Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekspozicijų sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekspozicijų sistemos

Atsiliepimai apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Ekspoziciju sistemos
2021-03-05 09:33:43 IP 1b2ce359
Paulius 2021-03-04 13:44:37
Savo srities profesionalai, atsiskaito laiku, malonus bendravimas.
Ačiū Pauliau, su spaustuve Regrafas bendradarbiavimas yra labai produktyvus
Savo srities profesionalai, atsiskaito laiku, malonus bendravimas.
Ekspozicijų sistemos
2021-02-19 14:08:32 IP 1b2ce359
Verslas 2020-09-09 11:51:28
Susidarėme nuomonę, kad įmonė linkusi į konfliktus. Kelia abejonių, komentatoriaus "Direktorius" kompetencija.
Sveiki, neturėjome jokių reikalų su klijentu ar tiekėju su el. paštu teiseverslo@gmail.com, bet vis tiek ačiū už jūsų paskirtą laiką
UAB "Lispimeks dangos"
2020-12-03 09:08:34 IP 2fbapesd
Dėkojame „Ekspozicijų sistemoms“ už darnų, sėkmingą darbą pagal jų originalią ir aiškią projekto viziją.
Dėkingi už visadą malonų bendradarbiavimą bei itin operatyvų jų darbą.Kainos tikrai lanksčios visada gauname išsamius išaiškinimus.

Rekomenduojame būtent "Ekspozicijų sistemos"
Labai kūrybingas kolektyvas, dirbantis atsakingai ir greitai, siūlantis nestandartinius ir inovatyvius sprendimus. Visuomet malonu turėti bendrų projektų!
Laiku ir kokybiškai suprojektavo ir įrengė lankytojų centrą.
Gal būt reikliausias mūsų klientas, bet didžiuojamės darbu su Viliumi ir Skirmantė.

pagarbiai
Aleksandras
Su šia įmone turime verslo ryšių jau keliolika metų. Visada laikosi ne tik rašytinių sutarčių, bet ir žodinių susitarimų
Vilniaus rajono savivaldybė
2018-09-19 08:33:08 IP 5los4f1a
Ekspozicijų sistemos dirba nuoširdžiai ir kūrybiškai. Jų darbai pranoksta lūkesčius, verčia pasitempti ir užsakovui. Visada ieško geriausio sprendimo. Tikri profesionalai ir nuoširdus žmonės. Ačiū Jums, kad esate ir linkime daug naujų gražių užsakymų.
Amalkeros leidyba
2018-06-19 11:54:56 IP 2e7r2v0f
Gerb. Ekspoziciju sistemos,
esame dėkingi Jums už supratingumą ir bendradarbiavimą teikiant informaciją. Geriausios Jums kloties!
Lina 2014-05-16 14:14:17
Ekspozicijų sistemos- tai kūrybinių idėjų kalvė. Tai profesionalų profesionalai. Jų kurtoje Krekenavos regioninio parko ekspozicijoje apsilankę žmonės lieka sužavėti. išvyksta kupini geros nuotaikos ir neišdildomų įspūdžių.
Ačiū gerb. Lina, tik dėl viso Jūsų kolektyvo atkaklumo idealiai paruošiant medžiagą Krekenavos parko ekspozicijai, pavyko įgyvendinti šią beprotišką idėją:)
Edmundas 2014-05-12 13:24:07
Ekspoziciju sistemos suprojektavo ir irenge musu muziejuje ekspozicija. Dirba labai kurybiskai (ypac dizainere Skirmante), kokybe ir reiklumas sau labai auksti. Dirbti su tikrais profesionalais buvo mums issukis, bet dabar lankytojai stebisi rezultatais jau 6 metus - jiems atrodo, kad Lietuvoje taip idomiai irengti ekspozicijas neimanoma!
Ačiū gerb. Edmundai, tai mūsų antras didelis darbas po KGB muziejaus ekspozicijos, buvo nelengva, bet įdomu dirbti su šia medžiaga
Labai smagu buvo dirbti su šia komanda. Dirbdami su ja patys daug ko išmokome. Stebime ir matome visus jų padarytus darbus ir pasiekimus. Džiaugiamės tuo ir dalinamės su kolegomis...
Ekspozicijų sistemos - puiki firma. Labai kūrybingi ir kruopštų žmonės, tikri savo srities žinovai ir profesionalai, šiltai bendraujantys, įsiklausantys į užsakovo pageidavimus, siūlantys originalias idėjas ir sprendimo būdus. Puikiai įrengė Neries regioninio parko ekspoziciją - užsukę lankytojai lieka sužavėti!
Lankytojų centro ekspozicija mūsų parke originali, panaudoti unikalūs techniniai sprendimai. Patys kūrybiškiausi ir profesionaliausi žmonės su kuriais teko dirbti.

Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų
Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų 04-16 19:11
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį pareiškė, kad Maskva, atsakydama į JAV sankcijas, išsiųs 10 amerikiečių diplomatų.
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile 04-16 18:08
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas nuo gegužės 1-os dienos pavedė Valstybinių miškų urėdijai stabdyti medžioklę Punios šile esančiuose profesionalios medžioklės plotuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Bank of America 38,74 -2,86%