Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elitera, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elitera

Atsiliepimai apie Elitera, MB

Grožis prasideda čia
Parašyk savo nuomonę apie Elitera, MB

Vardas 2020-08-01 12:02:28
Itališki plaukai tikrai kokybiški, net pranešiojus ilgą laiką jie lieka tokie pat geri, nesivelia, nesipučia. Nei viena sruoga neiškrito, darbas gerai atliktas. Tačiau meistrių aptarnavimo lygis labai žemas, tikrai nemalonios ir daugiau neičiau pas tokias. Korekciją atlikau kitame salone.
Dėkui už gražiud žodžius- tiktinam kiekvieną partiją, kad išlaikyti aukščiausią kokybę. Labai apgailestaujame dėl aptarnavimo patirties, būtinai atkreipsime dėmesį į tai. Dėkojame už pastabas.
Rasa 2020-06-15 17:53:20
Plaukai kokybiski. Aptarnavimas labai malonus. Rekomendavo drauge kirpeja ir tikrai dziaugiuosi. Niekada ne negalvojau, kad galiu tureti tokius plaukus! Ko gero busiu amzina jusu kliente
Dėkui už šiltus žodžius! ❤️
Aciu, esu labai patenkinta jusu paslaugom!!! Plauku kokybe nereali. Jau 7 menesiai, dar kaip nauji. Pries tai pirkau kitur, tai nepalyginsi. Aciu. Rekomenduoju visiem.
Aciu labai! Nuostabiai ir kokybiskai dirbat. Labai patenkinta ❤️❤️❤️ Sekmes darbuose merginos!!!
Kaip čia yra, kad nurodyta dirbantys 3 žmonės, o kiek ten jūsų yra? :)
Iš tiesų, tai nuvylėte. Lankiausi kelis metus pas jus, kol nenusprendžiau pabandyti nukeliauti pas kitą meistrę. Tada supratau, kokia durna buvau eidama pas jus. Kainas užsikėlę, nepranešat, kada ir nuo ko tos kainos kyla. Meistrė Jurgita kainuoja dvigubai, o deda plaukus pešdama ir atsainiai. Kapsulių nekeičiat korekcijų metu, tos kapsulės trigubai didesnės nei turėtų būti iš tiesų (net po pirmojo priauginimo).. Plaukų kokybė ir nesuprasi, jau išsiplovus pirmą kartą galvą tie plaukai nešvelnūs, nors naudojama jūsų parduodama produkcija.
Nuėjusi pas kitą meistrę priaugino plaukus taip švelniai, kad net nesupratau, kad jau tie plaukai dedami, neišslysta nei viena sruogelė, plaukai po plovimų švelnūs, kapsulytės korekcijų metu pakeičiamos naujos ir visada labai mažytės. Jūs visiška priešingybė. Rimtai, po biškį prarandat klientes, tos įžymios personos nekeičia fakto, kad pradėjot dirbti konvejeriu, o ne kokybe. :)
Man taip pat gaila, kad "Elitera" orientuota į kiekybę, o ne kokybę. Salono paslaugomis naudojausi apie 3 metus ir buvau tikrai patenkinta. Tačiau kuo toliau, tuo darėsi blogiau. Ėmė prastėti ne tik plaukų kokybė, bet ir pačio darbo. Meistrės savo kaltės niekada nepripažįsta. Tai yra labai NEPROFESIONALU.
Reklama ir įžymūs žmonės Jums verslo išlaikyti nepadės, nes nebevertinate klienčių. Kuriate ne grožį, o nusivylimus.
Linkiu iš naujo susidėlioti savo prioritetus, kol nevėlu :)
Labai gaila, kad uzsitarnave pasitikejima ne tik klienfiu, bet ir meistriu, sitas kolektyvas leidzia sau taip elgtis. Produktu kokybe tragiska, darbai verti pajuokos, tyciojasi is klienciu viduri dienis ir nejaucia jokios atsakomybes. Sugeba tik ieskoti kaltu, dazniausiai nurasydamos savo kalte ant netinkamu priemoniu, nadojamus namuose, arba klienciu arba meistriu, bet savo kaltes pripazinti negali. Jusu era baigesi, sekmes ateityje sprendziant iskilusias problemas
Sveiki, as irgi turejau panasia problema, pirma karta kai pirkau plaukus likau labai patenkinta, antra karta plaukas labai plovesi nuo medziagu, jautesi, kad yra pripildytas, po keliu plovimu tapo kaip siaudas, man paskambinus paaiskino, kad gali buti mano kalte, o po to, pasiteisino, kad gavo prasta siunta plauku. Esu viena karta prisiauginejusi sruogas eliteroj tai labai dideles kapsules deda i prieki. Manau salonas vadovaujasi, kad svarbiausia kiekybe klientu ir paimti pinigai, bet ne paslaugos kokybe. Daugiau negristu ir negrisiu.
Likau sokiruota kaip galima taip nesiskaityti su klientemis!!! Truksta zodziu net visa tai papasakoti...sumokejus 250€ priauginami juodi plaukai su melynu atspalviu...prisiauginejau pavakare apniukuse diena todel tikrai to nepastebejau pati! Sauleta diena buvau sokiruota pati kai vyras sako paziurek plaukai melyni...o bandant kreiptis pasiaiskinimo buvo atsakyta persidazyk!!! Negana to issiplovus galva tapo koltunas...vel kreipiantis del plauku kokybes buvo pareiksta, kad mano sampunai tikriausiai pigienos del to taip nutiko!!! Lazda turi du galus...merginos atminkit sita patarle...
Iškrito 20 sruogų su mano plaukais dėl nekokybiško meistrės darbo. Neatlaikė poros mėnesių priauginimas. Plaukai liko tragiški plikės visoj galvoj. Savo kaltės jos jokios nemato, bes išsiroviau pati pagal jas. Tikrai apgailėtina. Visko atsitinka, bet bet pripažinti galėtų ir arsiprašyti. Pasiūlyti sutvarkyti viską.
Plauku tresai visiskai nekokybiski, panesiojusi pora savaiciu, teko ismesti, pasisiause, siurkstus, pasipute, O plauku priauginimas tai pat nekokybiskas, plaukai pi piros savaiciu tapo siurkstus, pasipute.Nerekomenduoju nei vienai
Noriu pateikti skundą apie labai prastą aptarnavimą bei kliento negerbimą. Užsakius prekes per kurjerį (kad būtų kuo greitesnis gavimas), gavus siuntą paaiškėjo, kad ne visas nupirktas prekes įdėjo, nieko kadangi siuntą gavau penktadienį vakare, neskambinau, o tik kreipiausi el. laišku į Eliterą. Atėjus pirmadienio rytui skambinu telefonu, šiaip ne taip pavykus prisiskambinti mane informuoja, kad laišką gavo ir trūkstamą prekę išsiųs skubos tvarka. Ok, nieko nesakau, visi klystam. Lauksiu skubos tvarka prekės. Trečiadienį popiet prekės dar nėra. Bandau vėl skambinti. Prisiskambinti neįmanoma. Taip gražiai nuplaukia mano vizitas pas kirpėją... Ketvirtadienį vėl nuo ryto skambinu, šiaip ne taip prisiskambinus mane patikina, kad prekė išssiųsta, kaip paaiškėja ją išsiutė ne per kurjerį, o paštu, žinoma paštas trunka ilgiau nei kurjeris. Pažada pažiūrėti siuntos informaciją ir perskambinti informuoti. Vietoj skambučio sulaukiu sms žinutės su siuntos numeriu, pagal kurį matau, kad prekė tebuvo išsiųsta tik antradienį, vat kokia ta "skubos" tvarka. Taip pat matau, kad prekė jau yra mano pašte, bet klausimas, kodėl per kitų klaidas aš turiu gaišti savo brangų laiką ir važiuoti į paštą, kuris nuo mano namų
apie 20 km kelio, nes gyvenu už miesto, kodėl turiu mokėti už mašinos parkavimą, stovėti minimum pusvalandį eilėje. Per kurjerį užsakinėju prekes šiaip jau ne be reikalo. Tad mano manymu, Elliitera sprendžiant savo klaidas turėjo taip pat siųsti kurjeriu, kuri būtų prekę atvežęs į namus, o ir tikrai būtų užtrukę ne kelias dienas kaip paštu. Vizitas pas kirpėją prarastas, šiaip jau mano laikas yra labai kruopščiai planuojamas, nežinau kaip p.Gintarei (prisistatyti sugebėjo tik paklausus su kuo bendrauju) Eliteros direktorei, gal jai jos laikas nėra brangus...Vėl turiu laukti sekančio vizito, taigi suplanuotai šventei jau nespėta pasigražinti, kirpėjai taip pat nėra malonu prarastas laikas. O p.Gintarė, nemato problemos, apie atsiprašymą nekalbu, bendravimas baisus dar akiplešiškai sugeba ginčytis. Nuotaika sugadinta visai dienai. Šiaip nesu piktybiškas žmogus, bet šį kartą tikrai nesusilaukau neparašius skundo (tai darau pirmą kartą). Noriu palinkėti p. Direktorei pasimokinti bendravimo su klientais kultūros ir pačiai pakliūti į tokią pačią situaciją, kad suprastų.
Esu nerealiai patenkinta! Negaliu atsidžiaugti ilgais plaukais!!! Dėl vieno dalyko gailiuosi- kad nepadariau to ankščiau :D Jūs nerealios merginos! Ačiūūūūūūū! <3 <3 <3
Baisu. Plauku savikaina paliginti ir ka užsikelia... Jos nuo vieno priauginimo užsidirba daugiau nei 90€. Priaugino plaukus iškrito su mano šaknim net 40 sruogelių!! Ačiū už galvos išretėjimą. Netynkama priežiura?? Nu nejuokinkit. Plaukus auginuosi ir nešioju jau 6 metus. Su pertraukom. Nutariau prisiauginti pas jums. Labai nusivyliau
Oficialiai atsakydami į Erikos komentarą norime pasakyti, jog - tresai yra higienos prekė ir jie yra negrąžinami. Tačiau dažnai suprasdami spalvų neatitikimo problemą, ypač perkant internetu- tikrai esame linkę į kompromisus. Tačiau užuot kreipusis vos išpakavus prekę, ši pirkėja kreipėsi ją pilnai išardžiusi, pasimatavusi (galbūt net nešiojusi, nes buvo kreiptasi ne tą pačią dieną). Be to- nuėmusi visas etiketes. Tokių prekių priimti negalime ne tik dėl higienos pažeidimų, tačiau ir dėl pakuotės pažeidimų. Pirkėja buvo linkusi girdėti tik savo nuomonę, todėl buvo atsisakyta su ja tęsti pokalbį.
Neusitnka priimti atgal nekokybiškų tresų, dėl to, kad prastą kokybę pastebėjau išėmusi iš pakuotės, neva pažeista pakuotė, prekės aprašyme nutylima, kad tresuose yra nepageidautinų spalvų plaukų priemaišų, jokios sąskaitos faktūros, jokio užsakymo numerio, pavedime turėjau nurodyti "už tresus". paskambinus vadybininkė pasakė kad jai nusibodo su manim aiškintis ir metė ragelį.
Užsisakius siuntinį (nebuvo pateikta PVM sąskaita faktūra), gavau netokius antakių priauginimo plaušelius kurie buvo nurodyti pardavime ir gavau klijus, kurie sudžiuvo po nepilnai trijų mėnesių, nors pakuotė net nepradaryta ir nepažeista. Prieš perkant rekomendavo jų darbuotoja, kuri teigė, jog klijai net ir po pusmečio bus tinkami naudoti. Šiandien nuvykus į saloną susigrąžinti pinigų man pasiūlė tik naujus su 30 procentų nuolaida ir bruko į rankas kitą buteliuką, kuris taip pat buvo sudžiuvęs, kai pasakiau jog nenoriu ir einu laukan pasiūlė 30 procentų gražinti sumos nuo klijų vertės.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

"Ignitis grupė" keičia nuomonę: išsaugos privilegiją "tylintiems" investuotojams 08-06 09:48
Lietuvos energetikos milžinė "Ignitis grupė", dar antradienį grasinusi naikinti dalyvavimo jos rengiamame viešame akcijų siūlyme (angl. initial public offering, IPO) privilegiją visiems...
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema 08-06 09:36
Registrų centre dar stringa Nekilnojamojo turto sandorių viešoji elektroninė paslauga, teigia notarai.
Prezidento patarėjas: Astravo AE realiai pradės veikti ne anksčiau kaip metų pabaigoje 08-06 09:35
Baltarusija penktadienį gali oficialiai atidaryti Astravo atominę elektrinę (AE), tačiau tai bus tik simbolinis veiksmas, o realiai jėgainė galėtų pradėti veikti ne anksčiau negu šių metų...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%