Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ovoko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ovoko

Atsiliepimai apie Ovoko, UAB

RRR.LT

One of the largest online international B2C marketplaces in Europe dedicated to second-hand parts
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Ovoko, UAB

Simonas 2021-09-15 14:07:09
Įmkone vėluoja išsiųsti užsakytas prekes. Pastoviai tik pažadai. Galiausiai pradėjo meluoti apie prekių išsiuntimą, apie tai, kad prekės jau pas kurjerį nors tik paprasčiausiai sukūrę užsakymą kurjeriui. Negrąžina ir pinigų. Parašytas pareiškimas dėl apgaulės.
a*******i, BŪKITE ATSARGŪS.
Laba diena, Simonai. Apgailestaujame dar kartą, kad nepateisinome jūsų lūkesčių. Dėl jūsų užsakymo bendravome su jumis el.paštu ir telefonu. Matome, kad siuntą šiandien atsiėmėte. Linkime gražios dienos.
UAB Ovoko 2021-09-14 20:48:58
Sveiki, dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis. Matome, kad prekę užsisakėte 13 d. po pietų, norime informuoti, kad jūsų užsakymas supakuotas ir laukia kurjerio atvykimo. Elektroniniu paštu mūsų specialistai komunikuoja su jumis dėl šios situacijos. Apgailestaujame, jeigu nepateisinome jūsų lūkesčių dėl pristatymo laiko. Siekiame, kad visus užsakymus pardavėjai kuo greičiau paruoštu išsiuntimui nuo užsakymo patvirtinimo akimirkos.
a*******i, BŪKITE ATSARGŪS.
Simonas 2021-09-14 16:12:46
Prieš užsakant prwkę buvo teigiama, kad pristatys ją per vieną - dvi darbo dienas. Deja, tai buvo tik reklaminis triukas siekiant pritraukti pirkėją. Siuntos jau kelintą dieną net neišsiunčia. El. laiškus pradėjo ignoruoti. Bus kreipiamasi į vartotojų teises. Nors ir nuoentėjome ne ant didelės sumos, bet esmė tame, kad užsakytoa detalės reikėjo gana skubiai. Apgailestavimai nepadės, dabar žais principai ????
Andrius 2021-07-30 16:57:45
Jau ne pirmą kartą užsakinėju dalis iš rrr.lt. Iki šiol buvo viskas gerai. Greitas pristatymas, lengvas grąžinimas ir pan. Tačiau paskutinį kartą užsakiu 3 detales vienu užsakymu iš skirtingų autolaužynų, viena siunta kažkur pasimetė. Suprantu būna, galima tai išpręti būtų, tačiau 3 dienas neįmanoma prisiskambinti. Skambinau kasdien po 20 kartų ir niekas nekelia. Rašau laiškus - niekas neatsako. Visną kartą pavyko prisiskambinti, tai pateikė ne tą siuntos numerį. Idėja gera ir gerai kai viskas veikia, tačiau aptarnavimas esant problemai - žemo lygio. Rekomenduoju jį ištaisyti ir kolkas rinkoje nebus lygių.
Sveiki, dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Tikimės, kas kitas jūsų apsipirkimas ir susisiekimas su mumis - bus sklandesnis.
Olegas 2021-07-19 18:25:41
Atsiuntė užsakytas dalis ne pilnos komplektacijos. Priš užsakant buvo patikinta kad komplektacija pilna. Nors nuo prekės gavimo iki montavimo praėjo 8 d.d. atsisako padėti sprendžiant problemą.
Būkite budrūs, perkate neaišku ką.........
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Visos detalės turi būti gaunamos tokios, kokias matote nuotraukose, nebent pardavėjas nurodo kitaip komentaruose.
viskas super, jokio lakstymo po lauzynus, 10 balu
Būkite budrūs, perkate neaišku ką.........
Malonu labai kad įmonė rimtai žiūri į savo darbą ir už prekes grąžina pinigus.
Arvydas Rinkauskas 2021-04-13 14:33:19
Atsiuntė greit bet detalė kuria užsakiau atkeliavo sulankstyta.pirma nuotrauka užsakyme sveika o antra nuotrauka sulankstytas reiktu išmokt pakuoti
Jūsų atsiliepimas mums ypač svarbus, nuoširdžiai stengiamės būti naudingi ir gerinti Jūsų apsipirkimo patirtis, todėl būtume dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos el. paštu - help@rrr.lt, kadangi neturime galimybės identifikuoti galimai susiklosčiusios situacijos. RRR.LT yra pardavėjus ir pirkėjus vienyjanti platforma, todėl kiekvienos prekės pakavimui taikomi aukščiausio standarto reikalavimai. Gavus pažeistą siuntą maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu - help@rrr.lt mes išnagrinėsime įvykusios situacijos priežastis ir suderinsime pažeistos siuntos grąžinimą pardavėjui.
Arvydas Rinkauskas
2021-04-13 14:33:19 IP 2nom4nk8
Ignas 2021-03-20 10:19:28
Užsisakiau panelės detalių toyotai avensis, užsakymas atėjo per 2 dienas. supakavimas ir detalių kokybė pagal kaina 5 iš 5.
Sveiki, Ignai,
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis. Džiaugiamės, kad galėjome pagelbėti su reikiamos detalės įsigijimu. Greitas prekių pristatymas ir jų kokybė yra vienas iš mūsų veiklos prioritetų.
Nuoširdžiai stengiamės būti naudingi, todėl tikimės ir toliau Jus džiuginti.
Adomas 2021-03-10 22:02:32
Sveiki, gavau užsakytą prekę iš įmonės "Ovoko", tačiau ne tokią kokios buvo tikėtasi, kadangi nuotraukos buvo neišsamios atrodė viskas tvarkoje, taciau gavus paaiškėjo, kad trūksta vienos laikančiosios "ausies", o antroji yra nekokybiškai remontuota, beto yra pažeidimas žarnos prigludimo vietoje. Kad prekė yra defektuota nebuvo pažymėta, detalesnių nuotraukų kuriose būtų matyti defektai taippat nebuvo. Ateityje būtų malonu detalesnės informacijos, kaip daro kitos įmonės, nes šiuo atveju tai panašu į sukčiavimą.
Perkant naudotą detalę, nežinant kaip ir kiek ji buvo naudota, detalė neatitiks aukščiausios kokybės standartų, taikomų naujoms detalėms, tačiau RRR.LT galite rinktis drąsiai, kadangi visoms įsigytoms detalėms suteikiama 10 kalendorinių dienų grąžinimo garantija, t.y. per 10 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos Jūs galite kreiptis dėl grąžinimo. Dėkojame už Jūsų pastebėjimus, nuoširdžiai stengiamės būti naudingi ir gerinti Jūsų apsipirkimo patirtis.
Galina 2021-03-03 18:09:30
Pirkau priekinę lempą Chrysler markės automobiliui. Lempos nuotraukos įdėtos tik iš priekio ir galo, tačiu niekur nėra nurodyta jog viduje nėra reikiamų detalių - motoro kuris skirtas reguliuoti lempą bei lemputės lizdo (šios detalės atskirai niekur neparduodamos).
Taip pat, gavus siuntą ir paskambinus pasiteirauti kur yra likusios detalės buvo atšauta kad nuotraukoje turėjau viską matyti.
Nerekomenduoju pasikliauti aprašymais, ir viską detaliai išsiklausinėti prieš perkant, kad negaišti laiko su prekių grąžinimu. Pati daugiau tikrai nesinaudosiu šios parduotuvės paslaugomis.
RRR.LT yra pardavėjus ir pirkėjus vienyjanti platforma, todėl visos detalės turi būti gaunamos tokios, kokias matote nuotraukose, nebent pardavėjas nurodo kitaip komentaruose. Atsiprašome, kad susisiekus su prekės pardavėju Jums nebuvo suteikta visa informaciją. Visiems pardavėjams yra taikoma vienoda kokybiško klientų aptarnavimo procedūra, todėl susisieksime su pardavėju ir imsimės visų prevencinių veiksmų, kad ateityje tokio pobūdžio komunikacija nepasikartotų.
2021-02-25 12:51:22 IP 2e7r3r7d
tomas 2021-02-24 14:13:04
pardavineja bela, kokybes jokios jau kelinda preke gavau kuri neatitinka realybes, tokias i siukslyna reikia mesti.
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis. Visos detalės gaunamos tokios, kokias matote nuotraukose, nebent pardavėjas nurodo kitaip komentaruose.
2021-01-21 11:19:59 IP 2e8b8ldr
Kęstutis 2021-01-20 23:18:03
Nerekomenduoju, uzsakiau detale (avensis bamperio laikikli) nors aprasyme nebuvo nurodyta jokiu defektu, atsiunte visiskai suluzyta laikikli neivieno sveiko klipso ant kuriu kabinasi bamperis daugiau tam laikiklis niekam nereikalingas tik kad prikabintu bamperi... tikrai nerekomenduociau niekam pirkt is ju ir tikrai pats daugiau nepirksiu is ju nieko...Pazystamu nuomone tokia pati, gaila kad ja suzinojau tik po laiko...
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų atsiliepimas mums ypač svarbus, todėl būtume dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos el. paštu - help@rrr.lt, kadangi neturime galimybės identifikuoti galimai susiklosčiusios situacijos.
2020-11-24 15:11:15 IP 2e8b8ldr
Andrew 2020-11-24 13:51:35
Viskas puikiai, greitas pristatymas, greitai buvo atsakyta i komentara apie detale. Labai nemegau naudotu daliu nes tie vadinami srotai kai atvaziuoji gyvai, per 10 vietu laiko ir nervu gadinimas, ieskai kazko murziai nepatenkinti burba ir t.t.
Sita platforma pakeite poziuri i naudotas dalis, sekmes Jums ;)
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Džiaugiamės, kad galėjome pagelbėti su reikiamos detalės įsigijimu.
Greitas prekių pristatymas ir jų kokybė yra vienas iš mūsų veiklos prioritetų. Nuoširdžiai stengiamės būti naudingi, todėl tikimės ir toliau Jus džiuginti.
Gražios dienos Jums linki RRR komanda.
Sita platforma pakeite poziuri i naudotas dalis, sekmes Jums ;)
2020-10-28 12:06:17 IP 2fbap811
Kazimieras 2020-10-28 09:18:55
Labai greitas pristatymas, visos prekes atitiko kurios buvo nuotraukose.
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Džiugu, kad esate lojalus mūsų klientas. Greitas prekių pristatymas ir jų kokybė yra vienas iš mūsų veiklos prioritetų.
Nuoširdžiai stengiamės būti naudingi, todėl tikimės ir toliau Jus džiuginti.
Gražios dienos Jums linki RRR komanda.
Labai greitas pristatymas, visos prekes atitiko kurios buvo nuotraukose.
2020-10-12 09:27:34 IP 2fbap811
Telebimbam 2020-10-09 20:57:29
Pirkau pirma karta ir preke gavau brokuota!!! Ir brokas buvo gerai matomas. Tad preke grazinti neturejom laiko tai lipdem is dvieju.
dėkojame, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų atsiliepimas mums ypač svarbus, todėl būtume dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos el. paštu - help@rrr.lt, kadangi neturime galimybės identifikuoti galimai susiklosčiusios situacijos.
Perkant naudotą detalę, nežinant kaip ir kiek ji buvo naudota, detalė neatitiks aukščiausios kokybės standartų, taikomų naujoms detalėms. Naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti - jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.
Mūsų el. parduotuvėje suteikiama 10 kalendorinių dienų garantija, t.y. per 10 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos Jūs galite kreiptis dėl grąžinimo (daugiau informacijos galite rasti čia: https://rrr.lt/grazinimas)
UAB "Emporionas" 2020-09-30 17:47:06
dėkoju, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Deja, bet kaip ir pats minėjote, dalį praardėte, o tai neatinka pirkimo taisyklių. Suprantame Jūsų situaciją, tačiau kitą kartą, esant tokiai ar panašiai situacijai, siūlytume pirmiau susisiekti tiesiogiai su prekės pardavėju ir susiderinti tokius veiksmus, arba paprasčiausiai siūlytume pasinaudoti nemokamo grąžinimo garantija - tokiu atveju išvengtume tokių nemalonių situacijų. Dėl reitingavimo - ačiū už pasiūlymą, šis dalykas ateityje tikrai atsiras.
Jei vis dar turite klausimų, maloniai prašome susisiekti - help@rrr.lt.
Na pardavėjas tikrai matė, kad tokios būklės prekės nebus galima naudoti, tai manau sąžiningas pardavėjas būtų dangtelį nuėmęs ir pažymėjęs varžtus laikančius detales po juo. Šituo atvėju esu beveik įsitikinės, jog ketinimas toks ir buvo parduoti brokuota detalę.
2020-09-30 17:47:06 IP 2e7r414t
Audrius 2020-09-30 14:27:24
Buvo pirktas autonominis šildytuvas. Nuotraukose matėsi nulaužta jungties vieta, bet ta detalė nesunkiai keičiama tad pamaniau persidėsiu nuo savo. Pardavėjas pats suprasdamas, kad su šitokiu dangteliu eksplotuoti prekės nebus galima ją pažymėjo dažais, nuėmus dangtelį pasimatė, kad elektrinė dalis sudegusi ir pardavėjas motyvuodmas, kad detalė buvo nuimta nesutiko gražinti pinigų. Suprantu, kad čia ne rrr.lt kaltė, bet manau reiktu bent jau pardavėjų reitingavimo, kad pirkėjai galėtų matyti nesąžiningus pardavėjus.
dėkoju, kad naudojatės RRR.LT paslaugomis.
Jonas 2020-06-15 10:43:20
Nemažai atlikęs užsakymų tačiau, kol kas atėjo durelės su įlenkimu, moldingas subraižytas, akseleratoriaus pedalas su korozija, nuotraukose tų defektų nebuvo. Topų topas buvo, jog reikėjo dyzelio filtro drėgmės daviklio, po vieną pirkti nebuvo, tai teko imt visą naudotą filtrą kartu su davikliu ir dar kuro pompa prisukta, atėjo į paštomatą, įsidėjau supakuotą dėžę į auto bagažinę, vėliau atėjus radau pilna bagažinę dyzelinio kuro, visa laimė guminis kilimėlis išgelbėjo, dar vėliau iš filtro išbėgo apie 0, 4l dyzelino kai atsukau, laimei paštomate neišbėgo, tiesiog genijai kas supakavo neišleidę kuro, minutė darbo papumpuoti arba bent žarneles užkišti.

Dar užsakymas buvo, jog reikėjo salono pūtiko, atėjo apipurkštas dažais, matomai, jog nesukeitinėtų detalių, tą suprantu, tačiau pajungus ventiliatorių visi dažai nutrupėjo išsitaškė po auto saloną, tik ką po valymo, tai laimei tik keleivio pusėje.

Paskutinė detalė buvo akceleratoriaus pedalas. Pajungus veikė, bet matomai pažeistas korozijos nuo stovėjimo ir striginėjo, grąžinus pasakė, jog pažeistos "plombos", šiuo metų nei pinigų, nei detalės, nors detalė grąžinta veikianti.

Reziume projekto įdėja gera, tačiau išpildymas Lietuviškas. Spėju vis tiek teks dar pirkt iš jų, bet jau stengsiuosi iš vietos pasiimt, nes supakavimas tragedija, o ir jei neveikianti detalė, pinigų negražins, tada geriau tiesiogiai iš šroto imt, be šio tarpininko.
Papildymas. Grąžino pinigėlius, nors ir buvau atsukęs varžtus pasireguliuot pedalą ir nenorėjo grąžinti iš pradžių dėl to:) tenka atsiprašyt, sekantį kartą žinosiu, jog neardyt nieko.
Puikiai sprendzia problemas. Ivertinimas 10 balu, rekomenduoju.

Detalė jau automobilyje, dekui už greitį!!!
Pirma kart matau tokias apsukas kaip jūsų!
Siuntė naudota detalę. Detalė atitiko nuotraukas, puikiai supakuota. Labai patenkintas, 10/10.
Tik patys geriausi atsiliepimai.Siuntimo greitis, prekes tikslumas.Netikus detalei, jokiu problemu su grazinimu.Patys geriausi atsiliepimai.
Šiaip neblogai. Užsakiau ketvirtadienį pirmadienį gavau (išsiuntė ta pačią dieną). Detalė gera, tiksliai pagal nuotrauką t.y. Kas nuotraukoj tą ir gauni.
P.s. kitą kartą perduokit kurjeriui skirtą informaciją arba patarkuokit dpd.
Viskas buvo padaryta labai greitai ir objektyviai, komanda dirba puikiai, gavau siuntinį per vieną dieną, esu maksimaliai patenkintas, ir pats geriausias atsiliepimas eina iš manęs šiai grupei. 10 Balų.
Labai reikalinga, ir svarbiausia, sklandžiai veikianti paslauga. Kol kas visos užsakytos detalės ateina trijų dienų bėgyje.
Buvo užsakyta ir pirkta prekė per Jų rrr.lt puslapi. Užsakyta penktadieni-gauta antradieni. Ką išsirinkau pagal nuotraukas- tą gavau. Jokių priekaištu.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.

"Sodra": šį rugpjūtį triskart daugiau nei pernai žmonių nedirbo dėl koronaviruso 09-21 08:08
Vasaros pabaigoje pradėjus vėl daugėti susirgimų COVID-19 infekcija, rugpjūtį išduota kur kas daugiau nedarbingumo pažymėjimų nei prieš metus, sako "Sodros" vadovė. Julitos Varanauskienės teigimu...
Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo
Du neteisėti migrantai Lietuvoje nuteisti dėl sienos kirtimo 09-21 07:38
Iš Baltarusijos į Lietuvą atvykę du neteisėti migrantai buvo nuteisti dėl neteisėto sienos kirtimo, pranešė portalas "Delfi".
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai
Televizijos prognozės: rinkimus Kanadoje laimėjo J. Trudeau liberalai 09-21 07:14
Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau liberalai pirmadienį išliko valdžioje per pirmadienį vykusius įtemptus pirmalaikius rinkimus, atrėmę Konservatorių partijos naujojo lyderio Erino...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Colgate-Palmolive 76,17 -0,08%
Oracle 86,17 -0,25%