Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Ekoriedis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekoriedis

Atsiliepimai apie MB "Ekoriedis"

yzigo.lt

Judėk laisvai su Yzi GO!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie MB "Ekoriedis"

Prekių taip ir negavome. Ištisai melas, kad tai ryt tai poryt, tai kitą savaitę bus...
Apmoketa, uzsakymas patvirtintas 05.12d dviratis KUGO 449+7 pristatymas. Telefono nekelia. Uz poros dienu menesis !
Nepakliūkite ant šitos įmonės. Per 3 egzistavimo mėnesius, tiek apgautų žmonių. Kaip tik, katik asmeniškai parašiau pareiškima už negrąžintus 502EUR. Beveik mėnesį ignoravo, neatsakė į nei vieną iš tikriausiai šimtų skamučių, nei į vieną laišką. Ryt skambinsime ir į vartotojų teises pranešti apie šitus aferistus. Net asmeniškai parašius įmonės vadovei Rimantei Ševelei, negavome jokio atsakymo. Įmonė susirinks pavogtus pinigus ir užsidarys ir tada jau niekas neatgausit savo pinigų, taip kad pasitaupykit nervus ir pinigus, bei apeikit šitus aferistus. O kas buvote apgauti, skelbkite tai kuo daugiau, kad kiti nepasimautu.
20 dienų neišsiųsta prekė, vienas telefono numeris neveikiantis, kitu nesiruošia niekas atsakyti. Nei el. laiškais, nei Facebook'o žinutėmis, niekas nenori bendrauti. Apie šį "versliuką" pranešta vartotojų teisėms, bus rašomas pareiškimas ir policijai. Kaip ir už nepristatytas prekes, taip ir už ignoravimą bei prekių vėlavimą, susimokėti taip pat galėsite????
Atsargiai, tai a*******i. Paima pinigus ir nepristato prekių! Kreipėmės dėl jų į teisėsaugą, bet kol juos supakuos, gali ne vieną apgauti.
Tomas 2021-04-26 08:57:59
Užsakiau paspirtuką, pralaukiau 10 darbo.d. tačiau jo taip ir negavau (neva kurjerių padidėjęs darbo krūvis karantino metu). Pinigus grąžino.
Manau ši MB naudojasi klientų lėšomis, kaip apyvartinėmis.
Tai nėra blogai, bet ir nieko gero!
Pabrėžiu, kad kurjeriai Lietuvoje karantino metu prekes pristato per 2 darbo d., o ne per 10 kaip sako MB Ekoriedis!
Sveiki, vėlavimus tikrai turime ir bandome šią problemą išspręsti kiek įmanoma greičiau, kad sutrumpinti pristatymo laiką iki minimalus. Jei Jūsų teiginys būtų teisingas turbūt neturėtume paspirtukų nei nuomoje nei pardavime numos [unkte. Mūsų klientai nenorėdami laukti prekės pristatymo visada gali atvykti ir mūsų nuomos punkte adresu Kalvarijų g. 88, Vilnius visada įsigyti norimą paspirtuką ar dviratį vietoje.
Manau ši MB naudojasi klientų lėšomis, kaip apyvartinėmis.
Tai nėra blogai, bet ir nieko gero!
To MB "Emza". Pirmas dalykas nereikėtų klaidinti klientų su labai subjektyvia ir klaidinga asmenine nuomone. Turime šimtus patenkintų klientų įvairiuose sektoriuose, dirbame ne pirmus metus. Kelis metus veikla buvo vykdoma individualios veiklos pagrindu be didemninių pardavimų ir nuomos, vėliau atidaryta įmonė šių metų kovo mėnesį. Turbūt reikėtų paminėti, kad paspirtukus užsakėte ne iš įmonės MB "Ekoriedis", o per individualią veiklą. Jūsų užsakymas buvo suformuotas ir pateiktas pristatymui, bei atsiųstas siuntos sekimo numeris, tačiau, kadangi dėl Jūsų asmeninių abejonių Jūs nusprendėte tiesiog atšaukti užsakymą ir pristatymo nebelaukti, tai ir padarėme be jokių ginčų, laiko vilgymo ar panašių dalykų. Pinigai Jums buvo grąžinti ir užsakymas atšauktas iškart Jums pareikalavus (1 darbo diena). Tikrai nenorime turėti tokių klientų kurie nesugeba nei adekvačiai, nei mandagiai bendrauti. Dėl pristatymo terminų jie yra nurodyti svetainėje http://www.yzigo.lt/siuntimas/, ten pat yra ir nurodyta jog, visos prekės pristatomas tiesiogiai iš mūsų sandėlio ar pardavimo punkto Lietuvoje arba iš partnerių Vokietijoje ir Lenkijoje jei tuo metu neturime užsakytos prekės savo sandėlyje. Į visus nurodytus maksimalius pristatymo terminus (http://www.yzigo.lt/siuntimas/) mes įsiterpėme ir jokio realaus vėlavimo nebuvo, turbūt reikėtų paminėti, kad darbo dienos skaičiuojamos be savaitgalio ir švenčių dienų. Užsakytas prekes visada stengiamės pristatyki klientams kiek įmanoma greičiau ir žinoma įsiterpiant į maksimalių pristatymo terminą. Visada kviečiame apsilankyti mūsų ofise Kalvarijų g..88, Vilnius, kur galima ne tik išbandyti, bet ir įsigyti ar išsinuomoti paspirtukus, dviračius ar motociklus. Taigi, o Jums MB "Emza" palinkėsime sėkmės darbuose ir visu pirma išmokti bendravimo pagrindų.
MB EMZA 2021-04-13 22:00:05
visus dominančius klausimus, visi atsakymai mane tenkino (dabar supratau kad viskas kolkas buvo melas, tiesa bus viena, tas faktas kad gausiu 10paspirtuku ir viskas, jeigu aplamai gausiu) ir tada paprašiau atsiųsti į el.paštą pasiūlymą ir sąlygas, paminėjo, kad iki vakaro atsiųs. Vakaras praėjo ir jau atėjo kitas vakaras, per tą laiką kol į el.paštą siuntė "pasiūlymą" vis dėlto nusprendėme paspirtukus pirkti už grynus pinigus. Tiesa pradžioje išperkamuoji nuoma viliojo labiau, kad mažesne riziką jeigu nuoma nebus intensyvi, kadangi ir taip jau turime virš 20el.paspirtukų o šiuo pandemijos laiku įmonei gali reikėti atlaikyti "koronos bangos", kadangi paramos negavome, bet tiek to nusprendėme surizikuoti, jeigu ką parduosime už truputi brangiau nes gauname didmenine kaina. Tada parašiau jiems, kad pasiūlymo nesulaukiau, bet nutarėme paspirtukus įsigyti už grynus ir t.t, nesulaukiau atsakymo gal 4-5h poto, kai jau ir taip parą laiką jie paaiūlyma siunčia man, nu ką, imu telefoną ir skambinu tada, grąžiai pasiteiravau dėl sandelių vėl teigė, kad lietuvoje, dar patikslinau dėl siuntimo nes labai buvo svarbu, patikslino, kad iki 7d.d..kaip tik turėjo būti penktadienį prieš puikius orus, ir keli pažįstami rezervavosi paspirtukus, bet minėjau, visko gali būti gal neatvyks. Nu ką, beveik finaline diena (ketvirtadienis) ir pasitikslinau dėl penktadienio, nes žmonės domisi ir noriu leisti "facebook" mokamą reklamą, patikino, kad rytoj (penktadienį) gausime kaip sutarta, aš laimingas, kuriu "facebook ads" reklamas ir t.t, nu ir ką, atėjo paskutine diena (penktadienis), nei paspirtukų, nei žinių iš yzi go, tylu, ramu. Tikrai stipriai nusivyliau bet nepuoliau skambinti, tik paklausiau per "facebook" žinutės kaip kas, atsakymo negavau jokio, paskambinau kita diena iš 2karto gal ir neiškarto (šeštadieni) ir grąžiai sakau "Laba diena, aš rašiau Jums i "facebooką" bet žiūriu, kad mums per ten komunikavimas sunkus, norėjau pasitikslinti dėl paspirtukų", Yzi go turbut direktorė tikrai labai naglu balsu "Nu tai aš tam "facebooke" pastoviai nesedžiu, ***** Jūsų įmonė? Tuoj pažiūrėsiu ir į paštą atsiusiu info", pasakė tai kaip koks marozas rajoninis ir tipo eik tu nx ko čia man skambini, aš žinokit taaaip susinervinau tada, ir sakau, aš "čia jūsų problemos, kad nesėdit, paspirtukai žadėti vakar nei susiseket kad nebus, nei atsakot normaliai nieko, dar ir apgavot, kad turite vietoje ir ale sandeliai lietuvoje, o per 7d.d nesugebate atsiusti paspirtukų nuo sąskaitos apmokėjimo??? Žodziu, jus aplamai juos turite?? Mano manymu jus meluojate, kada jie bus?", direktorė "Aš tuoj pažiūrėsiu ir į pašta atsiųsiu", aš galvoju ką ten žiūrėti, tikrai ne kiekviena diena PAS JUOS užsakinėja po 10vnt, ir viska turi manau ir taip žinoti, o apsimeta ale didele įmonė, aš "nieko aš nelauksiu, jau kiek laiko laukiu, jus už durnelius mus laikote? Dabar sakai kur jie yra, jeigu ne Lietuvoje noriu pinigu grąžinimo", dirsktorė stipriai pasimetė "viskas ten gerai turėjo būti nes perduoti kurjeriui, duokite laiko". Nu okey, laukiu, atėjo žinute kur pirma karta atsiprašė, atrodė taip copy/paste šita padarysiu nes tokia lmintinga buvo kur netikėjau nei 1 žodžiu nu bet čia toki trumpa ir aišku paraše direktorė, patikėjau, "Jūsų paspirtukai bus pritatyti pirmadienį iki 18val. Jei pristatymo laikas netinka galime grąžinti pinigus. ", aš "Pirmadieni nebus, noresiu pinigu.", direktorė "Pirmadienį tikrai bus ir atsiprašome už nesklandumus.", aš "Nereikia atsiprasineti, ne jusu kalte, tik, kad galejot pranesti is anksto, zmogiski faktoriai. Aciu jums ir sekmes darbuose." Nu ir laukiu aš toliau kaip durnelis. Atėjo pirmadienis, prieš tai gavau sms tapati šeštadienį, kad ateis pirmadieni iki 18:00val. ale jau tikrai tikrai čia, planuoju diena, kad belenkada gali paskambinti ir reikės važiuoti į ofisą priimti juos, beveik vakaras 16:15, laimingas sedžiu, išviso nepanikavau, galvojau ateis paskutinėmis minutėmis ir tada jokių net smulkiu reikalu neplanavau, merginom nebeskambinau, pasitikėjau vel, nu ir ką 17.55, supratau jau, kad špygą gausiu, per visa pirmadienį irgi nesusisekė nei ką, nors ale pirmadienį idės, nors prieš tai jau ale įdėjo juos. Skambinu, niekas nekelia nei ką, nu ką parašiau, kad taip negražu, patyriu per jus nuostolius, dėl kuriu priekaištų tikrai neturiu (kolkas, nes čia dar ne viskas), bet man svarbi informacija, kaip ir nors smulkiam verslininkui visada viska turiu žinoti, apie savo verslą turėti visa reikalinga informacija, nes viska planuoju ir t.t, tikrai manau suprantate apie ką aš, ir parašiau, kad bent perspėti galėjo, nu žodžiu daug parašiau, ir tik 1kart skambinau, man tik apie 19:30 atrašo "gražuole" "Sveiki, galių atsiųsti kodus" o aš nesupratau kokius kodus, bet logiškai galvoju turbūt siuntos, rašau atsiųskite, nu ir ką dingo vėl :) Dabar jau 04:00 ryto ir rašau komentarą, paspirtukų negauti nebijau, bankrotas jom nepadės. Atėjo abėjones, ar nebus surenka pinigus ir nebėra jų? :) Nenoriu kad nukentėtų žmonės. Nes kur tik įeini visur jų reklamos, brangios, matosi nemažai pinigu į marketingą, kad išreklamuoti produktą, daug pasikartojančių mokamų skelbimu ir t.t tai tada keistai pasirodė, išpradžių akcija iki vienos datos ir visur skubina greičiau pirks nes ale brangs, poto žiūri tik terminas tolėja tolėja, ir vis rašoma, kad nedidelis kiekis už ta kainą ir paskubėkite. Aš tai jau po sąskaitos apmokėjimo 10dienu kaip negaunu paspirtukų, būtų ne įmonėj, palaukčiau ir su tokiu žemiausio lygio kontorą, bet kai įmonė patyria jau nuostolius, jie nėra milžiniski bet faktas yra faktas, tai siūlau visiem būti atsargiems su jais, kai gausiu paspirtukus (jeigu gausiu) parašysiu kaip kas, kad gausiu tikiu, bet esme terminas ir kad viską jos man melavo. Visur geri atsiliepimai, kad komukavimas aukščiausio lygio ir t.t, bet žinokite tikrai nėra taip, neatrašo, nekelia, bendrauja kaip marozai, žodžiu kiek turėją reikalu su įvarių tipo monėm (jų daug tikrai) tai šį pati prasčiausia, atsiliepimai turbūt irgi draugu bus. Žodžiu linkiu stipriai tobulėti ir svarbiausia nemeluoti klientams, ypač verslo, laukiu paspirtukų ir žinių iš jūsų.
Apie Jūsų bendravimo telefonu lygi net nebėra ką kalbėti ir ginčytis čia su Jumis, manau bus paprasčiausiai su Jumis viską spręsti per atitinkamas instancijas, kaip Jūs pats ir pasiūlėte. Kaip jau rašiau anksčiau pasikartosiu dar kartą, Jums atšaukus užsakymą šiandien, pinigai Jums buvo grąžinti po kelių valandų.

Gavus VVTAT išvadas mes tikrai prašysime viešo atsiprašymo iš Jūsų pusės, o daugiau su Jumis nenorime leistis į jokias beprasmiškas kalbas.
Pacituosiu tekstą iš el. parduotuvės (http://www.yzigo.lt/siuntimas/) dėl maksimalių pristatymų terminų: * Užsakymas pradedamas ruošti per 3 darbo dienas gavus pilną apmokėjimą pagal pateiktą išankstinę sąskaitą faktūrą.

** Prekių pristatymo terminas: 5 - 10 darbo dienų. Siekiame, kad visi siuntiniai gavėjus pasiektų laiku, tačiau dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų srauto, siuntų pristatymas gali vėluoti nuo 1 iki 5 darbo dienų. Atsiprašome už nepatogumus.

*** Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis prekės nėra pristatomos.

Tai jeigu paskaičiuotumėte taisyklingai visas darbo dienas, neskaičiuojant savaitgalių ir švenčių dienų maksimalus pristatymo terminas tikrai nebuvo pažeistas.
Dėl Jūsų siuntų numerių, Jūsų siuntai DPD sistemoje buvo suformuota 10 atskirų sekimo numerių kurie buvo priskirti kiekvienam paspirtukai atskirai, tai yra fiksuojama: esiunta.dpd.lt.
Visada stengiamės įvykdyti užsakymus kiek įmanoma greičiau, tačiau Jūsų atveju buvo visiškas nesusikalbėjimas bei įžeidinėjimas iš Jūsų pusės kalbant telefonu. Visada stengiamės tobulėti ir atsižvelgiam į padarytas klaidas, tačiau šiuo atveju Jūs mus norite apkaltinti tikrai nebūtinais dalykais, motyvas, kaip ir aiškus, bet ne viešai čia spręsti tai.

Kiek matome Jūs puikiai išmanote savo teises, tačiau stipriai pamiršęs savo pareigas.

Labai lauksime VVTAT įvertinimo.
MB EMZA 2021-04-13 13:40:36
Noriu pasidalinti mūsų įmonės istorija.
Nuomos punktas norėjo atsinaujinti NINEBOT G30 MAX paspirtukais 10vnt. Pastoviai žiūrinėjome skelbimus, visada sekdavome kainas, ir kažkaip nesenai iš niekur atsirado "Yzi Go". Panagrinėjus, pastebėjau, kad įmonė naują (dažniausiai visi nuo tokių bėga, ypač kai susiję su elektroniką), manes tas dalykas kažkaip nepaveikė, pasitikėjau. Realiai kas priviliojo, visur rašoma ir teigiama, kad SANDĖLIAI LIETUVOJE, tikrai šokas buvo kai pamačiau, hmm galvojau rimtai čia užsiėmė chebrą iš karto, nes tikrai sunkiai tikėjau, kad tiesa, bet paskambinus mergina taip pat patvirtino, kad sandėliai lietuvoje o siunčiasi tiesiai iš kinų ir dar garantinį vietoje padarys jeigu atsitiks kas (o ne siųs kažkur į kiniją kaip visos įmonės daro) nu ką tokie dalykai tikrai sužavėjo, beje išpradžių geriausia kaina radome iš užsienio (info@chemicalbrothers.lt parašykite atsiųsiu iš kur ;)), bet bijojome tokį kieki siųstis, kadangi nuoma jau prasidėjo ir norėjome kuo greičiau atsinaujinti savo inventorių o su logistika iš užsienio turbut visi žinome kaip kartais buna, bet svarbu visada esame tam pasiruošę ir informuoti apie preliminarų siuntimo terminą, ir tada jeigu netinka toks variantas, darome ką? Ieškome tinkančio mums varianto, ką mes ir darėme. Kas labai užkliuvo dar, kad yra galimybė įsigyti paspirtukus išperkamąją nuoma. Na tada ir prasidėjo viskas maždaug taip.
Susisiekiau su jais per "facebook" atsakymo ilgokai negavau, bet nieko baisaus, ne į numeri skambinau, okey atėjo smalsumo reikalas sužinoti visas detales tada susisiekiau telefonu, pakele moteriškė neprisitačiusi tai nežinau kas ten tokia buvo, turbut "direktorė" iš karto bendravimas pasirodė toks pasyvus bet aš ne jautrus tam tai nieko baisaus. Papasakojo tikrai visas detales, atsake į visus dominančius klausimus, visi atsakymai mane tenkino (dabar supratau kad viskas kolkas buvo melas, tiesa bus viena, tas faktas kad gausiu 10paspirtuku ir viskas
Matau beprasmiška žodiškai su jumis tai pereisime teisiškai. Pripažįsti savo galimu klaidų nemėgstate, tai nėra ką ir diskutuoti, gal gėdos jausmo 0, čia tai atrašėte labai gražiai ir greitai, kai jau cancelinau užsakymą, turbūt, kad pasirodyti prieš kitus klientus tokius kokiu buvau aš.
P.S. Pretenzijų turiu tik dėl galimo vartotoju klaidinimo kuri išsiaiškins VVTAT, iš jūsų jokiu kompensacijų net nežadu prašyti, pilietiškai noriu padėti kitiems, kad taip nenukentėtų.
P.P.S. Pinigai grąžinti ačiū, toliau VVTAT spręs viska.
Oho kaip gražiai rašote viešai. Tai sakote klaidinų žmonės? Panaudosiu šita irgi. Vartotoju teises nuspręs ar aš teisus ar Jus. Aš išreiškiau VISA TIESA mano patirtimi su Jumis. Ir kas ten patenkintas man nieko nesako, nes aš matau atvirkščiai viska negu Jus skelbiatės viešai. Tai paskaičiokite nuo 04.01 7d.d kiek gaunasi ar man su matematika blogai, ir kokia šiandien datą? + Kiek žadėjote, kad rytoj rytoj bus tikrai. Kiek? Laukiu pinigų grąžinimo ir tikrai viešai Jūsų atsiprašysiu jeigu VVTAT įrodys Jūsų tiesa, bet abėjoju, kad taip bus. Ir miela Rimantė, perstokit meluoti :) Kaip ir paspirtukai pas kurjerį nuo penktadienio ir t.t, tik kažko nedavažioja ir neaiškius siuntos numerius siunčiate, telefonu nepriskambinsi, žinutės ignoras, o darbo laikas tai mačiau koks nurodytas Jūsų įmonės rekvizituose. Beje turbut normaliausias atsakymas per visa laikotarpi buvo čia, Jus mano žodžius turėtume priimti ir tobulėti, o Jus dar drįstat viešai meluojati ir dar teisinatės, dar mane blogiausiu palikti norite? Sveitaineje kas nurodyta neįdomu, buvo žodiškas susitarimas, pagal įstatyma žinau, kad galitė taip tempti guma 30dienų nors sakote 7d.d ir teisiškai nieko nepadarysiu išskyrus pinigų grąžinimą. Bet toks melas, kad rytoj bus, nors prašiau tiesiogiai pasakyti kada bus nes patyriu nuostolius, aš Jums sakiau prisižaisit, tai va welcome :) Tikrai atsiprašysiu po VVTAT sprendimo jeigu jis bus jūsų naudai. Sandėliai lietuvoje bet tik 10d.d kaip nėra taip nėra paspirtukų ir vis rytoj rytoj. Šiandien skambino kurjeris del 1vnt., tai ka jus ten siuntėt man? Ir tai ne mano įmonė pasakė.
MB EMZA partneriai
2021-04-13 14:19:25 IP 28m9508c
Nepatikima įmonė, būkite atsargus. Prekės gal ir gausit, tik klausimas kada ir visas procesas vyksta su žemo lygio komunikacija bei didžiuliu melu.
Noriu pasidalinti mūsų įmonės istorija.

Dviratininkas
Dviračiai, dviračių dalys Kaune, Šančiuose

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 31-3, LT-45257 Kaunas.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB DVIRATININKAS - prekyba dviračiais, dviračių detalėmis, aksesuarais parduotuvėje Kaune, Šančiuose ir internetu elektroninėje parduotuvėje bei dviračių remontas Kaune, Šančiuose Mūsų asortimente Cube, Kross, Merida, Romet, Unibike ir kiti žinomų gamintojų dviračiai. Puky paspirtukai ir balansiniai dviračiai...
Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; galanterija; laikrodžiai; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...

Riboto leidimo "Aston Martin V12 Speedster DBR1" dramatiškas būdas prisiminti praeitį 06-23 00:09
Prisimindami savo įspūdingus pasiekimus žymiausių lenktynių trasose, "Aston Martin" išleido riboto leidimo atviro kokpito modelį "V12 Speedster DBR1". DBR1 specifikacijos modelių bus išleista tik...
Nei įvarčių, nei stadiono, nei ambicijos
Nei įvarčių, nei stadiono, nei ambicijos 06-22 21:26
Kai kurias temas įprasta prisiminti tam tikra proga. Nes kitu metu tiesiog nėra apie ką kalbėti. Kai Europos stadionuose verda aistros, metas prisiminti futbolą ir liūdnai konstatuoti, kad...
"Audi" iki 2033 metų liausis gaminti iškastiniu kuru varomus automobilius
"Audi" iki 2033 metų liausis gaminti iškastiniu kuru varomus automobilius 06-22 19:53
Vokietijos automobilių gamybos milžinė "Audi" antradienį paskelbė, kad iki 2033 metų liausis gaminti mašinas su dyzeliniais ir benzininiais varikliais, visam šiam sektoriui persiorientuojant prie...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

American Express 164,90 +4,25%