Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elit sistema, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elit sistema

Atsiliepimai apie Elit sistema, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Elit sistema, UAB

Ilgalaikis Agnum naudotojas
2020-01-22 13:21:41 IP 5jua32e9
Programos palaikymas, bendravimas su klientais - tragiškas. Programa nebloga, bet viską gadina bendravimas.Programa naudojamės jau 18 m. Kol turėjome savo IT spcialistą-problemų nebuvo, Dabar visiška nesamonė su pagalbos prašymais. Naujoms įmonėms siūlau labai gerai pagalvoti su agnum programos pirkimu. Yra analogiškų
buhalterinės apskaitos programų su žmonišku aptarnavimu.
Agnum klientas 2018-09-25 12:48:56
Tragiška situacija su palaikymu, aptarnavimu, problemų sprendimu, konsultavimu.
Tiesiog pateksite į spąstus pasirinkus šį produktą.
Vadovas į pretenzijas nereaguoja ir praktiškai nepasiekiamas. Kankinamės daug metų ir situacija vis blogėja.
Pakeisti programą mažmeninės prekybos įmonei, kurioje su ją nuolat dirba daugiau nei dešimt žmonių yra didelis iššūkis, paralyžiuojantis visos įmonės darbą. Kol-kas priversti likti jų klientais todėl, kad dar esame nepasiruošę perėjimui. Nors programos palaikymas naujomis versijomis apmokėtas metams į priekį, kas sudaro tūkstančius Eur, ir savaime aišku, kad naujos versijos klientui būtinos dėl įstatymų pakeitimų, sugeba, pasikeitus įstatymui, išreikalauti papildomų lėšų mokėjimo. Nepatinka - nepirk, o jei perki - pats d*****s. Tiesiog gėda dėl tokio požiūrio į klientą ir darbą.
Vadovas, vyr. buhalteris ir dar keliolika įmonės dirbančiųjų su Agnum pritaria, kad mūsų pasirinkimas apskaitos programos buvo blogas ir darbas su ją - kančia.
Sveiki, paskambinkite prašome tel. 852150241 arba parašykite el. paštų info@elit.lt apie problemas ar patobulinimų pageidavimus, mes visada pasiruošę padėti.
Pateikite taip pat pavyzdį problemos, kurios mažmeninėje prekyboje mes per „daug metu“ neišsprendėme? Tikrai įdomu už kurias įstatymų pakeitimų būtinus patobulinimus jus privertė sumokėti?
Mes kuriame keletą programos versijų: eLit - mažom įmonėms, AGNUM - vidutinio didžio įmonėms, AGNUM Terminaline versija - dideliems įmonėms. Taip pat yra Debesies AGNUM programos versija.
Tik su Debesies programą AGNUM kasdien dirba daugiau nei 1000 vartotoju. Nemažai iš jų užsiimą mažmeninę prekybą. Tokie mažmeninės prekybos tinklai kaip „Moki Veži“, „Šokolado meistrai“, „Sentiment“, „Triumph“ ir kiti irgi naudojasi programą AGNUM.
Laukiame skambučio ankščiau nurodytu tel. numeriu.
Būtinai Jums padėsime.
Rinat
Tragiška situacija su palaikymu, aptarnavimu, problemų sprendimu, konsultavimu.
Tiesiog pateksite į spąstus pasirinkus šį produktą.
Visada skambinkite Oksanai. Ačiū jai.Labai maloni, mandagi, korektiška darbuotoja.Ji niekada nuotaikos nesugadins - kantriai išklausys ir padės.Dar kartą AČIŪ jai
klientai esame jau daug metų, bet jeigu reikia pagalbos, tai konsultavimas tragiškas. Jokio mandagumo ir kliento laikymas durnu. Nulis dėmesio į klientą. Atsibodo toks Jūsų požiūris į klientus, todėl pasibaigus metams nutrauksime sutartį.
Vida 2015-03-04 10:53:21
Skambinau asmeniui, atsakingam už sutarčių parengimą. Iš tikro, geriau jau nieko neklausti, nes nuotaiką sugadino vien jau bendravimo tonas, jau nekalbant apie norimą aptarti sutartį. Apie etišką bendravimą su klientais net kalbos nėra.
Visiskai pritariu.Nieko neklausinekite, o jei minute patylesite, ieskodami programoje norimos ikonele, busite kitame laido gale aprekti.Mano atveju pokalbis baigesi graziai-aciu, atsiprasau, kad sutrukdziau (nors mokame pinigus uz aptarnavima), likau nesuprasta, ko noriu ir ko klausiu.
Pritariu nuomonei dėl aptarnaujančio personalo- tikra tragedija. Niekur neesu susidurusi su tokiu nemaloniu aptarnavimu.
Jonas 2014-10-31 09:34:45
Pritariu Janinai, personalas tikrai atšiaurus bendravime su klientais, bendrauja labai arogantiškai ir nemaloniai, pati sistema pretenzijų neturi, tačiau iškilus klausimams juos geriau spręsti pačiam, kadangi paskambinęs pasijausi paskutiniu kvailiu ir busi išvadintas nemokša. Niekam nelinkiu susidurti su tokia "Pagalba"
Visada rašo tas kas liko kažkuo nepatenkintas, o tie kam viskas praeina sklandžiai, o tokių dauguma, tiesiog nemato reikalo kažką rašyti. O aš jokių pretenzijų neturiu, kiek teko kreiptis visada ilgai kantriai ir maloniai paaiškina ir padeda sutvarkyti visus nesklandumus. Ačiū
Rinat 2014-10-20 10:05:32
Sveiki, p. Janina.
Mano vardas Rinatas, aš esu įmones vadovas. Dėl nesklandumu galite skambinti man, visada surastume Jums tinkamą konsultantą ar kita išeitį. Be to aš pats dažnai konsultuoju klientus visais klausimais. Programos kaina šiaip sau negali žymiai augti, nebent per metus užsisakėte naujus modulius, papildomas darbo vietas ar kita. Metinio palaikymo naujomis versijomis įkainis tik mažėją - už pirmus metus sudaro 25%, už antrus 20%, už sekančius ir paskesnius 15%. Buhalteres, kurios naudoja AGNUM programą darbe, gauna eLit programą už puse kainos, o atnaujinimus parsisiunčia visada nemokamai. Krizes metu palaikydavome įmones, taikydavome net iki 50% nuolaidas. Retų nesklandumų neišvengti, taip atsitikus skambinkite man, tikrai pasistengsiu išspręsti jūsų problemas.
Rinat
Pritariu Jonui, programa labai gera, ypač susipažinus su kitų konkurentų siūlomomis programomis. Tačiau neužtenka vien gero produkto neinvestuojant į personalo bendravimo su esamais klientais (duondaviais:)) gerinimą. Ir man susidarė įspūdis, kad programos kūrėjai nekantrūs, suirzę jei iš kelių žodžių jų nesupranta, nenori kartoti ir aiškinti. Dažnai klausia ar nėra šalia geriau suprantančių asmenų, kuriems pasakytų trimis žodžiais. Nemalonu, kreipiuosi pagalbos į kitos įmonės darbuotoją, kuri naudoja šią programą ir būna jau išsiaiškinusi problemą. Manau, gerbiamam direktoriui tikrai yra rezervų kaip taisyti padėtį ir spręsti savo kolektyvo bendravimą su klientais. Pasikartosiu, kad programa puiki, belieka spręsti tik psichologius klausimus.
Janina 2014-03-19 14:55:38
Buvau šios įmonės klientė 3 metus, tačiau tokių nemalonių darbuotojų (persolano) tikriausiai niekur Lietuvoje nėra. Nebesu jų klientė, pradžioje šneka, kad viskas labai gerai, sutartį pasirašai metams laiko, po metų visada pakelia kainas. Nerekomenduoju šios įmonės bei jos produktų Agnum sistemos.
Sveiki, p. Janina.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV: Rusija įgyvendina plačios apimties dezinformacijos dėl koronaviruso kampaniją 02-22 19:08
Tūkstančiai su Rusija susijusių socialinės žiniasklaidos paskyrų ėmėsi koordinuotų veiksmų skleisti paniką dėl naujojo koronaviruso plitimo, taip kenkdamos pasaulinėms pastangoms kovoti su...
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu 02-22 18:33
Kristalina Georgieva, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinė direktorė pareiškė tikinti, kad koronaviruso COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai bus palyginti trumpalaikis, o Kinijos...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%