VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elstar, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elstar

Atsiliepimai apie Elstar, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Elstar, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Meditacijos centras Ojas
2021-01-13 22:29:34 IP 2be6c1i2
Atsakyti
Kaip p. Aivaras Kukšta Harmonijos Rūmus statė ir nėrė į krūmus
Su UAB "Elstar" (toliau - Elstar), vadovas Aivaras Kukšta, Religinė bendruomenė Meditacijos centras Ojas (toliau - Ojas) 2007 m. viduryje sudarė statybos rangos sutartį ir pradėjo statyti gyvenamąjį namą - Harmonijos Rūmus. Rūmai buvo pastatyti 2009 m. pabaigoje. Po kelių metų per čerpių stogą pradėjo tekėti vanduo, visaip ieškojome priežasčių, šalinome pasekmes ir tik 2015 išsiaiškinome, kad prapjautos prie stogo kraigų esančios hidroizoliacinės plėvelės.
Aivaras Kukšta pradžioje su Ojas atstovais aktyviai aiškinosi priežastis, ir žadėjo viską ištaisyti, jei bus kaltas. Išaiškėjus, kad jis ir jo komanda atsakingi už pagal daugumą kraigų prapjautas plėveles, elektroniniame laiške rašė, kad pusdienį juokėsi, jog reikės už tai atsakyti ir nėrė į krūmus su visais pinigais sau, savo šeimai, bei saviškiams. Vaizdai iki čerpių uždėjimo ir jas nuėmus pateikti fotografijose - prisegtuose dokumentuose.
Išaiškėjus kaltei, A.Kukšta savo s*****s pradėjo tik pridenginėti ir šaipydamasis siūlė kreiptis į ELSTAR ir jos vadovą, kurie jau neveikė. Dėl didelės žalos ir Aivaro Kukštos suktumo teko kreiptis į teismus.
Teismas 2019 m. žalą 7936 eur pripažino. Pagal Ojas reikalavimą atsiskaityti už žalą pradėtas ir 2019 m. įvykdytas vadovaujamos Aivaro Kukštos UAB Elstar bankrotas. Po to dėl akivaizdaus Aivaro Kukštos ir Elstar sukčiavimo paimant iš Ojas pinigus 2007-2009 m. virš 80 tūkst. eurų, juos neapskaitant, nepateikiant duomenų atsakingoms institucijoms ir neatsiskaitant už mūsų matymu tyčinę žalą, Ojas pradėjo Elstar skolos Ojui perkėlimo procedūrą jos vadovui Aivarui Kukštai. 2020-12 mėn. vėl kvietėme A.Kukštą geranoriškai bendradarbiauti, bet ponas Aivaras Kukšta, kaip užvesta lėlė kartojo siūlymą kreiptis į ELSTAR ir jos vadovą, nesileisdamas į jokius aptarimus.
Pasirodo A. Kukšta net ir 2020-07-17 atsakydamas UAB ELSTAR nemokumo administratoriui UAB Reniva melagingai pateikė parodymus, kad:
1) Elstar veiklą vykdė tik iki 2008 m. ir tais pačiais 2008 m. su juo, kaip vadovu nutraukė darbo sutartį. Tačiau A.Kukštos buvusi ir vadovaujama UAB Elstar vykdė Harmonijos Rūmų statybos darbus, A.Kukšta kaip savininkas ir vadovas išrašinėjo sąskaitas faktūras ir gavo pinigus visus 2009 m.
2) Be to, ten pat A. Kukšta melagingai teigė, kad Ojas pareiškė ieškinį dėl stogo broko praėjus daugiau nei 10 metų. Mat tuomet atsakomybės A.Kukšta galėtų išvengti, nes garantija taikoma 10 metų. Žinia, visų pirma Ojas darė viską, kad laiku stogą sutaisyti ir maksimaliai delsė dėl A.Kukštos atsakomybės, ir tik 2019 m. kreipėsi į teismą, o teismas pagrįstą ieškinį patenkino. Be to, Aivaras Kukšta nuslėpė, jog Ojas kreipėsi į Elstar dėl stogo broko ir jo ištaisymo jau nuo 2016 m. Tuomet su juo užfiksuotos ir nuotraukos.
Šiuo metu apie Aivarą Kukštą ir jo įmonę UAB ELSTAR rašome, nes šio sukto pono panašiai apgautų klientų gali būti ir daugiau. Ne visi turi tiek kantrybės ir išminties, kad išsiaiškinti žalas ir jų priežastis iki šaknų. Mes suprantame, kad įmanomas tyčinis suktumas - perpjauti plėveles, bet pagautas normalus žmogus žalą ištaiso. Mūsų atveju žalą pastebėti buvo ypatingai sunku, nes ji yra užslėpta tarp plėvelių, termoizoliacijos ir čerpių. Skirtingose vietose. Be to, vanduo pratekėdavo tik esant stipriam vėjui ir lietui, ir tik iš šiaurės rytų. O gali būti ir kitų žmonių ir įstaigų, kuriems Aivaras Kukšta ir jo komanda galėjo pakenkti. Tai turi ypatingą viešą interesą ir kitų panašių atvejų fone.
Mes 2020 gruodžio mėn. įspėjome p. A.Kukštą, kad apie jo suktumą, kaip apie reikšmingą viešą interesą turintį dalyką informuosime žiniasklaidoje. P. Aivaras Kukšta grasino neskelbti jokio melo ar šmeižto. Mes su p. A.Kukšta čia pilnai sutinkame ir čia skelbiame tik tiesą, visišką tiesą ir daugiau nieko. Be to, linkime p. Aivarui Kukštai atgaivinti savyje atmintį ir atsakomybę, ir ištaisyti savo ir komandos ar sėbrų klaidas. Juk tai veikia savijautą, ateitį, šeimą apie kurią info yra pateikiama viešoje žiniasklaidoje. Mes linkime p. Aivarui Kukštai ir jo šeimai sveikatos ir laimės, kurios eina tik kartu su tiesa.
Teisingumo atstatymo procesas vyksta toliau. Apie tai plačiau, vėliau.
Ojas info, 2021-01-13

Taip pat rekomenduojame

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Darbuotojų motyvacijai reikia ne tik atlygio, bet ir sveikos atmosferos darbe
Darbuotojų motyvacijai reikia ne tik atlygio, bet ir sveikos atmosferos darbe 01-21 23:16
Mažmeninės prekybos bendrovės "Norfos mažmena" darbuotojų atlyginimai, palyginti su kitų didžiųjų parduotuvių statistika, 2020 metais augo sparčiausiai, nors ir prieš metus buvo tarp didžiausių...
Verslo egzaminas Vyriausybei
Verslo egzaminas Vyriausybei 01-21 22:13
Ir valdančioji koalicija, ir Vyriausybė yra pasižadėjusi platų dialogą prieš priimant svarbesnius verslą liečiančius sprendimus, taip pat galimybę išklausyti verslininkų pasiūlymus. Lietuvos...
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Intel 62,46 +6,46%
Ford 11,53 +6,17%
NVIDIA 554,70 +3,75%
Apple 136,87 +3,67%
General Electric 11,07 -2,81%
Exxon Mobil 48,11 -2,87%
Chevron 92,01 -3,53%
ConocoPhillips 43,19 -4,78%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 62,82 +7,57%
Varis 7068,91 +5,29%
Cukrus 0,65 +6,56%
Apelsinai 0,65 +6,56%
Auksas 1866,30 -1,79%
Kava 3,31 -1,19%
Dyzelis 1,24 +7,83%
Jautiena 4,40 -0,45%