Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Emsi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Emsi

Atsiliepimai apie Emsi, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Emsi, UAB

Pirmą sykį matau, kad pilone, prie įvažiavimo į degalinę, būtų nurodyta kaina, taikoma tik turintiems nuolaidų kortelę. Įvažiavus, ir pradedant piltis degalus, kalonėlės ekrane pasirodo kaina, didesnė 10 ct., nei pilone, ir kaina tampa didesnė, nei kaimyninėje "Circle".....
Dažnai tenka lankytis. Emsi degalinėje Marijampolėje Stoties gatvėje.Noreciau labai padėkoti ten dirbančiai operatoriai Sandrai.Visada maloniai aptarnauja, visada su šypsena ir gera nuotaika.Linkiu visiems darbuotojams sekti jos pavyzdžiu.
Emsi degalinėje mokamas stovėjimas! Didesnio absurdo neesu matęs!
Atvažiavome su drauge Grigiškėse užsipilti degalų apie 2 nakties. Mergina, deja vardo nepaziurejome, apkunoka, blondinė. Mūsų ne aptarnavo. Pasakė pamainos pertrauka. Matėme kaip ileido savo drauge i degalinę, labai negražiai kalbėjo. To pasekoje paskui atvažiavo vaikinai, kuriu ji taip pat neileido. Nors degalinė turi dirbti visa para. Labai nusivyleme tokiu poelgiu....
Pasvalio emsi, pirmoje antroje ir trečioje kolonėlėse visada nusuka kura, oras eina o kuras nebėga bet pinygus už ora irgi reikia mokėti
Prieš kelias minutes nupirktas trikampinis sumuštinis pasibaigusio galiojimo, nė nebuvo minties skubant pažiūrėti, tikiuosi atsakingesnio darbo.
Nesuprantama, kodėl degalinėje esančioje Kalotėje (Klaipėdos raj.) Sudėtinga įsipilti dyzelinio kuro iš šeštos kolonėlės (sunkvežimiams), atvažiavus pasipildyti kuro dažnai ilgai reikia laukti kol paleidžia operatorius degalus arba tenka eiti prašinėti, kad įjungtu užsipylimą. Visiškai nuvylė ir supykdė situacija 07.31d., ilgokai laukiau kol paleis kura..nesulaukęs ėjau paprašyt operatorės, kad įjungtu..atsakius, kad "tuoj" išėjau pildytis kuro. Bet deja vėl ilgokai palaukus kuro taip ir nepaleido. Teko išvažiuoti, taip ir nepasipildžius dyzelino. Sunkvežimiai pildosi didžiausius kiekius, bet sąlygos sudaromos, kad negrįžtume daugiau.
Pastaba MSI tinklo vadovybej.
Siūlyčiau labai pagalvoti ar verta turėti tokią darbuotoją kaip ponia Jurgita, kuri dirba Klaipėdos rajone autostradoje esančioje degalinėje prie Dauparų. Labai nemalonus bendravimas, su klientais šitaip negalima bendrauti! Dėl to daugiau tikrai nevažiuosime į šią degalinę.... dėl ne kartą sugadintos nuotaikos. Matosi net negerbia kolegų. Kitos darbuotojos malonios ir paslaugios, niekada neturėjome jokių priekaištų.
Kainos svieslenteje nurodomos vienokios realiai skaicioja kitą kainą. Piliausi kurą Ukmerges plente kaina svieslenteje 1.15 €, užsipiliau, cekije kaina 1.26 € ir jai pritaikyta nuolaida. Aš manau vairuotojas turedamas nuolaidu kortele skaiciuoja nuolaida nuo kainos nurodytos švieslentėje. 2, 5 m aukštyje prikabintas kažkoks neaiskus lapas, kuri standartinio ugio zmogus net nepastebės. Nusivyliau.
Blogai dirbat ponai sedinti kabi etuose sianden norejau uzpilti degalinei traku vokei deje uz banko korteles degalai neparduodami o lietuvoi propogoja kad atsiskaityti reikia tik su banko kortelemis kodel pas jus degalinese toks bardakas, kas atsakys ar kaltu sitoi situacijoi nera?
- Prekių kainos nenurodytos ant lentynų.
- Prekių kainos, tikrai gan nemažai užkeltos negu kitose degalinėse.
- Lošia kažkokią loteriją ir lengviausiu budu renka duomenis..

Ir su tokiu požiūriu dengtis po Lietuvos vėliavą...
Esat apgailėtini. :)

Sekantį sykį kreipsiuosi į institucijas dėl netvarkos prekyboje.
Nuotraukas jau turiu. Sėkmės! :)
Ruslan 2020-12-01 20:00:47
EMSI degalineje Pajautos g. 31, Vilniuje reklaminiame stende Dyzelio kaina nurodyta 0, 93Eur, o kaloneleje 1, 08eur. Kasininkas su savo kortele padare nuolaida iki 0, 93eur, o kur gi nauda su mano nuolaidu kortele. Kasininkas paisto nesamones, tipo, kad didesne kaina nurodyta imonems... Nesuprantu, kam jums reikalinga apgavyku etikete...
Tai gal tokiais klausimais skambink i ofisa ir aiskinkis.
Ir kada gi kvailiams daeis, jog kainas nustatineja ne operatoriai.
Ruslan 2020-12-01 20:00:47
Taigi Emsi 2 kainu politika, prie ko cia kasininkas, cia juk ne darbuotoju pasirinkimas, jie tik daro savo darba. Kaip mane uzknisa, kai visi kaltina darbuotojus, nors jie daro tik savo darba.
2020-11-26 d. uzsukau i degaline esancia Ilgakiemio k.Kauno raj.Operatores Lauros buvau labai nemaloniai aptarnauta.
Labai skanios šviežios spurgos. Visada viliojančiai atrodo. TAČIAU. Visas didžiulis indas, pilnas spurgų padėtas ant prekystalio ATIDENGTAS. Kaip NEHIGIENIŠKA!. Praeina noras pirkti, kai žinai, kad kiekvienas tiesiog kvėpuoja į jas stovėdamas prie kasos!
Už energetinį gėrimą kuris kainuoja iki 1eur šioje degalinėje sumokėjau beveik 3 eurus.
Švieslentėje kuro kaina yra nurodyta SU KORTELĖS NUOLAIDA. Pradėjus pilti pasirodo 10centų didesnė kaina. Absurdas ! Jūs man esate mirę, ir nusikabinkit tą Lietuvos vėliavą nuo logotipo, jūs jos neverti.
Paskutinė degalinė paliekant Kauną, kelionė į Klaipėdą. Kita degalinė - už pusšimčio km. Atsitinka nelaimė - sprogsta padanga. Kaip gerai, kad degalinė? Kur jei ne degalinėj gali gautii bent minimalią pagalbą - pvz., prisipūsti ratą.. Pasirodo, ne, oro pripūtimo aparatas neveikia.. Tada gal turite rankinę? Irgi ne! Gal parduot? Irgi ne!
Ir tai ne pirmas kartas EMSI! Apsileidėliai, net jokio užrašo nesugeba pakabinti, kad neveikia..
Grigiškių emsi degaline. Pirkau cezario salotas su vištiena. 2020.07.17 salotos pilnos smelio... Apacioje salotos isvis pajuodusios...
Vilniaus pl. Prie Klaipedos esmi melagiu melagei, sako operatore prie kasos neturi laiko gaminti maisto nes viena pati daro, o virtuvei dvi kepejos sedi :D
Kliente 2020-06-29 15:08:57
Laba diena. Rašau laišką nes noriu, kad jį pasiektų operatorė su kuria susiduriau mastaičiu k., ir vadovo komentaro. Tai istorija vyko 2020.06.23, vardo operatores nepasakysiu, trumpais sviesiais plaukais. Uzejus i degaline apsipirkau ir galvojau uzeisiu i tuoleta kadangi laukia ilga kelione. Uzejusi i tualeta du kartus kazkas bande atsidaryti duris, kazkaip pagalvojau, kad klientai. Trecia karta durys atsidare (tikriausiai ji jas atrakino) uz ju pamaciau degalines operatore kuri isdriso man atliekant gamtinius reikalus atidarytomis durimis prie klientu pakeltu tonu man pasakyti kad cia nera klientu tuoletas ir cia buti negalima. Isejusi apsiziurejau, kad niekur nera parasyta tik personalui ar draudziama eiti. Tuoletas uzrakintas nebuvo o ant jo moteru ir vyru logotipai. Isejusi is tuoleto isgirdau kad 2 operatores apkalbineja mane PRIE KLIENTU ir vadina kvaila. Isejusi pasakiau kad negalima taip elgtis, likau aprekta. As neesu niekada to patyrusi. Tai yra toks pazeminimas, kad as zodziu neturiu apibudinti. Tikrai zadu kreiptis del tokio operatores neadekvatumo.
Kita karta dar i kabineta nueik prisik.Pati akla vista esi, nieko nematai ir dar kudakuoji.
Sveiki, kada ismokysite savo kasininkes skaiciuoti? Paprasiau kad ipiltu duju uz 10e, pritaike nuolaida nes mokant grynais kuras pigiau, cekyje7.20 grazos dave 2.77 o kolonele uzpyle 7.04. Tai kur mano graza, neatidave. 10 - 7.04 = 2.96, ir kazkodel gavau tik 2.77, klausimas kur dar 0, 19 cnt ?? Ir dar uz tuos 2.96 faktiskai galejo dapilti 6 l duju. Kasinonke AGNE, IR DIRBA BE KAUKES
Atvažaviau vakare užsipilti degalų, ir išmečiau į šiukšlinę kavos puodelį, nes visada ten mesdavau ir niekas nešaukdavo, bet kasininkei Vitalijai tai pasirodė negerai, apšaukė, kad katik išsivalė šiukšlines ir, kad ten negalima mesti tik pirštinaites kurias naudojam užsipilant degalus, bet niekur nieko nebuvo parašyta, tai taip kasininkė Vitalija bendrauja su klientais. Beje turiu įrodimų, kad dirba merginos be kaukių.
Kasininkė Diana, labai mandagi, malonus bendravimas, daugiau tokių kaip ji, jai bonusu negailėkite <3
Savininkas visiškai nesirūpina darbuotojų ir klientų sveikata! Apsilankiau degalinėje prie Liepkalnio, Minsko pl. Vilniuje - nei bekontakčio aptarnavimo, nei kaukių nei stiklų prie kasos, jokių dezinfekcijos priemonių! Dar ir pasijutau apgautas, keisdamas dujų balioną - paėmė 10Eur už balioną su vožtuvu, nors prieš tai keičiant gerą Sauridos balioną į senieną net neužsiminė apie vožtuvą ir, savaime aišku, nedamokėjo. Užtat pasamdo jaunas merginas... Lietuviškas biznelis
Sveiki, kodėl jūsų degalinėse darbuotojams nėra suteikta apsaugos priemonių karantino metu? Pagal valstybės valdžios reikalavimus jūs turite suteikti apsaugos priemones arba suteikti galimybe dirbti iš namų, tokios galimybės manau suteikt negalit, tai suteikit bent apsaugos priemones, stiklus uzdėkit, kaip kitose degalinėse ar parduotuvėse arba prekiaukit per langelį, jūsų darbuotojai rizikuoja, ne tik savo sveikata, bet ir klientų. Manau supratote ką turiu omeny, o jei ne bus kreiptasi į tai tikrinančias institucijas dėl jūsų nesirūpinimo darbuotojas ir klientais.
Grigiskes. 6.08 ryto. Stovi du automobiliai. Pardaveja uzsiima savo asmeniniais reikalais. Kuro nepaleidzia. I klausima kas vyksta atsakimas- pirmiau susimokekit. Nors jau po 6 val. Nurodzius jai i laika, atsakymas- perkraunama sistema pirmiau sumokekit. Sumokejau, uzsipiliau, nors ir pasakiau kad reikalinga faktura, gavau paprasta kvita. Kitas auto isvaziavo taip it neuzsipiles. Izulus, nepagarbus ir nemalonus aptarnavimas. Nors ir esu Emsi ir sitos degalines pastovus klijentas, daugiau i cia nebevaziuosiu nes tai visiskai neprofesianalus, niekam tikes aptarnavimas.
Kaunas - Klaipėda emsi apie 30 km nuo Kauno, labai nemalonus aptarnavimas pardaveja-Jūrate.
EMSI degalinė Grigiškėse, 17-30 skendi tamsoje, šviesos prie kolonėlių nedega, sunku ką nors įžiūrėti. Ant pilono nurodyta tik vienos rūšies dyzelino kaina, privažiavus prie kolonėlės du vienodi dyzelino pistoletai, įsipili ir tik tada pamatai, kad įsipylei pagerinto dyzelino, bet primenu ant pilono nurodyta tik viena dyzelino rūšis. Klientas yra tiesiog apgaudinėjamas, nepateikiant visos informacijos apie parduodamą kurą.
Sveiki. Pries kelias dienas teko kelisuti is Italijos i Lietuva. 2000 km. Zinoma stojau degalinese. Ir sustojau EMSI Lazdijuose tik kirtes siena. Buvo geda, kad esu Lietuvoje. Tuoletas tiesiog dvokia. To nebuvo nei Vokietijoje nei Lenkijoje. Visgi pirma degaline Lietuvoje turetu buti kazkiek patrauklesne. Tai tiek..,
Gintas Žvirblis
2019-11-06 23:27:08 IP 2ju3kv1v
Sveiki. Pilu antra karta pas jusu kolonėlė Ukmergės pl. Ir labai esu nepatenkintas operatorės darbų. Man keista kad nieks neaiškina situacijos.
Sėkmės.
Pati slyksciausia degaline Ukmerges 437, Vilnius. Vedinimas degalineje neveikia jau virs metu. Dvokia priskretusiu aliejumi. Uztenka uzeiti 5 min ir rubai keliauja tiesiu taikymu i skalbimo masina. Daznu atveju uzvaziavus truputi po 17h mineralinio nenusipirkti, nes pardavejos tokiu laiku vykdo prekiu inventorizacija. Jeigu ne imones kuro kortele, tai i Emsi tikrai nevaziuociau.
Labas vakaras, esu nusivylusi Šilutės EMSI degaline, šiandien rugsėjo 2 diena 11:59 min pyliausi kura, nežinau kaip, bet išsitepiau dažais suknelę ir mašinos sėdyne, pasirodo buvo nudažyti stulpeliai apie kurios nebuvo jokios informasijos, kad žmonės būtų apsaugoti, prašau atlyginti man patirtą nuostolį, nuotraukas pridedu kaip įrodymą Ačiū už supratinguma.
EMSI pradėjo taikyti labai nekorektišką skolų išieškojimo būdą. Be priminimų ar raginimų, kreipiasi tiesiai į teismą ir prisiteisę skolą perduoda išieškojimą antstoliui. Aplinkybės visai paprastos, nes buvo nepateikta sąskaita buhalterijai, ko pasekoje apie skolą net nebuvo žinoma.
Antstolis už savo paslaugas dar pridėjo apie 300 eur.
Derinti skolą ir pateikti pasimetusią sąskaitą EMSI buhalterija atsisako, į laiškus nereaguoja.
Šaunus EMSI darbas!
Traku Voke, , Emsi” degalineje geras aptarnavimas, skanus maistas kibinai, spurgos ir kava. Uzsuku daznai, kad skaniai pavalgyti, rekomenduoju uzsukti.
Sendien 10 rugpjucio lankiausi EMSI degalineje Traku Vokes. Esu ju nolatinis klijentas. Ir del spurgu kokibes galiu pasiginčioti. Spurgos SUPERINES. Kiekviena savaitgali važioju ten butent del ju ir lerku pk 10vnt. Mano šeima tesiok svaigsta del ju. Aciu uz malonuma
Lankiausi EMSI traku vokeje ne viena karta, labai patiko skanestai ypac spurgos ir kibinai, aptarnavimas puikus.
Traku Vokeje suprastejo spurgos : (
Sveiki. Šiandien, kovo 17d. Emsi degalinėje, Vilniuje, teko aiktelėti pamačius kiek reikia mokėti už kurą. Šviestlentėje degė kaina 1.08€, tačiau mums buvo paskaičiuota 1.21€ už litrą. Likom taip ir nieko nesupratę. Gal papasakorumėte kas čia per triukai ?
Jurbarko rajono Seredžiaus miestelio emsi degalinėje, pardavėja užsirakinus duris, atsiskaitymas vyksta per langelį, viskas kaip ir gerai, bet ar normalu, kad atsiskaitant už degalus pardavėjai reikia sakyti savo banko kortelės kodą??? Kodėl skaitytuvas nebūna pajungtas prie langelio???
Žmonės būkit budrūs! Vakar (2019-01-22d.) pyliau benziną Kaišiadorių Gudienos km. esančioje EMSI. Kaina ant kolonėlės ir pilant kurą visą laiką rodė 1.04eur. Sumokėjau, parvažiuoju namo, tikrinu čekį, o ten-1.17eur už litrą.Įdomu, ar operatoriai tai daro su savo vadovų žinia, ar ne?..Nuo šiol, jei teks pilti kurą EMSI-fotografuosiu ir filmuosiu!
Ka tik iš emsi grigiskiu. Viskas ten gerai. Rejkejo uz dujas 32 susimoket, pati padarennuolaida. Gavosi 27. Malonu!
Tragiškas aptarnavimas degalinei Emsi Grigiškėse. Keiskit personalą.
Lapkričio 11 d lankėmės emsi degalineja Grigiškėse, kasininkė labai nemaloniai aptarnavo. Atsakinėjo taip, lyg kažką blogo butumem jai padare. Reikėtų darbuotojus mokinti, kaip maloniai bendrauti su atejusiais klientais.
EMSI degalineja Panevezyje, prie Cido arenos, nepanoro aptarnauti greitu uzkandziu pardaveja - koliojasi. Pabandeme paskambinti I EMSI administracija, tai neina I kalbas, zodziu - BAISU
EMSI savitarnos degalinėje Kaune nuo mano kortelės nuskaitė visą rezervuotą sumą (100 EUR), o ne realią kainą už įsipiltą kurą (apie 40 EUR).
Labas vakaras, spsilankeme EMSI degalineje Klaipedoje, Taikos pr.124, nors dar darbo laikas nebuvo pasibaiges, nebuvome aptarnauti ir isvaryti. Operatore Rimante labai nemandagiai aptarnavo. Apvaziavome visas Baltijos salis ir namie buvome “maloniai” isvaryti!!!
degalines buves klientas
2018-06-15 11:23:02 IP 4ljjjpm
tragiskas degaliniu tinklas, atrodo kad kaimeiciai dirba tiek degalinese tiek ofise. zemas lygis palyginti su kitais naftos tiekejais. nerekomenduoju cia lankytis. bye bye amerika
Norėčiau sužinoti kodėl Ilgakiemio k.Kauno r. Emsi degalinėje klaidinami klientai. Švieslentėje nurodyta kaina 1€čekyje mušama 1.15€.nuolaida suteikiama nuo 1.15€ o ne nuo1€. Lauksiu atsakymo.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%