Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Emsi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Emsi

Atsiliepimai apie Emsi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Emsi, UAB

Sveiki. Pries kelias dienas teko kelisuti is Italijos i Lietuva. 2000 km. Zinoma stojau degalinese. Ir sustojau EMSI Lazdijuose tik kirtes siena. Buvo geda, kad esu Lietuvoje. Tuoletas tiesiog dvokia. To nebuvo nei Vokietijoje nei Lenkijoje. Visgi pirma degaline Lietuvoje turetu buti kazkiek patrauklesne. Tai tiek..,
Gintas Žvirblis
2019-11-06 23:27:08 IP 2ju3kv1v
Sveiki. Pilu antra karta pas jusu kolonėlė Ukmergės pl. Ir labai esu nepatenkintas operatorės darbų. Man keista kad nieks neaiškina situacijos.
Sėkmės.
Pati slyksciausia degaline Ukmerges 437, Vilnius. Vedinimas degalineje neveikia jau virs metu. Dvokia priskretusiu aliejumi. Uztenka uzeiti 5 min ir rubai keliauja tiesiu taikymu i skalbimo masina. Daznu atveju uzvaziavus truputi po 17h mineralinio nenusipirkti, nes pardavejos tokiu laiku vykdo prekiu inventorizacija. Jeigu ne imones kuro kortele, tai i Emsi tikrai nevaziuociau.
Labas vakaras, esu nusivylusi Šilutės EMSI degaline, šiandien rugsėjo 2 diena 11:59 min pyliausi kura, nežinau kaip, bet išsitepiau dažais suknelę ir mašinos sėdyne, pasirodo buvo nudažyti stulpeliai apie kurios nebuvo jokios informasijos, kad žmonės būtų apsaugoti, prašau atlyginti man patirtą nuostolį, nuotraukas pridedu kaip įrodymą Ačiū už supratinguma.
EMSI pradėjo taikyti labai nekorektišką skolų išieškojimo būdą. Be priminimų ar raginimų, kreipiasi tiesiai į teismą ir prisiteisę skolą perduoda išieškojimą antstoliui. Aplinkybės visai paprastos, nes buvo nepateikta sąskaita buhalterijai, ko pasekoje apie skolą net nebuvo žinoma.
Antstolis už savo paslaugas dar pridėjo apie 300 eur.
Derinti skolą ir pateikti pasimetusią sąskaitą EMSI buhalterija atsisako, į laiškus nereaguoja.
Šaunus EMSI darbas!
Traku Voke, , Emsi” degalineje geras aptarnavimas, skanus maistas kibinai, spurgos ir kava. Uzsuku daznai, kad skaniai pavalgyti, rekomenduoju uzsukti.
Sendien 10 rugpjucio lankiausi EMSI degalineje Traku Vokes. Esu ju nolatinis klijentas. Ir del spurgu kokibes galiu pasiginčioti. Spurgos SUPERINES. Kiekviena savaitgali važioju ten butent del ju ir lerku pk 10vnt. Mano šeima tesiok svaigsta del ju. Aciu uz malonuma
Lankiausi EMSI traku vokeje ne viena karta, labai patiko skanestai ypac spurgos ir kibinai, aptarnavimas puikus.
Traku Vokeje suprastejo spurgos : (
Sveiki. Šiandien, kovo 17d. Emsi degalinėje, Vilniuje, teko aiktelėti pamačius kiek reikia mokėti už kurą. Šviestlentėje degė kaina 1.08€, tačiau mums buvo paskaičiuota 1.21€ už litrą. Likom taip ir nieko nesupratę. Gal papasakorumėte kas čia per triukai ?
Jurbarko rajono Seredžiaus miestelio emsi degalinėje, pardavėja užsirakinus duris, atsiskaitymas vyksta per langelį, viskas kaip ir gerai, bet ar normalu, kad atsiskaitant už degalus pardavėjai reikia sakyti savo banko kortelės kodą??? Kodėl skaitytuvas nebūna pajungtas prie langelio???
Žmonės būkit budrūs! Vakar (2019-01-22d.) pyliau benziną Kaišiadorių Gudienos km. esančioje EMSI. Kaina ant kolonėlės ir pilant kurą visą laiką rodė 1.04eur. Sumokėjau, parvažiuoju namo, tikrinu čekį, o ten-1.17eur už litrą.Įdomu, ar operatoriai tai daro su savo vadovų žinia, ar ne?..Nuo šiol, jei teks pilti kurą EMSI-fotografuosiu ir filmuosiu!
Ka tik iš emsi grigiskiu. Viskas ten gerai. Rejkejo uz dujas 32 susimoket, pati padarennuolaida. Gavosi 27. Malonu!
Tragiškas aptarnavimas degalinei Emsi Grigiškėse. Keiskit personalą.
Lapkričio 11 d lankėmės emsi degalineja Grigiškėse, kasininkė labai nemaloniai aptarnavo. Atsakinėjo taip, lyg kažką blogo butumem jai padare. Reikėtų darbuotojus mokinti, kaip maloniai bendrauti su atejusiais klientais.
EMSI degalineja Panevezyje, prie Cido arenos, nepanoro aptarnauti greitu uzkandziu pardaveja - koliojasi. Pabandeme paskambinti I EMSI administracija, tai neina I kalbas, zodziu - BAISU
EMSI savitarnos degalinėje Kaune nuo mano kortelės nuskaitė visą rezervuotą sumą (100 EUR), o ne realią kainą už įsipiltą kurą (apie 40 EUR).
Labas vakaras, spsilankeme EMSI degalineje Klaipedoje, Taikos pr.124, nors dar darbo laikas nebuvo pasibaiges, nebuvome aptarnauti ir isvaryti. Operatore Rimante labai nemandagiai aptarnavo. Apvaziavome visas Baltijos salis ir namie buvome “maloniai” isvaryti!!!
degalines buves klientas
2018-06-15 11:23:02 IP 4ljjjpm
tragiskas degaliniu tinklas, atrodo kad kaimeiciai dirba tiek degalinese tiek ofise. zemas lygis palyginti su kitais naftos tiekejais. nerekomenduoju cia lankytis. bye bye amerika
Norėčiau sužinoti kodėl Ilgakiemio k.Kauno r. Emsi degalinėje klaidinami klientai. Švieslentėje nurodyta kaina 1€čekyje mušama 1.15€.nuolaida suteikiama nuo 1.15€ o ne nuo1€. Lauksiu atsakymo.
Labas vakaras. Šiandien, 19.50 lankiausi Vilkaviškio Emsi degalinėje. Kaip visada, pildamasi kurą, naudoju Studento pažymėjimą. Tačiau pardavėja pranešė, kad si kortele jau nėra priimama, turi būti išduoda Emsi studento kortele, kuri man nebuvo duota, kadangi nebuvo tuščiu anketų, kuria reikia užpildyti, tačiau, , akcija” turejo tęstis iki rytojaus. Todėl nuolaida man nebuvo pritaikyta. Tokiu atveju, pardavėja galejo bent žmogiškai viską paaiškinti, o ne pakeltu tonu šnekėti su manimi. Esu labai nepatenkinta jūsų filialo teikiamomis paslaugomis.
Labas vakaras. Ar yra galimybe ukininkams nusipirti didesni kieki kuro Jums atvezant ukininkui' Aciu
Norisi paklausti, kodėl Kauno r. Ilgakiemio k. esanti EMSI benzino kolonėlėje kuro kainos yra didesnės 5 cnt. 1 euras 27 centai, kai Garliavoje ir kt. kolonėlėse 1 euras 21 cnt? Kas reguliuoja kainas, ar administracija esanti Vilniuje, ar tai gali daryti ir kolonėlės vedėja. Kadangi toks kainų skirtumas pastebėtas ne pirmą kartą, tai pasidomėjus kolonėlėje, kodėl taip yra, vedėja prisistačiusi mergina į užduotą klausimą neatsakė.
Labai džiaugiuosi EMSI Vilniuje paslaugomis. Dėl kokybės komentuoti negaliu- nesu pastebėjęs kažkokių blogybių ar super pagerėjimų, bet esu labai patenkintas kaina, kuri dirbančiam studentui labai padeda. Ačiū!
Kalotės kaimas Klaipėdos raj. (taip nurodyta mokėjimo kvite) vakar pyliausi benziną. Informaciniame stende nutrodyta, kad mokant EMSI kortele taikoma nuolaida -19ct., , tačiau tai klaidinga informacija, nes pritaikyta nuolaida, tik -10ct.. Ar tokia informacija nekalidina klintų? Mano draugai sako, kad šioje degalinėje, kol nebuvo EMSI tinklo visada pildavosi degalus, nes patogu, važiuojant iš Klaipėdos, bet aš po tokios klaidingos informacijos, nedrįsiu daugiau piltis EMSI degalinėse. Nemėgstu netiesos.
EMSI esanti kelyje Kaunas-Alytus keičia kainas kaip kelnaites, dideles į dideles. Negaliu užsipilti kuro reikalui esant, firma neleidžia.
Kauno r., Ilgakiemyje operatorė buvo labai nemaloni, nenešiojo kortelės su vardu pavarde būčiau apskundus.
Emsi tinklapyje užpildžius skundą tikiuosi gauti į jį atsakymą, o ne ignoravimą. Apmaudu, kad aptarnavimas labai prastas ne tik pačiose degalinėse, bet ir administracijoje.
Kauno r. Ilgakiemyje daug kartų perspėti dėl dujų užpylimo pistoleto gedimo. O pasirodo, kad jie žino...!
Kauno rajone, Ilgakiemyje dujų pistoletą pakeiskite daugiau nei metai bėga. Ačiū.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%