Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekspozicijų sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekspozicijų sistemos

Atsiliepimai apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ekspozicijų sistemos, UAB

Gal būt reikliausias mūsų klientas, bet didžiuojamės darbu su Viliumi ir Skirmantė.

pagarbiai
Aleksandras
Su šia įmone turime verslo ryšių jau keliolika metų. Visada laikosi ne tik rašytinių sutarčių, bet ir žodinių susitarimų
Vilniaus rajono savivaldybė
2018-09-19 08:33:08 IP 195.182.83.114
Ekspozicijų sistemos dirba nuoširdžiai ir kūrybiškai. Jų darbai pranoksta lūkesčius, verčia pasitempti ir užsakovui. Visada ieško geriausio sprendimo. Tikri profesionalai ir nuoširdus žmonės. Ačiū Jums, kad esate ir linkime daug naujų gražių užsakymų.
Gerb. Ekspoziciju sistemos,
esame dėkingi Jums už supratingumą ir bendradarbiavimą teikiant informaciją. Geriausios Jums kloties!
Lina 2014-05-16 14:14:17
Ekspozicijų sistemos- tai kūrybinių idėjų kalvė. Tai profesionalų profesionalai. Jų kurtoje Krekenavos regioninio parko ekspozicijoje apsilankę žmonės lieka sužavėti. išvyksta kupini geros nuotaikos ir neišdildomų įspūdžių.
Ačiū gerb. Lina, tik dėl viso Jūsų kolektyvo atkaklumo idealiai paruošiant medžiagą Krekenavos parko ekspozicijai, pavyko įgyvendinti šią beprotišką idėją:)
Edmundas 2014-05-12 13:24:07
Ekspoziciju sistemos suprojektavo ir irenge musu muziejuje ekspozicija. Dirba labai kurybiskai (ypac dizainere Skirmante), kokybe ir reiklumas sau labai auksti. Dirbti su tikrais profesionalais buvo mums issukis, bet dabar lankytojai stebisi rezultatais jau 6 metus - jiems atrodo, kad Lietuvoje taip idomiai irengti ekspozicijas neimanoma!
Ačiū gerb. Edmundai, tai mūsų antras didelis darbas po KGB muziejaus ekspozicijos, buvo nelengva, bet įdomu dirbti su šia medžiaga
Labai smagu buvo dirbti su šia komanda. Dirbdami su ja patys daug ko išmokome. Stebime ir matome visus jų padarytus darbus ir pasiekimus. Džiaugiamės tuo ir dalinamės su kolegomis...
Ekspozicijų sistemos - puiki firma. Labai kūrybingi ir kruopštų žmonės, tikri savo srities žinovai ir profesionalai, šiltai bendraujantys, įsiklausantys į užsakovo pageidavimus, siūlantys originalias idėjas ir sprendimo būdus. Puikiai įrengė Neries regioninio parko ekspoziciją - užsukę lankytojai lieka sužavėti!
Lankytojų centro ekspozicija mūsų parke originali, panaudoti unikalūs techniniai sprendimai. Patys kūrybiškiausi ir profesionaliausi žmonės su kuriais teko dirbti.

Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra
Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra 06-16 17:18
Dėl didelio elektros tinklo gedimo visoje Argentinoje ir Urugvajuje keletą valandų buvo dingusi elektra. Bendras šių šalių gyventojų skaičius siekia apie 48 mln.
Daugiabučio renovacijos defektams šalinti prisiteisė 150.000 Eur
Daugiabučio renovacijos defektams šalinti prisiteisė 150.000 Eur 06-16 15:21
Panevėžyje esančio daugiabučio namo savininkų bendrijai iš įmonės, kuri prieš dešimtmetį nekokybiškai, naudodama prastesnes nei sutarta medžiagas renovavo daugiabutį, pavyko prisiteisti beveik...
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams 06-16 15:19
Darbuotojams, norintiems efektyviai konkuruoti su vis labiau darbo rinkoje įsigalinčiu dirbtiniu intelektu, reikia ugdyti tuo gebėjimus, kurių robotai tiesiog neturi.

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%