Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elektrum Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Elektrum Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Elektrum Lietuva, UAB

2021-03-05 09:36:23 IP 2ddkpgrm
Ona 2021-03-04 17:14:54
Ta pati problema dėl negaunamų sąskaitų.Skambini, rašai, prašai -Elektrum nusišvilpt:pažada po dviejų dienų, po savaitės, mėnesio pabaigoje ir- nieko...Pažadėjo neskaičiuot delspinigių! Na, tikrai labai ačiū, tikrai didelė malonė, kai trečias mėnuo niekaip neprisiprašai, kad atsiųstų sąskaitą.Galvojau, kad blogiau už Ignitis su jų "planais chuliganais" nebegali būti, bet, dabar matau, kad gali. Nerekomenduoju šios firmiūkštės niekam. Tuo pačiu ačiū ESO, kad už ne nuo manęs priklausantį įsiskolinimą dar neatjungė elektros.
Laba diena, Ona. Dėkojame už komentarą.
Labai apgailestaujame dėl neišrašytos sąskaitos. Delspinigių Jums tikrai neskaičiuosime.
Maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@elektrum.lt ir kartu bandysime surasti sprendimą kaip sumažinti Jūsų patirtus nepatogumus.
Gražios dienos!
2021-03-03 14:03:09 IP 2ddkpgrm
Alina 2021-03-03 13:44:41
Baisu, baisu, baisu..Niekam, nerekomenduoju...Sąskaitų neprisiprašom jau 3 mėnuo, vis girdėdavom 10d, 15 d, rytoj...vakare..., paskui menesio gale, paskui sistemos gedimas,..kuris tesiasi jau nebesuskaičiuojama dienų skaičių...Paprašius nutrauktį sutartį vėl girdime galite tik po 30 d..Neaišku, dar kokių sąskaitų sulauksim, jeiiš vis jas kas sugebės atsiųsti..Kažkokia š*******o kontora..
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Labai apgailestaujame dėl sąskaitų vėlavimo, šiuo metu sprendžiame, kaip galėtume atlyginti už patirtus nesklandumus.
Pagal sutarties punktą 4.3. Vartotojas turi teisę atsisakyti atitinkamo Produkto raštu pranešdamas Tiekėjui apie jo atsisakymą ne vėliau kaip prieš 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų. Suėjus 30 (trisdešimties) dienų įspėjimo terminui, Produkto tiekimas ir
mokesčio už jį skaičiavimas Vartotojui nutraukiamas nuo sekančio mėnesio pirmosios dienos.
Apie kokį dar atlyginimą dar sprendžiama.. Mes laukiame sąskaitų. Jūs tik laiku ir teisingas sąskaitas išsiųskite ir manau dalis jūsų klientų bus patenkinti ir nebeskambins ir neberašys neigiamų atsiliepimų. O jei yra kažkokie nesklandumai, praneškite savo puslapyje už galimus vėlavimus ir t.t. Nes dabar jokios informacijos nėra.
2021-03-03 08:04:55 IP 2ddkpgrm
Toma 2021-03-03 07:59:48
Liūdna, tačiau ir mes vis dar negavo sąskaitos už sausį, o jau reikėjo deklaruoti už vasarį. Man keista, kodėl dalis klientų sąskaitą gauna, o kiti ne. Toks jausmas, kad jei gyveni sodyboje ir esi vyresnis žmogus tai nesvarbu kada tau sąskaitą turi ateiti.. Niekada nebūdavo tokių nesąmonių, o dabar lauki ir nežinai ką gausi. Techniniai nesklandumai gali būti savaitę, bet ne 2 mėnesius. Nusivylėm.
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Nuoširdžiai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir dėl vėluojančios sąskaitos.
Galime patikinti, kad amžius ir objekto vieta sąskaitų generavime neturi įtakos.
Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, sprendžiame, kaip galėtume kompensuoti sukeltą nepatogumą.
2021-03-03 07:54:56 IP 2ddkpgrm
Virginija 2021-03-02 22:46:39
Netvarka, deklaruot prašo už vasarį, o sąskaitos nėra už sausį, į el. laiškus atsako, prisiskambinti irgi galima, viską paaiškina-dėl bendravimo jokių problemų, bet sąskaitos laukti nusibodo.Savirarnos svetainėje trūksta įrankių prisijungimui, ne visi vyresni žmonės naudojasi smart ID ir elektroniniu parašu.Atrodo rinkomės geriausią, o dabar pasitikėjimas dingo
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Labai apgailestaujame dėl vėluojančios sąskaitos. Šiuo metu sprendžiame, kaip galėtume atlyginti sukeltą nepatogumą.
Taip pat informuojame, kad šiuo metu yra diegiami kiti prisijungimo būdai, apie kuriuos savo klientus informuosime atskiru pranešimu.
Jonas 2021-03-02 14:14:06
Sveiki.Na paskaičius atsiliepimus, susidaro nelabai maloni nuomonė.Aš su šita įmone pasirašiau sutartį tik 2020 m. gruodžio mėnesį ir jau gavau pirmąsias sąskaitas.Lyg tai viskas kaip ir gerai, normaliai bendraujama, atsiunčiami priminimai, baigentis mėnesiui, kad jau galima deklaruoti skaitiklių rodmenis.Laukiu pasiūlymų saulės modulių elektrinei isigyti.Na kaip sakoma pagyvensim, pamatysim, bet dabar nieko blogo pasakyt tikrai negaliu.
Manau statyti modulinę elektrinę ant stogo bent jau 10 kilovatų, šiandien gavau JŪSŲ atsakymą, bet kadangi vairavau ir atidėjaupokalbį, tai sutarėme, kad ryt susisieksime.Manau, kad viskas vienuose rankose geriau ir pirkimas tipo sutartys ir visa kitą.Suprantu gausiu daug neigiamų komentarų, bet manau, laikysiuos savo nuomonės.Ačiū už bendradarbiavimą.
LGS
2021-03-02 14:22:05 IP 2ddkpgrm
Jonas 2021-03-02 14:14:06
Laba diena, Jonai. Dėkojame už komentarą.
Džiaugiamės, kad esate patenkintas mūsų paslaugomis ir tikimės malonaus bendradarbiavimo.
Jurgita 2021-03-02 12:35:00
Jei jau tikrai nuoširdžiai apgailestaujate, imkitės priemonių atitaisyti SAVO KLAIDOS pasekmes žmonėms, o ne tik gražiai atsiprašyti, kad nepavyko nutraukti sutarties LAIKU. Nepavyko ir ką, mokėkite? Mes viską darėme LAIKU, tai Jūsų darbuotojai nesistengė įvertinti ant lėkštutės pateiktos informacijos ir jos apdoroti. Kiekviename laiške irgi ten viena po kitos darbuotoja apgailestavo ir realiai nieko nesprendė.
Ačiū, atsakymą pagaliau gavau. Gaila įdėto laiko ir pastangų (ne, čia ne kokios nors kompensacijos prašymas). Tikiuosi, kad laiške duotas pažadas materializuosis.
Jurgita 2021-03-02 11:56:56
Jūsų darbuotojai tiek raštu, tiek žodžiu tvirtina, kad, deja, negalima (3 kartus), tada atsiprašo, kad galima, tada parašo- kad negalima. Čia profesionalu/moralu/etiška? Vadinasi, taip daroma norint vilkinti laiką. Įrašus turite patys, susirašinėjimą turite tiek jūs, tiek aš.
2021-03-02 12:30:16 IP 2ddkpgrm
Jurgita 2021-03-02 12:10:45
Viešai neketinu skelbti tokių duomenų. Laiškas neatsakytas (ne vienas) kabo Jūsų bendrovės el. pašto dėžutėje. Į laiškus geriausiu atveju neišsamiai, nepagrindžiant atsakoma per kelias dienas, kai parašai viešai - kone akimirksniu. Gėda. Pakartosiu aš tą laišką dar kartą. Jis mandagus, dalykiškas, bet gi niekas nemato, kad neatrašote, ar ne? Nuo 02-15 va taip žaidžiame katę ir pelę. Aišku, 14 dienų praėjo, BET TIK DĖL JŪSŲ DARBUOTOJŲ MELAGINGŲ TVIRTINIMŲ, KAD NE, NEGALIMA PASITRAUKTI IŠ SUTARTIES PER 14 DIENŲ, BŪTINA PRANEŠTI PRIEŠ 30.
Jurgita,
Jūsų laišką matome, atsakėme Jums asmeniškai.
Elektrum Lietuva 2021-03-02 12:01:04
Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
Prašome nurodyti asmens, kurio vardu sudaryta sutartis, ir su Jumis asmeniškai susisieksime.
2021-03-02 12:01:04 IP 2ddkpgrm
Jurgita 2021-03-02 11:56:56
Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
Elektrum Lietuva 2021-03-02 11:50:12
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Galimybė atšaukti sudarytą sutartį per 14-ka dienų Elektrum Lietuva įmonėje yra.
Apgailestaujame, kad nepavyko nutraukti sutarties laiku.
2021-03-02 11:50:12 IP 2ddkpgrm
Jurgita 2021-03-02 08:57:32
Šiai įmonei, matyti, negalioja CK ir jame numatyta galimybė pasitraukti iš nuotoliniu būdu sudarytos sutarties per 14 dienų. Vieną dieną patvirtina patys suklydę ir suteikę neteisingą informaciją, kitą- kad vis dėlto sutartį nutrauks tik po kurio laiko. Nieko nepaaiškina. Atseit -rašyk, kada nors (gal) atsakys, o laikas tuo tarpu eina.
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Apgailestaujame, kad nepavyko nutraukti sutarties laiku.
2021-03-02 11:46:40 IP 2ddkpgrm
Jurijus 2021-03-01 17:10:47
UŽDARYTI ŠITĄ SUKČIŲ ĮMONĘ, SKELBTI PETICIJĄ KIEK GALI APGAUDINĖTI KLIENTUS, SUTARTYS DĖL TARIFŲ YRA KLASTOJAMOS SUTARYTOS BE KLIENTO ŽINIOS, NUTRAUKITE KUO GREIČIAU SUTARTIS SU ŠITA ĮMONE, PASITYČIOJIMAS AUKŠČIAUSIAME LYGYJE
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Prašome nurodyti asmens, kurio vardu sudaryta sutartis, vardą ir pavardę (arba paskambinkite mums bendruoju telefonu tel. +370700 77000 ar parašyti el. paštu info@elektrum.lt) ir mes su Jumis susisieksime ir išsiaiškinsime, kodėl Jūs jaučiatės apgauti ir pašalinsime visus kilusius neaiškumus bei išspręsime Jums kilusias problemas.
2021-03-02 11:42:47 IP 2ddkpgrm
Rytė 2021-02-28 11:48:30
Neskaitant sutarties sudarymo peripetijų (analogiškai daugumai, kai tai, kad su Elektrum Lietuva sudaryta sutartis sužinoma Ignitis nutraukus sutartį), dar plius niekaip neišsireikalauju teisingos 01 mėn. sąskaitos ir žadėtos planui Stabilus 25 eurų nuolaidos.Sunku patikėti, kad toks aplaidumas nekontroliuojamas ir nebaudžiamas LT iki šiol.
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Labai apgailestaujame, kad Jums buvo išrašyta neteisinga sąskaita, kurioje nepritaikyta Jums priklausanti nuolaida.
Prašome nurodyti asmens vardą ir pavardę, su kuriuo buvo sudaryta sutartis (arba paskambinti bendruoju telefonu tel. +370700 77000 ar parašyti el. paštu info@elektrum.lt) ir mes su Jumis susisieksime ir tikrai pritaikysime Jums, pagal sutartį priklausančią nuolaidą.
2021-03-02 11:38:42 IP 2ddkpgrm
Sigitas 2021-02-25 18:36:12
Kontora kuriai negalioja nei civilinis nei moralinis kodeksas... Telefonu apgavo mano Tevus, kuriems jau virs 80iasimt.... paprasti smulkus s*****i ir tiek....
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Prašome nurodyti asmens, kuris sudarė sutartį, vardą ir pavardę, paskambinti bendruoju telefonu tel. +370700 77000 arba parašyti el. paštu info@elektrum.lt ir mes su Jumis susisieksime ir išsiaiškinsime, kokia buvo situacija.
2021-03-02 11:36:13 IP 2ddkpgrm
J.Jankausko ARI 2021-02-25 13:29:21
Tai š*******o kontora o ne imone. Prasideda.Deklaracijos vienoj imonej. Tada reikia apmoketri saskaisas eso.po kiek laiko ateina priminimas iš elektrum.Kad dar ir jiems reikia moketi.Nors prieš tai net akyse jokiu saskaitu nesi regejas. I bet kokius klausimus jokiu konkrečiu atsakymu. Galaiusiai susimoki už elektra du kartus. tai buvo už sausio menesi. Pateiki nauja deklaracija. Vel tas pats. Nori kad už ta pati sumoketus dviem imonem. Eso ir Elektrum. Jokiu konkrečiu atsakymu niekaip negalima išgauti.. Manau pats laikas būtu užsiimti teisesaugai. Net sunku patiketi. Kad dabar Lietuvoj.Vyksta toks bardakas. Jokiu būdu nesirinkit ELEKTRUM turesit problemu.
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Informuojame, kad mūsų Verslo klientai deklaruoja elektros skaitiklio rodmenis ESO savitarnoje ir sąskaitas gauna dvi: iš Elektrum Lietuva - už elektros energiją, o iš ESO - už elektros energijos paskirstymą ir perdavimą.
2021-03-02 11:29:55 IP 2ddkpgrm
LU 2021-02-22 16:55:41
Pagal deklaruotus rodmenis sąskaita bus išrašyta iki einamojo mėnesio 10 dienos. Apie paruoštą sąskaitą informuosime Jus elektroniniu paštu. Prisijungus prie savitarnos svetainės galėsite matyti sąskaitą ir ją apmokėti- taip rašo Elektrum.
Šiandien jau 2021-02-22, atsirado tik sutarties Nr. Sąskaitos iki šios dienos nėra. Nurodytas telefonas +370 700 77 000 nekelia.
Laba diena. Dėkojame už komentarą.
Labai apgailestaujame, kad sąskaita nebuvo išrašyta laiku. Prašome nurodyti savo sutarties numerį ir mes patikslinsime, kokia buvo šio nemalonumo priežastis.
2021-03-02 11:27:43 IP 2ddkpgrm
Algimantas 2021-02-19 21:23:27
Šiandien, t. y. 2021-02-19 gavau į mano telefono numerį 8614 49249 Jūsų įmonės siųstą žinutę, kad aš pagal mokėjimo sutartį Nr.68190000004 Jūsų įmonei skolingas 1128, 58 eurų, bet už ką, taip ir nesupratau, nes aš tokios sutarties su Jūsų įmone nesu pasirašęs ir jokių reikalų iki šiol neturėjau.
Jeigu tai eina kalba apie elektros energijos suvartojimą, tai aš, elektros energijos tiekimui adresu Partizanų g. 27B - 67, Kaunas, esu pasirašęs sutartį su įmone IGNITIS ir priskaičiuotus už suteiktas paslaugas moku į įmonės IGNITIS sąskaitą.

Pagarbiai Algimantas
Laba diena. Dėkojame už Jūsų komentarą.
Apgailestaujame, kad gavote sąskaitos pranešimą, skirtą ne Jums. Matome, kad pranešimas pasiekė asmenį, su kuriuo buvo sudaryta sutartis.
Prašome el. paštu info@elektrum.lt patikslinti savo telefono numerį, kad galėtume užtikrinti, jog SMS žinučių šio asmens vardu negautumėte.
2021-03-02 11:16:56 IP 2ddkpgrm
Virginijus 2021-02-11 15:49:19
Esame pasirašę sutartį su šia bendrove, bet problema su sąskaitų išrašymu, iš 4 pateiktų sąskaitų dar negavome teisingai išrašytos sąskaitos. Atsiųstose, , ištaisytose" sąskaitose taip pat aritmetinės klaidos. Tai nekelia pasitikėjimo bendrove. Viliuosi, kad darbuotojai susitvarkys ir neteks nutraukti sutarties.
Laba diena. Dėkojame už komentarą. Sąskaitose esančias klaidas stengiamės kuo greičiau ištaisyti bei užtikrinti, kad ateityje šios klaidos nepasikartotų.
Dėl aritmetinių klaidų galite kreiptis bendruoju telefonu +370700 77000 ir mūsų darbuotojai mielai Jums paaiškins situaciją ir padės išspręsti problemą.
2021-03-02 11:12:42 IP 2ddkpgrm
Pikta moteriškė 2021-01-30 23:21:57
Ši įmonė veikia kaip telefoniniai s*****i: skambina telefonu, teikia pasiūlymą, o jau sutartį pasirašymui atsiunčia be kainų. Ir kai jos nepasirašai, tai padaro automatiškai, tau jokiu būdu jau nedalyvaujant. Tai daroma, nes klientas labai jau pelningas. Koks diedas ar diedai stovi už šios a******ų kompanijos nugaros, galima tik numanyti. Toks elektros energijos rinkos liberalizavimas -
geriau nei pensija ar renta iki gyvos galvos. Nieko nedarai, o pinigėliai byra.
Laba diena. Ačiū už Jūsų komentarą.
Norime patikslinti, kad pagal sutarties Bendrąsias sąlygas, sutartis gali būti sudaroma ir Telefonu. Cituojame "<...> elektroninėmis ryšio priemonėmis: nuotoliniu būdu susikūrus Svetainėje savo paskyrą ir pasirašant el.
parašu ar patvirtinus kitu Svetainėje numatytu tinkamu būdu; telefonu, įrašius telefoninį pokalbį, kurio metu
Vartotojas yra informuojamas apie visas esmines sąlygas."

Pagarbiai Algimantas
Man išvis kuriozas su šia š*******o kontora.Buvau 12.09 sudariusi sutartį (patvirtinus tapatybę ir t t.)su kitu tiekėju, tačiau vis sąskaitos nesulaukiau.Pradėjus domėtis, išgirdau kad mano sutartis nutraukta, nes esu Elektrum klientė
Pikta moteriškė
2021-01-30 23:21:57 IP 28mds469
geriau nei pensija ar renta iki gyvos galvos. Nieko nedarai, o pinigėliai byra.
Šiuo tiekėjo paslaugomis naudojausi keletą mėnesių. Tai esu nusivylęs ir tikrai nerekomenduoju, nes kiekvieną mėnesį sąskaitose būdavo klaidų, dėl tarifų. Paskambinus ir bandant išsiaiškinti, niekas nežinodavo ir tik pasakydavo, kad susisieks atsakingi asmenys per 2 d.d. Tačiau niekas nesusiekdavo. Skambindavau kiekvieną savaitę. Kai parašydavau el. laiškus, tai atrašydavo padrikai ir nepaaiškindavo, kodėl taip išrašyta sąskaitą.
Mano asmenine nuomonę, jų aptarnavimas apgailėtinas ir nesugeba teigti kokybiškų paslaugų.
labai įdomu, kas čia per įmonė.... Į šitą įmonę prisiskambinti jokiais telefonais neįmanoma: viskas labai gudriai, "spauskit vienetą, spauskit dvejetą"... paspausk bobutę iššoks gaidukas, kaip liaudies pasakoj pasakyta. galaiusiai gauni automatio atsakymą: "susisiekti nepavyko, po signalo palikit pranešimą mes artimiausiu būdu susisieksim su jumis". tuo visos konsultacijos ir baigiasi... Pabandžius rašyti elektroniniu paštu ir paklausus, kiek pas jus kainuoja 1 kWh, gauni atsakymą, - pagal biržos kainas. Bandžiaus sukonkretinti bet nesėkmingai. Galiausiai vistik paskambino kažkokia tai Kristina, kuri taipogi nieko paaiškinti negali, Į klausimą, ką reiškiai skaičiai biržos lentelėje, ji atsakyti irgi negali, o tuo labiau negali atsakyti, kiek kainuoja 1 kWh, kokiose ribose svyruoja.... Paaiškinimo nėra.... Paklausus ar jie gali įrengti saulės baterijas, pažadėjo perduoti mano duomenis ir "su jumis susisiesk", bet tas pats kas būtu paklausta pas šulinį, - atsakymo jokio., niekas neatsiliepė per 2 savaites. Pabandžiau skambinti tos Kristinos telefonu, rezutatas 0, po pirmo signalo automatiškai atsijungia.
Noriu sužinoti, kas čia per firma, kad moka didžiausius mokesčius VMI, (gaj jums VMI statys paminklą?), o pabendrauti su gyvu žmogum nėra JOKIŲ GALIMYBIŲ. Kam tada dedat į internetą savo telefonus, jei jais neatsakinėjat??? Ar pajung4t automatus ir išėjot pas mergų???
Išvada viena, - šita įmonė gyvena gerai, jai nereikia nei klijentu, nei konsultantų, visi eikit debesiu...
Vytas 2020-08-29 21:16:42
Vidai, atsilikai nuo technologijų, nesąmones rašai, savo nuomonę pasilaikyk sau, o ne nesąmones rašinėjas
Čia tu Vytai smarkiai kietas diedas, tai pasižiūrėk: Šiandien kiekvienas koks nors tiekėjas ar tavo žindėjas įsivaizduoja save pasaulio bama ir sukuria "savitarnos" svetainę tau. Ir pavadina na kaip pavyzdį: "mano elektrum". O pas žmogų tokių žindukų labai daug kurie visi yra "mano", - "mano dujos", "mano elektra", "mano gilė", mano VMI", "mano sodra", mano tele2", "mano teo" ir, ir, ir... Ir kiekvienam tam "mano" yra prisijungimo vardas, spatažodis ir t. t.. Ir kai tų mano yra 20 ir tu naudojiesii juo kartą per mėnesį, tai būg gudrus ir visa tai prisimink.... Tam reikia jau turėti arklio galvą, o jei žmogui ne 18 ar 25 jis turi teisę ir pamiršti, nes versle reikalų per dieną marios, o ka kalbėti per mėnesį...
Taip kad technologijų profesoriau, pagalvok kitą kartą kritikuodamas... Pasirodai ne protuolis o didjotas
Elektrum kainos pasiūlymai nukelia į gūdžius 90-uosius metus, kai vietoj prekių kainų buvo nurodoma - “teirautis telefonu”.
Atsiunčia pasiūlymą brangesnį nei dabartinio tiekėjo, be jokios papildomos informacijos ir dar nurodo, kad pasiūlymas galioja iki savaitės pabaigos:) Sėkmės!
Vytas 2020-08-29 21:16:42
kas toks būsi Vytai, gal gali prisistatyti, mes panašu labai gudrus diedas, gal kq patarti galėsi??
Kas per Vytas atsakinėja iš kanapių?
Vidas 2020-06-08 19:48:33
Sveiki. Kuris laikas bendrauju su šia elektros tiekimo įmone. Pasiūlė patys būti tiekėjais. Sutikau, nes buvo įdomu išbandyti kažką naujo ir kitą tiekėją. Kalba eina apie mano įmone, kaip juridinį asmenį. Bet, deja, teko nusivilti šia užsienio kompanija :). Problema iškilo dėl mokėjimo sąskaitų pateikimo. Iš pirmo žvilgsnio ta problema menka, bet Elektrum pradėjo primygtiniai diktuoti savo sąlygas, nors aš su jomis kategoriškai nesutinku. Be mano žinios ir sutikimo sukūrė kažkokias savitarnos svetaines ir kad man gauti sąskaitą už jų paslaugas, reikia kažkur prisijunginėti !!! man ta netinka.
Reziumuojant. Dabar reikės pasirinkti elektros tiekėjus ir namų ūkiams. Tai labai rekomenduoju nesirinkti Elektrum, kuri su laiku gali pakeisti sąlygas be jūsų sutikimo ir suderinimų. Tai nepatikima kompanija.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

ES ir JAV laikinai atšaukia muitus, įvestus ginčijantis dėl subsidijų "Boeing" ir "Airbus" 03-05 20:56
Europos Sąjunga (ES) ir Jungtinės Valstijos (JAV) susitarė sustabdyti baudžiamųjų muitų, kuriuos viena kitai įvedė konfliktuodamos dėl subsidijų orlaivių gamintojoms "Boeing" ir "Airbus", taikymą.
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą 03-05 20:08
Jungtinės Valstijos penktadienį uždraudė į šalį įvažiuoti prieštaringai vertinamam ukrainiečių milijardieriui Ihoriui Kolomoiskiui, apkaltinusios jį korupcija ir kenkimu demokratijai.
SAM kanclerė: stengiamės nenueiti lengviausiu keliu ir pirma skiepijame pažeidžiamiausius 03-05 19:44
Kai kurioms savivaldybėms susiduriant su sunkumais skiepijimo nuo COVID-19 procese, Sveikatos apsaugos ministerija žada tam tikrus tvarkų palengvinimus, kurie leistų lengviau pereiti nuo vienos...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%