Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekskomisarų biuras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekskomisarų biuras

Atsiliepimai apie Ekskomisarų biuras, UAB

Jums ir Jūsų verslo saugumui
Parašyk savo nuomonę apie Ekskomisarų biuras, UAB

Algos juokingos, kruviai dideli. Objektu vadovam moka vokeliuose taip kad s*******o kontora ne firma.
Niekam nerekomenduoju nei cia darbintis nei samdyt is cia apsauga. Esu bandes cia darbintis taciau per nelabai protinga darbuotoja nieko nesigavo. Bandziau gilintis kaip jie dirba, ar galima du kartus per savaite dirbti (cia turetu ir nelabai protingam zmogui aisku but, kad jei du kartus per savaite dirbti tai vadinasi dvi paras, nes pilnu etatu reikia isdirbti 48 valandas per savaite) tai jie ne tik i mano klausima neatsake, bet dar ir pries jiems padedant ragely spejo ir izeisti. Taip, kad si apsaugos imone turbut prasciausia is visu kurios egzistuoja Lietuvoj. Daugiau niekada gyvenime nesikreipsiu pas jus del darbo ar apsaugos paslaugu.
Šiandien, 2018 08 16 apie 3.45 ryto vežiau tėvus į oro uostą. Išlaipinant keleivius, privažiavo 3 jūsų jaunuoliai ir tokiais keiksmais iškoliojo!!! Nepatiko, kad, užuot stovėčiau už jų, pavažiavau į priekį ir ten išlaipinau keleivius. Matyt, neišsimiegojo vaikinukai... Kaip ten bebūtų, bet jūsų įmonės įvaizdį mano akyse susigadino.
EXKOMISARAMS - BAJKOTas !!! NE NE NE !!! VISA "VADOVYBĖ" d****i, VISI BŪDĖTOJAI d*****i !!!..... Vieni tik EKIPAŽNINKAI SUPER BRAVO VYRUKAI !.._
Gerbiamas Arturai. As leidziama dirbi ant 2 apsaugu? Kiek zinau pas jus dirba vaikinukas kuris dirba ir g4s ir metalo gavei. Ar man galima irgi ant 2dirbti darbu? Norisi daugiau uzdirbt.
Atsakydami į klausimą, paaiškiname, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2013 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. 4-171 patvirtintame Lietuvos profesijų klasifikatorius LPK 2012 apraše (toliau - Aprašas).
Aprašo 54 minima, kad „Apsaugos darbuotojai“ priskiriami prie kvalifikuotų darbuotojų, kaip žinome kvalifikuotiems darbuotojams negali būti mokamas minimalusis Valstybinės nustatytas mėnesinis ar valandinis darbo užmokestis.
Informuojame, kadangi „Apsaugos darbuotojui“ negali būti mokamas minimalus darbo užmokestis, darbdavys turi daryti darbo sutarties pakeitimą nustatant didesnį darbo užmokestį nei numatytas vyriausybės minimalusis.
Sveiki, yra gal dirbanciu/dirbusiu studentu? Kokie atsiliepimai, leidzia tarkim objekta koki pasiimt, ne vien tik renginiuose stovet?
nepatariu rinktis sios ymones, niekam tike.atvazevo ant sensoriaus juros puta uzdejo ir isvaziavo 30euru kainavo sako suluzes.pasikvieciau meistrus tai sako, kokie durnei taip padare, atidenge ta sensoriu veike puikiai.nutraukiau sutarti tai po poros menesiu atejo sasakaita sako tu skolingas, nors nutraukiant ta diena sake nieko neskolingas.
Didžiausių apgavikų kompanija, jų paslaugos pigiausios, bet ir paslaugos blogiausios ir atlyginimai mažiausi, reagavimo laikas visada beveik viršija sutartyje numatytą laiką, o darbo sąlygos irgi nieko gero, o atlyginimas renginiuose išvis "kapeikos", tikrai yra geresnių saugos tarnybų.
nesvarbu3 2017-11-20 15:55:36
Bekit zmones kuo toliau nuo tos kontoros!Kokias jie gali teikt paslaugas?Bobute is troleibuso islaipini :) Paziurekkit kokie dirba.Buvau Kauno ofise-zilagalvis senelis nosi krapsto...Jam domino seneliu namuose lost, siykiu ir pasargautu :)Vyt juos is ten kibeni...Bet ir tai, kazin ar reputacija atstasys?
Zodziu neverta i tokia firma kreipti demesi, nei del darbo, nei del paslaugu!
Nesvarbu3 turbūt yra tas tinginys, kurį lapkričio 20 girdėjau rėkaujant Kauno ofise, kai buvau pas elektroninės saugos vadybinkes. Atėjęs ieškoti darbo- rėkavo "ką čia siūlot, kas taip dirbs be štukos į rankas". Net stebėjausi darbuotojų kantrybe, kai grubus ir chamiškas klijentas buvo mandagiai išlydėtas žodžiu "sėkmės". Senai mane saugo ekskomisarai ir aš jais patenkintas
Zodziu neverta i tokia firma kreipti demesi, nei del darbo, nei del paslaugu!
Na bent jau paslaugomis jų tai tikrai esu patenkintas. Jų prekinis ženklas "būk ramus", tai tikrai galiu pasakyti, kad esu dėl namo ramus.
Nu šikna visiška. Darbo daug, grafikas šūdinas, susitart neeina, atlyginimas vos 390 siekia nors žadėti buvo aukso kalnai, pastovus moralizavimas ir pan. Tiesiog tikrai neverta darbintis, vergavimas už centus, be to išeinant iš darbo krūva išskaičiavimų už tokias priemones kaip batai, iš savo kišenes reikia viską išskalbt rūbų valykloje (viską kas išduota), už apsaugos darbuotojo kursus ir t.t.
Labas, dirbu antri metai Kaun eksuose, buvo visko, bet per kančias į žvaigždes :) O Kauno padalinys geriausias :P
Esu apakes liepe pereit medicinine sisirink visus dokumentus o db pyst nekele kelinta diena ragelio siaubas kazkoks sitaip zmones apgaudinet
as nesupantu visi cia rasot, tai gal laikas i mokesciu incpekcija, darbo sauga kreiptys, nes cia ekskomisarose darosi tikra zmogaus teisiu, darbo saugos, mokesciu incpekciju, nusizengimai, o tos innctancijos, neko negali padayti, nes ponas vyriausiasis vadovas ikurejas sedi valdzioj, ir turi neleciamybe, i is zmoniu tyciojas kaip noi.
dirbau klaipedoj ekskomisaru biure, tokiu melagiu, a******u, nesu mates, nusukineja pinigus, ir i akis meloja, darbo saugai, nusispjauti, mokesciu incpekcijai raipat, zmones isnaudoja, vercia dirpti uz aciu virsvalandzius, nera nei grafiku, nei algalapiu.kiek pradirbau su terminota sutartim, be jokios kitokios sutartes nedave, telefonu paskambino, ir pranese, kiek pradirbau neturejau rankose sutartes, nei darbo sauga, nei mokesciu incpekcija, neykanda, tai kur teisybe? eksams galima tyciotis is zmoniu zeminti, kaip nu ku i ne kaskoks sedi viiausybeje ir jiem viskas galima
Gal kas dirbe eks komisareto biure marijampoleje kaip algos ir kaip vadovas pats
Esu be galo nusivyles Ekskomisaru biuro vadovybes poziuriu i buvusi klienta. Visiskas nesiskaitymas bei prasymu ignoravimas. Nepatariu rinktis sios apsaugos bendroves.
sveiki, jai butu Komisarai vienintele Lietuvoje darboviete, tai geriau prie kontiko dirbt
UAB Krovidera,UAB Restofas
2017-05-25 20:50:29 IP 86.38.222.245
Šiandien 25d. Klaipėdoje senukuose šaštas sandėlis apsaugos darbuotojas tyčiojosi iš pirkėju.Labai likome nusivili UAB Ekskomisarų biuras darbuotoju. Su pagarba UAB Krovidera direktorius, UAB Restofas direktorius
Atlyginimo vidurkis 2017-02 395 Eur ant popieriaus...
Jeigu ieskote papildomo darbo, tai tik neikite i ekskomisaru biura. Nes dirbsite po daug valandu, sventiniu ir naktiniu si kompanija nemoka gausite varganus centus ir dar deklaruojant pajamas liksite didelemis sumomis skolingi! Tokios nesaziningos kompanijos ir firmos neturetu isvis egzistuoti, kurios is zmoniu darbo lobsta!
Pasiemiau biuletenį ir pasake kad nebereikalingas
Vakar kreipiausi į Ebiuro Vadovybę ir paprašiau paaiškinti kodėl už 2016 m. lapkričio mėn. už išdirbtas 180 val., tame tarpe ir
64 naktines val. atlygimo gavau tik 289 eur.
Šiandiena man paskambino Vilniaus TP direktorius ir paaiškino, kad atlyginimas man buvo paskaičiuotas teisingai, nes gruodžio mėnesi atostogavau, o iš atostoginių mokesčiai nebuvo nuskaičiuoti, tad tą veiksmą atliko iš atlyginimo ir gavosi viskas teisingai. Dėkingas už išsamų paaiškinimą.
Labas vakaras. Šiandien (2016.12.16) važiuojant 13 maršrutu (Centras-Islandijos pl. garažo numeris 019) ir stotelėje Čečėnijos aikštė (20:54 val) sustabdė trolebusą keleivių kontrolė. Aš rodžiau savo Kauniečio kortelę, bet ji rodė nulius ir ji sako, jog aš važiuoju be bilieto. Jauna kontrolierė mane išplūdo, kalbėjo negerbdama manęs ir įžeidžiančiai, išlaipino iš troleibuso. Sutikdamas su šia problema, aš išlipau. Ji pasiėmė iš manęs asmens dokumentą ir nuėjo į autobusiuką toliau burbėdama apie mane įžeidžiančiai kaip asmenybę. Kiti kontrolieriai (vyresnė moteriškė ir vyras) bendravo gražiai ir domėjosi kas kaip čia nutiko. Jai berašant protokolą aš prisiminiau, jog pirkau bilietą iš vairuotojo (tiesiog iš įpročio iš karto rodau Kauniečio kortelę, nes su ja visada atsiskaitynėju, o dabar pasibaigė likutis) ir jai tai parodžiau, aš apgailestavau dėl savo klaidos, o ji ir toliau kalbėjo nepagarbiai, įžeidžiančiai mane. Toks jos elgesys yra netoleruojamas ir mane žeidžiantis.
Alus Sadeckas jau užknisai su savo įmonės juodaja buhalterija... SUMOKĖK ŽMONĖMS BENT VALSTYBĖS NUMATYTA MINIMUMĄ nes nusiskundimų kiekis vis didėja ir didėja... Žmonės mielieji supraskite: VALSTYBINĖ DARBO INSPEKCIJA jums nesumokės pavogtų atlyginimų, mes tik padedam jums kovoti su šita korumpuota įmone, pinigus jūs galite atgauti tik TEISMO SPRENDIMU bet norėdami kreiptis į teismą dėl darbo santykių jums DARBO INSPEKCIJA išduos pažymą po darbo ginčų komisijos sprendimo. Lietuvoje minimalus valandinis atlygis - 2, 32 EUR (1val.) o mėnesinis minimalus atlyginimas 380 EUR / Naktinis darbo tarifas 1, 5 karto didesnis, mes suprantame, kad ekskomisariatas klastoja jūsų darbo grafikus ir t.t Ateidami su savo skundais ateikite ne vieni bent jau 2 žmonės iš jūsų darbo kolektyvo tada TEISME bus lengviau gauti palankų sprendimą ir LENGVIAU ATGAUSITE SAVO UŽDIRBTUS, BET PAVOGTUS PINIGUS tiesiog nebijokite šita įmonės valdininkų, jūsų pinigai gali būti išieškoti ir iš įmonės turto per 22 metus jau pakankamai privogė, nesijaudinkit kompensacijų visiems užteks. Gerų jums švenčių ir naujūjų metų linki darbo inspekcijos ir mokeščių inspekcijos darbuotojai.
jau eilinį kartą ekskomisarų biuro vadovai parodo savo nesupratimą ir žemą verslumo lygį, 2016-12-05 eilinį kartą per visas žinias parodė kas ten dirba ir už kiek. jei verslininkas moką tokią algą, reiškia jam neįdomu, kaip jo bendrovė atrodo visuomenės akyse, prestižas, ką kalbėti apie darbuotojo gerovę ir jam atlygį, ką moką vadovybė, tą ir gauna grąžos, grąža super, taip ir turi būti. turiu omenį darbuotojai dirbantys už tokius pinigus, dažniausiai yra girtuokliai, pensininkai ir vaikai.
Ekskomisarų biure tenka darbuotis trečią mėnesį ir ką galiu pasakyti, kad viskas labai šaunu. Įmonė teikia tikrai kokybiškas paslaugas bei išpildo klientų lūkesčius. Bendravimas su klientais yra malonus ir profesionalus. Darbo atmosfera yra jauki, o dirbantis kolektyvas taip pat labai geras, vieni kitiems padeda bei yra labai susidirbę. Vadovas Vilius šaunus žmogus, kuris visada padės iškilus neaiškiems klausimams. Rekomenduoju šią saugos įmonę visiems!
Atlieku baigiamąją profesinę praktiką Ekskomisarų biure. Rekomenduoju, jei esate studentas ir galvojate, kur galima būtų atlikti praktiką. Užduotis gaunu visiškai atitinkančias studijuojamą specialybę, taip pat rašant ataskaitą nepritrūksite žinių bei pasisemsite naudingos patirties būsimiems darbams. Ekskomisarų biure galima ne tik atlikti praktiką, bet ir sulaukti nuolatinio darbo pasiūlymų. Įmonė dirba labai atsakingai ir rūpinasi savo klientais, stengiasi pasiūlyti aukšto lygio paslaugas už prieinamą kainą. Rekomenduoju!
Dirbuojuosi Ekskomisarų biure jau daugiau nei 2 metus ir esu labai tuo patenkintas bei didžiuojuosi, kad turiu galimybę čia dirbti! Kolektyvas bei vadovai nuostabūs, atlyginimas nevėluoja, atostogas visada galima susiderinti. REKOMENDUOJU!
As, gydytojas, Med.m dr., profesorius ir mano zmona Onute noreciau labai padekoti Rimantui, kurio pavardes ir nespejau pasiklausti, Ekskomisaru biuro darbuotojui. Atsitikus nelaimei kelyje netoli Rieses per puga nakti zmonai sugedus automobiliui, Rimantas ten budejo. Jis padejo zmonai Onutei pakeisti automobilio padanga. Kuo nuosirdziausia padeka Jusu Ekskomisaru biurui uz tokius puikius darbuotojus
Dirbes šioje įmonėja
2016-11-13 00:25:39 IP 78.58.175.105
Dirbau čia ir galiu patarti visiems kas tik panuojate, čia įsidarbinti NEIKITE. Sako kad sumoka už menesi beveik 600 eur gauni minimuma. Dirbdami naktineja pamainoje po 15 val ir kas antra diena išeilės bei kartais net ta pačia diena. O savaitgaleis net 24val. tad jei norite likti be miego arba keles dienas net nemiegoje gali dirbti bet galiausei susigadinsite visa sveikata. Taigi žmonės VENKITE ŠITOS ĮMONĖS. Nes joje vyksta darbo kodekso pažeidimai jei domina platesne info apie šį pažeidima galiu papasakoti daugiau ir apie kitus. Snekant telefonu su jeis jie jokios kultūros neturi, keikesi ir pan. o atejus i ju ofisus matosi kad tik susirinke pinigus deti į kišene nes pas juos viskas kaip po karo. jie iš įmoniu gauna apie 4000 eur už saugojima kurioje dirba 2 arba 3 darbuotojei pamainomis ir gauna apie 350eur Tai pagalvokit 3*350=1050 darbuotojams. jiems dar mokeciai visokie tai jiems lieka 2000 eur pelno. O iseinant is darbo visaip iskeikia
miglabmiglabb 2016-09-09 01:37:17
Nesupratau, tai pagal paskutinį komentarà as atmata? O tai kas tada ta s jaunimas pvz Vilniaus centriniame jusu biure?Graziū leliukú būrelis? Pradinukai putlias sèdmenimis, turiu galvoje pasimokinti pasinesé. Ar direktorius komentarus skaito? Jūsû leliai jau kontrolieriais dirba!!!!

Pasiraso: isvadinta atmata
Ne Jūs, o tas ponas yra atmata ir pridurkas, nes, kas ant kito sako - ant savęs pasisako !
Pradirbau Klaipedos biure daugiau nei metus (nepagalvokite kad buvau išmestas, tiesiog buvau priverstas išvažiuoti dėl šeimos) TAG inžinierių grupėje. Noriu padėkoti iš tikro visiems darbuotojams, kad turiu patirtį šioje srityje. Labiausiai noriu padėkoti Arkadijui Šokirui, Kostui Mačiui, Jevgenijui Nomerovskiui, Arturui Krakyui, Ramunei Dokučiajevai, Eglei Zarambaitei ir Justui Kleponiui (Justas buvo mūsų vadovas ilgą laiką) už patarimui, palaikymą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū jums.

Pasiraso: isvadinta atmata
jeigu norite dirbti aps galite uzdirbti bet ne tokie atmatos komentatotiaiEKB pakitima apsaugos imone.kol kas viskas gerai.bus problemu spresim kartu.EKB galima susitarti del grafiko. Cia LT ka jus norit daugiau pridurkai.
cCc

dsaFV
pritariuRomui. Kultura ypac labai zema
Kiek teko bendrauti su dirbusiais panevezio IKI logistikos bazeje visi 6 darbuotojai tvirtina kaip susitare kad yra perdirbamos valandos klastojami tabeliai. Darbuotojas pradirba 240 val/ men. ALGALAPIS RODO 160 val/ men. Darbo inspekcija papirkta. Negi taip vyksta europos viduryje 2016 metais ?
Pareigūnas 2016-03-07 14:15:31
Pasiūlyčiau SAUGOS TARNYBA GRIF AG ten normaliai.
Normaliai pan.regione kai su darbo inspekcija kova pradejau ir sekmingai baigiau PERGALE tai tabar ten normaliai
LABA VAKARA.... kas per- pievose grybu rauti!!!!!!!!!!!!!!! nusivaziavote visiskai!!!!!!!!!!!! mano drauge, buvo idarbinta pas jus (manome nuo pirmadienio) po visa tai reikia LAIKYTI EGZAMINA kontrolieres..... laiko EGZAMINA JAU ANTRA KARTA...... neislaike..... ka jus galite pasakyti apie tai? vadinasi ji dirba sededama namuose? kas bl....... uz visa tai sumokes????? uz visa ta laukima????? mokesite minimuma???????? JUUUUUS???? P.S. APRANGA DUOTA MANO DRAUGEI..... NEDEVEJO JOS!!!!!!! NORINTI ISEITI IS DARBO, REIKIA ISSKALBTI PRIVACIOJE SKALBYKLOJE IR ATNESTI KVITA???????? NORS APRANGA NEDEVETA!!!!!! CIA JUSU TOKS DEBELISKUMAS?????????????????? kur esme????? drabuziu skalbime ar kur?????? TIKIUOSI ZMONES SUSIMASTYS PRIES EINANT PAS jus DARBINTIS.... GERO VAKARO ekskomisaru biurui......
Atidirbau eksksuose ne metus ir ne du o daugiau nes durnas buvau pasakysiu taip: viska ka zada tai tik kad zmones priviliuoti, alga uz 180val 230e uz 9paras maksimum 310e, kuras grazinamas tik isrinktiems yra net jei ir masinos neturi o sako kad niekam negrazina, kuo daugiau dirbi tuo daugiau isskaiciuoja, istisus metus problema yra iseit atostogu, maksimum duoda 2sav ir tai gali iskviest, pranesimus diena reikia daryti kas valanda o nuo 22val iki 6 ryto kas pusvalandi ir nesvarbu jei tu objekte darbo turi neprasinesi tai dar tave iskolios gerai, su zmonem nesiskaito, net jei tu esi nekaltas jei kas ir nutiko vistiek busi kaltu nes tu ne zmogus, pasakysiu tik tiek neuzkibkit ant ju kabliuko geriau eikit ikita firma tikrai blogiau nebus, visiem sekmes:)
Reikalingi tik i PC, berods RIMI ir vienas i Girtekos autobaze.
Ir tarifai minimalus viso labo.
Gal geriau tada i Dusmanus, imone greit auga, nupirkta tuzinas automobiliu, atsiranda stambus objektai, neskaitant muitiniu...
Nors mokai rgi minimalke.
Reikalingi darbuotojai gali pabandyt nueik i ofisa ir tau duos anketa ir turetu priimt.Normaliai t.y. algas sumoka atitinkamai yra šventinis, naktinis tarifas.Manau geriau nei ekskimisaruose nes tikrai bėga visi iš ten.Prarado savo gera reputacija.Gaila.
Komisar 2016-03-07 06:23:51
Sveiki pilieciai, noreciau pasiteirauti ar tai yra normalu uz 240 val.gauti 360 euru ant ranku?Dirbu Eksuose per 2 objektus (.val.1, 93 kai min.Lietuvoj 2, 13 dabar..tai reiskia kad nera net minimalaus)!Nei nakt.nei sventinio tarifo Eksuose nera jie ne zino kas taai yra..Tai noreciau pasiteiraut ar Vilniuj kituose saugos tarnybose panasi situacija?nes manau reikia keist sita bendrove kol nesugadinau sveikatos ir nervu visai..Kas dirba apsaugoj parasykit.Busiu dekinhas.
Pasiūlyčiau SAUGOS TARNYBA GRIF AG ten normaliai.
Pareigūnas 2016-03-04 15:17:17
Tai, kad viskas gerai mūsų įmonėje įrodyk, kad bankrutuoja.Tai ne pas jus, apgavystės nei šventinių nei naktiniű nėra.Jūsų darbuotojiai skundžiasi dėl mažos algos.O mūsų įmonė tokiomis nesamonėmis neužsiima.
, , GRIFS AG" SAUGOS TARNYBA
Siūlau SAUGOS TARNYBA, , GRIFS AG'' APSAUGOS GARANTAS tikrai gera tarnyba.

Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Kauno g. 30, LT-20114 Ukmergė.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; saugos tarnybos; žemėtvarka.
UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. birželio mėn. 18d. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek privatiems tiek ir juridiniams...

Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus
Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus 09-18 20:58
Socialiniuose tinkluose kilus triukšmui dėl Labanoro girioje atliekamų kritimų, miškininkai tvirtina, kad tie kirtimai – planuoti ir teisėti. O politikų siūlymai riboti kirtimus regioniniame parke...
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m.
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m. 09-18 20:10
"Mercedes-Benz" ir "Audi" per pastarąsias kelias dienas pristačius serijinei gamybai paruoštus elektromobilius, BMW tvirtina neskubėsianti ir palauksianti naujos kartos technologijų.
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų 09-18 19:19
Tarp naujausių klipų – reklamos agentūros "New!" darbas būsimajam MO muziejui, augintinių draudimas su "If" (reklamos agentūra "Spark Agency") ir "MG Valdos" projekto "Paupys" estetika ("New!").

Kai susergate, Jūs..

Skoda