Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Emsi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Emsi

Atsiliepimai apie Emsi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Emsi, UAB

Ruslan 2020-12-01 20:00:47
EMSI degalineje Pajautos g. 31, Vilniuje reklaminiame stende Dyzelio kaina nurodyta 0, 93Eur, o kaloneleje 1, 08eur. Kasininkas su savo kortele padare nuolaida iki 0, 93eur, o kur gi nauda su mano nuolaidu kortele. Kasininkas paisto nesamones, tipo, kad didesne kaina nurodyta imonems... Nesuprantu, kam jums reikalinga apgavyku etikete...
Tai gal tokiais klausimais skambink i ofisa ir aiskinkis.
Ir kada gi kvailiams daeis, jog kainas nustatineja ne operatoriai.
Ruslan 2020-12-01 20:00:47
Taigi Emsi 2 kainu politika, prie ko cia kasininkas, cia juk ne darbuotoju pasirinkimas, jie tik daro savo darba. Kaip mane uzknisa, kai visi kaltina darbuotojus, nors jie daro tik savo darba.
2020-11-26 d. uzsukau i degaline esancia Ilgakiemio k.Kauno raj.Operatores Lauros buvau labai nemaloniai aptarnauta.
Labai skanios šviežios spurgos. Visada viliojančiai atrodo. TAČIAU. Visas didžiulis indas, pilnas spurgų padėtas ant prekystalio ATIDENGTAS. Kaip NEHIGIENIŠKA!. Praeina noras pirkti, kai žinai, kad kiekvienas tiesiog kvėpuoja į jas stovėdamas prie kasos!
Už energetinį gėrimą kuris kainuoja iki 1eur šioje degalinėje sumokėjau beveik 3 eurus.
Švieslentėje kuro kaina yra nurodyta SU KORTELĖS NUOLAIDA. Pradėjus pilti pasirodo 10centų didesnė kaina. Absurdas ! Jūs man esate mirę, ir nusikabinkit tą Lietuvos vėliavą nuo logotipo, jūs jos neverti.
Paskutinė degalinė paliekant Kauną, kelionė į Klaipėdą. Kita degalinė - už pusšimčio km. Atsitinka nelaimė - sprogsta padanga. Kaip gerai, kad degalinė? Kur jei ne degalinėj gali gautii bent minimalią pagalbą - pvz., prisipūsti ratą.. Pasirodo, ne, oro pripūtimo aparatas neveikia.. Tada gal turite rankinę? Irgi ne! Gal parduot? Irgi ne!
Ir tai ne pirmas kartas EMSI! Apsileidėliai, net jokio užrašo nesugeba pakabinti, kad neveikia..
Grigiškių emsi degaline. Pirkau cezario salotas su vištiena. 2020.07.17 salotos pilnos smelio... Apacioje salotos isvis pajuodusios...
Vilniaus pl. Prie Klaipedos esmi melagiu melagei, sako operatore prie kasos neturi laiko gaminti maisto nes viena pati daro, o virtuvei dvi kepejos sedi :D
Kliente 2020-06-29 15:08:57
Laba diena. Rašau laišką nes noriu, kad jį pasiektų operatorė su kuria susiduriau mastaičiu k., ir vadovo komentaro. Tai istorija vyko 2020.06.23, vardo operatores nepasakysiu, trumpais sviesiais plaukais. Uzejus i degaline apsipirkau ir galvojau uzeisiu i tuoleta kadangi laukia ilga kelione. Uzejusi i tualeta du kartus kazkas bande atsidaryti duris, kazkaip pagalvojau, kad klientai. Trecia karta durys atsidare (tikriausiai ji jas atrakino) uz ju pamaciau degalines operatore kuri isdriso man atliekant gamtinius reikalus atidarytomis durimis prie klientu pakeltu tonu man pasakyti kad cia nera klientu tuoletas ir cia buti negalima. Isejusi apsiziurejau, kad niekur nera parasyta tik personalui ar draudziama eiti. Tuoletas uzrakintas nebuvo o ant jo moteru ir vyru logotipai. Isejusi is tuoleto isgirdau kad 2 operatores apkalbineja mane PRIE KLIENTU ir vadina kvaila. Isejusi pasakiau kad negalima taip elgtis, likau aprekta. As neesu niekada to patyrusi. Tai yra toks pazeminimas, kad as zodziu neturiu apibudinti. Tikrai zadu kreiptis del tokio operatores neadekvatumo.
Kita karta dar i kabineta nueik prisik.Pati akla vista esi, nieko nematai ir dar kudakuoji.
Sveiki, kada ismokysite savo kasininkes skaiciuoti? Paprasiau kad ipiltu duju uz 10e, pritaike nuolaida nes mokant grynais kuras pigiau, cekyje7.20 grazos dave 2.77 o kolonele uzpyle 7.04. Tai kur mano graza, neatidave. 10 - 7.04 = 2.96, ir kazkodel gavau tik 2.77, klausimas kur dar 0, 19 cnt ?? Ir dar uz tuos 2.96 faktiskai galejo dapilti 6 l duju. Kasinonke AGNE, IR DIRBA BE KAUKES
Atvažaviau vakare užsipilti degalų, ir išmečiau į šiukšlinę kavos puodelį, nes visada ten mesdavau ir niekas nešaukdavo, bet kasininkei Vitalijai tai pasirodė negerai, apšaukė, kad katik išsivalė šiukšlines ir, kad ten negalima mesti tik pirštinaites kurias naudojam užsipilant degalus, bet niekur nieko nebuvo parašyta, tai taip kasininkė Vitalija bendrauja su klientais. Beje turiu įrodimų, kad dirba merginos be kaukių.
Kasininkė Diana, labai mandagi, malonus bendravimas, daugiau tokių kaip ji, jai bonusu negailėkite <3
Savininkas visiškai nesirūpina darbuotojų ir klientų sveikata! Apsilankiau degalinėje prie Liepkalnio, Minsko pl. Vilniuje - nei bekontakčio aptarnavimo, nei kaukių nei stiklų prie kasos, jokių dezinfekcijos priemonių! Dar ir pasijutau apgautas, keisdamas dujų balioną - paėmė 10Eur už balioną su vožtuvu, nors prieš tai keičiant gerą Sauridos balioną į senieną net neužsiminė apie vožtuvą ir, savaime aišku, nedamokėjo. Užtat pasamdo jaunas merginas... Lietuviškas biznelis
Sveiki, kodėl jūsų degalinėse darbuotojams nėra suteikta apsaugos priemonių karantino metu? Pagal valstybės valdžios reikalavimus jūs turite suteikti apsaugos priemones arba suteikti galimybe dirbti iš namų, tokios galimybės manau suteikt negalit, tai suteikit bent apsaugos priemones, stiklus uzdėkit, kaip kitose degalinėse ar parduotuvėse arba prekiaukit per langelį, jūsų darbuotojai rizikuoja, ne tik savo sveikata, bet ir klientų. Manau supratote ką turiu omeny, o jei ne bus kreiptasi į tai tikrinančias institucijas dėl jūsų nesirūpinimo darbuotojas ir klientais.
Grigiskes. 6.08 ryto. Stovi du automobiliai. Pardaveja uzsiima savo asmeniniais reikalais. Kuro nepaleidzia. I klausima kas vyksta atsakimas- pirmiau susimokekit. Nors jau po 6 val. Nurodzius jai i laika, atsakymas- perkraunama sistema pirmiau sumokekit. Sumokejau, uzsipiliau, nors ir pasakiau kad reikalinga faktura, gavau paprasta kvita. Kitas auto isvaziavo taip it neuzsipiles. Izulus, nepagarbus ir nemalonus aptarnavimas. Nors ir esu Emsi ir sitos degalines pastovus klijentas, daugiau i cia nebevaziuosiu nes tai visiskai neprofesianalus, niekam tikes aptarnavimas.
Kaunas - Klaipėda emsi apie 30 km nuo Kauno, labai nemalonus aptarnavimas pardaveja-Jūrate.
EMSI degalinė Grigiškėse, 17-30 skendi tamsoje, šviesos prie kolonėlių nedega, sunku ką nors įžiūrėti. Ant pilono nurodyta tik vienos rūšies dyzelino kaina, privažiavus prie kolonėlės du vienodi dyzelino pistoletai, įsipili ir tik tada pamatai, kad įsipylei pagerinto dyzelino, bet primenu ant pilono nurodyta tik viena dyzelino rūšis. Klientas yra tiesiog apgaudinėjamas, nepateikiant visos informacijos apie parduodamą kurą.
Sveiki. Pries kelias dienas teko kelisuti is Italijos i Lietuva. 2000 km. Zinoma stojau degalinese. Ir sustojau EMSI Lazdijuose tik kirtes siena. Buvo geda, kad esu Lietuvoje. Tuoletas tiesiog dvokia. To nebuvo nei Vokietijoje nei Lenkijoje. Visgi pirma degaline Lietuvoje turetu buti kazkiek patrauklesne. Tai tiek..,
Gintas Žvirblis
2019-11-06 23:27:08 IP 2ju3kv1v
Sveiki. Pilu antra karta pas jusu kolonėlė Ukmergės pl. Ir labai esu nepatenkintas operatorės darbų. Man keista kad nieks neaiškina situacijos.
Sėkmės.
Pati slyksciausia degaline Ukmerges 437, Vilnius. Vedinimas degalineje neveikia jau virs metu. Dvokia priskretusiu aliejumi. Uztenka uzeiti 5 min ir rubai keliauja tiesiu taikymu i skalbimo masina. Daznu atveju uzvaziavus truputi po 17h mineralinio nenusipirkti, nes pardavejos tokiu laiku vykdo prekiu inventorizacija. Jeigu ne imones kuro kortele, tai i Emsi tikrai nevaziuociau.
Labas vakaras, esu nusivylusi Šilutės EMSI degaline, šiandien rugsėjo 2 diena 11:59 min pyliausi kura, nežinau kaip, bet išsitepiau dažais suknelę ir mašinos sėdyne, pasirodo buvo nudažyti stulpeliai apie kurios nebuvo jokios informasijos, kad žmonės būtų apsaugoti, prašau atlyginti man patirtą nuostolį, nuotraukas pridedu kaip įrodymą Ačiū už supratinguma.
EMSI pradėjo taikyti labai nekorektišką skolų išieškojimo būdą. Be priminimų ar raginimų, kreipiasi tiesiai į teismą ir prisiteisę skolą perduoda išieškojimą antstoliui. Aplinkybės visai paprastos, nes buvo nepateikta sąskaita buhalterijai, ko pasekoje apie skolą net nebuvo žinoma.
Antstolis už savo paslaugas dar pridėjo apie 300 eur.
Derinti skolą ir pateikti pasimetusią sąskaitą EMSI buhalterija atsisako, į laiškus nereaguoja.
Šaunus EMSI darbas!
Traku Voke, , Emsi” degalineje geras aptarnavimas, skanus maistas kibinai, spurgos ir kava. Uzsuku daznai, kad skaniai pavalgyti, rekomenduoju uzsukti.
Sendien 10 rugpjucio lankiausi EMSI degalineje Traku Vokes. Esu ju nolatinis klijentas. Ir del spurgu kokibes galiu pasiginčioti. Spurgos SUPERINES. Kiekviena savaitgali važioju ten butent del ju ir lerku pk 10vnt. Mano šeima tesiok svaigsta del ju. Aciu uz malonuma
Lankiausi EMSI traku vokeje ne viena karta, labai patiko skanestai ypac spurgos ir kibinai, aptarnavimas puikus.
Traku Vokeje suprastejo spurgos : (
Sveiki. Šiandien, kovo 17d. Emsi degalinėje, Vilniuje, teko aiktelėti pamačius kiek reikia mokėti už kurą. Šviestlentėje degė kaina 1.08€, tačiau mums buvo paskaičiuota 1.21€ už litrą. Likom taip ir nieko nesupratę. Gal papasakorumėte kas čia per triukai ?
Jurbarko rajono Seredžiaus miestelio emsi degalinėje, pardavėja užsirakinus duris, atsiskaitymas vyksta per langelį, viskas kaip ir gerai, bet ar normalu, kad atsiskaitant už degalus pardavėjai reikia sakyti savo banko kortelės kodą??? Kodėl skaitytuvas nebūna pajungtas prie langelio???
Žmonės būkit budrūs! Vakar (2019-01-22d.) pyliau benziną Kaišiadorių Gudienos km. esančioje EMSI. Kaina ant kolonėlės ir pilant kurą visą laiką rodė 1.04eur. Sumokėjau, parvažiuoju namo, tikrinu čekį, o ten-1.17eur už litrą.Įdomu, ar operatoriai tai daro su savo vadovų žinia, ar ne?..Nuo šiol, jei teks pilti kurą EMSI-fotografuosiu ir filmuosiu!
Ka tik iš emsi grigiskiu. Viskas ten gerai. Rejkejo uz dujas 32 susimoket, pati padarennuolaida. Gavosi 27. Malonu!
Tragiškas aptarnavimas degalinei Emsi Grigiškėse. Keiskit personalą.
Lapkričio 11 d lankėmės emsi degalineja Grigiškėse, kasininkė labai nemaloniai aptarnavo. Atsakinėjo taip, lyg kažką blogo butumem jai padare. Reikėtų darbuotojus mokinti, kaip maloniai bendrauti su atejusiais klientais.
EMSI degalineja Panevezyje, prie Cido arenos, nepanoro aptarnauti greitu uzkandziu pardaveja - koliojasi. Pabandeme paskambinti I EMSI administracija, tai neina I kalbas, zodziu - BAISU
EMSI savitarnos degalinėje Kaune nuo mano kortelės nuskaitė visą rezervuotą sumą (100 EUR), o ne realią kainą už įsipiltą kurą (apie 40 EUR).
Labas vakaras, spsilankeme EMSI degalineje Klaipedoje, Taikos pr.124, nors dar darbo laikas nebuvo pasibaiges, nebuvome aptarnauti ir isvaryti. Operatore Rimante labai nemandagiai aptarnavo. Apvaziavome visas Baltijos salis ir namie buvome “maloniai” isvaryti!!!
degalines buves klientas
2018-06-15 11:23:02 IP 4ljjjpm
tragiskas degaliniu tinklas, atrodo kad kaimeiciai dirba tiek degalinese tiek ofise. zemas lygis palyginti su kitais naftos tiekejais. nerekomenduoju cia lankytis. bye bye amerika
Norėčiau sužinoti kodėl Ilgakiemio k.Kauno r. Emsi degalinėje klaidinami klientai. Švieslentėje nurodyta kaina 1€čekyje mušama 1.15€.nuolaida suteikiama nuo 1.15€ o ne nuo1€. Lauksiu atsakymo.
Labas vakaras. Šiandien, 19.50 lankiausi Vilkaviškio Emsi degalinėje. Kaip visada, pildamasi kurą, naudoju Studento pažymėjimą. Tačiau pardavėja pranešė, kad si kortele jau nėra priimama, turi būti išduoda Emsi studento kortele, kuri man nebuvo duota, kadangi nebuvo tuščiu anketų, kuria reikia užpildyti, tačiau, , akcija” turejo tęstis iki rytojaus. Todėl nuolaida man nebuvo pritaikyta. Tokiu atveju, pardavėja galejo bent žmogiškai viską paaiškinti, o ne pakeltu tonu šnekėti su manimi. Esu labai nepatenkinta jūsų filialo teikiamomis paslaugomis.
Labas vakaras. Ar yra galimybe ukininkams nusipirti didesni kieki kuro Jums atvezant ukininkui' Aciu
Norisi paklausti, kodėl Kauno r. Ilgakiemio k. esanti EMSI benzino kolonėlėje kuro kainos yra didesnės 5 cnt. 1 euras 27 centai, kai Garliavoje ir kt. kolonėlėse 1 euras 21 cnt? Kas reguliuoja kainas, ar administracija esanti Vilniuje, ar tai gali daryti ir kolonėlės vedėja. Kadangi toks kainų skirtumas pastebėtas ne pirmą kartą, tai pasidomėjus kolonėlėje, kodėl taip yra, vedėja prisistačiusi mergina į užduotą klausimą neatsakė.
Labai džiaugiuosi EMSI Vilniuje paslaugomis. Dėl kokybės komentuoti negaliu- nesu pastebėjęs kažkokių blogybių ar super pagerėjimų, bet esu labai patenkintas kaina, kuri dirbančiam studentui labai padeda. Ačiū!
Kalotės kaimas Klaipėdos raj. (taip nurodyta mokėjimo kvite) vakar pyliausi benziną. Informaciniame stende nutrodyta, kad mokant EMSI kortele taikoma nuolaida -19ct., , tačiau tai klaidinga informacija, nes pritaikyta nuolaida, tik -10ct.. Ar tokia informacija nekalidina klintų? Mano draugai sako, kad šioje degalinėje, kol nebuvo EMSI tinklo visada pildavosi degalus, nes patogu, važiuojant iš Klaipėdos, bet aš po tokios klaidingos informacijos, nedrįsiu daugiau piltis EMSI degalinėse. Nemėgstu netiesos.
EMSI esanti kelyje Kaunas-Alytus keičia kainas kaip kelnaites, dideles į dideles. Negaliu užsipilti kuro reikalui esant, firma neleidžia.
Kauno r., Ilgakiemyje operatorė buvo labai nemaloni, nenešiojo kortelės su vardu pavarde būčiau apskundus.
Emsi tinklapyje užpildžius skundą tikiuosi gauti į jį atsakymą, o ne ignoravimą. Apmaudu, kad aptarnavimas labai prastas ne tik pačiose degalinėse, bet ir administracijoje.
Kauno r. Ilgakiemyje daug kartų perspėti dėl dujų užpylimo pistoleto gedimo. O pasirodo, kad jie žino...!
Kauno rajone, Ilgakiemyje dujų pistoletą pakeiskite daugiau nei metai bėga. Ačiū.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Senato respublikonų lyderis pareiškė, kad Kapitolijaus šturmą išprovokavo D. Trumpas 01-19 22:02
Donaldo Trumpo šalininkus, šturmavusius JAV Kapitolijų, išprovokavo pats prezidentas, antradienį pareiškė Senato respublikonų daugumos lyderis Mitchas McConnellas.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%