Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Emporionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Emporionas

Atsiliepimai apie Emporionas, UAB

RRR.LT

Naudotos automobilių dalys internetu visoje Lietuvoje
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Emporionas, UAB

2020-10-28 12:06:17 IP 2fbap811
Kazimieras 2020-10-28 09:18:55
Labai greitas pristatymas, visos prekes atitiko kurios buvo nuotraukose.
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Džiugu, kad esate lojalus mūsų klientas. Greitas prekių pristatymas ir jų kokybė yra vienas iš mūsų veiklos prioritetų.
Nuoširdžiai stengiamės būti naudingi, todėl tikimės ir toliau Jus džiuginti.
Gražios dienos Jums linki RRR komanda.
Labai greitas pristatymas, visos prekes atitiko kurios buvo nuotraukose.
2020-10-12 09:27:34 IP 2fbap811
Telebimbam 2020-10-09 20:57:29
Pirkau pirma karta ir preke gavau brokuota!!! Ir brokas buvo gerai matomas. Tad preke grazinti neturejom laiko tai lipdem is dvieju.
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų atsiliepimas mums ypač svarbus, todėl būtume dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos el. paštu - help@rrr.lt, kadangi neturime galimybės identifikuoti galimai susiklosčiusios situacijos.
Perkant naudotą detalę, nežinant kaip ir kiek ji buvo naudota, detalė neatitiks aukščiausios kokybės standartų, taikomų naujoms detalėms. Naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti - jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.
Mūsų el. parduotuvėje suteikiama 10 kalendorinių dienų garantija, t.y. per 10 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos Jūs galite kreiptis dėl grąžinimo (daugiau informacijos galite rasti čia: https://rrr.lt/grazinimas)
UAB "Emporionas" 2020-09-30 17:47:06
dėkoju, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Deja, bet kaip ir pats minėjote, dalį praardėte, o tai neatinka pirkimo taisyklių. Suprantame Jūsų situaciją, tačiau kitą kartą, esant tokiai ar panašiai situacijai, siūlytume pirmiau susisiekti tiesiogiai su prekės pardavėju ir susiderinti tokius veiksmus, arba paprasčiausiai siūlytume pasinaudoti nemokamo grąžinimo garantija - tokiu atveju išvengtume tokių nemalonių situacijų. Dėl reitingavimo - ačiū už pasiūlymą, šis dalykas ateityje tikrai atsiras.
Jei vis dar turite klausimų, maloniai prašome susisiekti - help@rrr.lt.
Na pardavėjas tikrai matė, kad tokios būklės prekės nebus galima naudoti, tai manau sąžiningas pardavėjas būtų dangtelį nuėmęs ir pažymėjęs varžtus laikančius detales po juo. Šituo atvėju esu beveik įsitikinės, jog ketinimas toks ir buvo parduoti brokuota detalę.
2020-09-30 17:47:06 IP 2e7r414t
Audrius 2020-09-30 14:27:24
Buvo pirktas autonominis šildytuvas. Nuotraukose matėsi nulaužta jungties vieta, bet ta detalė nesunkiai keičiama tad pamaniau persidėsiu nuo savo. Pardavėjas pats suprasdamas, kad su šitokiu dangteliu eksplotuoti prekės nebus galima ją pažymėjo dažais, nuėmus dangtelį pasimatė, kad elektrinė dalis sudegusi ir pardavėjas motyvuodmas, kad detalė buvo nuimta nesutiko gražinti pinigų. Suprantu, kad čia ne rrr.lt kaltė, bet manau reiktu bent jau pardavėjų reitingavimo, kad pirkėjai galėtų matyti nesąžiningus pardavėjus.
dėkoju, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Jonas 2020-06-15 10:43:20
Nemažai atlikęs užsakymų tačiau, kol kas atėjo durelės su įlenkimu, moldingas subraižytas, akseleratoriaus pedalas su korozija, nuotraukose tų defektų nebuvo. Topų topas buvo, jog reikėjo dyzelio filtro drėgmės daviklio, po vieną pirkti nebuvo, tai teko imt visą naudotą filtrą kartu su davikliu ir dar kuro pompa prisukta, atėjo į paštomatą, įsidėjau supakuotą dėžę į auto bagažinę, vėliau atėjus radau pilna bagažinę dyzelinio kuro, visa laimė guminis kilimėlis išgelbėjo, dar vėliau iš filtro išbėgo apie 0, 4l dyzelino kai atsukau, laimei paštomate neišbėgo, tiesiog genijai kas supakavo neišleidę kuro, minutė darbo papumpuoti arba bent žarneles užkišti.

Dar užsakymas buvo, jog reikėjo salono pūtiko, atėjo apipurkštas dažais, matomai, jog nesukeitinėtų detalių, tą suprantu, tačiau pajungus ventiliatorių visi dažai nutrupėjo išsitaškė po auto saloną, tik ką po valymo, tai laimei tik keleivio pusėje.

Paskutinė detalė buvo akceleratoriaus pedalas. Pajungus veikė, bet matomai pažeistas korozijos nuo stovėjimo ir striginėjo, grąžinus pasakė, jog pažeistos "plombos", šiuo metų nei pinigų, nei detalės, nors detalė grąžinta veikianti.

Reziume projekto įdėja gera, tačiau išpildymas Lietuviškas. Spėju vis tiek teks dar pirkt iš jų, bet jau stengsiuosi iš vietos pasiimt, nes supakavimas tragedija, o ir jei neveikianti detalė, pinigų negražins, tada geriau tiesiogiai iš šroto imt, be šio tarpininko.
Papildymas. Grąžino pinigėlius, nors ir buvau atsukęs varžtus pasireguliuot pedalą ir nenorėjo grąžinti iš pradžių dėl to:) tenka atsiprašyt, sekantį kartą žinosiu, jog neardyt nieko.
Puikiai sprendzia problemas. Ivertinimas 10 balu, rekomenduoju.

Detalė jau automobilyje, dekui už greitį!!!
Pirma kart matau tokias apsukas kaip jūsų!
Siuntė naudota detalę. Detalė atitiko nuotraukas, puikiai supakuota. Labai patenkintas, 10/10.
Tik patys geriausi atsiliepimai.Siuntimo greitis, prekes tikslumas.Netikus detalei, jokiu problemu su grazinimu.Patys geriausi atsiliepimai.
Šiaip neblogai. Užsakiau ketvirtadienį pirmadienį gavau (išsiuntė ta pačią dieną). Detalė gera, tiksliai pagal nuotrauką t.y. Kas nuotraukoj tą ir gauni.
P.s. kitą kartą perduokit kurjeriui skirtą informaciją arba patarkuokit dpd.
Viskas buvo padaryta labai greitai ir objektyviai, komanda dirba puikiai, gavau siuntinį per vieną dieną, esu maksimaliai patenkintas, ir pats geriausias atsiliepimas eina iš manęs šiai grupei. 10 Balų.
Labai reikalinga, ir svarbiausia, sklandžiai veikianti paslauga. Kol kas visos užsakytos detalės ateina trijų dienų bėgyje.
Buvo užsakyta ir pirkta prekė per Jų rrr.lt puslapi. Užsakyta penktadieni-gauta antradieni. Ką išsirinkau pagal nuotraukas- tą gavau. Jokių priekaištu.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Nuo COVID-19 mirė dar septyni žmonės, per parą patvirtinti 735 ligos atvejai
Nuo COVID-19 mirė dar septyni žmonės, per parą patvirtinti 735 ligos atvejai 10-30 12:22
Ketvirtadienį dėl koronaviruso mirė septyni žmonės, patvirtinti 735 nauji infekcijos atvejai, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
"Apple" rezultatai neblogi, bet "iPhone" pardavimai smuko penktadaliu
"Apple" rezultatai neblogi, bet "iPhone" pardavimai smuko penktadaliu 10-30 12:02
"Apple" ketvirtojo fiskalinio (trečiojo kalendorinio) ketvirčio pajamos šiek tiek viršijo Volstrito lūkesčius, tačiau beveik 21%, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų ketvirčiu, mažėjo "iPhone"...
"Klaipėdos naftos" grupės pajamos šiemet mažėjo 21,2%
"Klaipėdos naftos" grupės pajamos šiemet mažėjo 21,2% 10-30 11:47
Naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorė "Klaipėdos nafta" per 9 mėn. šiemet gavo 60,8 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 21,2% mažiau nei tuo pačiu metu pernai (77,2 mln. Eur).

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Humana 396,75 -3,99%
eBay 49,28 -7,46%