Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMPRO dizaino vizija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMPRO dizaino vizija

Atsiliepimai apie UAB "EMPRO dizaino vizija"

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "EMPRO dizaino vizija"

Kreipiamės į Empro dėl nuosavo namo vidaus dizaino. Sumokėjome didžiulį avansą, vieną tūkstantį eur. Bet projekto taip ir nesulaukėm. Jie gražiai išklausė visus musų norus, pavaišino kava bet darbo mes taip ir nepamatėm. Nei interjero, nei kažkokių patarimų dėl elektros maitinimo išdėstymo, durų, laiptų nesulaukėm, rodė mums tik nuotraukas iš interneto ir spalvų paletes. Projekto vadovė ne karto neatvažiavo į objektą, tai mums pasirodė labai keista. Gaila kad praradom sumokėtus pinigus ir sugaišom laiką. Griežtai nerekomendoju.
Savo buto interjero kūrymui pasirinkau Eliza. Tikrai rekomenduoju! Šita dizainere turi nuostabia savybe - moka ne tik isklausyti bet isgirsti Kliento norus ir suderinti jos su savo interjero vizija. Harmoningas, modernus, estetiškas, jaukus ir praktiškas - tai mano buto interjeras Elizos deka! Ačiu Jums ir sekmes visai EMPRO studijos komandai!
Labaibai kuribingi, tenkina visus užsakovų dizaino lūkesčius.Eliza labai gera dizainerė.
Geriausi atsiliepimai apie EMPRO ir dizainere Eliza. Jau po pirmu susitikimu buvo aisku, kad pasirinkome butent TA zmogu, kurio ir ieskojome. Is karto suprato, musu norus ir lukescius. Savo pasirinkimu ne karto nesudvejojome. Esame labai patenkinti ir drasiai rekomenduojame !
Nuostabi patirtis kuriant namų aplinką kartu su EMPRO. Visi darbai buvo atlikti laiku ir profesionaliai. Rekomenduoju.
Patys gražiausi atsiliepimai apie dizainerę Vitaliją ir visą EMPRO komandą. Dėkojame už išpildytas idėjas, interjero pasiūlymus, apie kuriuos patys net nebūtume pagalvoję. Prie viso to džiaugiamės nuoširdžiu bendravimu, visiškai jokios įtampos. Labai rekomenduojame :)
Esame patenkinti dizainerės Vitalijos darbu, viskas atlikta profesionaliai. Bendravimas vyko sklandžiai ir operatyviai, rekomenduoju.
PROFESIONALU IR NUOSTABIU ZMONIU KOLEKTYVAS.REKOMENDUOJU 100% VISIEMS.NEAPSIRIKSITE PASIRINKE.
Atsiliepimai, kuo puikiausi apie saunu ir profesionalu kolektyva.Rekomenduoju visiems, be islygu.Sigitas
Saulius ir Inga A.
2017-11-17 12:21:44 IP 28m95auv
Rekomenduoju. Projektavome ir paskui kartų statėm namą. Mes kaip užsakovai, likome visiškai patenkinti.
P.S. - Vitalija, kviečiame kavos, kai važiuosi pro šalį :)))

Litpolstar
Adresas: Kiemelių g. 16C, Maišiagala, LT-14240 Vilniaus r.
Veiklos sritys: gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; prekybos įranga; reklamos paslaugos; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB ,,LITPOLSTAR,, pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs...
Airuslita
Pakavimo medžiagos, įrenginiai, pakavimo metodai

Adresas: Ringuvos g. 53, LT-45245 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; technologinė įranga.
AIRUSLITA, UAB – pakavimo medžiagų ir pakavimo įrengimų prekyba. Padėklų vyniojimo įrenginiai, įrengimai su besisukančia platforma ir rotaciniai pakavimo įrengimai. Plėvelės horizontalaus vyniojimo mašinos ir plėvelės vyniojimo robotai. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginių prekyba Kaune. Plėvelių užlydymo bei...
Litchema
Aukščiausios kokybės plastiko žaliavos

Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas.
UAB „Litchema“ – tarptautinė prekybos ir distribucijos įmonė, dirbanti polimerų ir chemijos rinkoje. Įmonės produktai: PVC žaliava Polietilenas (HDPE, LDPE, LLDPE) Polipropilenas (HOMO, COPO, RANDOM) Polistirolas (HIPS, GPPS) Kitos plastiko bei chemijos žaliavos Įmonė gali pasiūlyti tiek aukščiausios kokybės...
Palziv Baltic
Putų polietileno medžiagos ir gaminiai Kaune

Adresas: Kranto 18-oji g. 17, LT-45293 Kaunas.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tara, pakuotės; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Palziv Baltic" - Kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai didmeninė prekyba. Putų polietileno pakuotė, Putų polietilenas sporto prekių, izoliacinių medžiagų, žaislų vaikams gamybai. Putų polietileno gaminių gamyba pagal individualius užsakymus. Palziv Baltic bendradarbiauja su...
Formadeta
Nestandartiniai polistireno gaminiai

Adresas: Deltuvos g. 37A, LT-20126 Ukmergė.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; gamyba; interjero apdailos medžiagos; reklamos paslaugos; sienos, lubos; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; tara, pakuotės.
FORMADETA, UAB - Pakuotė, pakuotės gamyba. Pakavimo medžiagos, priedai pakavimui bei polistirolinės pakuotės gamyba. Putų polistirolio perdirbimas. Reklaminių stendų, gamyba Ukmergėje. Tūrinės raidės, tūrinių raidžių gamyba Ukmergėje Reklamos gamybos medžiagos Ukmergėje. Plastiko frezavimo paslaugos, CNC frezavimas...

Sakartvele vyksta parlamento rinkimai
Sakartvele vyksta parlamento rinkimai 10-31 09:06
Sakartvele šeštadienį 8 val. vietos (6 val. Lietuvos) laiku prasidėjo parlamento rinkimai.
Grupinio testavimo dėl COVID-19 metodiką tikimasi baigti rengti iki lapkričio vidurio 10-31 08:28
Grupinio testavimo dėl COVID-19 metodiką mokslininkai turėtų baigti rengti iki lapkričio vidurio, sako šiuos darbus atliekančio Gyvybės mokslų centro vadovas Gintaras Valinčius.
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija 10-30 21:13
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Raudonojoje ir pilkojoje zonose, iš kurių atvykus privaloma izoliacija arba tyrimas...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%