Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elitėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elitėja

Atsiliepimai apie Elitėja, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Elitėja, UAB

Užsakiau dvisluoksnio parketo grindis "Elitėjoje". Esu labai patenkinta atlikta paslauga:pradedant grindų parinkimu, baigiant patarimais, kaip jas prižiūrėti. Grindys nesibraižo, malonios liesti. Mano stalius gražesnių ir kokybiškesniu grindų sakė nematęs. Labai dėkoju darbuotojai Jūratei už profesionalius ir nuoširdžius patarimus!
Labai nuošidžiai noriu padėkoti Jūratei iš Elitėjos kurios pagalba turiu pačias gražiausias grindis :)
Aptarnavimas buvo nepriekaištingas, grindų kokybė - tokia pat. Labai džiaugiuosi šio gamintojo pasirinkimu.
Jolanta 2021-01-19 21:38:30
Esu labai nusivylusi parketlenčių kokybe. Iš jau kelių metų patirties galiu pasakyti, kad grindys labai lengvai išsimuša, net nukritus labai lengvam daiktui lieka įdubimai arba susibraižymai. Spėju, kad parketlenčių pagrindas yra labai minkšta mediena. Tikrai nerekomenduoju. Nors buvo pasirinktos bene didžiausios kainos lentos tikintis aukštos kokybės. Deja..
Tai gi naturalus medis! Pirkite laminatą, tada niekas nesibraižys.
Dėkoju Elitėjos Vilniaus padalinio vadovei Jūratei už patarimus ir pagalbą, išsirenkant ąžuolines parketlentes ir grindjuostes. Iš anksto buvo suderintas dviejų mėnesių terminas nuo užsakymo iki pagaminimo (ir pristatymo), sutarta kaina. Džiaugiuosi, kad darbai buvo organizuoti ir įsipareigojimai įvykdyti laiku bei tiksliai, parketlentės jau pradeda skleisti grožį savo naujuose namuose. Rekomenduoju Elitėją ir jos atstovę Jūratę.
Ačiū Juratei už konsultaciją, patarimus ir geras intencijas. Kokybiškas ir malonus aptarnavimas, puikus kainos ir kokybės santykis. Laiku pristatytos parketlentės.
Parketlenčių kokybė puiki, atitiko lūkesčius.
Rekomenduoju.
Dėkoju Jūratei už profesionalumą ir visokiariopą pagalbą. Ji yra šios srities ekspertė. Ačiū. Rekomenduosiu.
Esu "parkečikas", kartais tenka kloti ir Elitėjos parketą. Dažniausiai užsakymai per Vyda iš " Medžio namų", taip pat yra tekę susidurti su salonu savanoriu prospekte.
Elitėjos parketo kokybė gera, bet vadybininkai, pardavėjai-tragedija. Pagrindinė problema-terminai. Žinodamas jų bėda užsisakinėju mėnesiu ankščiau negu man reikia, bet jie vistiek sugeba dviem savaitėm vėliau atvežti.
bandžiau užsisakyti parketo šioje įmonėje. Galiu pasakyti kad vien tik pažadai daugiau nieko. Atėjus paiteirauti apie užšsakymą ponia Agnė valgė salotas ir čepsėdama murmeno kad tuoj užsakymas atvažiuos. Praėjo savaitė bet deja jokių žinių. Atsaini firma
Kartais tenka montuoti, , elitejos, , gaminamas grindys (klojima pasiulo ne, , eliteja o klijentai nezinau kodel....). Yra kartais negraziu sakeliu (nuglaistytu), itrukusiu galuose lentu it t.t.. Bet ta trukuma pasalini klojant grindys (perjauni per saka, idedi i uzbaigima ir t.t.). Bet klojasi gerai. Pagal kaina atitinka kokybe paliginus su kitais konkurentais (Latvija, Lenkija ir t.t.). Aisku kad daug kas nuo meistro priklauso kuris sumontavo (klojo) grindis.
Kapitaliai remontavau butą Senamiestyje. Galiu pasakyti, kad pati didžiausia klaida buvo pirkti grindis Elitėjoje. Pardavimų vadybininkai, kaip žmonės iš gatvės - jokios kompetencijos. Terminų laikymasis šiai firmai nebūdingas. Gaminių kokybė jau kelia abejonių...

Taurų kedras
Paletinė, statybinė mediena, medienos džiovinimas

Adresas: Verslininkų g. 51, Taurų k., LT-72116 Tauragės r.
Veiklos sritys: mediena, jos gaminiai; gamyba; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; statybinės medžiagos.
UAB “Taurų kedras“ tiekia paletinę, statybinę mediena ir platų medienos apdirbimo paslaugų spektrą. Įmonė džiovina beržo, uosio, ąžuolo lentas. Atlieka obliavimo ir frezavimo paslaugas. Daugiausia produkcijos eksportuojame į Kiniją, Jungtines Amerikos Valstijas, Viduriniuosius Rytus, Vakarų Europą ir kt. ATLIEKA...
Vedrana
Vilniaus Medienos Centras

Adresas: Liepkalnio g. 35, LT-02105 Vilnius.
Veiklos sritys: mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
VILNIAUS MEDIENOS CENTRAS Didžiausias sandėliuojamos medienos kiekis Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Nereikia laukti išpjovimo ar išdžiovinimo terminų, nereikia derintis dėl susitikimo, nereikia važiuoti į tolimas lentpjūves - viskas čia pat, vietoje ir mes Jūsų visada laukiame! Jus pasitiks profesionalūs...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius
Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius 02-28 17:36
Ekonomikos ir inovacijų ministerija norėtų leisti Lietuvoje be jokių kliūčių registruoti angliškus įmonių pavadinimus. Dabar tokią teisę turi tik užsienio bendrovės. Taip pat yra galimybė...
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik"
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik" 02-28 17:11
Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pasiskiepijo kinų vakcina nuo koronaviruso. Čekija prabilo, kad gali įsileisti rusišką vakciną, nebelaukdama EVA patvirtinimo.
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur 02-28 16:00
Muzikinė platforma "Spotify" seka kitų technologijų įmonių pavyzdžiu ir transformuoja įprastus darbo modelius. Nuspręsta, kad įmonės darbuotojai galės laisvai pasirinkti jiems priimtiniausią darbo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%