Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Emigrantas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Emigrantas

Atsiliepimai apie Emigrantas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Emigrantas, UAB

Sveiki, ar sivakar matot gerai emigranta?
Koks meslas vyksta su jūsų TV Švedijoje neymanoma žiūrėti.
Kodėl aš nematau rusiškų kanalų.kai daugelis mano pažįstamų mato ir turi tokį patį paketą.
Kodėl nebeina užsisakyti 12 mėn tik 6 mėn paslaugas beto pabrango kur metams buvo 52.68 o dabar tas pats 28, 74 pusei metų sudėjus gaunasi 57, 50 dar tipo pigiau rašo kad esi ilgas vartotojas...
Užmokėt už televizija bet paslaugų negaunanu prašau gražinti pinigus atgal
Laba diena. Aš nuo šių metų vasario vidurio Lietuvoje. Ir man nerodo emigranto tv. O pinigėlius vistiek nu skaičiuoja. Iš banko sąskaitos. Atjunkite
sveiki, negaliu atlykti registracijos Emigrantas, ar galite padeti ?
laba diena, anksciau ilga laika naudojaus jusu televizija, o dabar nebegaliu prisijungti suvedes savo el.pasta, kas nutiko
noriu ir toliau naudotis emigranto tv, gal galite padeti
Arvydas Marcinkevicius
2022-04-18 20:59:30 IP 27q30gc0
Sveiki!Isvis neisijungia, rodo, kad Error.
Nebesuprantu kas vyksta su tuo emigrantu. Dar tokiu trikdžių neesu mačius per visus tuos metus (beveik 10 metu). Stringa nežmoniškai. Dar prie visko - rusisku kanalu trinimas. Mes mokam uz pilna paketa vien tik dėl rusisku kanalu. O dabar- susimokejom ir nematom. Isvis sunku pasakyti, kad kazka matom. Nes visad dėl lagginimo tiesiog isjungiam emigranta. Nes nieko neuzkrauna. O jei užkrauna tai jau geriau neprasukineti. Tragedija. Greiciau darykit ką nors.
Laimute 2022-03-27 12:01:45
Kai suprantu, Emigrantas.tv jau nebetransliuoja ir įklausimus e/paštu nebeatsako, nors anksčiau reaguodavo labai operatyviai.
Gyvenu Norvegijoje, ar čia visiems taip, ar tik kai kuriems?
As irgi gyvenu Norvegijoje, vakar pastebejau kad nebeveikia. Taip pat rasiau i epasta bet atsakymo vis dar negavau.
Gyvenu Norvegijoje, ar čia visiems taip, ar tik kai kuriems?
Atjungėte ntv, 1kanala. O dabar per kitus kanalus transliuojate Krymo užėmimo 8 metų koncerta iš maskvos centrinio stadiono.
Sveiki. Norejau paklausti kur dingo rusiski kanalai. РТР, НТВ ir PIRMAS KANALAS?
Taip ponas emigrantas tv as sumokejas pinigus uz pilna paketai tai prasau as ir noriu ziureti pilna paketa!!!!!!!!!! As turiu omeni rusiskos programos!!!!!!!
as uzsisakiau rusiskus kanalus kodel dauguma ju neberodo
Mono TV boxas nepalaiko Lietuviu kalbos rasysenos, tad atleiskite. Esu jusu gerbejas tik 313946 dienas. Kartais buvo nesusipratimu, taciau Jus juos sprendziate operatyviai, greitai ir korektiskai. Kur turiu dar parasyti padeka uz transliacijas? Neblokuokit nieko - turim zinoti ir alternatyvia informacija. Tiesiog as pries bet koki Kara! (teko dalyvauti viename is ju... Grizau vienas is sesiu... Niekam to nelinkeciau.
Pasikartosiu, bet ACIU uz Jusu pastangas ir nepaliekate mus nezinioje.
Kai visas pasaulis blokuoja rusiskus propogandinius tv kanalus, jus juos transliuojate toliau!!! Ar tai reiskia kad jus pritarete karui ukrainoja o gal jus finansuoja rusijos valstybe?

Nematome televizijos nuo sios dienos ryto.beje negaliu ir prisiskambinti, telefonas pastoviai uzimtas.Ar tai laikini trugdziai?

Pagarbiai Rasa Cerniauskiene
Monika 2022-02-02 12:08:57
[email protected] pabandykite susisiekti šiuo email
Sveiki, ir man taip pat, negaliu nei prisikambnti jiems.Mokesti sumokejome o aisku kaip diena nieks pinigu atgal negrazins:)
Turiu problema.ilga laika naudojausi sia tv.dabar gryzau i lietuva ir nebegaliu prisijungti.pinigai atskaiciuojami, o nei žiūrėti, nei atsakyti prenumerata negaliu.
Janina Makuniene
2022-02-10 13:32:00 IP 2k07e6ss
Laba diena, aš esu vartotoja emigrantas.lt kas atsitiko kad nuo vakar vakaro negalima žiūrėti emigranto. Kokie čia trugdziai, ar galėtumėt paaiškinti. Ar čia tik mano adresu ar čia visur? Ačiū lauksiu atsakymo.
Reda 2022-01-03 16:44:40
Sveiki, gal galite kas patarti? Turejome emigratntas tv ar 6 metus vyro vardu. Vyras isejo su visa televizija. Joks irenginys namuose nejungia dabar, kaip pasidaryti snauja abonenta savo vardu, jei jokiu rekvizitu nerandu ir negaliu prisijungti?
[email protected] pabandykite susisiekti šiuo email
Kur pradingo emigrantas. Lt rašo kad nėra tokio puslapio
Pastaruoju metu labai blogai rodo TV, pastoviai trukineja neimanoma ziureti, anksciau taip nebudavo, jau laikas butu spresti sia problema.
Bent karta dienoje issijungia emigrantas.tv, nebeuzkrauna, ir ijungti nebeina kuri laika. Jau 6 metai esam klientai, anksciau tokiu nesamoniu nebudavo.
Vilma Jacenkiene
2021-10-28 21:00:03 IP 2ofpdcei
Jau visa savaite blogai rodo emigrantas tv tai trukcioja arba isvis neuzkrauna ????
Interneto greitis 280Mb su laidu, be laido 70Mb, emigranto laidos pastoviai loadina. Tv pajungtas net tiesiogiai ant modemo per laida. Neimano žiūrėt vistiek
Suka ir suka ta rutuli nieko neužkrauna kas per nesamonė
Tomas Stonkus 2021-04-17 22:29:46
Sveiki.jau du menesius esu lietuvoje, o emigrantas tv nuskaiciuoja man pinigus uz transliacija.Nejaugi reiks vaziuoti i uzsieni, kad galeciau nutraukti jusu savavaliska prenumerata
Tokia pačia problėmą turiu, kaip su jeis susisiekti, gal turite koki variantą be išvikimo į užsienį.Jei turit, tai pasukit ar parašykit tiesiogiai 860739897
15d buvo nuskaitytas pypal apmokejimas ir dar rodo kad17d vel mokejimas kaip atsidarau savo profili.Telikas net cia tapati companija_
kodel paskutines 2 savaites visiskai nerodo emigrantas, siaubinga kokybe, istisai kraunasi ir niekadfa neuzsikrauna?? pagarbiai arunas
Kodel vieniems emigrantas veikia Lietuvoje kitiems ne?
Kaip nutraukti mokejima emigrantas.lt jeigu esi Lietuvoje?
Ramūnas Lileikis 2020-03-22 16:41:52
Dar pridedu foto kad informacija teisinga
Kaip susitvarkėte su šia problema, nes man irgi taip pat ir nežinau kur kreiptis. Ačiū!
TV turiu daugiau ne 10 metu. Nebuvo dideli problemu. Bet dabar pradingo puse kanalu pinigai sumoketi o aptarnavimas visiskai ne veikia per menesi jokio atsakimo.
Sveiki. Naudojame emigranta jau ilga laika, bet nemazai laiko net neziurime, nes neuzkrauna arba neveikia. Gyvename anglijoje tad lietuviska televizija ziureti norime.
Sveiki, esam užsisakę televizija 3 mėnesiams, bet jau mėnuo kaip stringa televizija. Su internetu viskas gerai, bet laidos, filmai, serialai neryškiai rodo ir stringa.
Laba diena.Noreciau paklausti kodel atlikus visa registracija ir sumokejus pinigus negaliu gauti paslaugos.Norint prisijungti raso, kad mano el.pastas neregistruotas jusu domenu bazeje.Prasau atsakyti kodel taip atsitiko?
Sveiki. Kaip padaryti, kad neatskaičiuotų automatiškai pinigų iš sąskaitos??
Nebenorėjome prqsitęsti paslaugos, o atskaičiavo automatuškai
Reikia padaryti tapatybes kortele
Kas per š***s, neimanoma žiuret, neužsikrauna, galvojau kad internetas kaltas, pasirodo ne, dar nusipirkau metams o žiuret negaliu, pasirodo ju jau serveriai nepalaiko, todel ir nepriima nauju klijentu, o seni vistiek negali žiuret, o youtube veikia kuo puikiausiai.
sveiki, kas vyksta, vakar strigo, siandien nebera tokio puslapio, ir nieks nepranesa kad kazkas tvarkoma ar visai uzsilenket, tokiu atveju grazinkit sumoketus pinigus, yra ir be jusu ka ziuret
Visiškas š***s pagedo, seniau buvo liux tik ne šitas
Egle sidlauskiene
2020-10-23 18:47:09 IP 2olrpjds
Pastoviai strigineja beimanoma ziureti.
Sveiki, noreciau uzsiregistruoti ir gauti accounta, bet man neleidzia
Kirilenko Aleksandr
2020-06-05 08:13:46 IP 27s9ct9k
Kodel negalima prisijungti?Suvedi savo duomenis paspaudi ant pirmyn ir viskas dingsta surasai is naujo vel spaudi pirmyn ir vel dingsta.
jai internetas geras veikia viskas puikiai ir aptarnavimas puikus naudojuosi 7 met. tik, kad Lietuvoi neveikia aciu.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...
Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
Luxlex Law dirba su daugiau nei 17 metų patirtį turinčiais savo sričių ekspertais - teisininkais ir advokatais, siekiančiais maksimaliai patenkinti klientų lūkesčius tiek sprendžiant asmenines problemas, tiek plėtojant verslo imperijas. Luxlex Law teikia unikalias paslaugas JURIDINIAMS asmenims: Teisinių paslaugų...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?