, ekologija - rinkis ENEFIT
Nieko Jūs nepasimokėt! Nuo 02-10 bandau iki Jūsų prisibelst (messenger, mail), kad paaiškintumėt kodėl pagal pateiktą sąskaitą turiu mokėti už 1062 kw suvartotos energijos, nors deklaravau 759 kw. Nei atskambina, nei atrašo. Visiškas ignoras. Prirašė sąskaitą ant trijų lapų, kažką pliusavo/minusavo, pradedant nuo praeitų metų birželio! Niekas neaišku! Kiekvieną mėnesį tvarkingai deklaruoju skaitliuko parodymus ir moku pagal pateiktas sąskaitas. Tai kodėl dabar paėmėt ir perskaičiavot už 7 mėnesius atgal? "Enefit"! Bendravimas su klientais tragiškas!
Jei tau svarbu stabilumas, mažiausia kaina, ekologija - rinkis ENEFIT
Karolina 2022-01-17 17:13:52
Kaina už kW gruodį 0, 36ct, kur tai matyta? Manau kitose įmonėsė tikrai nebuvo tokio šuolio, išeinu.
Kai Enefit merginos įkalbinėjo persirašyti sutartis su jais, žadėjo, kad kainos bus 0, 13 EUR ir 0, 17 EUR ir nesikeis du metus. Nė žodžio nebuvo apie tai, kad jei ESO kels kainas ir jų kainos keisis. Tiesiog skubino pasirašyti sutartį. Deja sausio mėnesį kainos pakilo, nes ESO kėlė. Tokių apgavysčių netoleruoju ir šiaip pokalbiai įrašomi, tai manau, kad net ir terminuotą sutartį teisme pavyktų nutraukti. Ši įmonė jau prarado reputaciją mano akyse, manau greitai ir visuomenė nebepasitikės ja.
Paslaugu gavejas
2022-01-29 00:10:34 IP 2fbaqg1c
Zita 2022-01-15 12:52:45
Jus teisi-neskubėk ir būsi pirmas. Aš irgi paskubėjau, tai gruodis su Igničiu
“pradžiugino” su 0, 35 eur /kWh kaina.
kai buvo ignitis visuomeninis, mokedavau 24€, na, OK, persirasau i nepriklausoma igniti ir gavau saskaita 46€ uz tiek pat kW. is kart nutraukiau sutarti (buvo neterminuota), tai db inginis neleidzia sudaryt visuomoninio tiekejo sutarties, bent iki liepos men. Betvarke! Kur valdzia ziuri, niekas nekontroliuoja tų plėšikų.
a******u a*******i. Pasakius kad žadam atsisakyti ju paslaugu sąskaitoj atsirado kosminei kilovatai ir staigei elektra pabrango. NIEKAM NEREKOMENDUOJU RINKTIS ŠITU a******u.
Kazys Pilkauskas
2022-01-25 14:20:44 IP 28m82dqg
Asta 2022-01-13 23:39:20
Žinokite mane elektros sąskaita apskritai šokiravo! Aš Ignitia mokėjau ne daugiau 50€, o čia už tiek pat kw 75! Aš šoke...jau nebežinau kurį rinktis. Dievui dėkui nesutikau pasirašyti šios sutarties dėl plano, , superžalias", tai mano sutartis liko neterminuota. Bėgsiu aš iš jų, tik nežinau pas ką ????
Jus teisi-neskubėk ir būsi pirmas. Aš irgi paskubėjau, tai gruodis su Igničiu
“pradžiugino” su 0, 35 eur /kWh kaina.
Irma 2022-01-13 19:48:53
Likau šioje kampanijoje dėl ekologijos ????‍♀️ sąskaita už gruodžio mėnesį viršijo visas mano galimybes ir norus saugoti... Gamtą. Pradedu galvot, kad ne gamtą saugau, o šios įmonės gerą gyvenimą. Kwh kaina išėjo 37 ct. Nežinau, kaip kitiems, bet esu gavusi super žalio plano pasiūlymą ir pasirašiau sutartį net 6 metams. Panašu, kad kol pradės ji galioti (nuo 07 01), tai aš sumokėsiu visus užsakomuosius mokesčius su kaupu, o kai nebeišgalėsiu pirkti tokia kosmine kaina, tai reikės sumokėt ir dar tiek... Ką galiu pasakyti, - laimingi tie, kurie gąsdinimų viską daryti laiku, - nepaklausė.
Sveiki, rašau dėl to, kad perspėti žmones, kad nesirinktų šio nepriklausomo tiekėjo, nes tikra ta žodžio prasme nepriklausomas...sąskaita nuo 60 € išaugo iki 155 € už 423 kw. Čia esame gyvenantys žmonės.Tikrai nutrauksiu sutartį su šiuo tiekėju kuo skubiau nes blogiau jau manau niekur nebebus.Apvoginėja legaliai žmones, o valdžia padarė tokį bardaką su šiuo liberizavimu, kad didesnio turbūt ir būti negali
Už gruodžio mėn. galutinė kaina už kwh 0, 36cnt, elektros tiekėjas ''enefit''
Yra dar vartotojų teises. Kai kaina kurią moka skiriasi nuo sutartyje numatytos. Vartotojų teises kai yra masinis vartotojų skundų antplūdis skiria tūkstantines baudas už vartotojų klaidinimą įmonėms. Be to turėsit galimybę atgauti pinigus ir tai visiškai nekainuos.
Lapkritį 0.13uz kW +PVM ir persiuntimo mokestis, gruodis 0.22uz kW+ PVM ir persiuntimas, jūs jokaujat? Su tokiom kainom... Dar to persiuntimo nebūtų dar tai dar dar, praeitais metais 20€ už 140kw sumokejau...
Laba diena, gavus sąskaitą jau gavęs šoką nepavadinsi. Nežinau kaip įmone skaičiuoja pagal kokius tarifus, o gal skaičiavimo robotas pastrigo.Už praeita mėnesi buvo 710 kw. sumokėjau 170 euru, ši mėnesį gavau 700 kw, reikia sumokėti 251 eura (nesuvokiama).Prisiskambinti visiškai neįmanoma, pralaukiau po 40 min, du kartus, bet dėja niekam nerūpi skambučiai, Tikrai noriu prisiskambinti, kad atsisakyti tokiu paslaugu. Brangiau kaip Enefit galvoju įmonių nera, Nežinau net kaip atsikratyti šios įmonės.
Sokas, sirdis vos nesustojo, gavus saskaita uz gruodi 2021.12.Planas Laisvas, kintama.uz 1112 kw, gavau saskaita 382€, kosmosas.pries tai su jais nutraukiau sutarti, tai jie man uz paskutini men dvigubai atskaite.ir kur tos dabar teisybes ieskot?enefitas aciu jau tikrai ne
Pritariu, mūsų situacija tokia pati 0, 16ct; 0, 24ct; 0, 34ct….
Gavau šoką!!! Man dar skambino klausė kodėl paliekame juos!!!

Išmaudė kaip reikiant ant metų galo!!!
Kuo greičiau keist juos arba nesirinkti jei dar svarstote!!!

Dar gerai būtų pasidalinti komentarais plačiau.
Pradžia buvo graži po 16 ct. Po to vis brango ir brango. Už lapkritį jau 25 ct. Nutraukiau sutartį, perėjau pas kitą tiekėją nuo šių metų, tai už gruodį kilovatvalandė gavosi 37 ct. Bėkit kuo toliau nuo jų...
Žmonės, rekomeneduoju nesudarinėkit sutarčių su šita firma, kai gavęs pirmą kosminę sąskaitą pranešiau, kad nutraukiu sutartį, tai už kitą paskutinį mėnesį kaina dar padvigubėjo. Saugokitės -s*****i.
Tai - 100 %-tinė vagių kompanija. (nors nemanau, kad kitos vagia mažiau)
Prisegu išrašą, iš kurio matosi kaip už panašų sunaudotos elektros kiekį, kiekvieną mėnesį auga kaina.
Paskutinė sąskaita - apstulbino! Kilovatvalandė - 0, 25eur. Kai garantinio tiekimo kaina tuo metu - 0, 16eur./Kwh
Per pastaruosius metus, su šia pseudo Žaliųjų Vagių kompanija praradau apie 500 eurų!
Siūlau visiems nukentėjusiems susivienyti, pasamdyti gerą juristą ir paduoti šiuos v***s į teismą.
Retorinis klausimas - O kodėl nevogti - jei Valdantieji sudarė tam idealias sąlygas.Matyt visiem lieka po truputį..
Ir, beje, niekas man neirodys, kad kilogramą obuolių pardavus po vieną, kaina būtų mažesnė. Tik ne Marijos žemėje!
Švelniai tariant a******ų kompanija. Gerai jie tikriausiai gyveną, prisiskambinti neįmanoma, klientui teikiama melaginga informacija, kad ir šiai dienai pasirašant sutartį, Pasirenkant Planas laisvas nurodoma kaina 1kWh 0, 1732 (kintama), tiesa visai kita. Kai pasirašinėjau sutartį su Enefit, šio plano kaina buvo kas tai 0, 16.....cnt. už 1kWH, visus metus moku, nebuvo nei vieno mėnesio, kad suvartota elektros energija būtų paskaičiuota tokia kaina. Kainos virs 0, 20..cnt, pasiteiravus kodėl tokios kainos, rinka diktuoja tokias kainas)), norint pasikeisti planą, pasiūlo dar gražiau virs 0, 25 cnt už kW. Vienu žodžiu žmonių klaidinimas, melagingai pateikta informacija. Negi, niekas ir šioj kompanijoj už nieką neatsako ???
Ačiū, dalinkitės visi komentarais, tai labai padeda apsispręsti.
Dar kartą dėkoju ir gerų švenčių...
Persiunčiu Enefit 2021.12.15 d. atsiųsta atsakymą už prašomus antra karta sumokėti mokesčius, nor nuo 2021.04 mėn esu ne jų klientė ir 2021.04 mėn susimokejau viską iki cento.

dėkoju, kad susisiekėte.

Noriu informuoti, kad sąskaita ELE XXXXXXXX yra išrašyta už 2020 m. gruodžio mėn. ir 2021 m. sausio, vasario mėn. tiekimo dalį. Kadangi minėtais laikotarpiais dėl techninių kliūčių sąskaitos buvo pateiktos už AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) persiuntimo paslaugą, papildomą dedamąją ir VIAP. Enefit tiekimo dalis nebuvo įtraukta, todėl sąskaitas pateikėme dabar.

Atsiprašau dėl nepatogumų.
Melagiai sutartys sudaro is oro. Kai gauna elektroninį pastą, kuriame norisi pasiaiskinti Jų sutartis, tai zinok pirma gausi SĄSKAITĄ, tai tada bus ir sutartis kuriame parasyta jau galiojanti. Prisiskambinti neimanoma, jeigu atsliepia - tai atsako kad perskambinsime, bet sulaukti skambucių bus neimanoma. Parasiau elektroniniu, kad nutrauktų sutartį du kartus brt atsakymas 0000 kur Jų paaiskinime yra per 10 dd bus nutrauka.
s*****i IR Melagiai Jeigu galite bėkite kuo toliau nuo šitos kompanijos Niekaip negaliu nutraukti sutarties
Siaubas kaskoks, jie su protu susipykę dar nespėjo įsigalioti sutartis ir pranešiau kad noriu nutraukti kol dar negalioja, jie atsiunčia sąskaitą nors jau esi kita tiekėja pasirinkus. Priskambint neįmanoma dama kuri dirba visiškai neišauklėta meto ragelius jokiu būdu su jais sutarties nesudarykite kaip gražiai bekalbėtu, poto galėsite visą parą skambint ir jiems bus vienodai.
saulius 2021-12-02 14:22:58
Jeigu norite turėti papildoma galvos skausmą, tai siulyčiau tik ENEFIT. Čiut ne metai praėjo, kai nutraukiau su jais sutartis, bet dar gavau saskaitą, gal sakau nori iš buvusiu klientu susirinkti pinigu šventėms
Ir mes gavom sąskaitą, tik nesuprantu už ką. Metai laiko kaip pabuvę jų klientais du mėnesius gryžome į ignitis, o sąskaitą gavom po metų iš enefit. Nors prieš metus susimokejom visiškai.
Bėkit kuo toliau nuo šitų plėšikų!
Nesirinkit jų kaip elektros tiekėjų, apgaus 100%
Jeigu norit nemalonumų, tai rinkitės Enefit. Prieš metus sudariau sutartį ir po to norėjau išsiaiškinti keletą svarbių dalykų - kiek tada skambinau, tiek telefonu nepasiekiami. Šį rudenį vėl skambina, kad sudaryčiau sutartį dėl kito objekto - vėl meluoja, kad galima deklaruoti-įrašyti skaitliuko parodymus, , Vienoje sąskaitoje". Po kelių savaičių savaičių skambina kitas Enefit atstovas ir siūlo atsiųsti sutartį - aš atsakau galit siųsti, bet su jumis sutarties neplanuoju sudaryti. Ir po to atsiunčia elektroninį laišką :, , Ačiū, kad sudarėte telefonu su mumis sutartį..." Rašau atsakymą, kad aš jokios sutarties telefonu su jumis nesudarinėjau - tai tada blokavo mano atsakymą. Ir tą pačią dieną nutraukiau sutartį su jais dėl kito objekto - sudariau su kitu el. tiekėju.
Išvada: Kad ir brangesniu tarifu, bet ne su Enefit.
turejau neaiskumu, iskambinau, maloniai aptarnavo, iratsake i visus rupimus klausimus ACIU!VERTINI DESIMTUKU.
rolandas 2021-10-01 15:43:59
Tragedija o ne įmonė. 2020 gruodžio mėnesį paskambino man, pasiūlė sudaryti tiekimo sutartį. Sutarėme sudariau su jais. O nuo sausio mėnesio pradėjau gauti laiškus iš ESO, kad esu pervestas į garantinį tiekimą. Iš pradžių pagalvojau, kad klaida. Skambini jiems, jie nekelia ragelio. Jei ir prisiskambini, nieko nesupranta...aiškina, kad aš su jais sutarties nesudaręs. Galiausiai pradėjau bendrauti su Enefit raštiškai, - net nusiunčiau jiems jų raštišką patvirtinimą man į el, paštą, kad su manimi sudaryta tiekimo sutartis. Tačiau jokio atsakymo negavau, o vėliau atrašė, kad sorry mes nutraukėme sutartį..Nei man pranešė, kad nutraukė, nei aiškaus atsakymo nepateikė kodėl taip jie pasielgė. Ir kaip galima sudarytą sutartį nutraukti be jokio pagrindo ir net nepranešti vartotojui ? Tokiu būdu visiškai netikėtai patekau į garantinį tiekimą ir turėjau sumokėti už elektrą 25 procentais daugiau. Buvau piktas..Man po ilgo susirašinėjimo pagaliau paskambino, sakė, kad pritaikys kelių eurų nuolaidą, nors aš nuostolį patyriau vien tik dėl jų virš 50 eur. O kiek laiko ir nervų sugaišta.. Klientų aptarnavimas žemiau plintuso... Kaip supratau, tokių nelaimėlių turėjusių nemalonumų su Enefit buvo daugybė, tik vat už 2020 metus ištrynė visus komentarus, matyt Enefit susimokėjo, kad ištrintų, tai liko tik 2021 :) Jų supratimu trindami blogus vartotojų komentarus, jie gerina savo aptarnavimo kokybę :DD Visiškai jų nerekomenduoju, tai tikra tragedija...
Rolandai, skaitydama jūsų straipsnį net pažiūrėjau kas straipsnio autorius, galvoju kada aš čia spejau surašyti..???? mano situacija identiška! Sudarėm sutartį, jie nutraukė savavališkai, patekau į garantinį, sakau su jumis nebesudarinėsiu, tai jie savavališkai patys vėl sudarė. Isšireikalavau metinės abonento nuolaidos, kurią jie pritaikė, gal po sekančių 10 skambučių... Dabar vėl problemos tame, jog nebegaunu sąskaitų.. skambinau, tai sakė jūsų sutartis neįsigaliojus. Po velniais kokia sutartis?!!?! Wtf?! Pats sako nežinau, man nėra taip buvę, jūs išskirtinis atvejis... Omg... Beprotnamis kažkoks..
iš kur ta sukčių komanda atsirado.sudarinėjau sutartis dviem objaktam ta pačia diena ir valanda, tai jie b... t. parašė viena sutartį vėliau ir kaina skiriasi. Aš jiems aiškinu kad sudarinėjau kartu, tai kur teisybė, žmonis apgaudinėja.
Baisu priskambint neįmanoma, norėjau nutraukti sutartį paskambino pasakiau, kad norim nutraukti sutartį sako palaukite ragelį numetė bandžiau paskambint neįmanoma.

ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...
Elektrum Lietuva
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...
Mano planas
Markestro (buvęs myPlan)

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, 3 aukštas, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; energetika; interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Tam, kad galėtume padėti Jums išsirinkti tinkamiausią paslaugą, kiekvieną dieną dirbame su elektros energijos, interneto, televizijos ir kitų paslaugų teikėjais. Esame puikiai išsinagrinėję daugiau nei 200 jų turimų pasiūlymų. Tai mums leidžia būti nešališkiems ir padėti išsirinkti pasiūlymą, geriausiai atitinkantį...

Nacionalinėje jaunųjų bendrovių parodoje šį penktadienį – technologijos ir tvarumas 05-18 15:02
Gegužės 20-tą dieną "Kablys+kultūra" dėl geriausios šių metų jaunosios bendrovės titulo konkuruos 40 atranką įveikusių mokinių bendrovių. Nacionalinėje eXpo mokomosios bendrovės, dalyvaujančios...
Didžiausios agromaisto inovacijų dirbtuvės Baltijos šalyse paskelbė apie naują vadovę 05-17 21:43
Didžiausios Baltijos šalyse agro ir maisto inovacijų dirbtuvės "ART21”, neseniai paskelbusios apie tiksliosios žemdirbystės mažmeninio verslo "AgroSmart ūkiams 2.1." pardavimą "Agrokoncernui" ir...
"NRD Cyber Security" kviečia į kasmetinę "CyberSOC" virtualią konferenciją
"NRD Cyber Security" kviečia į kasmetinę "CyberSOC" virtualią konferenciją 05-17 21:38
Gegužės 25 d. vyks jau ketvirtoji metinė konferencija, joje bus kalbama apie saugumo operacijų centrus (SOC), jų formavimo ypatumus, užduotis, naudojamas technologijas ir tendencijas. Pranešėjai...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Citigroup 51,05 +7,56%
McDonald's 241,63 -0,99%