Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekspozicijų sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekspozicijų sistemos

Atsiliepimai apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Gal būt reikliausias mūsų klientas, bet didžiuojamės darbu su Viliumi ir Skirmantė.

pagarbiai
Aleksandras
Su šia įmone turime verslo ryšių jau keliolika metų. Visada laikosi ne tik rašytinių sutarčių, bet ir žodinių susitarimų
Vilniaus rajono savivaldybė
2018-09-19 08:33:08 IP 5los4f1a
Ekspozicijų sistemos dirba nuoširdžiai ir kūrybiškai. Jų darbai pranoksta lūkesčius, verčia pasitempti ir užsakovui. Visada ieško geriausio sprendimo. Tikri profesionalai ir nuoširdus žmonės. Ačiū Jums, kad esate ir linkime daug naujų gražių užsakymų.
Amalkeros leidyba
2018-06-19 11:54:56 IP 2e7r2v0f
Gerb. Ekspoziciju sistemos,
esame dėkingi Jums už supratingumą ir bendradarbiavimą teikiant informaciją. Geriausios Jums kloties!
Lina 2014-05-16 14:14:17
Ekspozicijų sistemos- tai kūrybinių idėjų kalvė. Tai profesionalų profesionalai. Jų kurtoje Krekenavos regioninio parko ekspozicijoje apsilankę žmonės lieka sužavėti. išvyksta kupini geros nuotaikos ir neišdildomų įspūdžių.
Ačiū gerb. Lina, tik dėl viso Jūsų kolektyvo atkaklumo idealiai paruošiant medžiagą Krekenavos parko ekspozicijai, pavyko įgyvendinti šią beprotišką idėją:)
Edmundas 2014-05-12 13:24:07
Ekspoziciju sistemos suprojektavo ir irenge musu muziejuje ekspozicija. Dirba labai kurybiskai (ypac dizainere Skirmante), kokybe ir reiklumas sau labai auksti. Dirbti su tikrais profesionalais buvo mums issukis, bet dabar lankytojai stebisi rezultatais jau 6 metus - jiems atrodo, kad Lietuvoje taip idomiai irengti ekspozicijas neimanoma!
Ačiū gerb. Edmundai, tai mūsų antras didelis darbas po KGB muziejaus ekspozicijos, buvo nelengva, bet įdomu dirbti su šia medžiaga
Labai smagu buvo dirbti su šia komanda. Dirbdami su ja patys daug ko išmokome. Stebime ir matome visus jų padarytus darbus ir pasiekimus. Džiaugiamės tuo ir dalinamės su kolegomis...
Ekspozicijų sistemos - puiki firma. Labai kūrybingi ir kruopštų žmonės, tikri savo srities žinovai ir profesionalai, šiltai bendraujantys, įsiklausantys į užsakovo pageidavimus, siūlantys originalias idėjas ir sprendimo būdus. Puikiai įrengė Neries regioninio parko ekspoziciją - užsukę lankytojai lieka sužavėti!
Lankytojų centro ekspozicija mūsų parke originali, panaudoti unikalūs techniniai sprendimai. Patys kūrybiškiausi ir profesionaliausi žmonės su kuriais teko dirbti.

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%