Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EL Service, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EL Service

Atsiliepimai apie EL Service, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie EL Service, UAB

Atvariau savo VW Beetle pakeisti artimųjų šviesų lemputė, kaip po to paaiškėjo kad palikau namie pinigus, pasiūliau meistrui atvežti pinigus vėliau bet už tai meistras pasiūlė... oraliniu būdu jį patenkinti!!! Bet klausykite... Orilinis seksas už lemputės kaina! Absurdas!!!
Patirtis kiekvieno gali būti skirtinga, ir tai natūralu; mano atveju viskas su šiuo servisu buvo idealiai. Reikėjo aišku palaukti keletą dienų, kol priemė mašiną - bet pasiūlė ir pasiskambinti karts nuo karto - gal atsirastų laisva vieta. Neatsirado, nebaisu - atvariau mašiną (Kemi ir Tanagra nesugebėjo pataisyt problemos) ir po dienos atsiėmiau. Kol kas viskas tvarkoje, bet noriu tikėt, kad veiks kaip priklauso ir toliau. Kaina už darbus irgi adekvati. Rekomenduosiu kitiems ir jei atsiras problemų su elektronika varysiu tiesiai pas juos.
Romka 2019-10-07 18:05:59
Meistras Viktoras suremontavo automobilio kompiuteri, bet nepasistenge jo nuvalyti ir issitepiau rankas sunkiai nuvalomu hermetiku, kuris isigere i mano oda
Kita karta bus daugiau hermetiko
Romka 2019-10-07 18:05:59
Atsiprasau, viskas gerai nusivale
Buvau palikęs detalę remontui į šitą, , autoservisą elektrikų". dvi savaites pralaikė, vadovas Viktoras vis žadėjo, kad rytoj bus padaryta ir taip žadėdavo, kai aš atvažiuodavau į autoservisą EL SERVICE kas antrą dieną, vis tikėdamas, kad detalė bus suremontuota, nes telefono nekeldavo. galiausiai man atsibodo pažadai ir po dviejų savaičių aš atsiėmiau detalę ir viskas. Todėl įspėju kitus apie šią kontorą.
Kreivarankiu dal...obu garazas, pralaike masina 3 savaites pi...rai, nepataise ir dohrena babkiu paeme, jokio kvito ir jokios garantijos.
Sveiki, Skambinau uzsirasyti i servisa, tai artimiausias laikas buvo po savaites, tad tiek to pasakiau, kad vistiek uzsirasytu. Po savaites atvarau masina su tralu (nes masina nebevaziuojanti) ir darbuotojas man sako, kad deja dabar pas juos "zavalas" ir jie nespieja, gales masina apziuret tiktai po savaites i mano klausyma kas sumokes uz trala darbuotojas Jonas pasake, kad apgailestauja bet nieko negali padaryti. nepatariu sio serviso nes nesilaiko duoto zodzio! jokios garantijos nera, kad uzsirase atvaziuosite sutartu laiku ir jus priims.
Pilnai pritariu Mariui.
Niekas ten nepasikeitė, nebent su valiutos pasikeitimu apetitas išaugo.
Naudojasi tuo, kad auto elektronikos paslaugas palyginti nedaug siųlančių.
Pats vadovas kažką ir teišmano, nors mikroelektoniku jo nepavadinčiau. Beje, telefonu jo neprisišauksi. Užtat firmos įvaizdžiui pakelti turi ten taip vadinamą darbų "priėmėją".
Pastarasis kuklumu nesiskundžia, tad makaronus kabina net nemirktelėjęs. Ir nesvarbu, kad laidų dorai sujungt nemoka.
Aiškiai paskė, kad jei tavo problema neviršija 100 Eur (jų tarifais), tai tu neįdomus.
Po pompastiškos registracijos ir 2 savaičių laukimo galiausiai priėmė, pusdienį pralaikė- diagnoze: tavo audio bloko mikroschemas nesivargins remontuoti - pirk antrą, vežk, perdėsim. Ir nebandyk pats, nes tai tegali dieviškos meistro rankos.
Tikrai žinau, kad galima buvo suremontuoti, bet tuo kart nusileidau "specialistams".
Finale-darbas: išsukt/prisukt..10min..be jokių testavimų, kuriuos neva darė. Paskaičiavau, kad vieno varžtelio išsukimas/prisukimas-15Eur.
Jei dar prašysi įstatyti ir pademonstruoti, kad veikia-MOKĖK papildomai. Mokėk už "Orą", už kiekvieną papildomą pirstelėjimą. Ir neieškokit kaltų, jei ką subražys dirbdami-neprisipažins..
Rekomenduoju šį autoservisą - darbų kokybė gera, kainos prieinamos! Likau labai patenkintas serviso meistru darbu. Labai ačiū.
Labas Mariau kuo tau nepatiko mano mersai.Keistai skamba tavo skundas rasai kad sukiso senas detales ant ribos reikejo statyti naujas o jei norejai sutaupyti tai parasyk dar ir ant savartyno kuris tau detales pardave.Tvarkau pas ''aferistus ''savo auto ir galiu atsiliepti tik gerais zodziais
Marius 2013-11-01 20:06:17
Teko vasara tureti reikalu, pazystami rekomendavo, galiu pasakyti tiek, a******u komanda, bent jau tas kuris ten mano mercedes ml tvarke (specialistas afigenas, stato is saves profesoriu pilna kiekma mersu prisistates isardytu) ziuri i akis ir irodineja savo tiesa, nulupo kruva pinigu, neisrase jokio cekio, defektas kaip buvo taip liko uz darba ir kitus sutvarkytus defektus neva moku... Susitvarkiau kitur, sake detales senos sukistos buvo, visos ant ribos, elektroniniai dalykai visi uzkamsioti ublokuoti, kad tik jokios lemputes nedegtu. Apgailetini...
Melagingas pranesimas prasau istrinti.Dirbu su El service jau daug metu niekada nebuvo jokiu bedu aciu

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Konkurso nugalėtojams – ne tik pinigai, bet ir pietūs su investuotoju
Konkurso nugalėtojams – ne tik pinigai, bet ir pietūs su investuotoju 07-10 18:33
Paaiškėjo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuoto konkurso "Wanted: Life Sciences Innovators" nugalėtojai. "Vilnius Tech Park" vykusio renginio "Ultimate Pitch Challenge"...
Sveikatos apsaugos ministerija ir LSMU pasirašė sutartį dėl populiacijos tyrimo
Sveikatos apsaugos ministerija ir LSMU pasirašė sutartį dėl populiacijos tyrimo 07-10 18:20
Sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) dėl populiacijos tyrimo, skirto nustatyti, kokia gyventojų dalis galėjo persirgti koronavirusu to nežinodama, – pasirašyta, penktadienį...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 127,75 +2,66%