Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elucida, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elucida

Atsiliepimai apie Elucida, UAB

PIRČIŲ PASAULIS - nuo konsultacijos iki įrengimo!

PIRČIŲ PASAULIS - VISOS PREKĖS PIRTIMS
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Elucida, UAB

Lojalus pirkėjas
2021-07-21 12:56:30 IP 2e7r416u
Kauno pirties prekių parduotuvės darbo laikas - nesusipratimas. Dirbančiam žmogui įsigyti kažką fizinėje parduotuvėje - misija neįmanoma. Per visų pietus pietaujama, o kai visi darbą baigia parduotuvė jau nebedirba. Šiuo požiūriu aptarnavimas labai, labai prastas.
Buvau susidures su Vilniaus salono parduotuve, Vyrukai draugiski ir visada pasiruose patarti ar padeti man rupimais klausimais. Del kokybes, kokybe pasirinktinai pagal kaina. o rinktis yra is ko, tas liecia apdaila, nori geresne - brangiau, nori prastesnes - pigiau. Del terminu viskas atlikta laiku, pateikta, sukomplektuota, zinoma, nestandartiniai gaminiai uztrunka ilgiau pagaminti, bet tai manau yra visur. SEKMES !!!
Aš taip pat buvau šios įmonės klientė, užsakymas stipriai vėlavo, kokybė itin prasta, o pinigai sumokėti nemaži. Lupikai, s*****i ir a*******i, ką galiu pasakyti apie šią įmonę. Nepatariu su jais susidėti.
Vilniaus skyrius yra melagiai, a*******i ir trintukai. Užsakytas pirties duris įsipareigojo pristatyti per 4 savaitesnuo avanso sumokėjimo. Jau tuoj bus 8 savaitės kaip nepristato durų. Kai skambini - meluoja, kad kitą savaitę jau tikrai bus. Į e-laiškus neatsako. Negana to, pirties akmenis (žadeitą) užsakius vidutinę frakciją, pamėgino iškišti skaldelę, tai viską reikia tikrinti vietoje. Žodžiu: stipriai nerekomenduoju su jais susidėti.

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas 10-17 14:27
Gedimino kalno Vilniuje tvarkymo projekto rengėjai įspėja apie naujas grėsmes, Nacionalinis muziejus tikina nuolat stebintis situaciją ir pasirengęs reaguoti aptikus net ir nedidelių įtrūkimų.
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą 10-17 13:56
Kinija išbandė naujus kosminius pajėgimus, paleidusi naują hipergarsinę raketą, šeštadienį pranešė britų laikraštis "The Financial Times" (FT).

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%