Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekoroma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekoroma

Atsiliepimai apie Ekoroma, UAB

RIPOSO

RIPOSO - pabuskite sveiki ir žvalūs
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Ekoroma, UAB

Ar jis toks turi būti?
Įdomiai 2020-08-27 00:28:45
Rimtai čia toks čiužinys? Na kaina jų tikrai ne maža, dabar akcijas skelbia, plius "dovanas". Vos nenusipirkom, nes irgi prisiskaitėm nuostabių atsiliepimų. Bet jeigu taip yra, kaip rašot ir jie patys rašo tuos atsiliepimus, tai net nežinau....
Na žodžiu teks galvot toliau iš kur nupirkt čiužinį, kokio iš tiesų norėtume :).
Gaila tik dabar pamačiau jūsų komentarą.Papuoliau ir aš su šita firma, tik man pirmą čiužinį pakeitė, nes patys pripažino, kad brokas.Kadangi tokio pačio nenorėjau tai damokėjau ir atsiuntė royal čiužinį.Išpakavom, laukiam dvi paras o jis visas išsilenkęs atšokęs ir nepanašu, kad atsistatysį savo vietą.Kažkoks košmaras, per daug metų tokio šūdo nesu nusipirkus
Aušra 2020-05-01 11:13:09
Tokio šlamšto dar neteko nusipirkti.Kaip nusprendėme atsinaujinti čiužinius, daug domėjomės, konsultavomės, ir atrodo žinojome ko norime, bet taip jau susiklostė, kad užėjome į Kauno urmo bazę, Riposo parduotuvę.Na, konsultantės dirba be priekaištų, ilgai gyrė šiuos‘‘itališkus‘‘čiužinius, kad pagaminti jie Kinijoje, žinoma nesakė, na, bet čia tikriausiai smulkmena.Nusipirkom du HARMONY čiužinius.Dabar 10 mėn.kaip jais naudojamės, ir nežinau, juoktis ar verkt.Čiužiniai išsigulėjo, pasidarė kieti, dabar stengiamės gulėti ant pačių kraštų, ten dar nieko… Nupasakotos prekės savybės visiškai neatitinka realiai esamų. ‘’Penkių zonų’’ čiužinukai- paprasto paralono gabalai.Kaip nusipirkom ir išpakavom, iš kart supratom, kad tai nebus kokybiška prekė, instrukcijoje paraštyta, kad po 72val.čiužiniai įgaus formą, mes pralaikėm savaitę, ir jie vistiek buvo sukritę.Norėjom grąžinti, bet aišku, jie pareiškė, kad viskas su jais gerai.Bet labiausiai piktina, kad apgaudinėja šita kontora, rašydama nuostabius atsiliepimus savo puslapyje, tikrai manau, greičiausiai rašo patys.Nepirkite šioje parduotuvėje, tokių kinietiškų čiužinių pilnas internetas, už žymiai mažesnę kainą!!!
Auganti įmonė - vieta, kur galima tobulėti ir kilti karjeros laiptais, jei tik yra noro. Vadovai pastebi stropiai dirbančius darbuotojus ir į tai atsižvelgia. Jei kyla kokių problemų ar atsiranda nenumatytų atvejų, visada stengiamasi rasti sprendimus tinkančius abiem pusėm.
Darbuotojai draugiški, maloniai priima į savo kolektyvą. Padeda, paaiškina - svarbiausia nebijoti klausti. Informacijos yra tikrai daug, todėl niekas ir nesitiki, kad viskas bus išmokta per vieną dieną.
Kaip ir visur būna ir sunkių dienų, kai reikia smarkiai "suktis" ir net nepajauti, kaip pralekia diena. Bet juk to ir einame į darbą - dirbti.
O nepatenkintų visada buvo ir bus... Ta žmonių grupė, kuriems visur kitur gerai, iki tol, kol jų ten nėra.
Lojali darbuotoja
2019-10-28 19:19:45 IP 55pc5j65
Darbuotoja 2019-01-21 12:52:23
Šios įmonės direktoriui savaitgaliais užeina pykčio priepoliai. Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbi gerai " mergaitės šaunuolės" atėjus savaitgaliui prasideda kabinėjimasis, viskas blogai, nieko nebemoki, žeminimas, užgauliojimas. Jau nekalbu apie toną. Einant į tuoletą reikia užrašyt laiką kada išėjai kada parėjai. Vakare pildai dar vieną ataskaitą, kada išėjai, kada parėjai. Dirbi pagal grafiką, šeštadienį ir sekmadienį po 9 val. būna dirbama, o darbo sutartyje rašoma -5 darbo dienų savaitė, 8 val. per dieną.Darbuotojos keičiasi labai dažnai.
Darbe kaip šeimoje - santykiai negali būti visąlaik tik geri, saldūs, juk ir šeimoje pasipykstame, kartais pasakome šiurkštesnį žodį, apsisukę susitaikome ir toliau šlifuojame tarpusavio bendravimą. Ar nieko neprimena pikti komentarai? Viena pora išsiskyrusi lieja pamazgas vienas ant kito, kita pora palaiko taikius santykius, antros pusės nežemindama. Teisingas posakis - vienos pusės kaltos nebūna, bet jei nutinka taip, kad kažkas netenkina šeimoje, skiriamės, kuriame naują gyvenimą, kurio siekiame. Svarbu žinoti, ko norime ir ko siekiame, nemesti visko, vos pasitaikius pirmai nesėkmei ar įsižeidus dėl netinkamai ištarto žodžio. Norisi palinkėti žmonėms daugiau kantrybės, pakantumo ir užsispyrimo nemesti visko, vos pasitaikius pirmai nesėkmei.
Buvusi darbuotoja 2018-10-29 14:33:11
Įmonė, kurioje dirbti tikrai reikia, užsidirbti įmanima tiek kiek pats pastangų parodysi. Darbuotojai keięiasi dažnai, bet čia manyčiau dėl to, kad Lietuviai pripratę gauti už nieką darbo užmokestį. Šitoje įmonėje tu gauni pareigas ir už jas pilnai turi atsakyti, pilnai jas įvykdyti. Šefai gal ir nėra medumi patepti, bet koks darbuotojas būsi - taip ir bendraus ir elgsis su tavimi. Tad jei nori dirbti, o ne nosį krapštyti darbo metu ir skūstis dėl atlyginimo, čia vieta kurioje taip nebus.
Tas uzdarbis gal geriau skykit uzdirbu kiek sveikata leidziatai jau cia ne firmos deka uzdarbis ir siaip tai jau i vergove labiau tada nesa nei i darba.
UAB Ekoroma 2019-01-22 11:31:43
Sveiki Jūrate,
Pastabas, kurios liečia Jūsų darbo kokybę išsakėme Jums asmeniškai, todėl ir buvo nuspręsta nutraukti darbo sutartį dar nepasibaigus išbandymo laikotarpiui. Norime pasidžiaugti, kad įmonėje yra lojalių darbuotojų, dirbančių ilgą laiką, todėl Jūsų komentarai labai subjektyvūs. Linkime Jums sėkmės.
Ponas Sauliau, būtent apie darbo kokybę ir nebuvo kalbos savaitgaliais. Ačiū už palinkėjimus.
Darbuotoja 2019-01-21 12:52:23
Sveiki Jūrate,
Buvusi darbuotoja
2018-10-29 14:33:11 IP 2ivspr69
Noriu padėkoti už itin greitą pristatymą, už kokybišką ortopedinį čiužinį, kuris išsprendė mano stuburo problemas ir už profesionalų konsultantės darbą, kuri stengėsi ne tiesiog parduoti, o išklausė mano problemą ir padėjo tinkamai pasirinkti. Tikrai rekomenduosiu visiems.
Zinantis, tad duodantis zinoti visiems
2016-04-17 15:55:51 IP 2bgt5mao
Jau begale metu, net nebepamenu nuo kada si imone deda ir deda skelbimus, iesko ir iesko vadybininko, nes realiai tai labai blogas darbas, kuriame nieko neuzdirbsi ir nieko nepasieksi. Protingi zmones iesvyksta i uzsienius ir uzdirba realius pakankamai grus pinigus, o ne bando laime tokiuose, kaip sis darbuose ir tiki, kad jiems bus kitaip. Nieko cia nemokejo ir nemoka, darbas, kurio neimanoma normaliai dirbti, tad dar begale metu bus dedami ir dedami skelbimai, zmones tikes ir tikes, o protingi seniai bus pasieke zymiai daugiau uzsieniuose. Sekmes visiems
Kas gali atsakyti, koks realus vadybininko - konsultanto atlyginimas? Koks imones mikroklimatas? Ar saziningai apmoka uz darba, nereikia reikalaut savo atlyginimo? Ar verta darbintis sioje imoneje?
Kolegos, prieš priimdami sprendimą įsidarbinti šioje įmonėje, visada iš anksto paprašykite atsiųsti Darbo sutartį, nes įmonės vadovas p. Saulius Tiknius pakiša Darbo sutartį, kurioje IŠ ANKSTO SUTARTAS darbuotojo atlyginimas yra dalijamas į dvi dalis, t.y. Minimalus Lietuvoje mokamas atl. + priedai, kurie GALI būti mokami...
Aš pretendavau į pardavimo vadovo pareigas ir su S. Tikniumi, darbo pokalbio metu sutarėme, kad man bus mokamas 650 eurų pagrindinis atl. + procentai nuo pardavimų. Pasirašant darbo sutartį pastebėjau, kad iš anksto sutartas atlyginimas yra padalintas į dvi dalis, t.y. kad man bus mokamas 300 eurų pagrindinis atl. + GALI BŪTI MOKAMI 350 eurų priedai... GALI BŪTI MOKAMI... Kai paklausiau S. Tikniaus, kodėl mūsų sutartas atl. yra padalintas į dvi dalis, Saulius atsakė, kad tai yra standartinė Jo įmonės darbo sutartis ir nėra čia dėl ko jaudintis, nebent aš nepasitikiu įmone... Iškila retorinis klausimas, kas kuo nepasitiki, ar gal čia bandoma taip gudraut?
Kitas dalykas, įmonė prašo darbuotojo naudotis savo automobiliu darbo reikalais, BET pasirašyti duoda ne automobilio nuomos, o AUTOMOBILIO PANAUDOS sutartį (automobilio panauda - NEATLYGINTINA NUOMA)... Kaip p. Saulius Tiknius man paaiškino, siekiant išvengti mokesčiu...

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

JK sako esanti pasiruošusi ketvirtadienį atnaujinti derybas su ES
JK sako esanti pasiruošusi ketvirtadienį atnaujinti derybas su ES 10-21 21:03
Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė trečiadienį pranešė, kad yra pasirengusi tęsti įstrigusias derybas dėl prekybinių santykių su Europos Sąjunga (ES), ir derybos turėtų atsinaujinti...
EP ragina atsistatydinti A. Lukašenką, reikalauja atidėti Astravo AE startą
EP ragina atsistatydinti A. Lukašenką, reikalauja atidėti Astravo AE startą 10-21 20:56
Europos Parlamentas (EP) trečiadienį priėmė rekomendacijas Europos Sąjungos (ES) Tarybai, kuriose Aliaksandras Lukašenka raginamas atsistatydinti iš prezidento posto, taip pat reikalaujama atidėti...
"AstraZeneca" vakcinos bandymo metu mirė savanoris
"AstraZeneca" vakcinos bandymo metu mirė savanoris 10-21 20:42
"AstraZeneca" ir Oksfordo universiteto sukurtos vakcinos nuo COVID-19 klinikinio tyrimo metu mirė savanoris.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

IBM 117,37 -6,49%

Auksas 1968,63 +6,61%