VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė EMP recycling, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima EMP recycling

Straipsniai apie EMP recycling, UAB

Kartu su visuomene kuriame modernią ir universalią atliekų rūšiavimo ir perdirbimo sistemą
emp recycling rezultatai geri prognozes neaiskios
"EMP recycling": rezultatai geri, prognozės neaiškios 2022-05-09
Padidėjusios žaliavų kainos ir atliktos investicijos 2021 m. kilstelėjo elektroninės įrangos atliekų perdirbimo UAB "EMP recycling" finansinius rezultatus. Palyginti su 2020 m...
investicija salia vievio tokiu gamyklu europoje vienetai
Investicija šalia Vievio: tokių gamyklų Europoje vienetai 2021-12-21
Šių metų gegužę įregistruota UAB "Refinis" planuoja pastatyti gamyklą, kurioje iš susmulkintų automobilių katalizatorių, juos termiškai apdorojant, būtų išgaunami taurieji metalai – iki 17,5 t per metus. Kol kas nei Lietuvoje, nei Baltijos šalyse panašia veikla niekas neužsiima, Europoje tokių gamyklų dvi ar trys...
tokiu imoniu europoje vos 10 elektronikos atlieku perdirbejai pasieke ambicinga tiksla
Tokių įmonių Europoje – vos 10: elektronikos atliekų perdirbėjai pasiekė ambicingą tikslą 2021-11-26
Lietuvos visuomenės sąmoningumas stipriai keičiasi – prieš dvidešimtmetį elektroninės įrangos atliekas į buitinius konteinerius mesdavę gyventojai dabar jau ne tik suvokia šių atliekų pavojingumą, bet ir vis dažniau pasirūpina tinkamu jų perdirbimu a...
nauja investicija padidins elektronikos gaminiu perdirbimo pajegumus ir efektyvuma
Nauja investicija padidins elektronikos gaminių perdirbimo pajėgumus ir efektyvumą 2020-12-04
Elektros ir elektroninės įrangos (EEĮ) atliekų perdirbimo sektoriuje – dideli pokyčiai. Viena jo lyderių "EMP recycling" lapkritį paleido didžiulių investicijų pareikalavusią išskirtinę Pabaltijyje šaldytuvų perdirbimo liniją. Pasak bendrovės vadovo ...
dezinfekavimo rinkos naujokas taiko i nisa pramoneje
Dezinfekavimo rinkos naujokas taiko į nišą pramonėje 2020-11-06
Centralizuoto šildymo ir karšto vandens tiekimo bendrovė "Vilniaus šilumos tinklai" ėmėsi patalpų dezinfekavimo ir planuoja, jog ši veikla taps ilgalaike papildoma paslauga. Į naują paslaugą bendrovė investavo neradusi rinkoje paslaugos tiekėjų, galinčių dezinfekuoti specifines įmonės gamybines patalpas...
10 skaitomiausiu vz laisvalaikio tekstu 2019 aisiais
10 skaitomiausių VŽ "Laisvalaikio" tekstų 2019-aisiais 2020-01-01
"Verslo žinių" skaitytojai vz...
milijonierius pensijoje a kybartas pardaves versla megaujasi gyvenimu
Milijonierius pensijoje: A. Kybartas pardavęs verslą mėgaujasi gyvenimu 2019-09-06
"Norėjau sumažinti tempą ir stresą, kurie nuolat lydi didelės įmonės akcininką ir vadovą", – šypteli Almontas Kybartas, Baltijos šalyse didžiausios antrinių žaliavų perdirbimo įmonės "EMP Recycling" vienas iš steigėjų. Pardavęs savo įkurtą verslą jis stojo į gretas tų veiklių žmonių, kurie kasdienę įtampą iškeitė į mėgavimąsi gyvenimu. 2018 m. sausio pradžioje VŽ pašnekovas pardavė savo akcijas Lenkijos turto valdymo bendrovei PFR TFI S...
advokatu kontoroje tgs baltic du nauji partneriai
Advokatų kontoroje "TGS Baltic" – du nauji partneriai 2019-01-08
Advokatų kontoros "TGS Baltic" partnerių komandą papildė šios kontoros teisininkai Lauras Butkevičius ir Aurimas Pauliukevičius. Po šio pokyčio Baltijos šalyse "TGS Baltic" vadovauja 25 partneriai, Lietuvoje kontora turi 14-a partnerių...
valdininkai atsibudo verslas nezinioje
Valdininkai atsibudo, verslas - nežinioje 2017-10-13
Aplinkos ministerija (AM) džiaugiasi, kad pasitelkusi naują informacinę sistemą, gaus naujausius duomenis apie į rinką išleidžiamų gaminių ir pakuočių kiekius bei tvarkomas atliekas. Tačiau verslas sunerimęs, kad nespės pasirengti dirbti su ja – sistema turi pradėti veikti 2018 m. sausio 1 d., bet ji iki šiol nė nepradėta testuoti. Nors apie ją pati AM pranešė dar 2015 metais.
milijonai uz fiktyvias atliekas
Milijonai už fiktyvias atliekas 2015-09-17
Dar nespėjo kaip reikiant nusėsti dulkės ant UAB "Metrail", išdavusios fiktyvius dokumentus, "įrodančius" atliekų sutvarkymą, šio prieštaringai vertinamo verslo padangėje blykstelėjo naujas skandalas: dėl pažeidimų panaikinta licencija didžiausiai elektronikos atliekų tvarkymo organizacijai – asociacijai EEPA. Nežinioje atsidūrė apie 400 šalies įmonių, patikėjusių šiai asociacijai tvarkyti savo gaminių atliekas.
ceo automobilis nuo variklio iki sedynes
CEO automobilis: nuo variklio iki sėdynės 2015-08-09
Kai tenka rinktis automobilį, apžiūrint potencialius kandidatus į nuosavus "ratus", galvoje ima rikiuotis prioritetų sąrašas. Markė, kėbulo tipas, degalai, variklio galia, galbūt netgi spalva. Nepamirštama paminėti, kad reikia kondicionieriaus, navigacijos ir kokybiškos garso sistemos.
belaukiant gyvenimo sandorio
Belaukiant gyvenimo sandorio 2015-07-25
Almontas Kybartas, atliekų perdirbimo įmonės "EMP Recycling" įkūrėjas ir bendraturtis, prieš 8 metus kalbėdamas su VŽ "Savaitgaliu" vylėsi, kad per 10 metų jo kompanija tiek išplės veiklą, kad joje dirbs 2.000 žmonių, o Lietuva galės vadintis ekologiškiausia šalimi Europoje. Žvelgdamas į dabartį verslininkas pripažįsta, kad kai kurios jo prognozės buvo pernelyg optimistiškos.
metu ceo automobilis audi a6
"Metų CEO automobilis" – "Audi A6" 2015-06-10
Daugiau nei mėnesį vertinę, bandę ir važinėję automobiliais, pretendavusiais į "Metų CEO automobilis" titulą, Lietuvos įmonių vadovai apsisprendė. "Metų CEO automobiliu" tapo "Audi A6".
emp recycling vadovas jei imone verzli toks turi buti ir automobilis
"EMP Recycling" vadovas: jei įmonė veržli, toks turi būti ir automobilis 2015-06-06
"Vieni mėgsta žvejoti, kiti medžioti, o aš mėgstu automobilius" – juokiasi Almontas Kybartas, buitinės technikos, elektronikos surinkimo ir perdirbimo UAB "EMP Recycling" generalinis direktorius.
Nauji sąvartyno mokesčio mūšiai 2015-05-28
Seime – siūlymas 2016 m. Lietuvoje atsirasiantį sąvartyno mokestį sumažinti net 7 kartus – iki vos 3 Eur už toną atliekų. Tad mūšis prasideda iš naujo: komunalininkai – prieš, esą toks juokingas mokestis neatgrasins nuo noro atliekas ir toliau laidoti sąvartynuose.
gaudys sinergijos su lenkais nauda
Gaudys sinergijos su lenkais naudą 2015-02-07
Atliekų perdirbimo UAB "EMP recycling" šiemet pajamas didins išnaudodama galimybes, kurių teikia sinergija su pagrindine įmonės akcininke – Lenkijos atliekų perdirbimo įmonių grupe "Elemental Holding".
Išvežtos atliekos – prarastos žaliavos pramonei 2014-10-03
Lietuva atliekų eksportuoja du kartus daugiau nei importuoja ir taip praranda daug vertingų antrinių žaliavų – juodųjų ir spalvotųjų metalų, plastikų, popieriaus, stiklo. Jei šalies verslas jas pajėgtų panaudoti naujiems gaminiams gaminti, sukurta pridėtinė vertė galėtų siekti apie 1 mlrd. Lt per metus.
zalvaris moka uz atliekas kiti del to pyksta
"Žalvaris" moka už atliekas, kiti dėl to pyksta 2014-09-13
Lietuvoje paplitusi praktika iš gyventojų supirkti seną buitinę techniką piktina elektroninių prekių gamintojus ir importuotojus. Pasak jų, supirkimas pabrangina elektroninės įrangos atliekų tvarkymo paslaugą įmonėms, o kartu ir šias prekes vartotojams. Atliekų tvarkytojai tikina, kad jų supirkimas šiandien būtinas, jei norime, kad gyventojai seną techniką, užuot pastatę kieme šalia šiukšlių konteinerio, atiduotų perdirbti.
Pramoniniai metalai šoka pagal kinišką dūdelę 2014-08-22
Kinijoje ketvirtadienį paskelbti prastesni nei tikėtasi pramonės pasitikėjimo indeksai vėl priminė pramoninių metalų kainų priklausomybę nuo antros pagal dydį pasaulio ekonomikos. Šiemet didžiausiu kainos šuoliuku išsiskiria aliuminio rinka, bet ar tai tęsis, nežinia.
Pramoniniai metalai šoka pagal kinišką dūdelę 2014-08-22
Kinijoje ketvirtadienį paskelbti prastesni nei tikėtasi pramonės pasitikėjimo indeksai vėl priminė pramoninių metalų kainų priklausomybę nuo antros pagal dydį pasaulio ekonomikos. Šiemet didžiausiu kainos šuoliuku išsiskiria aliuminio rinka, bet ar tai tęsis, nežinia.
nori pigiai ir daug taip nebuna
Nori pigiai ir daug – taip nebūna 2014-07-26
Elektronikos platintojų asociacija siekia, kad įstatymas įpareigotų elektronikos atliekų tvarkytojus paslaugas teikti vienoda kaina, o tvarkytojams tai atrodo neatitinkantis rinkos ekonomikos principų reikalavimas.
isileide investuotoja is lenkijos emp recycling nusitaike i lenku atliekas
Įsileidę investuotoją iš Lenkijos "EMP recycling" nusitaikė į lenkų atliekas 2014-06-24
Šiemet šeimininkus pakeitusi elektroninių atliekų perdirbimo įmonė "EMP recycling" ketina išnaudoti sinergiją su įmonės kontrolę perėmusia Lenkijos atliekų perdirbimo bendrove, pvz., trūkstamų atliekų kiekių svarstoma atsivežti iš Lenkijos.
antriniu zaliavu kelias emp recycling
Antrinių žaliavų kelias "EMP Recycling" 2014-06-09
Šįkart VŽ užsuko į buitinės technikos, elektronikos ir automobilių atliekų, spalvotųjų bei tauriųjų metalų laužo surinkimo ir perdirbimo UAB "EMP Recycling".
Įsileidę investuotoją iš Lenkijos nusitaikė į lenkų atliekas 2014-06-04
Šiemet šeimininkus pakeitusi elektroninių atliekų perdirbimo įmonė "EMP recycling" ketina išnaudoti sinergiją su įmonės kontrolę perėmusia Lenkijos atliekų perdirbimo bendrove, pvz., trūkstamų atliekų kiekių svarstoma atsivežti iš Lenkijos.
Lenkai perka "EMP Recycling" 2014-03-31
Varšuvos biržoje kotiruojamai Lenkijos įmonei "Elemental Holding" Lietuvos elektroninių atliekų perdirbimo bendrovės "EMP Recycling" įsigijimas padėtų kurti stiprią tarptautinę grupę, teigia Lenkijos įmonės viceprezidentas Jaroslawas Michalikas, skelbia portalas lrytas.lt, cituodamas naujienų agentūrą BNS.
atlieku perteklius nuostoliai surinkejams
Atliekų perteklius – nuostoliai surinkėjams 2014-02-02
Atliekų surinkėjams 2013 m. pabaigoje teko stabdyti taupiųjų elektros lempučių ir kai kurių elektronikos atliekų surinkimą – metinės atliekų surinkimo užduotys jau buvo įveiktos, tam numatytos lėšos išnaudotos, todėl ši veikla tapo nuostolinga. Mechanizmas, kaip finansuoti viršplaninių atliekų surinkimą, ligi šiol nesustyguotas.
Atliekų perteklius – ne džiaugsmas, o nuostoliai 2014-01-31
Atliekų surinkėjams 2013 m. pabaigoje teko stabdyti taupiųjų elektros lempučių ir kai kurių elektronikos atliekų surinkimą – metinės atliekų surinkimo užduotys jau buvo įveiktos, tam numatytos lėšos išnaudotos, todėl ši veikla tapo nuostolinga. Mechanizmas, kaip finansuoti viršplaninių atliekų surinkimą, ligi šiol nesustyguotas.
Atliekų perteklius – ne džiaugsmas, o nuostoliai 2014-01-31
Atliekų surinkėjams 2013 m. pabaigoje teko stabdyti taupiųjų elektros lempučių ir kai kurių elektronikos atliekų surinkimą – metinės atliekų surinkimo užduotys jau buvo įveiktos, tam numatytos lėšos išnaudotos, todėl ši veikla tapo nuostolinga. Mechanizmas, kaip finansuoti viršplaninių atliekų surinkimą, ligi šiol nesustyguotas.
Eksporto ribojimai kelia nikelio kainas 2014-01-14
Kasėjus rūdos perdirbimo išmokyti nusprendusi Indonezija prisidės prie nikelio deficito ir kainų šuolio, įspėja analitikai.
lenkai taikosi i emp recycling
Lenkai taikosi į "EMP recycling" 2014-01-07
Lietuviško kapitalo antrinių žaliavų supirkimo, surinkimo, perdirbimo ir prekybos UAB "EMP recycling" gali pakeisti šeimininkus. Lenkų "Elemental Holding" derasi su lietuviais dėl įmonės įsigijimo.
isrinkti konkurso lietuvos metu gaminys 2013 laureatai
Išrinkti konkurso "Lietuvos metų gaminys 2013" laureatai 2013-12-17
Kasmetiniame konkurse "Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 71 aukso ir 11 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms.
Įkurta Pavojingų atliekų tvarkytojų asociacija 2013-11-12
Vilniuje penkios įmonės įsteigė Pavojingų atliekų tvarkytojų asociaciją PATVA, kurios valdybos pirmininku išrinktas prof. Saulius Grigiškis, UAB "Biocentras" vadovas.

Taip pat rekomenduojame

Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Naugarduko g. 98, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą?
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%
Bank of America 35,87 +5,94%
Goodyear 11,88 +5,41%
Amazon.com 2151,14 -0,03%
Harley-Davidson 32,33 -0,03%
Manchester United 12,96 -0,77%
Twitter 37,86 -1,12%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 4,04 +6,88%
Jautiena 6,13 -1,92%
Varis 10161,38 -0,68%
Sidabras 24,55 -3,00%
Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Benzinas 3,19 +0,31%
Cukrus 0,81 +1,25%
Ryžiai 431,00 +2,13%